9. Kincses kupa

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: 9. Kincses kupa

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 hétf. júl. 29 17:08

A Kincses kupától elkanyarodva kicsit a kategória összevonás felé.
1-2 évvel ezelőtt nekem eszembe se jutott volna kategóriákat összevonni, de elég sokan kerestek meg azzal, hogy nagyon nehéz és fáradságos munka értékelni egy versenyen egyszerre pl az első kerekeseket. Többen értékeltek egybe kategóriákat.
Ezért is készült ez a lehetőség, hogy bajnokságba több kategóriát össze lehessen vonni.
Az összevonások innentől a bajnokság szervezőjén múlik.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 hétf. júl. 29 19:51

candle írta::offtopic:
Retkes Péter írta: Voltak, vannak és lesznek is még olyan játékosok itt a simfansos akikkel nem lehet felvenni a versneyt csak gyakorlással, mert bennük egyszerűen több van. Lehet ezt tehetségnek, adottságnak vagy képességnek hívni, de megközelíteni lehet őket pusztán gyakorlással. Az élet szerintem úgy igazságos, hogy aki több időt és energiát öl ebbe az egészbe, legyen sikeresebb.
Minden egyes pontodat vitatom.
Ebben a pontban pl. tényleg nem értem mi a vitatni való? :rolleyes: :think: aztán visszább is volt amikor azt írtad hogy egy első kerekessel könnyebb menni...háát azon meg én vitatkoznék..
A kat összevonás meg totál mind1 hogy hogy van...ugy sem tetszik mindenkinek... Az hogy egy szervező 2-2,3-3 kategória társ miatt 15 táblázatot készítsen az+ abszurd.... fölösleges és értelmetlen munka.... az elmúlt bajnokin is volt igény hogy az s2000 és az N4 külön legyen,de amikor beírtam hogy jóó jelentkezzen aki csinálja a külön táblázatot+ csend volt....
Minden1-es bajnokságnak meg volt a maga sajátossága,hol pontozásban hol egyéb más dologban.... és mind úgy volt jó ahogy...nem feltétlen jó egy bizonyos sablonba bonyolítani minden futó bajnokságot,persze a szélsőségeknek nem vk. híve... :rolleyes:
HFRT Team

b05co
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: b05co » 2013 kedd júl. 30 00:16

Sziasztok! Hosszú idő után leporoltam a kormányt és a pluginban neveztem a kupára. Kérdés: kell egyebet tennem? Köszi előre is!

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 kedd júl. 30 05:26

NyilasM írta:...
Írtam, nem szeretném itt folytatni, ezért pü-ben válaszoltam.

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 kedd júl. 30 14:13

b05co írta:Sziasztok! Hosszú idő után leporoltam a kormányt és a pluginban neveztem a kupára. Kérdés: kell egyebet tennem? Köszi előre is!
Várod a következő futamot :)
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 szer. júl. 31 18:55

9. Kincses Kupa 4.forduló

http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... y_id=22465

Gumikkal spóroljatok, hosszabb lesz a megszokottnál, ennek fejébe 1,5X szeres szorzóval lesz értékelve.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2013 szer. júl. 31 19:31

lacka6 írta:9. Kincses Kupa 4.forduló

http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... y_id=22465

Gumikkal spóroljatok, hosszabb lesz a megszokottnál, ennek fejébe 1,5X szeres szorzóval lesz értékelve.
Na Cshubee örülhet itt a aszfalt neki :D De én már most látom hogy a első nap tuti SR - :D
Kép

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 szer. júl. 31 20:36

Nekem fizikai képtelenség lefutnom. A repülőnap miatt sajna nem lesz rá időm. Melleg kazeg 15.-ként nem kell vergődnöm. :(
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Adesz
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Adesz » 2013 szer. júl. 31 22:28

Üdv.
Lehet még jelentkezni a bajnokságra ? Másod osztályban indulnék :)
Előre is köszönöm !
V. Fanta Kupa A/8 kategória 2. hely
TGS Kupa FWD 1 kategória 2. hely
9. Kincses Kupa K22 kategória 2. hely

Super-man ASE
Kép

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2013 csüt. aug. 01 11:21

Lenyomtam az első napot. Volt pár tolatás, meg 1 Call for Help Foronon (egyszerűen hányadék ez a pálya... mikor legelőször mentem rajta tetszett. de minél többet megyek annál jobban tűnik keszekuszának és összehányt dzsuvának az egész...)

Így elsőre nemvolt rossz, tétversenyen azt se tudom mikor indultam. talán magyar bajnokság első pár fordulója. :D
Vaszily László

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 csüt. aug. 01 11:47

Szmájli írta:..... annál jobban tűnik keszekuszának és összehányt dzsuvának az egész...
.....bármelyik akadós fos új pályától jobb ha csak azt nézzük :D amellett én sem tudok rajta menni... :rolleyes:
HFRT Team

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2013 csüt. aug. 01 12:06

Tök megnyugtató amikor azért kell SR-ezni mert az autó leesik a pályáról az úttól 10 m-re és nem tudok C4h-zni mert mozog az autó...
TOTAL RACING SPORT EUROPE

Kép

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 csüt. aug. 01 13:50

Kenubi írta:Tök megnyugtató amikor azért kell SR-ezni mert az autó leesik a pályáról az úttól 10 m-re és nem tudok C4h-zni mert mozog az autó...
Ez melyik pálya volt?
Adesz írta:
Természetesen, plugin honlap --> bajnokságok --> nevezés

Hogy ezen a fordulón indulhatsz-e azt Lacka tudja csak megmondani
candle írta:
Én még mindig azt mondom hasznos erről beszélni, nem árt felmérni a viszonyokat, ha az ember bajnokságot szeretne készíteni --és ezt más is feltudja használni, tehát közkincs--.

Ahogy látom azért vannak közös tiszta pontok köztünk, ami meg különbözik az meg csak személyes preferencia. :)
Bár a boxot nem ismerem behatóan, meg ott sporteszköz sincs, ezért inkább a kerékpározást hoznám példának --nyugodtan ismertetheted a box idevonatkozó részét, mert biztos sok embernek mondanál újat, köztük nekem is!--. Kerékpárban látszatra rengeteg kategória van, különböző versenytípusokból --XC, országúti, pálya, DH, stb-- és ezeken belül mindben van korhatáros osztályzás, sőt még különböző szintű bajnokságok is vannak. Viszont azt kell észrevenni, hogy a Kincses Kupa nem maga a kerékpározás megfelelője, hanem konkrétan egy versenytípus egy bajnoksága. Ahol meg látható, hogy nem túl sok kategória van. Főleg ha az ember már nem fiatal. Az újoncok itt is szépen elkülönítve üthetik-vághatják egymást, a tapasztaltabbak meg küzdjenek meg egymással --Retkes Petivel teljes mértékben egyetértve--. És ez megint abból következik, hogy ki miként tekint rá. Én sportként. A szórakozás az egy teljesítménytúra sorozat teljesítése lenne, ha maradni akarok a kerékpárnál,dehát mi ezt máshová pozicionáltuk. Így ennyi. :)

Szélsőséges példa a kategória aprózódásnak a márkakupa ahol a problémád ugyanúgy meglenne, hisz ott is az van előnyben aki ráér gyakorolni. Amúgy elég sokan vannak a Te helyzetedben, hogy alig mennek már pár szakaszt havonta. A kevés induló egy kategóriában a sportértékből elvesz egy kicsit --persze a kvalitás nagyban pótolhatja a veszteséget!--. Az ERC-vé zsugorodott IRC-t sem nézik már sokba sem a szurkolók sem a szponzorok, gyártók. És bár szép Vizin Laci bácsi menetelése, Botka első tize, "Bezzenyei" --angol kiejtést imitálna-- vezető helye a 2WD kupában, de egy 4-5 évvel ezelőtti mezőnyben nagyobb érték lenne, nem? --no jó, a 2WD kupa sosem volt olyan felkapott-- Ugyanúgy ahogy Kazár sorozata az OB-ban, Ogier és a fauvé sorozata a VB-n pedig még külön vicces a Loeb kísértésektől. Ha valahol aranykorról beszélnek, akkor ott általában nem egy-két hanem akár 10 versengő versenytársról is szó esik és ez szerintem nem véletlen összefüggés a résztvevők számával --bár tény, ez önmagában nem elegendő, lásd F1--. Nem leszólásként említem a példákat, mert ez elért eredmény az becsülendő mindenképp, de a környezet az tudja még becsülendőbbé tenni.
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2013 csüt. aug. 01 14:33

spal írta:
Kenubi írta:Tök megnyugtató amikor azért kell SR-ezni mert az autó leesik a pályáról az úttól 10 m-re és nem tudok C4h-zni mert mozog az autó...
Ez melyik pálya volt?
Foron. Buktam az egészet mi?

Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2013 csüt. aug. 01 17:17

Kenubi írta:
spal írta:
Ez melyik pálya volt?
Foron. Buktam az egészet mi?
Osli-Stryckovy pályán is ugyan ez csak 10m helyett 2m-re csökkent a táv... Repi megvan akinek kell ha nem hiszi.

Kép

hgabi4
Vendég

Hozzászólás Szerző: hgabi4 » 2013 csüt. aug. 01 18:07

Sziasztok! Én szúrtam el valamit, vagy csak késik a jelszó? Lacka azt írta sikeresen neveztem (köszönöm a választ!), de az e-mailemre még semmi sem érkezett!

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 csüt. aug. 01 22:13

Gyakorolni akartam az új paripát, de eldobtam. Pedig egész kellemeset autóztam.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 csüt. aug. 01 22:15

spal írta: Én még mindig azt mondom hasznos erről beszélni, nem árt felmérni a viszonyokat, ha az ember bajnokságot szeretne készíteni --és ezt más is feltudja használni, tehát közkincs--.

Félreértesz. Én a ti topicotokat nem szeretném szétoffolni. Máshol nagyon szívesen folytatom a vitát.

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 pén. aug. 02 05:41

Kenubi írta: Osli-Stryckovy pályán is ugyan ez csak 10m helyett 2m-re csökkent a táv... Repi megvan akinek kell ha nem hiszi.
Osli érdekelne, 2m az kb egy fél autónyi hossz, ott nem esel le ennyire közel sehol, hidd el én jártam már sokfelé azon a pályán :D

Egy helyet tudok ahol ki lehet esni az első erősebb balos ami lejt még a falu előtt. Bal odalt partoldalt fákkal jobboldalt kőkorlát és fák. Ha oda berepülsz ott ki lehet esni a pályáról, na de egyébként is belezugnál a fákba, fák közül meg ne akarjunk már tovább menni :rolleyes:
Kép

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2013 pén. aug. 02 10:40

hgabi4 írta:Sziasztok! Én szúrtam el valamit, vagy csak késik a jelszó? Lacka azt írta sikeresen neveztem (köszönöm a választ!), de az e-mailemre még semmi sem érkezett!
Szerintem mivel már elkezdődött a forduló ezért csak a következőben tudsz inudlni. De kérdezd meg a főnököt! :)
Vaszily László

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 pén. aug. 02 11:02

atiwrc írta:
Kenubi írta: Osli-Stryckovy pályán is ugyan ez csak 10m helyett 2m-re csökkent a táv... Repi megvan akinek kell ha nem hiszi.
Osli érdekelne, 2m az kb egy fél autónyi hossz, ott nem esel le ennyire közel sehol, hidd el én jártam már sokfelé azon a pályán :D

Egy helyet tudok ahol ki lehet esni az első erősebb balos ami lejt még a falu előtt. Bal odalt partoldalt fákkal jobboldalt kőkorlát és fák. Ha oda berepülsz ott ki lehet esni a pályáról, na de egyébként is belezugnál a fákba, fák közül meg ne akarjunk már tovább menni :rolleyes:
Öööö...miért is nem? :D :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... W3wP2xthn0
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 pén. aug. 02 11:46

Szmájli írta:
hgabi4 írta:Sziasztok! Én szúrtam el valamit, vagy csak késik a jelszó? Lacka azt írta sikeresen neveztem (köszönöm a választ!), de az e-mailemre még semmi sem érkezett!
Szerintem mivel már elkezdődött a forduló ezért csak a következőben tudsz inudlni. De kérdezd meg a főnököt! :)
Indulhatsz, jelszót küldtem.
Nevezési limitet elfelejtettem leprogramozni :)
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 pén. aug. 02 11:53

Meg kellett volna kapnod, regisztrációs dátum alapján, Lacka már megelőzött jelszó küldéssel.
candle írta:
Jó, hát "vezess a fénybe", én más topikot nem szoktam mostanság még átfutni sem, sajnos.
Kenubi írta:
Küldök privátban mélcímet, oda el tudnád küldeni a repit és a slotot meg ami még ehhez kell? Kivizsgáljuk amilyen hamar csak tudjuk, és meglátjuk mit tehetünk.
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. aug. 02 11:56

A pribram is olyan...az+ régóta tudható.Sajna ezt a bugot sem javították a kiadás óta.Kerülni kell ezeket a helyeket.
A másik oldala --Nálam még mindig-- az a meggyőződésem hogy NEM KELL BERAKNI OLYAN PÁLYÁT AMIVEL GOND VAN.!!!
Leszarom ha nem maradnak csak az alapjellegűek,de a sok bugos,akadós szarokat utálom és abszolut nem való egy tétversenybe... tisztára fölösleges időt rájuk pazarolni....ezek arra jók hogy a videómegosztón verje a mellét a készítő hogy milyen faszányos lesz...majd mikor kiadja akkor meg kiderül hogy egy erőművön is akad vagy épp lecsúszol az útról és leesel a semmibe....
Amellett ha vki. berongyol a susnyásba az igenis essen ki.
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. aug. 02 12:02

atiwrc írta:.... Ha oda berepülsz ott ki lehet esni a pályáról, na de egyébként is belezugnál a fákba, fák közül meg ne akarjunk már tovább menni :rolleyes:
Igazad van.... de azért nem kellene védeni a mundért ennyire...
Olyat kellene kiadni(vagy egy idő után javítani)ami minimum az alap pályák minőségét megütik.... és legutolsóként gondolok a konkrét minőségre...mert annak kellene az uccsónak lenni a fontossági sorrendben...
De hát ezt úgyis falrahányt borsó...
HFRT Team

hgabi4
Vendég

Hozzászólás Szerző: hgabi4 » 2013 pén. aug. 02 14:47

spal írta:
Meg kellett volna kapnod, regisztrációs dátum alapján, Lacka már megelőzött jelszó küldéssel.
candle írta:
Jó, hát "vezess a fénybe", én más topikot nem szoktam mostanság még átfutni sem, sajnos.
Kenubi írta:
Küldök privátban mélcímet, oda el tudnád küldeni a repit és a slotot meg ami még ehhez kell? Kivizsgáljuk amilyen hamar csak tudjuk, és meglátjuk mit tehetünk.
Köszi-köszi!! :-) Most már elméletileg minden oké, csak közben meg az idővel vannak gondjaim a munka miatt, aztán pedig lehet a pályákkal, hisz nem igazán vagyok gyakorlott pilóta... :-)

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 pén. aug. 02 15:36

Célba értem a versenyen, de szeretnék reklamálni a "versenyirodán" a következő linken látható események miatt, két kameraállásban: http://www.youtube.com/watch?v=GWl-t8Nm6AI :( (ha kell, mellékelem a replay-t is)

Nem értem, miért kaptam itt C4H-et, amikor csak a kőfalnak koccantam neki (mert kitört a kocsi feneke), vagy most komolyan a kőfal felett 6-7 m-re álló/szalagon kívüli nézők okozták ezt? :( :( :(
Kérem az esemény kivizsgálását. (gondolom így jártam és nem kapok időjóváírást, de ezzel megint egy rossz versenyem lesz + tuti 7-ik vagy rosszabb leszek a végén) :mad: :rolleyes:
FüReady Motorsport

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 pén. aug. 02 15:48

"Ez a videó nem érhető el :( "

:(
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 pén. aug. 02 15:51

Fekete Misi írta:"Ez a videó nem érhető el :( "

:(
Átállítottam, remélem most jó lesz. :rolleyes:
FüReady Motorsport

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. aug. 02 16:04

FuReady írta:Célba értem a versenyen, de szeretnék reklamálni a "versenyirodán" a következő linken látható események miatt, két kameraállásban: http://www.youtube.com/watch?v=GWl-t8Nm6AI :( (ha kell, mellékelem a replay-t is)

Nem értem, miért kaptam itt C4H-et, amikor csak a kőfalnak koccantam neki (mert kitört a kocsi feneke), vagy most komolyan a kőfal felett 6-7 m-re álló/szalagon kívüli nézők okozták ezt? :( :( :(
Kérem az esemény kivizsgálását. (gondolom így jártam és nem kapok időjóváírást, de ezzel megint egy rossz versenyem lesz + tuti 7-ik vagy rosszabb leszek a végén) :mad: :rolleyes:
Valójában biztos így volt ez is mindig :think: :think: gondolom a nézők nem ott "vannak" ahol látod őket....
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. aug. 02 16:12

FuReady írta: (gondolom így jártam és nem kapok időjóváírást, de ezzel megint egy rossz versenyem lesz + tuti 7-ik vagy rosszabb leszek a végén) :mad: :rolleyes:
Gáz az ilyen....multkor az uccsó ss uccsó harmadánál lépett ki a játék, és nem vigasztalt a superrally. Ezzel elment az évad,fölösleges tovább nyomnom.Persze nem cseréltem vinyót,átraktam a magyart a cseh helyére.
Nézd a jó oldalát.... +5perc helyett legalább csak 50mp-t kaptál....
HFRT Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 pén. aug. 02 21:16

FuReady írta: Nem értem, miért kaptam itt C4H-et,
Mert megérdemelted :D Az esőben mentél mint a meszes, gratula. Nekem ez előre láthatóan egy rossz forduló lesz. Lassan nekiállok, úgy 1-2 óra múlva. Holnap irány Kecskemét. :)

Ha az vigasztal, akkor én jóváírnám neked, de szerintem Lackáék ilyen esetet kivizsgálnak, és nem lesz bukó. Támogatom ;)
Szabó Zéé

brown
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brown » 2013 pén. aug. 02 23:22

Nekem ez a futam most kuka :( Elromlott a pedálom, folyton befékezget, így nem sok értelme volt :( és amíg nem szerzek be újat addig sajnos szünet van, de a többieknek jó versenyt, hajrá FWD! :D

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 pén. aug. 02 23:58

Amilyennek jósoltam, itt babér nem termett :) Azért beértem. Amit nem értek, hogyan lehet, hogy annyit kapok élesben, mikor practise-ban simán tudok jobbat, ugyanazon feltételekkel :confused2: :think: De tényleg...

Grat mindenkinek!!!

Pályákkal nekem nem volt gondom, de vigyáztam ott, ahol Zoli bukott. :)
Szabó Zéé

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2013 szomb. aug. 03 09:44

brown írta:Nekem ez a futam most kuka :( Elromlott a pedálom, folyton befékezget, így nem sok értelme volt :( és amíg nem szerzek be újat addig sajnos szünet van, de a többieknek jó versenyt, hajrá FWD! :D
Milyen kormány ? Vagy is pedál kell ? :D
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2013 szomb. aug. 03 11:05

FuReady írta:Célba értem a versenyen, de szeretnék reklamálni a "versenyirodán" a következő linken látható események miatt, két kameraállásban: http://www.youtube.com/watch?v=GWl-t8Nm6AI :( (ha kell, mellékelem a replay-t is)

Pont én is így jártam ott. :( :(
HELL DIGITAL RALLY TEAM

foki78
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: foki78 » 2013 szomb. aug. 03 12:36

Célban.kár a hogy a végén eldobtam :confused2:

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2013 szomb. aug. 03 16:07

Beértem.
Utolsó előtti szakaszt inkább kitörlöm az emlékezetemből :D előtte 5 ből 5x mentem rajta végig minden kisebb nagyobb hiba nélkül. Most még egy c4h is besikerült. de még azon kívűl is bennehagytam magamhoz képest rengeteget. Voltam mindenhol csak az úton nem :D

Ha nincs a 2 c4h akkor igen jó lett volna. Így se rossz ez elsőnek :)
Jó verseny volt, jó szakaszokkal (Foront kivéve. azt az univerzumból is törölném :D )
:up:
Vaszily László

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 szomb. aug. 03 20:45

Célban! A cseh pályákon eddig még nem mentem, bár az utolsó ismerősnek tűnt. Nem tudom mennyi eltévedés, kicsúszás és tetőn átfordulás után, lecsorogtam.

Kösz a szervezőknek a versenyt, nagyon tetszettek a pályák! :up:
(Ez utóbbiért természetesen a készítők előtt is le a kalappal. :respect: )

Varga Pedro
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Varga Pedro » 2013 vas. aug. 04 14:24

Sziasztok!

Dobnátok egy jelszót. mert nem kaptam valamiért.

Köszönöm!
Pedro
HELL DIGITAL RALLY TEAM N4

brown
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brown » 2013 vas. aug. 04 16:37

DuRR írta:
brown írta:Nekem ez a futam most kuka :( Elromlott a pedálom, folyton befékezget, így nem sok értelme volt :( és amíg nem szerzek be újat addig sajnos szünet van, de a többieknek jó versenyt, hajrá FWD! :D
Milyen kormány ? Vagy is pedál kell ? :D
Valami szar genius kormányom van, igazából csoda hogy idáig kibírta :D Be kéne újítanom valami normálisra már, csak még nem tudom milyenre :)

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 vas. aug. 04 19:04

FuReady írta:Kérem az esemény kivizsgálását.
A kivizsgálás jár mindenkinek aki:
-Jelzi a problémáját --legyen az bármilyen eredetű--
-Mellékeli a szükséges dokumentumokat --replay, slot stb--

A futam végén vizsgálódunk. Így aki csak tudja, folytassa legjobb tudása szerint.
Kép

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 vas. aug. 04 19:58

spal írta:

A futam végén vizsgálódunk. Így aki csak tudja, folytassa legjobb tudása szerint.
Ebben az esetben kérek egy mail címet, ahova küldhetem a replayt. :)
És köszönöm. :)
FüReady Motorsport

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 vas. aug. 04 20:42

FuReady írta:
spal írta:

lacka kukac kincseslap.hu
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 vas. aug. 04 21:02

lacka6 írta:
FuReady írta:
spal írta: A kivizsgálás jár mindenkinek aki:

lacka kukac kincseslap.hu
Elküldtem a levelet/replay-t. :respect:
FüReady Motorsport

Lepaul
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lepaul » 2013 hétf. aug. 05 10:29

Beértünk. :)
Nem számítottam ilyen eredményre, örülök. :)
Az utolsó pályán volt egy borulásom, de nem ezen múlt az esetleges jobb helyezés.
Köszi K4-esek a csatát, Grat Fiúk! :respect:
Köszönöm a versenyt a Szervezőknek, fasza volt! :up:
Giorgio Garage Rally Team

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2013 hétf. aug. 05 13:19

Szabo Zoltan írta:Amilyennek jósoltam, itt babér nem termett :) Azért beértem. Amit nem értek, hogyan lehet, hogy annyit kapok élesben, mikor practise-ban simán tudok jobbat, ugyanazon feltételekkel :confused2: :think: De tényleg...
Grat mindenkinek!!!
Pályákkal nekem nem volt gondom, de vigyáztam ott, ahol Zoli bukott. :)
Célban! Zoli! Úgy érzem, hogy sokat segített, hogy a repülőnapon beszéltünk az aszfalt pályákról, egy nem kapkodós tempót autóztam, ami még tetszett is! ;) Ezt az eredményt neked köszönhetem, hogy elmondhattam a mostani tapasztalataimat az aszfalt pályákról és a Subaru Impreza 555 Gr.A-ról ezeken a pályákon! :respect:

Köszönöm a versenyt, én tartottam picit a pályáktól, de a sors úgy diktálta, hogy egy tolatással mindössze, a célban vagyok!
Gratulálok a célbaérkezőknek! :up:
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2013 hétf. aug. 05 15:28

spal írta: Küldök privátban mélcímet, oda el tudnád küldeni a repit és a slotot meg ami még ehhez kell? Kivizsgáljuk amilyen hamar csak tudjuk, és meglátjuk mit tehetünk.
Ment.

Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 hétf. aug. 05 20:39

Gépelek ...mert úgy támadt kedvem,és ide mert ha válaszolni nem is legalább olvasni eltudják(remélem)....egyébként foganatja ugy sem lesz,bár lassan tényleg nem is érdekel....az egész. Többeknek az előre lépés mást jelent mint egyébként a szó jelentése...
De hogy szüljön sünt amelyik ötlete volt ez a materiál faszom. Meg voltak a "pályásurak" sértődve mikor írtam hogy jólenne ha tudnák azt hogy mibe nyúlnak...sőőt kikérték maguknak hogy őők ugyan játszanak is ezáltal tudják hogy mit is alkottak....nagy lófaszt gyerekek.
Ha ez a radek féle fizika szerintetek így fasza akkor egy damp vagy egy vizes felületen végig sem lehet menni rajta. Azért annyi jókívánságot a továbbiakban: sosem játszatok csak egy radek és egy murvás autión,persze vizes felületen....
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 hétf. aug. 05 20:44

FuReady írta:
spal írta:

Zoli...ne hülyéskedj már.(!!) Azt megértem hogy készültél a fordulóra...meg is látszik.De azért mert ott egy bug van azért mit vársz lackáéktól...??
Amúgy+ 30mp max.....mivel nem is realisticben játszunk :mad: :mad: No mind1 Én az elmult fordulót nulláztam ugy hogy reális esélyem volt az 1helyre...és mégsem...
HFRT Team

Válasz küldése