Általános

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 kedd ápr. 18 18:14

Sajnos Arcade, pedig de jó lenne egy ilyesmi game, a spin tires alapjában véve jó lenne, csak hát nem igazán szereti a nagy sebességeket :(

https://www.youtube.com/watch?v=eOKz90cFvPs
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2017 vas. máj. 21 15:53

Az a baj, mint mindig. Grafika kiváló. De vajon milyen lesz a fizika? :rolleyes: :rolleyes:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2017 hétf. máj. 22 20:18

Elképesztő grafikákat nyomnak mostanság :cool2:
Sajnos a fizika szerintem marad a nagyon nem szimulátoros, mert elveszítenék a rajongótábort ha nagyon megnehezítenék...
Nekem az előző sem tetszett, 5 perc után úgy töröltem mint a szél, a szép grafika semmit nem ér.

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 kedd máj. 23 14:42

Gatti írta:Elképesztő grafikákat nyomnak mostanság :cool2:
Sajnos a fizika szerintem marad a nagyon nem szimulátoros, mert elveszítenék a rajongótábort ha nagyon megnehezítenék...
Nekem az előző sem tetszett, 5 perc után úgy töröltem mint a szél, a szép grafika semmit nem ér.
wrc1 vagy dirt1?
Kép

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2017 kedd máj. 23 16:26

Dirt1

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2017 kedd máj. 23 19:27

A Dirt4-ben eleve kétfelé lehet elindulni... arcade és sim vonalon is, attól függően, hogy mire vágysz...
A random pályagenerátorral meg valószínűleg hosszú távon hazavágják a wrc sorozatot, hiába a licensz...

Én nagyon várom a Dirt4-et, remélem nem kell csalódnom...

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2017 kedd máj. 23 20:54

Jöjjön és meglátjuk :up:

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 kedd máj. 23 20:55

Finkoo[HUN] írta:A Dirt4-ben eleve kétfelé lehet elindulni... arcade és sim vonalon is, attól függően, hogy mire vágysz...
A random pályagenerátorral meg valószínűleg hosszú távon hazavágják a wrc sorozatot, hiába a licensz...

Hát én annyira nem vagyok a videók alapján elájulva a pálygenerátortól, de amig nem láttam nem próbáltam nem mondanék véleményt.
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 kedd máj. 23 20:58

Gatti írta:Dirt1
Dirt1 vagy csak az emlékeimben rossz vagy csak a szaggatós grafika miatt tűnt a dirt sorozat legyengébb elemének. Bár tán rallycrossos kocsival jókat mentem.

A dirt2-3 az 1-hez képest sokkal de sokkal jobb. A dirtrally már egy majdnem szimulátornak mondható cucc lett, de azért az újdonság varázsa után csak itt tologatok még mindig az RBR-el :D
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 szer. máj. 24 16:02

Finkoo[HUN] írta:A Dirt4-ben eleve kétfelé lehet elindulni... arcade és sim vonalon is, attól függően, hogy mire vágysz...

Ahogy a kocsi mozog egyes lassú tempóknál is ebben a videóban az nekem még az arcade vonalba sem fér bele....
https://www.youtube.com/watch?v=qNtpVyhxmqQ
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2017 szer. máj. 24 16:38

atiwrc írta:

Ahogy a kocsi mozog egyes lassú tempóknál is ebben a videóban az nekem még az arcade vonalba sem fér bele....
Ahogy ezek mennek nincs az a játék, amiben normálisan mozogna a kocsi... :nevet2: :nevet2: :nevet2:

Én azt mondom várjuk meg a játékot...

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 szer. máj. 24 22:28

Finkoo[HUN] írta:
atiwrc írta:

Ahogy ezek mennek nincs az a játék, amiben normálisan mozogna a kocsi... :nevet2: :nevet2: :nevet2:

Én azt mondom várjuk meg a játékot...
Tényleg hülyén mennek de akkor sem szabadna szerintem így mozognia a kocsinak, amíg kijön addig nézegetem ezt, mert több köze van a valósághoz mint annak :D
https://www.youtube.com/watch?v=qOWAk5zMKzY
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2017 vas. máj. 28 13:07

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 1332_nbXm4

Vagy a videó jó, vagy nem olyan rossz így látszatra a mozgása. :)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2018 csüt. márc. 29 09:02

A múlt hétvégén mindent ki lehet próbálni a RaceRoomban. Megmondom őszintén, hogy nagyon megtettszett. Mentem többfajta autóval is, és nagyon sokkal élvezetes volt menni.

Nem is tudom most mi van velem, de az Assetto-nak annyi hibája van, (főleg, hogy csak pedállal lehet kuplungolni) meg melegedik is tőle ati gépe, így 2-3 körönként hűteni kell (replay nézéssel). De most azt mondom sokkal jobb nála RaceRoom. Rallyra meg főleg, mert nagyon szar modok vannak hozzá. Rallyra nálam most RBR, LFS, AC a sorrend. Valahova az LFS elé-mögé beszúrható még a Dirt Rally és a WRC6 amin mostanság játszottunk. Nagyon kellene már gépfrissítés, mert pl a Gravel valami ultra lowgrafon ment csak, a Project Cars-t találta ki ati a héten, de az is nagyon szaggatott. rF2-őn meg legalább 2 éve nem játszottam, de anni kellene neki egy új esélyt.

Nem értettem miért ez a nagy ajándék (a múlt hétvége), gondoltam azért, hogy a GTR3on elvileg dolgoznak, de az AC meg bejelentette nemrég az ACC-t (Assetto Corsa Competizione) amely a Blancplan sorozatot fogja feldolgozni. Mondom, ha okosak, akkor jó lenne lecsapni a TCR-es kocsikra, és továbbvinni a vb-s szezonokat, meg akkor akár az ADAC-s német bajnokság is belemehetne mint dlc.
Erre ma milyen cikket látok a RaceDepartmenten? :lollypop:

Kép

Jön a WTCR bajnokság a RaceRoom-ba. Az Audi már meg is érkezett, és egy úgynevezett WTCR Prolog nevű (eSport) sorozatban már lehet is indulni vele, ahol a győztes pénzjutalomban is részesül. Volt ilyen tavaly a TC1-es kocsiknál is.

u.i. Jah azt még kifelejtettem, hogy bármilyen kocsit, pályát próbálgatunk valahogy a végén mindig a E30 bmw és a 190-es Mercinál jukadunk ki valamelyik hegyipályán.. :D
Bár a múltkor jó kis versenyt állított össze ati. Három generációs kupás seat leon, wtcc-s leon. "tcr-es" civic, kupás skoda octavia (turbós motor az előző generációs Rfatoros modellre....)
Adok még egy esélyt ma neki, mert azt mondják az új 2018-as TCR változatra updatelt Leon igen jó lett. (Bár még Seat maradt, nem az új Cupra logós)
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 csüt. márc. 29 16:38

Én nem rég töröltem a Raceroomot, mert úgy éreztem, hogy kezd nagyon ellaposodni a cucc... aztán jött ez... :D

Most virágbolti Project Cars 2-vel tolom, és ez volt az oka a RR törlésének... sajnos a maga nemében sokkal jobb...
Az igaz, hogy kell vas alá, a RR meg elfut egy kenyérpirítón is mediumon, de a live track, meg a dinamikus napszak, meg időjárás agyonver mindent, ami most szimulátor... van még hibája, de azt írják az 1.4 után a legégetőbb hibákat kijavították, ami leginkább az online-t, meg az AI-t érintette... Még néhány frissítés, és szinte tökéletes lesz!
Már kétszer próbáltam megvenni, de mindkétszer lekéstem az 50%-os akcióról...

Ha behoznak még 4-5 TCR-es autót, akkor lehet, hogy csak azért visszatérnék a RR-hez is, mert egyértelmű kedvenc a túraautó, a TCR autók meg pláne...

Majd a jövő eldönti...

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2018 csüt. márc. 29 19:20

Múlthétvége a RaceRoommal telt, erre ati a héten mit szed le Project Cars1.. :omg:
Mikor egy jó TCR Astra meg a 2-be van. Bár még ez is nagyon gázul futott.... Pár hete a Gravelt próbáltuk, hát majdnem terep2 grafikán....

Szóval nagyon érik az a gépcsere, mert ilyen 8-10 éves gépekkel már nem lehet labdába rúgni.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 csüt. márc. 29 21:07

Tibi írta:Múlthétvége a RaceRoommal telt, erre ati a héten mit szed le Project Cars1.. :omg:
Mikor egy jó TCR Astra meg a 2-be van. Bár még ez is nagyon gázul futott.... Pár hete a Gravelt próbáltuk, hát majdnem terep2 grafikán....

Szóval nagyon érik az a gépcsere, mert ilyen 8-10 éves gépekkel már nem lehet labdába rúgni.
A Gravelnél nekem enyhe Sega Rally fílingem van... :nevet2: a terep2-nek tuti jobb a fizikája... :nevet2:
A PC2-ben nagy kedvencem az Astra...

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2018 pén. márc. 30 13:25

Épp ma olvastam az sg-n hogy a PC1-2-t meg még az AC-t is a Raceroom elé helyezik többen is. Lehet az a baj hogy én nem kormánnyal ( hanem bill+egérel) játszom, de mikor először visszaültem utána az AC-ba két próbálkozás után zártam is be hogy nem érdekel ez a idótán csúszkáló sz@r....
Semmit nem érezni abból hogy a gumiban lenne valami élet, ha egy picit csuszik onnan vége nem lehet normál tempóval visszahozni vagy játszadozni a tapadás határán az autóval...
Meg hogy nincs kuplung, nem értem miért nem lehet azt billról vezérelni, ha a gáz féket engedi....

Aztán szedtem valami WRC 2003 Packet, ami megint egy erőtlen gyenge mod lett, így RR után én sem szívesen akartam menni AC-val. Ja meg az NSU amivel RR-be tök jókat csúszkáltam, aztán megnéztem AC-ba milyen....

Tegnap egy Celicat st205-öt próbálbaggattam ami már jobb volt de lehet az alap gyári általam még nem próbált st185 fizikáját kapta meg.[ Egy régebbi 2016 decemberi AC van fent...] Az kicsit élvezhetőbb volt már. A sötét lámpa burákon már nem akadok ki na de ezeke az idióta "felpörgő" lap felnik, az egy dolog hogy alapból utálom ezeket, na de mikor még egy kb egyenes lap helyett a bemélyített az eredeti felni prögő formájához semmiben sem hasonlító lapot raknak oda ezek a magukat moddereknek nevező idióták azon megint jól felhúztam magam..... Ja és még van akik (nem is kevesen) pénzt is kér a más játékból kilopokodott igénytelenül összetákolt kocsijáért. :bolond:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
És még lehetne folytatni a sort szinte a kocsik kétharmadánál el van cseszve, a deltás képen csak szimplán kicsi lett a kerék meg talán a gumiis , sok esetben meg túlságosan ballonos kidomborodónak érzem a gumikat, a szélesítés alól kilógó kerekekről nem is beszélve. Ez mind mind nagyon rombolják a visszajátszások élvezeti faktorát :(, de van úgy amikor verseny közbe is zavar látva az ellenfeleken.

És ez nem az AC hibája, mert van aki megtudja oldani már a kezdetek óta hogy szépen nézzen ki:
Kép

A Raceroomba is elég jól megoldották, és van benne szép 6 águ felni is a mercedes alá, amivel sokkal jobban néznek ki ezek a pálya autók....

RR:
Kép

AC( Nem szeretem ezt a tömött felnit, bár kétség kívül nem ez okozta ezt a szituációt :D):
Kép
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2018 pén. márc. 30 13:53

Néhány kép még Raceroomból hogy merre jártam, milyen jó kis kocsikat,pályákat próbáltam ki. :rolleyes:
Érdekes az RR-nél egyébként hogy online 10-15 fős szerverek kb normálisan mennek, a 25-30 fősek el sem indulnak, de ha a 15 fős szerver felduzzad többre akkor mégsem akad ki a játék.
(Online futamokról még nem néztem replayeket, így onnan képis csak 1 van, kiváncsi vagyok hogy most hogy vége a free weekendnek visszanézni engedi e azokat a versenyeket.)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 pén. márc. 30 21:06

Én nagyon sokat játszottam a RR-mal, és nagyon szerettem, de a PC2 időjárás, napszak, dinamikus pálya kombója levett a lábamról... fantasztikusan élvezem...

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2018 szomb. márc. 31 17:14

Finkoo[HUN] írta:Én nagyon sokat játszottam a RR-mal, és nagyon szerettem, de a PC2 időjárás, napszak, dinamikus pálya kombója levett a lábamról... fantasztikusan élvezem...
Hol szerezhető be?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 szomb. márc. 31 18:17

rallyfenegyerek írta:
Finkoo[HUN] írta:Én nagyon sokat játszottam a RR-mal, és nagyon szerettem, de a PC2 időjárás, napszak, dinamikus pálya kombója levett a lábamról... fantasztikusan élvezem...
Hol szerezhető be?
Mire gondolsz? Project Cars 2 steamen... (virágbolti, meg a virágboltban) Raceroom szintén steam...

Zoolee76
Vendég

Hozzászólás Szerző: Zoolee76 » 2018 hétf. ápr. 02 17:07

Finkoo[HUN] írta:
rallyfenegyerek írta:
Hol szerezhető be?
Mire gondolsz? Project Cars 2 steamen... (virágbolti, meg a virágboltban) Raceroom szintén steam...
Én a g2a-t ajánlom most kb 8 ezerért lehet beszerezni a PC2 őt és Pay Pallal lehet fizetni.
"Az élet semmit nem ér szenvedélyek nélkül..."

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2018 szomb. júl. 14 12:58

Sega Rally Revo (2007-es játék)
Ha megteszel 80km-t az Octavia kit-carral akkor ezt a festést megkaphatod. :eek:
KépKép
https://www.youtube.com/watch?v=v42q61kD_70

Michna Ottó (2005)
Kép

Hát ezek ellopták a festést!! :nevet2:
És még azt hittem a RaceRoomba volt először hivatalos játékba magyar festés... :rolleyes:
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 szomb. júl. 14 20:07

Tibi írta:S :rolleyes:
Ezt mikor találtad? :D :D :D

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2018 szomb. júl. 14 20:33

Ma!! Találtam, de a történet tegnap előtt kezdődött...

Valaki felrakott a Racedepartmentre egy letöltést, hogy a PF1L RX Supercars 1.0 letölthető Rfactor1-hez. De mivel sok a konvert kocsi benne, csak egy txt-t adott amiben egy link egy google tárhelyre vezet. No mondom nézzük már meg mi ez, mielőtt törlik. Az rendben van, hogy egy Rallycross mod, a legfrisebb kocsikkal (talán a 208 nem) de a többi biztosan új, még a Focus is benne van. De elég sokáig tart letölteni, egybe az egész mappát, mert a google becsomagolja. Ati nem is tudta egyben leszedni, hiányoztak random a fájlok a zipbe.
Felmentem a készitő Facebook lapjára, aki egyébként magyar végignéztem a kocsikról a képeket, és a videók között látom, hogy baszki ezek megcsinálták Máriapócsot (a legújabb nyomvonalt) , meg Nyírádot is!!! :eek:
Aztán tegnap ati leszedte csak a magyar pályákat. (Greinbach és Kakucsring is van!) Greinbach talán túl széles, de Pócs és Nyírád szerintem nagyon szép, én se tudnám BTBvel szebbre megcsinálni. A kamerákon kicsit állítottunk mert túl távoli volt, aztán ati tegnap meg ma azon játszogatott a különféle rally-s modokkal (RallyWorld4, RTE mod), bár az AI többször lassítgat.

https://www.youtube.com/watch?v=yLqJzTZ9DhY

Aztán ma játszott az octavia wrc-vel és az a kérdés merült fel benne, hogy RallyCross-ban nem ment senki Octavia WRC-vel? Így valami ilyesmi kulcsszóval kerestem képet a google-n és rákattintottam egy képre, amin az alap zöld festés van a Sega Revo-ból. Így kerültem erre a lapra, ahol megláttam a képeket.
https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=687&PART=200
Utánna Octavia sega revo kulcsszavakkal leltem a videóra.

Szóval nálunk így lehet 1 kis txt miatt két napot jól elb....
Merthogy ati az RC után még jópár magyar Rallypályán is körözgetett. Olyan is volt, amit én még nem is láttam. :)
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 szer. júl. 18 14:21

Tibi írta: Szóval nálunk így lehet 1 kis txt miatt két napot jól elb....
:nevet2: :nevet2: :nevet2:

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2018 csüt. aug. 16 06:08

Lehet tesztelni ;) (Mióta lehet 24 órát tesztelni egy adott kocsival a Shopban :eek: )
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 kedd aug. 21 10:36

atiwrc írta:Lehet tesztelni ;) (Mióta lehet 24 órát tesztelni egy adott kocsival a Shopban :eek: )
Nagyon régóta ki lehet próbálni minden autót a Raceroom pályán... :up:

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2018 kedd aug. 21 12:49

Igen, de vagy 2 hónapja még mindig leintett 2-3 kör után. Most meg ati szerintem vagy 20 percet is tesztelt folyamatosan.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 pén. aug. 24 14:19

Tibi írta:Igen, de vagy 2 hónapja még mindig leintett 2-3 kör után. Most meg ati szerintem vagy 20 percet is tesztelt folyamatosan.
Megyek és ki is próbálom a verdákat... :D Vennem kell, bacca meg... :D

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2018 csüt. szept. 06 18:34

V-rally 4 kocsik egy képen
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2018 pén. szept. 07 18:51

atiwrc írta:V-rally 4 kocsik egy képen
Nem nagy a felhozatal. :(
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2018 szomb. szept. 08 10:48

De van olyan amit nem nagyon szoktak berakni. Golf2, Mitsu WRC és a Megane :lollypop:
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2018 szomb. szept. 08 11:11

Tibi írta:De van olyan amit nem nagyon szoktak berakni. Golf2, Mitsu WRC és a Megane :lollypop:
Ebben igazad van, de manapság olyan autókkal senki nem megy.
WRC-k közül nem nagy a felhozatal, vagy akár R5 terén.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2018 vas. szept. 30 15:49

Vrally4 teszt.

Hamarosan vélemény.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2018 vas. szept. 30 18:56

Vrally4

Grafika 10/6
Hangok 10/0
Vezethetőség 10/1
Autók kinézete 10/10

Egyetlen pozitívum a szépen kidolgozott autók. Grafika nagyon gagyi lett, egy 2018-as játékhoz képest szar.
Hangok borzasztóak, még a régi dos-os rally autóknak is szebb volt.
Vezethetőség tiszta arcade, semmi szimulátor nincs benne.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2018 hétf. okt. 01 11:08

rallyfenegyerek írta:
2018 vas. szept. 30 18:56
Vrally4

Grafika 10/6
Hangok 10/0
Vezethetőség 10/1
Autók kinézete 10/10

Egyetlen pozitívum a szépen kidolgozott autók. Grafika nagyon gagyi lett, egy 2018-as játékhoz képest szar.
Hangok borzasztóak, még a régi dos-os rally autóknak is szebb volt.
Vezethetőség tiszta arcade, semmi szimulátor nincs benne.
Videón sem tűnt jobbnak, de ennyire, hogy 10/1? :O
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2018 szer. okt. 03 19:14

Nekem nagyon gáz a játék. Semmi élvezet nincs benne.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 csüt. okt. 04 09:55

rallyfenegyerek írta:
2018 szer. okt. 03 19:14
Viszont úgy látom van splitscreen mode benne... :D :D :D
Kinyomom a tévére és osztott képernyőn toljuk a fiaimmal gamepaddal... jó lesz ez ökörködni...
Már megyek is a virágboltba, mert azért így elnézve egy forintot nem adnék érte... :D

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 vas. okt. 07 17:32

Finkoo[HUN] írta:
2018 csüt. okt. 04 09:55
rallyfenegyerek írta:
2018 szer. okt. 03 19:14
Viszont úgy látom van splitscreen mode benne... :D :D :D
Kinyomom a tévére és osztott képernyőn toljuk a fiaimmal gamepaddal... jó lesz ez ökörködni...
Már megyek is a virágboltba, mert azért így elnézve egy forintot nem adnék érte... :D
Na két napja nyúzzuk... jó nagy árkád baromság, grafika-fika - inkább mesevilág, mint bármi valósághű tartalom lenne benne - autók randák, pályák egész viccesek, viszont tök fun... :D
Közös baromkodásra jó, és két napja toljuk a srácaimmal egymás ellen... hentergünk a röhögéstől, törünk-zúzunk, és élvezzük... főleg a buggy része a jó, a legrosszabb ez a gymkhana utánzat...

Őszintén nem ajánlom senkinek... főleg pénzért... :nevet2: :nevet2: :nevet2:

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2018 vas. okt. 07 19:11

https://www.youtube.com/watch?v=6aDZ_jsaMRE

Szerintem a Megane Maxi az nem olyan csúnya. A Shaderekkel kezdhetnének valamit, mert tényleg elég mesés. Bár nekem ez a pálya egészen tetszik, tényleg olyan japános. Viszont van egy "nagy" problémája, az összes autó orral parkol... Japánban a párhuzamos parkolást kivéve, szinte mindenki tolatva parkol be. ;)
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2018 kedd okt. 09 17:06

Tibi írta:
2018 vas. okt. 07 19:11
https://www.youtube.com/watch?v=6aDZ_jsaMRE

Szerintem a Megane Maxi az nem olyan csúnya. A Shaderekkel kezdhetnének valamit, mert tényleg elég mesés. Bár nekem ez a pálya egészen tetszik, tényleg olyan japános. Viszont van egy "nagy" problémája, az összes autó orral parkol... Japánban a párhuzamos parkolást kivéve, szinte mindenki tolatva parkol be. ;)
ÁÁÁÁÁÁÁÁ... ez fájt... :D :D :D :omg:

Válasz küldése