9. Kincses kupa

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: 9. Kincses kupa

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 kedd júl. 23 19:12

Tegnap este úgy mentem aludni, hogy be csúszik egy potya pont, de nem így lett.

Örülök, hogy tetszett ez a kis hűsítő havazás.
A pálya összeállítás nagy részét spal végzi, én csak elmondom neki nagyjából mit szeretnék és ő mondja a pályákat.

A következő verseny 1.5x szorzós lesz és 10 szakaszos.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 kedd júl. 23 19:19

NyilasM írta:...
A vinyóm egyébként menet közben műveli folyamatosan hogy felpörög és kattan egyet... 1x már csinálta de abba maradt... most kezd kóros lenni úgy érzem.
Ez a jelenség erősen vinyó haldoklás, de ha sikerül kiküszöbölni, hogy buzerálja a problémás szektorokat abba hagyja.
Nekem is ilyen az egyik vinyom de pont olyan kelyen volt, h két partició közé be tudtam határolni.
Amúgy táp hiba tud ilyen bajt csinálni a vinyón. 3db garis vinyót cseréltem ezzel a problémával (negyediket már nem volt pofám) mire rájöttem h a táp csinálta.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 kedd júl. 23 19:20

lacka6 írta:Tegnap este úgy mentem aludni, hogy be csúszik egy potya pont, de nem így lett.

Örülök, hogy tetszett ez a kis hűsítő havazás.
A pálya összeállítás nagy részét spal végzi, én csak elmondom neki nagyjából mit szeretnék és ő mondja a pályákat.

A következő verseny 1.5x szorzós lesz és 10 szakaszos.
és aszfalt? :P :P :D

Tizot
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tizot » 2013 szer. júl. 24 06:33

Valami gond lehet a pontozással...Nekem mindig csak 2 pont jut :D :D :D
Kép

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 szer. júl. 24 08:28

Kategória 15. vagyok. Az jó, nem? :( Nagy értelmét nem látom a nagy hajtásnak. :tired:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 szer. júl. 24 08:57

Nem nagyok a különbségek, kitartás ;)
Szabó Zéé

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 szer. júl. 24 12:35

Major Csabi írta:és aszfalt? :P :P :D
Mivel a tervek szerint 4-4-2-őt játszunk, mint a disznóhólyag kergetők, valamint úgy látjuk jónak --no jó, csak én, a Főnök küzd a vegyes felületű futamokért és egyszer lehet jól fejbe vág egy unicumos üveggel--, ha a szorzós verseny egyen felületű, és még azt is hozzátéve, hogy ha már fairplay, akkor 1-1-et érdemel a murva és az aszfalt, akkor aki ért a valószínűséghez és a számításhoz, az kalkulálhat... d3

Szorzós verseny lesz a 4. és a 7. futam, így aki külön készülni szeretne ezekre, az így készüljön.

Most hétvégén "kupa időben" megint nyílt tesztet tartunk ahol számítunk a résztvevők segítségére. --részletek hamarosan--
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 szer. júl. 24 17:51

spal írta:
Major Csabi írta:és aszfalt? :P :P :D
Mivel a tervek szerint 4-4-2-őt játszunk, mint a disznóhólyag kergetők, valamint úgy látjuk jónak --no jó, csak én, a Főnök küzd a vegyes felületű futamokért és egyszer lehet jól fejbe vág egy unicumos üveggel--, ha a szorzós verseny egyen felületű, és még azt is hozzátéve, hogy ha már fairplay, akkor 1-1-et érdemel a murva és az aszfalt, akkor aki ért a valószínűséghez és a számításhoz, az kalkulálhat... d3

Szorzós verseny lesz a 4. és a 7. futam, így aki külön készülni szeretne ezekre, az így készüljön.

Most hétvégén "kupa időben" megint nyílt tesztet tartunk ahol számítunk a résztvevők segítségére. --részletek hamarosan--
értem, h hajó, de mitől nem süllyed el?
Akkor vagy aszfalt vagy murva :D :P de ha murva, akkor a következő aszfalt, illetve ha aszfalt, a következő murva :hemuveg:

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 szer. júl. 24 19:00

Major Csabi írta:
Vagy véletlenül Lacka ünnepi hangulatba kerül, és úgy felpörög valami zárjegy-hiányostól, hogy kreál egy negyedik felületet d3

Amúgy szinte biztos, hogy aszfalt, de a változtatás jogát fenntartjuk.

Közszolgálati Közlemény

Itt a teszt itiner, kérek minden idővel rendelkező versenyzőt, hogy a saját és kupa érdekében mondjon véleményt a pályák játszhatóságáról, mert feltett szándékunk egy aszfalt alapú havas verseny. Érdemes figyelembe venni a pálya lejártságát --állapot: normál, használt, új-- és hogy a "csapadék" okoz-e valakinél framerate ritkulást, vagy egyéb káros abnormalitást. Köszönjük az észrevételeket!
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 szer. júl. 24 19:25

spal írta:
Major Csabi írta:
Vagy véletlenül Lacka ünnepi hangulatba kerül, és úgy felpörög valami zárjegy-hiányostól, hogy kreál egy negyedik felületet d3

Közszolgálati Közlemény

Itt a teszt itiner, kérek minden idővel rendelkező versenyzőt, hogy a saját és kupa érdekében mondjon véleményt a pályák játszhatóságáról, mert feltett szándékunk egy aszfalt alapú havas verseny. Érdemes figyelembe venni a pálya lejártságát --állapot: normál, használt, új-- és hogy a "csapadék" okoz-e valakinél framerate ritkulást, vagy egyéb káros abnormalitást. Köszönjük az észrevételeket!
5.-et lehetne, mint a franciskán a mixmod és a monte carlo mod :D

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 szer. júl. 24 21:35

spal írta: Vagy véletlenül Lacka ünnepi hangulatba kerül, és úgy felpörög valami zárjegy-hiányostól, hogy kreál egy negyedik felületet d3
Faszikám te idelátsz? :)
Tényleg zárjegy-hiányosat fogyasztok (móri finomságokat)

Bajnokságon belüli szakasz eredményeket kreálgatom.
Pár nap és publikus.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 csüt. júl. 25 19:35

spal írta:

Engem a havazás nagyon zavart, ezeken a pályákon baromi közel van minden és minden csupa szürke és fehér, így a fehér foltok az arcba nagyon fílingesek, de túlon túl zavaróak is voltak, a pelyhekkel nem lett volna bajom!

Amúgy a pályák jók, az autó is jól kezelhető rajta, nem csúszik jobban mint bármelyik havas pálya! nekem nem szaggatott egyik se pedig full grafikán játszom, egy régi gépen!
Kb ennyi észrevétel, jaaa és nem szeretem a havat! :P :D
Kép

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 pén. júl. 26 07:51

lacka6 írta:Faszikám te idelátsz? :)
Én, mindent! d3
Tusy írta:
Köszönjük a gyors észrevételt! Akkor ha többeket is zavar a havazás, hanyagoljuk, mint március 15-e a hókotrókat.
Kép

tottiiii
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: tottiiii » 2013 pén. júl. 26 12:33

Nekem tetszett az összeállítás,és nekem nem volt zavaró a hóesés sem ...az utolsó nagyon csúszott de asszem havon ez benne van :D

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 pén. júl. 26 16:37

A Grand Slam után hiteltelen lenne, ha én panaszkodnék, de ettől függetlenül sincs semmi baj ezzel a kombóval. Picit gondolkodni is kellett, nem csak tolni ezerrel.

Pöpec, jöhet a verseny. :up:

(Az eredményeket hol találom? )
Tusy írta: Köszönjük a gyors észrevételt! Akkor ha többeket is zavar a havazás, hanyagoljuk, mint március 15-e a hókotrókat.
Hejj. Ha ezt Pintér et meglássa. :help1:

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 pén. júl. 26 18:36

Szabó Zéé

hgabi4
Vendég

Hozzászólás Szerző: hgabi4 » 2013 pén. júl. 26 20:20

Sziasztok! Teljesen új vagyok és szeretném megtudni hogy a nevezésen kívül szükségem van-e még bármi másra a részvételhez? Pl.:licensz, más regisztráció,valami... A válaszokat előre is köszönöm!

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 pén. júl. 26 21:11

Köxke. Nem örülök a kategóriák összevonásának. Még pontot sem fogok szerezni. :confused2:

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 szomb. júl. 27 05:26

hgabi4 írta:Sziasztok! Teljesen új vagyok és szeretném megtudni hogy a nevezésen kívül szükségem van-e még bármi másra a részvételhez? Pl.:licensz, más regisztráció,valami... A válaszokat előre is köszönöm!
Sikeresen neveztél ;)
Következő verseny jelszavát a fórumon használt email címedre fogod kapni.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 szomb. júl. 27 05:38

Tényleg nincs baj a pájákkal...de nem N3-al megyek az tuti!Már azt is tudom mivel :)

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2013 szomb. júl. 27 06:27

candle írta:
Köxke. Nem örülök a kategóriák összevonásának. Még pontot sem fogok szerezni. :confused2:
Nekem meg igen is tetszik ez a összevonás ... Legalább küzdeni kell hogy csurranjon cseppenjen pár pontocska d3 Ami nekem nem jött eddig még sose össze :D
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 szomb. júl. 27 06:56

Hát jah, kell küzdeni. Az elaprózással az a baj, hogy akkor meg lennénk vagy 3-an a kat-ban. Szóval inkább megyek wrc-k ellen. Laci, meg fogod találni a játszótársadat ;)
Szabó Zéé

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 szomb. júl. 27 12:22

Szabo Zoltan írta:Hát jah, kell küzdeni. Az elaprózással az a baj, hogy akkor meg lennénk vagy 3-an a kat-ban. Szóval inkább megyek wrc-k ellen. Laci, meg fogod találni a játszótársadat ;)
Sajnálom, h feldobtam a gondolatot, de ha már belekezdtem akkor pár gondolat:

1. És ha 3-an lennének, akkor mi van? Zavar, h a keveset gyakorló játékosok dobogósok lesznek? (Nem basztatásból, de tényleg magyarázza már el nekem valaki, h miért zavar bárkit is az, h indítasz sok kateget? Nyilván, a kiértékelőnek szopás, bár nekem a GS-nél mindig az volt az utálat tárgya, amikor nem tudtam egyben legyűjteni a sorrendet, hanem számolgatni kellett a különböző kategóriákat. Ezt a problémát is megoldja, ha nem vonsz össze kategeket.)
2. Ha a wrc-k ellen akarsz menni, megteheted abszolútban is. Egyszerűen ne a saját kategóriádat nézd, hanem a wrc-ket és ollé!
3. Küzdeni nem fogok. Nincs időm annyit játszani, h tudjak küzdeni azokkal, akiknek van. Egyáltalán örülök, h vissza tudtam nézni a rsf.hu-ra.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 szomb. júl. 27 12:23

DuRR írta:...
Nekem meg igen is tetszik ez a összevonás ... Legalább küzdeni kell hogy csurranjon cseppenjen pár pontocska d3 Ami nekem nem jött eddig még sose össze :D
Mint a viccben a medve a vadásznak? "Vadász, vadász! Te szopni jársz ide! " ;)

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2013 szomb. júl. 27 12:37

Én se játszok már nagyon... Csak 2hetente felteszem a kormányt amikor van Kincses azt ennyi ...
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 szomb. júl. 27 14:18

Ne sajnálj semmit Laci, felmerült valami, amivel nem értesz egyet. Én igen. Mástól nem sajnálok semmit, se pontot, se dobogót. Jó ha van valaki, akivel lehet csatázni. Régen Nekem Krizsa volt, Schumi, stb. Mostanság Füredi, meg páran. A wrc-t azért említettem, mert most A8-cal megyek. Ha S1600-tal mennék, akkor sem érdekelne az A7. N3-asok is elvertek, mikor S1600-tal mentem, annyira nem zavart :)
Szabó Zéé

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 szomb. júl. 27 14:45

candle írta:
Sajnálom, h feldobtam a gondolatot, de ha már belekezdtem akkor pár gondolat:

1. És ha 3-an lennének, akkor mi van? Zavar, h a keveset gyakorló játékosok dobogósok lesznek? (Nem basztatásból, de tényleg magyarázza már el nekem valaki, h miért zavar bárkit is az, h indítasz sok kateget? Nyilván, a kiértékelőnek szopás, bár nekem a GS-nél mindig az volt az utálat tárgya, amikor nem tudtam egyben legyűjteni a sorrendet, hanem számolgatni kellett a különböző kategóriákat. Ezt a problémát is megoldja, ha nem vonsz össze kategeket.)
2. Ha a wrc-k ellen akarsz menni, megteheted abszolútban is. Egyszerűen ne a saját kategóriádat nézd, hanem a wrc-ket és ollé!
3. Küzdeni nem fogok. Nincs időm annyit játszani, h tudjak küzdeni azokkal, akiknek van. Egyáltalán örülök, h vissza tudtam nézni a rsf.hu-ra.
Nincs semmiféle szopás a kiértékeléssel, ezért lett kitalálva, hogy össze lehet vonni kategóriákat. Kategóriánként egy gombnyomás és már készen is van a pontozás.
Hamarosan elérhető lesz a rendszer más bajnokságok számára is.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 szomb. júl. 27 15:20

lacka6 írta:...
Nincs semmiféle szopás a kiértékeléssel, ezért lett kitalálva, hogy össze lehet vonni kategóriákat. Kategóriánként egy gombnyomás és már készen is van a pontozás.
Hamarosan elérhető lesz a rendszer más bajnokságok számára is.
Akkor ezek szerint, abban a két évben amíg nem voltam, megoldódott.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 szomb. júl. 27 15:32

Úgy érzem, picit elbeszélünk egymás mellett.
Szabo Zoltan írta:Ne sajnálj semmit Laci, felmerült valami, amivel nem értesz egyet. Én igen. Mástól nem sajnálok semmit, se pontot, se dobogót. Jó ha van valaki, akivel lehet csatázni. Régen Nekem Krizsa volt, Schumi, stb. Mostanság Füredi, meg páran. A wrc-t azért említettem, mert most A8-cal megyek.
Nem szeretnék flémet indítani, de eddig még senkinek sem sikerült a kategóriák összevonása érdekében normális érvet összekalapoznia. Illetve, az egyik OB előtt folyt egy levelezés, abban írta valaki, h nem lehet mindegyik kategóriára díjat szerezni. Ez egy gyakorlati ok, elfogadom. Ezen kívül semmi.

A hsz-dal kapcsolatban. Értem amit leírsz, de a konkrét katot te mondtad, ezért hivatkoztam én is erre. Fogalmazzunk úgy, h bárkivel versenyezhetsz, ez nem gátja annak, h külön kat-ban induljatok, ehhez miért kell összevonni?

Lehet, h neked van annyi időd/tudásod/géped/stb. ahhoz, h - a példánál maradva - egy a8-assal kergesd a wrc-ket, de abból indulj ki, h rengeteg embernek nincs. Sikerélmény nélkül pedig nem lesz tartós a mezőny. Lehet, h én érzem rosszul, de nincs több ember a pályákon, mint 2 éve, a fórumról pedig ne is beszéljünk.

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 szomb. júl. 27 15:53

Szerintem az összevonások nem rosszak, én szeretek minél több ember ellen harcolni!
Így kategórián belül mehetsz akár N3/S1600/R3/A7-el, attól függően milyen felületed van, még akkor is ezt mondom, hogy A7-el például nem tudok menni, aszfalton pedig hatalmas előnybe vannak az R3-al szemben, és persze utsó havason jól elb...tam, hogy nem N3al indultam! :omg:
Viszont én azt nem értem, hogyan dől el az összevonás?
Egy A7-R3 csata kb ugyan olyan mint egy S2000-N4 még is azok külön vannak értékelve, mondjuk tavalyi OB-n egybe volt, és szerintem az a kategorizálás közelebb állt a valósághoz.
Még akkor is ha tényleg csak felülettől függ melyik kategória van éppen előnyben akkor is az összevonások érdekesek!
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 szomb. júl. 27 16:51

:offtopic:
candle írta:... Lehet, h én érzem rosszul, de nincs több ember a pályákon, mint 2 éve, a fórumról pedig ne is beszéljünk.
ÉÉÉÉs ehhez még tegyük hozzá azt, h közben a plugint fellőtték az űrbe. Olyan fejlesztéseket, pályákat programoztak az abban érintettek (Retkes Peti, Falcon?), hogy az csoda.

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 szomb. júl. 27 17:37

azért az az A7 aszfalt hatalmas előny szerintem nem teljesen így van azért az R3 -ok szerintem sokkal jobbak mint a 205maxi, legalábbis így érzem
hiába erős mondjuk a 306maxi azt ki is kell autózni, pályaismeret és rengeteg gyakorlás nélkül semmi értelme
szerintem sok esetben jobb egy gyengébb de stabilabban és biztonságosan autózható autó
a pályaismeret a lényeg és minél több gyakorlás
szerintem az n-es 205 túl erős magához képest a 205maxi pedig harmat gyenge motorerőben a 306maxihoz
tehát kategórián belül is hülyére vernek ha nem a megfelelő autóval mész
szerintem teljesen jó ez az összevonás
az ,hogy 3 ember indul kategóriában abból a kettő emberke mondjuk tudom, hogy nálam sokkal gyorsabb de eldobják én pedig beöblögetek első helyen, hát ettől én nem vagyok boldog
amikor vagyunk 10-en és másodpercekre egymástól na az igen, aztán úgyis eldobom de addig is élveztem :)

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 szomb. júl. 27 19:43

Tusy írta:Szerintem az összevonások nem rosszak, én szeretek minél több ember ellen harcolni!
Pár évvel ezelőtt nekem is volt olyan S1600-as versenyem, ahol száraz aszfalton összesen pár wrc tudott megverni. Abban az időben volt időm játszani, tesztelni stb. Ebből is látszik, azzal harcolsz, akivel akarsz, független a kategóriától. A végén a sikerélmény az, ami sok embernél azon IS alapszik, h önmagához képest sikerült előrelépni vagy sem ÉS sikerült eredményesen szerepelni vagy sem. Nem biztos, h mindenkit motivál, h "két év után sem szereztem még az x sorozatban pontot, de már előreléptem a 45. helyről a 40-re."
Ha már az ezredik versenyen indul el, de az összevonások miatt soha és semmit sem ér el, akkor az ember lehet elgondolkodik azon, h mi a pöcsnek induljon. Ezért is írtam, hiába fejlődött a plugin, nem látom azt, h nőtt volna a versenyen elindulók száma.
Tusy írta:Így kategórián belül mehetsz akár N3/S1600/R3/A7-el, attól függően milyen felületed van, még akkor is ezt mondom, hogy A7-el például nem tudok menni, aszfalton pedig hatalmas előnybe vannak az R3-al szemben, és persze utsó havason jól elb...tam, hogy nem N3al indultam! :omg:
Elvileg igazad van, de szerintem abból indulsz ki, h van is ideje az embereknek ezeket az autókat kipróbálni, setupolni, megismerni. Szerintem a többségnek nincs erre kapacitása.
Tusy írta:Viszont én azt nem értem, hogyan dől el az összevonás?
Egy A7-R3 csata kb ugyan olyan mint egy S2000-N4 még is azok külön vannak értékelve, mondjuk tavalyi OB-n egybe volt, és szerintem az a kategorizálás közelebb állt a valósághoz.
Még akkor is ha tényleg csak felülettől függ melyik kategória van éppen előnyben akkor is az összevonások érdekesek!
Generális nincs, a kiírókra van bízva. AHS.

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 szomb. júl. 27 20:17

Gatti írta:azért az az A7 aszfalt hatalmas előny szerintem nem teljesen így van azért az R3 -ok szerintem sokkal jobbak mint a 205maxi, legalábbis így érzem
hiába erős mondjuk a 306maxi azt ki is kell autózni, pályaismeret és rengeteg gyakorlás nélkül semmi értelme
szerintem sok esetben jobb egy gyengébb de stabilabban és biztonságosan autózható autó
a pályaismeret a lényeg és minél több gyakorlás
szerintem az n-es 205 túl erős magához képest a 205maxi pedig harmat gyenge motorerőben a 306maxihoz
tehát kategórián belül is hülyére vernek ha nem a megfelelő autóval mész
szerintem teljesen jó ez az összevonás
az ,hogy 3 ember indul kategóriában abból a kettő emberke mondjuk tudom, hogy nálam sokkal gyorsabb de eldobják én pedig beöblögetek első helyen, hát ettől én nem vagyok boldog
amikor vagyunk 10-en és másodpercekre egymástól na az igen, aztán úgyis eldobom de addig is élveztem :)

A 205 maxi majdnem egy az egyben az N3-assal megegyező, legalább is motorikusan, persze szélesebb ezáltal stabilabb is, és gyorsabb a kanyarokba (szerintem motorikusan elb... a pluginba)
Gyorsulásban mindenképp jobb az A7 és gyorsaságban is míg a Civicnek közepesen 175 a vége, addig 306 Maxinak 200 szintén közepesen, a Civicnek a hosszú sincs csak 190-en.
Mint mondtam én nem tudok menni A7-el, pont amiatt amit leírtál, nekem túl gyors, Bútor efektusom van lehet! :D
Egyébként a setup ugyan az minden első kerekesen nálam!! csak a kormánymű hossza van változtatva, hogy ne szanaszét legyenek a kerekek.
A harc meg hát igen, számomra egy 5-ik hely az elsőtől 10 másodpercre 15 szakasz után sokkal többet jelent, mint egy első helyezés 3 célba érkezővel!
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 szomb. júl. 27 20:23

Tusy írta:...
A harc meg hát igen, számomra egy 5-ik hely az elsőtől 10 másodpercre 15 szakasz után sokkal többet jelent, mint egy első helyezés 3 célba érkezővel!
Azt gondolom, ezzel sokan vagyunk így, de végleteket írtok, nem reális.

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 szomb. júl. 27 20:27

candle írta:
Tusy írta:Így kategórián belül mehetsz akár N3/S1600/R3/A7-el, attól függően milyen felületed van, még akkor is ezt mondom, hogy A7-el például nem tudok menni, aszfalton pedig hatalmas előnybe vannak az R3-al szemben, és persze utsó havason jól elb...tam, hogy nem N3al indultam! :omg:
Elvileg igazad van, de szerintem abból indulsz ki, h van is ideje az embereknek ezeket az autókat kipróbálni, setupolni, megismerni. Szerintem a többségnek nincs erre kapacitása.
Én is szép lassan tanultam meg setupolni, volt kis időm gyakoroltam...... majd miután volt egy jó setupom azt csak átültettem a többi autóra!
A világ legkönnyebb dolga, kormánymű hosszát átállítód, és az esetek 70%-ban működik, ezt kb 30X leírtam már, persze senki nem próbálja ki, hogy igaz-e, inkább kéreget akár kategórián belül setupot mert az könnyebb számára. :omg:
Nekem A7 azért nem működik, mert túl magas a sebesség, nálam felül kormányzott az autó ez a stílusom, túl nagy sebességnél ez nem működik mert instabil lesz az autó.
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 szomb. júl. 27 21:38

Tusy írta:
candle írta:
Én is szép lassan tanultam meg setupolni, volt kis időm gyakoroltam...... majd miután volt egy jó setupom azt csak átültettem a többi autóra!
A világ legkönnyebb dolga, kormánymű hosszát átállítód, és az esetek 70%-ban működik, ezt kb 30X leírtam már, persze senki nem próbálja ki, hogy igaz-e, inkább kéreget akár kategórián belül setupot mert az könnyebb számára. :omg:
Nekem A7 azért nem működik, mert túl magas a sebesség, nálam felül kormányzott az autó ez a stílusom, túl nagy sebességnél ez nem működik mert instabil lesz az autó.
Ok. Ezzel a setupot letudtad, de attól még az autókat szoknod kéne. Ami lényegesen nagyobb lélegzetű dolog.
Azt pedig tegyük hozzá, hogy én pl. a8-ban ezt próbáltam és nem jött be.

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 szomb. júl. 27 21:49

candle írta:
Ok. Ezzel a setupot letudtad, de attól még az autókat szoknod kéne. Ami lényegesen nagyobb lélegzetű dolog.
Azt pedig tegyük hozzá, hogy én pl. a8-ban ezt próbáltam és nem jött be.

Érdekes módon a plugin a széria autókat kb a helyén kezeli futóműben, a WRC-s setupot nekem is állítani kellet az N4-hez, sőt még így se találtam bele soha, de pl s2000-hez és RRC-hez jó! (szerintem A8 N4hez szintén jó lehet, bár ezt sose próbáltam)
Ettől függetlenül persze az autó sajátosságait figyelembe kell venni!
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 vas. júl. 28 08:03

Hogy a plugin mit kezel és hogyan azt nem tudom :rolleyes: de a sok futómű értékek közül csak a kerékösszetartást nézem akkor megállapítható hogy mind1 milyen setup az egy másik autóhoz csak az alapvető paraméterek utánállítását követően lesz jó.
Az hogy egy N4-nél több egyező adat van az csak az autó fizika készítő lustaságára vall(ill. a sok,lényegében egyforma autókra....).
Szóval a sajátosságokat jobb ha minden 1-es autónál figyelembe vesszük....és akkor nincs meglepi.
HFRT Team

Eros Akos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Eros Akos » 2013 vas. júl. 28 09:47

Major Csabi írta:
spal írta:
Major Csabi írta:

Közszolgálati Közlemény

5.-et lehetne, mint a franciskán a mixmod és a monte carlo mod :D[

Sziasztok!

Lenyomtam a tesztet . Az első 2 gyorsról sajnos nem sokat tudok mondani,mert a saját hibámból rögtön az első szakasz 1 ie-nél eldobtam és elment a fékem. Csoda ,hogy be tudtam hozni így .A többin óvatosabban mentem.nekem nagyon tetszett az utolsó két gyorson azért kellett sasólni rendesen az utat . 1 észrevétel még nekem a 2 db verte jobban csúszott mint a többi,de csak oda kellett jobban figyelni rá.
Összességében jó kis szakaszok voltak nincs velük problémám. Aman Zsolttal 1-2 gyorson megint sikerült egymásra találnunk. :D

Üdv,

Ákos

Lepaul
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lepaul » 2013 vas. júl. 28 11:40

Letoltuk a tesztet. Szerintem teljesen rendben voltak a pályák. Fel voltam rá készülve, hogy a havazós pályák, ugyanolyan alattomosan fognak csúszni, mint az előző fordulóban a Chirdonhead2, de kellemesen csalódtam. :)
Tusy, láttam hogy panaszkodtál a látási viszonyokra. Egy monitor beállítás lehet jót tenne.
Régebben én is sokat küszködtem hasonló problémákkal. ;)
Giorgio Garage Rally Team

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 vas. júl. 28 16:38

candle írta:Hejj. Ha ezt Pintér et meglássa. :help1:
Hát lehet már így sem lesz állásom ebben az országban... viszont a kérdés még nyitott, hogy ennek inkább örüljek, vagy sírjak rajta...

Örülök, hogy sok a pozitív visszajelzés, mert nagyon szerettük volna ezt.

Kategóriákra:
Mint azt a szezon kezdetén hosszan kifejtettük --lehet azt nem olvastad, vagy az sem győzött meg-- elég sok fejtörést okozott nekünk és próbáltunk rá reprodukálható számítási módszereket is találni. Személy szerint én nem vagyok a kategória kánaán híve, sem a pont kánaán híve --kategórián belül--. Ezzel nem foglalkozom, mert ez véleményem szerint egzaktan nem eldönthető melyik a jobb, és ha írnék is valamit az jogosan a "kinemszarjale" kategória lenne.

Viszont hogy mely kategória megy együtt az már egzaktan megállapítható. S2000-N4 közt akkora különbség van, az OB is megmutatta, hogy esélytelen N4-gyel bármit is csinálni, és a rekord időkben is nagy a hézag. A7-N3-R3-S1600 már nem ilyen egyértelmű. A rekord idők közt csak felületenként lehetett valami dominanciát találni. És ami még jobb, a kanyarsebesség és a végsebesség is mikor melyiknek kedvez, így okos pályaválasztással lehet ekvalizálni. --hozzáteszem, hogy ezt mi csak felületesen tesszük meg --érts: hanyagul--, mert hát mi is emberből vagyunk--. Első osztályt nem akartuk széthúzni, másodban meg nem vagyunk népszerűek --ott az A7-R3 és a N3-S1600 szerintem egész közel van egymáshoz--, pedig 700 aktívnak nevezhető tag jelentkezhetett volna --marketingből kegyelem kettest talán kaphatunk--. K1 esetén megint azért maradt egyben sok kat., mert kinek mikor milyen kedve van, és majd fél év alatt sok minden változhat, meghát azért mégiscsak csúcs kat, a "legjobbaknak".
candle írta:Ha már az ezredik versenyen indul el, de az összevonások miatt soha és semmit sem ér el, akkor az ember lehet elgondolkodik azon, h mi a pöcsnek induljon. Ezért is írtam, hiába fejlődött a plugin, nem látom azt, h nőtt volna a versenyen elindulók száma.
Hogy a marketing kettesemet lerontsam legalább egy jeggyel... d3 :mi közvetlen az OB alá pozicionáljuk magunkat és próbáljuk a vélt vagy valós nívónkat megtartani. Ezt szerintünk a küzdelem szorossága jellemzi a legjobban --és persze a résztvevők elégedettsége--. 5000 km elég sok, így aki újonc, az hasonló kvalitású és idejű emberekkel találkozik másodosztályban, aki meg ennél jóval több tapasztalattal rendelkezik azt szerintem nem fair egy most kezdővel összerakni. Azok akik ide tartoznak és még nincs kupájuk, azoknak tényleg a legnehezebb, ezt elismerem. De náluk sokszor valami hibádzik ami a megszokott élmenők esetében megvan. Vagy nem tudnak setupolni, vagy nincs elég türelmük, figyelmük, így gyakori kiesők, nem igazán tudják hogy is lehet felkészülni egy fordulóra stb. Magamat egyébként ebbe a csoportba sorolom. Nem mondom, szar 20-at kapni egy szakaszon, de a 2 heti max 1 vezetéssel --ami maga a verseny-- mit várhatnék? Én mégis másért bosszankodom játék közben. Kell egy kis belátás és alázat, minden sport ilyen. Szórakozásból nyerni nem igazi győzelem, szerintem. Szóval ha el kell dönteni kinek csinálunk bajnokságot, annak aki sok áldozat árán szedte össze tudását --feltételes reflexek, pályaismeret, setup stb-- vagy annak aki néha napján leül szórakozni, nem kérdés melyiket válasszam.

Egy technikai rendszer fejlettsége a legritkább esetben van egyenesarányban a használtságával. Van aki akkor született amikor ezt a játékot kiadták! d3

És egy kis statisztika:
K4 első 5 fordulónként:
N3, S1600, N3, A7, N3 Ford. III.
R3, S1600, A7, A7, S1600 Ford. II.
A7, R3, S1600, S1600, A7 Ford. I.

Szakaszgyőzelmek:
N3 5 0 0
R3 0 3 4
S1600 1 1 2
A7 2 4 2
Ford. III. II. I.

Jó, ez csak 3 futam, sok mindent nem mond. K1-ben meg ismertek az erőviszonyok, az tényleg a kegyetlenkedés helyszíne.
Kép

Aman Zsolt
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Aman Zsolt » 2013 vas. júl. 28 20:13

Amikor csak indulni tudok rám mindig számíthatsz Ákos! ;)

A teszt rendben volt, jöhet a következő éles. :)

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 vas. júl. 28 22:02

spal írta:
candle írta:Hejj. Ha ezt Pintér et meglássa. :help1:
Hát lehet már így sem lesz állásom ebben az országban... viszont a kérdés még nyitott, hogy ennek inkább örüljek, vagy sírjak rajta...

Örülök, hogy sok a pozitív visszajelzés, mert nagyon szerettük volna ezt.
Hajrá. ;)
spal írta:Kategóriákra:
Mint azt a szezon kezdetén hosszan kifejtettük --lehet azt nem olvastad, vagy az sem győzött meg-- elég sok fejtörést okozott nekünk és próbáltunk rá reprodukálható számítási módszereket is találni. Személy szerint én nem vagyok a kategória kánaán híve, sem a pont kánaán híve --kategórián belül--. Ezzel nem foglalkozom, mert ez véleményem szerint egzaktan nem eldönthető melyik a jobb, és ha írnék is valamit az jogosan a "kinemszarjale" kategória lenne.
Azért beszégetünk róla, mert nem abba a kategóriába tesszük a cuccot.
spal írta:Viszont hogy mely kategória megy együtt az már egzaktan megállapítható. S2000-N4 közt akkora különbség van, az OB is megmutatta, hogy esélytelen N4-gyel bármit is csinálni, és a rekord időkben is nagy a hézag. A7-N3-R3-S1600 már nem ilyen egyértelmű. A rekord idők közt csak felületenként lehetett valami dominanciát találni. És ami még jobb, a kanyarsebesség és a végsebesség is mikor melyiknek kedvez, így okos pályaválasztással lehet ekvalizálni. --hozzáteszem, hogy ezt mi csak felületesen tesszük meg --érts: hanyagul--, mert hát mi is emberből vagyunk--. Első osztályt nem akartuk széthúzni, másodban meg nem vagyunk népszerűek --ott az A7-R3 és a N3-S1600 szerintem egész közel van egymáshoz--, pedig 700 aktívnak nevezhető tag jelentkezhetett volna --marketingből kegyelem kettest talán kaphatunk--. K1 esetén megint azért maradt egyben sok kat., mert kinek mikor milyen kedve van, és majd fél év alatt sok minden változhat, meghát azért mégiscsak csúcs kat, a "legjobbaknak".
Ok, nem róluk beszélek.
spal írta:
candle írta:Ha már az ezredik versenyen indul el, de az összevonások miatt soha és semmit sem ér el, akkor az ember lehet elgondolkodik azon, h mi a pöcsnek induljon. Ezért is írtam, hiába fejlődött a plugin, nem látom azt, h nőtt volna a versenyen elindulók száma.
Hogy a marketing kettesemet lerontsam legalább egy jeggyel... d3 :mi közvetlen az OB alá pozicionáljuk magunkat és próbáljuk a vélt vagy valós nívónkat megtartani. Ezt szerintünk a küzdelem szorossága jellemzi a legjobban --és persze a résztvevők elégedettsége--. 5000 km elég sok, így aki újonc, az hasonló kvalitású és idejű emberekkel találkozik másodosztályban, aki meg ennél jóval több tapasztalattal rendelkezik azt szerintem nem fair egy most kezdővel összerakni. Azok akik ide tartoznak és még nincs kupájuk, azoknak tényleg a legnehezebb, ezt elismerem. De náluk sokszor valami hibádzik ami a megszokott élmenők esetében megvan. Vagy nem tudnak setupolni, vagy nincs elég türelmük, figyelmük, így gyakori kiesők, nem igazán tudják hogy is lehet felkészülni egy fordulóra stb. Magamat egyébként ebbe a csoportba sorolom. Nem mondom, szar 20-at kapni egy szakaszon, de a 2 heti max 1 vezetéssel --ami maga a verseny-- mit várhatnék? Én mégis másért bosszankodom játék közben. Kell egy kis belátás és alázat, minden sport ilyen. Szórakozásból nyerni nem igazi győzelem, szerintem. Szóval ha el kell dönteni kinek csinálunk bajnokságot, annak aki sok áldozat árán szedte össze tudását --feltételes reflexek, pályaismeret, setup stb-- vagy annak aki néha napján leül szórakozni, nem kérdés melyiket válasszam.
1. Nehéz kérdés, mert a lefutott km sem feltétlenül sem mutatja a valós képet. Én autóztam sacc 20ekm-t, több kategóriában is, asszem még kupát is szereztem anno. Viszont nem "ültem" autóban 2 éve.
2. "Kell egy kis belátás és alázat, minden sport ilyen." Ez egy nagyon fontos mondat a részedről. Neked ez sport, nekem egy játék. Lehet, h szerinted "szórakozásból nyerni nem igazi győzelem", ennek ellenére család, 3 gyerek és munka mellett ez nekem sosem lesz más, mint egy kikapcsolódás, szórakozási forma. És ne értsd félre, remélem a többség tudja, h ez egy csak egy játék.
3. Megértem, h számodra kedvesebbek azok, akik energiát fektetnek az itteni infrastruktúra megismerésébe, de erre nekem nem lesz időm.
4. Nem gondolom, h választani kéne. A valós rally-ben is van több osztály és több kategória. Ahogy a kiírásban is említitek pl. az első kerekeseket "kényszerből", azok olcsósága és egyszerűsége miatt használják. Ezt egy picit itt is le lehet képezni azzal, h egyszerűbb vezetni azokat.
spal írta:Egy technikai rendszer fejlettsége a legritkább esetben van egyenesarányban a használtságával. Van aki akkor született amikor ezt a játékot kiadták! d3
Ezt mire írod?
spal írta:És egy kis statisztika:
K4 első 5 fordulónként:
N3, S1600, N3, A7, N3 Ford. III.
R3, S1600, A7, A7, S1600 Ford. II.
A7, R3, S1600, S1600, A7 Ford. I.

Szakaszgyőzelmek:
N3 5 0 0
R3 0 3 4
S1600 1 1 2
A7 2 4 2
Ford. III. II. I.

Jó, ez csak 3 futam, sok mindent nem mond. K1-ben meg ismertek az erőviszonyok, az tényleg a kegyetlenkedés helyszíne.
Csalókának tartom, mert ez akkor lenne reális stat, ha mindig ugyanazzal az autóval indulnának az adott pilóták.

TWRC
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: TWRC » 2013 vas. júl. 28 23:11

Teszt megvolt... semmi gond nem volt a pályákkal, inkább én voltam kissé offon :D Legalább volt 1-2 biztató (szakasz)eredmény... hiába, gyakorolni kéne ezeket (is) :D
HorNe Motorsport
I. Ralda Rallye Sprint Bajnokság WRC kategória 3. hely
2011. VDRM A8 2. hely
2014. VDRS N4 3. hely

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2013 hétf. júl. 29 08:23

Teljesen nem is értem hogy miről folyik itt a beszélgetés :)

A magam egyszerű módján a következőket látom/gondolom:

Összevont kategóriák: szükség van rájuk, ha valakinek van kedvenc autója/kategóriája, lehetőséget kell biztosítani arra hogy azzal induljon. Ehhez nem kell, hogy legyen legalább 30ember aki ugyanazzal az autóval/kategóriával indul.

Akinek az eredmény a fontos, induljon olyan autóval ami az összevont kategória csúcsa/leggyorsabb autója. Aki szórakozni szeretne, mehet gyengébb autóval az erősebbek ellen, ez mindenkinek a saját döntése. Egyetértek azzal, hogy az eredményért márpedig kell erőfeszítéseket tenni. Elfogadom, hogy nem mindenkinek van ideje/energiája a felkészülésre, de akkor tudomásul kell venni hogy nem a top3-ban fog autózni hanem a mezőny közepén talál magának játszótársakat. Nem kell véresen komolyan venni az RBR-t, de mégiscsak nevelő hatása van a fiatalabb generációra nézve. Segít megtanulni a kudarcokat, bebizonyítja hogy van értelme keményen küzdeni egy jobb eredményért, növeli a koncentrációs képességet, stb.

A Plugin pedig fejlődik (remélhetőleg folyamatosan, ha mostanában lassabban is) ugyanakkor nyár van :) . Kár lenne ilyenkor napokat a gép előtt tölteni, arra remek lehetőség lesz a tél, gyanítom hogy ezért kisebb az indulók létszáma az átlagosnál. Tavasz előtt kifejezetten sok aktív versenyző volt (több mint 2 éve), szerintem ha haladunk tovább a fejlesztéssel, nem fog csökkenni az indulók száma.
Opel Astra GSi N3 :)

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 hétf. júl. 29 09:03

Retkes Péter írta:...

Összevont kategóriák: szükség van rájuk, ha valakinek van kedvenc autója/kategóriája, lehetőséget kell biztosítani arra hogy azzal induljon. Ehhez nem kell, hogy legyen legalább 30ember aki ugyanazzal az autóval/kategóriával indul.
Miért kéne 30 ember egy kat-hoz?
Retkes Péter írta:... Egyetértek azzal, hogy az eredményért márpedig kell erőfeszítéseket tenni. ...
Ugyanakkor a kérdés nem ez. Ha bontod a kategóriákat és lesz mondjuk 10játékos, akkor elérhető célokat tűzöl ki, ha nem bontod, akkor nem.

"... mégiscsak nevelő hatása van a fiatalabb generációra nézve. Segít megtanulni a kudarcokat, bebizonyítja hogy van értelme keményen küzdeni egy jobb eredményért, növeli a koncentrációs képességet, stb. "

Szerinted, ha Erdei Zsoltot az ifiből bedobják egy világbajnoki címmecsbe, akkor az általad felsoroltak történnek, vagy elmegy a kedve a bunyótól? (Nem véletlen, hogy nem autóversenyzőt írtam, elvinné a beszélgetést.) Nem véletlen az, h mindenhol vannak nevelő szériák, azokból is több kategória és/vagy több osztály, pontosan azért, h az feltörekvő palántáknak ne vegyék el a kedvüket az adott sportágtól.

(Nem tudom, mennyire gondolod komolyan azt, hogy a kategóriák összevonásakor gondoltatok e nevelendő gyerekekre is. Ha valóban így tettetek, akkor azért külön elismerésem. Még akkor is, ha ezen megvalósításával nem értek egyet.)
Retkes Péter írta:... A Plugin pedig fejlődik (remélhetőleg folyamatosan, ha mostanában lassabban is) ugyanakkor nyár van :) . Kár lenne ilyenkor napokat a gép előtt tölteni, arra remek lehetőség lesz a tél, gyanítom hogy ezért kisebb az indulók létszáma az átlagosnál. Tavasz előtt kifejezetten sok aktív versenyző volt (több mint 2 éve), szerintem ha haladunk tovább a fejlesztéssel, nem fog csökkenni az indulók száma.
A plugin qrva jó, ezért is írtam, hogy fellőtték az űrbe. Le a kalappal előttetek Peti, de most nem erről van szó.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 hétf. júl. 29 09:05

Egy kiszólásomból, egy elég messzire vezető gondolat kezdődött, de a magam részéről ezzel a hsz-sal befejeztem. Úgy gondolom, ennek nem itt van a helye.

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2013 hétf. júl. 29 10:43

"Ugyanakkor a kérdés nem ez. Ha bontod a kategóriákat és lesz mondjuk 10játékos, akkor elérhető célokat tűzöl ki, ha nem bontod, akkor nem. "

Szerintem elérhető és reális cél mindenkinek, hogy a katgeória elejében menjen. Ehhez valóban sokat kell gyakorolni és menni, de biztos vagyok benne hogy elérhető, szerintem ebben nem értünk egyet :)

Voltak, vannak és lesznek is még olyan játékosok itt a simfansos akikkel nem lehet felvenni a versneyt csak gyakorlással, mert bennük egyszerűen több van. Lehet ezt tehetségnek, adottságnak vagy képességnek hívni, de megközelíteni lehet őket pusztán gyakorlással. Az élet szerintem úgy igazságos, hogy aki több időt és energiát öl ebbe az egészbe, legyen sikeresebb. Ha sokfelé bontjuk a kategóriákat, óhatatlanul lesz közte olyan ahol kevesen indulnak. Az ott megszerzett pontok az én szememben nem érnek annyit mint egy népesebb, erősebb kategóriában.

Tudom hogy nem értünk egyet sok mindenben, de legalább eszmét cserélünk és nem vitázunk :)

A Plugin fejlesztés csak úgy jött képbe, hogy azt írtad hogy a kategóriák és egyebek összevonása az oka a kevesebb aktív versenyzőnek, szerintem pedig a nyár a fő "bűnös" :)
Opel Astra GSi N3 :)

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2013 hétf. júl. 29 11:36

Retkes Péter írta:"Ugyanakkor a kérdés nem ez. Ha bontod a kategóriákat és lesz mondjuk 10játékos, akkor elérhető célokat tűzöl ki, ha nem bontod, akkor nem. "

Szerintem elérhető és reális cél mindenkinek, hogy a katgeória elejében menjen. Ehhez valóban sokat kell gyakorolni és menni, de biztos vagyok benne hogy elérhető, szerintem ebben nem értünk egyet :)

Voltak, vannak és lesznek is még olyan játékosok itt a simfansos akikkel nem lehet felvenni a versneyt csak gyakorlással, mert bennük egyszerűen több van. Lehet ezt tehetségnek, adottságnak vagy képességnek hívni, de megközelíteni lehet őket pusztán gyakorlással. Az élet szerintem úgy igazságos, hogy aki több időt és energiát öl ebbe az egészbe, legyen sikeresebb. Ha sokfelé bontjuk a kategóriákat, óhatatlanul lesz közte olyan ahol kevesen indulnak. Az ott megszerzett pontok az én szememben nem érnek annyit mint egy népesebb, erősebb kategóriában.

Tudom hogy nem értünk egyet sok mindenben, de legalább eszmét cserélünk és nem vitázunk :)

A Plugin fejlesztés csak úgy jött képbe, hogy azt írtad hogy a kategóriák és egyebek összevonása az oka a kevesebb aktív versenyzőnek, szerintem pedig a nyár a fő "bűnös" :)
Minden egyes pontodat vitatom.

Válasz küldése