RWD Kupa

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderator: Moderátor

NyilasM
[HFRT] Tag

Re: RWD Kupa

Post by NyilasM » 2018 Sun Apr 01 20:05

atiwrc wrote: Lényegtelen a koptató( meg egyébként minden más is amit látsz) hogy rajta van-e vagy sem, van egy ütköző doboza az első lökhárítónak(c_e_bumper_f), valamint magának a kocsinak(c_e_body), a kettő objektum közül valamelyik lett nagyon lentre helyezve ez okozza a gondot.
Konkrétan a pálya felületével csak ezek a c_ elnevezéső objektumok érintkezhetnek, még a látható kerékmodel sincs kapcsolatban az úttal, csak a láthatatlan a fizikában megadott átmérőjű ( és talán szélességű) gumimodelt számolja folyamatosan az út felületével.
Azt értem,persze...de most a porchenél is jó alacsony vmi mert még a defult setup rugóhosszán is emeltem ,mégis leért a portugál pályán mindenhol.Bár az is igaz hogy a murvás kain+ jól viselkedett és a végén a lengyel pályán is,csak ott "elhagyintottam" gyorsan. ;)
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag

Post by NyilasM » 2018 Sun Apr 01 20:07

elmauer gyorgy wrote: Def set:
Porsche 997 GT3 RS 2007 NGP
1148 Szakasz ~7255.689 km
különben nincs harag. :cool2:
:respect: :respect: :respect: :reszeg: Rád még sosem haragudtam. :think: :reszeg: :reszeg:
HFRT Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Post by Szabo Zoltan » 2018 Mon Apr 02 19:30

A porsche nálam is csak default. Viszont ezt a gumis dolgot kipróbálom én is. :)

Repültem én is a köveken, de az első után tudtam, hogy melyik felén menjek az útnak. Ami érvényes volt a reverse pályára is.

A versenyről... Gratula Gabi, nagyon jól toltad a ladával. :respect:

A végére elfáradtam, nem volt kedvem a pályákat próbálni, és vendégeket vártunk, így kapkodós lett. sok hiba forgás, c4h, minden volt, de most annyira nem bosszantottak ezek. Bár hülye helyen lett a c4h.

Köszi Gyuri a hozzáállásod! :respect: Szerencsére nem kellett beavatkozni. Gondoltam folytatom és lesz ami lesz. A 10 szakasz után megnézem, hogy mit mutat a plugin, és akkor már OK volt. Am nem értem miért volt. :think:
Szabó Zéé

Vasgabi
Moderátor

Post by Vasgabi » 2018 Mon Apr 02 19:50

Szabo Zoltan wrote:A porsche nálam is csak default. Viszont ezt a gumis dolgot kipróbálom én is. :)

Repültem én is a köveken, de az első után tudtam, hogy melyik felén menjek az útnak. Ami érvényes volt a reverse pályára is.

A versenyről... Gratula Gabi, nagyon jól toltad a ladával. :respect:

A végére elfáradtam, nem volt kedvem a pályákat próbálni, és vendégeket vártunk, így kapkodós lett. sok hiba forgás, c4h, minden volt, de most annyira nem bosszantottak ezek. Bár hülye helyen lett a c4h.

Köszi Gyuri a hozzáállásod! :respect: Szerencsére nem kellett beavatkozni. Gondoltam folytatom és lesz ami lesz. A 10 szakasz után megnézem, hogy mit mutat a plugin, és akkor már OK volt. Am nem értem miért volt. :think:
Köszi, Neked is gratula. Sokat teszteltem setupoltam próbálgattam így úgy, de sehogy nem akart tapadni, és akkor jött az 5let, guminyomás!!! és láss csodát.. elkezdett tapadni. Gondolom el van kalibrálva az NGP guminyomás fizikája. Másra nem tudok gondolni. :think: :think: :think:
Üdvözlettel:

Vasgabi

lacka6
RBR Fan aktív tag

Post by lacka6 » 2018 Mon Apr 02 20:17

Vasgabi wrote:
Köszi, Neked is gratula. Sokat teszteltem setupoltam próbálgattam így úgy, de sehogy nem akart tapadni, és akkor jött az 5let, guminyomás!!! és láss csodát.. elkezdett tapadni. Gondolom el van kalibrálva az NGP guminyomás fizikája. Másra nem tudok gondolni. :think: :think: :think:
Üdvözlettel:

Vasgabi
V4.4 NGP-t használjuk.
V5.01 NGP * more aggressive tyres, improved handling

Hamarosan frissítve lesz nálunk is.
-----------------------
If you are looking for quick reaction timie regarding any rallysimfans related queries, or you have any issue ro report or question to ask, please use our discord channel
https://discord.gg/pQ4vJvR
-----------------------

Vasgabi
Moderátor

Post by Vasgabi » 2018 Mon Apr 02 20:22

lacka6 wrote:
Vasgabi wrote:
Üdvözlettel:

Vasgabi
V4.4 NGP-t használjuk.

:respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]

Post by rallyfenegyerek » 2018 Wed Apr 04 16:56

lacka6 wrote:
Vasgabi wrote:
Üdvözlettel:

Vasgabi
V4.4 NGP-t használjuk.

Mit takar a változtatás?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Gatti
RBR Fan

Post by Gatti » 2018 Wed Apr 04 17:24

Gondolom, legalábbis nagyon remélem, hogy érkezik egy kis tapadás :cool2:

lacka6
RBR Fan aktív tag

Post by lacka6 » 2018 Wed Apr 04 18:00

rallyfenegyerek wrote:
Mit takar a változtatás?
5.0.1 2017-11-30
* fixed issue of RBR shifting into reverse when using H-pattern and vsync
is off (usually only noticable when frame rates exceed ~130 maybe)
* don't downshift from first gear to N(eutral) when N is mapped to a key
(mimics behavior of real R5/WRC cars)

5.0 2017-11-25
* more aggressive tyres, improved handling
* direct gear mapping aka H-pattern

Amit tudok, hogy a H-shifter plugint kiváltja :)
Gyuri tud mesélni a tapadásról, ő már tesztelte.
-----------------------
If you are looking for quick reaction timie regarding any rallysimfans related queries, or you have any issue ro report or question to ask, please use our discord channel
https://discord.gg/pQ4vJvR
-----------------------

Levimiko
Vendég

Post by Levimiko » 2018 Sat Apr 14 17:12

Sziasztok!
Olyan problémám lenne ,hogy a 7.szakaszon kidobott a játék valamiért és nem tudom folytatni a versenyt!
Nincs rá valamilyen lehetőség hogy be tudjam fejezni a versenyt?

Giorgio
RBR Fan aktív tag

Post by Giorgio » 2018 Sat Apr 14 17:29

Levimiko wrote:Sziasztok!
Olyan problémám lenne ,hogy a 7.szakaszon kidobott a játék valamiért és nem tudom folytatni a versenyt!
Nincs rá valamilyen lehetőség hogy be tudjam fejezni a versenyt?
Csőváz.
Itt az oldalon a versenyben a kiesettek között felajánlja a super rally lehetőségét ha rákattintasz akkor a következő naptól folytathatod.

Levimiko
Vendég

Post by Levimiko » 2018 Sat Apr 14 17:56

Köszi megvan, bár így elment a verseny sajnos! Csak sereghajtó leszek!

Post Reply