Általános

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Potyor
RBR Fan aktív tag

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 pén. feb. 01 23:55

Potyor írta:A Trackmania-ban lévő Peugeot 307-es modellt el tudná küldeni nekem valaki? Help plíz! :rolleyes:
Tárgytalan. :)
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 hétf. jún. 17 13:26

2Kuncu7
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: 2Kuncu7 » 2013 hétf. jún. 17 14:18

Major Csabi írta:tudunk erről valamit? :eek: :eek: :D
http://www.youtube.com/watch?v=0ULmqyduOxE
Hello!
Ezt találtam: http://www.oovee.co.uk/games/upcoming-games/spin-tires/ meg ezt: http://www.kickstarter.com/projects/358 ... -challenge Elég jónak néz ki, a demót már ki lehet próbálni, a linkeken mindent meg találsz! :D
2Kuncu7

Giorgio Garage Rally Team

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2013 hétf. jún. 17 15:01

Milyen szimulátor játékok jelentek meg,vagy újabb évadot adtak ki belőlük?
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 hétf. jún. 17 16:05

Ati biztos ír majd többet ha ide téved. Már több úgynevezett tech demó is jött ki. Nekem már biztos hogy egy jó fél évvel ezelőtt fent volt, de azóta töröltem. A legutolsó demóba asszem 8 kerekes Maz és egy kis parancsnoki uaz van. És csak egy egészen kis terep. A korábbi verzióban vannak nagyob terepek, kamazok, Krazok, szállítható dolgok, vontatmányok.

Nagyon jó fizikája van, a saras (mocsaras) részeken belesüpped a taljaba, alig a akar kijönni belőle. :)
Régebben volt benne egérrel mozgatható 5-6(?) sebességes váltókar is. (mint annó a crc2005ben)
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 csüt. jún. 27 16:53

Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 csüt. jún. 27 17:05

Megy ott a dirt3 is mobilon :D
http://youtu.be/sDOUYnWdTGo?t=4m20s
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 csüt. jún. 27 17:20

Szerintem nem megy a Dirt3 rajta! Egy Onlive fut rajta csak. Ott van középenb alul a jele. :rolleyes:
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 csüt. jún. 27 17:48

Tibi írta:Szerintem nem megy a Dirt3 rajta! Egy Onlive fut rajta csak. Ott van középenb alul a jele. :rolleyes:
Én tudom szerinted miért nem az elejéről linkeltem a vidit? :D
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 hétf. júl. 15 11:36

Tech demo-ról nem irtam, de azóta már ki is jött a dev demo, amibe lehet kamionokat is rakni, ház elvagyok vele :D
Sg.hu-ra írtam néhány sort bemásolom ide is. Majd részletesebb leírás máskor akinek kérdése van, msnen megtaláltok;)

Én is próbáltam tegnap berakni kocsikat pályákat, az új és a régebbi( csomagfelszedős) verziókba, több kevesebb sikerrel van ami ment van ami nem, elég furák voltak a régibe a fizikák.(Pedig kocsi az jó lett volna, IFA Truck Trail, dakaros kocsik VW és Man kamion)

Amiket viszont az új dev verzióba raktam és a hivatalos lap forumának letöltés részéből szedtem le azok közül mind ment szépen. Ott a forumba, de nem a letöltésekben volt még két kocsi(suzuki samurai, meg Nissan Patrol) de egyik nem csinált semmit, ha installálni akartam a másik meg kifagyasztotta a gamet. Egyikhez irtak is valamit hogy nem megy zipből. Más netes videók alatt talált linkekről töltött gépek se mentek (pl tractor)
A kraz is fent van a hivatalos lapon tán letölthető, volt valami ami csak egy xmé fájl volt azt a media mappába kellene belerakni vaalhogyn
Install:
Én csináltam egy mappát a spin tires-en belül, belelöktem a zip fájlt(pl celica.zip[azért nem a kraz-t irom mert most nézem és nincs kraz.zip-em pedig van a gamebe krazom, az lehet hogy a krazlog(kraz fa-szállító pót tartalmazza a kamiont is)]).

Game indit, ablakban futtatás, devmód-ra átkattintom.
"Add..." button-ra kattint. Install gomb után kiválasztod a zip-et konkrétan magát a zipet a mappán belül, majd az automatikusan települ, ha sikerült ott látni lehet a listában. És a sima "add" gombbal lehelyezi a pályára. A snap gomb egyébként a kamera elé dobja le, hogyha alapból belerakná a földbe. A pótokkal viszont nagy gond van, mert ha nem kapcsolod le a kamionrol és úgy váltasz másik kocsira( ami már ott áll melletted a pályán, tehát nem most installálod vagy "add"-olod a maphoz) akkor eltűnik :(.

Gondolom azt már tudod hogy a kocsik a levegőben megállnak, vagy a földhöz ragadva megmozdíthatatlanul állnak és ha csak rájuk váltasz akkor hat rájuk a fizika. Magyarán akármennyire is szerettem volna nem tudtam volna Uazt szállítani :(. Sőt még egy képet is macerás összehozni, mert ezek a lecsatolt fránya pótok sokszor szépen felemelkednek és hátra dőlnek.
Ma reggel valami miatt meg már nem akart működni a kraz kerekes uaz, de egyébként elvagyok vele, csak úgy telnek az órák, pedig hát nem nagy az a pálya :D

Egy kis baleset után, csatasorba állt a két Kamaz kamion.
Kép
Kép

Hiába a kraz kerék a kamazra nem volt elég ereje hogy a dombos saras vidéken átjuttassuk a pótot, kellet egy kölcsön kraz is hogy az elakadt pótot kiszedjük :)
Kép
Kép

A nehéz út után a szervizben alaposan átnézik az alvázakat...
Kép
Kép
Kép
Kép

Szállítmány elszállítva, pihennek a gépek, megérkezett a helyrekalapált Uaz is.
Kép

Nem sokáig pihenhetünk, indul is a konvoj a következő célállomás felé:
Kép
Kép

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 csüt. aug. 08 15:47

Nekem vmiért nem jeleníti meg a sarat. Amikor kapar, csak fekete kockákat dobál. :mad: Vmi ötlet? Esetleg link a modokhoz?
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 szomb. okt. 26 18:03

Finkoo[HUN] írta:
atiwrc írta:
Finkoo[HUN] írta: hulladék...
én csak a gameplay videókat néztem a jutyúbon de ugyanaz mint az előzőek...
hulladék...

(nálam most a game stock car 2013 a várós, de tom az nem rally, meg minden, de akkor is a legnagyobb...)
OFF

ÉS ez?
Kép

http://www.youtube.com/watch?v=p_49VBBymLA

ON
tadááám... már egy hete körözök a hockenheimringen... lassan szédülök...
amúgy az alapja a raceroom experience, amit szintén tolok egy ideje... free to play rendszere van, és a változatos challengek miatt gyakorlatilag nem kell autót meg pályát venni, mert ott használhatod... ráadásul, ha elég jó vagy nyereményekért...
én nem vagyok elég jó, de hotlap bééé uziknak nagyon jó kis játék...

a másik az előző hsz-emben game stock car sorozat legújabb darabja a 2013... az ISI motorját használja, de tényleg kihozták belőle a maximumot... relatíve látványos grafika, ami még butább gépeken is lendületből elfut... fantasztikus mesterséges intelligencia, király kategóriák (stock car brasil, stock car, f1 retro, f1, mini, gokart), olyan fizikával, hogy besz@rsz...
mindezt kb. 6000 Ft-os áron... pfff...

Tehát ismételném magam, a WRC4 hulladék... :D
Sg-re írt véleményem a dtm-es gameről:
Kipróbáltam én is az ingyenes demót. Vegyesek az érzések.
Anno próbáltam a RRE3-ból valami ingyenes verziót (ez a pálya és talán ez a kocsi is volt benne: http://www.youtube.com/watch?v=NIdSLNuszCY)

Nem követtem hogy RRE-hez mi jött azóta, most nézegettem videókat hillclimb pályákról és hegyi felfutós bmw-kről, de video alapján nem nagyon jött be.

Ez a dtm-es game ez olyan mintha csak egy mod lenne, összedobtak 3 kocsit, a pálya meg ha jól tudom már készen volt RRE-hez is.

Grafikailag le vettem minimumra a dolgokat így arról most nem is írnék véleményt.

A hangok nekem nagyon bejöttek, az irányíthatóság is jó lenne ilyen Simcade dolognak, de vannak dolgok amiket nem értek és nagyon zavaró.

Billentyűzettel próbáltam menni( más gamekbe, (rf, rbr) el tudok kolbászolgatni vele igaz lassabban mint mások) és lehet is, de nem értem hogy minek áll egyenesbe a kerék( csak az a kormány nem) ha elforgatom teljesen a kormány jobbra (tartom lenyomva a jobbra nyilat) és elkezdek elindulni a kocsival, kb 4-5 km/h-nál már csak fele annyira fordul be a kerék, 7-10 nél meg szinte alig fordul ki holott ugyanúgy ugyan annyira van beforgatva a kormány belső nézetben.

Először a billentyűzetre gyanakodtam, hogy amiatt van valami hülyeség, de ha átírtam egy sort az egyik fájlban és egérrel kormányoztam akkor is ezt csinálta. Alexease írt sebesség függő kormányzásról, de itt a kocsit még guruló állapotúnak se nevezném....
http://www.youtube.com/watch?v=L_uQW8W_Plo

Nem tudom hogy normális e(ekkora nagy lenne a forduló köre egy dtm kocsinak), vagy a fenti dolog miatt van, de én a hajtűt nem tudom bevenni lassú sebességgel, vagy be kell csúsztatnom, úsztatnom a kocsit egy erősebb fékezéssel, vagy kigyorsításkor próbálni egy kis kuplongot nyomogatni, de billel mókás pláne úgy hogy semmilyen rfben jól megszokott csuszkám nincs amivel az érzékenységét tudnám állítani.

Az esetek 90%ban az eredmény a következő :D
http://www.youtube.com/watch?v=Lh1TtC1VD-o

Kétszer fél óra alatt közel 20-30 kört tettem meg és még mindig nem volt egy mért köröm sem. Köszönhető ez a fenti dolognak, meg hogy túl érzékeny szerintem a vágás ellenőrzés, ha most pl elfékezem egyenest a hajtűt csak az orra log le és visszatolatok egyenest, egyből bünti, kicsit kirakom akár külső íven a Fűre a kocsit megint bünti. Bepörgök a hajtűben, és visszajövetel közbe belső íven a fűre megyek megint bünti.

Ráadásul még az is zavaró volt az elején mikor nézegettem mit hova állítsak a grafikán, hogy a getreal-ról mindig átállt az egyel kisebb nehézségi szintre, ahol van automata tc. Egyébként igazából is van a dtmes kocsikba ilyen tekergetési lehetőség? Drive line-t nekem fel se kapcsolt, lehet a getreal, de az is lehet a low graf miatt, a ghost car meg azért nem volt ugyebár mert mért köröm nem volt még :D

Végül sikerült menni egye 1:40et a bmwvel( lassú fordulás hajtűbe 1 es és kuplung rugdosással valahogy befordultam) aztán sikerült a mercivel menni egy 1:37,6-ot a már említett erős fékes becsúsztatós módszerrel, 2-esbe kuplongolva kigyorsítani, mert 1esbe bepörögne. Két helyen szűkre tettem azthittem megint nem lesz érvnyes.
http://www.youtube.com/watch?v=ualJW3ggAtM

Te hogy fordulsz be a hajtűbe? :D
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2013 szomb. dec. 07 12:36

Nnnnaaa...

1. Kijött a DTM Experience...
2. A RaceRoom Experience béta kapott egy nagyon komoly updatet...

Mindkettő érdemel némi figyelmet!

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 szomb. dec. 07 15:02

Jött egy új demo is oscherslebennel és privát teszttel ahol vannak ellenfelek is. A teljes gamebe lehet menni normális veresenyeket? Állítólag online lehetőség csak a dtm 2014ben lesz. Annyit olvastam még valahol hogy az RRE-hez jött ki még DLCként, én az RREét annyira nem ismerem csak valami lmp szerű kocsival mentem anno valami kitalálta hegyek közötti pályán.
Kép

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2013 szer. dec. 18 06:56

Üdv.!
Colin Mcrae Rally 1 -hez keresek 1.5-ös Patch-et! Ha valakinek meg van, kérem jelezze privátban. Köszönöm! ;)
Kép

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2013 szer. dec. 18 08:59

CSEKO Arpad írta:Üdv.!
Colin Mcrae Rally 1 -hez keresek 1.5-ös Patch-et! Ha valakinek meg van, kérem jelezze privátban. Köszönöm! ;)
Közben sikerült találnom.
Minden évben végigjátszom egyszer. ;) Lehet kicsit elfogult vagyok, de ezek a pályák nagyon hangulatosak, főleg Monte Carlo Rally, Indonesia, anglia.. De az irányítsa is nagyon kellemes, régen hú, mennyit játszottam vele. A legek rallyja nekem . :lollypop:
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 szer. dec. 18 09:00

Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 szer. dec. 18 13:08

Pont a héten nézegettem 97-es meg régebbi vb-t. Pont az angol és indonéz pályák tetszettek nekem is :) Kapásból a colin 1-2 ugrott be :)
Szabó Zéé

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2013 szer. dec. 18 15:12

Szabo Zoltan írta:Pont a héten nézegettem 97-es meg régebbi vb-t. Pont az angol és indonéz pályák tetszettek nekem is :) Kapásból a colin 1-2 ugrott be :)
A Colin 1 grafikailag nagyon átadja a hangulatot, a Colin 2-ben is brutál jók az angol pályák. :)
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 szer. dec. 18 18:15

CSEKO Arpad írta:
Szabo Zoltan írta:Pont a héten nézegettem 97-es meg régebbi vb-t. Pont az angol és indonéz pályák tetszettek nekem is :) Kapásból a colin 1-2 ugrott be :)
A Colin 1 grafikailag nagyon átadja a hangulatot, a Colin 2-ben is brutál jók az angol pályák. :)
Ha Blackf-től megtudtuk volna szerezni a cmr2 pálya importáló scriptet, akkor az angol 4es (azt hiszem) lett volna az első amit átraktunk volna. Ez az 1.angol pálya forditottja, ahol a kastélytól indulunk.
De ez is nagyon tetszett:
Kép
(Ez még a CMR3ba is át lett rakva, szépen újramodellezve)

De a Colin1 Audi S1el a Havas-Jeges-Szárazaszfaltos Montén az igazi csemege. És milyen jó hangok voltak. :lollypop:

Mondjuk ez a mindenkori Colinokról elmondható, hogy a grafika nagyon jó, a hangok is kb rendben vannak, csak a fizika, a fizika....
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 szer. dec. 18 18:59

A legjobb a hófalak között csúszkálni azon a jeges pályán a celica st205el :)
Kép

NismoR
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: NismoR » 2014 szer. jan. 15 15:29

Sziasztok! Van a szimulátorokon kívül valahol valamilyen szimpla játékokkal foglalkozó topic/fórum?
Super-man ASE
NismoR - Ács Bence - Ford Focus WRC04

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 szer. jan. 15 18:42

NismoR írta:Sziasztok! Van a szimulátorokon kívül valahol valamilyen szimpla játékokkal foglalkozó topic/fórum?
Itt a simfanson nincs, esetleg a vegyesbe mehet az rbr-en belül.
Kép

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2014 vas. jan. 19 17:57

Segítségre lenne szükségem.
Az INSANE-ben a kormány beállítás eléggé bajos.. Régebben sikerült valahogy..de most belépéskor enged 1 kombinációt beállítani, aztán mintha nem is érzékelné a kormányt. Így be tudnám állítani az össze funkciót, kivéve a kormányzást és a gázadást és a fékezést. Ezt nem akarja külön venni.

Szerkesztem...
Közben megoldódott a problémám! A Patch-et felrakva működik minden! ;)
Kép

tomilevi
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tomilevi » 2014 vas. márc. 09 21:40

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni..
Van egy játék, amivel régen nagyon sokat toltam. Army Racer névre hallgat. Lenne vele egy olyan problémám, hogy Windows 7-ten nem fut, és sajnos a játékhoz semmi patchet sem találtam. Nem létezik ilyen kompatiblitásos program esetleg, amit ha felrakok, akkor működik rendesen vagy valami? Valaki nem tudna ebben segíteni?
Próbálkoztam Virtual PC, Windows XP Mode-val is de azok nekem nagyon bonyolultak. :) Jobb klikk/Tulajdonságok/Kompatibilitást is már próbálgattam..
/OP. rendszer cseréje nem jöhet szóba/

Köszi előre is!

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2014 szer. márc. 12 10:07

tomilevi írta:Sziasztok!
Van egy játék, amivel régen nagyon sokat toltam. Army Racer névre hallgat. Lenne vele egy olyan problémám, hogy Windows 7-ten nem fut, és sajnos a játékhoz semmi patchet sem találtam. Nem létezik ilyen kompatiblitásos program esetleg, amit ha felrakok, akkor működik rendesen vagy valami? Valaki nem tudna ebben segíteni?
Próbálkoztam Virtual PC, Windows XP Mode-val is de azok nekem nagyon bonyolultak. :) Jobb klikk/Tulajdonságok/Kompatibilitást is már próbálgattam..

Köszi előre is!
A program indításakor mi történik?

tomilevi
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tomilevi » 2014 szer. márc. 12 14:54

vyk írta:

Köszi előre is!
Lejátsza az intrót, utána mikor tölti a játékot kihoz egy ilyet: http://gyazo.com/67277a89cbabd01a4a1c839fa0d990f8

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2014 szomb. márc. 15 18:32

tomilevi írta:
vyk írta:

Köszi előre is!
Lejátsza az intrót, utána mikor tölti a játékot kihoz egy ilyet: http://gyazo.com/67277a89cbabd01a4a1c839fa0d990f8
Hát nem tudom, hogy mi a gond. Ilyen üzenetet még sose kaptam. :D
Gondolom 64 bit-es op. rendszered van, lehet ezzel van a gondja. Bár akkor mást írna ki.
Esetleg a vírusírtód kikapcsolása lehet még egy próbálkozás, nekem időnként bejön ez a lépés.

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 hétf. ápr. 14 18:09

A Game Stock Car 2013-nak megjelent a tört verziója, ha valaki csak ki akarja próbálni... IF U LIKE IT, BUY IT! :D

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 hétf. ápr. 14 18:50

Eddig nem volt hozzá törés?

Vagy ebből a GSCből van több játék is?
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 kedd ápr. 15 16:10

Tibi írta:Eddig nem volt hozzá törés?

Vagy ebből a GSCből van több játék is?
Csak az elsőhöz volt, ami 2011-ben jelent meg... a 2012-höz nem volt, de most a 2013-mal nagyon beletaláltak a brazil pajtások, és a nép is követelte... :D bár nem drága, 24 dolcsi, ha jól emlékszem...

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 hétf. máj. 12 18:45

http://www.grally.net/

Valaki tud valamit róla?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 hétf. máj. 12 21:45

rallyfenegyerek írta:http://www.grally.net/

Valaki tud valamit róla?

Azon kívül, hogy kb 2 éve várom, nem sokat. :rolleyes:
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 csüt. máj. 15 14:40

Tusy írta:
rallyfenegyerek írta:http://www.grally.net/

Valaki tud valamit róla?

Azon kívül, hogy kb 2 éve várom, nem sokat. :rolleyes:
https://www.youtube.com/watch?v=v69L12Lg0NE
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 csüt. máj. 15 15:11

http://www.touringcarsmodding.tk/
Ezt láttátok már? rFactor alá van a cucc... :D a videón wip készenléthez képest elég jól mutat... :D
az auto gp, meg nagyon várós!

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 csüt. máj. 15 16:41

Merre van az a video én csak egy intort találtam az FB lapjukra linkelve, a citreon egy argentin ford tc2000 kasztnira van huzva, a civic is a btcc-s.....

De legalább kiírták:
"Tehát összegezve, hogy mit is szeretnénk mi. Különböző autókat válogatunk össze amik a lehető legnagyobb mértékig hasonlítanak a TC1-s társukra. Sajnos modellezni nem tudunk, így ez a legtöbb amit kitudunk hozni a dologból. A festéseket is a lehető legjobban igyekszünk megcsinálni, például ez a BTCC Honda egész jól használható TC1-nek tehát az a festés amit készítünk rá, nagy mértékben hasonlít a valóságos társára"

Először azt hittem a frontline digitalosok csinálnak megint valamit, de ezek másik.

ETCC-t ők is akartak 2012-be, de úgy látom a linkelt csapat is akar idén modot, egyébként annyira nem lenne nehéz, csak normálisan megkéne csinálni a kocsikat, meg kéne egy szebb alfa.....(Ha lesz is mod tuti elfelejtik leszedni a chevy jelet nagynorbi kocsijáról.....)

Az autogp-n én is agyaltam, mármint csak egy KPT renderen( még tavaly), de nincs hozzá jó model, egy emberke elkezdte átalakítani az A1GP-s kocsit, de abba maradt a project :(.

Asseto Corsaba akartam még egy kpt-s skint rakni, de olyan szar annak a lotus exos f1nek a mappingja, hogy hagytam a bánatba....
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 csüt. máj. 15 16:41

Finkoo[HUN] írta:http://www.touringcarsmodding.tk/
Ezt láttátok már? rFactor alá van a cucc... :D a videón wip készenléthez képest elég jól mutat... :D
az auto gp, meg nagyon várós!
Köszi, én meglesem. :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 csüt. máj. 15 17:34

Nemtudom ilyet miért kell csinálni....
(Az elején még sima kocsikra kezdték el a Chevyt is, aztán találtak abból is argentin-brazil széles modellt.)

Én láttam már, azt hiszem az is magyar csapat volt, aki egy 407 S2000re húzta rá a Citroen, először fel sem tünt nekem. :D
Ezen nagyon látom hogy Ford....

Az AutoGP-t itthon már megtárgyaltuk hogy az először A1GP kasztni volt módosított szárnyakkal, és az orron módosított szárnyfelfogatóval.

De 2013tól jött az új kocsi, más lett az oldaldoboz is, meg a pilóta feje fölött a légbeömlő... Szóval amit lehetne a régi A1GPből használni az az orra maximum :D.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 csüt. máj. 15 17:35

atiwrc írta:Merre van az a video én csak egy intort találtam az FB lapjukra linkelve, a citreon egy argentin ford tc2000 kasztnira van huzva, a civic is a btcc-s.....

De legalább kiírták:
"Tehát összegezve, hogy mit is szeretnénk mi. Különböző autókat válogatunk össze amik a lehető legnagyobb mértékig hasonlítanak a TC1-s társukra. Sajnos modellezni nem tudunk, így ez a legtöbb amit kitudunk hozni a dologból. A festéseket is a lehető legjobban igyekszünk megcsinálni, például ez a BTCC Honda egész jól használható TC1-nek tehát az a festés amit készítünk rá, nagy mértékben hasonlít a valóságos társára"

Először azt hittem a frontline digitalosok csinálnak megint valamit, de ezek másik.

ETCC-t ők is akartak 2012-be, de úgy látom a linkelt csapat is akar idén modot, egyébként annyira nem lenne nehéz, csak normálisan megkéne csinálni a kocsikat, meg kéne egy szebb alfa.....(Ha lesz is mod tuti elfelejtik leszedni a chevy jelet nagynorbi kocsijáról.....)

Az autogp-n én is agyaltam, mármint csak egy KPT renderen( még tavaly), de nincs hozzá jó model, egy emberke elkezdte átalakítani az A1GP-s kocsit, de abba maradt a project :(.

Asseto Corsaba akartam még egy kpt-s skint rakni, de olyan szar annak a lotus exos f1nek a mappingja, hogy hagytam a bánatba....
Már a fííling kedvéért is megéri... merthát mármajdnemolyanmintatévébeee... :D

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 csüt. máj. 15 17:47

Ezt amúgy miért nem az Rfactor topicba beszéljük? :D

Grallyhoz.

Eddig nem sok infó volt róla, csak az van ami a videóban is látható. Régebbi autók (lehet azokra már nem kell licence?) 1970-90, modding lehetőség, 60 helyes online (gondolom valós idejű), reális fizika.

Hogy mi lesz belőle majd meglátjuk, aszfalton sok játék van amivel jól lehet rallyzni. Thor,PannóniaRally, de hogy kész játékot is mondjak Rfactor és AssettoCorsa. A kérdés hogy múrván hogy fog viselkedni.
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 csüt. máj. 15 17:51

Na meg visszakapcsolva a WTCC modhoz, valahol olvastam hogy WTCC-s pályanevű mappák vannak a RaceRoomba. A múltkor pedig láttam hogy készül a Paul Richard. Gondoltam WTCC-s játék jön majd, erre mit jelentenek be? ADAC GT Masters hivatalos játék lesz. Igaz ahhoz a kocsik 80%a már megvan a RaceRoomba.
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 csüt. máj. 15 19:29

Nemtudom hogy esteledik be egy kör alatt, de a színek nagyon jól el vannak találva, a fűk domborzat környezet színei a "nappali" képeken

http://www.youtube.com/watch?v=iSYGnyrO1T8#t=70
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 csüt. máj. 15 19:35

Tibi írta:Ezt amúgy miért nem az Rfactor topicba beszéljük? :D

Grallyhoz.

Eddig nem sok infó volt róla, csak az van ami a videóban is látható. Régebbi autók (lehet azokra már nem kell licence?) 1970-90, modding lehetőség, 60 helyes online (gondolom valós idejű), reális fizika.

Hogy mi lesz belőle majd meglátjuk, aszfalton sok játék van amivel jól lehet rallyzni. Thor,PannóniaRally, de hogy kész játékot is mondjak Rfactor és AssettoCorsa. A kérdés hogy múrván hogy fog viselkedni.
:up:
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 vas. máj. 18 09:53

Tibi írta:Na meg visszakapcsolva a WTCC modhoz, valahol olvastam hogy WTCC-s pályanevű mappák vannak a RaceRoomba. A múltkor pedig láttam hogy készül a Paul Richard. Gondoltam WTCC-s játék jön majd, erre mit jelentenek be? ADAC GT Masters hivatalos játék lesz. Igaz ahhoz a kocsik 80%a már megvan a RaceRoomba.
a multiplayer alfa videón régi (értsd pl bmw) wtcc-s autókkal mentek... ez még szerintem örökség a race07-ből... amúgy jó lenne, ha a simbin, a raceroom-on belül felkarolná az elfejtett szériákat... gt, wtcc... dtm is nagyon jó, hogy van már gyári minőségben, és nagyon élvezhető... (bár itt jöhetnek a hardkóór szimes fikák, hogy így nem reális, úgy nem reális, de az ne felejtsük el, hogy még mindig fejlesztés alatt áll! a dtm experience ugyan ki van adva, de lesz az jobb is!)
én még btcc-nek örülnék nagyon, eddig csak forzában láttam, és az elég jó nézett ki... bár azok még szvsz nem ngtc-s autók voltak...
szóval igény az lenne, csak ez mégiscsak egy elég szűk réteg, és az árkádhoz jobban leül mindenki, az szimhez meg sok idő kell, meg hardver, nem elég a billt verdesni...
én most game stock car 2013-at tolom, meg ha kedvemre való competition van, és van időm kínlódni vele, akkor a raceroomot nyúzom... de sokszor kelek fel úgy a gép elől, hogy tudom, hogy hol maradt benne még, de már nincs időm, hogy tovább játszak... :(

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 vas. máj. 18 21:13

Finkoo[HUN] írta:
Tibi írta:Na meg visszakapcsolva a WTCC modhoz, valahol olvastam hogy WTCC-s pályanevű mappák vannak a RaceRoomba. A múltkor pedig láttam hogy készül a Paul Richard. Gondoltam WTCC-s játék jön majd, erre mit jelentenek be? ADAC GT Masters hivatalos játék lesz. Igaz ahhoz a kocsik 80%a már megvan a RaceRoomba.
a multiplayer alfa videón régi (értsd pl bmw) wtcc-s autókkal mentek... ez még szerintem örökség a race07-ből... amúgy jó lenne, ha a simbin, a raceroom-on belül felkarolná az elfejtett szériákat... gt, wtcc... dtm is nagyon jó, hogy van már gyári minőségben, és nagyon élvezhető... (bár itt jöhetnek a hardkóór szimes fikák, hogy így nem reális, úgy nem reális, de az ne felejtsük el, hogy még mindig fejlesztés alatt áll! a dtm experience ugyan ki van adva, de lesz az jobb is!)
én még btcc-nek örülnék nagyon, eddig csak forzában láttam, és az elég jó nézett ki... bár azok még szvsz nem ngtc-s autók voltak...
szóval igény az lenne, csak ez mégiscsak egy elég szűk réteg, és az árkádhoz jobban leül mindenki, az szimhez meg sok idő kell, meg hardver, nem elég a billt verdesni...
én most game stock car 2013-at tolom, meg ha kedvemre való competition van, és van időm kínlódni vele, akkor a raceroomot nyúzom... de sokszor kelek fel úgy a gép elől, hogy tudom, hogy hol maradt benne még, de már nincs időm, hogy tovább játszak... :(

Hát a Forzába van úgymond BTCC bajnokság, de azok csak utcai autókra vannak megfestve a skinek.

Annó ugye a régi Toca1-2 valamint a TocaRaceDriver ami igazi BTCC-s kocsit tartalmazott. Ez utóbbi mind az 5 nagykategóriáskocsit.
Aztán a TRD2-3ba már nem volt. Sőt volt aki csinált valamelyikre BTCC modot, de a TOCA letiltatta minden lapról. (Igaz volt benne olyan hogy DTMes Vectrára BTCC skin..., de tán volt a fizika is változtatva)
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 hétf. máj. 19 09:07

Tibi írta:Hát a Forzába van úgymond BTCC bajnokság, de azok csak utcai autókra vannak megfestve a skinek.

Annó ugye a régi Toca1-2 valamint a TocaRaceDriver ami igazi BTCC-s kocsit tartalmazott. Ez utóbbi mind az 5 nagykategóriáskocsit.
Aztán a TRD2-3ba már nem volt. Sőt volt aki csinált valamelyikre BTCC modot, de a TOCA letiltatta minden lapról. (Igaz volt benne olyan hogy DTMes Vectrára BTCC skin..., de tán volt a fizika is változtatva)
most néztem, hogy a Grid Autosport a túraautózásra (is) fog épülni... a promo videóban Andy Jordan, és Matt Neal beszél... :D
https://www.youtube.com/watch?v=-N4a4-PtJVk

gyorsan hangsúlyozva, hogy nem SZIM!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 hétf. okt. 13 19:57

Igaz nem szimulátor, de melyik az a utolsó FIFA amit még billentyűzettel lehet játszani?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 hétf. okt. 13 20:30

rallyfenegyerek írta:Igaz nem szimulátor, de melyik az a utolsó FIFA amit még billentyűzettel lehet játszani?
Nálam a 99 :D

98, World Cup98, 99 ezekkel jéátszottunk annó. A 2001 vagy 2002őt meg a 2006ot próbáltam, de nem tudtam rendesen játszani vele. :D

Viccet félretéve most ovlasom hogy valami ingyenes fifa worldbe visszajött a csak bill. (De ott is van 2 csoport, aztán válaszz. Miért nem engedi szépen beállítani mindet?)
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 hétf. okt. 13 20:54

rallyfenegyerek írta:Igaz nem szimulátor, de melyik az a utolsó FIFA amit még billentyűzettel lehet játszani?
Jól mondja tibi, a 2000-res évektől, legalábbis számomra már egyre több gomb jött, be sokat kellett cselezgetni, hogy elérj a kapuig, nekem sem jöttek be azok. A 99-est CD-ről játszottunk (telepítés nélkül), de annyiszor hogy már használhatatlan a cd :D (Annak ellenére, hogy tudod mi a véleményem a fociról.)

A Fifa 98-ban jó a teremfoci, és abba még volt egérrel játszás is. Tudtunk hárman játszani(egér,bill, joystick) teremfoci esetén ha egy csapattal voltunk, akkor az 4 játékosból ( ugyebár a kapust nem lehet mozgatni csak ha hozzákerült a labda) hárommal egy időben oda mozogtunk ahova akartunk és szép összjátékot ki tudtunk dolgozni.

Most hogy említetted már rég volt elővéve, de nem merem előkeresni mert úgy járok mint a transport tycoon-nal, hogy csak úgy eltünik egy egész délután :typeing: ;)
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 csüt. okt. 16 18:07

atiwrc írta:
Jól mondja tibi, a 2000-res évektől, legalábbis számomra már egyre több gomb jött, be sokat kellett cselezgetni, hogy elérj a kapuig, nekem sem jöttek be azok. A 99-est CD-ről játszottunk (telepítés nélkül), de annyiszor hogy már használhatatlan a cd :D (Annak ellenére, hogy tudod mi a véleményem a fociról.)

A Fifa 98-ban jó a teremfoci, és abba még volt egérrel játszás is. Tudtunk hárman játszani(egér,bill, joystick) teremfoci esetén ha egy csapattal voltunk, akkor az 4 játékosból ( ugyebár a kapust nem lehet mozgatni csak ha hozzákerült a labda) hárommal egy időben oda mozogtunk ahova akartunk és szép összjátékot ki tudtunk dolgozni.

Most hogy említetted már rég volt elővéve, de nem merem előkeresni mert úgy járok mint a transport tycoon-nal, hogy csak úgy eltünik egy egész délután :typeing: ;)
A FIFA15 tableten... :D jobb mint pc-n... :D

Amúgy a Raceroom Racing Experience kapott ismét egy jóóó nagy frissítést!
Online multiplayer, wtcc 2013, javított ez meg az meg amaz... :D

Válasz küldése