GT Legends

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Jó-e,hogy végigjátszós féle a játék

igen
13
68%
nem
6
32%

Szavazatok száma: 19

VJ
RBR Fan aktív tag

GT Legends

Hozzászólás Szerző: VJ » 2005 szomb. dec. 10 21:35

Vélemények,észrevételek a játékkal kapcsolatosan.

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2005 szomb. dec. 10 21:41

Nincs meg a játék, de ez a végigjátszós dolog nem szimpi eleve. Olyan níd fór szpíd ándörgránd szerű.
Johnnie Walker Racing Team
Škoda Fabia S2000 Evo2

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2005 szomb. dec. 10 21:52

Velner Viktor írta:Nincs meg a játék, de ez a végigjátszós dolog nem szimpi eleve. Olyan níd fór szpíd ándörgránd szerű.
ha meglenne nem így gondolnád...

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2005 szomb. dec. 10 22:00

janiS1 írta:ha meglenne nem így gondolnád...
Én a kérdésre válaszoltam, szerintem ez a "kiakasztós" játékforma nem a legjobb. Tiszta NFSU, ott is sorra nyersz, és a végén te leszel a hábiszti.

Elsimerem így látatlanba is hogy egy nagyon jó játék mert ugyanaz a fejlesztő mint a GTR-nek, és screenshot-ok is gyönyörűek. Zseniális játék lehet, szal bocs ha félreérthetően fogalmaztam.
Johnnie Walker Racing Team
Škoda Fabia S2000 Evo2

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2005 szomb. dec. 10 22:04

Velner Viktor írta:
janiS1 írta:ha meglenne nem így gondolnád...
Én a kérdésre válaszoltam, szerintem ez a "kiakasztós" játékforma nem a legjobb. Tiszta NFSU, ott is sorra nyersz, és a végén te leszel a hábiszti.

Elsimerem így látatlanba is hogy egy nagyon jó játék mert ugyanaz a fejlesztő mint a GTR-nek, és screenshot-ok is gyönyörűek. Zseniális játék lehet, szal bocs ha félreérthetően fogalmaztam.
azért jó hogy végigjátszós,mert nagy különbségek vannak autók között és így minden autóval kell menni ami jó is.egyébként amikor "kiakasztod" akkor lehet versenyeket menni meg minden.persze championship nincs

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2005 szer. dec. 14 20:21

mire gondolsz ili?

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2005 csüt. dec. 15 09:45

janiS1 írta:mire gondolsz ili?
Hát hogy mégis miről szól :D Milyen kocsik vannak milyen pályák - valóságos, kitalált . . . Mindent amit fontos lehet tudnom!

Tomibá
[HFRT] Elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tomibá » 2005 csüt. dec. 15 09:57

A GTR-es brigád már tolja mint az állat és azt mondják hogy kibaszott ottvan a cucc.
Lada Samara 1.5 Kit Car

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2005 csüt. dec. 15 10:32

illegal_alien írta:
janiS1 írta:mire gondolsz ili?
Hát hogy mégis miről szól :D Milyen kocsik vannak milyen pályák - valóságos, kitalált . . . Mindent amit fontos lehet tudnom!
a korhű pályákon kívül csak a monzai és a hockenheim ring néz ki úgy ahogy ma,de azt sem tudom hogy miért???(régi hockenheimet soha semilyen játékban mégegyszer nem fogunk látni)
a fizika a megszokott csúcsminőség.az autóktól lehidalsz majd ha látod és érzed a különbségeket.egyszóval:nagyon király.vannak újságok amelyek több pontot adtak a GTL-re mint a GTR-re.ja és egyébként végigjátszásos ami azért jó mert majdnem mindegyik autót kipróbálod közben és ez jó dolog,hogy nem csak az van hogy rögtön a ford capri meg a bmw csl.ennyi elég? :)

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2005 csüt. dec. 15 11:26

Ez is ilyen baszott cd machinálós védelemmel ellátott mint a gtr, vagy a windóz szétberhelése nélkül is lehet vele tolni?

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2005 csüt. dec. 15 11:31

sebgutkopf írta:Ez is ilyen baszott cd machinálós védelemmel ellátott mint a gtr, vagy a windóz szétberhelése nélkül is lehet vele tolni?
ugyan az mint a GTR csak itt nincs miniimage.muszáj a teljes képet a géprűl betölteni és aztán a starforce-ban megejteni az ismerős megoldást.

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2005 csüt. dec. 15 13:05

janiS1 írta:
sebgutkopf írta:Ez is ilyen baszott cd machinálós védelemmel ellátott mint a gtr, vagy a windóz szétberhelése nélkül is lehet vele tolni?
ugyan az mint a GTR csak itt nincs miniimage.muszáj a teljes képet a géprűl betölteni és aztán a starforce-ban megejteni az ismerős megoldást.
Akkor ez a játék is kimarad az életemből.... :mad:

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2005 csüt. dec. 15 13:07

sebgutkopf írta:
janiS1 írta:
miért?nem tudod a starforce-ot kezelni?vagy nincs elég hely hozzá?

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2005 csüt. dec. 29 19:12

janiS1 írta:
sebgutkopf írta:
janiS1 írta: ugyan az mint a GTR csak itt nincs miniimage.muszáj a teljes képet a géprűl betölteni és aztán a starforce-ban megejteni az ismerős megoldást.
miért?nem tudod a starforce-ot kezelni?vagy nincs elég hely hozzá?
Nekem még nem sikerült működésre bírni. Leírnád a menetét?

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2006 vas. márc. 19 16:19

Ez a Starforce-átvágós dolog nálam egyetlen játéknál sem működött,így, mivel nagyon bejött a demó, kénytelen voltam megvenni. Ma játszottam először online versenyen-megérte az árát! Majd befostam a gyönyörtől egy-egy jó kis, test-test elleni csatánál. 20 kör Spaban, szuper volt!

Matizito74
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Matizito74 » 2007 kedd ápr. 17 08:00

Bodoo, többiek, erről tudtok valamit:
Autókereskedtem, "sikeresen" eladtam a B kupában megnyert Mercit, aztán másnap olvastam valahol, hogy nem kellett volna, mert így újra meg kell nyerni, nem lehet egyszerűen visszavásárolni. :mad:
Oké, megint végigtoltam azt a B kupás bajnokságot (igaz, újonc helyett amatőrben), de nem oldotta fel a vasat. :confused2:
Ezek szerint _teljesen_ újra kellene kezdeni? Egy másik profillal?
Tóth Andris
Asus P5B, Core2Duo E6300, 3 GB Kingmax DDR2-800, Radeon HD5670, Samsung 226CW 22" LCD, Thrustmaster Rally GT

joepapi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: joepapi » 2007 szomb. aug. 11 13:07

Végül is megtaláltam magyarul is a segítséget de nem jutottam dűlőre,valszeg azért mert nincs sp2-m mert első generációs prescott procim nem támogatja ezt,időmet vesztegettem,mert próbáltam megint feltenni egy ilyen xp-t,mert találtam javítást,de így sem lett jó. :(

Becu
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Becu » 2007 szomb. aug. 11 13:25

joepapi @ 2007 Szomb. Aug. 11 13:07 írta:Végül is megtaláltam magyarul is a segítséget de nem jutottam dűlőre,valszeg azért mert nincs sp2-m mert első generációs prescott procim nem támogatja ezt,időmet vesztegettem,mert próbáltam megint feltenni egy ilyen xp-t,mert találtam javítást,de így sem lett jó. :(
Amúgy is, ha egy játékkal annyi mindent kell sz@rakodni, amennyit írtál, (ne sértődjön meg senki, de) az már eleve nem lehet valami jó. :(

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2007 szomb. aug. 11 14:29

Becu @ Szomb. Aug. 11, 2007 2:25 pm írta:Amúgy is, ha egy játékkal annyi mindent kell sz@rakodni, amennyit írtál, (ne sértődjön meg senki, de) az már eleve nem lehet valami jó. :(
próbáltad már?
az igaz, hogy könnyen elveszi az ember kedvét az ilyen sz@rkavarás, de maga a progi ettől még fasza.
Kép

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2007 szomb. aug. 11 14:31

Becu @ Szomb. Aug. 11, 2007 14:25 írta:Amúgy is, ha egy játékkal annyi mindent kell sz@rakodni, amennyit írtál, (ne sértődjön meg senki, de) az már eleve nem lehet valami jó. :(
Nem is tudom, én nem látok sok összefüggést a közt, hogy mennyire jó egy játék, és hogy a készítők mennyire nehezítették meg a jogosulatlan futtatását az alkalmazott másolásvédelemmel.
Szerintem a GT Legends egy remek játék.
Too weird to live, and too rare to die.

joepapi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: joepapi » 2007 szomb. aug. 11 17:52

Én is ezért szedtem le,mert csak jókat hallottam róla,most meg tölthetem vissza,hogy legyen arányom :reklamacio:

Fecni
[HFRT] Profi

Hozzászólás Szerző: Fecni » 2007 vas. aug. 12 07:32

Léci ezentúl valami más formában adjatok segítséget egymásnak, ha illegális dologról van szó.
Köszi.
Verseim
SZIA! ©

joepapi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: joepapi » 2007 vas. aug. 12 15:34

Fecni @ Vas. Aug. 12, 2007 7:32 am írta:Léci ezentúl valami más formában adjatok segítséget egymásnak, ha illegális dologról van szó.
Köszi.
Pont jöttem törölni,látom ki lett szedve

Bodzzza
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » 2007 szomb. szept. 15 19:36

mexereztem! kicst késön de nagyon jo!!!!!!!! aránylag occso most a "kék-fehér" csíkos bótba azt mondom prosza!
HIHETETLEN NAGY!!!!!!!!!! Föleg hogy imádom a régi kocsikat! LOTUS CORTINA :wub: d3 d3
Visszaváltásnál olyan gázfröccs kell hogy na! Tudom sokoaknak nincs g25, de ez sztem ezzel a legjobb. Kajak jo zongorázni 3 pedálon d3 d3
nem bántam meg. ha tehetitek probáljátok ki ;)
Kép

bardocz
Vendég

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2007 pén. nov. 30 20:18

nekem megvan a jĂĄtĂŠk,ĂŠs sokat jĂĄtszottam vele(utolsĂł rĂŠszeknĂŠl hagytam abba)kb ez volt az elsĂľ szimulĂĄtor amit elkezdtem komolyan tolni,sg.hu-s gtlesekkel toltuk hamachin,nagyon kirĂĄly volt:) dijon gp-n sikerĂźlt nogripen 15. helyet futnom mĂŠg akkor 69-es zĂśld vettĂŠvel:)
monza junioron meg akkor mĂŠg 5. idĂľ volt,nagyon bĂźszke voltam magamra :D (azt meg panterĂĄval futottam)

neilszab
Vendég

Hozzászólás Szerző: neilszab » 2008 hétf. dec. 22 20:49

Sziasztok!

a GTR-Masters égisze alatt működő Hungarian GTL Masters Bajnokság hamarosan ingyenes és nyílt GT Legends FunRace és Hotlap verseny-t indít.

A részletek még kidolgozás alatt, annyi biztos, hogy a nyertesek kis ajándékkal csatlakozhatnak majd a Január 14.-én folytatódó bajnokságunba, de mindenki mást is szeretettel várunk majd egy kis kergetőzésre.

az egyik futamunk:
vágatlan, add-hoc videó

Részletek és pontos kiírás karácsony után!
de gyakorolni azért lehet, a pálya: Donington GP

Addig is Boldog karácsony mindenkinek!

Szabi
http://www.gtr-masters.hu

neilszab
Vendég

Hozzászólás Szerző: neilszab » 2009 vas. jan. 04 02:26

Nyílt FunRace-ek Csütrötök este 8 órától!

Részltek a fenti linkeken.

Válasz küldése