9. Kincses kupa

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

Gatti
RBR Fan

Re: 9. Kincses kupa

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 pén. jún. 21 13:23

változott az emil címem tudnád erre küldeni ?

timatilkukacmailboxponthu

köszönöm

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. jún. 21 20:20

Ide írom....
Mi a szerepe ennek a "material " írásnak a képernyőn alul középen???(vagyis elolvastam...de ettől a "feldolgozástól"nem akadhat?)
Aztán : a gépem lekarbantartva minden tekintetben...már minden minimumra állítva,a felbontás 1024-re visszavéve... és mégis akad mint a szar.
A swissre volt vmi alacsony grafikás vmi ,de semmit nem segített,sőőt sztm rosszabb lett ...de még hogy az ,az összes szakaszon akadt úgy mint ha kommunikálna folyamatosan a szerverrel.Hozzáteszem "tiszta"a gépem...a francia pl. fut rendesen.
És még 1: (leírtam már)nem kellene olyan szakaszt berakni(főleg nem)tétversenybe ami sokaknak cumi... sőt a pluginra is csak akkor ha van rá megoldás hogy fusson olyan gépeken is amik valójában egy 2005-ös kiadású játék futásához elégnek mondható.Értem Én hogy haladni kell a korral de nem a gyönyörködés lenne az 1sz. szempont egy pálya kiadásánál\berakásánál.
Mielőtt bárki is megszólna(mint múltkor): Már rég leszarom hogy hol végzek egy versenyen,ami bizonyos fokú érdektelenséget bizonyít így 8 évnyi RBR után,de ez van.A francián is csak kedvtelésből nyomom,épp amihez kizárólag kedvem van...itt sem van már másképp ,és itt is szeretnék még 1 darabig kedvtelésből csapatni..de arra nincs szükségem hogy felbosszantsam magam egy akadozó szar miatt..
HFRT Team

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 pén. jún. 21 22:58

NyilasM írta:Ide írom....
Mi a szerepe ennek a "material " írásnak a képernyőn alul középen???(vagyis elolvastam...de ettől a "feldolgozástól"nem akadhat?)
Aztán : a gépem lekarbantartva minden tekintetben...már minden minimumra állítva,a felbontás 1024-re visszavéve... és mégis akad mint a szar.
A swissre volt vmi alacsony grafikás vmi ,de semmit nem segített,sőőt sztm rosszabb lett ...de még hogy az ,az összes szakaszon akadt úgy mint ha kommunikálna folyamatosan a szerverrel.Hozzáteszem "tiszta"a gépem...a francia pl. fut rendesen.
És még 1: (leírtam már)nem kellene olyan szakaszt berakni(főleg nem)tétversenybe ami sokaknak cumi... sőt a pluginra is csak akkor ha van rá megoldás hogy fusson olyan gépeken is amik valójában egy 2005-ös kiadású játék futásához elégnek mondható.Értem Én hogy haladni kell a korral de nem a gyönyörködés lenne az 1sz. szempont egy pálya kiadásánál\berakásánál.
Mielőtt bárki is megszólna(mint múltkor): Már rég leszarom hogy hol végzek egy versenyen,ami bizonyos fokú érdektelenséget bizonyít így 8 évnyi RBR után,de ez van.A francián is csak kedvtelésből nyomom,épp amihez kizárólag kedvem van...itt sem van már másképp ,és itt is szeretnék még 1 darabig kedvtelésből csapatni..de arra nincs szükségem hogy felbosszantsam magam egy akadozó szar miatt..
Nálam röhögve kell mennie az rbr-nek, de sokat küzdöttem akadásokkal.
http://www.youtube.com/watch?v=1xx2Y-CJXPg
Egyéb okokból újra kellett telepítenem a windowst.
Most cseh suli tökéletes és az egyéb pályákon és alap pálya esőnél is teljesen megszűnt mindenféle akadás.
Csak infoként írtam le az esetemet, egy nem mai de viszonylag "erős" géppel.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

bence100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bence100 » 2013 szomb. jún. 22 11:14

Lacka!
Lehet nem ide való,de talán te tudsz segíteni!
Nem tudok belépni a plugniba, gondolom hogy múltkor megváltoztattam az email címemet és azért írja a rossz jelszót mindig!
Légyszi nézd meg hogy mi a gond!
Köszi!
Magyar Országos RTE Bajnokság 2012
http://mo-rte.blogspot.com/

Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 szomb. jún. 22 11:35

lacka6 írta:
Nálam röhögve kell mennie az rbr-nek, de sokat küzdöttem akadásokkal.
http://www.youtube.com/watch?v=1xx2Y-CJXPg
Egyéb okokból újra kellett telepítenem a windowst.
Most cseh suli tökéletes és az egyéb pályákon és alap pálya esőnél is teljesen megszűnt mindenféle akadás.
Csak infoként írtam le az esetemet, egy nem mai de viszonylag "erős" géppel.
Nem lehet h valami más van itt, mint a gép határai?
A null teszten a swiss gravel tökéletesen futott (gsi astra), most pedig akadt minimálisan (306 maxi), nem állítottam semmit, nem futott semmi program a háttérben, minden körülmény ugyanolyan volt

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 szomb. jún. 22 13:51

NyilasM írta:
A program részéről én nem tudok nyilatkozni, hogy mik a háttérfolyamatok, azok feltétlen szükségesek-e, és mi hasznuk. Sajnálom, hogy sikerült megemelnünk a vérnyomásod. :(

Azért mertük beletenni, mert a teszt után nem volt panasz --egy véletlenszerűnek tűnő CTD-től eltekintve--, de ahogy Major Csabi is írja valami zavar lehet a nem potenciális erőtérben. Nem tudom, azóta volt-e plugin frissítés.

Nálam egy sok éve kókányolt "firs" telepítés van, ami több mint féléve szunnyadt, és arra borogattam rá, a plugin "új" telepítőjét. A szaggatás nálam is jelen volt, sajnos korábban nem állt módomban kipróbálni személyesen. Sőt, a diavetítésen túl, még a kormány is a kezembe maradt szakasz közben, de ez már egyéni probléma aka "user error" d3

A bizonytalanságok szűrésére, két éles forduló közt, bevezetésre kerül egy bajnokságon kívüli nyílt teszt, melyen az ehhez hasonlókat próbáljuk kiszűrni. --természetesen nem a rákövetkező versenyen fognak bekerülni a tesztelt szakaszok kiválasztottjai--

Szóval nyomatékosan szeretnénk kérni mindenkit, aki talál bármi anomáliát az jelezze nekünk.
Kép

vca
Vendég

Hozzászólás Szerző: vca » 2013 szomb. jún. 22 13:57

pass for rally please

vicenç caihuelas

vicenccaihuelas(@)gmail.com

gracias

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 szomb. jún. 22 14:10

A material az a fixupos cucc a fizikával, az nem kavarhat be.

Amit nem árt megcsinálni: Win takarítás (CCleaner, Wise Disk Cleaner...ill hasonsőrű társai)
Lemez hibaellenőrzés
Lemeztöredezettségmentesítés
Registry takarítás (CCleaner ezt is tudja)

Nem biztos, hogy meg fogja oldani de a winyó teljesítménye is lehet szűk keresztmetszet. (Érdemes a gép előlapján figyelni mennyit melózik a winyó ha játszol, miközben más nem megy a háttérben, pl. víruskergető)

Valamint van sok okosság a windows lelkivilágáról, amiket átfogó wintuning programokban lehet variálni, mert a Win alapból sok felesleges szemetet futtat amire nem minden usernek van szüksége játékhoz, de ez nagyon hosszú történet...

Az akadásra nincs általános megoldás, hisz ahány ember annyi konfig, illetve win, így bármi lehet.

Pl. miközben Lacka gépén akadt a cseh suli, az én gyengébb gépemen 1920x1080 és 4x FSAA beállítással akadásmentesen viszi a 4096-os textúrákat is az RBR.

:nemtom:
Kép
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 szomb. jún. 22 14:28

spal írta:.
Basszus, annyira meg akartalak verni, h a chirdonon úgy el szálltam mint a fing.
Többet kellett volna innom szakaszok közt :reszeg:
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Tusy
RBR Fan aktív tag

Re: Plugin használati útmutató

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 szomb. jún. 22 16:36

Lefutottam, az eredmény siralmas :rolleyes:
1 gyorson nem tudom mit csináltam minimum 25 bentmaradt elején estem keltem össze vissza, első leg végig szenvedés...
2 leg első gyorson tértem magamhoz és kezdtem élvezni, úgy autózni ahogy szeretek, de onnan már nem tudtam felállni, ezek a gyorsok nem kedveznek nekem, én a tempós pályákat szeretem, nem a sok visszafordítós/kigyorsításos gyorsulási versenyt, de ez az én bajom!

Legközelebb támadunk! ;)
Sok szerencsét a startolóknak és Gratula az érkezőknek! :respect:
Kép

2Kuncu7
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: 2Kuncu7 » 2013 szomb. jún. 22 18:08

Célban!
Az első nap nagyon rosszul sikerült, az első gyors még rendbe volt, de a másodikon a hajtűkbe volt pár túlcsúszásom, a Tannert nagyon elrontottam, estem-keltem rajta, egy C4H is befigyelt, ahogy a Swissen is (Egyébként, szerintem nem rossz pálya, autózható, csak rohadtul figyelni kell az utat, ebbe a melegbe pedig még nehezebb, de én szeretem!)
A második nap már jobb volt, nem voltak kicsúszások, megforgások és C4H sem! Sajnálatos hogy csak a végére jöttem bele, de majd legközelebb jobb lesz!
Köszi a versenyt és gratula :taps: minden célbaérőnek, aki pedig még nem startolt, annak jó csapatást! :D
2Kuncu7

Giorgio Garage Rally Team

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 szomb. jún. 22 18:32

célban, nem ez lesz életem legjobbja, de ahogy nézem az elsőkerekes között jó kis csaták lesznek :D :up: :taps:

donpedro
Vendég

Hozzászólás Szerző: donpedro » 2013 szomb. jún. 22 23:01

Sziasztok! Segítség kérés! Nem kaptam a 9, Kincses kupára meg a jelszót, így nem tudok indulni, pedig neveztem. Mi a teendő? Ami a weboldalon a GYIK-ban van az nem működik. donpedro

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2013 szomb. jún. 22 23:31

Célban. Hát nem sikerült valami fényesen, 4 perecelés, és a Chirdon kivételével egyik szakaszon sem mondanám stabilnak az autó mozgását, pedig azt hittem elég jól sikerült eltalálni a beállításokat. Sebaj, majd legközelebb. :)
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 vas. jún. 23 09:18

Code_79 írta:A material az a fixupos cucc a fizikával, az nem kavarhat be.
Amit nem árt megcsinálni: Win takarítás (CCleaner, Wise Disk Cleaner...ill hasonsőrű társai)
Lemez hibaellenőrzés
Lemeztöredezettségmentesítés
Registry takarítás (CCleaner ezt is tudja)
Pont ezeket csinálom rendszeresen.... a ccleanert mindig amikor használom a gépet,a karbantartót 2-3 heti rendszerességgel.Vmi huncutság biztos van ,mert tegnap ment simán,persze a swiss 1024-768\16 -on sem(nincs az a pálya amiért lejjebb vegyem a felbontást)...ugyhogy erre is kellene egy működő alacsony grafikás cucc mint a bergheimre...az is csak attól lett akadásmentes.
HFRT Team

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 vas. jún. 23 10:02

Ebben a packban mintha lenne: http://www.rallysimfans.hu/rbr/download ... _additions :rolleyes:
NyilasM írta:Pont ezeket csinálom rendszeresen.... a ccleanert mindig amikor használom a gépet,a karbantartót 2-3 heti rendszerességgel.Vmi huncutság biztos van ,mert tegnap ment simán,persze a swiss 1024-768\16 -on sem(nincs az a pálya amiért lejjebb vegyem a felbontást)...ugyhogy erre is kellene egy működő alacsony grafikás cucc mint a bergheimre...az is csak attól lett akadásmentes.
Kép
Kép

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2013 vas. jún. 23 10:42

lacka6 írta:
Á, pedig megnyugtató előnyöd volt... bagyu meg úgy elpicsázott minket.... pedig már reméltem, hogy a technikára foghatom az esés-kelést d3

Azér ahogy nézem a spanyol gyerekkel sem volt rossz csatám, 7-es szakasz után 0,5 másodperc hátrányból az utolsón 0,3 előny lett.

De szerencsére másnál is ment a szoros adok-kapok. :)
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 vas. jún. 23 10:51

Code_79 írta:Ebben a packban mintha lenne: http://www.rallysimfans.hu/rbr/download ... _additions :rolleyes:
Hmm..letölt->telepít->és 10perce várok a biztonsági mentésre...mintha belefagyna itt is.. :think: :idea: Ez volt a bajom a másik telepítővel is.
HFRT Team

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 vas. jún. 23 10:59

Ha mindegyiknél benthagytad a pipát, akkor bizony sokáig el fog tartani, mire mindent becsomagol. Nálam, ha mindegyiket kiválasztottam volt vagy fél óra) Ez viszont gépfüggő (proci, memória)
A biztonsági mentés minél kisebb mérete miatt a legjobb tömörítés van beállítva. De csak egyszer kell megcsinálni, ha segít akkor megérte a türelem ;)
NyilasM írta:
Code_79 írta:Ebben a packban mintha lenne: http://www.rallysimfans.hu/rbr/download ... _additions :rolleyes:
Hmm..letölt->telepít->és 10perce várok a biztonsági mentésre...mintha belefagyna itt is.. :think: :idea: Ez volt a bajom a másik telepítővel is.
Kép
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 vas. jún. 23 11:07

Code_79 írta:Ha mindegyiknél benthagytad a pipát, akkor bizony sokáig el fog tartani, mire mindent becsomagol. Nálam, ha mindegyiket kiválasztottam volt vagy fél óra) Ez viszont gépfüggő (proci, memória)
A biztonsági mentés minél kisebb mérete miatt a legjobb tömörítés van beállítva. De csak egyszer kell megcsinálni, ha segít akkor megérte a türelem ;)
Tényleg türelmetlen vk. Köszi a tanácsot :respect: :respect: ahogy látom tovább lépett a bergheimen a mentésnél... háát ha más haszna nincs hogy (fölöslegesen)pofáztam csak annyi hogy mások is türelmesebbek lesznek akkor már megérte.. bocsi :rolleyes:
A futás minőségre pedig már naon kíváncsi vk.
HFRT Team

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 vas. jún. 23 13:04

az még ok ha mindig akad akkor nyilván gépfüggő valamit lehet kezdeni
De ha meglepiként egyszer igen kétszer nem ? :)
most nekem nem akadt egyszerűen csak lassan mentem, majd megálltam pihenni egy tolatás erejéig mert szép volt a táj :)
viszont mielőtt betöltötte volna kitett az asztalra, második töltésre is sokat erőlködött

brown
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brown » 2013 vas. jún. 23 19:26

Fú jó lesz ez az FWD! Első tíz egy percen belül! :) Azért remélem fogok még előrébb kerülni, de most így érettségi után egy számomra új autóval ennyire adta ki :) Gratula az elejének, remélem a többi versenyen is jó csata lesz :box:

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 vas. jún. 23 20:05

NyilasM írta: A futás minőségre pedig már naon kíváncsi vk.
...csak akad :( :(
HFRT Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 vas. jún. 23 21:23

Beértem én is. Az eredmény nem rossz eddig, bár még tuti jön pár emberke. Elégedett azért nem vagyok, mert pont az első és utolsó gyorstól többet vártam, meg a tannerektől is... Szóval nem értem, miért voltam lassú. Csak a többiek rontásának köszönhető, hogy így állunk.

5-6mp-eket hagytam ott szinte mindenhol.

Ha sikerülne a dobogó, akkor az jó lenne és nem érdekelne a lassúság :)

Misi, azt viszont sajnálom, hogy így szarakodsz a gépeddel :( Nekem is van ilyen szakasz, a low pack sem segít, de javít rajta picit. És állandó jelleggel vannak. Itt nem volt semmi gond. (Bergheim félékkel van gondom, meg még 1-2, viszont csak helyenként. Szóval ennyire nem zavaró)
Szabó Zéé

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 vas. jún. 23 21:28

Füredi Úr! Azért közel voltunk megint :) Ha nincsenek a hibáid, akkor simán előttem végzel. Most nem tudtam a lépést tartani, csak 1-2 szakaszon. Szóval gratulálok! :reszeg:
Szabó Zéé

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2013 hétf. jún. 24 02:07

lacka6 írta:Jelszó elküldve.
Nem jött nekem.
attilaszocsrbrkukacgmailpontcom

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2013 hétf. jún. 24 08:31

Be vittem én is a vasat ... Látszik hogy nagyon elhanyagoltam játékot mostanában :( :( Nagyon félve mentem .. Lényeg hogy nem volt SR-em de pontot így se szerzek majd ... Nagyon tetszik hogy ilyen sokan vagyunk a kategóriába .... Azt hiszem meg találtam a játszópajtásomat ... Várom a következő fordulót ... Mindenkinek további szép napot :D
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2013 hétf. jún. 24 14:09

ó, most nézem, hogy menni kéne... de jelszó nekem sem jött sajnos.
kisB kukac zsiguli pont hu
köszönöm!
Egészség legyen, meg nyomaték!

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2013 hétf. jún. 24 14:44

Túl vagyok életem legjobb versenyén
Swissen 3x akadtam el 2 lefulladással
Autiovara sikerült egy tetőt dobni futómű K.O.
Coten benéztem a szállóba alig jött ki
Tanneren 2vel lecsúsztam a partoldalon automata C4H
Chirdonhead már csak a biztonság kedvéért eldobtuk biztosítva a jó szereplést
Kép

SMisi
Vendég

Hozzászólás Szerző: SMisi » 2013 hétf. jún. 24 16:16

Nálam is sajnos van 2-3 olyan pálya amin folyamatosan akad. szó szerint folyamatosan.....pl. a svájcin is.....Felbontást levettem már a legkisebbre, amitől már távolra nem is látni, és pl. az új Cseh pályákon mikor bemondja a lassítót még nem látom, de hiába kezdek fékezni, hirtelen előbukkan :confused2: ..... és csatt.... gépnek bírnia kellene, ahogy bírja is a pályák 95%-át.... ezek olyan dolgok amíg nem éli át az ember, nem tudja mennyire kiábrándító :(

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 hétf. jún. 24 16:40

Köszönöm a versenyt a rendezőségnek! :respect:
Nagy szerencsém volt hogy csak egy új pálya volt,azon is volt gondom bőven.
Ilyen sok kihagyás után sokkal rosszabbra számítottam.
Sok szerencsét annak aki még mostanában fogja tolni :)
McCrash

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2013 hétf. jún. 24 17:32

durván egy 20-ast ott hagytam az utolsó gyorson :( pedig jól álltam... de amekkorát estem, örüljek hogy célba értem :)
megjött a kedvem játszogatni, köszi :)
Egészség legyen, meg nyomaték!

lisztes100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: lisztes100 » 2013 hétf. jún. 24 18:42

Célban, mivel Simitől sokat kaptam az elején így biztonsági autózás volt a második helyen, így is értem célba.
Kép

Hawerok, Buli, Rally

FiaSko SE

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 hétf. jún. 24 19:55

SMisi írta:Nálam is sajnos van 2-3 olyan pálya amin folyamatosan akad. szó szerint folyamatosan.....pl. a svájcin is.....Felbontást levettem már a legkisebbre, amitől már távolra nem is látni, és pl. az új Cseh pályákon mikor bemondja a lassítót még nem látom, de hiába kezdek fékezni, hirtelen előbukkan :confused2: ..... és csatt.... gépnek bírnia kellene, ahogy bírja is a pályák 95%-át.... ezek olyan dolgok amíg nem éli át az ember, nem tudja mennyire kiábrándító :(

Első vagy Másod osztályban indultál ?

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 hétf. jún. 24 21:21

Kai 2: fel kellett állnom a gép elől szakasz közben, aztán persze ahogy visszaültem, 200 méter múlva tető
Cote 2: ennyi
Tanner: az első 4.1 km-t utálom, a többivel nincs bajom
Swiss gravel: az micsoda?
------
Autiovaara 2: ez tetszett, a közepe felé kicsit szétestem, de a vége jó volt megint
Cote: az utolsó szektor nagyon gyengusz volt
Tanner: lásd ss3 komment
Csirdon: ezzel a setuppal ez felért egy öngyilkossággal...célba akartam hozni a kocsit, de az utolsó jobbos elág előtti nyújtott balosban szerintem RBR-es pályafutásom egyik legnagyobb mákja adatott meg...az első bukkan után lecsúsztam az ívről, kétkerékkel mentem
6.ban az árokban, persze tudtam, hogy amint a gázelvétel gondolata megfogalmazódik bennem, abban a pillanatban a fák között kötök ki, így padlóztam, végig az árokban mentem, két keréken, keresztbe', és a végére kijött...óriási mák volt, folyamatosan taszigáltak vissza az útra, ezúton is köszönöm, akárki is volt.

Nem is néztem hanyadik lettem, olyan 6. környéke lehet kb, de nem is érdekel. Célban, 1 tetővel, ami köszönhető annak, hogy fel kellett állnom a géptől. Otthagytam kb 8 mp-et, de megköszönhetem hogy a 3 forgás után semmit se sérült a futómű.
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 hétf. jún. 24 21:36

ezt a tannert fel kellene lőni SP mellé a holdra, túl nagy szabadságot ad a versenyzőknek
komolyan kevesebb köze van a rallyehoz mint sardiannak, pedig az sem piti :)

Loczi Kristof
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Loczi Kristof » 2013 hétf. jún. 24 21:41

Célban! :)
Nem vártam dobogót ezen a versenyen, főként a finn pályák és Tanner miatt, de végül is sikerült jó tempót menni rajtuk. 1 hibám volt csak a versenyen, Tanneren oldalba kaptam egy fát, de szerencsére nem lett baj. Az eredmény nagyon jó, most örülök :D

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 hétf. jún. 24 21:42

szép volt, grat. :cool2:

Loczi Kristof
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Loczi Kristof » 2013 hétf. jún. 24 21:49

Gatti írta:szép volt, grat. :cool2:
Köszi :) Talán lehetett volna még jobb a hibák nélkül, de ez is bőven megteszi :D

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2013 hétf. jún. 24 21:55

N4 csoportban de szépen alakul a sorminta! d3
Kép

Gatti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gatti » 2013 hétf. jún. 24 22:20

Nagyon jó kis verseny volt, Tannertől pont ezt vártam ott jól megkaptam a magamét :cool2:
Igaz pontot nem szereztem de a lényeg, hogy jót csatáztunk.... :reszeg:

csori23
Vendég

Hozzászólás Szerző: csori23 » 2013 hétf. jún. 24 22:20

levipallai írta:
spal írta:1. Aki ismer olyan errefelé lézengő újoncot, aki vérmes reményekkel játszik, terelje felénk őket, számukra egy kis iskola-szerű program is indul idén

Ezt egy kicsit bővebben kifejtenéd, hogy miről van szó? :)
Hali srácok. :)
Ujjonc vagyok itt de már egy ideje tekerem a kormányt. :)
Érdekelne engem is ez a bajnokság, csak nem tudom hogyan induljak el benne. Segitene nekem valaki?
Elöre is köszönöm. :)

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2013 hétf. jún. 24 22:30

Köszi a versenyt, jó volt. Ennyi (több hónap)kihagyás után jó. Csak nagyon más autó ez a 2008-as Subaru, mint a 2003-as. Nagyon szokni kell. Ez rakéta ahhoz képest. Olyan féktávokat vettem az elején, hogy egy kamion is megállt volna olyan távolságon.

Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de az a Swiss Gravel szaggatózott nekem egy picit. Ott nagyon óvatosan is mentem.

Jó volt amúgy minden, köszi a versenyt még 1x!
HRC (Hungarian Rally Challenge) szervező
Pályaépítő kisiparos / TrackMaker SZŐLŐSARDÓ-PERKUPA - Miskolc Rally + Capo Di Feno - WRC Corsica 2008 Shakedown - by klacix
Kép

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2013 hétf. jún. 24 22:31

csori23 írta:Hali srácok. :)
Ujjonc vagyok itt de már egy ideje tekerem a kormányt. :)
Érdekelne engem is ez a bajnokság, csak nem tudom hogyan induljak el benne. Segitene nekem valaki?
Elöre is köszönöm. :)
Hali! :D
Tanulmányozd ezen link tartalmát, szépen össze van szedve benne minden, és elvileg itt tudsz nevezni is még. :)
http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... ksag_id=23
Kép

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 hétf. jún. 24 22:34

Célban, jó kis futam volt, már hiányzott, a második napi hajjrá tetszett, sikerült néhány poziciót javítani, rég nem volt csapatás
..... első nap a Coten 2x megborultam, mindkettő szerencsés lett, majd a tanner-en berajtoltam a váltó miatt...kaptam 10mp bonust, a swiss gravel szaggatot, örültem, hogy leértem, reméllem pár pot össze jön, Szőcs Atti látom most ért le gatula neki :up:

csori23
Vendég

Hozzászólás Szerző: csori23 » 2013 hétf. jún. 24 22:34

Hali! :D
Tanulmányozd ezen link tartalmát, szépen össze van szedve benne minden, és elvileg itt tudsz nevezni is még. :)
http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksa ... ksag_id=23[/quote]
Köszi a gyors választ. megyek tanulmányozom :D

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 kedd jún. 25 06:02

Az első 14 ember 1 percen belül végzett, ez nagyon jó :) Most nem sikerült a dobogó, így azért bosszantóbbak a hibák, de nagyon jó verseny volt ;)
Szabó Zéé

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2013 kedd jún. 25 07:33

Nekem meg sajnos erre sem volt időm :rolleyes:

Majd legközelebb talán :)
Opel Astra GSi N3 :)

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2013 kedd jún. 25 12:41

Hajdó László írta: Szőcs Atti látom most ért le gatula neki :up:
Köszi! ;)

Eléggé kapkodós verseny volt nekem ez, az idő nagyon szorított.
Élveztem, de azt is éreztem, hogy ennél mentem jobbakat, a Lada után rögtön átülni egy WRC-be, elején nem is éreztem a féktávokat sem. A svájci gyors nálam is szaggatott, de ahogy látom sokaknak probléma volt.
Peti és Te is nagyon gyorsak voltatok, kár a hibátokért. :respect:
Lóczi Kristófnak külön gratula, az N-el brutálisat ment. :respect:
Köszi a versenyt! :up: :)

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2013 kedd jún. 25 12:42

Retkes Péter írta:Nekem meg sajnos erre sem volt időm :rolleyes:

Majd legközelebb talán :)
Sajnálom!
Lehet lesznek nekem is kihagyott futamaim, kezdődnek lassan a táboraim.

Válasz küldése