rFactor

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

rFactor

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2007 hétf. feb. 19 16:59

Na mint ahogyan igértem nyitok egy topicot enek a játéknak.
Szóval az ISI csinálta ezt a játékot. Korábban az f1ch99-02-t sé a sport car gt-t csinálták még az easports égisze alatt.
Bolti forgalomban nem kapható a játék, a netről lehet letölteni és a kódot kell megvenni hozzá(mint a live for speednél), ezért feltörni sem olyan könnyü. Az 1.150es verziohoz létezik crack, de online azzal sem megy(csak néha néha). Jött ki nemrég egy patch ami 1.250essé javitja fel a gamet, de ahoz még nincs crack.
Annyit még a játékrol hogy ezt ileletve ennek a továbfejelesztet grafiak i és fizikai motorját használj aa gtl, a gtr2 és a wtcc(bár ebben már nagyon soakt modositottak a simbinesek).

Akkor nézzük a játékot. A menü felépitése nagyban hasonlit az f1ch,gtr-ekben megszokott. A settingsben kell kiváalsztanunk hogy melyik moddal is akarunk játszani, majd csapatok között kiváalszthatjuk a számunkra szimpatikusat. A játékban kitalált autok és pályák vannak(kivéve a lienz-i), de ez nem gond mert nagyon jól modolható a játék és már rengeteg dolog készült és készül hozzá.
Nagy hiánya a játéknak hogy nincs benne eső. (Ezt azért emeltem ki mert lesz 1-2 kép amin photoshoppal van rá rakva, de a játékban sajna nincs esö :() Tudunk viszont 24órás futamokat is menni, van napszakváltozás. A safety car is van benne de nem müködik mindig tökéltesen.

Na de a játékrol nem si akrok sokat mondani inkább 1-2 modot ajánlok a figyelmetekbe, amiket érdemes letölteni.

Formula autok:

Alapbol a játékban van 4 fajta formula auto(rtrainer amit egy formual fordhoz vagy valami gyengébbhez tudnék hasonlitani, rf3 ami egy formula3-as autó, meg valami ISI formual auto ami 1 forma1es autora hasonlit és van még a bmw f1es auto benne, mert a bmw fizetett nekik hogy belerakják(mint ahogy az lfsnél is) a játékba.)

Akinek ez a választék nem lenne elég, több formula autos modot is letölthet.
Egy lista az emlitést érdemlö modokról.
-Go-Kart
-Formula BMW
-Formula Atlantic
-Formula Nippon
-GP2
-A1 Grand Prix
-CART
-F1 Grand Prix 79
-CTDP 2005
-Spet(egy magyar csávoka)F1 2006 csinált 2006 ös modot én most azzal nyomom és tetszik, bár 3d-s modelelk lehetnének szebbek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

GT-s kocsik, Túraautok,Márkakupák:

Na ebben a kategóriában kismilló mod van. A komplett gtr2 és gtl át van konvertálva rfactorba pl :D. De ha jól emlékszem már a wtcc-böl is hoztak át 1-2 autot(pl alfa lásd:képek) A gsmf mondjai jötek be nekem a legjoban és a clio mod amit a franciák csináltak(ehez nemsokára elkészül a magyar clio kupa mod itt egy kis elözete video: http://videa.hu/play.php?v=NUvs7ov26jvhxeof ), és a juan g & ingy által kiadott zonda mod.
Enyni jutott msot kapásbol eszembe.
-Alfa 147
-BMW 1
-BMW M3
-Clio
-Lupo
-Porsche supercup
-Porsche supercup(az ujabb porscheval)
-Seat leon cupa
-ETCC
-C2 :D
-WV Bogár
-Skoda
-WV Golf
-Megane
-V8
-Zonda

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Nascar:
Ehez nem értek igazán :) de van több fajta mod is.

Kép
Kép
Kép

Motorcsónak:
Hát ez a game még ezt is tudja :)

Kép

Drift mod:
A játék kiadoja és az ISI fejlesztésében készül, video és képek a linken.Megnézni kötelező ;).
http://hsw.hu/index.php?headlinesid=8717

Kép
Kép
Kép

Rally:
ORR
Van egy ilyen mod amiben protruck szerü terepjárókkal versenyezhetünk.

Kép

Sprint cars mod
Aki tudja azt tudja mi, én nem foglakozom vele, mert hülyeségnek tartom igazábol is ezt a sorozatot. :)

Kép

WRC mod
Ma jelentették be hogy csinálnak wrc modot Juan G, Ingy és eddypain.
Lesz benne wrc és group b-s kocsi is. (Szerintem eddy az összes modelljét belerakja :)) Itt egy ksi kedvcsináló vidi http://ak47rulez.extra.hu/rf_subaru_final.wmv
Ugytom lesznek benne rally-s szakaszok is. ;)

Kép

Historic rally cars mod(+pikes peak update)
Ebben a modban group b-s kocsik vannak, plusz régebbi f csoportos gépek, meg még néhány pikes peakos gép s1,205 és405 p.p.-es verziója.. A mod feltelepitésével a pikes peak-i pálya murva és aszfaltváltozatával leszünk gazdagabbak.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Rengeteg pályát lehet letölteni amik nagyon szépek. A képek beszélnek helyettem :)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

EDIT:
Itt szinte mindent megtaláltok:
www.rfactorcentral.com
A játék hivatalos honlapja (inne letudjátok szedni a játékot)
www.rfactor.net

Cracket meg keressetek a googliba
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára atiwrc 2007 hétf. feb. 19 20:01-kor.
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 hétf. feb. 19 17:20

:eek: :eek: :eek: Azanyámat milyen hangja van a Subarunak... :eek: :up: :respect:
Lehet majd be kell szereznem ezt a játékot,ha kész lesz a mod... :think: :lollypop:

Remélem tényleg ilyen a játékban,és nem csak alá van vágva... :rolleyes:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 hétf. feb. 19 17:23

Ja és kösz Atti ezt a "rövid" ismertetőt! :respect: :respect: :respect: :)

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 hétf. feb. 19 17:24

Köszi atiwrc az infókat a játékról!! Kedvet kaptam hozzá, meglessük. :lollypop:

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2007 hétf. feb. 19 17:30

Bóta Róbert @ Hétf. Feb. 19, 2007 5:20 pm írta::eek: :eek: :eek: Azanyámat milyen hangja van a Subarunak... :eek: :up: :respect:
Lehet majd be kell szereznem ezt a játékot,ha kész lesz a mod... :think: :lollypop:

Remélem tényleg ilyen a játékban,és nem csak alá van vágva... :rolleyes:
hát az alá van vágva a vidi elején, de összességében a játéknak nagoyn jó hangja van, a hrc modos kocsiké is jó, wrcé nemtom miylen lesz, de szerintem megprobálják a legjobat kihozni.
Kép

Tomibá
[HFRT] Elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tomibá » 2007 hétf. feb. 19 17:41

atiwrc @ Hétf. Feb. 19, 2007 5:30 pm írta:hát az alá van vágva a vidi elején, de összességében a játéknak nagoyn jó hangja van, a hrc modos kocsiké is jó, wrcé nemtom miylen lesz, de szerintem megprobálják a legjobat kihozni.
a játékról valamit..??? má hogy milyen..? nekem megvolt az összes rally tehát van mihez hasonlítani ill F1 2002 volt amivel sokat játszottam GTR-GTR2.
Lada Samara 1.5 Kit Car

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2007 hétf. feb. 19 17:47

Tomibá @ Hétf. Feb. 19, 2007 5:41 pm írta:a játékról valamit..??? má hogy milyen..? nekem megvolt az összes rally tehát van mihez hasonlítani ill F1 2002 volt amivel sokat játszottam GTR-GTR2.
Szerintem ha bejöttek neked az f1-ek meg a gtrek akkro ezt ki kell probálnod, alapból a játék nem nagy szám, de a modokkal nagyon jóvá lehet tennie. Porsche-t, Cliot feltétlenül probáld ki!
Kép

Tüzoltó
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Tüzoltó » 2007 hétf. feb. 19 18:04

Meg a HRC MOD-ot!!! ;) ISI ez is mint a GTR-ek!!!! (csak ujabb a fizikai motor)

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2007 hétf. feb. 19 18:07

:respect: kösz az infót....engem még a fizika érdekelne meg amit régebben eméítettél hogy csinálják elvileg hozzá a pécsi hegyipályát???
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2007 hétf. feb. 19 18:29

Ikotics Mátyás @ Hétf. Feb. 19, 2007 6:07 pm írta::respect: kösz az infót....engem még a fizika érdekelne meg amit régebben eméítettél hogy csinálják elvileg hozzá a pécsi hegyipályát???
A fizikája jó szerintem, de ez modfüggő.

A pécsi hegyi pályát nem kezdték még el csinálni csak a parádit és az orfüit(ahol idén mentek elöször), de csak a pály vonalvezetése van meg, és nincs most idejük a készitöknek. Lacháza meg hungaroring lesz jó nemsokára.
Kép

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 hétf. feb. 19 19:30

Én már nagyon régen nyomom az Rfactorral. Olyan mint a GTR csak sokkal jobb fizikával. A rally része még még nincs készen, ami van az még elég kezdetleges. Most még inkább pálya verseny. Sok komoly bajnokság megy belőle. Ha valakit érdekel segitek !
RBRChamp 2007 A8 egyéni 2. hely, csapat 1. hely, 2008 egyéni 3. hely, csapat 1. hely
I. Lada 2107 Kupa egyéni és csapat 1. hely
II. Lada 2107 Kupa egyéni 2. hely, csapat 1. hely
IV. Lada 2107 Kupa csapat 1. hely

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2007 hétf. feb. 19 19:37

Nagy Attila @ Hétf. Feb. 19, 2007 7:30 pm írta:Én már nagyon régen nyomom az Rfactorral. Olyan mint a GTR csak sokkal jobb fizikával. A rally része még még nincs készen, ami van az még elég kezdetleges. Most még inkább pálya verseny. Sok komoly bajnokság megy belőle. Ha valakit érdekel segitek !
engem érdekelne.... legfőképpen az hogy honnan tom legkönnyebben beintézni a játékot? :)
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 hétf. feb. 19 19:53

Köszi szépen a sok ismertetőt, szerintem is jó játék, csak az irányítás nekem nem a legjobb, ezzel a kormánnyal. :)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Sz.Vysoky
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Sz.Vysoky » 2007 hétf. feb. 19 21:23

Jó játék :up: ha unatkozom tekergetek... a WRC MOD-ról nem tudtam ! :eek: köszi az infót!

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2007 hétf. feb. 19 22:28

bazeg én vagyok ilyen süket, vagy tényleg nem írják sehol, hogy mennyibe kerül?!

Ati, a lassú netesek miatt lehet, hogy csuklasz majd egy darabig d3
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kösze 2007 hétf. feb. 19 23:16-kor.
Kép

psion
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: psion » 2007 hétf. feb. 19 23:14

Köszi Ati ez már nagyon kellett!Ki is próbálok belöle ezt azt.Nekem egy kérdésem lenne,hogy ez a "pálya" játékok sajátosága,hogy helyetted irányitanak a kanyarba és visszaveszik a gázt?Mert ez nekem egy kicsit zavaró.Vagy ki lehet ezt kapcsolni valahogy?
. .::HJRT N SQUAD::. .

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2007 hétf. feb. 19 23:47

Az f1-f12 gombokkal lehet állitani a segitségeket. (ha a stability help be van kapcsolva akkor abs is van.)
Kép

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2007 kedd feb. 20 06:09

Kösze @ Hétf. Feb. 19, 2007 22:28 pm írta:bazeg én vagyok ilyen süket, vagy tényleg nem írják sehol, hogy mennyibe kerül?!

Ati, a lassú netesek miatt lehet, hogy csuklasz majd egy darabig d3
8-9ezer. De, van ezzel egy kis probléma. Asszem, 5ször tudod feltelepíteni a programot, tehát, ha gépet bővítessz, vagy csak a Wint újrarakod, ezt 5ször teheted meg. Nekem már legutóbb nem adta meg a kódot, nem tudtam újrarakni. Azóta is tervezem, hogy írok nekik, mi a teendő, mégegyszer nem fogom kifizetni...

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2007 kedd feb. 20 08:16

bodoo @ Kedd. Feb. 20, 2007 6:09 am írta:8-9ezer. De, van ezzel egy kis probléma. Asszem, 5ször tudod feltelepíteni a programot, tehát, ha gépet bővítessz, vagy csak a Wint újrarakod, ezt 5ször teheted meg. Nekem már legutóbb nem adta meg a kódot, nem tudtam újrarakni. Azóta is tervezem, hogy írok nekik, mi a teendő, mégegyszer nem fogom kifizetni...
igen, erről olvastam, azt írják, hogy lehetséges 5nél több újraaktiválás is, csak konzultálni kell a vevőszolgálattal.

"Although the rFactor license is for one machine, we realize that people change computers (either from a heavy upgrade or all new system). This is why the reactivate system is in place. You can currently do this five (5) times automatically but can also reactivate it more than 5 times for free by contacting customer support."

ezek szerint vindóz reinstallonként újra kell aktiválni? mer' az gáz...
szerinted megérte az árát?
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 kedd feb. 20 08:18

bodoo @ Kedd. Feb. 20, 2007 6:09 am írta:8-9ezer. De, van ezzel egy kis probléma. Asszem, 5ször tudod feltelepíteni a programot, tehát, ha gépet bővítessz, vagy csak a Wint újrarakod, ezt 5ször teheted meg. Nekem már legutóbb nem adta meg a kódot, nem tudtam újrarakni. Azóta is tervezem, hogy írok nekik, mi a teendő, mégegyszer nem fogom kifizetni...
hát elvileg ingyen letölthető a legújabb verzsön és crack is van hozzá, tom nem szereti senki a warezt, de azért tudjon mindenki róla... :D

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2007 kedd feb. 20 08:50

Finkoo[HUN] @ Kedd. Feb. 20, 2007 8:18 am írta:hát elvileg ingyen letölthető a legújabb verzsön és crack is van hozzá, tom nem szereti senki a warezt, de azért tudjon mindenki róla... :D
Csak az 1.150-hez van crack az 1.250hez nincs.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 kedd feb. 20 09:04

atiwrc @ Kedd. Feb. 20, 2007 8:50 am írta:Csak az 1.150-hez van crack az 1.250hez nincs.
már megint kijött egy frissebb?? :D

Sz.Vysoky
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Sz.Vysoky » 2007 kedd feb. 20 09:08

atiwrc @ Kedd. Feb. 20, 2007 8:50 am írta:Csak az 1.150-hez van crack az 1.250hez nincs.
Sajna most nincs meg nekem,de megvolt és ment...

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2007 kedd feb. 20 12:03

Kösze @ Kedd. Feb. 20, 2007 8:16 am írta:igen, erről olvastam, azt írják, hogy lehetséges 5nél több újraaktiválás is, csak konzultálni kell a vevőszolgálattal.

"Although the rFactor license is for one machine, we realize that people change computers (either from a heavy upgrade or all new system). This is why the reactivate system is in place. You can currently do this five (5) times automatically but can also reactivate it more than 5 times for free by contacting customer support."

ezek szerint vindóz reinstallonként újra kell aktiválni? mer' az gáz...
szerinted megérte az árát?
Igen, minden telepítéskor aktiválni kell. Szerintem megérte, rengeteg mod van hozzá, de sajnos, rengeteg fos van köztük. Mindegy, ezek ingyenesek, kipróbálod, ha nem jön be, nem vesztessz semmit. Amúgy, kipróbálhatnánk a törtet Hamachival, ha bejön, meg lehet venni. Épp az 5 install miatt, akár több gépre is fel lehet tenni egyszerre, működik. ( 1 leheteőségem nekem is emmiatt lett oda.)
Nem is crack kell, van egy loader, azt kell keresni.

Sz.Vysoky
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Sz.Vysoky » 2007 kedd feb. 20 12:40

bodoo @ Kedd. Feb. 20, 2007 12:03 pm írta: Nem is crack kell, van egy loader, azt kell keresni.
Nem is mind1 :D cracknek szoktuk hivni és kész :P

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2007 kedd feb. 20 13:18

Sz.Vysoky @ Kedd. Feb. 20, 2007 12:40 pm írta:Nem is mind1 :D cracknek szoktuk hivni és kész :P
A crack átírja az rFactor.exe-t, ami miatt kidobnak az online szerverek, mert felismeri a különbséget. Nos, ez nem írja át...

Sz.Vysoky
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Sz.Vysoky » 2007 kedd feb. 20 16:57

bodoo @ Kedd. Feb. 20, 2007 1:18 pm írta:A crack átírja az rFactor.exe-t, ami miatt kidobnak az online szerverek, mert felismeri a különbséget. Nos, ez nem írja át...
Loader-nél ugyanaz volt nekem :rolleyes:

Tüzoltó
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Tüzoltó » 2007 szer. feb. 21 00:32

Kedves Bodoo LÉCCI keress Priviben!!!! Amugy ez a loader mit szól a PATCH-ekhez????

HSasa
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: HSasa » 2007 szer. feb. 21 15:34

atiwrc @ 2007 Kedd. Feb. 20 08:50 írta:Csak az 1.150-hez van crack az 1.250hez nincs.
Már az 1.250 hez is van :lollypop:
KépKép

enter11
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: enter11 » 2007 szer. feb. 21 18:01

jó kis játék ez, én meg is vettem, de visszamondtam volt 1 napot nálam hivatalosan :D (adott volt a lehetőség a pénz visszára és kihasználtam)

az a bajom vele túl sok a szemét cucc hozzá. sok konvertált pálya stb, de van jó néhány nagyon igényes mod is, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom, de türelem az kell hozzá mire minden felkerül, meg hely a winyon, mert őrült sok dolog létezik hozzá. lásd képek...

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 csüt. feb. 22 13:38

Az lehet, hogy nekem gagyi kormányom van úgymond, nem logitech
vagy microsoft hanem csak egy sima. De nekem ezzel nem élvezetes irányítani. Ez lehet a kormány probléma miatt?
Csak rezgős a kormány.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2007 csüt. feb. 22 14:10

rallyfenegyerek @ Csüt. Feb. 22, 2007 1:38 pm írta:Az lehet, hogy nekem gagyi kormányom van úgymond, nem logitech
vagy microsoft hanem csak egy sima. De nekem ezzel nem élvezetes irányítani. Ez lehet a kormány probléma miatt?
Csak rezgős a kormány.
fékrásegítést meg ahasonló segítségeket kikapcsoltad a játékban?

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 csüt. feb. 22 17:00

csery @ 2007 Csüt. Feb. 22 14:10 írta:fékrásegítést meg ahasonló segítségeket kikapcsoltad a játékban?
Ki. persze, de nekem akkor is furcsa az egész. :)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2007 szomb. feb. 24 13:59

:D Sziasztok.Ahogy így olvasgatom a hozzászólásokat biztos jó játék.Majd este letöltöm mert olyankor gyorsabb a netem.Csak egy kérdés:Neten nem lehet vele jáccani??? :D

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szomb. feb. 24 14:25

nyunyu @ Szomb. Feb. 24, 2007 1:59 pm írta::D Sziasztok.Ahogy így olvasgatom a hozzászólásokat biztos jó játék.Majd este letöltöm mert olyankor gyorsabb a netem.Csak egy kérdés:Neten nem lehet vele jáccani??? :D
De lehet...Cseryvel szoktunk is,jó lenne még pár ember,mert 2-en nem az igazi...Izgalmasabb lenne... :cool2:

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2007 szomb. feb. 24 14:40

Bóta Róbert @ 2007 Szomb. Feb. 24 14:25 írta:De lehet...Cseryvel szoktunk is,jó lenne még pár ember,mert 2-en nem az igazi...Izgalmasabb lenne... :cool2:
Akkor ma este letöltöm,és holnap felőlem jáchatunk is vele.Néztem róla videót és jó játék szerintem.

rallyfan17
[RRT] Tag
Kapcsolat:

Hali

Hozzászólás Szerző: rallyfan17 » 2007 szomb. feb. 24 16:08

Az onalin jákhoz a cracket vagy mit honnan lehet leszedni?A magyarok mien nevü szervern szoktak nyomulni?

HSasa
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: HSasa » 2007 vas. feb. 25 09:33

Bóta Róbert @ 2007 Szomb. Feb. 24 14:25 írta:De lehet...Cseryvel szoktunk is,jó lenne még pár ember,mert 2-en nem az igazi...Izgalmasabb lenne... :cool2:
Hamacsival szoktátok nyomni?
Beszálnák énis ha lehet.
Megbeszélhetnénk egy talit. :D
KépKép

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2007 vas. feb. 25 10:38

bibike @ Vas. Feb. 25, 2007 9:33 am írta:Hamacsival szoktátok nyomni?
Beszálnák énis ha lehet.
Megbeszélhetnénk egy talit. :D
hamacsi nélkül, hájóhogy lehet-minél többen annál jobb ;)

HSasa
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: HSasa » 2007 vas. feb. 25 12:38

csery @ 2007 Vas. Feb. 25 10:38 írta:hamacsi nélkül, hájóhogy lehet-minél többen annál jobb ;)
Akkor jó :)
Várom az időpontot. :lollypop:
KépKép

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 vas. feb. 25 13:08

na valaki magyarázza legyen szíves nekem is,hogy miből mennyi és hogyan mikor mennyiért van ebben a modba. :rolleyes:

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 vas. feb. 25 15:37

VJ @ Vas. Feb. 25, 2007 1:08 pm írta:na valaki magyarázza legyen szíves nekem is,hogy miből mennyi és hogyan mikor mennyiért van ebben a modba. :rolleyes:
mit kell letöltenem,hogy játszhassak én is??!! halóóóó

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2007 vas. feb. 25 15:53

VJ @ Vas. Feb. 25, 2007 3:37 pm írta:mit kell letöltenem,hogy játszhassak én is??!! halóóóó

péűű

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 vas. feb. 25 16:43

csery @ Vas. Feb. 25, 2007 3:53 pm írta:péűű
:respect:

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2007 vas. feb. 25 17:57

VJ @ Vas. Feb. 25, 2007 4:43 pm írta::respect:

;)

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 hétf. feb. 26 14:06

bodoo @ Kedd. Feb. 20, 2007 06:20 írta:8-9ezer. De, van ezzel egy kis probléma. Asszem, 5ször tudod feltelepíteni a programot, tehát, ha gépet bővítessz, vagy csak a Wint újrarakod, ezt 5ször teheted meg. Nekem már legutóbb nem adta meg a kódot, nem tudtam újrarakni. Azóta is tervezem, hogy írok nekik, mi a teendő, mégegyszer nem fogom kifizetni...
Akárhányszor feltudod tenni, csak egy könyvtárat kell előtte mentened !
RBRChamp 2007 A8 egyéni 2. hely, csapat 1. hely, 2008 egyéni 3. hely, csapat 1. hely

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 hétf. feb. 26 14:15

Aki online is akar vele nyomulni, itt van info www.asclub.hu . Vagy Msn-n segitek én is rallymax2@hotmail.com . Ez fizetős server egy év asszem 4.000 forint, de megéri. Jelen esetben isfiut több bajnokság. Most fog indulni F1 valamint GT bajnokság. De igény szerint bármilyen bajnokság inditható. Mindig van elérhető szerver (eredeti játék kell hozzá 9.000 FT).

A játékhoz már 100-nál is több MOD, valamint kb 200 pálya van. Persze különböző minőségüek, de rengeteg a jó cucc, szinte végignézhetetlen, Szerintem 50 gigányi cucc simán van hozzá, győzd letölteni.

rFactor hivatalos oldala: www.rfactor.net
legtöbb mod itt van: www.rfactorcentral.com

Remélem segitettem :cool2:

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2007 hétf. feb. 26 17:10

új mod érkezett, tegnap adták ki: Renault Super Clio v1.0

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 hétf. feb. 26 17:35

csery @ Vas. Feb. 25, 2007 5:57 pm írta:;)
hát ööö nem gtr az tuti,de ha tényleg ennyire modolható akkor lanparty császára!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 hétf. feb. 26 17:53

Erről az oldalról nagyon sok minden letölthető a játlkhoz.

http://rfactorracing.yusho.de/index.php?categoryid=43 :)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Lezárt