1. Rallysimshop.hu Kupa

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

negyes ricsi
RBR Fan

Re: 1. Rallysimshop.hu Kupa

Hozzászólás Szerző: negyes ricsi » 2014 kedd jan. 28 13:07

Véget ért a második forduló.
Aki óvást szeretne benyújtani, az péntek éjfélig megteheti.

negyes ricsi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: negyes ricsi » 2014 kedd jan. 28 19:30

Az első fordulóban nem volt óvás. Tehát ha úgy gondoljátok hogy esetleg valaki jogtalan előnyre tett szert, azt kérem jelezzétek akár privátban is. Ellenkező esetben a rendezőknek nem áll szándékában a videók bekérése, a bajnokság szabálya szerint.

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2014 kedd feb. 04 19:04

Számomra ismét minuszos lesz a következő forduló ahogy elnézem a itinert :D d3
Kép

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2014 kedd feb. 04 20:39

DuRR írta:Számomra ismét minuszos lesz a következő forduló ahogy elnézem a itinert :D d3
Pedig szerintem kimondottan barátságos forduló lesz. :lollypop: De azért a tréler telszámát ráírom a belső visszapillantóra. :spin:
Kép

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2014 szer. feb. 05 03:40

Ismét van Peklo . Noiker.. nekem ez bőven sok .. még egy East West hiànyzok.
Kép

Nagy Márk
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nagy Márk » 2014 szer. feb. 05 12:31

Vicc

Van több mint 200 pálya, de minden bajnokságban mindig ugyanazok a pályák vannak (Peklo,Mlynki.....)!!!!!!!
Egyszer már meg kellene nézni a szakasz aktivitást és az alapján válogatni olyan szakaszokat amiket szökőévente használnak!

negyes ricsi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: negyes ricsi » 2014 szer. feb. 05 14:59

Igazából a Peklo ami eddig mindig volt, de mindig más burkolattal. De igazából nem gondolnám hogy ez fogja befolyásolni bárkinek is a szereplését.

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2014 szer. feb. 05 16:50

Nagy Márk írta:Vicc

Van több mint 200 pálya, de minden bajnokságban mindig ugyanazok a pályák vannak (Peklo,Mlynki.....)!!!!!!!
Egyszer már meg kellene nézni a szakasz aktivitást és az alapján válogatni olyan szakaszokat amiket szökőévente használnak!
Ennyi :D d3
Kép

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2014 szer. feb. 05 16:51

negyes ricsi írta:Igazából a Peklo ami eddig mindig volt, de mindig más burkolattal. De igazából nem gondolnám hogy ez fogja befolyásolni bárkinek is a szereplését.
Noiker is volt már ...
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szer. feb. 05 17:19

Nagy Márk írta:Vicc..... meg kellene nézni a szakasz aktivitást és az alapján válogatni olyan szakaszokat amiket szökőévente használnak!
Nincs ezzel semmi baj. :) Az a helyzet hogy tényleg nehéz összeállítani egy fordulót úgy hogy az mindenkinek megfeleljen. ;)
Az persze (valahol) érthető hogy olyan pályák vannak amiket rendszeresen használnak.... ezáltal kevesebb a reklamáló. ;)
HFRT Team

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2014 szer. feb. 05 17:22

DuRR írta:
negyes ricsi írta:Igazából a Peklo ami eddig mindig volt, de mindig más burkolattal. De igazából nem gondolnám hogy ez fogja befolyásolni bárkinek is a szereplését.
Noiker is volt már ...
Kár hogy nincs sírás smiley. Raknék ide vagy huszat.
TOTAL RACING SPORT EUROPE

Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szer. feb. 05 17:29

DuRR írta:Ismét van Peklo . Noiker.. nekem ez bőven sok .. még egy East West hiànyzok.
No ezt mondom...nehéz megfelelni... East-West mikor volt,és Noiker1-2,Mineshaft1-2,Prospect1-2 ... ezek igen csak hanyagolt szakaszok ...persze vannak újak....ja,ezeken+ van aki végig sem tud menni ,de van sztm olyan is aki lehet 1x sem ment még rajtuk. Azért haragszom magamra a múltkori miatt...mármint hogy lemertem írni hogy akadós pályát nem kellene erőltetni. Többen levették a fejemet,olyan is akire nem gondoltam volna :D ...de tényleg balgaság volt belátom,mert azóta megy a reklamálás,és a szervező keveredik vitába.
Egy dolgot tudomásul kell venni:
NEVEZÉSSEL ELFOGADTUK A SZABÁLYOKAT,A FORDULÓK ÖSSZEÁLLÍTÁSA PEDIG NEM SZAVAZÁS KÉRDÉSE...EZ ITT NEM DEMOKRÁCIA...AKINEK NEM TETTSZIK NE INDULJON...
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szer. feb. 05 17:30

:bocsi: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :ezmi: :ß:
Kenubi írta:
DuRR írta:
Noiker is volt már ...
Kár hogy nincs sírás smiley. Raknék ide vagy huszat.
HFRT Team

Nagy Márk
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nagy Márk » 2014 szer. feb. 05 17:50

NyilasM írta:
Nagy Márk írta:Vicc..... meg kellene nézni a szakasz aktivitást és az alapján válogatni olyan szakaszokat amiket szökőévente használnak!
Nincs ezzel semmi baj. :) Az a helyzet hogy tényleg nehéz összeállítani egy fordulót úgy hogy az mindenkinek megfeleljen. ;)
Az persze (valahol) érthető hogy olyan pályák vannak amiket rendszeresen használnak.... ezáltal kevesebb a reklamáló. ;)
Nekem csak az a bajom, hogy szinte mindig ugyan azok a szakaszok vannak minden bajnokságban, nincs változatosság.
WRC, ERC, Rallysimshop és most néztem RWD kupán megint mi van? Peklo,Mlynky...........:)
Értem én hogy nehéz egy fordulót összehozni, vagy hogy mindenki kedvében legyen, de kicsit fura hogy Peklo mindig van....
Vagy az a ,,bajnok,, aki 10 fordulóból 10-szer letalál egy rongyosra erőltetett szakaszon?
Szerintem nagyobb dícsőség 200 különböző szakasz után bajnoknak lenni mint 20 rongyosra gyakorolt szakasz után!

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 szer. feb. 05 18:09

Én nem indultam ebbe a bajnokságba de a reklamálóknak! viewtopic.php?f=37&t=1506

Hajrá meg lehet mutatni, hogy te milyen jól tudod!! :biztat: :biztat:

Én is hagytam ott bajnokságot mert a pályák ugyan azok voltak mindig, de ez a készítő magánügye, te meg vagy elindulsz vagy nem dünnyögni nem kell mert felesleges!! ;)
Kép

Nagy Márk
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nagy Márk » 2014 szer. feb. 05 18:11

NyilasM írta:...persze vannak újak....ja,ezeken+ van aki végig sem tud menni ,de van sztm olyan is aki lehet 1x sem ment még rajtuk. Azért haragszom magamra a múltkori miatt...mármint hogy lemertem írni hogy akadós pályát nem kellene erőltetni.

Csak lehet, hogy valaki azért nem megy rajtuk mert út helyett tükör felületet lát, vagy ha 100-nál gyorsabban megy akad a pálya!
Lehet valaki erre élvez, hogy nála jó minden pálya és szarrá veri azokat akik kínlódnak(legurulnak valahogy azokon a szakaszokon)!
Megpróbáltam finoman írni.
Ez nem neked szól Misi.

Egy dolgot tudomásul kell venni:
NEVEZÉSSEL ELFOGADTUK A SZABÁLYOKAT,A FORDULÓK ÖSSZEÁLLÍTÁSA PEDIG NEM SZAVAZÁS KÉRDÉSE...EZ ITT NEM DEMOKRÁCIA...AKINEK NEM TETTSZIK NE INDULJON...
Ebben igazad van, de valahol minősíti a bajnokságot.

Csak lehet, hogy valaki azért nem megy rajtuk mert út helyett tükör felületet lát, vagy ha 100-nál gyorsabban megy akad a pálya!
Lehet valaki erre élvez, hogy nála jó minden pálya és szarrá veri azokat akik kínlódnak(legurulnak valahogy azokon a szakaszokon)!
Megpróbáltam finoman írni.
Ez nem neked szól Misi.

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2014 szer. feb. 05 18:20

Kenubi te meg itt ne rinyálj nekem a sírásról mikor legutóbb az volt a bajod hogy nem 2perc alatt települ fel a gépedre új telepítő .
Tusy : Én nem akarok veled vitába szállni . De annak idején próbáltam én is bajnokságot indítani .. Volt is egy szerencsésnek mondható évad . Azt részemről nem lett folytatás mert alig volt / van időm .. Így 2Kuncu7 viszi tovább ...
Kép

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2014 szer. feb. 05 19:20

Ó mily csodás teazsúr! Ébredjetek már fel!!!Nehogy egymást szapuljuk már...ez sport!Itt a baráti légkör a normális...nehogy ide is beköltözzön már az, ami a való életbe!!!Akinek nem tetszik valami - ha csak az nem hiba - akkor csinálja jobban vagy fogja be a száját!Elegem van már, hogy sokan csak okoskodnak meg sírnak.Ha valamihez nincs kedved ne csináld!

Magyari Bence
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Magyari Bence » 2014 szer. feb. 05 19:36

Részemről nemtudom miért kell mindenen kiakadni, ezek egymástól függettlen bajokságok, nem egy ember rendezi mind a 4-et,vagy mennyit, ha 1-2 egyforma pálya besikerült, akkor ez van, ezen kell menni, nem lehet mindenkinek a kedvében járni!!
A rendezőknek sem könnyű összerakni a fordulókat, részemről próbálom változatosan csinálni és élvezetes versenyeket összerakni, de könyörgöm a Rallysimshopnak ez a 3. míg az RDW-nek az 1. fordulója, ráadásul első próbálkozása mind a két rendezőnek!!! Nem lehetne elnézőbbnek lenni és az adott pályáon érezni a feelinget??!! (Kivétel akinek akad, az más téma!)

Magyari Bence

Rendező: TGS Kupa; GT Cup

GGRT

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2014 szer. feb. 05 19:36

Le írtam a véleményem ennyi . De itt be is fejeztem .
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2014 csüt. feb. 06 09:43

NyilasM írta::bocsi: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :sir3: :ezmi: :ß:
:D :up:

Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2014 csüt. feb. 06 09:45

DuRR írta:Kenubi te meg itt ne rinyálj nekem a sírásról mikor legutóbb az volt a bajod hogy nem 2perc alatt települ fel a gépedre új telepítő .
Tusy : Én nem akarok veled vitába szállni . De annak idején próbáltam én is bajnokságot indítani .. Volt is egy szerencsésnek mondható évad . Azt részemről nem lett folytatás mert alig volt / van időm .. Így 2Kuncu7 viszi tovább ...
OK. Bocs Főnök :nevet2:

Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szomb. feb. 08 09:14

...peklo után a megemelt aszfalt setuppal érdekes lesz a wersme.... :( :( mind1 kibírjuk ;)
HFRT Team

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 szomb. feb. 08 12:55

Kategóriát nem tudok váltani itt, ugye? :rolleyes:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2014 szomb. feb. 08 13:11

Újabb "sikeres" hétvége áll mögöttem: 1 C4H + elment a fék (így mentem másfél szakaszt), majd Chirdonon kicsúsztam, neki egy fának. (2 SR) :mad:
FüReady Motorsport

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2014 szomb. feb. 08 14:24

Első napot SR-el zártam sajnos ... HW-n rögtön elpattogott a autó be a fák közé motor azonnal meg állt ...
Kép

Magyari Bence
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Magyari Bence » 2014 szomb. feb. 08 22:21

Célban vagyok!

Ez volt az első versenyünk ezzel a kocsival és ebben a kategóriában és hát még nagyon a tanuló pénzt fizetem! :D Elsőnek mentünk egy rettenetesen lassú Harwood-ot, majd a Hualapin hibáztam egy nagyot és kiestünk. A második napra visszaálltunk és kipróbáltuk az autót aszfalton is, ahol az első Peklo nagyon tetszett és jó lett az idő is, bár a pataknál dobtunk egy bukfencet! :D Majd a visszafelébe valahol a szakasz közepe táján hamar kezdtem kigyorsítani egy jobbosból és az autó lecsúszott az útról, próbáltam menteni a helyzetet és ráhúztam a kézit, hogy oldallal kapjuk el a fát, de sajnos így is megállt a motor... az autó a pálya közepén állt, de szerencsére a nézők gyorsan félre tolták és nem okoztunk fennakadást! Ezek után a szervízben a srácok megjavították a kocsit és tudtuk folytatni a rallyt a 3. nappal! És ez a nap már jól sikerült, a Diamond-on jót jöttünk, ahogy a Chirdon-on is, a Noiker-en nagyon sokat kaptam, az nem nagyon feküdt, és a Rally School-on is hibáztam a végén!

Igazából tényleg csak tanulási szándék van bennem, sokkal kevesebb a tudásom a kategóriatársakhoz képest, de hosszú távra tervezünk ezzel a Peugeot 207 R3T-vel, úgyhogy van idő tanulni és van hova fejlődni! :rally2:
Magyari Bence

Rendező: TGS Kupa; GT Cup

GGRT

Zoleee126
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zoleee126 » 2014 vas. feb. 09 15:42

Szerintem semmi gond nincsen a pályákkal, akinek valami hiányzik az practise modban nyugodtan mehet rajtuk. :) Ez van ezt kell szeretni.

Sikerült ugyan célba érni, de egyáltalán nem vagyok boldog. Nekem nem a pályákkal, hanem az autó kezelhetőségével volt gondom, sajnos nagyon kóvályog a pályán a kocsi, tuti kormány beállítás kérdése, mert múltkor okos módjára kitöröltem a beállításokat... Ráadásul utolsó szakaszon se óra, se visszaszámlálás, így sikerült még egy korai rajt is. :(

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2014 vas. feb. 09 18:17

Ezt elrontottam! A Noikeren szerettem volna egy tempósat menni, a fáig sikerült is. :)
Hatodik teliben lefelében egy bal 2-ben sok volt, esélyem nem volt elkerülni, pontosabban egyik fát sikerült, de mögötte a "susnyásban" ott várt egy másik.
Most nagyon pipa vagyok magamra, mert felesleges volt nyomni. :)

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2014 vas. feb. 09 19:17

Lehet nem kellett volna pihennem az utolsó leg előtt, túlvállaltam, crash, 4x SR. :tooth:
Megvan az első minusz. :sir4:
Kép
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 vas. feb. 09 22:34

Kiestem. Szerintem egy kategória dobogót buktam :( egy iszonyatosan buta hiba miatt...
Chirdonon, a kedvencemen nagyon akartam menni 40mp előnynél. vesztemre. most nagyon mérges vagyok magamra, mert itt lett volna az esély Atival szemben pontokat szerezni abszolútban. Pedig noiker után már megkönnyebbültem kicsit... :( :(
Óvatosan a többieknek.

Íme a hiba:
https://www.youtube.com/watch?v=oAIVvTFWEHA
Szabó Zéé

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 hétf. feb. 10 20:55

Attila Szocs írta:Ezt elrontottam! A Noikeren szerettem volna egy tempósat menni, a fáig sikerült is. :)
Írtad is hogy utálod a noikert....

Az a helyzet hogy én is sok szakaszt...de már a múltkor sem értettél+...inkább jól lebasztál ;) :D :D :D (jaa...nincs rosszkedvem,nyügi sem vk. ....) :P :cool2: :reszeg:
Tudod nem hiszem hogy keveset mondok ha azt állítom hogy kb 50bajnoki fordulót én állítottam össze...ugye ez még nem jelent semmit ,illetve max annyit hogy sejtem mi az alapja egy színvonalas sorozatnak ...volt olyan forduló amelyiket 1hétig vizsgáltam hogy jó legyen(például a gumivariálós fordulónál hogy senki ne tudjon mellé fogni a gumival,vagyis naggyűából azonos legyen a murv ill. az aszfalt gumis választás...),volt olyan év mikor statisztikai alapon(minden pálya azonos számban szerepeljen)készítettem,persze az aszfaltmenőknek ez nem tetszett de a 37 (akkori)pályából mégiscsak 6ss volt csak aszfaltos. No mind 1 .... de soha nem kavartam úgy össze hogy egy adott pálya favorizálva legyen és akinek ez nem fekszik az eleve meglegyen szopatva...
Ugye mostanság ez a statisztika alapon való kreálás már nehezebb lenne a sok pálya miatt de most is vallom hogy lehet úgy kreálni nívós versenyt hogy mindenkinek "jusson" olyan forduló ami még tetszhet is elejétől a végéig....
Igaz leírtam visszább a lényeget...és mégis pampogok....talán most magammal sem értek egyet....
.... de basszus van ÉRTELMES pályánk kb 150, és ez a tetves peklo 3 fordulóban már 5x szerepelt...úgylátszik a mylinky mellett a peklot kell megtanulni és már sorozatot is nyerhet az ember,arról nem beszélve hogy egy murva és egy futómű geometriája nem egyforma,ezáltal gumit variálhatok de setup cserét engedélyezni kell,mert keresztbe állnak a kerekek...és mielőtt bárki azt mondaná hogy egyenlők az esélyek,vagyis mindenkinek keresztbe áll ,akkor megsúgom hogy ahány autó annyifélén reagál a felületváltásra ill. a "másféle"setupra.......
HFRT Team

negyes ricsi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: negyes ricsi » 2014 kedd feb. 11 02:10

Lezárult a 3. forduló. Aki szeretne óvni, az csütörtök éjfélig megteheti.

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2014 kedd feb. 11 11:18

ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák :cool2:
szerintem pl. inkább 10 peklo mint egy noiker :)

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2014 kedd feb. 11 12:10

NyilasM írta:
Attila Szocs írta:Ezt elrontottam! A Noikeren szerettem volna egy tempósat menni, a fáig sikerült is. :)
Írtad is hogy utálod a noikert....

Az a helyzet hogy én is sok szakaszt...de már a múltkor sem értettél+...inkább jól lebasztál ;) :D :D :D (jaa...nincs rosszkedvem,nyügi sem vk. ....) :P :cool2: :reszeg:
Tudod nem hiszem hogy keveset mondok ha azt állítom hogy kb 50bajnoki fordulót én állítottam össze...ugye ez még nem jelent semmit ,illetve max annyit hogy sejtem mi az alapja egy színvonalas sorozatnak ...volt olyan forduló amelyiket 1hétig vizsgáltam hogy jó legyen(például a gumivariálós fordulónál hogy senki ne tudjon mellé fogni a gumival,vagyis naggyűából azonos legyen a murv ill. az aszfalt gumis választás...),volt olyan év mikor statisztikai alapon(minden pálya azonos számban szerepeljen)készítettem,persze az aszfaltmenőknek ez nem tetszett de a 37 (akkori)pályából mégiscsak 6ss volt csak aszfaltos. No mind 1 .... de soha nem kavartam úgy össze hogy egy adott pálya favorizálva legyen és akinek ez nem fekszik az eleve meglegyen szopatva...
Ugye mostanság ez a statisztika alapon való kreálás már nehezebb lenne a sok pálya miatt de most is vallom hogy lehet úgy kreálni nívós versenyt hogy mindenkinek "jusson" olyan forduló ami még tetszhet is elejétől a végéig....
Igaz leírtam visszább a lényeget...és mégis pampogok....talán most magammal sem értek egyet....
.... de basszus van ÉRTELMES pályánk kb 150, és ez a tetves peklo 3 fordulóban már 5x szerepelt...úgylátszik a mylinky mellett a peklot kell megtanulni és már sorozatot is nyerhet az ember,arról nem beszélve hogy egy murva és egy futómű geometriája nem egyforma,ezáltal gumit variálhatok de setup cserét engedélyezni kell,mert keresztbe állnak a kerekek...és mielőtt bárki azt mondaná hogy egyenlők az esélyek,vagyis mindenkinek keresztbe áll ,akkor megsúgom hogy ahány autó annyifélén reagál a felületváltásra ill. a "másféle"setupra.......
Misibácsi! Nem tudtad, hogy a cseh bajnokságba nevezel? :)

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 kedd feb. 11 13:47

:D :D
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 kedd feb. 11 13:58

Gatti írta:ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák :cool2:
szerintem pl. inkább 10 peklo mint egy noiker :)
Ez ékes bizonyíték hogy full fölösleges írni bármit is.... (legkevésbé szól arról hogy kinek milyen pálya tetszik...nem szavazás,nem lobbyzás...és kinemszarja le...ez az a szemlélet amit követni kell(ene) egy szervezőnek..) :P :D :D
HFRT Team

negyes ricsi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: negyes ricsi » 2014 kedd feb. 11 14:13

Nekem sikerült megértenem hogy miröl is van szó és örülök neki hogy vannak kritikák mert abból tudok építkezni és esetleg a következő fordulók összeállítása sikeresebb lesz. :)

LeoTaylor
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LeoTaylor » 2014 kedd feb. 11 14:56

Kedves Rendezőség !

Jelezném, nem értem miért vettétek el az első futam pontjaimat ! Ha véletlen kérem javítani, ha indokolt kérem indokolni !

Előre is köszönöm !

Tisztelettel:
-:(LEO TAYLOR):-
"Rally vagy semmi..."
Taylor Simracing TEAM

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 kedd feb. 11 15:18

Nem vették el, 2 legrosszabb mínusz van.
Szabó Zéé

LeoTaylor
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LeoTaylor » 2014 kedd feb. 11 16:52

Köszönöm a gyors választ !

Remélem mindig legalább 6-15 pont lesz a legrosszabb :-) !!!

Tisztelettel:
-:(LEO TAYLOR):-
"Rally vagy semmi..."
Taylor Simracing TEAM

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2014 kedd feb. 11 17:27

persze idővel mint minden ez is változik, letekerek még gyorsan 50ezret :) 3-4 év és ígérem bármi jöhet :)
nem a pályákkal van baj szerintem hanem az ismeretlen pályákkal :) (is) :reszeg:

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 kedd feb. 11 20:12

Gatti írta:...nem a pályákkal van baj szerintem hanem az ismeretlen pályákkal :) (is) :reszeg:
Sajnos 1-2 pályával van baj is,de az egy másik téma. Az ismeretlen pályák is egy érdekes dolog mivel sztm. van olyan ember aki --mondjuk--egy aszfaltos,v. havas pirka2-n még az életében sem ment ,de 1 most kiadott pálya már a fejében\kezében van...

De hogy ne csak offoljak: a mostani fordulóval elégedett vagyok...legfőképp azzal hogy átállás nélkül a bmw után a celica érdekesen viselkedett.Már az adhat okot az elégedettségre hogy rögtön a verseny első kanyarjában nem estem ki. ;) :D :D
Egyébként ismerem a peklot de sikerült úgy elfélni hogy magamhoz képest is gyenge lett az elért idő.Az a baj a túlzott óvatosságban hogy minnél jobban akar az ember vigyázni ,annál lassabb lesz és persze annál több hibát vét... és az egész egy görcsös kínlódásba megy át...benn is maradt a 2 szakaszon min. 40mp...
Aztán a wersme viszont tényleg nem volt jó 5let... de mint írtam hamarabb ,csak "túléljük"valahogy...háát sikerült.
HFRT Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 kedd feb. 11 20:59

Öregek vagyunk Misi :) (óvatosak)
Peklot ugyanúgy abszolváltam, ahogyan Te, max a sima peklo kicsit jobb lett, mert jobban ismerem. Nem akartam az aszfaltokon eldobni (megtettem murván) :)
Szabó Zéé

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2014 kedd feb. 11 21:01

én sorozatosan ezt játszom amit írsz, praktikéban áttolós egész jó idők születnek...(magamhoz képest)
versenyen elveszegetős, abban a pillanatban seggkitörős , borulós, bizonytalan autózás...
igen, a legjobb szó a lassú de így legalább bizonytalan :)
de ezért kell a minél több kiló/méter hogy ezek a dolgok rutinból menjenek ne akadozósan :smoker:

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szer. feb. 12 06:58

Szabo Zoltan írta:...Nem akartam az aszfaltokon eldobni (megtettem murván) :)
...és sok esetben az ember a kedvenc szakaszán dobja el,mert ugy érzi "no majd ott hozok egy kis időt" ... legalábbis velem többször előfordult.
HFRT Team

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2014 csüt. feb. 20 17:52

Ohh nida nincs Peklo :D Na jó nem gecizek ... Jó kis verseny lesz ez most remélem :D d3
Kép

juhhfej
Vendég

Hozzászólás Szerző: juhhfej » 2014 pén. feb. 21 08:56

sziasztok köszi a versenyt előszöris!!! :) amit viszont nem értek beértem a célba 10pályán nem mérte az időmet és igy nincs végeredményemse pedig még c4h-et se nyomtam :S :S :S.....

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2014 pén. feb. 21 09:45

Én ki is léptem, mert nekem is voltak furcsaságok, nem tudtam egyszerűen normálisan versenyezni...unom már, hogy egyre gyakoribb a fura dolgok száma és főképp, hogy ezek csak bajnokságokban jelentkeznek.

juhhfej
Vendég

Hozzászólás Szerző: juhhfej » 2014 pén. feb. 21 11:11

mr.bean írta:Én ki is léptem, mert nekem is voltak furcsaságok, nem tudtam egyszerűen normálisan versenyezni...unom már, hogy egyre gyakoribb a fura dolgok száma és főképp, hogy ezek csak bajnokságokban jelentkeznek.
hát láthatod ha nézed az időket ugye 8ik pályánál van szünet utána kise tudok lépni mert kizár akkor autómatikusan de még a 12 et is lenyomtam..... :D nemértem ezt de az tuti ha nem lehet ujrafutni akkor elküldöm a replayt a 10ikről és majd abból kiszámolják az időt mer ez igy nempálya...

Válasz küldése