RWD Kupa

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: RWD Kupa

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2014 hétf. feb. 10 18:52

szdanika írta:Gondolom akkor, ha eddig nem foglalkozott a szervező a problémámmal, akkor nem lehet orvosolni sehogy a dolgokat, ugye?
Mire gondolsz? Hozzám nem jutott el semmilyen infó. :confused2:

szdanika
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: szdanika » 2014 hétf. feb. 10 19:37

Mindegy, nem várok el semmit. Lacka leírta a hibajelentések topicban, hogy ez sajnos közismert probléma ami velem történt, ennek megfelelően átértékelem a további indulást :up: Azért kössz!

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 hétf. feb. 10 19:43

Dani, ha egyszer fordult elő, akkor próbáld meg lenyelni, és (ha nehezen is) túl tenni magad. És persze folytatni :)
Ha gyakori, akkor sajnálom nagyon, és megértem, ha ennyire elveszi a kedved.
Szabó Zéé

szdanika
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: szdanika » 2014 hétf. feb. 10 20:04

Beletörődök inkább, mert nincs kedvem itt siránkozni. Amúgy akár hányszor betöltöm Peklo Snow-t, setuppal vagy anélkül a Volvoval, mindig az első két kerék bentvan a közepéig a földszint alatt.

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2014 hétf. feb. 10 20:26

szdanika írta:Beletörődök inkább, mert nincs kedvem itt siránkozni. Amúgy akár hányszor betöltöm Peklo Snow-t, setuppal vagy anélkül a Volvoval, mindig az első két kerék bentvan a közepéig a földszint alatt.
Sajnálom, hogy ezzel az autóval, ezen a pályán ilyen problémád van, de más is indult volvoval, de nem jelzett hasonló problémát. A bajnokság során lehet 2 fordulót mínuszolni, ha gondolod lehet ez az egyik. Nem gondolom, hogy fel kellene adni, már az első forduló után. Tudomásul kell venni azt, hogy a hátsókerekes fizika nem tökéletes.

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2014 hétf. feb. 10 20:42

Vége az első fordulónak, nagyon örülök, hogy 80 fölötti nevezés érkezett (ez a szám még növekszik). 64-en álltak rajthoz, ebből 43-an célba is értek, úgy, hogy realistic törés van.
Sajnos még mindig nem egyértelmű néhány versenyző számára, hogy a samara és a yugo nem kerülnek pontozásra, mert nem hátsókerekes autók.
A pontok kiosztásra kerültek. Gratulálok mindenkinek. :respect: :respect: :respect:
Ha valakinek valamilyen problémája van, nyugodtan keressen meg, akár pü-ben is.
Remélem egy színvonalas és élvezhető sorozat elé nézünk, és mindenki jól érzi magát.
Nemsokára jön a következő forduló, jó csapatást mindenkinek!!! :up:

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2014 hétf. feb. 17 20:24

Megérkezett a 2. forduló, szép idő és a végén elbúcsúzunk a téltől.
http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... y_id=23954.
Mindenkinek jó csapatást.
Kilinccsel előre! :rally2:

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 hétf. feb. 17 21:36

Jövünk a Volvommal :) :taps: ;) ;)
/Logitech DFP/DFGT/G25/G27 valamint számítógép, androidos telefon, javítást + G25 váltó (felkeményítés) és kézifék moddot vállalok! Írj (tomi3htchd2@gmail.com) vagy hívj (06208091029) és segítek :) /

G25 set = 500° No FFB + H váltó + kuplung + saját mechanikus kézifékkar + RBR =/ööm bodottá''/ :D

KanyarGo
Vendég

Hozzászólás Szerző: KanyarGo » 2014 kedd feb. 18 11:18

Madarasz Ferenc írta:Pár tanácsot tudnátok adni, hogy hogy lehet egyáltalán hátsókerekessel menni? Próbáltam gyakorolni egy kicsit offline Kaihuavaarán, de a 2. kanyartól tovább még nem jutottam, pedig vagy 6-7x nekikezdtem. Helyben megforog, még akkor is ha nem padlózom, de aszfalton se sikerült még 300 métert c4h nélkül menni. :sandor:
én billentyűzettel játszok úgyh technikákat nemtudok mondani mert teljesen máshogy kell nekem mennem egy RWD vel mint aki kormánnnyal megy, csak a sok sok gyakorlás a megoldás
utóirat: ha gyakorlod a RWD-t ne menj közbe más autóval mert keverni fogod hogyan kell menni velük
pl én Ladázás után más autóval aztveszem észre h állanóan huzgálom a kézit :D
KanyarGo

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 kedd feb. 18 16:47

KanyarGo írta:
Madarasz Ferenc írta:Pár tanácsot tudnátok adni, hogy hogy lehet egyáltalán hátsókerekessel menni? Próbáltam gyakorolni egy kicsit offline Kaihuavaarán, de a 2. kanyartól tovább még nem jutottam, pedig vagy 6-7x nekikezdtem. Helyben megforog, még akkor is ha nem padlózom, de aszfalton se sikerült még 300 métert c4h nélkül menni. :sandor:
én billentyűzettel játszok úgyh technikákat nemtudok mondani mert teljesen máshogy kell nekem mennem egy RWD vel mint aki kormánnnyal megy, csak a sok sok gyakorlás a megoldás
utóirat: ha gyakorlod a RWD-t ne menj közbe más autóval mert keverni fogod hogyan kell menni velük
Bocsi a hülye kérdésért mi az a c4h? Nem tudok rájönni 2 hete :(

BILLENTYŰZETTEL ILYEN IDŐKET???? :eek: :eek: az komoly :D

Madarasz Ferenc: te mivel mész? Kormi, vagy bill? Melyik autó?
/Logitech DFP/DFGT/G25/G27 valamint számítógép, androidos telefon, javítást + G25 váltó (felkeményítés) és kézifék moddot vállalok! Írj (tomi3htchd2@gmail.com) vagy hívj (06208091029) és segítek :) /

G25 set = 500° No FFB + H váltó + kuplung + saját mechanikus kézifékkar + RBR =/ööm bodottá''/ :D

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 kedd feb. 18 17:16

A c4h=call for help (segítség kérése a bukta után)
Szabó Zéé

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 kedd feb. 18 17:34

és tényleg, én az auómeghibásodással akartam összekötni :D :rolleyes: köszi :respect:

KanyarGo
Vendég

Hozzászólás Szerző: KanyarGo » 2014 kedd feb. 18 19:35

TomCat333 írta: BILLENTYŰZETTEL ILYEN IDŐKET???? :eek: :eek: az komoly :D

Mégha nemcsak hétvégén tudnám veretni már nem itt tartnék tudásilag :D nekem nemtetszenek az időjeim még
KanyarGo

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2014 kedd feb. 18 20:26

TomCat333 írta:Madarasz Ferenc: te mivel mész? Kormi, vagy bill? Melyik autó?
Kormánnyal próbálok vigéckedni, eddig a két Ladát teszteltem, de még nem sikerült összebarátkozni velük. :D
KanyarGo írta:én billentyűzettel játszok úgyh technikákat nemtudok mondani mert teljesen máshogy kell nekem mennem egy RWD vel mint aki kormánnnyal megy, csak a sok sok gyakorlás a megoldás
A kavarás az tuti, utána próbáltam Clio s1.6-tal menni valahol, de úgy falhoz vágtam a kocsit hogy csak lestem hogy ez mi volt. d3
Lehet mondjuk eleve havon nekikezdeni RWD-vel megtanulni balgaság volt, de azóta se vettem őket elő. :fear2:
Kép

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 kedd feb. 18 21:40

Madarasz Ferenc írta:
Kormánnyal próbálok vigéckedni, eddig a két Ladát teszteltem, de még nem sikerült összebarátkozni velük. :D
KanyarGo írta:én billentyűzettel játszok úgyh technikákat nemtudok mondani mert teljesen máshogy kell nekem mennem egy RWD vel mint aki kormánnnyal megy, csak a sok sok gyakorlás a megoldás
A kavarás az tuti, utána próbáltam Clio s1.6-tal menni valahol, de úgy falhoz vágtam a kocsit hogy csak lestem hogy ez mi volt. d3
Lehet mondjuk eleve havon nekikezdeni RWD-vel megtanulni balgaság volt, de azóta se vettem őket elő. :fear2:
Volvo242vel próbáld kuplungod van? ha van akkor amikor az autó hátulja megindul nyomd ki, gáz el...ha nincs kuplung akkor gáz el lassan és minden esetben ellenkormányozás.
Rally Schoolo próbálgasd mert azt hamar megjegyzed és arra már nem kell figyelni, előszőr murva aztán hó! ;)

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2014 kedd feb. 18 23:06

TomCat333 írta:
Madarasz Ferenc írta:
Volvo242vel próbáld kuplungod van? ha van akkor amikor az autó hátulja megindul nyomd ki, gáz el...ha nincs kuplung akkor gáz el lassan és minden esetben ellenkormányozás.
Rally Schoolo próbálgasd mert azt hamar megjegyzed és arra már nem kell figyelni, előszőr murva aztán hó! ;)
Köszi a tippet, sajnos nincs kuplung, így marad a gázelvétel. :D Ha lesz egy kis időm nekiállok gyakorolni! :D
Kép

Gyongyosi Gabor
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gyongyosi Gabor » 2014 szer. feb. 19 13:21

[quote="TomCat333"][/quote]

Látom az aláírásodban, hogy szétszedtél már néhány kormányt. Azt nem tudod véletlenül, hogy DFGT -nél mi van akkor ha találomra leválasztja magát az usb -ről? Úgy 150 kilóméterenként csinálja, és ami számomra nagyon érdekes :D , hogy csak online rally közben :D Régen szerver hiba volt, csak nekem, pedig közben csomóan versenyeztek a pluginon :D Egyszer úgy sikerült belépnem közben, hogy véletlenül egyszerre jelentkeztünk föl egy kategóriában Marekkal, és nem engem dobott ki, hanem őt, engem meg beengedett :D Közben 5 -en tolták online a pluginon :D Azóta Marek nem jött többet....

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2014 szer. feb. 19 13:27

Egyszerűen felháborítónak tartom ezt a moslék fizikát, hogy hátsókerekessel nem tudok betalálni egy derékszögű kanyarban...próbáltam mindenhogy, de egyszerűen beszív a hó 0-nál is és utána az istenért sem akar kijönni! Vicces, hogy perceket kell ezért bent hagynom egy 1 perces pályán...

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 szer. feb. 19 22:34

Gyongyosi Gabor írta:
TomCat333 írta:
Látom az aláírásodban, hogy szétszedtél már néhány kormányt. Azt nem tudod véletlenül, hogy DFGT -nél mi van akkor ha találomra leválasztja magát az usb -ről? Úgy 150 kilóméterenként csinálja, és ami számomra nagyon érdekes :D , hogy csak online rally közben :D Régen szerver hiba volt, csak nekem, pedig közben csomóan versenyeztek a pluginon :D Egyszer úgy sikerült belépnem közben, hogy véletlenül egyszerre jelentkeztünk föl egy kategóriában Marekkal, és nem engem dobott ki, hanem őt, engem meg beengedett :D Közben 5 -en tolták online a pluginon :D Azóta Marek nem jött többet....
érdekes, eseménynaplóban semmi erre utaló móka nincs? (ez nem egy kiejezetten típushiba :rolleyes: :)

Gyongyosi Gabor
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gyongyosi Gabor » 2014 csüt. feb. 20 10:35

TomCat333 írta:érdekes, eseménynaplóban semmi erre utaló móka nincs? (ez nem egy kiejezetten típushiba :rolleyes: :)
Jó ötlet, de sajnos az utolsó bejegyzés az 5 nappal ezelőtti áramszünet. Nekem se tűnik túl tipikusnak, hiszen Január elején kellett egy pár nap, amire vissza szoktam simshopra 4 kerékre, és akkor offline nem jött ki a dolog, pedig hajtva volt majdnem egész nap.

Mind1, nem hátráltat a dolog, a régi problémát ip resettel oldottam meg, ezt pedig úgy fogom, hogy majd átrakom a kezeimet gyorsan billentyűre az adott szakaszon :D Vesztek vele max 10-15 másodpercet, ami nálam nem mérvadó, hiszen percekre vagyok az elejétől bármennyi kerék esetében :D Azért köszi ;)

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 csüt. feb. 20 20:55

nem robbanok szét az idegtől áááááá :mad: :down: :down: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

2. pálya c4h jó semmi baj előfordul visszaraknak...1 padló...semmmi 2 padló semmi.. külső nézet..autó eltünt, Kép sebaj ez szokott, de nem okoz problémát alaphelyzetben :mad: aztán újra c4h autót visszakaptam de ugyanúgy nem megyek sehova.... sok ez az én idegrendszeremnek :banghead: :mad: Kép

https://www.dropbox.com/s/4797nnk3tburm6u/rbr_116.bmp
https://www.dropbox.com/s/6i0ddt2w14c8tmt/rbr_113.bmp

szdanika
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: szdanika » 2014 pén. feb. 21 12:25

Hát erről beszéltem kérem! Volvo volt nálam is, és ugyan így padlóztam, csak nálam annyi különbséggel, hogy elindult, de kuplunggal kellett játszani és az autó orra bentvolt a kerék közepéig a felszín alatt! Ugye elvileg a bajnokság azért lenne, hogy jó kedvvel, jó hangulatban tudjunk egyet autózni azokkal az autókkal, amit amúgy nem minden nap használunk, de így igen nehéz jó kedvvel nekiállni :think: Természetesen a szervező erről nem tehet, nem is azért írtam!

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szomb. feb. 22 08:42

szdanika írta:Hát erről beszéltem kérem! Volvo volt nálam is.....kuplunggal kellett játszani és az autó orra bentvolt a kerék közepéig a felszín alatt!..... tudjunk egyet autózni azokkal az autókkal, amit amúgy nem minden nap használunk....!
Csak reagálok rá. ;) Szóval szarügy amikor ilyenek előfordulnak,ez nem vita alap. De mielőtt az autó készítőjére húznátok a vizeslepedőt kérdeznék 1-et.: Ti kipróbáltátok --mondjuk-- a cotén kívül is a paripát mielőtt versenyen használtátok? Mert biztos nem...igaz a készítője sem.Csak azért írom mert ne várjátok el azt hogy a kreáló(most a modellé v. a fizikáé majdnem mind1) teszteljen 200 pályán,mikor a felhasználó+ verseny előtt 6-on nem hajlandó....viszont ha vmi. előjön akkor + reklamálunk. Szóval érthető hogy felbosszantja az embert mikor nem az Ő hibájából történnek bajok... viszont egy ilyennél nem tisztán egyoldalú a hiba.Még1x mondom a reakció érthető,nincs azaz ember aki ne rágna be egy ilyennél (hozzáteszem én sem teszteltem mert nincs időm...örülök ha a versenyen eltudok indulni...). :)
HFRT Team

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 szomb. feb. 22 10:55

340 km alatt nem jött ki ez a hiba a Volvonál...kezesbárány, minden kanyarba betalálunk egy kicsit borulós de ez az én hibám. Sokat online-oztam a Volvoval az utóbbi pár napban olyan pályákon ahol soha nem jártam, és nem volt hiba. Már megnyugodtam, de sajnálom ezeket a dolgokat.

Magyari Bence
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Magyari Bence » 2014 szomb. feb. 22 20:33

Jelentem megláttuk a célvonalat... és át is mentünk rajta! :D
Egy egész jó fordulón vagyunk túl, a várakozásoknak megfelel az eredmény, az külön öröm, hogy a 2107-tel indulók nagy része mögöttünk van, mivel ez a 130 RS nagyjából a 2107-tel van paliba, szóval ez így jó! :D

Mikor futottam a rallyt az 1. szakaszon jöttem egy 11. időt, akkor azt mondtam, hogy ez a helyezés megfelelne a verseny végén is! Mikor befejeztem a fordulót a 6. helyen jöttem be ami nagyszerű volt! Azóta visszacsúsztam a 8. helyre ami még mindig jó, de még van hátra pár jó kezű pilóta, így van miért izgulni!

Az első nap jól sikerült, apróbb hibák akadtak, de semmi komoly, ugyan így volt a 2. napon is, kisebb hófalba csúszások, 1-2 másodperces hibák. Az utolsó 2 szakasz viszont nem sikerült jól, főleg a Kralstadt I, azon rengeteget voltam a hóba, egyszerűen sietni akartam és túlerőltettem, így 3-4 kanyar kijárata a hóba ért véget, a Karltadt II jobb volt, ott a visszafordítónál kellett tolatnunk, de egyéb hiba nem volt!

Maga a verseny jó volt, tetszett, jó volt hátsókerekezni!! Köszönet a rendezésért és mindenkinek a jó versenyért! :respect:

Az autó rendben volt, most szépen lemossuk, átvizsgáljuk és eltesszük a szöges gumikat! :D
Magyari Bence

Rendező: TGS Kupa; GT Cup

GGRT

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 vas. feb. 23 22:08

Beértem, de nem vagyok boldog. Ahogy a végét néztem, szinte a 2. helyet buktam el egy valami miatt.

Szeretném ha erre a szervezők egy tekintést vetnének. C4H lett videós elütése miatt gondolom, de el sem értem őket, hiszen a gumibála is előttük volt.
https://www.youtube.com/watch?v=3Q6tLN0 ... e=youtu.be

Van erre valamilyen kompenzáció?
Szabó Zéé

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 vas. feb. 23 22:33

Szabo Zoltan írta:Beértem, de nem vagyok boldog. Ahogy a végét néztem, szinte a 2. helyet buktam el egy valami miatt.

Szeretném ha erre a szervezők egy tekintést vetnének. C4H lett videós elütése miatt gondolom, de el sem értem őket, hiszen a gumibála is előttük volt.

Tibiék tudják megnézni, hogy mennyire lógnak ki az emberkék.
Javítani nem javíthatják, max a készítőnek lehet jelezni. http://rallyguru-tracks.blogspot.cz/

Ha más szemszögből nézzük akkor az emberkék elég közel állnak a gumihoz, ütközéskor a gumikkal lekaszálod őket.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 vas. feb. 23 22:49

Végül is azon múlik, mihez szokik az ember. Ha mindenhol kemény az a gumibála, és picit lezúzza a kocsit, akkor itt is feltételezem, hogy csak lezúzza kicsit (persze nem vágás szándékkal mentem tőre :) ). Persze ha a realitást nézzük, akkor teljesen igazad van, üthetem őket a gumival is.
Csupán itt ebben az esetben nagyon meglepett, de el tudom küldeni a repit is természetesen.
Szabó Zéé

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2014 vas. feb. 23 23:52

Szabo Zoltan írta:Beértem, de nem vagyok boldog. Ahogy a végét néztem, szinte a 2. helyet buktam el egy valami miatt.

Csáó.
Küld el a repyt megnézem mert a videó alapján kb: 5 másodpercet kaptál.
Milyen konpenzációra gondoltál :think: , én egy szakasszal előbb estem ki hasonló szituációban nekem nem volt ilyen szerencsém.

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 hétf. feb. 24 07:34

Kompenzáció alatt nem tudom mire gondoltam :) de nem akartam kiesni. menni, menni akartam :)

Bár nehéz igazságosnak lenni ilyen esetben (nem tudom mi volt Füredi Zolival egy cseh pályán, amikor valami jobban belógott, de ott látni sem lehetett mi).

Szóval inkább beletörődök, mert ha az időt nézzük, akkor valóban 10 alatt kaptam volna, ami ugye a 2. hely lett volna. viszont még a legvégén is hibázhattam volna, szóval lehet többet kaptam volna. Nincs ha. Talán úgy fair, ha hagyom így...

(A repit azért elküldöm, mivel nem azért hagyom, de hátha ezen lehet javítani, bár nem hiszem, hogy olyan egyszerű lenne meg érdemes vele foglalkozni, hiszen csak egyszeri esetről van szó. Hova küldjem?)
Szabó Zéé

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2014 hétf. feb. 24 10:28

Szabo Zoltan írta:Kompenzáció alatt nem tudom mire gondoltam :) de nem akartam kiesni. menni, menni akartam :)

Bár nehéz igazságosnak lenni ilyen esetben (nem tudom mi volt Füredi Zolival egy cseh pályán, amikor valami jobban belógott, de ott látni sem lehetett mi).

Szóval inkább beletörődök, mert ha az időt nézzük, akkor valóban 10 alatt kaptam volna, ami ugye a 2. hely lett volna. viszont még a legvégén is hibázhattam volna, szóval lehet többet kaptam volna. Nincs ha. Talán úgy fair, ha hagyom így...

(A repit azért elküldöm, mivel nem azért hagyom, de hátha ezen lehet javítani, bár nem hiszem, hogy olyan egyszerű lenne meg érdemes vele foglalkozni, hiszen csak egyszeri esetről van szó. Hova küldjem?)
Ha már meg lettem említve ( :D ): nálam a sztorinak az lett az eredménye, hogy javítva lett maga a pálya, de a versenyemen nem változtatott.
FüReady Motorsport

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 hétf. feb. 24 11:20

Így gondolom én is... ;)
Szabó Zéé

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 hétf. feb. 24 12:59

FuReady írta: Ha már meg lettem említve ( :D ): nálam a sztorinak az lett az eredménye, hogy javítva lett maga a pálya, de a versenyemen nem változtatott.
Te esetedben a pálya készítő rugalmasságán múlott a dolog.
De az valóban hiba volt mert a környéken sem volt ember :)
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 hétf. feb. 24 16:20

elmauer gyorgy írta:

Csáó.
Küld el a repyt megnézem mert a videó alapján kb: 5 másodpercet kaptál.
Milyen konpenzációra gondoltál :think: , én egy szakasszal előbb estem ki hasonló szituációban nekem nem volt ilyen szerencsém.
nemazért, de hogy csináltad, hogy a c4h azonnal(10mp) újradob? nekem igencsak 40-45mp veszteség...

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 hétf. feb. 24 17:38

Nekem is annyi volt :)

c4h-val kaptam 45mp-et :) Ha nincs c4h akkor 5-6mp-et kaptam volna. Szóval mindenki kb ugyanannyit kap.

Amit láthattál, az talán a telemetria hibája. Ugyanis a telemetria ezek szerint folyamatosan mér, de a c4h-t nem veszi figyelembe. A split time-okat nézd meg.
Szabó Zéé

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 vas. márc. 02 16:51

Akkor az csak optikai csalódás volt részemről :D

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 vas. márc. 02 20:48

Mondhatni, bár igazából jól láttad, mit mutatott a telemetria, csak a végeredményben sajna jól számolt. :)
Szabó Zéé

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2014 hétf. márc. 03 20:33

Megérkezett a 3. forduló, bevállalós murva.
http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... y_id=24092.
Mindenkinek jó csapatást.
Kilinccsel előre! :rally2:

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 hétf. márc. 03 20:53

Ez am nem egy rossz összeállítás... :)
Szabó Zéé

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2014 hétf. márc. 03 21:33

Szabo Zoltan írta:Ez am nem egy rossz összeállítás... :)
Nagy gáz kis szerencse. :D

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2014 hétf. márc. 03 21:34

NyilasM írta:Nem okoskodás de nem lehetne kivenni ezt a két autót a H-ból .... és nem lenne kavarás(itt sem....)
A probléma fele megoldva! :cool2:

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2014 hétf. márc. 03 21:35

Keke írta:
NyilasM írta:Nem okoskodás de nem lehetne kivenni ezt a két autót a H-ból .... és nem lenne kavarás(itt sem....)
A probléma fele megoldva! :cool2:
Már megérte ezt a kupát indítani. :nevet2:

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2014 szer. márc. 05 00:35

1. autó a célban?! Nem is tudom :D Naaaaagyon elbénáztam...
http://zsiga.uw.hu
http://simivideo.uw.hu (RBR-es)
Hell Digital Rally Team

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2014 pén. márc. 07 00:39

A pályák miatt BMW-re váltottam és nagyon tetszett is, gyorsan lehet vele közlekedni bár nagyon érzékenyen reagál le mindent.
Viszont mostanában nagyon nem mennek a versenyek, nem tudok oda figyelni, erre még rájött, hogy az utolsó gyors közepén kikapcsolt a gépem! Egyre többször esek ki gép hiba miatt, elég bosszantó!

KanyarGo
Vendég

Hozzászólás Szerző: KanyarGo » 2014 szomb. márc. 08 11:24

Most a 3. fordulón a Loch Ardon elment a netem, addig dugdostam a gép alatt a modemet jobbra balra hátha viszajön h kidodbott a játék az asztalra és visszaléptem full fekete képernyő volt... úgy h muszáj voltam feladatkezelővel bezárni a játékot
10másodperccel követtem az első helyezettet 2 szakasszal a vége előtt úgyh enyhén voltam csak ideges
A két havas verseny után amket utáltam mert utálok havon menni nemis sikerültek jól, na mondom akkor mostmár innentől nemtarthat fel semmi
Lófaszt nem...
KanyarGo

Magyari Bence
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Magyari Bence » 2014 vas. márc. 09 15:50

Célba értem!

Úgy indultam neki a versenynek, hogy hozni kell minden szakaszon egy gyors de biztonságos időt, a Northumbriát pedig túlélni. Nem szaggat, végig látszik az út, egyszerűen utálom! Ezt a felfogást egészen az első szakasz rajtjáig sikerült tartani! :D Szóval elkezdtem sietni... kb. a 3. kanyarig semmi gond nem volt, utána mentettem egy nagyot, de a következő kanyarba eldobtam a vasat, csodával határos módon egy C4H után tudtam folytatni a versenyt, nem állt meg a motor, de a jó eredményt elfelejthettem! :( Itt a videó az esetről: http://www.youtube.com/watch?v=mDPjY7Dr0gM

Ez után még inkább siettem és 2 nagyon jó szakasz következett, élveztem és gyors is voltam mind a kettőn. Jött a Fraizer Wells II, ezt is szeretem de egy nagyon amatőr hibát vétettem, nem tudok mit hozzáfűzni: http://www.youtube.com/watch?v=EFQoczl4HoY

A második nap már biztonságra törekedtem, Humalamaki 2-n jöttem 1 másodperccel lassabbat mint a teszten, ahol végig fogott a fék... Northumbriát elspóroltam, ahogy terveztem, a Loch Ard a kedvenceim között van, itt próbáltam gyorsulni, egész jól sikerült. Aztán a záró szakasz, a Mineshaft, nem rossz szakasz, de nem találtam rajta a ritmust és vétettem egy nagyon hülye hibát, le akartam vágni ott, ahol soha nem próbáltam még, most már tudom miért... nagyot borultam, de ezt is megúsztam és C4H után folytatni tudtam a versenyt és ugrattam a nagy ugratón! :D Itt a videó a bukásról: http://www.youtube.com/watch?v=AT9fbu8vfRU Itt pedig az ugratásról: http://www.youtube.com/watch?v=pg8Fj4r0OZI

Összegzés képen, nem ez lesz a legjobb fordulóm, de szerencse a szerencsétlenségembe, hogy az autó nem állt meg. Viszont van mit kikalapálni rajta! :D
A verseny tetszett, az eredmény nem, de amíg nem borultam élveztem minden szakaszt, a Northumbriát nem!

Magyari Bence

Rendező: TGS Kupa; GT Cup

GGRT

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 vas. márc. 09 20:55

Benn vagyunk! Nem görcsöltem most rá, mert a gyakorlás nem nagyon ment, szóval lesz ami lesz alapon mentem. Az utolsó gyorsot viszont elspóroltam, bár nem hittem volna, hogy ennyire, viszont sikerült Danika előtt maradni :) Kristófot nem is néztem, mert azt már láttam, hogy nagyon vezet. Tempós futam volt.
Gratula mindenkinek.
Szabó Zéé

Loczi Kristof
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Loczi Kristof » 2014 vas. márc. 09 21:43

Szabo Zoltan írta:Kristófot nem is néztem, mert azt már láttam, hogy nagyon vezet. Tempós futam volt.
Gratula mindenkinek.
Hát mit is mondjak.... Legalább már megvan a 2 mínuszos versenyem :D
A győzelemhez pedig gratula, egyre jobban tolod a bömössel :up: :)

A versenyről: SR ide vagy oda, eddig ezt a fordulót élveztem a legjobban, az autó nagyon jól viselkedik gyors murván. Legközelebb majd kicsivel óvatosabban támadok :)

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 vas. márc. 09 22:23

Győzelemről nem beszélhetünk, hiszen vannak még hátra. Juan is most tolja, és előttem van :) Nem érzem azt, hogy gyorsulnék a bmw-vel, inkább most sok ember hibázott, de köszönöm.
Szabó Zéé

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2014 hétf. márc. 10 20:18

Elkészült az új ponttábla, az első mínuszolás automatikusan megtörtént.

Válasz küldése