9. Kincses kupa

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: 9. Kincses kupa

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2013 kedd jún. 25 13:47

Lacka6 köszönjük szépen,ez futam jobban tetszet,mint MMRBR. sok hibám super rally volt,autoban mellé választotam utolsó lettem
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

SMisi
Vendég

Hozzászólás Szerző: SMisi » 2013 kedd jún. 25 15:24

Gatti írta:
SMisi írta:Nálam is sajnos van 2-3 olyan pálya amin folyamatosan akad. szó szerint folyamatosan.....pl. a svájcin is.....Felbontást levettem már a legkisebbre, amitől már távolra nem is látni, és pl. az új Cseh pályákon mikor bemondja a lassítót még nem látom, de hiába kezdek fékezni, hirtelen előbukkan :confused2: ..... és csatt.... gépnek bírnia kellene, ahogy bírja is a pályák 95%-át.... ezek olyan dolgok amíg nem éli át az ember, nem tudja mennyire kiábrándító :(

Első vagy Másod osztályban indultál ?

Másodba neveztem, azt hittem a kevés játszás oda se lesz elég, de ahogy néztem a nagy többség messze teljesítményük alatt ment, így nem lepődnék meg, ha R1-be átraknának. min. 20s bennmaradt a svájci akadásoknál, nem is értettem a célban, mit keresek ott ahol. Majd a következőn már helyreáll a rend :D

Tomek
Vendég

Hozzászólás Szerző: Tomek » 2013 kedd jún. 25 17:12

Jó futam volt!
Voltak csúszások,pörgések de komolyabb problémák nélkül sikerült végigvinni a szakaszokat.
A eredményeket nézve,lepődött vagyok hogy egyesek milyen időket futottak R1-ben. :lollypop:
Gratulálok minden versenyzőnek! :)
Kép
Mitsubishi Lancer EVO IX N4

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 kedd jún. 25 18:29

azért a 60ezer letekert nem kevés (szerintem) 8)

Loczi Kristof
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Loczi Kristof » 2013 kedd jún. 25 19:24

Attila Szocs írta: Lóczi Kristófnak külön gratula, az N-el brutálisat ment. :respect:
Köszönöm, neked pedig nagy gratula a győzelemhez! :) :up:

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 kedd jún. 25 21:04

Erős a mezőny, még pontot sem szereztem :D
Úgyhogy innentől: Eat my dust. :D

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 kedd jún. 25 21:13

Szerintem 1 pontot szereztél :)

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 szer. jún. 26 10:20

-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 szer. jún. 26 22:20

Örülünk a sok pozitív visszajelzésnek, repesünk a sok szoros csata láttán és dolgozunk a "fagyos" --"nemtészta" szaggatás-- élmények elkerülésén.

Akinek van ideje, kérem fussa le ezt a teszt futamot és mondja el milyen volt számára. Lehetőleg minden egyes szakaszról legyen valami, és bár nem kell a technikai oldalára szorítkozni, mégis örülnénk ha arról is írna pár megjegyzést a szakaszhoz. --játszhatóság, mind fps, mind "ledobegyúthiba" viszonylatban--

Az észrevételeket köszönjük!

A futam teszt jellegű, tehát nyitott és nem kerül kiértékelésre, ellenben holtverseny esetén felhasználhatjuk zsarolás és idegőrlés bűntettéhez.
Kép

Vasgabi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 csüt. jún. 27 13:04

Üdv!
Észrevétel:
Liptakov1-en sajnos még mindig nem lehet elindulni a hátsókerekes autókkal aszfalt gumival. Ezért az utána következő pályán is murvás gumival kellene menni. Ez kicsit hátrányosabb a többiekkel szemben. Vagy ki kellene hagyni ezt a szakaszt a versenyből, vagy lehetőséget kapni a gumiválasztásra a következő szakaszra.

Sziasztok.

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 csüt. jún. 27 14:44

Teljesen rendben volt minden nálam a teszten,a Vasgabi álltal említett problémát szerintem is murva gumival kellene kezelni :)
McCrash

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 csüt. jún. 27 16:25

Vasgabi írta:Üdv!
Észrevétel:
Liptakov1-en sajnos még mindig nem lehet elindulni a hátsókerekes autókkal aszfalt gumival. Ezért az utána következő pályán is murvás gumival kellene menni. Ez kicsit hátrányosabb a többiekkel szemben. Vagy ki kellene hagyni ezt a szakaszt a versenyből, vagy lehetőséget kapni a gumiválasztásra a következő szakaszra.

Sziasztok.
Két lehetőség körvonalazódott bennem ezzel a szakasszal kapcsolatban.
Először arra gondoltam h utolsó szakasznak fog csak szerepelni és a K5 (lada) kategoriásoknál nem fog beleszámítani a versenybe.
Vagy lehet még a gumi választással variálni.

Megkérném az érintetteket h vitassák meg melyik megoldás lenne jobb számukra.
Bajnokságból nem szeretném kihagyni ezt a pályát.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

2Kuncu7
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: 2Kuncu7 » 2013 csüt. jún. 27 17:55

Üdv!
Személy szerint a gumi variálásra szavazok, azon a pályán több helyen is jól jön a murva gumi, ahova pedig nem lenne szükséges, ott fokozza az élvezetet! :D
2Kuncu7

Giorgio Garage Rally Team

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 csüt. jún. 27 18:06

2Kuncu7 írta:Üdv!
Személy szerint a gumi variálásra szavazok, azon a pályán több helyen is jól jön a murva gumi, ahova pedig nem lenne szükséges, ott fokozza az élvezetet! :D

Nem érint a dolog, de kategórián belül van egy "űrhajó", ezzel a gumi mizériával csak még jobban azt toljátok, hogy mindenki azzal mennyen!! :rolleyes:

Innentől saját vélemény csak erős idegzetűeknek!!

És még mindig nem értem mit keres abba a kategóriába mikor mindenki tudja, hogy egyszerűen nem fér össze a többivel, 2 éve arról beszél már minden érintett, hogy változtatni fognak azóta se történt ez ügyben semmi! Elhiszem, hogy nem ér rá valaki/valakik csak ezzel foglalkozni, sokra becsülöm azt, hogy egyáltalán valaki még szán időt erre a játékra, de ne kenjük már 1 emberre, hogy miatta nem tudunk változtatni!!! Átrakni egy másik kategóriába nem hiszem, hogy többe kerülne 1 percnél, 3-ból 2 ember rábólintana és kész! Hozzáteszem nem érint a dolog és soha nem is fog valószínű, mert nem megyek H-ban max a Yugoval ha lenne újból kupája :rolleyes:
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 csüt. jún. 27 19:56

Tusy írta: Hozzáteszem nem érint a dolog és soha nem is fog valószínű, mert nem megyek H-ban max a Yugoval ha lenne újból kupája :rolleyes: [/size]
Persze a szamarának semmi keresni valója sincs H-ban...igaz...de a Yugónak sem,... az "A-kicsiben",de annyira szerencsétlen hogy sehová nem sorolható.Egyébként a samarát kb A6-ba belehetne sorolni,meg hozzábaszarintani a többi A6-ba sorolandót.
Viszont így már nem 2perc...
Halkan megjegyzem hogy simán a kreáló is kitilthatja ill. "átsorolhatja"az autót más kategóriába...(én ugyanúgy nem engedném mint a teszt katot indulni....)
HFRT Team

Vasgabi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 csüt. jún. 27 23:45

lacka6 írta:
Vasgabi írta:Üdv!
Észrevétel:

Sziasztok.
Két lehetőség körvonalazódott bennem ezzel a szakasszal kapcsolatban.
Először arra gondoltam h utolsó szakasznak fog csak szerepelni és a K5 (lada) kategoriásoknál nem fog beleszámítani a versenybe.
Vagy lehet még a gumi választással variálni.

Megkérném az érintetteket h vitassák meg melyik megoldás lenne jobb számukra.
Bajnokságból nem szeretném kihagyni ezt a pályát.
Részemről a leghumánusabb megoldás, ha gumiválasztásra lesz lehetőség, esetleg menjen mindenki gravel gumival pl. de ez bizonyára kiverné a biztosítékot.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. jún. 28 05:31

Vasgabi írta:.... esetleg menjen mindenki gravel gumival pl. de ez bizonyára kiverné a biztosítékot.
Teljesen mind1...ezzel a materiál faszsággal ugy el lett baszva a realitás égisze alatt egy rahedli pálya hogy újra kellene tanulni az szinte összeset...de a cseheket főleg.No ehhez se kedvem,se időm.
No már most biztos használja a francia is ezt...de észre sem venni...itt+ egy radek félén végig sem tudok menni úgy csúszik.Szóval akár lehet vizes murva gumit is tenni száraz aszfaltra...így is úgyis szar.
Sokszor kifejtettem hogy miért utálom a variálásokat,főleg ha a régit már megszoktam...nem értem miért is csodálkoztok hogy sokan lelépnek a régiek közül.... az újszülöttnek pedig minden vicc új.
De itt mindig is ez volt a cél...bár ki is volt a "fej"...: az újak megnyerése...valamint a "variáljunk mert az úgy jó".
No ennyit a radekok véleményezéséről. Aztán az alap pályákat ne felejtsétek el végérvényesen....
HFRT Team

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2013 pén. jún. 28 10:29

És az nem oldható meg hogy csinálni a hátsó kerekeseknek 1 ugyan olyan versenyt kivéve utolsó szakasz akkor másik lenne ? Nagyjából ugyan annyi km ? Mert ha már végre vannak ezek a fasza pályák nehogy már ne tudjunk rajta menni ...
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 pén. jún. 28 11:00

DuRR írta:És az nem oldható meg hogy csinálni a hátsó kerekeseknek 1 ugyan olyan versenyt kivéve utolsó szakasz akkor másik lenne ? Nagyjából ugyan annyi km ? Mert ha már végre vannak ezek a fasza pályák nehogy már ne tudjunk rajta menni ...
Nem megoldható két külön rally egyként kezelése.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 pén. jún. 28 14:15

kár értük, mert még ezek a szakaszok amiknek valami értelmük is van...
nem mint a japánok a ki megy többet két kerékkel a füvön szakaszok......

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. jún. 28 19:41

Gatti írta:kár értük, mert még ezek a szakaszok amiknek valami értelmük is van....
...azért ez elég szubjektív kijelentés,bár az eredeti formájában jók voltak... ami viszont közhely duma még Sebitől hogy : nagyon nehéz az alap pályák szintjén kiadni újat...(és ez a játszhatóságra értve...mivel ennek kellene lenni az 1sz. szempontnak,nem a kinézete....).
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. jún. 28 19:53

lacka6 írta: Nem megoldható két külön rally egyként kezelése.
Viszont erről beszéltem hogy miért kellett valamin változtatni ami beszopat akár egy autót is.... érdekes hogy több autó fizikáját már egy éve is van hogy tesztelgeti vki és mégsincs belőle semmi.Az elején a fordított ss-eket és más pályákat hetekig teszteltük hogy "előgyüjjönek" a gyerekbetegségek ,most+ ki lett találva ez a materiál faszság és be is lett rakva..mind1 hogy mi a hibája nem számít.... nem megy a lada mit számít,ki nem szarja le.
Máskor azért olyat kellene variálni ami előre viszi a játékot..nem hátra!!!
Elhiszem hogy uncsi hogy leírom amit gondolok sokszor...de egy jó dolgon akkor kellene változtatni ha jobb születik belőle...mert elbaszni a hülye is eltudja.Azért addig volt kontroll az egésznek még Falcont érdekelte a dolog...
HFRT Team

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 szomb. jún. 29 16:34

hát nem tudom, h a kopott felület vagy a material miatt, de az eddig sínautózásom elveszett, minden kanyarban orrtolós lett a kicsike, el kellett kezdeni használnom a KF-et is, nem tudom, nem érzem az igazinak :rolleyes:

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 szomb. jún. 29 19:28

NyilasM írta:
Valaki közérthetően beavatna, hogy mi változott és mikor, az mit érint, és ha eddig a nyugodt fejlesztés volt a vezérelv akkor most mitől lett ez a virslifőzős tempó?

Azért Te, Misi, mindig ott bábáskodtál a plugin fölött, nem értem mi lett akkor, hogy lett, ha már a Te véleményedre sem adnak... --kik?--. --igen... el vagyok maradva, de nem mint a borravaló, sokkal inkább mint a MÁV a --modern--kortól--
NyilasM írta:De itt mindig is ez volt a cél...bár ki is volt a "fej"...: az újak megnyerése...valamint a "variáljunk mert az úgy jó".
Valamelyest ez mindenhol így van, ahol bármiféle fejlesztéssel kapcsolatos dolog van, persze mindamellett, hogy az ismert, jól bevált dolgokat csak akkor cserélik, ha van egy bizonyíthatóan jobb. Egy online játéknál ez specifikusabb. Az "öregek" előbb-utóbb elkopnak, ez törvényszerűség, megtartani szinte semmivel nem lehetne őket, így érthető az újaknak kedvezés mechanizmusa, de a kapkodással akkor sem egyeztethető. --hozzáteszem, a változásokat, általánosságban, én sem szeretem--

Az alap pályákat meg nem akarjuk hanyagolni, csak kis színt is szeretnénk már belevinni. --az első futam saját tapasztalataim alapján egyre inkább kezdem elvetni 256k-s színvilágot és kielégítőnek vélni a monochrome-ot...--
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 szomb. jún. 29 20:42

Inkább privátba folytatom... ;) :reszeg:
Úgyis Én vk. az anarchista "ne is mondjam"micsoda itt a fórumon lassan..
Most már leszarom hogy ki mit hogyan csinál vagy nem...be kell látnom hogy itt mindenáron a játék megváltoztatása,meg reformálása a cél.
Végre lett volna minőségi pályáink is a radekok-liptakovok "személyében"...erre föl haladunk a korral és csinálunk belőle se nem aszfalt,se nem murva pályát...gratulálok.

Azért törölni kellene az összes rekordokat illetve az egész hotlap rankot...mivel az egész játék körülményei megváltoztak. ;)
HFRT Team

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 szomb. jún. 29 21:17

Azért törölni kellene az összes rekordokat illetve az egész hotlap rankot...mivel az egész játék körülményei megváltoztak. ;)

Na végre én is ezt mondom :)

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 vas. jún. 30 11:59

Gatti írta:Na végre én is ezt mondom :)
Első körben.: radek 1-2,liptakov 1-2,pribram 1-2, az összes "tarmac england" szakasz, bergheim, peklo 1-2, PDT r.sprint...
HFRT Team

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 vas. jún. 30 15:31

:offtopic:

Material maps és egyéb problémák megvitatását folytassuk a plugin topikba.
Köszi!
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 vas. jún. 30 18:44

lacka6 írta::offtopic:

Material maps és egyéb problémák megvitatását folytassuk a plugin topikba.
Köszi!
Dehát ide is tartozik! :P

Ami ahhoz kell, hogy a Kupa résztvevői jól érezzék magukat, az mind ide tartozik és ha vita tárgya akkor a résztvevők foglaljanak állást. Ha ez megtörtént, akkor a többség akaratával, támogatásával hatásosabb lehet az érdekképviselet. Mert hogy Misit, meg egy két hangos embert elhajtanak, mint a magzatvizet az megszokott, de ha már egy "bajnokság rendező" fordul kéréssel, javaslattal a plugin fenntartói felé, száz emberrel a háta mögött, az már más.
Kép

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 vas. jún. 30 19:01

Ok, akkor kezdésnek nézzünk meg egy 2:45 -ös Tannert...
gondolom nem okoz problémát ? :rabbit:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 vas. jún. 30 20:06

Gatti írta:Ok, akkor kezdésnek nézzünk meg egy 2:45 -ös Tannert...
Ez a 2:45 csak számodra meglepő...Ez egy teljesen normális idő egy Ranga Peti, vagy Hajdó Laci kaliberű versenyzőnél....
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 vas. jún. 30 20:44

Gatti írta:Ok, akkor kezdésnek nézzünk meg egy 2:45 -ös Tannert...
... én azt hiszem hogy 46 v. 47 volt a legjobb időm... de ha keresgélek még mindig megvannak az alap 37 pálya replayai...
De mielőtt átesne egy pár ember a ló másik oldalára és mondjuk a hotlap és a rekor statot törölné mindenestül ...szóval annak javaslom hogy szerkesszen egy honlapot és indítson egy másik plugint.
Talán erősen fogalmaztam de azért komplett múltat nem törlünk.... nem hitetlenkedni kell hanem gyakorolni.Az alap pályákba ill az olyan szakaszokba nem variál akkorát(sztm) ez a materiál vmi. hogy törölni kellene.
Az hogy ki milyen időket fut az már kezdettől foglalkoztatta a hitetlenkedőket,igazából ha vki Tőlem paranojásabb akkor festi(is)magát az tuti...de mégis hiszem és tudom hogy azok az idők valódiak.Ellenben mostanság nem győzök törölni "fiatal"versenyzők idejeit olyan szakaszokon ahol simán lehet nagyokat vágni... akár a hotlapon,akár a rekordok közül.
HFRT Team

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 vas. jún. 30 21:09

Tévedés , ez számodra is meglepő : 2:50:337
Nem azt mondtam, hogy csal ,egyszerűen csak azt hogy lássuk .....megnézzük és azt mondjuk, hogy aztakurva......... tanulunk.... ennyi.

Vasgabi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 hétf. júl. 01 01:26

Az én észrevételem az, hogy ez a material maps változtatás csak élvezetesebbé tette a játékot. Sokkal inkább érezhető a pálya felülete, kicsit hosszabbítani kellett a setupokban a segédrugót, meg a platofmot is magasabbra tenni, ettől nem lesz az autó magasabban, csak jobban kirugózik a kerék. Legalábbis én ezt vettem észre.
Mostanában volt időm (sajnos) és belemerültem a setupokba. Egyszóval, minden ok szerintem.

Üdv mindenkinek.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 hétf. júl. 01 12:19

Vasgabi írta:Az én észrevételem az, hogy ez a material maps változtatás csak élvezetesebbé tette a játékot. Sokkal inkább érezhető a pálya felülete, kicsit hosszabbítani kellett a setupokban a segédrugót, meg a platofmot is magasabbra tenni, ettől nem lesz az autó magasabban, csak jobban kirugózik a kerék.....
Ha ezt egy normál felületnél csinálod is jobb lesz természetesen,ill ezt ha már régebben megcsináltad akkor most a tapadás hiányát pótolni nem tudod.
De hát kinek a pap ,kinek a papné....
HFRT Team

Vasgabi
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 hétf. júl. 01 21:16

NyilasM írta:
Vasgabi írta:Az én észrevételem az, hogy ez a material maps változtatás csak élvezetesebbé tette a játékot. Sokkal inkább érezhető a pálya felülete, kicsit hosszabbítani kellett a setupokban a segédrugót, meg a platofmot is magasabbra tenni, ettől nem lesz az autó magasabban, csak jobban kirugózik a kerék.....
Ha ezt egy normál felületnél csinálod is jobb lesz természetesen,ill ezt ha már régebben megcsináltad akkor most a tapadás hiányát pótolni nem tudod.
De hát kinek a pap ,kinek a papné....
Miután a plugin nem igazodik hozzám, így én igazodom őhozzá. :respect:

szorcsiii
Vendég

Hozzászólás Szerző: szorcsiii » 2013 szer. júl. 03 12:30

Következő forduló mikorra várható??

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 szer. júl. 03 19:16

9. Kincses Kupa 2.forduló

Jelszó emailbe elküldve.
6 cím visszadobta a levelet, többnyire citromail.

http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... y_id=22327
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 csüt. júl. 04 09:25

Én célban vagyok, de még mindig nem érzem elég gyorsnak a murvát, bár a lényeg a pontszerzés :)

Nektek egy kalappal...

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2013 csüt. júl. 04 10:21

Hű basszus, én valamiért azt gondoltam jövőhéten lesz a 2. forduló. :think:
Kép

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2013 csüt. júl. 04 12:41

2. futam célban!
Bőven voltak események, a hibáimat leírtam a szakaszok utáni kommentekbe!

Kb. hasonló eredményre számítok, mint az előző fordulón. (20-22. hely absz.) Nagyon jó forduló volt ez is, nagyon tetszik, hogy 8 szakasz van.
Hajrá mindenkinek! ;)
Kép

MARZOA Juan
Vendég

Hozzászólás Szerző: MARZOA Juan » 2013 csüt. júl. 04 13:32

lacka6 írta:9. Kincses Kupa 2.forduló

Jelszó emailbe elküldve.

Hi, I have not received the password
juhakkk(@)hotmail.com
thanks

vca
Vendég

Hozzászólás Szerző: vca » 2013 csüt. júl. 04 16:28

lacka6 írta:9. Kincses Kupa 2.forduló

Jelszó emailbe elküldve.

pass for rally please

(VCA) vicenç caihuelas

vicenccaihuelas(@)gmail.com

gracias

VILADRICH Josep
Vendég

Hozzászólás Szerző: VILADRICH Josep » 2013 csüt. júl. 04 17:30

hi, I don't received the password.

VILADRICH josep

jrviladrich(@)hotmail.com

thanks!

M Martinez
Vendég

Hozzászólás Szerző: M Martinez » 2013 csüt. júl. 04 18:26

I don´t received the password.

algima0(@)gmail.com

Thanks.

Rafa Iglesias
Vendég

Hozzászólás Szerző: Rafa Iglesias » 2013 csüt. júl. 04 18:34

hi, I don't received the password.

Rafa Iglesias
rafaiglesias2(@)gmail.com

thanks!

R Ariza
Vendég

Hozzászólás Szerző: R Ariza » 2013 csüt. júl. 04 18:50

I don´t received the password, please send to:

arizasport(@)hotmail.com

thanks so much.

mario_jerez
Vendég

Hozzászólás Szerző: mario_jerez » 2013 csüt. júl. 04 18:51

I don´t received the password.
mario_jerez
mario_jerez_rbr(@)hotmail.com

Thanks.

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 csüt. júl. 04 18:52

Lefutva, nagyobb hiba nélkül, se c4h se tolatás se forgás :dance:
Élveztem végig, próbáltam nagy tempót diktálni de végig az óvatosság dominált!
Utsó előtti gyorson (Newbobs) Faterom végig a ventilátort matatta mellettem (a gépet fújja 1000 fokba, csak ezért jött, hogy felállítsa a gép mellé) a vége felé a pofámba fújta a papírokat, utána a monitor meg köztem elrakta :omg: :reklamacio:
majdnem eldobtam de szerencsére megfogtam:
(Én) - Nem kéne!!!!
(Fater) - Mit izgulsz majd újra indítod!
(Én) - Nem lehet ez bajnokság!
(Fater) - És? Majd újra indítod a bajnokságot!
:D

Rajtolóknak sok szerencsét!! :biztat:
Érkezőknek gratula!! :reszeg:
Kép

R Ariza
Vendég

Hozzászólás Szerző: R Ariza » 2013 csüt. júl. 04 18:52

I don´t received the password, send to:

arizasport(@)hotmail.com

thanks!!

Válasz küldése