WROC 2018

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

vandorigo
Vendég

WROC 2018

Hozzászólás Szerző: vandorigo » 2017 csüt. dec. 28 09:11

hamarosan...

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Re: WROC 2018

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2017 csüt. dec. 28 12:42

:cool2: :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

vandorigo
Vendég

Hozzászólás Szerző: vandorigo » 2018 pén. jan. 05 22:52

Championship launched. Entries open!!

cwalkergrand
Vendég

Hozzászólás Szerző: cwalkergrand » 2018 kedd jan. 09 13:50

Jelentkeztem a bajnokságra, de nem kaptam e-mailt. Valamit én rontottam el?

Mivel jelszó szükséges a bajnoksághoz, így nem indulhatok el.

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2018 kedd jan. 09 16:00

cwalkergrand írta:Jelentkeztem a bajnokságra, de nem kaptam e-mailt. Valamit én rontottam el?

Mivel jelszó szükséges a bajnoksághoz, így nem indulhatok el.
Még csak nevezni lehet, verseny nem volt. Így nem is tudsz menni még.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Gregi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gregi » 2018 szomb. jan. 27 12:01

Mikor kezdődik az első forduló?

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2018 vas. jan. 28 10:20

Gregi írta:Mikor kezdődik az első forduló?
Gondolom tavalyi menetrend szerint egy héttel a valós futam után, jelen esetben jövőhéten.
Kép

Gregi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gregi » 2018 vas. jan. 28 11:40

Madarasz Ferenc írta:
Gregi írta:Mikor kezdődik az első forduló?
Gondolom tavalyi menetrend szerint egy héttel a valós futam után, jelen esetben jövőhéten.
Elnézést nekem kimaradt 3 év RBR-zés.

MateOrban
Vendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MateOrban » 2018 kedd feb. 06 16:10

Fúúú gyerekek.
Ez a :grrr: gumi fizika már megint megszivatott.
A múltkor a Passo Valle-n jártam ugyanígy. Szöges gumikkal letoltam egy havas és egy száraz aszfaltos szakaszt gond nélkül. Utána jött a Passo esős aszfalttal és konkrétan már a rajt vonalról se tudtam elmozdulni, a kerekek csak forogtak egy helyben.
Kitárgyaltuk, megbeszéltük. Ügyeltem rá, hogy legközelebb ne fussak bele még egy ilyen kombóba, mert sajna a játék és a fizikája ilyen, ezzel nem fog kezdeni senki semmit. Akkor A8-as Imprzával volt ez.

Most a legfrissebb Monte fordulón 17-es Yaris WRC-vel indultam. Sok reményt fűztem hozzá. Új év, új autó, ügyes leszek, majd most megmutatom...stb. Ehhez képest kétszer is szuper ralliznom kellett. A 3. legnél a 11. és a 12. szakaszt egész jól teljesítettem és már kezdtem elhinni, hogy még lehet ebből valami két szuper rally után is. Erre a Foron II-n megint beszoptam a szöges gumi-esős aszfalt kombót. Szerencsétlen Yaris az első hajtűt még be is vette valahogy, de az első emelkedőnél bedobta a törölközőt. Az 1/4-éig felment, utána visszacsúszott.

A jó oldalát nézve, legalább most már azt is tudom, hogy ez a jelenség nem autó és pálya függő, hanem szöges gumi és vizes aszfalt.

A fordulót még nem adtam fel, csak félbe hagytam a történtek után. Megpróbálom szépen befejezni a végét, ha már az eddigi szakaszokat így elbasztam.

Egyébként Ti nem jártatok még hasonlóan? Vagy csak én vagyok olyan hülye, hogy egy snow-dry tarmac-wet tarmac kombóra szöges gumit választok? Ha nem szakmai titok, akkor lécci osszátok meg velem, hogy egy ilyen hármas szakasz esetében (hó-aszfalt-esős aszfalt) Ti milyen gumival mentek?
Nekem a snow gumi egész türhető száraz aszfalton. Viszont a slick kezelhetetlen a hóban.

Üdv!
"When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting."
Steven Mcqueen (Le Mans '71)

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2018 szer. feb. 07 21:24

nyakos írta:Fúúú gyerekek.
Ez egy érdekes szituáció.
Amikor több felületen egy gumi fajtával lehet menni érdemes tesztelni illetve megnézni az időket abból lehet következtetni melyik gumi lehet jó.(havon a kiesett időn túl értek célba a vizes gumival indulok, viszont elég sokat javultak vizes aszfalton)
Sajnos ez a kiírás nem ideális: murva gumi hó-aszfalt-vizes aszfalt kombóra.
Egy dolog biztos a játékban nem jó ötlet hó gumi vizes aszfalton választás. Egyik megoldás se az igazi ha más gumival kell menni mint az út felület pláne ha van setup akkor meg főleg mert nem mindegy, mert a hóra vagy murvára magasabb autó kell mint aszfaltra .
Arra szeretnék kérni minden versenyzőt, hogy szánjon rá egy perccel többet a kiírás megnézésére.

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2018 pén. feb. 09 21:09

Hát ez egy kemény verseny volt. Ha leszámítom azt a két és fél percet, amit c4h-ből és kalandozásból szedtem össze, Takszitól még akkoris kaptam 7 percet. A gumikkal próbáltam trükközni, nagyjából biztonságban le is találtam, de mindenhol gyűltek rendesen a másodpercek. Durva szezon lesz az idei. :rally2:
Kép

Levimiko
Vendég

Hozzászólás Szerző: Levimiko » 2018 csüt. feb. 22 21:36

Sziasztok! A 3. napon az egyik szakasz után ki kellett lépnem a játékból,mert utána kellett állítanom a kormánynak és mikor visszaléptem még a continue rallyban láttam a versenyt,de kb egy fél óra múlva már nem láttam,mi lehet a gond? Így nem tudom folytatni a 10.szakaszt
+ egy kérdés valakinek esetleg van g29-e lenne 1-2 kérdésem?

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2018 pén. feb. 23 14:00

Levimiko írta:..... még a continue rallyban láttam a versenyt,de kb egy fél óra múlva már nem láttam,mi lehet a gond? ?
....az a bő félóra... :ezmi: :nemen:
HFRT Team

Levimiko
Vendég

Hozzászólás Szerző: Levimiko » 2018 pén. feb. 23 16:29

Értem... Lehet nem verseny közben kellett volna tesztelnem az új kormányt...

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2018 hétf. feb. 26 20:31

Misi, a Svéd rally 17. szakaszát elküldöd nekem? Az első fraizer snow. Mail-em tudod.

Nem értem, hogy ez már a 2. futam, ahol a fraizer snow jégpálya lesz. Ennyire szart nem szoktam menni rajta. RWD-n is ugyanez a pálya szivatott meg. Majdnem 1 perccel voltam ott lassabb (esetleg azt is, 11. szakasz). Szóval valami nem kerek nálam.

Am a verseny jó volt. Volt egy nagy sebességű bukfenc mustán 3-4 átfordulással, az elején meg egy bukfenc sikán. Élvezni élveztem, nagyon.
Szabó Zéé

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2018 kedd feb. 27 17:33

Szabo Zoltan írta:Misi, a Svéd rally 17. szakaszát elküldöd nekem? Az első fraizer snow. Mail-em tudod.

Nem értem, hogy ez már a 2. futam, ahol a fraizer snow jégpálya lesz. Ennyire szart nem szoktam menni rajta. RWD-n is ugyanez a pálya szivatott meg. Majdnem 1 perccel voltam ott lassabb (esetleg azt is, 11. szakasz). Szóval valami nem kerek nálam.

Am a verseny jó volt. Volt egy nagy sebességű bukfenc mustán 3-4 átfordulással, az elején meg egy bukfenc sikán. Élvezni élveztem, nagyon.
Küldöm.Bár hozzá teszem hogy Nálam is nagyon csuszott ,de a másodikon meg az irányítással volt nagyobb bajom.
Már kur..ára unom hogy van általában egy ilyen 14-20szakaszos versenyen 1-2 szakasz ami megszívat,ráadásul ugy hogy a mylinkin egyszerűen nem láttam...persze be is esetem.A mamáját emlegettem a grafika készítőnek,persze nem 50+osaknak készítették de akkor is lehetne valamit csinálni az ilyennel.....a másik hoki szakasz+ pont az egyszerűségével utálatos,semmi tudást nem igényel csak meg kell tanulni...persze hogy nem ismerem. ;)Számomra itt lassan be is fejeződik a sorozat mert a kreálót ismerve nem egyezik az ízlésünk szakaszok tekintetében.
Tavaly is alig volt klasszikus szakasz ,azok pedig ami neki tetszik az+ nekem nem.Van kb 5-6 prológ illetve 10-15 pálya ami azt sem érdemelte+ hogy az RBR-e szerepeljen...
HFRT Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2018 kedd feb. 27 18:42

Hát, jah, a láthatóság... :D 15-20 perceket szarakodtam én is a színekkel, beállításokkal, stb. a monitoron... A Sikamika is ilyen nekem. A többire van a svéd textúra.

Amúgy köszi a repiket, meglesem.
Szabó Zéé

akoswrc
Vendég

Hozzászólás Szerző: akoswrc » 2018 szer. márc. 07 11:15

Sziasztok

Kérdésem lenne felétek a WROC CLASSIC 2018 bajnoksággal kapcsolatba.
Audi quattro s1 versenyzek ebbe a bajnokságba. Azt vettem észre hogy hiába húzom a kézi féket nincs semmi hatása.
Ez én nálam lenne beállítási probléma vagy nálatok is így működik?????

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2018 szer. márc. 07 19:29

akoswrc írta:Sziasztok

Audi quattro s1 versenyzek ebbe a bajnokságba. Azt vettem észre hogy hiába húzom a kézi féket nincs semmi hatása.
Azt mondták a szakik hogy a B-s autókba nem is volt,értelmetlen lett volna....(legkevesebb hogy nem értettem ezzel egyet)...
HFRT Team

akoswrc
Vendég

Hozzászólás Szerző: akoswrc » 2018 csüt. márc. 08 09:21

NyilasM írta:
akoswrc írta:Sziasztok

Azt mondták a szakik hogy a B-s autókba nem is volt,értelmetlen lett volna....(legkevesebb hogy nem értettem ezzel egyet)...
pont a B csoportos autókba nem volt kézifék..... :confused2:
nem tudom elképzelni hogy ne legyen benne.
de ha ez így van meg így marad kategóriát fogok váltani

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2018 csüt. márc. 08 11:46

https://www.youtube.com/watch?v=Y8pqPPzOMtw

úgy érzem aki rendelkezik internet kapcsolattal és egy kis kíváncsiság is társul hozzá annak nem okoz gondot egy ilyennek utánanézni,
megnézed és eldöntöd, hogy volt -e szükség a kézifékre, vagy inkább helyette a bal lábát használta ???

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2018 csüt. márc. 08 12:20

akoswrc írta:
pont a B csoportos autókba nem volt kézifék..... :confused2:
nem tudom elképzelni hogy ne legyen benne.
de ha ez így van meg így marad kategóriát fogok váltani
Volt kézifék, csak nem nagyon illetve kevésbé tudták használni. Mivel akkoriban még nem volt okoshajtás így a kézifék mind a 4 kereket fogta. Az EVO6 os Lancereknél se oldott még teljesen a hátulja a kézifékre, ha jól tudom akkor ezeket csak a 9 esre csinálták meg pipecül.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2018 csüt. márc. 08 13:30

Gatti írta:https://www.youtube.com/watch?v=Y8pqPPzOMtw

úgy érzem aki rendelkezik internet kapcsolattal és egy kis kíváncsiság is társul hozzá annak nem okoz gondot egy ilyennek utánanézni,
megnézed és eldöntöd, hogy volt -e szükség a kézifékre, vagy inkább helyette a bal lábát használta ???
Igen???......
...véletlenül hozzáfértem az internethez....... és szerinted így viselkedik a játékban az autó??
..nagybüdöslófaszt ,még ránézésre sem hasonlít...és ez a sokfasz aki ezt a rengeteg elbaszott fizikát kiötli az hívja az NGP-s részt is szimulátornak,beszarás :mad:
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2018 csüt. márc. 08 13:37

Lenart Szabolcs írta: Az EVO6 os Lancereknél se oldott még teljesen a hátulja a kézifékre, ha jól tudom akkor ezeket csak a 9 esre csinálták meg pipecül.
...4 kerékből 2-t lefogsz akkor eldifferál... egyébként az evo6-ban a visco engedi a hátsókerekeket blokkolni ,legfeljebb az össz nyomaték előre kerül. (Tesómnak hiszek,használta....)
HFRT Team

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2018 csüt. márc. 08 13:46

A kézifék volt a kérdés nem az autó viselkedése,
nem mentem B-s autóval, nem tudom hogyan viselkedik...
de nem is jutnék sokkal tovább vele az első kanyarnál :)

akoswrc
Vendég

Hozzászólás Szerző: akoswrc » 2018 csüt. márc. 08 15:03

oké hogy a B csoportba nem használták a kézi féket.
megnéztem youtubon pár B csoportos rally videot .Föleg arra voltam kíváncsi hogy aszfalton hogy mozog az autó. Tényleg nem nagyon használja a kézi féket és minden kanyart be tudott venni, legyen bal 5 vagy éles hajtű kanyar.

ami kiverte nálam a bitosítékot hogy WROC classic 2018 monte carlo rally Peyregrosse Mandagout szakasz éles visszafordítóba nem fordul be az audi úgy hogy 30-40 km/h próbáltam befordulni esőbe eső gumival. Ilyen helyzetekbe kéne a kézi fék. Mert a játékba a gumik tapadása a valóságtól eltér. Biztosnak tartom hogy az autó beállítása se a legjobb de attól függetlenül be kéne kanyarodnia

Úgy hogy igen az NGP-s fizikán lehetne javítani.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2018 csüt. márc. 08 19:50

Ákos...leírom Neked is,mert hogy magunk közt kitárgyaljuk és eredménye ugysem lesz az tuti:
Soha a büdös életbe egy fizika készítőt sem érdekelt(nojó elvétve Falcont...elvétve)hogy egy tetves autó hogy viselkedik a játékon belül.
Össze ült egy pár IT-s és Mérnokivadék és az autó adattáblája alapján elkészítettek egy valamit amit nagy büszkeséggel ,
aroganciával magukénak mondtak... ezt kezdték,már mint a fizika variálást a csehek 2007környékén,már ott elbaszott dolgok születtek,
majd pár év variálás után 1 másik hasonló összetételű csoport ,sőőt a franciák után egy 3. is csinált egy új generációt,NGP-t.... biztos hogy sok dolog van ami előrelépés(hátsóhajtás ,stb)de az autó kinézete és az adattáblás fizika után sem következik szempontnak a reális ,élethűbb tényleges viselkedése az autóknak,de oly annyira nem hogy az van hogy max ne használd ha nem tetszik.
Majd jön egy csomó ember aki feltelepíti az RBR-t és másnap isteníti ezt a kotyvasztott-fost.... még1x leírom :meglehetne ezt még mindig normálisan csinálni ha 1 kicsit is a játékban az autónak a reálisabb viselkedése lenne az elsődleges szempont .
HFRT Team

akoswrc
Vendég

Hozzászólás Szerző: akoswrc » 2018 csüt. márc. 08 20:39

NyilasM írta:Ákos...leírom Neked is,mert hogy magunk közt kitárgyaljuk és eredménye ugysem lesz az tuti:
Soha a büdös életbe egy fizika készítőt sem érdekelt(nojó elvétve Falcont...elvétve)hogy egy tetves autó hogy viselkedik a játékon belül.
Össze ült egy pár IT-s és Mérnokivadék és az autó adattáblája alapján elkészítettek egy valamit amit nagy büszkeséggel ,
aroganciával magukénak mondtak... ezt kezdték,már mint a fizika variálást a csehek 2007környékén,már ott elbaszott dolgok születtek,
majd pár év variálás után 1 másik hasonló összetételű csoport ,sőőt a franciák után egy 3. is csinált egy új generációt,NGP-t.... biztos hogy sok dolog van ami előrelépés(hátsóhajtás ,stb)de az autó kinézete és az adattáblás fizika után sem következik szempontnak a reális ,élethűbb tényleges viselkedése az autóknak,de oly annyira nem hogy az van hogy max ne használd ha nem tetszik.
Majd jön egy csomó ember aki feltelepíti az RBR-t és másnap isteníti ezt a kotyvasztott-fost.... még1x leírom :meglehetne ezt még mindig normálisan csinálni ha 1 kicsit is a játékban az autónak a reálisabb viselkedése lenne az elsődleges szempont .

Teljesen igazad van. 3 évig a francia plugint használtam. Ott is voltak fizika problémák nem is kicsi.
Hát ez van. Olyan autókkal fogok csak versenyezni amit úgy érzek hogy közel van a valósághoz.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2018 csüt. márc. 08 21:03

akoswrc írta: Teljesen igazad van. 3 évig a francia plugint használtam. Ott is voltak fizika problémák nem is kicsi.
Hát ez van. Olyan autókkal fogok csak versenyezni amit úgy érzek hogy közel van a valósághoz.
Találkoztunk egy párszor.. ;) :up:
HFRT Team

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2018 pén. márc. 09 12:26

NyilasM írta:
Lenart Szabolcs írta: Az EVO6 os Lancereknél se oldott még teljesen a hátulja a kézifékre, ha jól tudom akkor ezeket csak a 9 esre csinálták meg pipecül.
...4 kerékből 2-t lefogsz akkor eldifferál... egyébként az evo6-ban a visco engedi a hátsókerekeket blokkolni ,legfeljebb az össz nyomaték előre kerül. (Tesómnak hiszek,használta....)
Na ezt most passzolom Misi, nekem az rémlett hogy valamelyik pilótánk aki 6 ossal ment és váltott 9 esre akkor mondta hogy most már fogja tudni használni tökéletesen a kézit. Sajnos, vagyis inkább szerencsére nem mélyültem el benne jobban. :D

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2018 pén. márc. 09 13:20

Lenart Szabolcs írta:
NyilasM írta:
Na ezt most passzolom Misi, nekem az rémlett hogy valamelyik pilótánk aki 6 ossal ment és váltott 9 esre akkor mondta hogy most már fogja tudni használni tökéletesen a kézit. Sajnos, vagyis inkább szerencsére nem mélyültem el benne jobban. :D
Hmm,igen a használata a 6-on lehetséges és nem tiltott,működik,viszont nem ajánlott az is hozzátartozik az igazsághoz :rolleyes:
.....azért azt elfelejtettem hozzáírni hogy annak a hajtásláncnak az elsődiffi a sarkalatos pontja(erról Pusztító jobban és többet tudna írni) és a plusz terheléseket nehezen viseli.... ezért nem láttunk szinte sose hogy egy evo6-os forgatnának ,főként aszfalton mert képes szétszaggatni mindent....persze van aki a bérelt autót leszarja.

Más:A játékhoz hasonlítva a valóságot tény hogy valóságban jóval kevesebbet használják-- bármely autót nézve-- a kézit, sőőt tovább megyek.. valóságban főleg száraz aszfalton alig látni autót megcsúszni ,még féktavon sem.... erre fel az ujfizikás autóknál főleg jelenség a csúszkálás,kezelhetetlenség,ortolós,össze-vissza kitörni akaró viselkedések...ezért igényelné az ember a játékban a kéziféket...de az ellenkezne a fizikakészítő elveivel,mert adattábla szerint nincs....ezt írtam visszább hogy nem baj ha az összkép szar de az adattábla szerinti elkészítés tökéletes.

Ha abból indulnánk ki hogy egy adott verseny (mind1 hogy B-s autó vagy R5) adott időben(napjainkban)rendeződik akkor például tapadás(gumik tekintetében)nem lenne ,nem lehetne különbség,a korszerűbb futóművek közti különbség pedig ebben a tekintetben elhanyagolható is lenne...mentem az NGP-s celicával a Peklón és néztem hogy 80-90km\h sebesség környékén már nem lehetett kontrolálni,inkább 100%-ban uralni...no de kérem ,annál még 1 utcai autó is kezelhető....
Elkalandoztam :D ;) nagyjából ennyi a bajom ezzel az egésszel. Ez már nem szimulátor jellegű játék....arcade..
HFRT Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2018 kedd márc. 20 12:32

Misi, látom a PR kedvenc... :) Rám gondoltál a kommentben?
Szabó Zéé

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2018 kedd márc. 20 12:35

Vandorigo: can I ask a replay about Mikolajki? Just to "learn"... :)
Szabó Zéé

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2018 kedd márc. 20 20:13

Nehéz szülés volt ez a verseny. Még előtte a Vieux meg a Red Bull practise-ban semennyire sem ment, utólag simán fél perc hátrány volt. Meg többi újtól is tartottam. A gyakorlás segített sokat. Volt hiba bőven. PR-en egy féktávon sokat váltottam vissza, olaj elment, víz felforrt. Elvonta a figyelmem az aggodalom, jött is pár fa :) Majd RSI-n imám meghallgatott...

Másik PR-en kézivel sikerült menteni, hogy seggel csapódjak a fáknak. Sikerült tovább menni. Hasonló volt a Junior-on is.

A 3. nap végén a 17mp soknak tűnt. Sajnálom a végét, hogy Marci ekkorát hibázott, de csak az első DC után vettem észre, így az uccsón óvatos voltam, mégis 2x lecsúsztam.

A mikolajki-kra kíváncsi vagyok, mert új gumival lehet ilyeneket tolni. Kicsit fura.

A másik... Nem értem, hogy ugyanazon settel mi változott, mert egyik gyakorlás során junior-on a nagyugratók után mindig orra esett a kocsi, am meg seggre érkezik minden nagy ugrató után. El kezdte tolni az orrát is, elég irányíthatatlan volt. valami nem kerek ezzel.

Szóval necces volt az egész, nem élveztem...
Szabó Zéé

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2018 kedd márc. 20 22:15

Szabo Zoltan írta:Misi, látom a PR kedvenc... :) Rám gondoltál a kommentben?
:( dehogyis....a fiatalságra.Bosszantó 1 pár dolog de inkább hagyom...
Amugy+ sose volt a kedvencem,kb ugy mentem hogy itt dobjam el legalább ne egy szakasznak nem mondható valamin.
HFRT Team

Zoolee76
Vendég

Hozzászólás Szerző: Zoolee76 » 2018 vas. ápr. 01 16:15

Sziasztok!Tegnap jelentkeztem erre a bajnokságra de 24 óra elteltével sem tudom elkezdeni mivel azt irja hogy előbb regisztráljak.A nevezők között fel van tüntetve a nevem de azt ennyi.Ez valami ordas user fail vagy valami más gebasz lehet?Köszi.
"Az élet semmit nem ér szenvedélyek nélkül..."

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2018 vas. ápr. 01 19:56

Zoolee76 írta:Sziasztok!Tegnap jelentkeztem erre a bajnokságra de 24 óra elteltével sem tudom elkezdeni mivel azt irja hogy előbb regisztráljak.A nevezők között fel van tüntetve a nevem de azt ennyi.Ez valami ordas user fail vagy valami más gebasz lehet?Köszi.
Van olyan:
"wroc 2018" (neveztél)
"wroc classic 2018"(most aktuális forduló)

Zoolee76
Vendég

Hozzászólás Szerző: Zoolee76 » 2018 hétf. ápr. 02 17:03

elmauer gyorgy írta:
Zoolee76 írta:Sziasztok!Tegnap jelentkeztem erre a bajnokságra de 24 óra elteltével sem tudom elkezdeni mivel azt irja hogy előbb regisztráljak.A nevezők között fel van tüntetve a nevem de azt ennyi.Ez valami ordas user fail vagy valami más gebasz lehet?Köszi.
Van olyan:
"wroc 2018" (neveztél)
"wroc classic 2018"(most aktuális forduló)
Na akkor nem voltam elég körültekintő,köszi a választ!
"Az élet semmit nem ér szenvedélyek nélkül..."

vandorigo
Vendég

Hozzászólás Szerző: vandorigo » 2018 szomb. máj. 26 01:53

Hello everyone.

As you all know, the plugin was updated last week. Because of the recommended test period, WROC Portugal will be postponed in one week.

Shakedown is going to be run this weekend. I hope you understand.

Regards.

Vando R.

Válasz küldése