9. Kincses kupa

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Re: 9. Kincses kupa

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2013 vas. szept. 29 21:03

Célban!
Ebből most nem lesz kategória pont lopás, volt 2 c4h, mind a kettő kikerülhető lett volna ha "20 centivel" korábban fékezek. A JP-t szkippeltük mert sikerült odaverni nagy tempónál az erdőben, váltó sebességbe maradt, aztán ahogy visszagurult a talpára, lefulladt és nem akart beindulni. A szet egyébként csodás, a tapadás álom, és a navigátor is egyre kevesebbet hány a szakaszok végén, tehát fejlődünk, még 15 év és abszolút bajnokok is lehetünk! :bringa:
Kép

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 hétf. szept. 30 20:03

Célban újjra

Nem mondható valami fényes futamnak, éedekesebb lessz a bajnokság :) multkori frissétésem óta lett valami az rbr-el , hengerfejesedik el a 2ik szakaszokon, pedig vigyazok a bal lab fekkel, es nem pörög ki a motorja a imprezanak az első szakaszokon sem, különösebb hiba csak a falstonon volt rögtön az elején, lekapott az útrol és egy call4help lett belőlle aztán fék nélkül végig a szakaszon :)) Reméllem rájövök a problémára, valakinek ha valami ötlete van szóljon légyszives, a gsket fix be van pipálva....

Grat a célbaérőknek :respect:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2013 kedd okt. 01 12:28

Gratulálok Lóczi Kristóf, keményen mész az N-es Subaruval, szép kis csata volt. :up: :respect:

Loczi Kristof
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Loczi Kristof » 2013 kedd okt. 01 16:41

Bóta Róbert írta:Gratulálok Lóczi Kristóf, keményen mész az N-es Subaruval, szép kis csata volt. :up: :respect:
Köszönöm! :) Most kedvenc pályák voltak, úgyhogy nyomtam ahogy tudtam :) Jó csata volt, nem sokon múlott a vége :up: ;)

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 kedd okt. 01 17:06

Pontoztunk.

A legtöbb helyen ahogy nézem még azért van értelme rohanni egy jobb helyezésért, szóval hajrá mindenkinek!
Kép

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 kedd okt. 01 19:57

Gratulállok Szőcs Ati :respect: :up:

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 pén. okt. 11 12:21

Sziasztok!

Jelentem célban vagyok...elég izgulós volt, mert itt a vége és nem akartam nagyot hibázni! Ez sikerült is, de kíváncsi vagyok nem ment-e nagyon a tempó rovására...nektek egy kalappal!!!

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2013 szomb. okt. 12 22:08

Ahogy nézem át kell váltanom a csacsira :D
http://zsiga.uw.hu
http://simivideo.uw.hu (RBR-es)
Hell Digital Rally Team

lisztes100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: lisztes100 » 2013 vas. okt. 13 02:52

simivideo írta:Ahogy nézem át kell váltanom a csacsira :D

:P
Kép

Hawerok, Buli, Rally

FiaSko SE

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 kedd okt. 15 19:15

Lefutottam a versenyt, hát őőőőő mit is mondjak..... :think: :rolleyes:
Eső nekem soha nem feküdt, valószínű soha nem is fog, nem tudom begyakorolni mert annyi időt nem kívánok szánni erre a hobbira :)
Falstone 2-n becsúsztam az árokba, onnan nem tudott kijönni, kb 20 cm-es lehetett az árok c4h, végül is teljesen mindegy, anélkül se vertem volna meg Petit, akinek gratulálok nagyon szépen megy egész évben!! :respect: :respect:
Második nap felszáradt pályákon már jobb volt menni, de Hualapait elféltem, Greenhillsen meg túl lassú voltam, Newbobs2-t áttoltam ami a csövön kifért egy pici hibával WR lett, imádom azt a pályát :lollypop: :lollypop:
Minden méterét élvezem, egy igazi ízig vérig munkás pálya, gyors, tele kanyarokkal, a legtöbb helyen le kell vágni, sok kézifék, szinte mindenhol keresztbe lehet csak menni lendületből :rally2: :wub:
Feltöltöttem a repit ha valakit érdekel:
http://www.youtube.com/watch?v=Tl0Yfqy7 ... e=youtu.be

Ugyan itt még mindig matricázni tudó kollegát keresek, aki bematricázza nekem a Civicet! ;)
Kép

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 kedd okt. 15 19:59

Lóczi Kristóf: 00.002, ez most komoly??? :eek: :eek: :D :respect:
Gratula. :)
FüReady Motorsport

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 szer. okt. 16 07:11

Tusy írta:Lefutottam a versenyt, hát őőőőő mit is mondjak..... :think: :rolleyes:
Eső nekem soha nem feküdt, valószínű soha nem is fog, nem tudom begyakorolni mert annyi időt nem kívánok szánni erre a hobbira :)
Falstone 2-n becsúsztam az árokba, onnan nem tudott kijönni, kb 20 cm-es lehetett az árok c4h, végül is teljesen mindegy, anélkül se vertem volna meg Petit, akinek gratulálok nagyon szépen megy egész évben!! :respect: :respect:
Második nap felszáradt pályákon már jobb volt menni, de Hualapait elféltem, Greenhillsen meg túl lassú voltam, Newbobs2-t áttoltam ami a csövön kifért egy pici hibával WR lett, imádom azt a pályát :lollypop: :lollypop:
Minden méterét élvezem, egy igazi ízig vérig munkás pálya, gyors, tele kanyarokkal, a legtöbb helyen le kell vágni, sok kézifék, szinte mindenhol keresztbe lehet csak menni lendületből :rally2: :wub:
Feltöltöttem a repit ha valakit érdekel:
http://www.youtube.com/watch?v=Tl0Yfqy7 ... e=youtu.be

Ugyan itt még mindig matricázni tudó kollegát keresek, aki bematricázza nekem a Civicet! ;)
Köszönöm, de azért Te sem panaszkodhatsz :) Am festés témában beszélj Gazdig Petivel és hivatkozz rám ;)

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 szer. okt. 16 09:07

Pontozás történt, hiba esetén értesítsetek!

Úgy látom azér a legvégére is maradnak izgalmak:

R1 abszolútban Nyilas Misi "Alonso-i" álmokat dédelgethet Hajdó Laci legyőzésére, Lóczi Kristóf N-esként odaérhet az abszolút 3. helyre.

K1-ben folytatódik a Hajdó-Nyilas párharc, azonban a második helyre még a jelenleg hatodik Szőcs Attila is bejelentkezhet --Juan Marzoa, Ranga Péter, Füredi Zoltán trióval egyetemben--.

K2 teljesen nyílt, a két titán, Lóczi Kristóf és Szoták Dani közt 4 pont különbség van. A harmadik helyért Bitto Zsolt és Szanyi Gábor csatázik, ez 3 ponton múlik.

K3 Brigés István és Rózsa László párharca döntetlenre áll, pontegyenlőséggel várják az utolsó fordulót, igazi ki-ki játék. Bóta Robi, Berki Norbert, Varga Ádám hármasa csatázhat a 3. helyért.

K4 Lénárt Péter bebiztosította bajnoki címét, melyhez ezúton is gratulálunk --és egy önkéntes beszámolót el is várunk tőle, ossza meg sikere titkát, érzéseit, az ellenfelek megítélését stb.-- Mögötte Juhász Balázs is nyugodtan várhatja az örömautózást hozó utolsó fordulót, második helyét már nem veszélyezteti senki. Bíró Gergőt és Ferencz Zoltánt 8 pont választja el, nehéz küzdelem lesz Zolinak.

K5 Dancs István Andrásnak --ismertebb nevén simivideonak-- ismét gratulálunk a bajnoki címhez! Magyari Bence és Vas Gábor meccsel még a legjobb hátsókerekes címért.

R2 abszolútban Rafa Iglesias és Carlos Nunez még harcban áll az első helyért, míg a harmadik hely biztos tulaja Francisco Chávez. Somberki Misi lett a legjobb magyar, megelőzve Kertész Ákost és Pallai Leventét.

K21-ben szinte teljesen ugyanez a helyzet.

K22-ben úgy néz ki, hogy Sáska Márton, Kecskeméti Ádám, Jansen András, Nagy Laci egy jó kis adok-kapokba ment volna bele, ha egy időben kezdik a pontgyűjtést. Így azonban a sorrend marad a fent leírt.

K23-ban Cobas Angel bajnok lett, congratulation to him! Szebenszki Gergő és Vass Péter egymásközt dönti el a 3. és 2. hely sorsát.

Sok sikert az utolsó fordulóhoz!

apró megjegyzés: lehet ám a fórumot használni egymás elismerésére, a saját bosszúságunk kifejezésére, mások tanáccsal való ellátására/tanács kérésre... Tudom, hogy mindenki leterhelt, mi sem vagyunk másképp, de egy szép hajrát azért még van képünk kérni Tőletek! d3
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 szer. okt. 16 13:25

spal írta:Pontozás történt, hiba esetén értesítsetek!

Úgy látom azér a legvégére is maradnak izgalmak:
R1 abszolútban Nyilas Misi "Alonso-i" álmokat dédelgethet Hajdó Laci legyőzésére, Lóczi Kristóf N-esként odaérhet az abszolút 3. helyre.
K1-ben folytatódik a Hajdó-Nyilas párharc, azonban a második helyre még a jelenleg hatodik Szőcs Attila is bejelentkezhet --Juan Marzoa, Ranga Péter, Füredi Zoltán trióval egyetemben--.
Sajnos hiába tart évek óta(talán a kezdetek óta) a "célbéérési" pozitív statisztikám a technika néha közbe szól és itt is közbe szólt... az a bizonyos nullázás a kilépés miatt rosszkor jött egy biztos 2.hely helyett, ezért is inkább visszafelé nézek mint előre(mielőtt bárki is fanyalogna az elmúlt 7 komplett bajnoki szezon alatt 2x dobtam el,ugye az 7szezonx12fordx12szakasz :) ...).
Arról nem is beszélve hogy tőlem sokkal gyorsabb versenyzők is vannak mögöttem...szóval a mostani helyezésem számomra igen hízelgő.
HFRT Team

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 csüt. okt. 17 12:04

NyilasM írta:
Ugyan már Misi! Nem vagy te magyar válogatott labdarúgó, hogy magyarázni kelljen a bizonyítványt... d3
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 csüt. okt. 17 15:55

:cool2: :) :reszeg:
HFRT Team

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 csüt. okt. 24 19:08

Mentem, ahogy tudtam... :rolleyes:

Volt egy C4H-em Bisanne-n (túleröltettem), szóval a versenyem elúszott/eredménynek annyi... :rolleyes:

Viszont KÖSZÖNÖM a szervezőknek a bajnokságot, tetszett + jó volt küzdeni, legközelebb talán nagyobb szerencsém lesz... (vagy nem kéne bénáznom, ez a másik opció) d3

Szóval: RESPECT! :respect3:
FüReady Motorsport

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 pén. okt. 25 10:42

Én is beértem :) Zoli bácsit még a bukás ellenére sem tudtam megfogni, elég szépet ment :) Kíváncsian várom a többieket és majd készül az év végi beszámoló is :)

Lepaul
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lepaul » 2013 pén. okt. 25 13:18

Célban! :)
Köszönöm a szervezőknek és a játszópajtásoknak az egész sorozatot! :reszeg: :up:

Gratulálok Peti, kíméletlen voltál egész idő alatt! :)
Megérdemled az elsőséget! :respect:
Giorgio Garage Rally Team

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 pén. okt. 25 17:06

Azé' te sem vagy pirítós :D

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2013 szomb. okt. 26 23:45

Finító.
Jó kis rally volt, bár máskor is ilyen szépen menne. :D Köszi a rendezést, remélem még lesz folytatása a kupának, vagy indul hasonló bajnokság! :biztat:
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 vas. okt. 27 20:20

spal írta: Bíró Gergőt és Ferencz Zoltánt 8 pont választja el, nehéz küzdelem lesz Zolinak.

Megpróbáltam nem jött be, ezt írtam utsó kommentbe, ez teljesen igaz egész versenyemre...
Tudtam, hogy nincs esélyem csak ha megnyerem a versenyt ennek ellenére próbáltam a maximumot adni, de biztonságba kockázat nélkül, erre a pályák adottak is voltak hisz ezeket ismeri mindenki, csak sajnos JV2-n a gyors szerpentines részen besokalltam leestem az útról, 15 másodperc... :omg:
Ez után mégjobban nem érdekelt a dolog már tudtam, hogy nincs esély az év végi dobogóra, csak a verseny gyorsaságik érdekeltek, csak a legjobb idő, aztán Cote 2-n leestem az útról megint, a szakadékból csak c4h-val tudtam kijönni.... :banghead:
Mind1 imádtam ezt a sorozatot, öröm volt minden verseny, olyan emberekkel harcolhattam akik közben megkerestek facebookon, akikkel beszélgettem autókról, versenyzőkről, versenyekről, jövőről, pont mint valójában gyorsaságik között...nagyon élveztem az egészet, az ilyen sorozatokért érdemes játszani, remélem ugyan ezekkel az Emberekkel csatázhatok majd az OB-n is, remélem erről minden "ellenfelet" sikerült meggyőzni, és remélem még sokáig csatázunk így együtt és jönnek még sokan akik hasonlóan jól érzik majd magukat közöttünk! ;)
Gratulálok Petinek a Bajnoknak, minden elismerésem!!!! voltak holtpontok nálad is de nagyon jól kezelted a dolgot, tényleg minden tisztelet a Tied és remélem nem mész máshova!!! ;) :respect:
Balázsnak és Gergőnek akik egy S1600-al iskoláztak néha mindenkit, hiába a tecnhnika fejlődése, úridőket mentek! :respect:
Palinak is hatalmas respect!! Remélem még több jó csatát vívunk veled is, ott van még Carlos, Gábor, Barna, Laci, Atti, András, Bence (aki szerintem altatott :reklamacio: ) Csabi (aki lelépett :rolleyes: ).......
Élveztem a versenyeket, és nem is érdekel a végeredmény, csak a versenyek, HATALMASAK vagytok köszönöm a versenyeket NEKTEK, remélem sokáig maradtok ebbe a "pici" kategórába,!! :respect: :respect: :respect:
Köszönöm a szervezőknek, minden versenynek "legalább" ilyen szinvonalunak kellene lenni, remek volt minden verseny!! :respect: :respect: :respect:

Várjuk a fojtatást!!!! :D ;)
Kép

brown
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brown » 2013 hétf. okt. 28 12:32

Köszönöm a szervezőknek ezt a bajnokságot, nagyon jó versenyeket szerveztek :respect: (bár kicsit sok volt a francia pálya :P ) Mondjuk az én részemről elég gyengén sikerült, vagy a kormány volt szar, vagy a gépem, vagy én (főleg én :D ). Ezt jól jellemzi, hogy amikor végre sikerült összerakni egy jó setupot utolsó fordulóra, és gyakoroltam is rá, és jól is ment, akkor a második szakaszon megint el(kék)halálozott a gépem (két hónap óta először pont most) :banghead: Kicsit sem vagyok csalódott :confused2: Na mindegy, azért néha sikerült jókat csatázni, kíváló játszótársak voltak, gratulálok Petinek meg a többieknek is, nagyon jók voltatok :reszeg: :D

2Kuncu7
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: 2Kuncu7 » 2013 hétf. okt. 28 15:07

Célba értem!

Először is köszönet a bajnokságért a szervezőknek!! Nekem ez volt az első Kincses Kupám, és nagyon élveztem! Jó versenyek voltak, és nagy csatákat is tudtam vívni a kategóriatársakkal, ezért köszönet Siminek, Vas Gabinak, Gyurinak! Remélem Ti is annyira élveztétek mint én! :D

Úgy álltam a bajnoksághoz, hogy most versenyzek egy jót, az eredmény nem számít, de az első két forduló után láttam, hogy van esély az év végi dobogóra, így ez lett a cél: a K5 kategória dobogója! A bajnokság féltávjáig jól is ment minden, azután jött 3 rossz futam, de a végére összeszedtem a vasat és úgy gondolom az utolsó 2 forduló jól sikerült, és remélem meg lesz a dobogó 2. foka! :D

Még egyszer köszönet mindenkinek, nagyszerű sorozat volt!! Remélem lesz folytatás! :rally2:
2Kuncu7

Giorgio Garage Rally Team

szorcsiii
Vendég

Hozzászólás Szerző: szorcsiii » 2013 hétf. okt. 28 17:39

Hát nem a legjobban ért véget ez az utolsó futam. A 7. gyorson befagyott a gép kellett nyomnom egy restartot és így nem tudtam folytatni, pedig a 2. osztály 10. helyén álltam összetettbe. Ez lett volna a legjobb eredményem a gémbe. :banghead:

A szervezőnek köszönöm a bajnokságot nagyon tetszett igaz nem tudtam minden versenyen indulni,de remélem jővőre is lesz bajnokság.

ocsy
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ocsy » 2013 hétf. okt. 28 18:29

Célba sajna nem értem :mad:

Így marad a K3 ezüstje.
Punkyval izgalmasra sikeredett az utolsó forduló, igazi ki-ki játék volt.
Bár kicsit izgultam amikor elkezdtem a fordulót, de mindig ez van ha tétversenyen megyek.
És ez szüli a hibákat.
A 3. szakaszra rossz setuppot töltöttem be, dobálós aszfaltot.
Már éreztem az elején hogy a szerpentines részen valami nem ok, és a középső tempós részen ez be is bizonyosodott.
Egyszerűen nem bírtam befordulni, és fakorlátot fogtam.
Nagy perec és c4h lett.
Szenvedtem lefelé menet is, elment a futómű, és még párszor lecsúsztam az útról.
Aztán megállt a motor.
Szóval ez a forduló volt számomra a legrosszabb.
Bár őszinte leszek, nem érdemeltem volna meg a K3 bajnoki címet.
Egy fordulót sem nyertem meg, míg Punky jó párat.
Igaz a forduló elött azonos pontunk volt, de ez így ok.
Bóta Robi meg fényévekkel elöttem jár, így max a bronz járna nekem.

Gratulálok Punky jókat csatáztunk.
És Kenubinak, foki78nak meg a többieknek.

Köszönöm a sorozatot, jó volt látni régi nagy neveket, és újoncokat, feltörekvőeket.

Remélem majd OB-n találkozunk!!!!

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2013 hétf. okt. 28 18:46

Mindenkinek hatalmas gratula.
Az S2000-res kategória igen szépen alakulgatott egész szezon alatt. Érdekes hogy Bóta kolléga nem nagy erőfeszítéssel is ott van a dobogón. Itt arra gondolok, hogy míg aki minden fordulón elindult és pontot szerzett nincs elől. Ő pár versenyen indulva ott van a harmadik helyen. Gratula neki. Na de Punky is egy érdekes személyiség. Amit ő művel az emberfeletti. Mindegy milyen autó, milyen kategória ő ott tud lenni mindenhol és azt hiszem billentyűvel. Ocsy is nagyon érzi ezt a kategóriát és ha hibamentesen versenyzik verhetetlen számomra pedig én is nyomom neki, de nem eléggé.... Berki Norbert kezek nélkül ilyen eredményeket ér el, én erre azt mondom világszínvonalon meg állja a helyét és mindenkinek róla kéne példát venni, amikor azt a szöveget olvasom: Nem érdekel az RBR letörlöm, egy fos stb... Minden fejben dől el gyerekek. Ha OB-n is ilyen kemény mezőny lesz, mindenkinek fel kell kötnie a gatyót ha jó eredményt akar zárni. Kemény OB elé nézünk ha lesz, és remélem lesz!!!! Köszönöm a színvonalas rendezést és remélem lesz folytatás :) Kell még pár virtuális serleg a profilba :) :reszeg: :respect:
TOTAL RACING SPORT EUROPE

Kép

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 hétf. okt. 28 20:57

Célban vagyunk :rally: gratula R Petinek
A feladat az volt, hogy bíztonságosan célba hozzuk az autót és ne üssük le az olaj teknőt, mint a Hargitán d3 , így is a Bisane tetőn majdenem össze jött egy borulás. Mikor láttam a kiírást, hogy alap pályák lesznek, versenyre nem is gondoltam. Nyilas úr, hogy célban volt már, volt kis nyomás, hogy a technika nehogy most is átverjen, de kibírta. Örülök, hogy volt tétje Misibának köszönhetően az utolsó futamnak is és graulállok neki, hogy a technikai gondok ellenére , jó évet zárt :respect:

Külön gratuláció L. Kristófnak, szépen oda pörkölt az abszolutban, a jó ki N14-es Subival :up:

A szervezőknek meg hatalmas köszönet a szervezésért és az egéssz bajnokságért, élvezetes volt minden futamotok, értékeltem a munkátokat, reméllem jövőre is megszervezitek és rajthoz állhatunk :taps: :respect3:

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 hétf. okt. 28 21:54

Hajdó László írta: Örülök, hogy volt tétje Misibának köszönhetően az utolsó futamnak is ....
Gratulálok Neked Én is :respect: :respect: :respect: és természetesen mindenkinek aki elindult ezen a sorozaton :reszeg: :reszeg:
Igen...több versenyzőt ki lehetne emelni...van akit "ezért",van akit "azért"...és nem utolsó sorban a szervezőket... de mindenkinek jár a gratuláció.
Jó kis sorozat ez...mindig is az volt és remélhetőleg a folytatás is az lesz... :respect: :reszeg: :reszeg:
HFRT Team

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 hétf. okt. 28 22:01

NyilasM írta:
Hajdó László írta: Örülök, hogy volt tétje Misibának köszönhetően az utolsó futamnak is ....
Gratulálok Neked Én is :respect: :respect: :respect: és természetesen mindenkinek aki elindult ezen a sorozaton :reszeg: :reszeg:
Igen...több versenyzőt ki lehetne emelni...van akit "ezért",van akit "azért"...és nem utolsó sorban a szervezőket... de mindenkinek jár a gratuláció.
Jó kis sorozat ez...mindig is az volt és remélhetőleg a folytatás is az lesz... :respect: :reszeg: :reszeg:
:up:

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 hétf. okt. 28 22:06

Gratulálok nektek, nagyon jól mentetek ;) :respect: :respect: :respect:
Szabó Zéé

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 kedd okt. 29 10:12

Sziasztok!

Akkor úgy érzem elérkezett az idő, hogy elsősorban gratuláljak mind a szervezőknek (akik egy rendkívül színvonalas bajnokságot tettek le az asztalra), mind a versenyzőtársaimnak, akik ebben az színvonalas bajnokságban tanúbizonyságát adták annak, hogy igenis mi magyarok ( kik virtuálisan, egyesek az életben is :D ) hatalmas pilóták vagyunk. Büszke vagyok arra, hogy itt versenyezhettem és ezt csak tetézte, hogy életem első Kincses kupáján sikerült elhoznom a kategória bajnoki címet. Azt hiszem nem túlzok, ha azt mondom, hogy az egyik legerősebb első kerekes mezőny gyűlt itt össze és hatalmas megtiszteltetés, hogy ilyen versenyzőkkel tudtam csatázni. Ha jól számoltam abszolút értékelésben sem szégyenkezhetek, de elsősorban magamnak sikerült bizonyítani és számomra ez a legfontosabb.

Év elején álomszerűen indult a sorozat, mondhatni szépen elhúztam a többiektől. Aztán jött egy olyasfajta szakadék, ami nem tudom minek köszönhető és igazából nagyon elgondolkodtam azon, hogy van-e egyáltalán keresnivalóm ilyen színvonalú bajnokságban, ilyen klasszis pilótákkal egy kategóriában. Bevallom, abban, hogy végül is kikecmeregtem ebből a gödörből, azt több kategória-, és versenyzőtársamnak is köszönhetem és itt nem szeretnék neveket megemlíteni, úgy is mindenki tudja, akinek inge :) Tehát ismét visszaszálltam a csatákba és a végére sikerült egy jó hajrával már a bajnokság vége előtt egy versennyel bebiztosítani a végső győzelmet. Ez számomra hatalmas élmény volt és rendkívül jól esik a gratuláció olyan emberektől, akikre eddig úgy tekintettem, mint kitűzött példaképekre...

A csatákat nagyon élveztem és szeretném egyenként megköszönni a kategória és csapattársaknak a biztatást és együttműködést, mert ehhez a sikerhez ők is hozzájárultak :) Köszönöm Nektek!

Juhász Balázs, kedves csapattársam bebizonyította, hogy ha begyújtja a rakétákat és a technika is úgy akarja, akkor befoghatatlan. Személy szerint egy nagyon tehetséges pilótának tartom, ezúton is gratulálok neki a 2. helyért és ez már csapatban a 2. serleg :)

Bíró Gergővel már Arrabonán is "összeakadt a bajszunk" :) Szerintem őt senkinek sem kell bemutatni, egy nagyon jó kezű srác :)

Ferencz Zoltán kolléga ( ha nevezhetem így ) nagyon sokat segített a tapasztalatoki gyűjtésében és sok hasznos tanáccsal látott el, továbbá sok egyéb jellegű beszélgetést folytattunk és számomra nem kérdés, hogy egy hihetetlenül nagy sportember és felhőtlenül tud örülni a másik sikerének. Ja, majd elfelejtettem: Piszok gyors a gyerek :)

"Palibácsi" azt kell mondjam, hogy a végére elég erőteljesen belehúzott itt a dolgokba és bekopogtatott egyesek ajtaján, hogy azért ő sem sokat használja a féket :) Nagyon szépeket ment ő is :)

Castro Carlos egy rendkívül szimpatikus és áldozatos sportember. Rengeteget beszélgettem vele és nem kérdés, hogy jó pilóta. ERC-n neki jött ki jobban a lépést és le is győzött, ezúton gratulálok neki a bajnoki címhez!

Vakán Gabi, aki szintén csapattársam. Szomorú vagyok, mert ha veszitek a fáradtságot és megnézitek egy-egy gyorsasági eredményét Gabi az egyik leggyorsabb első kerekes pilóta, azonban most ez nem jött elő. Sokkal több van ebben a srácban, mint amit az eredmény mutat!!!

Lénárt László Úr: Őt egy szóval jellemezném és tudom, hogy ő nem sértődik meg :) "ELMEBETEG" :D Ügyes, ért a setekhez és ha elkapja a fonalat, akkor nincs mese :)

Dörgő Barna, Geiger Attila és Takács András: Őket személyesen nem ismerem, mivelhogy még nem beszéltem velük, de számomra kiderült, hogy azért vannak itt emberek, akik kezdenek belejönni a dolgokba :)

Major Csabi!!!Jár egy seggberúgás, mert Petőfi módjára lépett le a bajnokságból, majd ezt megbeszélem vele :)

Végül, de nem utolsó sorban Bence! Csatlakoznék Zolihoz és szerintem is altatott kicsit, mert ő már párszor bebizonyította, hogy mit tud :)

Zárszóként még egyszer mindenkinek szeretném megköszönni és bocsi, ha túl hosszúra sikeredett a köszöntőm, de ez az eddigi legnagyobb eredményem, ezért vagyok ennyire feldobott :) Remélem még sok szép csatát vívunk...a kategória meg legyen még a jövő zenéje :D

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 kedd okt. 29 10:14

Annyival még kiegészíteném a dolgot, hogy számomra Hajdó Laci is honfitárs, ezért írtam így! :D Csak a félreértések elkerülése végett :)

Loczi Kristof
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Loczi Kristof » 2013 kedd okt. 29 12:30

Sikeresen megláttuk a célt az utolsó fordulón is. :)

A szervezőknek hatalmas köszönet a bajnokságért, remek futamok voltak! :up:
Gratulálok Hajdó Lászlónak a bajnoki címhez, és természetesen minden kategória bajnoknak is! :respect: :respect: :respect:
Nagyon örülök a kategória első helynek, illetve hogy egy ilyen erős mezőnyben sikerült a top5-ben végeznem.
Nagyon jókat küzdöttem Szabó Zéével, Füredi Zolival, Juan Marzoa-val, akivel végig közel voltunk a pontozásban
és ha jól számolom holtversenyben lettünk harmadikok. Gratulálok nekik is! :up: :)
És persze nem utolsó sorban gratulálok Szoták Dánielnek, akitől végig csak pár pont választott el a kategóriában. :respect:
Ő is nagyon gyors pilóta, csak sokszor nem igazán jött ki neki a lépés.
Az egész bajnokságnak kicsit ob hangulata volt, hogyha ott is ilyen erős lesz a mezőny akkor fel kell kötni az alsóneműt! :reszeg:

szdanika
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: szdanika » 2013 kedd okt. 29 12:58

Loczi Kristof írta:És persze nem utolsó sorban gratulálok Szoták Dánielnek, akitől végig csak pár pont választott el a kategóriában. :respect:
Köszönöm! :respect:
Gratulálok a bajnoki címedhez! Nem volt sok közöm hozzád, így csak a biztos célbaérés volt a cél és ha nem hibáztál a bajnokság során, akkor max csak a második hely jött össze :)
Köszönjük a sorozatot és grat minden helyezettnek! :taps:

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 kedd okt. 29 13:36

No nem kell már számolgatni, elég olvasni a ponttáblát. :P

Köszönjük minden kedves indulónknak, hogy megtiszteltek bizalmukkal! Évértékelőket várjuk ide, ahogy páran már el is kezdtétek nagyon helyesen!

A tőlem szokásos hosszú monológ sem marad el, csak egy párhuzamos dimenzióban ragadt...

Ami fontos közlemény még, hogy aki az értékeltek közül szeretne oklevelet --a szokásoknak megfelelően-- az Lackának vagy nekem küldjön egy viszonylag nagy képet az autójáról, lehet borulás közben, lángok ostroma alatt, vagy csak úgy, a garázsban --bár abban semmi izgalmas se nincsen d3 --. Ezt persze még egy mailben tudatjuk majd mindenkivel. Átadás a szintén szokásos digitális módon, karácsony környéke, de véghatáridő az 2013.12.31.

Az eddigiek itt láthatóak: 5. --- 6. --- 7. --- 8.

Előfordulhat, hogy csak google fiókkal engedi megtekinteni, ebben az esetben írjon rám valaki és én felgyújtok valamit... :reklamacio:
Kép

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2013 kedd okt. 29 14:34

Gratulálok Hajdó Laci barátomnak a bajnoki címhez! :reszeg: :respect:

És gratulálok minden kategória győztesnek és dobogósnak! :respect:

Nekem ez a bajnokság nem jött össze, pedig tetszett, 2x az első helyről estem ki technikai probléma miatt (kikapcsolt a gépem), ez úgy eléggé visszavett a lelkesedésből, 1x eldobtam. Mikor célba értem akkor sikerült megnyerni 2x vagy 2., 3. helyeken beérni, már nem emlékszem pontosan. Sajnálom, szívesen csatáztam volna az elején.

Lóczi Kristófnak külön gratulálok, minden elismerésem! :respect: :up:

Jó szervezés, jó bajnokság! :respect:

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2013 kedd okt. 29 15:49

Köszönöm az elismerő szavakat!!! :respect: Egy bajnoktól mindig nagyon jó érzés és nagy motiváló erőt ad a továbbiakhoz!!! :reszeg:

Nem sok vizet zavartunk ebben a bajnokságban, számos technikai problémával küszködtünk végig, ami vezetési hibából adódtak. Ezen el is ment mind a kedv, mind a bajnokság.

Szeretnék én is gratulálni az összes kategória dobogósainak, nagyon megérdemelték!!! :respect:
Nem utolsó sorban a szervezőknek is a színvonalas bajnokságot, amit zökkenőmentesen sikerült lebonyolítaniuk!!! :respect: :reszeg:
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Loczi Kristof
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Loczi Kristof » 2013 kedd okt. 29 19:29

Attila Szocs írta:Lóczi Kristófnak külön gratulálok, minden elismerésem! :respect: :up:
Hajdó László írta:Külön gratuláció L. Kristófnak, szépen oda pörkölt az abszolutban, a jó ki N14-es Subival :up:
Köszönöm! :respect:
FuReady írta:Lóczi Kristóf: 00.002, ez most komoly??? :eek: :eek: :D :respect:
Gratula. :)
No ezt is jókor veszem észre :rolleyes:
Erre szokás mondani hogy "a lökhárítón lévő rovarrétegnek köszönhetően" d3

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 kedd okt. 29 19:42

mr.bean írta:Annyival még kiegészíteném a dolgot, hogy számomra Hajdó Laci is honfitárs, ezért írtam így! :D Csak a félreértések elkerülése végett :)
:up:

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 kedd okt. 29 19:51

Loczi Kristof írta:Sikeresen megláttuk a célt az utolsó fordulón is. :)

A szervezőknek hatalmas köszönet a bajnokságért, remek futamok voltak! :up:
Gratulálok Hajdó Lászlónak a bajnoki címhez, és természetesen minden kategória bajnoknak is! :respect: :respect: :respect:
Nagyon örülök a kategória első helynek, illetve hogy egy ilyen erős mezőnyben sikerült a top5-ben végeznem.
Nagyon jókat küzdöttem Szabó Zéével, Füredi Zolival, Juan Marzoa-val, akivel végig közel voltunk a pontozásban
és ha jól számolom holtversenyben lettünk harmadikok. Gratulálok nekik is! :up: :)
És persze nem utolsó sorban gratulálok Szoták Dánielnek, akitől végig csak pár pont választott el a kategóriában. :respect:
Az egész bajnokságnak kicsit ob hangulata volt, hogyha ott is ilyen erős lesz a mezőny akkor fel kell kötni az alsóneműt! :reszeg:
Köszönöm Loczi Kristóf ;) neked mégegyszer gratulállok, végig néztem ma, hatalmasat mentél minden futamon az N-es Subaruval :respect:

És természetesen minden résztvevőnak és bajnoknak Gratulállok, hosszu volt az év és a kis kategóriából is voltak nagyon ügyes versenyzők, meg az R2ben is(gyüjteni a kilómétereket :) ), további sok sikert mindenkinek :up:

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 kedd okt. 29 19:53

Attila Szocs írta:Gratulálok Hajdó Laci barátomnak a bajnoki címhez! :reszeg: :respect:
Köszi barátom :up:
:taps: :reszeg: majd kiveszünk valahol egy Dacia Sanderot, megünnepeljük, csak ésszel és tesztelünk a hóban, murva megvolt :))

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 szer. okt. 30 19:14

Hajdó László írta:
Loczi Kristof írta:Sikeresen megláttuk a célt az utolsó fordulón is. :)
A szervezőknek hatalmas köszönet a bajnokságért, remek futamok voltak! :up: :reszeg:
Köszönöm Loczi Kristóf ;) neked mégegyszer gratulállok, végig néztem ma, hatalmasat mentél minden futamon az N-es Subaruval :respect:
És természetesen minden résztvevőnak és bajnoknak Gratulállok, hosszu volt az év és a kis kategóriából is voltak nagyon ügyes versenyzők, meg az R2ben is(gyüjteni a kilómétereket :) ), további sok sikert mindenkinek :up:
Hmmm...tényleg...azt hiszem Kristóf tényleg megérdemel egy külön gratulációt :respect: :respect: :respect: nem gyengén bánt az N-es paripával :reszeg: :reszeg:
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 szer. okt. 30 19:16

Hajdó László írta: Köszi barátom :up:
:taps: :reszeg: majd kiveszünk valahol egy Dacia Sanderot, megünnepeljük, csak ésszel és tesztelünk a hóban, murva megvolt :))
De jól hangzik amit Atinak írtál :reszeg: Ti így nyomjátok?? :cool2: :cool2: :respect: :respect:
HFRT Team

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 szer. okt. 30 20:03

NyilasM írta:
Hajdó László írta: Köszi barátom :up:
De jól hangzik amit Atinak írtál :reszeg: Ti így nyomjátok?? :cool2: :cool2: :respect: :respect:
Most hétvégén ez volt a program, de csak mértékkel d3

MARZOA Juan
Vendég

Hozzászólás Szerző: MARZOA Juan » 2013 szomb. nov. 02 02:19

Congratulations to all the winners in all categories.
It was a great championship
Congratulations and thank you very much to the organizers. :respect:

Rafa Iglesias
Vendég

Hozzászólás Szerző: Rafa Iglesias » 2013 szomb. nov. 02 18:12

For me also to congratulate all the winners in all categories.
It was a great championship and the R2 category hotly contested until the end
Great Plugin-Rallysimfans
thank you very much to the organizers.

szgergo20
Vendég

Hozzászólás Szerző: szgergo20 » 2013 vas. nov. 03 18:06

Sziasztok!
Köszönöm a szervezőknek a bajnokságot, :respect: nagyon jól éreztem magam, jó versenyek voltak. :D :taps: Sikerült technikai hiba nélkül végig versenyezni a szezont. Nagyon örülök a kategória 2. helynek. :reszeg: A bajnokság elején nem gondoltam, hogy dobogós lehetek, de csak összejött. Bár nem voltunk túl sokan a géposztályban. Mégegyszer köszönöm és remélem, hogy lesz folytatás! :ballons: :taps: :reszeg: :cool2:

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2014 szer. jan. 01 12:53

Akit esetleg nem sikerült elérnünk, annak itt is jelezzük, hogy elkészültek az oklevelek, megtekinteni és letölteni az alábbi linken lehet:

https://plus.google.com/photos/11267331 ... 5d-ow_ywRQ

Ha bárkinek panasza van, esetleg igényelni szeretne, az megteheti, keressen engem vagy Lackát --akár privátban, akár levélben--

Ezúton is köszönjük egész éves támogatásotokat! :respect:
Kép

Válasz küldése