Lámer Rally Team II

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

BUBI
RBR Fan aktív tag

Re: Lámer Rally Team II

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 pén. okt. 23 13:50

Robi ha már itt vagy....jött egy nagyon jó áru.(nem pótolunki egy Gubira?) :D
Kép

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2009 pén. okt. 23 13:50

Én a kIncses kupa féle rendszert díjaznám leginkább. Csak jobban ellenőrizve ki hova való(új regesek r2,régiek meg az eredmény alapján pl aki kimagaslik az r2-ből vagy tú gyenge az r1-be az első 3 futam után vagy hasonló) mert a Kincsesen sztem ez semennyire nem volt..És ez a rendszer megszabhatná a későbbi évekre is a "kiesők,feljutók kérdését.
És szerintem MINDENKI örülne. :rolleyes:
Kép

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2009 pén. okt. 23 13:54

Lámer Zoltán írta:sok buta :bye:
Ez az integetés tetszik, ezt a smiley-t még nem láttam itt! :D
Kép

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 pén. okt. 23 14:04

Kép
Őt akarjuk megvenni????az Idei bajnokságra?? :confused2: :D :D :D ;)
Kép

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 pén. okt. 23 14:05

Többek között egy ilyen vita kirobbanásától féltem én is, mikor a fejembe vettem egy dolgot az IRC vel kapcsolatban..
Aztán elvetettem, mert nem lett volna se kedvem, időm, energiám veszekedni, magyarázkodni.
Az IRC-t én úgy akartam megszervezni, h gyári csapatok, illetve privátok.
Teszem azt van ugye a Skoda Motorsport, annak két versenyzője.. és ezekre az "ülésekre" pályázni kellett volna..mondjuk megtett kilométer, eredményesség, stb.. de ezekből lett volna még igazán vita.. "miért ő kapta azt a helyet, miért nem ez.. meg így meg úgy"..
Így letettem erről a lehetőségről...
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 pén. okt. 23 14:05

Kriston Bodnar David írta: Őt akarjuk megvenni????az Idei bajnokságra?? :confused2: :D :D :D ;)
biztos csak alkoholmentes....mert sportember nem iszik :D
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 14:33

most kicsit megszabadítom ezt a topicot az anyázástól, mehet a nép az OB topicba :fear: :fear: :fear:
szépen fog azis indulni....

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 pén. okt. 23 14:49

Toth Laci írta:Többek között egy ilyen vita kirobbanásától féltem én is, mikor a fejembe vettem egy dolgot az IRC vel kapcsolatban..
Aztán elvetettem, mert nem lett volna se kedvem, időm, energiám veszekedni, magyarázkodni.
Az IRC-t én úgy akartam megszervezni, h gyári csapatok, illetve privátok.
Teszem azt van ugye a Skoda Motorsport, annak két versenyzője.. és ezekre az "ülésekre" pályázni kellett volna..mondjuk megtett kilométer, eredményesség, stb.. de ezekből lett volna még igazán vita.. "miért ő kapta azt a helyet, miért nem ez.. meg így meg úgy"..
Így letettem erről a lehetőségről...

Pedig ez működött már egyszer Champen...sztem érdemes foglalkozni vele...mert kibaszott jó ötlet ;) :up: :respect:

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2009 pén. okt. 23 14:51

Na leírom én is a véleményemet:
ez az R1-R2!
Valamilyen szinten..igaza van szerintem Zolinak,persze ez most olyan mintha lebecsülnénk őket,amit persze nem akarunk és Zoli se.
De hogyha egy olyan pilóta aki tényleg most reggelt annak is jobb lenne az ha..tudnak küzdeni valakivel akár az 1-5.-be és nem ott lesz utolsó helyen.
Szóval nem értem mit kell Zolinak esni,nem olyan lesz mint a tavalyi ORB,kicsit változatosabb,de az a jó,és Zoli sokat tesz ezért,sok szabad időt áldozz,erre van más ember aki nem is csinálná,szóval...

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 pén. okt. 23 14:53

Amúgy meg nevetségesek vagytok....tisztelet a kivételnek... :( :( :( :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 15:08

csak hogy véletlenülse ezen múljék:

az R1 és R2 versenye 1 adott Tour-ban lesz benne....így Jóska Pista bácsi is megnézheti majd, hogy az R2-es N4-es gépével mennyit fog majd kapni az R1-es N4-es Ranga Petitől

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2009 pén. okt. 23 15:20

Látom komoly vita bontakozott ki a Magyar Bajnoki szabályzatának egyik újításával kapcsolatban. Először is felhívnám a figyelmet arra, hogy ugyan Zoli futtatja idén bajnokságot, de szó sincs róla, hogy csak egyedül összeállított egy szabályzatot. A szabályzat kialakítása egy hosszú folyamat volt, aminek véleményezésében jómagam is részt vettem, így értetlenül olvasom azokat, akik Zolit támadják és elhatárolódok azoktól, akik személyeskedő hangnemben szólalnak meg. E mögött a bajnokság és szabályzata mögött már 5 évnyi tapasztalat és próba áll, és több az rallysimfans alapításában résztvevő ember munkája. Azt hiszem nem véletlen, hogy mind máig a Magyar Bajnokság a legnépszerűbb, legtöbb indulóval rendelkező és legkeményebb bajnokság, sőt nemzetközileg is igen elismert esemény.

Amikor valami újítás kerül bevezetésre nem a régi bevált dolgok elrontása a cél, hanem valamely korábbi problémát orvosolunk vele. A szabályzat elfogadás és a nevezés nem kötelező, aki viszont nevez az aláveti magát a szabályzatnak. Minden bajnokságnak megvan a maga sajátossága, akinek tetszik az egyik induljon rajta, ha nem ne induljon van elég más alternatíva, sőt szervezhet bárki új versenysorozatot.

Fontos megjegyezni, hogy rengeteg új ötlet volt korábban, amik közül sokat elvetettünk, míg más javaslatok implementálásra kerültek a szabályzatba. Korábbi bajnokságoknál már többször felmerült az R2 lehetősége, de mindeddig rendszeresen leszavaztuk.
Hozzáteszem se nem ésszerű, se nem reális ötlet a kezdő pilótáknak R2-ben akár egy WRC, vagy S2000 es autó biztosítása. Aki elég érettnek érzi magát ezekhez az autókhoz az menjen R1-ben és versenyezzen a legjobbakkal. Nem reális elvárás, hogy 2x6 kategóriát értékeljünk és kupákat osszunk ki. Az R2 egy lehetőség azoknak akik még kezdők, vagy korábban nem tudtak OB futamon pontot szerezni, és új motivációt ad nekik, hogy itt pontokért küzdhessenek. Ha majd Zoli kiteszi a szabályzatot, akkor látni fogjátok, hogy az R2 nem egy kötelező dolog, hanem egy lehetőség, amivel aki úgy érzi élhet, míg az eredményesebb versenyzőknek kötelezettsége az R1-ben indulás. Tény, hogy van előfeltétele az R1-ben induláshoz, de az nem olyan, ami bárki által pár hét alatt ne lenne teljesíthető.

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2009 pén. okt. 23 15:23

Csomos Miklos írta:Na leírom én is a véleményemet:
ez az R1-R2!
Valamilyen szinten..igaza van szerintem Zolinak,persze ez most olyan mintha lebecsülnénk őket,amit persze nem akarunk és Zoli se.
De hogyha egy olyan pilóta aki tényleg most reggelt annak is jobb lenne az ha..tudnak küzdeni valakivel akár az 1-5.-be és nem ott lesz utolsó helyen.
Szóval nem értem mit kell Zolinak esni,nem olyan lesz mint a tavalyi ORB,kicsit változatosabb,de az a jó,és Zoli sokat tesz ezért,sok szabad időt áldozz,erre van más ember aki nem is csinálná,szóval...
A most reggelt témában egyébként az R2-nek egy biztonsági probléma kiküszöbölésében is szerepe van.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. okt. 23 15:47

Sziasztok

Biztosan én vagyok vak, de nem találom azt a hsz-t/hírt stb., ami alapján vitatkozunk. Lsz. mondjátok meg, hol maradtam le és hol tudok utána olvasni a szabályzat-tervezetnek.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. okt. 23 15:50

Lámer Zoltán írta:
Kriston Bodnar David írta:...
Amugy Zoli az OB-t meg ne próbáld lefujjni..mert akkor lesz neked NEMULASS! :numcsaku:
mer így nincs?
Ez még csak az előjáték. :D

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 15:52

candle írta:Sziasztok

Biztosan én vagyok vak, de nem találom azt a hsz-t/hírt stb., ami alapján vitatkozunk. Lsz. mondjátok meg, hol maradtam le és hol tudok utána olvasni a szabályzat-tervezetnek.

6. Magyar RBR Bajnokság 2009/2010(RBR topic) ;) ;)

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. okt. 23 15:53

Lámer Zoltán írta:
candle írta:Sziasztok

6. Magyar RBR Bajnokság 2009/2010(RBR topic) ;) ;)
Köxke, olvasom. :up:

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. okt. 23 16:07

Alapvetően tetszik.

Ne haragudj meg érte, de nyelvtanilag a szenvedő szerkezetet rühellem. Bár a finnugor nyelvcsalád számos nyelve használja, a magyar tudtommal nem. Pl. "kerül értékelésre", "minuszolása kerül". Ettől nekem a hajam is az égnek áll, de - természetesen - a szabályzatot érdemben nem befolyásolja.

1.) Külön örülök, hogy
- az első elképzelésekkel ellentétben - nem csökkentettétek a kategóriák számát.
- figyelembe vettétek, hogy a kezdő user-ek is látható eredményeket érhessenek el.

2.) Ami számomra - a szabályzat szövegezését tekintve - tartalmilag kérdéses az az, hogy az alábbi mondat korlátoz, vagy lehetőséget ad.

"felhatalmazza az adott versenyzőt, hogy csak az R1-ben indulhat!"

Magyarul "felhatalmaz" arra, hogy az R2 helyett induljak az R1-ben, vagy korlátoz, azaz az adott versenyző csak abban "indulhat"?

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 16:14

candle írta:Alapvetően tetszik.

Ne haragudj meg érte, de nyelvtanilag a szenvedő szerkezetet rühellem. Bár a finnugor nyelvcsalád számos nyelve használja, a magyar tudtommal nem. Pl. "kerül értékelésre", "minuszolása kerül". Ettől nekem a hajam is az égnek áll, de - természetesen - a szabályzatot érdemben nem befolyásolja.

1.) Külön örülök, hogy
- az első elképzelésekkel ellentétben - nem csökkentettétek a kategóriák számát.
- figyelembe vettétek, hogy a kezdő user-ek is látható eredményeket érhessenek el.

2.) Ami számomra - a szabályzat szövegezését tekintve - tartalmilag kérdéses az az, hogy az alábbi mondat korlátoz, vagy lehetőséget ad.

"felhatalmazza az adott versenyzőt, hogy csak az R1-ben indulhat!"

Magyarul "felhatalmaz" arra, hogy az R2 helyett induljak az R1-ben, vagy korlátoz, azaz az adott versenyző csak abban "indulhat"?

Bocsesz a szenveedő szerkezetért! Az pedig, hogy felhatalmaz-e, vagy pedig lekorlátoz-e....hát nem tudom....tlán az utóbbi. Aki már 5e km tapasztalattal bír, vagy esetleg OB ponttal, azoknak már az R1-ben a helyük, csakis ott ;)

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. okt. 23 16:23

Lámer Zoltán írta:..
Az pedig, hogy felhatalmaz-e, vagy pedig lekorlátoz-e....hát nem tudom....tlán az utóbbi. Aki már 5e km tapasztalattal bír, vagy esetleg OB ponttal, azoknak már az R1-ben a helyük, csakis ott ;)
Ok. Részemről rendben, hol nevezhetek? ;)

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 16:35

candle írta:
Lámer Zoltán írta:..
Az pedig, hogy felhatalmaz-e, vagy pedig lekorlátoz-e....hát nem tudom....tlán az utóbbi. Aki már 5e km tapasztalattal bír, vagy esetleg OB ponttal, azoknak már az R1-ben a helyük, csakis ott ;)
Ok. Részemről rendben, hol nevezhetek? ;)

Még nincs meg az oldal, Lacka folyamatosan ügyködik rajta, hogy mihamarabb el lehessen kezdeni a regisztrációt. A topic, és az ott olvasható szabályzat csak akkor lett volna látható, amikor már kész lett volt az oldal...ám előrébb kellett hozni egy pöppet

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 16:38

Bóta Róbert írta:Akkor én nem a 15-ös rajtszámot kapom majd? Vagy az első X nem a tavalyi eredmény alapján kap rajtszámot?

Illetve továbbítanék még egy kérést, az ilyesmi "háttérinformációt" esetleg írd már a vegyesbe légyszi, hogy többen lássák, akiket esetleg érdekel, mert nem mindenki olvassa szerintem az LRT topikot. Gondolom nem 6. LRT Magyar RBR Bajnokság lesz. ;)
"Gondolom nem 6. LRT Magyar RBR Bajnokság lesz." :D Nem Robit akarom utánozni, meg állandóan helyeselni a hsz-eit :D :D d3 d3 , de ebben is igaza van. ;) :D
Üdv.

Lámer Rally Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 pén. okt. 23 16:41

Fekete Kristof írta:
Bóta Róbert írta:Akkor én nem a 15-ös rajtszámot kapom majd? Vagy az első X nem a tavalyi eredmény alapján kap rajtszámot?

Illetve továbbítanék még egy kérést, az ilyesmi "háttérinformációt" esetleg írd már a vegyesbe légyszi, hogy többen lássák, akiket esetleg érdekel, mert nem mindenki olvassa szerintem az LRT topikot. Gondolom nem 6. LRT Magyar RBR Bajnokság lesz. ;)
"Gondolom nem 6. LRT Magyar RBR Bajnokság lesz." :D Nem Robit akarom utánozni, meg állandóan helyeselni a hsz-eit :D :D d3 d3 , de ebben is igaza van. ;) :D
akkor olvasd végig a másik topicot is...csak hogy ne legyen már annyira kibaszott igazatok :D :D
HFRT Team

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 16:47

Szasz Lorant írta:Akkor ezek szerint én nem indulhatok majd WRCC-ben a Subaruval ezen az OB-n...hát fasza... :(
én is így vagyok. mert tavaly wrcc-ben 2003-as subaruval mentem. aztán kipróbáltam sok autót, többek között A8: Celica, majd 555, meg S1600 POLO-t. Aztán voltak segítő kezek (BM), és a Subaru 2006os WRC-jével murván is és havas pályákon szépen megyek PB-ket (persze nem minden futamon, vagy parctice-ben), de főleg aszfalton úgy érzem, hogy sokat fejlődtem, mert a kis teljesítményű kormányommal együtt ráéreztem a subi06wrc-re. Akkor úgy érzem, hogy mind hiába volt ez. :( :( Akkor majd megyek, amivel mehetek, majd az illetékesek megmondják.
Üdv.

Lámer Rally Team

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. okt. 23 16:47

NyilasM írta:akkor olvasd végig a másik topicot is...csak hogy ne legyen már annyira kibaszott igazatok :D :D
akkor mégis az lesz...? :confused2:

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 16:47

NyilasM írta:
Fekete Kristof írta:

akkor olvasd végig a másik topicot is...csak hogy ne legyen már annyira kibaszott igazatok :D :D
Igenis FŐNÖK! :D d3
Üdv.

Lámer Rally Team

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. okt. 23 16:48

Fekete Kristof írta:
Szasz Lorant írta:Akkor ezek szerint én nem indulhatok majd WRCC-ben a Subaruval ezen az OB-n...hát fasza... :(
én is így vagyok. mert tavaly wrcc-ben 2003-as subaruval mentem. aztán kipróbáltam sok autót, többek között A8: Celica, majd 555, meg S1600 POLO-t. Aztán voltak segítő kezek (BM), és a Subaru 2006os WRC-jével murván is és havas pályákon szépen megyek PB-ket (persze nem minden futamon, vagy parctice-ben), de főleg aszfalton úgy érzem, hogy sokat fejlődtem, mert a kis teljesítményű kormányommal együtt ráéreztem a subi06wrc-re. Akkor úgy érzem, hogy mind hiába volt ez. :( :( Akkor majd megyek, amivel mehetek, majd az illetékesek megmondják.
Neked már megvan az 5000 km-ed a pluginon. Először szerintem olvass végig minden hsz-t, utána reagálj, mert azóta már sok víz lefolyt a Dunán. ;)

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 pén. okt. 23 16:49

Bóta Róbert írta:
NyilasM írta:akkor olvasd végig a másik topicot is...csak hogy ne legyen már annyira kibaszott igazatok :D :D
ÉS egyébként ha az lenne? :think: :think: Zoli felvállalta (tudtommal) a dolog oroszlánrészét, így akár az is lehetne..

De nem az lesz...mert mint Sebi írta, sokan vannak a dolog mögött :) Attól, hogy Zoli a főhangadó...attól még nem őt kéne szapulni... sőőőt senkit sem...

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. okt. 23 16:54

Andrasko Istvan írta:ÉS egyébként ha az lenne? :think: :think: Zoli felvállalta (tudtommal) a dolog oroszlánrészét, így akár az is lehetne..

De nem az lesz...mert mint Sebi írta, sokan vannak a dolog mögött :) Attól, hogy Zoli a főhangadó...attól még nem őt kéne szapulni... sőőőt senkit sem...
Inkább töröltem.

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 pén. okt. 23 16:54

Bóta Róbert írta:
Andrasko Istvan írta:ÉS egyébként ha az lenne? :think: :think: Zoli felvállalta (tudtommal) a dolog oroszlánrészét, így akár az is lehetne..

Inkább töröltem.
;) rendben...ahogyérzed róbertt..

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 16:57

Mike83 írta:Teljes mértékben támogatom az R1-R2-dolgot de csakis az összes kategória megtartásával.
Én is erre gondoltam, és ez nagyon jó ötlet. Hiszen pl. én wrcvel indúlnék el, de az R1ben nincs helyem, ez jogos is, de R2ben meg a többi lassú wrc-sekkel meg lehet, hogy jót csatáznék. Nem tudom, hogy miért erőltetnek rám olyan autó kategóriát, amivel talán (ez alatt a lassan 2 év alatt amióta regeltem a fórumra) mentem 4szer. Mert ha pl. N4gyel kellene mennem vagy N3mal, akkor tuti, hogy nem lenne értelme elindúlnom ezen az egészen... majd csak külső szemlélődő leszek.
Üdv.

Lámer Rally Team

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. okt. 23 16:58

Fekete Kristof írta:
Mike83 írta:Teljes mértékben támogatom az R1-R2-dolgot de csakis az összes kategória megtartásával.
Én is erre gondoltam, és ez nagyon jó ötlet. Hiszen pl. én wrcvel indúlnék el, de az R1ben nincs helyem, ez jogos is, de R2ben meg a többi lassú wrc-sekkel meg lehet, hogy jót csatáznék. Nem tudom, hogy miért erőltetnek rám olyan autó kategóriát, amivel talán (ez alatt a lassan 2 év alatt amióta regeltem a fórumra) mentem 4szer. Mert ha pl. N4gyel kellene mennem vagy N3mal, akkor tuti, hogy nem lenne értelme elindúlnom ezen az egészen... majd csak külső szemlélődő leszek.
Bóta Róbert írta:
Fekete Kristof írta:
Neked már megvan az 5000 km-ed a pluginon. Először szerintem olvass végig minden hsz-t, utána reagálj, mert azóta már sok víz lefolyt a Dunán. ;)

Szerk.: tehát R1-ben mehetsz csak.
Na hátha most észreveszed. :think:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 16:59

Andrasko Istvan írta:
Bóta Róbert írta:
ÉS egyébként ha az lenne? :think: :think: Zoli felvállalta (tudtommal) a dolog oroszlánrészét, így akár az is lehetne..

Azok mennek majd N4 és N3-al, akik (javarészt) újak....a fórumon ez senkit sem érint...merem vállalni, hogy senkit sem. Akik pedig az elmúlt 4 év alatt nem mentek 4e km-et, és pontot sem szeretek, azok csatázhatnak az R2-ben, ha már az R1-ben nem termett nekik se pont se verseny km....

mégegyszer hangsúlyozom: nem a szopatás volt a lényege, hogy mindenkitől elvegyük a WRC, A8, S1600, S2000, WRCC feelinget, hanem az, hogy az új jövevények n hagyják itt ezt az egészet, mert kapnak 3prceket gyorsonként....Ők mint tanulók menjenek N4-el az OB-n...vagy N3-al...a töbi touron meghetnek bármivel, az OB-n nem......
...nem tudjuk az összes kat-ot díjazni, így is +4 díjazott kat lett.

...emellett csak így tudtuk kiszűrni majd azokat, akik 200 km-el mennek WR-ek.....abszolútban....aaz R2-ben ez jobban kifog jönni, ott jobban elő tudjuk "venni" ezeket a versenyzőket

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:00

Fekete Kristof írta:
Kincses Kupa.....vagy hívjuk azt az OB-nak? Nekem8

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:08

Kristóf!

van OB topic, szerintem ott nézd át a szabályzatot, és majd kérdezz, ha mindent elolvastál! Oké?
Fogsz válaszokat kapni! :cool2:

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 17:13

Kriston Bodnar David írta:Kép
Őt akarjuk megvenni????az Idei bajnokságra?? :confused2: :D :D :D ;)
majd sinus görbén megy a pályán, és a visszafordított pályákon majd cosinus függvényben. d3 :D
Üdv.

Lámer Rally Team

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 pén. okt. 23 17:14

Teljesen összezavart mindenki! :swoon:
Nem értem minek ennyit értetlenkedni....(Bár engem nem izgat ugyis az 1osztályban nyomulok majd) :cool2:
Kép

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 17:15

Lámer Zoltán írta:Kristóf!

van OB topic, szerintem ott nézd át a szabályzatot, és majd kérdezz, ha mindent elolvastál! Oké?
ok! köszi az infókat, bár igazából az R2 a nekem való, R1ben szart sem érek és majd az N4es autóval valahogy kibékülök.
Üdv.

Lámer Rally Team

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 pén. okt. 23 17:19

:omg: :omg: :omg: :omg: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio:

most komolyan nem érted? :think: :think: sztemmár csak szivatsz minket....

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 pén. okt. 23 17:20

Andrasko Istvan írta::omg: :omg: :omg: :omg: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio:

most komolyan nem érted? :think: :think: sztemmár csak szivatsz minket....

Szerintem nem érti!...... :omg:
Kép

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 17:24

Hát én már teljesen összezavarodtam!! Nem idegesíteni akarlak TITEKET, Főleg ZOLIT, meg Bóta Robit!! Azt hiszem most megnézek pár Dr Ház részt az 5. évadból :D, majd elszívok pár szál szopiánecigarettát :D azztán újból elkezdem előröl ezt az egészet olvasni és utána majd felteszem a sok, számotokra idióta kérdéseimet, mert sok mindent nem értek.

Na akkor sziasztok!!! :hello2:

Majd jelentkezem.

REMÉLEM EZ AZ LRT 2 TOPIC 100. OLDALÁN LESZ MÁR!!! :D :D d3
Üdv.

Lámer Rally Team

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:24

Fekete Kristof írta:

ok! köszi az infókat, bár igazából az R2 a nekem való, R1ben szart sem érek és majd az N4es autóval valahogy kibékülök.
Kristóf!

Csak az indulhat R2-ben, akiknek nincs OB pontjuk, vagy maximum 4999 Online Verseny kilométerük van!

A te 9504,3 km-eddel CSAKCSAKCSAKCSAK R1-ben mehetsz, azaz első osztályban ;) ;)

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:25

Fekete Kristof írta:Hát én már teljesen összezavarodtam!! Nem idegesíteni akarlak TITEKET, Főleg ZOLIT, meg Bóta Robit!! Azt hiszem most megnézek pár Dr Ház részt az 5. évadból :D, majd elszívok pár szál szopiánecigarettát :D azztán újból elkezdem előröl ezt az egészet olvasni és utána majd felteszem a sok, számotokra idióta kérdéseimet, mert sok mindent nem értek.

Majd jelentkezem.

kérlekneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee d3

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 pén. okt. 23 17:25

Fekete Kristof írta:Hát én már teljesen összezavarodtam!! Nem idegesíteni akarlak TITEKET, Főleg ZOLIT, meg Bóta Robit!! Azt hiszem most megnézek pár Dr Ház részt az 5. évadból :D, majd elszívok pár szál szopiánecigarettát :D azztán újból elkezdem előröl ezt az egészet olvasni és utána majd felteszem a sok, számotokra idióta kérdéseimet, mert sok mindent nem értek.

Majd jelentkezem.

a lényeg a lényeg....mivel te már indultál az OB-n (régi gyerek vagy)
Igy nem indulhatsz csak az R1-ben!Értem?? :think: :think:
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. okt. 23 17:26

Lámer Zoltán írta:
Fekete Kristof írta:

Kristóf!

Csak az indulhat R2-ben, akiknek nincs OB pontjuk, vagy maximum 4999 Online Verseny kilométerük van!

A te 9504,3 km-eddel CSAKCSAKCSAKCSAK R1-ben mehetsz, azaz első osztályban ;) ;)
És első osztályban (R1) BÁRMILYEN kategóriában lehet indulni. ;)

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:26

Lámer Zoltán írta:

Majd jelentkezem.

kérlekneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee d3
ez a topic ...főleg az eslő pár HSZ-e csodákat tehet veled! :cool2: :cool2:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:26

100 :P :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lámer Zoltán 2009 pén. okt. 23 17:26-kor.

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 pén. okt. 23 17:26

100

NHL... ;)
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:27

CsomaAlex írta:100

lassú vagy, mint a fociban d3 :P :P :P

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 pén. okt. 23 17:27

Bóta Róbert írta:
:D :D
HFRT Team

Válasz küldése