Plugin hibajelentések

a pluginnal kapcsolatos megbeszélések/
themes about the rallysimfans.hu plugin

Moderátor: Moderátor

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2008 szer. aug. 06 12:00

kikiny01 @ 2008 Kedd. Aug. 05 20:08 írta:Az miért lehet, h elég sokszor nem firssül a fórumban az "utolsó üzenet" rész, tehát nem látom, csak azt h aug 1-én küldte xy az utolsó üzenetet, pedig már aug 5 van. Néha meg frissül. Hm? ötlet? És azt sem irja ki h van uj üzenetem, pedig van, és csak akkor látom, ha rámegyek h Nincsen uj privát üzeneted.
nincs ötlet?
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Rolly
RBR Fan aktív tag
Tartózkodási hely: Pécs, Pécsi Hegyiversenypálya (N46°06'11'';E18°10'59'')

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2008 csüt. aug. 07 08:41

kikiny01 @ 2008.Aug..Szer.. 13:08:00 írta:nincs ötlet?
Nincs. :(
_Németh Roland_

gyurii
Vendég

Hozzászólás Szerző: gyurii » 2008 csüt. aug. 07 18:16

Sziasztok !

Tegnap sikeresen telepítettem a plugint, de sajnos a plugin telepítése után a gép ujraindul de csak akkor ha valamelyik pályán megyek a menüben nem csinálja "reboot". plugin nélkül minden rendben megy.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 pén. aug. 08 19:09

Igazából nem tudom,hol tehetném fel ezt a kérdést,de talán ide jó a leginkább.

Szóval régen volt probléma a Citroen C4 WRC-vel,és állítólag már megjavult,6-ban is előre megy rendesen.
Nekem régen is rossz volt,gondoltam,törlöm mindenhonnan,és letölti majd újra a fizikát.Letöltötte,de ugyan úgy hátra megy 6-ban.
Átküldte nekem Feka Misi is a fizikát,mert Nála jó,de így sem jó nálam.

Mit tegyek? :confused2:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2008 pén. aug. 08 19:34

Bóta Róbert @ Pént. Aug. 08, 2008 8:09 pm írta:Igazából nem tudom,hol tehetném fel ezt a kérdést,de talán ide jó a leginkább.

Szóval régen volt probléma a Citroen C4 WRC-vel,és állítólag már megjavult,6-ban is előre megy rendesen.
Nekem régen is rossz volt,gondoltam,törlöm mindenhonnan,és letölti majd újra a fizikát.Letöltötte,de ugyan úgy hátra megy 6-ban.

Format cé kettőspont :P
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2008 pén. aug. 08 20:18

Bóta Róbert @ Pént. Aug. 08, 2008 20:09 írta:Igazából nem tudom,hol tehetném fel ezt a kérdést,de talán ide jó a leginkább.

Sajnos nekem még soha nem csinált ilyet (bár ha meggondolom, ezt annyira nem is sajnálom), ezért nemtom mi lehet nálad a gond, de szerintem kezdésnek próbáld meg más sloton használni, hátha.
Too weird to live, and too rare to die.

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2008 pén. aug. 08 20:18

Fekete Misi @ 2008 Pént. Aug. 08 20:34 írta:Format cé kettőspont :P

:think: :rolleyes:
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 pén. aug. 08 20:49

BB @ Pént. Aug. 08, 2008 9:18 pm írta:Sajnos nekem még soha nem csinált ilyet (bár ha meggondolom, ezt annyira nem is sajnálom), ezért nemtom mi lehet nálad a gond, de szerintem kezdésnek próbáld meg más sloton használni, hátha.
Köszi az ötletet,de sajnos :( :mad:

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2008 pén. aug. 08 20:54

Bóta Róbert @ 2008 Pént. Aug. 08 21:49 írta:Köszi az ötletet,de sajnos :( :mad:

Próbáld ki 0-ás sloton. A Xsara slotján!
Kép

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2008 pén. aug. 08 21:03

Kép

nekem elvileg működik.

szerk.: elnézést kérek, ha az én hozzászólásaim nem a plugin hibáival kapcsolatosak!
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 pén. aug. 08 21:53

Ifj. Geringer Zoltan @ Pént. Aug. 08, 2008 9:54 pm írta:Próbáld ki 0-ás sloton. A Xsara slotján!
Eredetileg a 0-son használtam,most kipróbáltam a 7-esen,ott sem jó.De még végigpróbálom majd az összeset,hátha...
Töröltem az egész modellt,töröltem mindenhonnan a fizikát,az rbz-ből,az rsfdatából,a Physics mappából,mindenhonnan,letöltötte újra,de akkor is ilyen.
Én ezt már teljesen nem értem :(

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 pén. aug. 08 22:15

Bóta Róbert @ 2008 Pént. Aug. 08 22:53 írta:Eredetileg a 0-son használtam,most kipróbáltam a 7-esen,ott sem jó.De még végigpróbálom majd az összeset,hátha...
Töröltem az egész modellt,töröltem mindenhonnan a fizikát,az rbz-ből,az rsfdatából,a Physics mappából,mindenhonnan,letöltötte újra,de akkor is ilyen.
Én ezt már teljesen nem értem :(
Lehet,hogy a Skoda keze van a dologban :D
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 pén. aug. 08 22:19

Amúgy nekem is csinált ilyet,amikor frissen indítottam a játékot,és nem vállasztottam setupot a c4-hez.Practiban.Utánna visszaléptem,setup,és már jó is volt.Sajnos nemtudom nálad mi lehet :confused2:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 pén. aug. 08 22:30

astrati @ Pént. Aug. 08, 2008 11:15 pm írta:Lehet,hogy a Skoda keze van a dologban :D
Könnyen meglehet d3

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2008 pén. aug. 08 22:35

astrati @ Pént. Aug. 08, 2008 23:19 írta:Amúgy nekem is csinált ilyet,amikor frissen indítottam a játékot,és nem vállasztottam setupot a c4-hez.Practiban.Utánna visszaléptem,setup,és már jó is volt.Sajnos nemtudom nálad mi lehet :confused2:
Hát hogy ez eszembe nem jutott, nálad a megoldás. Most, hogy említetted, megnéztem a fizikában a default setupot, és az bizony hibás, hiányzik belőle a GearId7. Így ha a default setupot használod, vagy abból csinálsz magadnak sajátot, akkor rükverc van a 6-os helyén. Szóval amíg nincs javítva, addig akinek gondja van vele, az másoljon be alá valami másik wrc setupot, és azt alakítsa át.
Ha pedig valaki illetékes olvassa a topicot, akkor legyen szíves intézkedni a bug felszámolásának ügyében. :)

Ui.: Köszönjuk Emese! :D

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 pén. aug. 08 22:46

BB @ Pént. Aug. 08, 2008 11:35 pm írta:Hát hogy ez eszembe nem jutott, nálad a megoldás. Most, hogy említetted, megnéztem a fizikában a default setupot, és az bizony hibás, hiányzik belőle a GearId7. Így ha a default setupot használod, vagy abból csinálsz magadnak sajátot, akkor rükverc van a 6-os helyén. Szóval amíg nincs javítva, addig akinek gondja van vele, az másoljon be alá valami másik wrc setupot, és azt alakítsa át.
Ha pedig valaki illetékes olvassa a topicot, akkor legyen szíves intézkedni a bug felszámolásának ügyében. :)

Ui.: Köszönjuk Emese! :D
Hát nem tudom,én is észrevettem ezt,át is írtam,de nálam mégsem lett jó.Megpróbálom majd mégegyszer...

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2008 pén. aug. 08 22:53

Bóta Róbert @ Pént. Aug. 08, 2008 23:46 írta:Hát nem tudom,én is észrevettem ezt,át is írtam,de nálam mégsem lett jó.Megpróbálom majd mégegyszer...
Én most leteszteltem. Default setupot lementettem vmi néven, kipróbáltam vele, tolatott 6osban. Utána kiléptem, notepadba GearId7 értékét átírtam 8-ra, utána kipróbáltam, és jó volt. Szóval tuti nálad is ez a gond.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 pén. aug. 08 23:51

BB @ Pént. Aug. 08, 2008 11:53 pm írta:Én most leteszteltem. Default setupot lementettem vmi néven, kipróbáltam vele, tolatott 6osban. Utána kiléptem, notepadba GearId7 értékét átírtam 8-ra, utána kipróbáltam, és jó volt. Szóval tuti nálad is ez a gond.
Telitalálat,köszönöm szépen!!! :respect: Átírtam a setupomba,mert ugye ha a defaultba akartam a fizikában,akkor leszedte újra a régit,de a setupban kell,így oké minden!
Köszi mégegyszer!

Szerk.:egyébként érdemes lenne átnézni a többi autót is,azt hiszem,volt még 1-2 ilyen.Polo s2000 rémlik még,de van még szerintem...

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2008 szomb. aug. 09 00:18

Bóta Róbert @ Szomb. Aug. 09, 2008 0:51 írta:Telitalálat,köszönöm szépen!!! :respect: Átírtam a setupomba,mert ugye ha a defaultba akartam a fizikában,akkor leszedte újra a régit,de a setupban kell,így oké minden!
Köszi mégegyszer!

Szerk.:egyébként érdemes lenne átnézni a többi autót is,azt hiszem,volt még 1-2 ilyen.Polo s2000 rémlik még,de van még szerintem...
Na leszedtem az összes járgányt, hogy a végére járjak a dolognak. Szerencsére csak 3 autó értintett az ügyben:
Citroen C4 WRC
Volkswagen Polo S2000
Fiat Punto S2000

Sebi ha esetleg olvasod a topicot, lécci javítsd ezeket.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 szomb. aug. 09 00:28

BB @ Szomb. Aug. 09, 2008 1:18 am írta:Na leszedtem az összes járgányt, hogy a végére járjak a dolognak. Szerencsére csak 3 autó értintett az ügyben:
Citroen C4 WRC
Volkswagen Polo S2000
Fiat Punto S2000

Sebi ha esetleg olvasod a topicot, lécci javítsd ezeket.
:respect: :up:
Én is ezekre emlékeztem. :up:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2008 szomb. aug. 09 02:48

Amikor nyomtam a Finn VB-t, akkor a 4. szakasz után kijött a szakasz eredménylista. Írtam egy kommentet, leokéztam, és utána kiírt egy olyat, hogy Bad version or checksum. Retry? Nyomogattam az entert de nem tűnt el. Rányomtam hogy back, ugye ilyenkor bead egy fekete képet, ahol az összesített állásnak kellene lenni. Ezután nyomtam az 5. szakaszt, végigértem, és utána meg adott mindent szépen rendben. Netkapcsolatommal semmi nem volt, szal nemtom mi lehetett. Végül is nem lett belőle baj, de gondoltam beírom, hátha Falconnak ez jelent valamit :)

Ui: Ja ez most 9.-én hajnal 3-körül történhetett. De a kommentemben benne is van asszem :D
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2008 szomb. aug. 09 08:53

Ha már itt tartunk, hogy kommentek, akkor írnék énis. Lefutottam egy gyorsot, kiadta a gyors végeredményét, leokéztam, és nem lehetett kommentet írni... nem akartam, de egyből az abszolútra az x gyors utáni eredményt mutatta... nemértem...

ha ez nem hibajelentés, akkor bocsánat, de gondoltam megemlítem!
Kép

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 szomb. aug. 09 09:09

Ifj. Geringer Zoltan @ 2008 Szomb. Aug. 09 09:53 írta:Ha már itt tartunk, hogy kommentek, akkor írnék énis. Lefutottam egy gyorsot, kiadta a gyors végeredményét, leokéztam, és nem lehetett kommentet írni... nem akartam, de egyből az abszolútra az x gyors utáni eredményt mutatta... nemértem...

ha ez nem hibajelentés, akkor bocsánat, de gondoltam megemlítem!
Egy verseny elkészítésekor van lehetőség arra, hogy kikapcsold a kommentelési lehetőséget. Itt is ez lehetett. (mint ahogy az aszfalt kupa mostani fordulójában sem lehet kommentelni)

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2008 szomb. aug. 09 09:27

Fekete Misi @ 2008 Szomb. Aug. 09 03:48 írta:Amikor nyomtam a Finn VB-t, akkor a 4. szakasz után kijött a szakasz eredménylista. Írtam egy kommentet, leokéztam, és utána kiírt egy olyat, hogy Bad version or checksum. Retry? Nyomogattam az entert de nem tűnt el. Rányomtam hogy back, ugye ilyenkor bead egy fekete képet, ahol az összesített állásnak kellene lenni. Ezután nyomtam az 5. szakaszt, végigértem, és utána meg adott mindent szépen rendben. Netkapcsolatommal semmi nem volt, szal nemtom mi lehetett. Végül is nem lett belőle baj, de gondoltam beírom, hátha Falconnak ez jelent valamit :)

Ui: Ja ez most 9.-én hajnal 3-körül történhetett. De a kommentemben benne is van asszem :D
Nem rám tartozik, de nem lett volna máskor időd lenyomni a VB-t? :D

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 szomb. aug. 09 11:59

Lámer Zoltán @ Szomb. Aug. 09, 2008 10:27 am írta:Nem rám tartozik, de nem lett volna máskor időd lenyomni a VB-t? :D
Ennek Története Van... d3

Fél3-kor Írom Misinek,Hogy Mikor Nyomja A VB-t.Kérdezi,Hogy Kinyitották Kikinyéknek Hétfőig?Mondom Nem."ÚÚÚÚÚúúúúú Bmeg 10-kor Megyünk Erdőbényére,Én 7-kor Nem Fogok Felkelni Lenyomni,Mert 5 Óra Alvás Után Nem Jó Lenyomni.Inkább Lenyomom Most."
Hát Mondom Oké,Inkább 0 Óra Alvás,Mint 5,Te Tudod d3
Aztán Szegény Már 4 Hónapja Nem Ment Murván,Ugye Neki Csak Az Aszfalt Kupa Van,Ezért Nem Ment Sehol Murván.Hát Meg Is Látszik ( Bocs Misi d3 )
Közbe Hazaért Csery Is A "Lajtos Ivaszatbol",Mikor Misi Végzett,Közösbe Beszélgettünk Egy Olyan Jót,Szétröhögtük Magunkat,Csery Nem Nagyon Volt Képben... d3

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 szomb. aug. 09 12:56

Fekete Misi @ Szomb. Aug. 09, 2008 3:48 am írta:Amikor nyomtam a Finn VB-t, akkor a 4. szakasz után kijött a szakasz eredménylista. Írtam egy kommentet, leokéztam, és utána kiírt egy olyat, hogy Bad version or checksum. Retry? Nyomogattam az entert de nem tűnt el. Rányomtam hogy back, ugye ilyenkor bead egy fekete képet, ahol az összesített állásnak kellene lenni. Ezután nyomtam az 5. szakaszt, végigértem, és utána meg adott mindent szépen rendben. Netkapcsolatommal semmi nem volt, szal nemtom mi lehetett. Végül is nem lett belőle baj, de gondoltam beírom, hátha Falconnak ez jelent valamit :)

....nekem is volt ilyen....és nem hajnalban... :rolleyes: ;)
HFRT Team

Pazmandi Peti
[TVR] Tag

Hozzászólás Szerző: Pazmandi Peti » 2008 szomb. aug. 09 15:15

Srácok!

Kép

Ez ellen mit lehet tenni?
"ó a csudimudiba!"

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2008 szomb. aug. 09 20:38

Bóta Róbert @ Szomb. Aug. 09, 2008 12:59 pm írta:Közbe Hazaért Csery Is A "Lajtos Ivaszatbol",Mikor Misi Végzett,Közösbe Beszélgettünk Egy Olyan Jót,Szétröhögtük Magunkat,Csery Nem Nagyon Volt Képben... d3
ez off, jó?!...meg amúgyis haggyá'.....harmadik d3
Kép

Pazmandi Peti
[TVR] Tag

Hozzászólás Szerző: Pazmandi Peti » 2008 vas. aug. 10 09:52

Pazmandi Peti @ 2008 Szomb. Aug. 09 16:15 írta:Srácok!

Kép

Srácok mondjatok már erre valamit!
Betettem azt a redirect kütyüt is, de semmi... Nem látom játékon belül a plugint... Nem tudom mit kéne csinálnom.
"ó a csudimudiba!"

Pazmandi Peti
[TVR] Tag

Hozzászólás Szerző: Pazmandi Peti » 2008 hétf. aug. 11 07:47

Pazmandi Peti @ 2008 Szomb. Aug. 09 16:15 írta:Srácok!

Kép

Újra tettem a játékot, de sajnos még mindig ugyanezt a hiba üzenetet kapom...
Valamit mondjatok már, leginkább az, aki ért a pluginhoz, hogy mit lehet ezzel csinálni, mert hát elég para, hogy nem tudok játszani.
"ó a csudimudiba!"

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 hétf. aug. 11 10:14

Pazmandi Peti @ 2008 Hétf. Aug. 11 08:47 írta:Újra tettem a játékot, de sajnos még mindig ugyanezt a hiba üzenetet kapom...
Valamit mondjatok már, leginkább az, aki ért a pluginhoz, hogy mit lehet ezzel csinálni, mert hát elég para, hogy nem tudok játszani.
Csak tipp: tűzfal, cseh plugin nem okozhatja?
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Pazmandi Peti
[TVR] Tag

Hozzászólás Szerző: Pazmandi Peti » 2008 hétf. aug. 11 10:32

lacka6 @ 2008 Hétf. Aug. 11 11:14 írta:Csak tipp: tűzfal, cseh plugin nem okozhatja?
Tűzfal csak Windows van, azon átengedtem az RBR-t, cseh nincs is fennt!
"ó a csudimudiba!"

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2008 hétf. aug. 11 21:29

Üdv! Újratelepítettem a gépem, és feltettem az RBRt. Leszedtem a plugint, bemásoltam, létrehoztam az rsfdata mappát, benne a redirect fájllal, úgy ahogy fentebb írtátok. De nem jön be a plugin, vagyis nincs az optionsban. Mindjárt éjfél és nem tudom megint lenyomni a rallyt! :aaaaaa:

Szabo Balazs
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Szabo Balazs » 2008 hétf. aug. 11 21:32

Anonymous @ 2008 Hétf. Aug. 11 22:29 írta:Üdv! Újratelepítettem a gépem, és feltettem az RBRt. Leszedtem a plugint, bemásoltam, létrehoztam az rsfdata mappát, benne a redirect fájllal, úgy ahogy fentebb írtátok. De nem jön be a plugin, vagyis nincs az optionsban. Mindjárt éjfél és nem tudom megint lenyomni a rallyt! :aaaaaa:

Na szóval, a "Vendég" én voltam. :ballons:
"Sounds like the gearbox is broken"

ERC 2009 WRC 3. hely
Szajky Kupa 2009 A7 1. hely

bbb91
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bbb91 » 2008 hétf. aug. 11 21:41

Anonymous @ 2008 Hétf. Aug. 11 22:29 írta:Üdv! Újratelepítettem a gépem, és feltettem az RBRt. Leszedtem a plugint, bemásoltam, létrehoztam az rsfdata mappát, benne a redirect fájllal, úgy ahogy fentebb írtátok. De nem jön be a plugin, vagyis nincs az optionsban. Mindjárt éjfél és nem tudom megint lenyomni a rallyt! :aaaaaa:
kérd el valakitől az rsfdata mappáját mert van benne két zip is ami kell
FüReady Motorsport

Szabo Balazs
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Szabo Balazs » 2008 hétf. aug. 11 21:52

bbb91 @ 2008 Hétf. Aug. 11 22:41 írta:kérd el valakitől az rsfdata mappáját mert van benne két zip is ami kell

Próbálom, de szar az msnem, lámer zolit nem lehet elérni, szóval jól összejött! :D Nem tudnád esetleg elküldeni nekem a fájlokat emailben? imre1982@freemail.hu a címem. Köszi!

ERC 2009 WRC 3. hely

bbb91
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bbb91 » 2008 hétf. aug. 11 22:18

Szabo Balazs @ 2008 Hétf. Aug. 11 22:52 írta:Próbálom, de szar az msnem, lámer zolit nem lehet elérni, szóval jól összejött! :D Nem tudnád esetleg elküldeni nekem a fájlokat emailben? imre1982@freemail.hu a címem. Köszi!
nem tom elküldeni mert 10mb-nél nagyobb a file tömörítve
FüReady Motorsport

Szabo Balazs
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Szabo Balazs » 2008 hétf. aug. 11 22:20

bbb91 @ 2008 Hétf. Aug. 11 23:18 írta:nem tom elküldeni mert 10mb-nél nagyobb a file tömörítve

Freemailen lehet küldeni óriásfájlt, asszem 2 gigáig. Na mindegy. Asszem akkor buktam ezt is.

ERC 2009 WRC 3. hely

bbb91
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bbb91 » 2008 hétf. aug. 11 22:23

Szabo Balazs @ 2008 Hétf. Aug. 11 23:20 írta:Freemailen lehet küldeni óriásfájlt, asszem 2 gigáig. Na mindegy. Asszem akkor buktam ezt is.
mindjárt ott a mail
FüReady Motorsport

bbb91
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bbb91 » 2008 hétf. aug. 11 22:27

Szabo Balazs @ 2008 Hétf. Aug. 11 23:20 írta:Freemailen lehet küldeni óriásfájlt, asszem 2 gigáig. Na mindegy. Asszem akkor buktam ezt is.
elküldtem
FüReady Motorsport

Koyo
Vendég

Hm?

Hozzászólás Szerző: Koyo » 2008 kedd aug. 12 23:07

Üdv mindenkinek!

Nem tudom ki hogy van vele,de amióta volt ez a költözködés,azóta nekem nem lép be az online játékba sehogy!

Újra is tettem a játékot,fent van az 1.01patch + 1.02p. + Z.dll is,és ha beakarok lépni a játékban a Plugins-on belül a rallysimfans.hu-ba,akkor csak valami Partice-be meg Options menübe tudok belépni,és az alapkocsik vannak azon az egy adott pályára!
Ezen kívül nem tudok mást csinálni sajnos!

Mi a problémám?

THX!

Koyo
Vendég

Re: Hm?

Hozzászólás Szerző: Koyo » 2008 kedd aug. 12 23:12

Ok megvan!
Fentebb olvastam hogy a "rsfdata"-ból nekem is hiányzott a "redirect" fájl nekem is,így már megy!
Sorry a hülye hozzászólásomért!

:)

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Re: Hm?

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 kedd aug. 12 23:19

Koyo @ Szer. Aug. 13, 2008 12:12 am írta:Ok megvan!
Fentebb olvastam hogy a "rsfdata"-ból nekem is hiányzott a "redirect" fájl nekem is,így már megy!
Sorry a hülye hozzászólásomért!

:)
Semmi baj... :) :D :D :rolleyes: ;)

Pazmandi Peti
[TVR] Tag

Hozzászólás Szerző: Pazmandi Peti » 2008 szer. aug. 13 10:06

Megoldottam. :D
Én voltam annyira fogalmatlan, hogy a rsfdatát, rossz helyre tettem!
Bocsi akinek ezzel kellemetlenséget okoztam. :irigy:
"ó a csudimudiba!"

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 szer. aug. 13 10:18

Pazmandi Peti @ 2008 Szer. Aug. 13 11:06 írta:Megoldottam. :D
Én voltam annyira fogalmatlan, hogy a rsfdatát, rossz helyre tettem!
Bocsi akinek ezzel kellemetlenséget okoztam. :irigy:
Az a lényeg hogy megy. ;) ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

cserox
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: cserox » 2008 szer. aug. 13 21:10

Van egy kis gondom. Beraktam a plugint a PLUGINS mappába és amikor elindítom a játékot és kiválasztanám a profilet lekéne töltenie valamit és egyből kiírja h nincs kapcsolat vagy nem tom kijön egy hiba üzenet.
Ez miért van?

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 szer. aug. 13 22:37

cserox @ 2008 Szer. Aug. 13 22:10 írta:Van egy kis gondom. Beraktam a plugint a PLUGINS mappába és amikor elindítom a játékot és kiválasztanám a profilet lekéne töltenie valamit és egyből kiírja h nincs kapcsolat vagy nem tom kijön egy hiba üzenet.
Ez miért van?
Mert nem olvastál vissza eleget...

cserox
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: cserox » 2008 csüt. aug. 14 09:39

Jah az lehet :D

cserox
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: cserox » 2008 csüt. aug. 14 10:04

Valaki eltudná nekem küldeni az rsfdata mappáját a ralimania@freemail.hu címre? PLS :szomoru:

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 csüt. aug. 14 10:08

cserox @ 2008 Csüt. Aug. 14 11:04 írta:Valaki eltudná nekem küldeni az rsfdata mappáját a ralimania@freemail.hu címre? PLS :szomoru:
Technikai problémák - segítségnyújtás (help) topicba utolsó elöttö 85 oldal utolsó hsz-embe ott a link

http://kincseslap.hu/lacka/rsfdata.rar
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Válasz küldése