Rally Championship 2000

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Pazmandi Peti
[TVR] Tag

Rally Championship 2000

Hozzászólás Szerző: Pazmandi Peti » 2008 csüt. jan. 10 21:18

Remélem nem haragudnak meg a kedves kollegák, ezen újabb topic miatt, de úgy érzem, hogy ez a játék a maga nemében korszak és korában igazán korszak alkotó volt és talán az egyetlen játék, amely érdemben felvehette a versenyt a CMR2-vel, akkoriban...

Szóval várok mindent, élményeket, képeket...
"ó a csudimudiba!"

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Re: Rally Championship 2000

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 vas. jan. 13 10:25

Peeetike @ 2008 Csüt. Jan. 10 21:18 írta:Remélem nem haragudnak meg a kedves kollegák, ezen újabb topic miatt, de úgy érzem, hogy ez a játék a maga nemében korszak és korában igazán korszak alkotó volt és talán az egyetlen játék, amely érdemben felvehette a versenyt a CMR2-vel, akkoriban...

Szóval várok mindent, élményeket, képeket...
Hali!

Van sejtelmem, hogy melyik ez a játék. Nekem van egy olyan rally játékom,a minek a neve: RALLY CHAMPIONSHIP. Ennek a második része (folytatása) a Rally Championship 2000?
Üdv.

Lámer Rally Team

Pazmandi Peti
[TVR] Tag

Hozzászólás Szerző: Pazmandi Peti » 2008 vas. jan. 13 10:58

Itt van pár kép, hátha ez alapján felismered.

Kép
Kép
Kép

Itt, pedig egy leírás szerepel róla:

http://www.internews.hu/index.phtml?page=cikk&id=19
"ó a csudimudiba!"

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 vas. jan. 13 16:34

Peeetike @ 2008 Vas. Jan. 13 10:58 írta:Itt van pár kép, hátha ez alapján felismered.

Kép
Kép
Kép

Itt, pedig egy leírás szerepel róla:

http://www.internews.hu/index.phtml?page=cikk&id=19
Hali!

Erről van szó, erről a játékról!! :):):):)
A régi szép emlékek csak úgy feltőrnek!! :):):):):)

Lehet, hogy nekem tudnál segíteni. Van egy olyan gondom, hogy a játék XP alatt nem akar működni. Lefagy, a startnál nem akarja érzékelni a kormányomat, csak ha k. eltelt 1-2 perc. Pedig örülnék neki, ha normálisan tudnám futtatni.

A segítséget előre is köszönöm!
Üdv.

Lámer Rally Team

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 vas. jan. 13 16:38

cruiser26 @ 2008 Vas. Jan. 13 10:25 írta:Hali!

Van sejtelmem, hogy melyik ez a játék. Nekem van egy olyan rally játékom,a minek a neve: RALLY CHAMPIONSHIP. Ennek a második része (folytatása) a Rally Championship 2000?
Hali!

ÉN nem haragszom érte! Szerintem nagyon jó ötlet volt! Egy kis nosztalgia...:):):)
Üdv.

Lámer Rally Team

tomilevi
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tomilevi » 2012 szer. nov. 21 16:10

Egy kis help-et kérnék, az uraktól. Felraktam a játékot (nem a Rally Championship 2000-et, hanem a Rally Championship Xtreme-t). Az a gondom vele, hogy feltelepíteni sikerült, a játékba is bele tudok lépni, de ha a pályán vagyok, akkor kifagy az egész, minden autóval és minden pályával ezt csinálja. Annyit ír h a "Rally Championship Xtreme működése leállt". Az autó meg a pálya is megjelenik, de utána 1mpvel kifagy az egész! :( Szóval ezzel kapcsolatban kérnék egy helpet, hogy mi okozhatja illetve hogyan tudom orvosolni a problémát? (Windows 7, 64-bites op. rendszer)

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 szer. nov. 21 19:34

Nemtudom. De ennél a videónál a leírásba azt írja neki a lengyel patch (ami ott linkelve is van) segített a Win7es futtatáshoz.

http://www.youtube.com/watch?v=N-hTrEX7TWA

Egyébként tudtátok hogy bár egyértelműen az RC2000 folytatása, ezt már a Warthog fejlesztette és az SCi adta ki, csakúgy mint az RBR-t?

Ez volt a sorozat 6. része.

1 Lombard RAC Rally (1988)
2 Network Q RAC Rally (1993)
3 Network Q RAC Rally Championship (1996)
4 International Rally Championship (1997)
5 Mobil 1 British Rally Championship (vagy másnéven Rally Championship 2000) (1999)
6 Rally Championship Xtreme (2001)
+ Rally Championship (2002) (ez kilóg mert csak PS2re és Gamecubera jelent meg, de szerintem az Xtremenek az átírata.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rally_Cham ... p_(series)

Elvileg ide vehetnénk az RBR-t is, hiszen asszem az audio.dat-ban ahogy lépegetenünk a mappákon bentebb fele, valahol van egy ilyen mappa hogy Rally_7. :rolleyes:
Kép

tomilevi
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tomilevi » 2012 szer. nov. 21 19:58

Tibi írta:Nemtudom. De ennél a videónál a leírásba azt írja neki a lengyel patch (ami ott linkelve is van) segített a Win7es futtatáshoz.

Egyébként tudtátok hogy bár egyértelműen az RC2000 folytatása, ezt már a Warthog fejlesztette és az SCi adta ki, csakúgy mint az RBR-t?

5 Mobil 1 British Rally Championship (vagy másnéven Rally Championship 2000) (1999)
+ Rally Championship (2002) (ez kilóg mert csak PS2re és Gamecubera jelent meg, de szerintem az Xtremenek az átírata.

Elvileg ide vehetnénk az RBR-t is, hiszen asszem az audio.dat-ban ahogy lépegetenünk a mappákon bentebb fele, valahol van egy ilyen mappa hogy Rally_7. :rolleyes:
Áááááá műűűködik!! Köszönöm!! :respect: :respect:

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 szer. nov. 21 20:16

Igaz a wikipédia nem említi, de 1998ban megjelent egy Tommi Makinen Rally nevű játék PS1re az Europress kiadásában. Ez az International Rally Championship autómodelljeit használja, kiegészítve a Peugeot 106 Maxival. Viszont a pályák nagyon mások, szóval nem tekinteném ugyanannak a játéknak, pedig valahol így is említgetik. Láttam róla videót, nagyon gagyi a mozgása a kocsinak, az elődökhoz képest is. A Colin1-el szemben esélye sem volt.
Kép

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2012 csüt. nov. 22 21:30

Tibi írta:Nemtudom. De ennél a videónál a leírásba azt írja neki a lengyel patch (ami ott linkelve is van) segített a Win7es futtatáshoz.

és maúgy az SCI al és a Warthoggal milett? Warthoggal kapcsolatban valami mizéria volt asszem meg új cég alapítás stb.. vagy ha vlaaki jobban tudja leírhatná mert érdekelne. Kiváncsi vagyok h pl az RBR forráskódjai kinek a tulajdonában lehetnek? Nemhiszem h nagyon kuka lenne, valahol meglehet az :D
Vaszily László

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2012 szomb. nov. 24 09:48

Szmájli írta:

és maúgy az SCI al és a Warthoggal milett? Warthoggal kapcsolatban valami mizéria volt asszem meg új cég alapítás stb.. vagy ha vlaaki jobban tudja leírhatná mert érdekelne. Kiváncsi vagyok h pl az RBR forráskódjai kinek a tulajdonában lehetnek? Nemhiszem h nagyon kuka lenne, valahol meglehet az :D
Jó kérdés... :D :D :D
Üdv.

Lámer Rally Team

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2014 pén. márc. 21 23:34

Ma nyomtam a Rally Bajnokság (NETWORK Q RAC) nevű rally szimulátorral.
:nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2:
Itt van a README.txt tartalma - mai szemmel vicces - kell hozzá mind össze 16Mb RAM:

Network Q RAC Rally Championship
--------------------------------

Last minute notes.

(1) Installation under Windows 95 requires 16Mb Ram.

(2) IPX Network play is also only available with over 8Mb Ram.

(3) With MINIMUM installation selected, no CD audio is available.

(4) If the game is installed through AUTORUN on Windows 95, there will
be a file called RALLYC.INI located on your hard drive, probably
in your Windows System directory. You will need to delete this file
if you wish to re-install RALLY using AUTORUN.

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2014 szomb. márc. 22 06:45

Keke írta:Ma nyomtam a Rally Bajnokság (NETWORK Q RAC) nevű rally szimulátorral.
:nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2:
Itt van a README.txt tartalma - mai szemmel vicces - kell hozzá mind össze 16Mb RAM:

Network Q RAC Rally Championship
--------------------------------

Last minute notes.

(1) Installation under Windows 95 requires 16Mb Ram.

(2) IPX Network play is also only available with over 8Mb Ram.

(3) With MINIMUM installation selected, no CD audio is available.

(4) If the game is installed through AUTORUN on Windows 95, there will
be a file called RALLYC.INI located on your hard drive, probably
in your Windows System directory. You will need to delete this file
if you wish to re-install RALLY using AUTORUN.
Hát igen! Mai szemmel vicces... :) Viszont annak idején, kb. 20 éve egy ilyen gépnek az ára nagyon húzós volt.... Ja és most vettem új gépet: kb. 20 éve 16 MB volt a csúcs (32 MB volt akkor már?) most meg vettem 16GB-ot... :D :D
Üdv.

Lámer Rally Team

Válasz küldése