Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018 hétf. feb. 19 16:51

Hozzászólás a témához  [ 486 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
 TGS Kupa 
Szerző Üzenet
[HFRT] Tag

Hozzászólás Re: TGS Kupa
Magyari Bence írta:
Ezzel a kollégával nekem is csak a bajom volt... úgy néz ki nem tud normálisan játszani. :( :bolond:
Gatti írta:
Nagyon Köszönjük a Rendezést, :reszeg:

Bár nem ide tartozik, de úgy látom ezen a pályán is trükközött a kolléga ott elöl ( vagy a végén nagyon elkapta a ritmust :cool2: ) :think: :think: :think:

http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... stage_no=6
Következőnél kibaszatom Lackával...vagy Magammal :D

2016 szer. dec. 28 19:03
Profil ICQ
RBR Fan

Misibá :think: :offtopic:

Bocsi :reszeg:

http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... lit_#split

2016 csüt. dec. 29 11:35
RBR Fan

Hopp benéztem, itt nem is Ő tévesztett...
Lehet ilyet esni... ? :cool2:

2016 csüt. dec. 29 11:39
[HFRT] Tag

Ha a pribramon kihagyta a részidős részt akkor a házak közt vágott.100% hogy szabálytalanul futotta a szakaszt,ami azt jelenti hogy megkapja a 3peret.

2016 csüt. dec. 29 15:57
Profil ICQ
RBR Fan

Sziasztok!

Itt is van a 2017-es bajnokság: http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... ksag_id=57

Ezen az éven 12 fordulóból áll a bajnokság, négy hetente lesznek a versenyek. január 26-án kezdünk, az első fordulóval. Nevezhető kategóriák közé bekerült a Production és az A8 is. A két leggyengébb eredmény továbbra is minuszolásra kerül, lesz két szorzós futam, a negyedik, ami 1,5-es lesz és a kilencedik, ami 2,0-szeres szorzót kap, nagyjából ennyi egyelőre.

Nevezzetek sokan! :rally2:

Rendező: TGS Kupa; GT Cup

GGRT

2017 kedd jan. 03 12:42
[VFTS JRT]

Megint valami frissítés miatt estem ki.

Múltkor a Fabia kupában , most meg itt. Bosszantó :mad: :mad:

2017 szomb. jan. 28 14:34
Profil Honlap
RBR Fan aktív tag

rallyfenegyerek írta:

???

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

2017 szomb. jan. 28 19:31
Profil Honlap
RBR Fan aktív tag

lacka6 írta:
rallyfenegyerek írta:

???

Gondolom a gépe frissített valamit amíg szakaszon volt

2017 vas. jan. 29 11:32
[VFTS JRT]

Hlavacsek Istvan írta:
lacka6 írta:
rallyfenegyerek írta:

???

Gondolom a gépe frissített valamit amíg szakaszon volt

Pontosan. Valami codec pack volt. De most elvileg kikapcsoltam az automata frissítést.
Majd meglátjuk. :rolleyes:

2017 vas. jan. 29 13:04
Profil Honlap
RBR Fan

Sziasztok!

Véget ért tegnap az első forduló, megcsináltam a pontozást. Egész szép számmal összegyűltünk, ennek nagyon örülök, remélem élveztétek a versenyt!

A következő forduló február végén lesz esedékes, az útvonal 13-án érkezik!

GGRT

2017 szer. feb. 01 15:06
RBR Fan

Magyari Bence írta:
Sziasztok!

Véget ért tegnap az első forduló, megcsináltam a pontozást. Egész szép számmal összegyűltünk, ennek nagyon örülök, remélem élveztétek a versenyt!

A következő forduló február végén lesz esedékes, az útvonal 13-án érkezik!

Üdv.
Én nem élveztem, mert ez az NGP fizika egy ratyi! Kezelhetetlen, szar! Bárhova állítom a beállításokat, nem reagál! Élvezhetetlen gagyi az egész! Azt írod, hogy szép számmal voltak részvevők! Csak meg kel nézni, hogy hányan esnek ki, és hányan hagynak ki szakaszokat! Szerinted ők is élvezték? Szerintem nem, mert kilódnak, szenvednek vele, hogy egyáltalán úton tartsák az autót, nem,hogy jó időket tudjanak menni.
Sajnálom, hogy az összes verseny az NGP-re van kiírva, de én biztos, hogy többet nem veszek részt egyiken sem! Megyek a régin amikor csak lesz rajta verseny.Szerintem nem vagyok evvel egyedül!
Bocs mindenkitől, hogy kikeltem magamból, de úgy éreztem, ezt le kel írnom, és egy kicsit tiltakoznom kel, mert csalódott vagyok, hogy az egyetlen szórakozásomban sem lelem örömem, mert erre az NGP-re váltottunk, főleg a jó kis versenyeket.
Üdv, Mindenkinek!

2017 szer. feb. 01 19:10
[HFRT] Tag

wrc írta:
Én nem élveztem, mert ez az NGP fizika egy ratyi! Kezelhetetlen, szar! Bárhova állítom a beállításokat, nem reagál! Élvezhetetlen gagyi az egész!
Ezen változtatni már nem lehet...már 10éve elkezdték a csehek a fizikák variálását egy "valódi adatok"felhasználásával,aztán sok mindent,kormányszöget egyéb más paraméterek behatárolásával próbálták visszafogni azokat akik játszottak is(normálisan)...majd(ha minden igaz)a németek fejlesztettek a realitás és haladás jegyében egy újgenerációs szart...hozzáteszem a németek közt sosem volt olyan akit jegyeztek volna rbr-ben,lehet mérnöv vki. de ha nem tudja kipróbálni amit alkotott akkor érvelhet mellette :o ....
Mind1 hogy milyen mégis átvette az összes plugin,bár a franciák kezdettől valamit elbasz.ak mert ott még az alap fizikás autók is másabbak,normál fizikával.
Szóval csak hogy hazabeszéljek,még mindig itteni plugin rugalmasnak mondható mivel van 2opció....az hogy ki hol rendez versenyt az már más tészta.Annyit tudok mondani hogy ne add fel....sok szart+csócsáltam már Én is RBR-es pluginokon és hidd el meg lehet találni azt a kis pozitívumot ami még nem veszi el az ember kedvét 1-2 csapatástól,persze már nem óránkénti,napi,hanem heti ,2heti 1-2csapatásról beszélek... :rolleyes: :reszeg:

2017 szer. feb. 01 19:49
Profil ICQ
RBR Fan

NyilasM írta:
wrc írta:

Szóval csak hogy hazabeszéljek,még mindig itteni plugin rugalmasnak mondható mivel van 2opció....az hogy ki hol rendez versenyt az már más tészta.Annyit tudok mondani hogy ne add fel....sok szart+csócsáltam már Én is RBR-es pluginokon és hidd el meg lehet találni azt a kis pozitívumot ami még nem veszi el az ember kedvét 1-2 csapatástól,persze már nem óránkénti,napi,hanem heti ,2heti 1-2csapatásról beszélek... :rolleyes: :reszeg:

Szia Misi!
Kösz a vigasztaló szavakat, de biztos, hogy én többet nem megyek az NGP-vel. Nem rángatom szét a nem rég vásárolt kormányom, csak mert az NGP-n vannak a versenyek. Azt gondolom, szépen lassan mindenki beleun ebbe a ratyiba! Most még újdonság erejével bír!
Azt sajnálom, hogy " ti nagyok " is eltüntetek az alap pluginról, igy nem sok esélyem van fejlődni. A versenyek során ti adjátok nekem a kihívást, a törekvést, a gyakorlásra. A beállításokat is finomítom folyamatosan, hogy közelítsek hozzátok! Nagy élmény mikor közelebb kerülök az időkkel hozzátok, netán még jobbat is megyek.

2017 szer. feb. 01 20:29
RBR Fan

Idézet:
Üdv.
Én nem élveztem, mert ez az NGP fizika egy ratyi! Kezelhetetlen, szar! Bárhova állítom a beállításokat, nem reagál! Élvezhetetlen gagyi az egész! Azt írod, hogy szép számmal voltak részvevők! Csak meg kel nézni, hogy hányan esnek ki, és hányan hagynak ki szakaszokat! Szerinted ők is élvezték? Szerintem nem, mert kilódnak, szenvednek vele, hogy egyáltalán úton tartsák az autót, nem,hogy jó időket tudjanak menni.
Sajnálom, hogy az összes verseny az NGP-re van kiírva, de én biztos, hogy többet nem veszek részt egyiken sem! Megyek a régin amikor csak lesz rajta verseny.Szerintem nem vagyok evvel egyedül!
Bocs mindenkitől, hogy kikeltem magamból, de úgy éreztem, ezt le kel írnom, és egy kicsit tiltakoznom kel, mert csalódott vagyok, hogy az egyetlen szórakozásomban sem lelem örömem, mert erre az NGP-re váltottunk, főleg a jó kis versenyeket.
Üdv, Mindenkinek!

Először is, örülök neki hogy van véleményed és ezt el is mondod, ezt a többiek is megtehetnék, ugyanis ez segítene, hogy milyen irányba vigyem a bajnokságot, mert nem csak a magam kedvéért csinálom.

Ugyanakkor ha megnézem a régebbi versenyeket, mikor a régi fizika volt, akkor sem volt kevesebb a kieső, vagy szuperrallyzó, ez szerintem legkevésbé a fizikán múlik. Én is sokszor esek ki, ebbe a bajnokságba meg pláne, de mind az én hibám, keresem a kocsi határait, elnézek valamit, stb, nem tart sokból az út szélén kikötni, ez igaz mind a két fizikára. Ha nem realistic lenne a törésmodel kevesebb lenne a kieső is, de ez a bajnokság a kezdetek óta így működik és nem hiszem hogy baj van ezzel. Engem például jobban zavar ha esek egy hatalmasat, amiről tudom hogy az életbe nem mennék tovább, itt pedig nyekkenés nélkül folytathatom, de ez is nézőpont kérdése.

Az NGP-ről pedig annyit, mint véleményt, hogy én például azért tértem vissza, mert lett NGP fizika, mivel mikor tesztelhettem megtetszett, utána a régi már nagyon egysíkú volt, át is mentem a cseh pluginra, mert ott már NGP volt, miután itt is bevezették visszajöttem. Fogalmam sincs melyik hasonlít jobban a való élethez, nem vezettem rallyautót, így nem is tudhatom, nekem tetszik az NGP, jobban érzem az autó viselkedését, mint a régi fizikán. A régin egyedül a 130 RS-el megyek, mert azt a kocsit már nagyon jól ismerem, tudom mikor mi fog történni, az NGP-n beülök egy új autóba és 100-150 kilométer után, már egész jó időket tudok vele menni, például ott a Delta S4, egy nagyon nehezen vezethető, agresszív autó szerintem, de rá tudtam érezni és tudok vele gyorsan, eredményesen menni. Viszont az R5-ös autók, ahogy a R4, N4 kategória is egyáltalán nem fekszik nekem, nem hogy gyorsan, élvezhetően se tudok velük versenyezni.

Én támogatom az NGP fizikát, jelenleg jobban élvezem és több olyan autó van itt, amivel szeretek menni. És van kézifék a hátsókerekesekbe, ez is sokat ad hozzá!

Viszont szeretném, ha egy élvezetes bajnokság lenne a TGS Kupa, hajlandó vagyok változtatásokra, de mindenkinek nem lehet kedvezni.

Ötleteket Mindenkitől szívesen meghallgatok! :reszeg:

GGRT

2017 csüt. feb. 02 10:40
RBR Fan aktív tag

wrc írta:

Szia Misi!
Kösz a vigasztaló szavakat, de biztos, hogy én többet nem megyek az NGP-vel. Nem rángatom szét a nem rég vásárolt kormányom, csak mert az NGP-n vannak a versenyek. Azt gondolom, szépen lassan mindenki beleun ebbe a ratyiba! Most még újdonság erejével bír!
Azt sajnálom, hogy " ti nagyok " is eltüntetek az alap pluginról, igy nem sok esélyem van fejlődni. A versenyek során ti adjátok nekem a kihívást, a törekvést, a gyakorlásra. A beállításokat is finomítom folyamatosan, hogy közelítsek hozzátok! Nagy élmény mikor közelebb kerülök az időkkel hozzátok, netán még jobbat is megyek.

Raktam fel a setupos topicba egy csomó setupot. Tesztelgesd őket hátha bejön valamelyik.

2017 csüt. feb. 02 11:08
[HFRT] Tag

ip controll

2017-02-24 19:47:59 makykiraly 89.132.236.123 stage_no=9 car_id=153 rally_id=28489
2017-02-24 19:49:23 struggler 89.132.236.123 stage_no=1 car_id=153 rally_id=28489

2017 pén. feb. 24 20:04
Profil ICQ
[HFRT] Tag

wrc írta:
NyilasM írta:
wrc írta:

Szia Misi!
:reszeg: ....attól függetlenül 1 baj van csak...1000%-ban igazad van. :cool2:
Bár kezdek rájönni az NGP sikerének pár komment olvasása után. Ha vki egy normál(is) fizikával,egy normál(is) wrc-vel nem tudott --mondjuk--4.55-öt menni egy j.vertén csak kb 5.20-at,az persze hogy hokizik egy 5.30-nak ezzel az írányíthatatlan és lassú wrc-nek nevezett szarságnak.Mi abban a jó ha egy azonos kat. 20-30mp-vel gyengébb mint az elődje,abban mi az élvezetes??????
...és igen többek tanácsára próbáltam több kat.ot...mind alapjába véve szarabb mint elődjei.Csapatás helyett inkább nézek focit ... ;)
Attól függetlenül hogy nem tudom közel sem kiautózni ezeket a szarokat úgy látom mások sem mert illő lenne legalább 20 embernek szarráverni engem 1-1 versenyen ha már annyira tettszik a többségnek. Azoknak akiknek a legnagyobb volt az a bizonyos :o nos azok csak a cirkusz miatt jelentek meg,azóta megint süllyesztő....
Nos mindezektől függetlenül azért sem adjuk persze fel :D :D :D

Más: jaaa...és kíváncsi leszek az 1%-os felajánlásra is mert elszántság ,az, volt....lassan jöhetnek a tettek is.... :)

2017 szomb. feb. 25 19:15
Profil ICQ
RBR Fan

JV gravelen sikerült hozzáéri egy fához vagy 10km/h-val se, olaj elszállt, motor kigyulladt, aztán mint egy égő szekér, begurult a lejtőn a célba. 8) :nevet2: Bíztam benne, hogy a Tannerre eloltják a kocsit és kezdenek valamit az olajjal, de ősemberhez méltó módon megőrizték a tüzet, nehogy kialudjon, így el se tudtam rajtolni. :bringa: Jelmondata: "Ha már kár, legyen tetemes!" :nevet2:

2017 vas. feb. 26 19:25
[HFRT] Tag

gratula Pisti !!! nyert a jobb :respect: :respect: :reszeg:

2017 kedd feb. 28 19:30
Profil ICQ
RBR Fan aktív tag

NyilasM írta:
gratula Pisti !!! nyert a jobb :respect: :respect: :reszeg:

Köszi, neked is! Nem sok különbség lett a végére. :)

2017 kedd feb. 28 21:11
Profil Honlap
RBR Fan

Hali!

Itt a harmadik forduló kiírása! Csütörtöktől lehet kezdeni, sok sikert! :rally:

http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... y_id=28590

GGRT

2017 szomb. márc. 18 11:48
RBR Fan

Sziasztok!

Tegnap véget ért a harmadik forduló is, megcsináltam a pontozást is, lehet nézegetni ki, hogy áll.

Jó látni, hogy a résztvevők száma nem csökken, a stabil 60 induló és 40 célba érő körül alakult eddig mind a három verseny, ha ez így marad év végéig az teljesen jó. Viszont a superralyzók aránya majdnem 50 százalék, ami elég magas, ez igaz az első fordulóra is, a másodiknál jobb volt a helyzet.

Én is sokszor esek ki, vagy superralyzok, mert túl gyorsan akarok menni, a mostani versenyen megpróbáltam odafigyelni, hogy is vezessek, nem kell minden kanyart 100 százalékon fordulni, hosszabb féktávokat vettem, átgondoltabban vezettem és így, meg persze a szerencse segítségével is (az utolsó szakaszon megpördültem és koccoltam is egy fát :fear2: , tolatni is kellett, így épp csak Leo előtt tudtam maradni 136 ezreddel) sikerült az abszolut 5. helyre hozzni az öreg Audit !

Gratula minden célba érőnek :taps: , kösz hogy jöttetek :respect: ! Következő forduló április 20-25. között lesz megrendezve, 1,5-es szorzóval. Ez napi 5 szakaszt jelent, köztes szervizzel, kiírás április 10. után várható!

GGRT

2017 szer. márc. 29 09:52
RBR Fan

Szevasztok!

Kész a negyedik forduló kiírása, másfélszeres szorzó és közel kétszeres versenytáv, napi 5 szakasszal.

Bekerült a Noiker is, ami tavaly sokaknak nehézséget okozott aszfalton, jó felkészülést, izgalmas csatákat! :lollypop: :reszeg:

GGRT

2017 kedd ápr. 11 15:49
RBR Fan

Szerencsésen ledobta a Noiker murván a játékot ez a fos az asztalra, de fogalmam nincs miért, semmi frissítés vagy hasonló nincs bekapcsolva és nem fut se torrent se semmi. :reklamacio: Az a szerencse, hogy a cél előtti lejtős kanyarban kaptam ezt az ajándékot. Amikor visszaléptem a sötétségbe, fékezve berongyoltam a fák közé, de a motor túlélte, így két c4h-el be tudtam érni a célba, és folytatni újrabelépés után két perc minusszal. :banghead: :doom: :doom: :doom: :mad: (Az már másik történet, hogy 20 centi magasan van a kocsi alja, de felakadok a híd padkára a Harwoodon, és a realistic mód miatt azonnal offol a motor. Nem kéne erőltetni ezt a törésmódot, jól van az reduceden...........) :sandor:

Kérdés: Miért nem lehet képpel együtt visszajutni a játékba??? mer ez így nagyon nagy öngól :box:

2017 kedd ápr. 25 21:57
RBR Fan aktív tag

Madarasz Ferenc írta:
Szerencsésen ledobta a Noiker murván a játékot ez a fos az asztalra, de fogalmam nincs miért, semmi frissítés vagy hasonló nincs bekapcsolva és nem fut se torrent se semmi. :reklamacio: Az a szerencse, hogy a cél előtti lejtős kanyarban kaptam ezt az ajándékot. Amikor visszaléptem a sötétségbe, fékezve berongyoltam a fák közé, de a motor túlélte, így két c4h-el be tudtam érni a célba, és folytatni újrabelépés után két perc minusszal. :banghead: :doom: :doom: :doom: :mad: (Az már másik történet, hogy 20 centi magasan van a kocsi alja, de felakadok a híd padkára a Harwoodon, és a realistic mód miatt azonnal offol a motor. Nem kéne erőltetni ezt a törésmódot, jól van az reduceden...........) :sandor:

Kérdés: Miért nem lehet képpel együtt visszajutni a játékba??? mer ez így nagyon nagy öngól :box:

Már engedélyezve van az ablakban futtatás az ilyen hibák miatt.
Win10 nvidia videokatival már vissza jön a kép is.

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

2017 szer. ápr. 26 06:54
Profil Honlap
RBR Fan

lacka6 írta:
Már engedélyezve van az ablakban futtatás az ilyen hibák miatt.
Win10 nvidia videokatival már vissza jön a kép is.

:reszeg:

2017 szer. ápr. 26 08:51
RBR Fan

Sziasztok!

Holnaptól futható a következő verseny! Jó szórakozást Mindenkinek!

GGRT

2017 szer. máj. 17 13:36
Vendég

Üdv emberek,

Tegnap reggel hirtelen felindulásból lezavartam pár teszt versenyt, utána pedig a TGS kupa 7. fordulóját is.
Az éles forduló megkezdése előtt jöttem rá, hogy az előtte futott gyakorlások közül az egyik egy az egyben a 7. forduló gyakorlása volt.

Én legtöbbször csak elindítom a játékot, irány az opciók, plug in, online és tolom azt, ami időrendben következik.
Ha időm engedi, akkor bedarálom az összes online versenyt. Nyílván egy idő után fáradok és a koncentrációm már nem olyan, mint az első pár szakasznál, de ahhoz képest egész jól sikerült ezt végig tolnom.
Annak kifejezetten örültem, hogy olyan pályák voltak ebben a 7. fordulóban, amiket a fos 10 éves laptopom is laggolás nélkül biztosítani tudott nekem.
Sokan írtatok itt az NGP-ről. Én csak annyit fűznék hozzá, mint billentyűzettel sofőrködő, digitális versenyző, hogy számomra megváltás volt.
Az eredeti fizikával maximum murván vagy hóban lehet terelni az autókat úgy, hogy még élvezhető is legyen némiképp.
Az aszfalt szakaszok, főleg a tempósabbak felejtősek voltak, a cseh pályákról nem is beszélve. Mindig árok vagy fa lett a vége.
Az NGP-vel ez szinte teljesen megszűnt!!! Érezhető, hogy van rugózása az autónak, ennek köszönhetően úttartása is. Sokkal jobban lehet játszani a terhelés váltásokkal és fékezéskor sem akar megelőzni az autó hátulja.
Azt mondjuk hozzá kell tennem, hogy a beállításokkal én nem szoktam időzni, mindig default setup-al tolom a futamokat.
NGP-n belül is az A8 a nagy kedvenc. Van nyomaték és nem kell "sínautóban" közlekedni a kanyarokban, szép íveket lehet velük rajzolni és közben a tempó is tartható.
Egy szó mint száz, nekem mindenképp pozitív élmény az NGP!

Köszönöm a szervezést, epekedve várom a további futamokat! :up:

2017 pén. jún. 16 10:55
Profil Honlap
Vendég

Sziasztok!
Egy észrevételem lenne,bár gondolom nem én leszek az első aki ezt szorgalmazom.
Meglátásom szerint a játékban a "realistic" törésmodell teljesen irreális.Gondolom ez már itt tradíció hogy így játszatok,de lássuk be ami rossz azon lehetne változtatni.Többedszerre esek ki úgy hogy 10 km h-val nekicsúszok egy lágyszárú cserjének és annyi a motornak.Könyörgöm egy luftballon nem pukkadna ki ha a lökhárító és a cserje között lenne annyi az ütközés "ereje"!!!A szuper rallyt pedig ezek után méltánytalannak tartom. Nem először történik (velem vagy mással)ez és nem is utoljára,ezért kérem a szervezőt(ket) a több elégedett résztvevő érdekében fontolja meg eme kérésem meg!Előre is köszi.

2017 csüt. júl. 13 11:48
[HFRT] Tag

Zoolee76 írta:
Többedszerre esek ki úgy hogy 10 km h-val nekicsúszok egy lágyszárú cserjének
Kíváncsi lennék az a 10-el nekicsúszoknak....de sok ilyet olvastam már :rolleyes: :P ;)
1dolgot próbálj ki :nézd+ realisticnél konkrétan a km\h jelzőét ütközés előtt ;) lesz az a 10 ... 40-50 is mikor olyan ütközésed lesz hogy befuccsol ;) a tereptárgyaknál nagyjából az a helyzet hogy ütközik vagy nem, nincs lágyszárú vagy bokor stb....mind1 minek néz ki,amugy az úton nincs ilyen elhelyezve. :D

Amúgy+ ennek sincs már jelentősége mára....a plugin készítésekor a real és a reduced lett csak beállítva a komolytalaság elkerülése végett.... de mostanra a safe és az off lenne a népszerű.
Egyébként támogatom mert 1-1 versenyen annyit hibázok mint máskor 1 komplett bajnoki szezon alatt...csak jól jönnék ki belőle
;) ;) :rolleyes: :rabbit:

2017 csüt. júl. 13 20:41
Profil ICQ
[VFTS JRT]

https://youtu.be/kOohGrs7bRI

TGS 2017 mostani futam

A dobbantó után mikor a derékszöghöz értem 5.ben maradt a váltó. Semmit nem hibáztam. Nem értem mi lehetett? :( :(

2017 vas. júl. 16 19:10
Profil Honlap
[HFRT] Tag

...hosszú idő után rájöttem hogy a pedáloknál van vmi probléma... a gáz nincs padló,a fék meg befog állandóan....kis kontakttisztító után--persze az 1leg még kuka lett-- sikerült a 2-3leg-en jókat futni.

2017 hétf. szept. 11 20:05
Profil ICQ
RBR Fan

NyilasM írta:
...hosszú idő után rájöttem hogy a pedáloknál van vmi probléma... a gáz nincs padló,a fék meg befog állandóan....kis kontakttisztító után--persze az 1leg még kuka lett-- sikerült a 2-3leg-en jókat futni.

Én is jártam így régebben, feltűnt hogy máshogy viselkedik a kocsi és negyedikbe fel se lehetett tenni a 130-ast. Persze hogy folyamatosan fogott a fék, pár gyorsot úgy futottam le, hogy folyamatosan feszítettem vissza a fékpedált, minél kevesebbet fogjon. Egy élmény volt! :D

GGRT

2017 hétf. szept. 11 21:33
Vendég

NyilasM szeretnék gratulálni a győzelemhez, Pepich Zoltánnak a második helyhez és LeoTaylor-nak hogy felvette az R5-tel a WRC-k elleni harcot! Jó kis verseny alakult ki a végére és csak egy hajszálon illetve egy hibázáson múlt a végkifejlet.
Köszönet Magyari Bencének is a színvonalas Bajnokság rendezéséért.
Jövőre lesz folytatás?

2017 szer. dec. 13 10:46
RBR Fan

Sziasztok!

Kicsit megkésve, de szeretnék gratulálni elsősorban Misibának az újabb bajnoki címhez, ezzel már három van a sorban! :respect:
Valamint gratulálok a kategória bajnokoknak is, nagyon szép teljesítmény volt Mindenkitől! Köszönöm az egész éves részvételt és hogy életben tartjátok a bajnokságot, jó látni hogy van rá igény!

Természetesen 2018-ban is megrendezem a TGS Kupát, valószínűleg kevesebb kategória lesz, egészen pontosan kettőre gondoltam, ugyanis a 6 kategóriához az a 30-40 ember, aki célba ér, az kevés. Az lenne a célom, hogy összerázzalak titeket, tudom hogy nem fog mindenki az első helyekért harcolni, viszont ha többen leszünk 1-1 kategóriába, hamarabb találunk a saját tudásunkhoz közel álló ellenfeleket, így élvezetesebbé válik a történet szerintem. Ha ez bejön, akkor évente változhatnak a kategóriák és változatosabb lesz a bajnokság.

Ha van vélemény, ötlet, kérdés, azt szívesen fogadom!

GGRT

2017 szer. dec. 13 21:40
[VFTS JRT]

NyilasM írta:

Milyen kontaktjavítóval nyomtad be?

2017 csüt. dec. 14 18:43
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 486 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10