1. Rallysimshop.hu Kupa

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Re: 1. Rallysimshop.hu Kupa

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 pén. jan. 10 20:58

mr.bean írta:Célban vagyok...az elején voltak furcsaságok (pl. magától elment a futómű setup után ) erőtlen is volt néha az autó, de végül az uccsó gyorson sikerült megelőznöm Tomit! Simivel nem is versenyeztem, mert még csak tanulom az autót, de majd kialakul ez :)
Nekem is volt. Havasat betettem, szétálltak a kerekek. :rolleyes: :rolleyes:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2014 pén. jan. 10 21:32

Üdv regisztráltam de jelszó nem érkezett akkor most mizu?

Szabbi97
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabbi97 » 2014 pén. jan. 10 22:17

Nem állítom konkrétan, hogy csal, félreértés ne essék, de egy űrhajóval lasabb lennék...:D Amikor a WRC-k kapnak ki tőle, és nem kicsit, hanem nagyon, az 2 dolgot jelenthet... Nem tudom eldönteni...:) Bár, a zsenit és a hülyét csak egy hajszál választja el... Talán így van ez a profi és a csaló közt is? :)

brown
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brown » 2014 pén. jan. 10 22:40

Szabbi97 írta:Nem állítom konkrétan, hogy csal, félreértés ne essék, de egy űrhajóval lasabb lennék...:D Amikor a WRC-k kapnak ki tőle, és nem kicsit, hanem nagyon, az 2 dolgot jelenthet... Nem tudom eldönteni...:) Bár, a zsenit és a hülyét csak egy hajszál választja el... Talán így van ez a profi és a csaló közt is? :)
Nem jött ő jobban, mint amennyire tud, ő egy ufó, ennyi :D A leggyorsabbak között van jelenleg, sajnos ez nála reális :up: Számunkra, halandóknak ő a felfoghatatlan kategória :bolond: :D

brown
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brown » 2014 pén. jan. 10 22:41

DEADHUNTER írta:Üdv regisztráltam de jelszó nem érkezett akkor most mizu?
negyes ricsi írta:A jelszó : comeon

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2014 pén. jan. 10 22:54

Szabbi97 írta:Én nem akarok kötözködni, de Simi idejének én utánanéznék a helyetekben...
Hova küldjek replayt?
http://zsiga.uw.hu
http://simivideo.uw.hu (RBR-es)
Hell Digital Rally Team

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2014 pén. jan. 10 23:02

simivideo írta:
Szabbi97 írta:Én nem akarok kötözködni, de Simi idejének én utánanéznék a helyetekben...
Hova küldjek replayt?
A Mónika Show-ba :) Am nem sietsz egy kicsit nagyon? Mi sürgős dolgod van?

Szabbi97
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabbi97 » 2014 pén. jan. 10 23:17

Neee, Simi, nem ez a lényeg, csak brutális űridőt jössz...:D Tényleg elismerésem...:D De (ha nem akarod nagyon titokban tartani a technikád) akkor megnézhetem, hogy mész? :) Nem a csalás keresése végett, hanem tényleg érdekel, hogy mit művelsz azzal az EVO-val...:D szabbi97@gmail.com

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2014 pén. jan. 10 23:18

mr.bean írta:
simivideo írta:
Hova küldjek replayt?
A Mónika Show-ba :) Am nem sietsz egy kicsit nagyon? Mi sürgős dolgod van?
Mindig siettem a beíró nénihez :D
Hell Digital Rally Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 pén. jan. 10 23:57

2 nap letudva. Sietve, de szinte a tervezett idők jöttek. Kivéve peklo-t. Óvatos lett a sok hiba miatt. Sika meg alapból ilyen lassú. Szeretem a havat, bár a set nem tökéletes, ahogy senkinek sem erre a modos hóra, ellenben élvezhetően csúszós.
Chirdont nem tudom megunni :)
Holnap a Mlynky-t kellene túlélni, és akkor lehet tovább a határon menni :)
Szabó Zéé

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2014 szomb. jan. 11 13:12

Lefutottam az első versenyt, azonban nem olyan eredménnyel értem célba, hogy szerettem volna... :rolleyes:
Azonban van egy nagy tanulsága a versenyemnek: egyértelműen rossz havas setup-jaim vannak (erre a havas Peklo SR közben jöttem rá :D ), úgyhogy gyorsan nekiültem, és rittyentettem egy beta verzióst az utolsó leg-re.
Eredmény? Havas Mlynky PB, szoknom kell még, de talán elindultam a jó irányba. ;)

U.I: Szabó Zolinak gratula eddig, retteneteket mész a hóba, de a következő versenyeken remélem tudunk meccsezni. :D
FüReady Motorsport

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2014 szomb. jan. 11 14:00

Én is bent ... Nem részletezném ..
Egy dolgot megtanultam szeszes ital befojásoltsága alatt nem szabad vezetni d3 d3
:reszeg: :reszeg: :reszeg:
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szomb. jan. 11 16:55

brown írta:
DEADHUNTER írta:Üdv regisztráltam de jelszó nem érkezett akkor most mizu?
negyes ricsi írta:A jelszó : comeon
tudtommal fölösleges a jelszó pluszba...ugyis csak az indulhat aki nevezett :rolleyes: :rolleyes:
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szomb. jan. 11 18:15

Kuplung pedálra állított fék befog(beszart a poti....kitudja mióta...) gyorsan áttettem a féket a "helyére"...eredmény 3szakaszon az első kanyar ill. első féktáv bukta ebből 2ss SR...
Mivel itt sincs minuszolás azt hiszem ennyi is volt mint a kincsesen....
Sokakkal ellentétben én szeretem a havat... de nem ezeket..a havas a finn ill. még a murvákból lett havas...a többi szar,annyi köze van a havashoz hogy fehér textúrás,szemvakítós valamik amik csúsznak.... no de majd lesz még jobb ;)
HFRT Team

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2014 szomb. jan. 11 18:34

NyilasM írta:Kuplung pedálra állított fék befog(beszart a poti....kitudja mióta...) gyorsan áttettem a féket a "helyére"...eredmény 3szakaszon az első kanyar ill. első féktáv bukta ebből 2ss SR...
Mivel itt sincs minuszolás azt hiszem ennyi is volt mint a kincsesen....
Sokakkal ellentétben én szeretem a havat... de nem ezeket..a havas a finn ill. még a murvákból lett havas...a többi szar,annyi köze van a havashoz hogy fehér textúrás,szemvakítós valamik amik csúsznak.... no de majd lesz még jobb ;)
Két legrosszabb verseny levonása : igen
TOTAL RACING SPORT EUROPE

Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2014 szomb. jan. 11 18:36

Célban. Végig félve óvatosan és sporolosan mentem. Meglátjuk mire lesz elég a végén.

Kép

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2014 szomb. jan. 11 18:38

NyilasM írta: Mivel itt sincs minuszolás azt hiszem ennyi is volt mint a kincsesen....
2 legrosszabb eredményt kukázzák! :)
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szomb. jan. 11 19:14

:fear2: :fear2: akkor rossz helyen olvastam
Madarasz Ferenc írta:
NyilasM írta: Mivel itt sincs minuszolás azt hiszem ennyi is volt mint a kincsesen....
2 legrosszabb eredményt kukázzák! :)
HFRT Team

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2014 szomb. jan. 11 19:38

Köszönöm :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps:

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2014 szomb. jan. 11 19:58

Majd két év kihagyás után célba értem az első tét versenyen :numcsaku: Mivel a G-25 öt már rég eladtam(kellett a pénz motorra :D )egy ősrégi DRIVING FORCE lett az irányító tekerentyűm. Lötyög minden irányba vagy 2 centit :eek: Még is elégedett vagyok vele :respect: Teszi a dolgát.A verseny nagyon tetszett.Végig akartam érni minden áron.Ezért semmit nem kockáztattam.Nem is hibáztam csak egy helyen.Hajrá mindenki :reszeg:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 szomb. jan. 11 22:18

Beértem. Kicsit ideges és kapkodós volt az utolsó nap. Mlynky-n egy 10-es simán, és noikeren is egy 5-ös maradt ott. Mlynky-n voltak kisebb hibák, amik nagyon megütötték a kocsit, futómű mindenfelé akart már menni :)

Portugal-on meg biztonságit akartam menni, mert fekete volt az aszfalt helyenként, nem láttam a féktávokat, de mégis kikapcsoltam :) Toltam, ahogy tudtam. Erre futotta, nekem ez is pb lett.

Jó verseny volt! Jobban izgultam volna, ha Peti nem esik (sajna).

Lassan Atiék is indulhatnának ;)

Gratula a célba érkezőknek!
Szabó Zéé

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 vas. jan. 12 10:13

Nagyon jó ez a kupa!!:) Első kupám életemben.(mondjuk ez látszik is az időkön :D) Szerintem az egész kupában csak én mentem g25+hváltó+kuplungal +mindenhova default setuppal :D (ígyis egy pár pb :O)
/Logitech DFP/DFGT/G25/G27 valamint számítógép, androidos telefon, javítást + G25 váltó (felkeményítés) és kézifék moddot vállalok! Írj (tomi3htchd2@gmail.com) vagy hívj (06208091029) és segítek :) /

G25 set = 500° No FFB + H váltó + kuplung + saját mechanikus kézifékkar + RBR =/ööm bodottá''/ :D

HaklikGeri
Vendég

Hozzászólás Szerző: HaklikGeri » 2014 vas. jan. 12 11:22

Jó verseny volt nagyon! Várom a folytatást!
A Simivideo replay-ek meg engem is érdekelnének, hátha tanulok belőlük valamit :D
Gratula a célbaérkezőknek, akik Superrallyztak vagy kiestek azoknak meg fel a fejjel, még nem veszett el semmi :D

ghostrider89@freemail.hu

Gyongyosi Gabor
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gyongyosi Gabor » 2014 vas. jan. 12 13:23

Az úgy volt, hogy véletlenül egy peugeottal indultam el, ami alá ugye evo VII set került, szét álltak a kerekeki, meg hát a diffi beállítások se nagyon passzoltak hozzá :D

Akkor kiléptem első szakasz után, és fél perc alatt sikerült mérlegelni, hogy végül is nem fertőző az autó, bár akkor már skodával indulnék inkább. Mind1, most ez van eggyel hátrébb az Evo VII nél, ahova tovább nyomtam véletlenül. Akkor volt még a 15 percből jó 13 percem. 5 perc alatt találomra csináltam hozzá setet, de elfelejtettem ellenőrizni a hasmagasságot. Beléptem a második szakaszra, akkor láttam, ez bizony az egekbe emelkedett a meghagyott Evo VII felfüggesztés beállítás miatt. Mind1, gondoltam, lesz ami lesz, menjünk már! :) Erre nem indul. Ott nézek boci szemekkel hogy mi van, erre látom ám, hogy nem világít a GT felirat.. ..leválasztódott éppen pont a rajt pillanatában az usb-ről, eddig még sose csinált ilyet, mondjuk 1 hete van meg.

Hát majd legközelebb. :taps:

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2014 vas. jan. 12 13:30

HaklikGeri írta:Jó verseny volt nagyon! Várom a folytatást!
A Simivideo replay-ek meg engem is érdekelnének, hátha tanulok belőlük valamit :D
Gratula a célbaérkezőknek, akik Superrallyztak vagy kiestek azoknak meg fel a fejjel, még nem veszett el semmi :D

ghostrider89@freemail.hu
Melyik szakaszról küldjek?
Hell Digital Rally Team

negyes ricsi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: negyes ricsi » 2014 kedd jan. 14 09:04

Véget ért az első forduló, minden célba érőnek gratulálok. Ha esetleg valaki óvni szeretne, akkor azt MA ÉJFÉLIG , azaz 2014.01.14 23:59 -ig teheti meg. Mindenkinek köszönöm a részvételt, akinek esetleg nem ment, az se csüggedjen, mivel a legrosszabb 2 rally levonásra kerül.

Nagy Márk
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nagy Márk » 2014 kedd jan. 14 16:55

Egy érdekes dologra lettem figyelmes a futam során, 5. fokozatban nem akart menni az autó (alacsony volt a fordulatszám, ha levegőben volt az auto felpörgött a motor , amikor leérkezett visszaesett a fordulatszám, végig padlógáznál). Az összes szakaszon, hiába új vagy törött az autó. Praktice-ben jó, online csinálja ezt. A setupot évek óta használom itt a pluginon módósítás nélkül.
Van valakinek ötlete miért van ez?

negyes ricsi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: negyes ricsi » 2014 szer. jan. 15 09:12

Sziasztok! Mivel nem történt fellebbezés ezért az eredmények véglegesnek tekinthetőek, bár ha még esetleg valaki meggondolná magát, akkor még írhat. A másik dolog, szeretném megkérni mind a 4 kategória dobogósait, hogy röviden írják le hogy hogyan is alakult számukra az első forduló. A beszámolókat a katonaricsi1990@gmail.com címre várom.
Köszönöm

negyes ricsi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: negyes ricsi » 2014 pén. jan. 17 00:15

Sziasztok. Akit esetleg érdekel a Rallysimshop.hu oldalon új termékek váltak elérhetővé.

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 szer. jan. 22 14:39

Denagyonjóóó pályák lesznek a 2. fordulóba!!!! ez már igazán kedvemre valóó! :)

hülyeség 1 nap megcsinálni mind az összes napot?
/Logitech DFP/DFGT/G25/G27 valamint számítógép, androidos telefon, javítást + G25 váltó (felkeményítés) és kézifék moddot vállalok! Írj (tomi3htchd2@gmail.com) vagy hívj (06208091029) és segítek :) /

G25 set = 500° No FFB + H váltó + kuplung + saját mechanikus kézifékkar + RBR =/ööm bodottá''/ :D

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szer. jan. 22 17:58

:sailor: fajintos pályák....ellenőrzött körülmények közé való egy pár(vagy oda se)... odafigyelek a részidőkre(az rsi-re javaslok egy replay bekérést....így elójáróban ;) :lollypop: ) a sardiannál pedig 3perc bünti + 1HÉT BANN HA VKI. KÖRT TÉVESZT( a szervező döntésén kívül....)
HFRT Team

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 szer. jan. 22 18:23

NyilasM írta::sailor: fajintos pályák....ellenőrzött körülmények közé való egy pár(vagy oda se)... odafigyelek a részidőkre(az rsi-re javaslok egy replay bekérést....így elójáróban ;) :lollypop: ) a sardiannál pedig 3perc bünti + 1HÉT BANN HA VKI. KÖRT TÉVESZT( a szervező döntésén kívül....)

Múltkor eltévedtem és a checknél 3. Voltam. Hát satuval álltam meg és visszafordultam kicsit pörögni az autóval. :D

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szer. jan. 22 18:43

TomCat333 írta:
NyilasM írta::sailor: fajintos pályák....ellenőrzött körülmények közé való egy pár(vagy oda se)... odafigyelek a részidőkre(az rsi-re javaslok egy replay bekérést....így elójáróban ;) :lollypop: ) a sardiannál pedig 3perc bünti + 1HÉT BANN HA VKI. KÖRT TÉVESZT( a szervező döntésén kívül....)

Múltkor eltévedtem és a checknél 3. Voltam. Hát satuval álltam meg és visszafordultam kicsit pörögni az autóval. :D
Több vita is kialakult régebben a játékon belül beállítható\bekapcsolható 3D-s itiner jelentőségéről ill. realitásáról.... egy biztos :szinte kizárt hogy vki. "eltévedjen" egy ismeretlen pályán ha az be van kapcsolva...
HFRT Team

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 szer. jan. 22 18:55

NyilasM írta:
TomCat333 írta:

Több vita is kialakult régebben a játékon belül beállítható\bekapcsolható 3D-s itiner jelentőségéről ill. realitásáról.... egy biztos :szinte kizárt hogy vki. "eltévedjen" egy ismeretlen pályán ha az be van kapcsolva...

Hát pedig így történt, nem figyeltem a navigátort, és egyszerűen bekanyarodtam. Ha nincs utána check észre sem veszem...:( persze addig még gyakorlok, meg jobban fogok figyelni. A számdékosság, úgyis kitűnik a részidőn.

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szer. jan. 22 19:11

:up:

Következő frissítéssel változni fog a Sardian nyomvonala. Kicsit hosszabb és egy elágazással kevesebb lesz. :lollypop:
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 szer. jan. 22 19:28

lacka6 írta:
:up:

Következő frissítéssel változni fog a Sardian nyomvonala. Kicsit hosszabb és egy elágazással kevesebb lesz. :lollypop:
Akkor még véetlenül sem lehet majd "eltévedni"? :)

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szer. jan. 22 20:47

TomCat333 írta:
Akkor még véetlenül sem lehet majd "eltévedni"? :)
Nincs olyan körverseny amin ne lehetne "eltévedni"..... :rolleyes: :lollypop:
HFRT Team

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2014 csüt. jan. 23 00:21

Mièrt kell egy tétversenyen ilyen fos pályákat erőltetni?!

negyes ricsi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: negyes ricsi » 2014 csüt. jan. 23 01:23

Próbáltam olyan pályákat összerakni, ami megfelelő lehet egy jó versenyhez. Ha mégsem sikerült akkor az építő kritikákat szívesen fogadom.

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2014 csüt. jan. 23 02:02

Ne értsd félre, nem a személyed ellen szól, de számomra ezek az épített vagy rövid pályák nem rallyra valók...bohóckodni jó rajtuk, de jellegtelenek, nem versenyre valók...

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 csüt. jan. 23 11:00

.........:rolleyes:
HFRT Team

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2014 csüt. jan. 23 13:08

El is basztam...nem volt motiváció és nem szeretek így menni!

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2014 csüt. jan. 23 13:31

Elfáradt a gépem, a 4. gyors rajtjában kékhalál. Még szerencse, hogy a rajtban, újra tudtam indítani a gépet, de gondolom túl van már melegedve, mert kétszer kifagyott 10-15 mp-re és szaggatott végig, úgyhogy igyekeztem végiggurulni, meg is látszik az időn, pedig ezen a gyorson (ROC 2008) jót mehettem volna, mert szeretem. De legalább be tudtam jönni a szervizbe. :)
Most kényszerszünet, hagyom pihenni a gépet... :)

Nekem speciel semmi gondom egyik pályával sem, ami van azon megyek.
Persze nem könnyű rajtuk menni de hát ez is egy kihívás. :)
A Noikerért még sosem panaszkodtam pedig nem szeretem, tudom sokatok kedvence.
Fogadjuk el, hogy a szervező ezt kínálja nekünk. Örüljünk, hogy vannak bajnokságok. :)

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2014 csüt. jan. 23 13:38

Ez is egy felfogás :D

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 csüt. jan. 23 13:39

Attila Szocs írta:Elfáradt a gépem, a 4. gyors rajtjában kékhalál. Még szerencse, hogy a rajtban, újra tudtam indítani a gépet, de gondolom túl van már melegedve, mert kétszer kifagyott 10-15 mp-re és szaggatott végig, úgyhogy igyekeztem végiggurulni, meg is látszik az időn, pedig ezen a gyorson (ROC 2008) jót mehettem volna, mert szeretem. De legalább be tudtam jönni a szervizbe. :)
Most kényszerszünet, hagyom pihenni a gépet... :)
Támassz be egy asztali ventit a gép oldalába.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2014 csüt. jan. 23 13:43

Vagy játssz a teraszon, így megoldott a hűtés és még élethű is :D

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 csüt. jan. 23 13:56

Attila Szocs írta:Nekem speciel semmi gondom egyik pályával sem, ami van azon megyek.
Persze nem könnyű rajtuk menni de hát ez is egy kihívás. :)
A Noikerért még sosem panaszkodtam pedig nem szeretem, tudom sokatok kedvence.
Fogadjuk el, hogy a szervező ezt kínálja nekünk. Örüljünk, hogy vannak bajnokságok. :)
Ö.................................. bennem van a hiba...
HFRT Team

negyes ricsi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: negyes ricsi » 2014 csüt. jan. 23 18:23

Nem tudom mennyire járható vagy nem járható az út, de ha esetleg gondoljátok alkalmazhatjuk azt is hogy új rallyt írunk ki vagy hasonló ha végképp rossz lett az összeállítás.

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2014 csüt. jan. 23 18:27

negyes ricsi írta:Nem tudom mennyire járható vagy nem járható az út, de ha esetleg gondoljátok alkalmazhatjuk azt is hogy új rallyt írunk ki vagy hasonló ha végképp rossz lett az összeállítás.
És ezzel azokkal csesztek ki akik már levitték és jó eredményt értek el... Ez egy baromság szerintem. Ott a minuszolható futam. Innentől meg meg kell nézni mit raktok be a vesrenybe. De az hogy új rallyt csinálni az vicc lenne. Mindig jön a sírás hogy akad a game. Akkor nem kell elindulni. Az se vezet vonatot akinek nincs rá engedélye... Én is szeretnék sokmindent de ha nincs rá meg minden akkor nem lehet. Ennyi.

Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 csüt. jan. 23 19:10

Hülyeség hát újat kreálni... mondom úgy hogy megzavartak ,eldobtam...és ki is szálltam....
Egyébként párszor írtam már hasonlókat mint az előbb... eddig is kár volt és ezután pedig biztos nem irkálok ilyen és hasonló zagyvaságokat.
Nem kell újat kreálni és --ezek szerint-- nincs is ezzel baj. Azon kell menni amit a szervező összeállít. :respect:
HFRT Team

Válasz küldése