7. Magyar Richard Burns Rally Bajnokság

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

lisztes100
RBR Fan aktív tag

Re: 7. Magyar Richard Burns Rally Bajnokság

Hozzászólás Szerző: lisztes100 » 2012 szer. jan. 04 23:02

NyilasM írta:
Kardos Lajos írta:ahh,úgysem bírom ki hogy ne nevezzek,majd megyek a 00 subival(ha lehet) aztán lógatom a hátulját ahogy tudom :rock: :rally2:
Nem igazán értem a lelombozódást.. Eddig az összes bajnokin indultam.Persze az 1.MRBR absz. 2.helye nem volt túl reális mivel sok akkor már elismert név nem is indult...utána 5.,6.,7.,8.,16. absz helyezés tendenciáját nézve már elindulni is kár... eredménycentrikus vk. ,viszont ez abban nyilvánul inkább+ hogy mindig van 1-2-3-4 ellenfél akikkel jókat csatázok...az hogy ez az absz. hányadik helyén az nem igazán érdekel...
Mindig-mindenkinek meg van a maga ellenfele akikkel jókat csatázhat és szerintem ez a lényeg... ha azt a felfogást követné mindenki akkor elég lenne 15-20 embernek indulni.,de azért ez nem erről szól...nem erről kell hogy szóljon.. :reszeg: :reszeg:
csak sajnos a régi ellenfeleim már technikát váltottak újítottak...... :think: kihalt kategória lesz sztem de remélem tudok kampányt csinálni neki :D
Kép

Hawerok, Buli, Rally

FiaSko SE

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2012 szer. jan. 04 23:09

Jáá de várom dzsááá!! :cool2:

Szerintem ezzel elmondtam mindent!

Szinkópa!! :D ;)

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 szer. jan. 04 23:12

NyilasM írta:
Kardos Lajos írta:ahh,úgysem bírom ki hogy ne nevezzek,majd megyek a 00 subival(ha lehet) aztán lógatom a hátulját ahogy tudom :rock: :rally2:
Nem igazán értem a lelombozódást.. Eddig az összes bajnokin indultam.Persze az 1.MRBR absz. 2.helye nem volt túl reális mivel sok akkor már elismert név nem is indult...utána 5.,6.,7.,8.,16. absz helyezés tendenciáját nézve már elindulni is kár... eredménycentrikus vk. ,viszont ez abban nyilvánul inkább+ hogy mindig van 1-2-3-4 ellenfél akikkel jókat csatázok...az hogy ez az absz. hányadik helyén az nem igazán érdekel...
Mindig-mindenkinek meg van a maga ellenfele akikkel jókat csatázhat és szerintem ez a lényeg... ha azt a felfogást követné mindenki akkor elég lenne 15-20 embernek indulni.,de azért ez nem erről szól...nem erről kell hogy szóljon.. :reszeg: :reszeg:

:up:

Én N4-en gondolkodom, pedig első hajtásban lenne esélyem pontokat szerezni (legalább is így érzem, aztán lehet ott sem), viszont a négy kereket jobban élvezem még ha eredménytelen is. majd csak találok még egy hasonlót akivel majd oda vissza megy az adok kapok. :lollypop:
Aztán ha nem nyerek semmit akkó mivan? :rally:
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 szer. jan. 04 23:31

Tusy írta: Én N4-en gondolkodom, pedig első hajtásban lenne esélyem pontokat szerezni (legalább is így érzem, aztán lehet ott sem), viszont a négy kereket jobban élvezem még ha eredménytelen is. majd csak találok még egy hasonlót akivel majd oda vissza megy az adok kapok. :lollypop:
Aztán ha nem nyerek semmit akkó mivan? :rally:
Ha megnyugtat fogalmam sincs mivel megyek majd.. :confused2: :think: :idea:
;) :D :D
HFRT Team

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2012 csüt. jan. 05 03:46

Húúúú, én mennék, de billentyűzettel még véletlenül sem fogok belevágni :D
Amúgy üdv mindenkinek :) :hello2:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 csüt. jan. 05 03:49

Andrasko Istvan írta:Húúúú, én mennék, de billentyűzettel még véletlenül sem fogok belevágni :D
Jó kifogás sose rossz :D
Amúgy üdv :hello2: :D
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2012 csüt. jan. 05 06:28

Örömmel olvasom, hogy kiírásra került az A7 kategória, ami nagy öröm számomra, mert akkor kategóriát váltok S1600-ról A7-re.
Csapat : Salgo ASE
Üdv.:Árpád
Kép

Tizot
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tizot » 2012 csüt. jan. 05 08:46

NyilasM írta:
Kardos Lajos írta::up: Ez a beszéd!Még olyan kérdésem lenne,hogy az akinek nincs OB pontja viszont több van a fent jelzett 5000nél az attól még indulhat R2ben?Csak mert én nem igazán érzem magamban a csííít,hogy bárkivel az elejéről egyáltalán hasonló időt menjek.Azért meg minek menjek R1ben ha csak laposra vernek?
Várhatóan nevezéskor ez lesz mint opció...(ha Lacka és a ráfordított szabadideje engedi :respect: )

5000km alatt csak R2
10000km(ig) választható R1-R2
10000km R1
Nem lehet valahogy visszatekerni a km órát??? d3
Ezen szabály szerint nekem is marad az R1.(egy kicsit elkeserít, mert túl sok sikerélményre nem számíthatok, de a remény hal meg utoljára, előtte meg a lepényhal :D, úgyhogy támadáááás!!!)
Kép

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2012 csüt. jan. 05 10:06

Fekete Misi írta:
Andrasko Istvan írta:Húúúú, én mennék, de billentyűzettel még véletlenül sem fogok belevágni :D
De most komolyan :) már egy ideje lenne kedvem játszani, de nincs mivel :) aztán amikor már nagyon nem bírom, akkor megyek 2 kört billentyűzettel, és rájövök, hogy úgy még mindig kaksi :D

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2012 csüt. jan. 05 11:04

Andrasko Istvan írta:
Fekete Misi írta:
De most komolyan :) már egy ideje lenne kedvem játszani, de nincs mivel :) aztán amikor már nagyon nem bírom, akkor megyek 2 kört billentyűzettel, és rájövök, hogy úgy még mindig kaksi :D
hozzám jöhetsz ;)

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2012 csüt. jan. 05 11:07

Major Csabi írta:
Andrasko Istvan írta:
hozzám jöhetsz ;)
:offtopic: :pokeas:
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2012 csüt. jan. 05 11:39

Milyen jó híreket olvasok így reggel :)
Gratula, hogy összejött :respect:

Misi bá véleményét osztom, Krizsával jókat csatáztunk N-ben még akkor, igaz nem voltunk sehol sem, de egymásra találtunk. Jobb volt, mint mindig az elejében menni (bár ezt nem tudom milyen) :)

És nagyon jó érzés, ha a szürke eredmények között egy kimagasló sikerül. Mint tavaly S1600-ban fel tudtam állni a dobogóra 1x vagy 2x, nem tudom, addig meg 4-6. helyre voltam képes.

Én az idei évet egy Celica-val a seggem alatt szeretném teljesíteni Pötyör kolléga oldalán ;)

Bár előbb elolvasom a szabályzatot, mert most először ide gyors írtam, de még nem tudom milyen kat.-k lesznek :D
Szabó Zéé

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2012 csüt. jan. 05 11:59

Hali! Nagyon jó hírek, és el is fogok tudni indulni egy nagyobb kihagyás után. :) Egyértelmű, hogy S2000-N4. :)
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2012 csüt. jan. 05 13:34

Ha lesz időm, jövök tölteléknek. :cool2:

Szabályzattal kapcsolatos kérdés.

csapat: 3+1 fő, azonos kategóriájú autóval. Jelen esetben a kategória a 7.OB szabályzat szerinti, vagy a plugin szerinti kategóriát jelenti.

Példával élve.

HA elindítunk egy A8-as csapatot, de beszállna valaki egy wrcc-kategóriájú paripával, akkor az a 7.OB szerint azonos kategória (így egy csapatként értékelendő), plugin szerint viszont különböző kat.

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2012 csüt. jan. 05 13:55

Papa_G írta:Nem lesz WRC? Az kafa. :)
Coycsit megin elverem. d3
Már megyek is gyakorolni Indihez, aztán február 1-ig ki se szállok a cockpitből...
(mondjuk nem tudom mit szól majd hozzá...) :think:
Szóval megpróbállak majd barátilag agyonverni... :fear2: :D :D :D
5.MRBR Bajnokság - WRCC kategória - 2.Helyezett
Skincentral - PWRC kategória - 1. Helyezett

SALGÓ A.S.E.

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2012 csüt. jan. 05 13:58

Szasz Lorant írta:Hali! Nagyon jó hírek, és el is fogok tudni indulni egy nagyobb kihagyás után. :) Egyértelmű, hogy S2000-N4. :)
Helyes! Valamiért úgy érzem, nagyon komoly mezőny lesz S2000-ben, ill. N4-ben, kb. 15-20 pilóta rögtön eszembe jut, akitől "félek"... ;)
(de lehet hogy keveset mondtam...)

SALGÓ A.S.E.

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2012 csüt. jan. 05 14:17

Kár, hogy az A8 az ilyen "kieső" kategória, de érthető, ha követjük a reális bajnokságokat.

Ha jól értettem, attól még kiemelt kategóriának számít ez a WRCC-A8?
Szabó Zéé

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 csüt. jan. 05 14:24

Coyote írta:
Szasz Lorant írta:Hali! Nagyon jó hírek, és el is fogok tudni indulni egy nagyobb kihagyás után. :) Egyértelmű, hogy S2000-N4. :)
Helyes! Valamiért úgy érzem, nagyon komoly mezőny lesz S2000-ben, ill. N4-ben, kb. 15-20 pilóta rögtön eszembe jut, akik félnek tőlem... ;)
Nnnnna...így most már jó d3 d3 d3 d3
Ford Fiesta S2000

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2012 csüt. jan. 05 15:03

Nem nagyon szeretnék hosszú kommentet írni, remélem sikerül :)

Örülök, hogy van érdeklődés és örültök a bajnokságnak, a Plugin jelenlegi képességeivel szerintem izgalmas, változatos versenyeket futhatunk (és hátha lesz még néhány frissítés).

Rally I.osztály - Rally II.osztály. Méltányossági alapon eltérhetünk a számoktól, egyedi mérlegelésre kerül majd sor. Igényeket jelezzétek nekem priviben, aki nem akar a rá szabott osztályban versenyezni.

Egy dolgot azonban mindenképpen fontosnak tartok kiemelni. Mi itt szimulátorozunk, nem valódi autókkal, nem valódi pályákon csapatunk. De véleményem szerint mindenki, aki indul bármilyen versenyen, AUTÓVERSENYZŐ.

Egyrészt mert autóval indul (ez volt a triviálisabb következtetés :D ), másrészt mert versenyezni szeretne. Versenyezni, bizonyos megfontoltságot feltételezve, pedig úgy jó, ha az ember a szakaszon gyorsabb a többieknél. A kategóriák összevonásánál, illetve a két párhuzamos bajnokság (OB - Nyílt) indításánál szempont volt, hogy csak és kizárólag célbaéréssel ne nagyon lehessen pontokat szerezni.

Úgy nyerni kategóriát, vagy akár dobogósnak lenni, hogy mindenki kiesik előlem, vagy eleve nem volt kellő számú és kvalitású pilóta a mezőnyben, számomra sosem volt dicsőség. Nagyon nagy sportértéket látok amögött, ha valaki megküzd, készül, lemond néhány dologról annak érdekében, hogy eredményeket érjen el egy sportban, vagy sportjellegű tevékenységben (ide értve a szimulátorozást is). Megfelelő gyakorlással, teszteléssel bárki el tudja érni azt a szintet, amikor nagyon nagyon jó ízű csatákat vív a mezőnyben a kategóriájában, és ha emellé még elismerés (pontok) is társulnak, akkor van értelme versenyezni.

A kategóriák összevonását nem a rallysimfans.hu közössége elleni támadásnak, hanem motiválásának szántuk. Csak olyan kategóriákat vontunk össze, ahol a különbségek az autók között annyira kicsik, hogy lehetőség van bármelyik kategóriába tartozó autóval jól szerepelni. Engem különösen motivál, ha egy elvileg gyengébb képességű autóval jól tudok szerepelni, de akinek ez nem szempont, talál magának összevont kategórián belül olyan autót, amivel hátrányba biztosan nem kerül.

A Rally I. és II. osztály létjogosultsága csak annyi, hogy aki nemrég kezdett versenyezni, nincs gyakorlata vagy tapasztalata, ne veszítse el a kedvét a bajnokságtól. Mindenki, aki úgy érzi, hogy teljesítménye, tapasztalata, gyorsasága alapján II.osztályba tartozik, a számok alapján mégis I.osztályban kénytelen menni, igényének bejelentése előtt gondolja végig, hogy valóban azoknak a kezdő versenyzőknek a motivációját rontaná a relatív gyorsaságával, akiknek nem volt még kellő idejük kiismerni az RBR csínját-bínját.

Azt hiszem talán mégis túl hosszú lett...
Opel Astra GSi N3 :)

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2012 csüt. jan. 05 15:15

Fekete Misi írta:
Coyote írta:
Helyes! Valamiért úgy érzem, nagyon komoly mezőny lesz S2000-ben, ill. N4-ben, kb. 15-20 pilóta rögtön eszembe jut, akik félnek tőlem... ;)
Fél tőle a nyavaja. :D Én magamtól félek, hogy kárt teszek valamiben, ha még egyszer 1 tizeddel lesz előttem egy szakaszon. :D
Kép
SALGÓ A.S.E.

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2012 csüt. jan. 05 15:16

Retkes Péter írta:Nem nagyon szeretnék hosszú kommentet írni, remélem sikerül :)

Örülök, hogy van érdeklődés és örültök a bajnokságnak, a Plugin jelenlegi képességeivel szerintem izgalmas, változatos versenyeket futhatunk (és hátha lesz még néhány frissítés).

Rally I.osztály - Rally II.osztály. Méltányossági alapon eltérhetünk a számoktól, egyedi mérlegelésre kerül majd sor. Igényeket jelezzétek nekem priviben, aki nem akar a rá szabott osztályban versenyezni.

Egy dolgot azonban mindenképpen fiontosnak tartok kiemelni. Mi itt szimulátorozunk, nem valódi autókkal, nem valódi pályákon csapatunk. De véleményem szerint mindenki, aki indul bármilyen versenyen, AUTÓVERSENYZŐ.

Egyrészt mert autóval indul (ez volt a triviálisabb következtetés :D ), másrészt mert versenyezni szeretne. Versenyezni, bizonyos megfontoltságot feltételezve, pedig úgy jó, ha az ember a szakaszon gyorsabb a többieknél. A ksategóriák összevonásánál, illetve a két párhuzamos bajnokság (OB - Nyílt) indításánál szempont volt, hogy csak és kizárólag célbaéréssel ne nagyon lehessen pontokat szerezni.

Úgy nyerni kategóriát, vagy akár dobogósnak lenni, hogy mindenki kiesik előlem, vagy eleve nem volt kellő számú és kvalitású pilóta a mezőnyben, számomra sosem volt dicsőség. Nagyon nagy sportértéket látok amögött, ha valaki megküzd, készül, lemond néhány dologról annak érdekében, hogy eredményeket érjen el egy sportban, vagy sportjellegű tevékenységben (ide értve a szimulátorozást is). Megfelelő gyakorlással, teszteléssel bárki el tudja érni azt a szintet, amikor nagyon nagyon jó ízű csatákat vív a mezőnyben a kategóriájában, és ha emellé még elismerés (pontok) is társulnak, akkor van értelme versenyezni.

A kategóriák összevonását nem a rallysimfans.hu közössége elleni támadásnak, hanem motiválásának szántuk. Csak olyan kategóriákat vontunk össze, ahol a különbségek az autók között annyira kicsik, hogy lehetőség van bármelyik kategóriába tartozó autóval jól szerepelni. engem különösen motivál, ha egy elvileg gyengébb képességű autóval jól tudok szerepelni, de akinek ez nem szempont, talál magának összevont kategórián belül olyan autót, amivel hátrányba biztosan nem kerül.

A Rally I. és II. osztály létjogosultsága csak annyi, hogy aki nemrég kezdett versenyezni, nincs gyakorlata vagy tapasztalata, ne veszítse el a kedvét a bajnokságtól. Mindenki, aki úgy érzi, hogy teljesítménye, tapasztalata, gyorsasága alapján II.osztálbya tartozik, a számok alapján mégis I.osztályban kénytelen menni, igényének bejelentése előtt gondolja végig, hogy valóban azoknak a kezdő versenyzőknek a motivációját rontaná a relatív gyorsaságával, akiknek nem volt még kellő idejük kiismerni az RBR csínját-bínját.

Azt hiszem talán mégis túl hosszú lett...
:up:
Kép
SALGÓ A.S.E.

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2012 csüt. jan. 05 15:16

Coyote írta:
Helyes! Valamiért úgy érzem, nagyon komoly mezőny lesz S2000-ben, ill. N4-ben, kb. 15-20 pilóta rögtön eszembe jut, akitől "félek"... ;)
Engem egyelőre nyugodtan ki lehet venni ezek közül az emberek közül. :D Meg kell majd ismernem az új felületű pályákat, és ahogy néztem szinte mindegyikre van már legalább 2felület fajta. Rfactoroztam az elmúlt év nagy részében, ahol sikerült is össze hozni egy bajnoki címet egy BMW1es ligában, nagyon jó volt, de teljesen más mint a rali, kicsit szokatlan lesz megint úgy menni, hogy csak én vagyok a pályán, szóval vissza is kell majd szokni, fel kell venni a ralis ritmust, pl rfactorba sosem kellett kézit húzgálni, az meg hiányzik :D
Kép

petya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: petya » 2012 csüt. jan. 05 15:47

Nem lehet valahogy visszatekerni a km órát??? d3
Ezen szabály szerint nekem is marad az R1.(egy kicsit elkeserít, mert túl sok sikerélményre nem számíthatok, de a remény hal meg utoljára, előtte meg a lepényhal :D, úgyhogy támadáááás!!!)

Azért gyere Tizot mestrer, hátha egymásra találunk megint mint tavaly a 8. Kincses kupán!! :)
NASCAR Everything Else Is Just A Game
Kép
Kép
Kép

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2012 csüt. jan. 05 16:11

Fekete Misi írta:
Coyote írta:
Na ezen jót vigyorogtam! ;) :D :D

SALGÓ A.S.E.

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2012 csüt. jan. 05 16:15

Papa_G írta:Fél tőle a nyavaja. :D Én magamtól félek, hogy kárt teszek valamiben, ha még egyszer 1 tizeddel lesz előttem egy szakaszon. :D
Most két lehetőség van, az egyik hogy lassulj egy kicsit, mert a szobád és a technikai berendezéseid épsége ezt kívánja, akkor ugye akár mp-ek is lehetnek köztünk, nem csak tizedek...
vagy B verzió, hogy éppen hogy gyorsulj ( én inkább ez utóbbit kívánom ), és akkor majd én ehetem a kefét... ;)

(amúgy meg a fenéket, igazából remélem szétversz mindent magad körül, csak a gépet nem, azt is azért hogy a következő versenyen is elverhesselek...) :P :D :D :D :D :D :fear2:

SALGÓ A.S.E.

Tizot
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tizot » 2012 csüt. jan. 05 16:24

petya írta:Nem lehet valahogy visszatekerni a km órát??? d3

Azért gyere Tizot mestrer, hátha egymásra találunk megint mint tavaly a 8. Kincses kupán!! :)
Mesteeer???Hol vagyok én ettől a titulustól?
De természetesen nevezünk, és indulunk, és mindent megteszünk a minél jobb eredmény elérése érdekében. ;)
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2012 csüt. jan. 05 16:45

Szervezőőőők!

Választ várok. :reszeg:
candle írta:Ha lesz időm, jövök tölteléknek. :cool2:

csapat: 3+1 fő, azonos kategóriájú autóval. Jelen esetben a kategória a 7.OB szabályzat szerinti, vagy a plugin szerinti kategóriát jelenti.

Példával élve.

HA elindítunk egy A8-as csapatot, de beszállna valaki egy wrcc-kategóriájú paripával, akkor az a 7.OB szerint azonos kategória (így egy csapatként értékelendő), plugin szerint viszont különböző kat.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 csüt. jan. 05 16:51

Példával élve.
A nevezés az Lackától függ hogy mire hogyan tudsz nevezni...de itt amúgy is az értékelésről van szó... szóval röviden: az ob szabályzata szerint azonos kat.-ba sorolt autók alkothatnak csapatot.Példád szerint nem számít hogy az egyik A8 a másik wrcc..
HFRT Team

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2012 csüt. jan. 05 16:56

NyilasM írta:
Példával élve.
A nevezés az Lackától függ hogy mire hogyan tudsz nevezni...de itt amúgy is az értékelésről van szó... szóval röviden: az ob szabályzata szerint azonos kat.-ba sorolt autók alkothatnak csapatot.Példád szerint nem számít hogy az egyik A8 a másik wrcc..
Köxke. :up:

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2012 csüt. jan. 05 17:48

Én mindenképp nevezek, mert szeretnék itt menni. Menni meg azért megyek, mert szeretem csinálni. Az eredmény pedig másodlagos. Azért csinálom mert élvezem. :lollypop: Az it tuti hogy A8-al fogok betámadni és nem fogom nézzni hogy aki alőttem van az milyen katba indult. Az a cél, hogy senki ne legyen előttem. Így már van sportértéke a dolognak. :box2: Nagyon várom már a rajtot! Remélem egy nagyon jó, színvolnalas bajnokság lesz, ami TŐLÜNK, versenyzőktől nagybann függ. Szóval jó kedv és tiszta játszma. Ez a recept. ;) Hajrá mindenki! :biztat: :biztat: :biztat:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2012 csüt. jan. 05 19:11

Úgy érzem be kell havaznom a rbr-t erre az egy hónapra rendesen, mert az első 2 versenyen hullára vernek majd :D
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 csüt. jan. 05 19:21

lisztes100 írta:
csak sajnos a régi ellenfeleim már technikát váltottak újítottak...... :think: kihalt kategória lesz sztem de remélem tudok kampányt csinálni neki :D
itt leszek én új ellenfélnek :D remélhetőleg öszeállnak a dolgaim és akkor jókat meccselünk majd :P
Kép
Super-man ASE

Barta Zsolt
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Barta Zsolt » 2012 csüt. jan. 05 19:22

Sziasztok!
Elősször is nagyon örülök hogy a szünet után újra megrendezésre kerül az OB. Másodszor a rendezőktől kérném nagy tisztelettel ( ha megoldható) hogy az összevont kategóriákat a szakasz utáni eredményeknél az absz. után együtt mutassa hogy látni lehessen a kategórián belüli sorrendet.
A férfiaknak két dolgot kell tövignyomni. A másik a gázpedál...

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2012 csüt. jan. 05 19:29

Potyor írta:Én mindenképp nevezek, mert szeretnék itt menni. Menni meg azért megyek, mert szeretem csinálni. Az eredmény pedig másodlagos. Azért csinálom mert élvezem. :lollypop: Az it tuti hogy A8-al fogok betámadni és nem fogom nézzni hogy aki alőttem van az milyen katba indult. Az a cél, hogy senki ne legyen előttem. Így már van sportértéke a dolognak. :box2: Nagyon várom már a rajtot! Remélem egy nagyon jó, színvolnalas bajnokság lesz, ami TŐLÜNK, versenyzőktől nagybann függ. Szóval jó kedv és tiszta játszma. Ez a recept. ;) Hajrá mindenki! :biztat: :biztat: :biztat:
:up: :up: :up:
Szabó Zéé

lisztes100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: lisztes100 » 2012 csüt. jan. 05 19:47

Rol1K4ahh írta:
lisztes100 írta:
itt leszek én új ellenfélnek :D remélhetőleg öszeállnak a dolgaim és akkor jókat meccselünk majd :P
helyes :D :D :D már tesztelem az új autókat Saxo-Astra :lollypop:
Kép

Hawerok, Buli, Rally

FiaSko SE

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 csüt. jan. 05 20:02

Barta Zsolt írta:Sziasztok!
Elősször is nagyon örülök hogy a szünet után újra megrendezésre kerül az OB. Másodszor a rendezőktől kérném nagy tisztelettel ( ha megoldható) hogy az összevont kategóriákat a szakasz utáni eredményeknél az absz. után együtt mutassa hogy látni lehessen a kategórián belüli sorrendet.
Hát nem akarlak elkeseríteni de sztm. kizárt hogy meglehessen azt oldani hogy OB-NYÍLT.. katok ide-oda összevonásostul :( :( ahhoz marad az alapos szemrevételezés..
HFRT Team

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2012 csüt. jan. 05 20:31

Coyote írta:
Papa_G írta:Fél tőle a nyavaja. :D Én magamtól félek, hogy kárt teszek valamiben, ha még egyszer 1 tizeddel lesz előttem egy szakaszon. :D
Most két lehetőség van, az egyik hogy lassulj egy kicsit, mert a szobád és a technikai berendezéseid épsége ezt kívánja, akkor ugye akár mp-ek is lehetnek köztünk, nem csak tizedek...
vagy B verzió, hogy éppen hogy gyorsulj ( én inkább ez utóbbit kívánom ), és akkor majd én ehetem a kefét... ;)

(amúgy meg a fenéket, igazából remélem szétversz mindent magad körül, csak a gépet nem, azt is azért hogy a következő versenyen is elverhesselek...) :P :D :D :D :D :D :fear2:
Na várjál, mert erre a versenysorozatra készülni is fogok. Remélem sírni fogsz. :]
Kép
SALGÓ A.S.E.

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 csüt. jan. 05 20:36

NyilasM írta:
Hát nem akarlak elkeseríteni de sztm. kizárt hogy meglehessen azt oldani hogy OB-NYÍLT.. katok ide-oda összevonásostul :( :( ahhoz marad az alapos szemrevételezés..
Erről Petit kellene megkérdezni mert ő írja a plugint, de szerintem nem nagy dolog megadni hogy mely kategóriák eredményeit olvassa ki az adatbázisból.
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 csüt. jan. 05 20:48

Értem hogy ha nem értek hozzá akkor ne én formáljak álláspontot... :rolleyes:
Azt is elhiszem hogy fontos részlet az hogy meglegyen oldva kizárólag a bajnoki fordulóknál ez az opció,mert hát ha megyek A8-al nehéz hozzánézni a wrcc-t is... de lehet van ennél fontosabb dolga is akár Petinek,akár Lackának. ;)
HFRT Team

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 csüt. jan. 05 20:55

Tibi írta:
NyilasM írta:
Erről Petit kellene megkérdezni mert ő írja a plugint, de szerintem nem nagy dolog megadni hogy mely kategóriák eredményeit olvassa ki az adatbázisból.
Szerintem meg külön OB-ra, külön egyéb versenyekre megoldhatatlan. Vagy legalább is brutálisan nagy meló lenne.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 csüt. jan. 05 20:57

Esetleg ha össze is vonná...akkor a kategóriánkénti wr-eket(statokat) nem kutyulná össze...?
HFRT Team

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2012 csüt. jan. 05 21:06

Nem lesz OB kategóriánkénti eredménykimutatás, nagyon sok (szinte felesleges) melót jelentene.
Opel Astra GSi N3 :)

Bodzzza
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » 2012 pén. jan. 06 07:10

nincs 6000 km-em..... előző bajnokin nem szereztem 1 pontot sem.... R2 mehet? :D
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 pén. jan. 06 07:39

Bodzzza írta:nincs 6000 km-em..... előző bajnokin nem szereztem 1 pontot sem.... R2 mehet? :D
Adok oan pofontot :cool2: :D :D :reszeg:
HFRT Team

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 pén. jan. 06 08:58

Bodzzza írta:nincs 6000 km-em..... előző bajnokin nem szereztem 1 pontot sem.... R2 mehet? :D
Némán nna :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :D :D :D
Ford Fiesta S2000

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 pén. jan. 06 10:17

"A magyar RBR bajnokság pontozási rendszere azonos a 2009/10-es szezonban használttal."

Ezt meg lehet tudni valahonnan?
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2012 pén. jan. 06 11:19

Halihó !
Nekem is lenne 1kérdésem ! :rolleyes: Na már most a N4-S2000 egy kategóriának fog számítani ! Akkor én meg tehetem azt hogy 1-ik versenyen N4-el megyek a másikon S2000-el ? :rolleyes:
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 pén. jan. 06 13:32

DuRR írta:Halihó !
Nekem is lenne 1kérdésem ! :rolleyes: Na már most a N4-S2000 egy kategóriának fog számítani ! Akkor én meg tehetem azt hogy 1-ik versenyen N4-el megyek a másikon S2000-el ? :rolleyes:
Véleményem szerint mivel kategórián belül bármikor lehet autót váltani, így igen, megteheted.
Ford Fiesta S2000

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 pén. jan. 06 13:33

Targo írta:"A magyar RBR bajnokság pontozási rendszere azonos a 2009/10-es szezonban használttal."

http://www.rallysimfans.hu/rbr/champ.ph ... naptar.php

;)
Ford Fiesta S2000

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 pén. jan. 06 13:43

Fekete Misi írta:
Targo írta:"A magyar RBR bajnokság pontozási rendszere azonos a 2009/10-es szezonban használttal."

http://www.rallysimfans.hu/rbr/champ.ph ... naptar.php

;)

Köszönöm szépen!!! :)
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Válasz küldése