TGS Kupa

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Re: TGS Kupa

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2013 hétf. nov. 04 21:17

Célfotót sikerült meglátnunk nagyon jó verseny volt nagy érdeklődéssel várjuk a következő fordulót :taps: :taps: :taps: :taps:

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 hétf. nov. 04 21:23

NyilasM írta:
Szabo Zoltan írta: Függetlenül attól, hogy ki jön még, örülök, mert nem hibáztam.
Jól elkalapáltál!! Gratula!! :reszeg: :reszeg:
Köszi, de Laci meg mindenkit ;)

Am Zsota is megérdemel egy gratulát...

Peti meg ha nem hibázik...
Szabó Zéé

zsota
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: zsota » 2013 hétf. nov. 04 21:59

Gratula Lacinak és Zolinak is! :respect:
Pokolian gyorsak vagytok srácok! ;)

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 hétf. nov. 04 22:10

:up: Köszi szépen, élvezhető volt így, ti is toltátok neki meg Misi, Peti, aztán Zolival a végére megtaláltuk egymást, szép volt Zoli...grat :respect:

... 8-as szakaszon azt hittem repülsz :P

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 hétf. nov. 04 22:15

Gratula Laci, tudtam, ha nem hibázol nagyot esély sincsen, de ez a 2. hely többet jelent nekem most.

Szerintem a 7-esre gondoltál, ott tudtalak megverni. :) Nagyon élvezem az autoiokat, főleg a hó és az aszfalt felülettel. A havasok már egy ideje tetszenek. A sok gyakorlás miatt nagyon megismertem ezeket a pályákat most a héten :)
Szabó Zéé

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2013 csüt. nov. 07 15:06

Jó volt újra kicsit csapatni... ;)

Mentem össze-vissza mindennek, le vagyok lassulva, de majd kikupálódok, remélem... :rolleyes:

Köszi a versenyt, egy-két helyen azért meg tudtalak benneteket szorítani, várom a következő fordulót! ;)
5.MRBR Bajnokság - WRCC kategória - 2.Helyezett
Skincentral - PWRC kategória - 1. Helyezett

SALGÓ A.S.E.

2Kuncu7
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: 2Kuncu7 » 2013 pén. nov. 08 15:24

Üdv Mindenki!

Véget ért az 5. forduló is! Ismét izgalmas versenyt láthattunk, remélem mindenki élvezte!
Itt látható a pontállás: http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... &ponttabla

"Legjobb FWD pilóta" értékelés az 5. forduló után:
R1:
1. Lénárt László 54p
2. Juhász Balázs 34p
3. Lénárt Péter 33p
4. Ferencz Zoltán 28p
5. Urhegyi Pál 28p
6. Pap Róbert 18p
7. Birgés István 13p
8. Mihalik Viktor 11p
9. Dörgő Barna 8p
10. Molnár Zsolt 6p

R2:
1. Vass Péter 56p
2. Sándor Richárd 34p
3. Rigó Gergő 22p
4. Kecskeméti Ádám 20p
5. Andras Jansen 8p

Következő forduló november 12-én indul, ott folytatjuk! :rally:
2Kuncu7

Giorgio Garage Rally Team

2Kuncu7
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: 2Kuncu7 » 2013 szomb. nov. 09 10:36

És itt is van a 6. forduló itinere! Véleményem szerint a Chirdon és a Hualapi aszfalton vicces tud lenni, érdemes odafigyelni, a többi szakasz egyszerűbb! Mindenkinek eredményes versenyt! :rally:

Itiner: http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... y_id=23169 :rally2:
2Kuncu7

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 kedd nov. 12 13:36

Célban vagyok...új autóval vágtam neki a futamnak, mert inkább már csak tesztelek, mivel Laci szétalázott, tehát már sok babér nem terem :)

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2013 szer. nov. 13 11:28

beértem, de minek.. olyan szar lett
http://zsiga.uw.hu
http://simivideo.uw.hu (RBR-es)
Hell Digital Rally Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 szer. nov. 13 14:40

Na mi van Zoli, végleges a csere? :D Zsotának adtak a Subit? Remélem megbütykölted kicsit, miért fizetlek? :)
Lassan én is indulok, talán este kezdem...
Szabó Zéé

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 szer. nov. 13 18:24

Szabo Zoltan írta:Na mi van Zoli, végleges a csere? :D Zsotának adtak a Subit? Remélem megbütykölted kicsit, miért fizetlek? :)
Lassan én is indulok, talán este kezdem...
Nagyon úgy tűnik, mert amióta az SX4-el megyek, folyamat jönnek a PB-k vele. ;)
FüReady Motorsport

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2013 csüt. nov. 14 04:41

Gratulálok Balázs nagyot mentél az "új" ótóval, pár WR befigyelt, ahogy látom :up: nem semmi figura vagy Te. :respect:
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 csüt. nov. 14 07:27

Én nagyon elszúrtam az első napot. Kapásból chirdonon kocsizúzás lett. lapajon ilyen futóművel szinte lehetetlen volt menni. Falstonon az ide-oda kanyarok miatt nem kellett pontosan vezetni, max a kavicsos részeken kellett figyelni. Ott mázli, hogy a többiek is rontottak.
Szabó Zéé

Juhasz_Balazs
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Juhasz_Balazs » 2013 csüt. nov. 14 16:35

Targo írta:Gratulálok Balázs nagyot mentél az "új" ótóval, pár WR befigyelt, ahogy látom :up: nem semmi figura vagy Te. :respect:
Köszönöm, meglátjuk majd mire lesz elég! Egyelőre szokom az autót, soha nem mertem vele menni, mert szerintem nagyon bivaly, de úgy látszik kezdem megszelídíteni! Most is csak a teszt kedvéért, mert már úgy elmentél a bajnokságba mint a pinty, de legalább nagyon nagy élmény vele autózni, bánom hogy nem hamarabb állam rá a témára! :) :respect:
No és miért vagyok nem semmi figura? :P
Ha tetszik amit csinálunk, kérlek lájkold csapatunkat: http://www.facebook.com/minkrallyteam

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2013 pén. nov. 15 20:33

Juhasz_Balazs írta:
Targo írta:Gratulálok Balázs nagyot mentél az "új" ótóval, pár WR befigyelt, ahogy látom :up: nem semmi figura vagy Te. :respect:
Köszönöm, meglátjuk majd mire lesz elég! Egyelőre szokom az autót, soha nem mertem vele menni, mert szerintem nagyon bivaly, de úgy látszik kezdem megszelídíteni! Most is csak a teszt kedvéért, mert már úgy elmentél a bajnokságba mint a pinty, de legalább nagyon nagy élmény vele autózni, bánom hogy nem hamarabb állam rá a témára! :) :respect:
Azért kedves barátom, mert bármilyen FWD ótóba is ülsz, szétalázol mint a sz@r :reklamacio: :reszeg:
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 pén. nov. 15 20:43

Targo írta:
Juhasz_Balazs írta:
Azért kedves barátom, mert bármilyen FWD ótóba is ülsz, szétalázol mint a sz@r :reklamacio: :reszeg:

:D :D

Én mondjuk nem értem, hogyan lehet ezekkel a Maxikkal menni, még betonon Ok elboldogulok vele bár biztonságosabban érzem magam a Civicbe, murván meg elkezdtem összerakni egy setet, 1 óráig állítgattam pluszba dolgokat teszteltem is de legjobb időm is szarabb volt mint Civic-el, ez a szar annyira orrtolós és hiába állítottam, hogy direktebb legyen az irányítás vagy a hátulja előbb induljon meg nem éreztem és élvezni se élveztem, na meg 3ikba is csak kaparászik én meg csak lökdösöm a pedált :(
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 pén. nov. 15 20:45

Benn. Nem érdekelt már, hogy Misi bá és Zsota mit fog futni, én Zolival szerettem volna csatázni. Sikerült :) 9. szakasz előtt 0,000 volt a különbség. :)
Igazából nem egy jól sikerült verseny volt. Az 1. és 2. napon sikerült lezúzni a kocsit. A 3. nap is lehetett volna jobb, de inkább biztonságit autóztam már. Benn vagyok.
Gratula mindenkinek! :reszeg:

Hajrá Misi és Zsota ;)
Szabó Zéé

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 pén. nov. 15 20:50

[quote="Tusy"][/quote]

Ha már az állítgatás nem segít, akkor bal láb fékkel lehet fordítani. A fékerővel is kell kicsit játszani, hogy ballal szépen lehessen fordulni. Bár stílus függő. Én a celicaval is féktávon már kicsit keresztbe teszem, a S1600-tal is a fékkel fordulok.
Szabó Zéé

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 pén. nov. 15 21:10

Szabo Zoltan írta:

Ha már az állítgatás nem segít, akkor bal láb fékkel lehet fordítani. A fékerővel is kell kicsit játszani, hogy ballal szépen lehessen fordulni. Bár stílus függő. Én a celicaval is féktávon már kicsit keresztbe teszem, a S1600-tal is a fékkel fordulok.

Én is, és igazából fékkel rakom bele a kanyarba, fék-ráfordítom-fék felenged-gáz-fék-becsúsztatom aztán gázzal játszom még picit
Kép

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 pén. nov. 15 22:21

Szabo Zoltan írta:Benn. Nem érdekelt már, hogy Misi bá és Zsota mit fog futni, én Zolival szerettem volna csatázni. Sikerült :) 9. szakasz előtt 0,000 volt a különbség. :)
Igazából nem egy jól sikerült verseny volt. Az 1. és 2. napon sikerült lezúzni a kocsit. A 3. nap is lehetett volna jobb, de inkább biztonságit autóztam már. Benn vagyok.
Gratula mindenkinek! :reszeg:

Hajrá Misi és Zsota ;)
:respect: Szép meccs volt Zoli, köszi! :respect:

Valahogy rá kellene jönnöm (vagy gyakorolnom kéne?), hogy a havas szakaszokon hogyan kéne menni, mert mindig ott kapok sokat... :rolleyes:
FüReady Motorsport

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 pén. nov. 15 23:25

Gyakorlás... Igaz ez a többire is, de... Elsőre sok pályán meg kapom a 10-15-öket. Aztán vagy az 5. futásra már csak 5 körül. Lehet Laci nem adott bele mindent, de a havasokon pl. Falstone kivételével, használt gumival simán mentek ezek az idők gyakorlás közben. Chirdon 09-10 ment végig, lapaj meg 42 többször. Élesben én elizgulom, meg elfélem. Úgy érzem bejött ez a subaru. :)
Viszont ha lenne setup a suzukira kipróbálnám.
Szabó Zéé

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 szomb. nov. 16 11:54

Hát úgy érzem lehet én is maradok a kis Hondánál...ezeket az A7-es autókat aszfaltra találták ki...ott tökéletes is, de murván és havon egyáltalán nem lehet élvezni szerintem ellenben a Hondával :D Szal jó autó, de inkább küzdök a kicsikével és ha kikapok, hát ez van :D

Gregi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gregi » 2013 szomb. nov. 16 17:33

mr.bean írta:Hát úgy érzem lehet én is maradok a kis Hondánál...ezeket az A7-es autókat aszfaltra találták ki...ott tökéletes is, de murván és havon egyáltalán nem lehet élvezni szerintem ellenben a Hondával :D Szal jó autó, de inkább küzdök a kicsikével és ha kikapok, hát ez van :D
Ezért jó a 205 Maxi nem olyan erős mint a 306 Maxi és jobban letapad murván is meg havon is :)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2013 szomb. nov. 16 18:34

Gregi írta:
mr.bean írta:Hát úgy érzem lehet én is maradok a kis Hondánál...ezeket az A7-es autókat aszfaltra találták ki...ott tökéletes is, de murván és havon egyáltalán nem lehet élvezni szerintem ellenben a Hondával :D Szal jó autó, de inkább küzdök a kicsikével és ha kikapok, hát ez van :D
Ezért jó a 205 Maxi nem olyan erős mint a 306 Maxi és jobban letapad murván is meg havon is :)
Csak aszfalton kapsz annyit, hogy murván meg havon nem dolgozod le. :D :D
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 szomb. nov. 16 18:37

rallyfenegyerek írta:
Gregi írta:
Az az autó nagyon jó lenne, ha mint Robi is mondta nem lenne dög lassú! :rolleyes:
Kép

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 vas. nov. 17 05:53

Tényleg elég gyengécske a 205 és irreálisan működik...nincs mese fejlesztjük a Hondát : D

Gregi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gregi » 2013 vas. nov. 17 11:16

rallyfenegyerek írta:
Gregi írta:
Nem kell annyit fékezni :P :D

zsota
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: zsota » 2013 vas. nov. 17 15:26

Célban, megint jó szoros lett az eleje! :D
1. nap nagyon dekoncentrált voltam, a produkcióm jócskán elmaradt a hotlap időimhez képest, aztán a másik 2 napra hejregyüttem.
A 2 Zolival + Misivel jó kis csata alakult ki, Hajdó mesterre meg lapai-n azt hittem térhajlítással, vagy térugrással közlekedik mint az ufó-k. :D :D Gratula gyerekek! :up:
Szabo Zoltan írta:Viszont ha lenne setup a suzukira kipróbálnám.
Zoli küld el privátban a mail címed dobok 1 setet sx4-re, de egyébként bárkinek szívesen adok, ha priviben jelzi R2-sek is nyugodtan írhatnak, csak türelmet kérek, nem biztos, hogy azonnal tudom küldeni. ;)

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 vas. nov. 17 18:22

Gratula! Tudtam, hogy elől fogsz végezni. A havasok jól mentek neked. Legalább jó csata volt így hat köztünk szinte végig ;)
Szabó Zéé

Juhasz_Balazs
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Juhasz_Balazs » 2013 hétf. nov. 18 15:46

Targo írta:
Juhasz_Balazs írta:
Alázásról itt szó sem volt, csak próbálkoztam és nagyon megfogott az autó. Azért Falstonon-on jól elvertél engem, néztem most az eredményeket! Kár hogy csak most mertem megülni ezt a fenevadat, mert jó csaták lehettek volna, bár így is lesznek, csak szerintem már bajnok vagy! :respect: :up:

Élvezetes kis autó, elég mérges de kezesbárányként is tud viselkedni, ha a vezetési stílusod alá van állítva. Szerintem így murván és havon is elég kezes, azt hittem szörnyű lesz, de nem!

Én mellesleg elég sokat bal láb fékezek, murván és havon meg főként pumpálom a gázt és elváltok h ne kaparjon, fékkel fordítom én is az autót ha úgy van, bár én a kéziféket is előszeretettel alkalmazom.
Ha tetszik amit csinálunk, kérlek lájkold csapatunkat: http://www.facebook.com/minkrallyteam

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 hétf. nov. 18 19:54

zsota írta:Célban, megint jó szoros lett az eleje! :D
Szabo Zoltan írta:Gratula! Tudtam, hogy elől fogsz végezni. A havasok jól mentek neked. Legalább jó csata volt így hat köztünk szinte végig ;)
Szép volt srácok!! Gyakorolni nekem sem volt idő,bár inkább kedvem...inkább nem tartok (felsorolást hány családtagom van kórházban,plusz az elvesztett barátom). Tudom nem ez az a fórum ahová ez a téma taglalása való...hagyom is,nem folytatom.
A verseny: a "módos"aszfaltokon letalálok nagyobb kockázat nélkül is ,elfogadható eredménnyel,most sem volt másképp.
A murvákon ill. inkább csak a faltone2-n jó bealudtam,túlságosan is az útközepét néztem és hát a setup választás sem volt megfelelő,főleg oda.
A havasokra azért haragszom mert igazából a kiadás első pillanatától jeleztem hogy vmi. nem tetszik: nem jó sem a havas sem a murva setup ezekre a havas pályákra....olyan mint ha össze lenne keverve a havas és a murva futómű paraméterei a módosított havas pályákon( és hasonlót vélek felfedezni a murvás francián is,főleg a modell állása és a rugóhossz beállítása terén... persze az N-es autók jók...itt főleg az a8 és a wrc-nél érzek vmi problémát...persze nem nagyok az eltérések ...de vannak és észrevehetőek).

Szóval már a falston2 murván kaptam egy 10-est az megalapozta a versenyemet..... végülis a havas csak inkább észrevétel ha olvassa olyan aki ért is hozzá megnézhetné..
Természetesen gratulálok Nektek !!! :up:
HFRT Team

dezsomatyas
Vendég

Hozzászólás Szerző: dezsomatyas » 2013 hétf. nov. 18 20:00

Sziasztok! Az a bajom van, hogy epp menni akartam a tgs kupa 6ik fordulojan de sajnos azt irja hogy hianyzik
a Falstone II palyam pedig mindent feltettem, eleg reg jatszom mar es eddig meg nem talalkoztam hasonlo problemaval. Kerlek segitsetek honnan tudnam letolteni vagy mit tudnek tenni? Elore is koszi

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 hétf. nov. 18 20:46

A havasokra (modos) nekem sincs setupom. Murvával megyek. Viszont nekem is kicsit fura. Időben ugyanazt tudom szinte, mint a murva felülettel, de mégis furán mozog a kocsi. Mondjuk engem nem zavar, meg lehet szokni.

(Az otthoniaknak meg jobbulást Misi)
Szabó Zéé

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2013 kedd nov. 19 07:12

Juhasz_Balazs írta:
Alázásról itt szó sem volt, csak próbálkoztam és nagyon megfogott az autó. Azért Falstonon-on jól elvertél engem, néztem most az eredményeket! Kár hogy csak most mertem megülni ezt a fenevadat, mert jó csaták lehettek volna, bár így is lesznek, csak szerintem már bajnok vagy! :respect: :up:

Élvezetes kis autó, elég mérges de kezesbárányként is tud viselkedni, ha a vezetési stílusod alá van állítva. Szerintem így murván és havon is elég kezes, azt hittem szörnyű lesz, de nem!

Én mellesleg elég sokat bal láb fékezek, murván és havon meg főként pumpálom a gázt és elváltok h ne kaparjon, fékkel fordítom én is az autót ha úgy van, bár én a kéziféket is előszeretettel alkalmazom.
Igen, azon az egyen :D máshol kaptam rendesen :lollypop:

Kb én is így megyek, ahogy írod, a hajtű kanyarokat murván, havon 3-4.-be veszem be, 4000-5200-as fordulaton és csak ha nagyon muszáj váltok vissza, amúgy kapar mint a disznó. :cool2:

Örülök neki, hogy tetszik az kocsi, remélem kedved kapsz hozzá és látlak még vele :reszeg: és annak is, hogy mások is kedvet kaptak ehhez a kategóriához, vannak itt jó-kezű pilóták :reszeg:
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 kedd nov. 19 07:38

Szabo Zoltan írta:A havasokra (modos) nekem sincs setupom. Murvával megyek. Viszont nekem is kicsit fura. Időben ugyanazt tudom szinte, mint a murva felülettel, de mégis furán mozog a kocsi. Mondjuk engem nem zavar, meg lehet szokni.

Pont erről beszélek hogy a havas setup messzebb áll a módozattól mint a murva... pedig itt a havas setupnak 100%-ban egyeznie kell(ENE) ezeken a pályákon,mivel elvileg havas futómű kell(ENE) hogy alatta legyen..de biztos nem,vagyis biztos nem 100%-ban...a legnagyobb baj az hogy egyik kész setup sem jó rá igazából,sem a havas ,sem a murva..
Kiadás óta nem változott...állítólag így tuti.Persze... van aki defulttal is képes wr-ekre...Nekem meg hibáim közé tartozik hogy minden "kis"apróságot észreveszek...
(de erre a felvetésre már 1x megkaptam hogy képzelődöm....)
HFRT Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 kedd nov. 19 09:07

Ha jól vettem ki, akkor az a gondod, hogy ezek a havasok nem olyan havasok, mint ez finnek. Ezért nem jó rá a régi set.
Értem... Az mondjuk tényleg jó lenne, ha olyan lenne :) Bár részemről ez nem elvárás, annyira nem zavar, hogy másféle havas, csak megjegyeztem, hogy se nem havas, se nem murvás. Menni jó rajta, kezdem megszokni, de valami más fajta set jobb lenne, ami még nincs nekem, és nem tudom mit kellene állítani.

Viszont a lényeg, hogy nekem ez mindentől függetlenül stabilnak tűnik, kiszámítható, nem úgy mint HF aszfalt (ez viszont már más téma, csak hasonlítottam).
Szabó Zéé

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2013 kedd nov. 19 09:21

NyilasM írta:
Szabo Zoltan írta:A havasokra (modos) nekem sincs setupom. Murvával megyek. Viszont nekem is kicsit fura. Időben ugyanazt tudom szinte, mint a murva felülettel, de mégis furán mozog a kocsi. Mondjuk engem nem zavar, meg lehet szokni.

Pont erről beszélek hogy a havas setup messzebb áll a módozattól mint a murva... pedig itt a havas setupnak 100%-ban egyeznie kell(ENE) ezeken a pályákon,mivel elvileg havas futómű kell(ENE) hogy alatta legyen..de biztos nem,vagyis biztos nem 100%-ban...a legnagyobb baj az hogy egyik kész setup sem jó rá igazából,sem a havas ,sem a murva..
Kiadás óta nem változott...állítólag így tuti.Persze... van aki defulttal is képes wr-ekre...Nekem meg hibáim közé tartozik hogy minden "kis"apróságot észreveszek...
(de erre a felvetésre már 1x megkaptam hogy képzelődöm....)
Véletlenül bekukkantottam, vesztemre :P

A Plugin iszonyat egyszerűen választja ki a futómű konstrukcióját az összes oda tartozó paraméterrel együtt:

A pályához rendelt default gumi határozza meg a futómű fajtáját, azaz default hó gumi esetén havas futómű, slick esetén aszfalt, stb. Ezeket a paramétereket külön-külön állítani vagy változtatni nem lehet, ha az RBR "belül" valamit mégis kever, az számunkra láthatatlan.
Opel Astra GSi N3 :)

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 kedd nov. 19 11:31

Retkes Péter írta:[ Véletlenül bekukkantottam, vesztemre :P .
Megpróbáltam tényt közölni.... nem reklamálni...bocs. :fear:
HFRT Team

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2013 kedd nov. 19 16:24

NyilasM írta:
Retkes Péter írta:[ Véletlenül bekukkantottam, vesztemre :P .
Megpróbáltam tényt közölni.... nem reklamálni...bocs. :fear:
'gyanmár Misibá, én sem kötözködési szándékból írtam csak hogy eloszlassam a kételyeket :)
Opel Astra GSi N3 :)

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 kedd nov. 19 17:12

Na jah, ezekről személyesen kell beszélni, könnyebb :) Nem nagyon lehet félreérteni akkor. De hogy megérzik egyesek, hogy van hozzá köze :D :P
Szabó Zéé

Juhasz_Balazs
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Juhasz_Balazs » 2013 szer. nov. 20 18:33

Targo írta:
Juhasz_Balazs írta:

Igen, azon az egyen :D máshol kaptam rendesen :lollypop:

Kb én is így megyek, ahogy írod, a hajtű kanyarokat murván, havon 3-4.-be veszem be, 4000-5200-as fordulaton és csak ha nagyon muszáj váltok vissza, amúgy kapar mint a disznó. :cool2:

Örülök neki, hogy tetszik az kocsi, remélem kedved kapsz hozzá és látlak még vele :reszeg: és annak is, hogy mások is kedvet kaptak ehhez a kategóriához, vannak itt jó-kezű pilóták :reszeg:
Fogok még vele menni, mert nagyon megfogott! Ahol lehet megyek vele. Örülök h egyre többen első kerék mellett döntenek, én egyszerűen imádom a való életben is ezek az autók a kedvenceim. Jó csaták lesznek még itt és ennek van értelme, azon felül hogy jól érezd magad! :respect:

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2013 csüt. nov. 21 15:44

Juhasz_Balazs írta:
Fogok még vele menni, mert nagyon megfogott! Ahol lehet megyek vele.
Naon helyes :lollypop:

Juhasz_Balazs írta: Örülök h egyre többen első kerék mellett döntenek,...

Jaja, én is ezt vettem észre, hogy egyre többen vagyunk és R2-be is sokan vannak, nézem is egy két emberke, hogy fejlődik, hát lesz gond részemről :D Azon lepődtem meg, hogy Mihalik Viktor is beszállt :respect: én őt általában AWD-vel látom. A többiek meg nagyon gyorsak és ha kijön nekik a lépés, hát uhh, lesz bőn szoros verseny :reszeg:

Juhasz_Balazs írta:...én egyszerűen imádom a való életben is ezek az autók a kedvenceim. Jó csaták lesznek még itt és ennek van értelme, azon felül hogy jól érezd magad! :respect:
Én azért kedvelem ezeket a kocsikat, mert sokat kell gépészkedni, hogy letalálj a gyorson. A való életbe a hangja ezeknek a kocsiknak, ami megfogott, főleg a Maxi-k hangja, egyszerűen :lollypop:
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

2Kuncu7
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: 2Kuncu7 » 2013 csüt. nov. 21 21:24

Éés véget ért a 6. forduló is!! Az értékelés közjegyző jelenlétében megtörtént! A pontállás itt látható: http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... &ponttabla

"Legjobb FWD pilóta" értékelés állása:
R1:
1. Lénárt László 62p
2. Juhász Balázs 44p
3. Lénárt Péter 39p
4. Ferencz Zoltán 33p
5. Urhegyi Pál 29p
6. Pap Róbert 20p
7. Mihalik Viktor 15p
8. Birgés István 13p
9. Molnár Zsolt 9p
10. Dörgő Barna 8p

R2:
1. Vass Péter 64p
2. Sándor Richárd 44p
3. Rigó Gergő 22p
4. Kecskeméti Ádám 20p
5. Andras Jansen 8p

Holnap itt a péntek, a 7. forduló 2x-es szorzóval kedden kezdődik!!
2Kuncu7

2Kuncu7
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: 2Kuncu7 » 2013 pén. nov. 22 19:34

Itt is van a 7. forduló itinere: http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... y_id=23271

Sok szerencsét mindenkinek!!
2Kuncu7

zsota
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: zsota » 2013 szer. nov. 27 21:58

Gyerekek ma akartam futni az 1. napot és be..art a kormányom :confused2: .
Eltűnt belőle az ff, bekapcsoláskor nem kalibrál csak villog a bal oldali led, vszeg nem kap áramot, másik adapterrel sem műkszik, sztem. belül van a hiba.
Nincs olyan emberke Pest környékén aki ért hozzá és segítene?
Hálám üldözné a sírig. :)
1 dfp egyébként.

zsota
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: zsota » 2013 pén. nov. 29 17:49

Megoldódott! :up:

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 kedd dec. 03 07:43

Gratulálok a bajnoki címhez Zsota :respect: :respect:

Zoli, mi megint megtaláltuk egymást :) Ha nem nullázom az első szorzósat, akkor összetettben is csatázhattunk volna. Sebaj, a futamokon jót meccseztünk. :reszeg:
Szabó Zéé

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 kedd dec. 03 14:24

Szabo Zoltan írta:Gratulálok a bajnoki címhez Zsota :respect: :respect:

Zoli, mi megint megtaláltuk egymást :) Ha nem nullázom az első szorzósat, akkor összetettben is csatázhattunk volna. Sebaj, a futamokon jót meccseztünk. :reszeg:
Gratula ZSOTA, nagyot mentél az egész szezonba, nem tudtalak egyszerűen utolérni, szóval REPECT! :respect3:

Zoli pedig: ez így van jól! d3
FüReady Motorsport

zsota
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: zsota » 2013 kedd dec. 03 17:29

FuReady írta:Szabo Zoltan írta:
Gratulálok
Köszi srácok! :reszeg:
Voltak azért jó meccsek 6-unk közt, meg hát az uccsóra még jövök, aztán ott is kergetőzünk 1 jót. :up:

Válasz küldése