7. Magyar Richard Burns Rally Bajnokság

Szinvonalas bajnokságok gyüjteménye

Moderátor: Moderátor

Coyote
[Salgo ASE] elit

Re: 7. Magyar Richard Burns Rally Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2012 hétf. feb. 27 15:15

Hát, nem nyugodtam meg.... nagyon remélem hogy mielőbb lefutod Faszi és megtudom hogy mi a helyzet... olyan, mintha még mindig lenne hátra a versenyből, nem érzem azt a jó érzést amit szoktam a célban... hajajjj... :fear2:
5.MRBR Bajnokság - WRCC kategória - 2.Helyezett
Skincentral - PWRC kategória - 1. Helyezett

SALGÓ A.S.E.

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2012 hétf. feb. 27 18:09

A Farkas harapott... :smoker: :D :D :D :D :D :D :reszeg:

SALGÓ A.S.E.

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2012 hétf. feb. 27 18:21

Coyote írta:A Farkas harapott... :smoker: :D :D :D :D :D :D :reszeg:
Megevett mindenkit, a gyalogkakukkot is. :D Bip-bip.
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. feb. 27 18:30

Sajnálom hogy tegnap estig volt nyitva a 1-3. leg,így ma értem,haza,és nem tudom lefutni... :(
tegnap próbáltam...rokonok gépén,mert van egy momo..de ott meg vmiért nem állt össze a plugin..és csak felbaszott így hagytam...

ladavfts111
Vendég

Hozzászólás Szerző: ladavfts111 » 2012 hétf. feb. 27 20:33

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem:

-Milyen szöveget kell el helyezni?
-Hova kell el helyezni?
-Milyen Betű típust kell használni?

A választ előre is köszönöm!:)

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2012 hétf. feb. 27 21:08

Csomos Miklos írta:Sajnálom hogy tegnap estig volt nyitva a 1-3. leg,így ma értem,haza,és nem tudom lefutni... :(
tegnap próbáltam...rokonok gépén,mert van egy momo..de ott meg vmiért nem állt össze a plugin..és csak felbaszott így hagytam...
Teljesen mind1, úgy sem lett volna sok esélyed. :D
Kép

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2012 hétf. feb. 27 21:52

ladavfts111 írta:Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem:

-Milyen szöveget kell el helyezni?
-Hova kell el helyezni?
-Milyen Betű típust kell használni?

A választ előre is köszönöm!:)
Szia!

"Urak!

Mivel a duen.hu a médiapartnerünk, ezért kérünk MINDENKIT, hogy a skinjén módosítson, és rakja rá az első lökösre és a hátsó ablakra a http://www.duen.hu feliratot, természetesen annak megfelelő betűtípussal. Mindenki számára kötelező!

A betűtípus: http://www.searchfreefonts.com/free/serpentinedbol.htm

A szervezők." :)
FüReady Motorsport

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. feb. 27 22:00

Kösz Lóri :Dbíztam benned..majd talán a következőn..adtam egy kis esélyt a többieknek,nincs több dobós versenyem d3 d3 d3

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 hétf. feb. 27 22:24

Hát igen, van egy pár ember akinek a harmadik fordulótól kezdődik a bajnokság :D

Nem gondoltam volna hogy az első két futamon, ami ráadásul a két havas volt, egy az hogy nem esek ki, a másik meg hogy egy 4. és egy 3. hellyel nyitok :) Ez számomra magasan a várakozásokon felüli eredmény volt :) Szeretném így folytatni egész évben, bár a murváktól félek egy picit. Ott szerintem jobban összejön a mezőny, kevesebbet és kevesebben is fognak hibázni. Nehezebb lesz szerintem dobogó közelében lenni mint havon.
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 hétf. feb. 27 22:32

Fekete Misi írta:Hát igen, van egy pár ember akinek a harmadik fordulótól kezdődik a bajnokság :D
:juggle:

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 hétf. feb. 27 22:34

Fekete Misi írta:Hát igen, van egy pár ember akinek a harmadik fordulótól kezdődik a bajnokság :D

Nem gondoltam volna hogy az első két futamon, ami ráadásul a két havas volt, egy az hogy nem esek ki, a másik meg hogy egy 4. és egy 3. hellyel nyitok :) Ez számomra magasan a várakozásokon felüli eredmény volt :) Szeretném így folytatni egész évben, bár a murváktól félek egy picit. Ott szerintem jobban összejön a mezőny, kevesebbet és kevesebben is fognak hibázni. Nehezebb lesz szerintem dobogó közelében lenni mint havon.

Így álltál neki a hónak is nem? :) És tessék, várakozásaidon felül teljesítettél! Állj be mindig úgy a rajtba, hogy megpróbálsz mindent megtenni, persze egészséges határokon belül, és akkor ott leszel a dobogón!! :up: ;)
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 hétf. feb. 27 22:38

Ifj. Geringer Zoli írta:

Így álltál neki a hónak is nem? :) És tessék, várakozásaidon felül teljesítettél! Állj be mindig úgy a rajtba, hogy megpróbálsz mindent megtenni, persze egészséges határokon belül, és akkor ott leszel a dobogón!! :up: ;)
Igen így álltam neki, viszont hóban kevesebbet megyünk így ott kevésbé van tapasztalata a mezőnynek. Murván megyünk a legtöbbet így ott nagyobb is a rutin. Nagyon komoly a mezőny. El sem hiszem hogy milyen brigád jött itt össze :) Aki itt bajnok lesz, az azt hiszem sokkal jobban meg fogja érdemelni, mint az előző 6 bajnokság abszolút bajnokai :)
Ford Fiesta S2000

schumi600
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: schumi600 » 2012 hétf. feb. 27 22:40

Super Man ASE az 1.Fordulóról készitett egy kis összefoglaló videót:
http://www.youtube.com/watch?v=ksl18MS-VEo
Videót köszönjük Tamás Vincének!!!! :up: :)
I. Aszfalt kupa N4 4.hely
I. Front Wheel Drive Challenge Absz 4.hely
I. Front Wheel Drive Challenge N3 kat 2. hely
Super-man ASE

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 hétf. feb. 27 23:43

Fekete Misi írta:.... az azt hiszem sokkal jobban meg fogja érdemelni, mint az előző 6 bajnokság abszolút bajnokai :)
:( :( ez elég "korosztályos" megjegyzés...
HFRT Team

Vinyo77
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vinyo77 » 2012 hétf. feb. 27 23:50

schumi600 írta:Super Man ASE az 1.Fordulóról készitett egy kis összefoglaló videót:
http://www.youtube.com/watch?v=ksl18MS-VEo
Videót köszönjük Tamás Vincének!!!! :up: :)
Igazán nincs mit, így ment a kis csapatunk :D :D
http://facebook.com/VinyoDekor - Vinyó Dekor

Super-Man ASE

2010/11 Magyar Országos RTE Bajnokság - H Kategória 3. hely

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 hétf. feb. 27 23:59

NyilasM írta:
Fekete Misi írta:.... az azt hiszem sokkal jobban meg fogja érdemelni, mint az előző 6 bajnokság abszolút bajnokai :)
Nem emlékszem ilyen mezőnyre az abszolút értékelést tekintve.
Ford Fiesta S2000

erbé
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: erbé » 2012 kedd feb. 28 00:10

Célban vagyok!!! :reszeg:
Misi! Ha neked várakozáson felüli volt a teljesítményed, mit mondjak én? :D
Nem hogy nem számítottam arra, hogy az élmezőnyben végzek, de január elején nem sokat tettem volna arra, hogy havon egyáltalán pontszerző leszek.
Ehhez képest 4. helyen értem célba, és voltak gyorsok amelyeken tudtam veletek autózni.
Amikor kiderült, hogy 2 havas versennyel nyit a bajnokság gondoltam, na meglesz a 2 mínuszos versenyem.
Azt már ősszel eldöntöttem, hogy az evo-val megyek az ob-n akkor is ha egy kat az s2000-rel. Tavaly az SCWRC-n elég sokat szenvedtem a szívómotorosokkal, nekem az n-es abból a szempontból jobban bejön, hogy határ- és rumlis helyzetekben könnyebben össze tudom szedni az autót, alul is van nyomaték, egyszerűen biztosabbnak érzem a kocsit.
Szóval tesztelgettünk (ha nem is annyit, mint Lámer Zoli :P ), folyamatosan sikerült javítani a havas beállításokon így aztán az 1. versenyre már úgy érkeztünk, hogy talán a pontszerzés meglehet. Nem lett meg, 150 m hiányzott (9. lehettem volna), de rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem. A mostani verseny előtt sikerült tovább javítani a setupot, így az első 10-be való bekerülést tűztem ki célul, valahogy éreztem hogy lehet keresnivalóm ebben a mezőnyben ezzel az autóval.
Nagyon sajnálom a sok kiesőt, nem volt jó látni a sok-sok összetört versenyautót, különösen PR2-n.
Kemény verseny volt változatos pályákkal és körülményekkel, folyamatosan alkalmazkodni kellett a szinte pályáról pályára változó tapadási viszonyokhoz ami összességében sikerült is. Voltak rumlis részek, meleg helyzetek ugyanakkor volt néhány nagyon jól sikerült gyors is.
Ez az utolsó nap volt számomra a legnehezebb, hisz közel volt a cél, ráadásul Viktorral az elejétól fogva cibáltuk egymás bajszát, hol ő volt előrébb, hol én.
Nagyon idegesen álltam be Noi startjába, igyekeztem biztonságosan lejönni, Peklon meg már túlságosan is óvatos voltam, az előzetes teszhez képest majd' 15 mp-cel lassabb voltam, így aztán DC-n picit bátrabban mentem. Falstone2 jó ritmusban sikerült, aztán jött Frazier2, ahol nagyon közel voltam a bukáshoz; még az elején mielőtt elérünk a hosszú, padlón áttolod részhez az egyik kanyar picivel szélesebb lett a kelleténél, megdobott én meg szinte csapódtam jobbról balra aztán balról jobbra, végül tolatni is kellett. 6-7 mp bent maradt, viszont behajolt az első futómű, szépen húzott jobbra a kormány és a célban eszembe jutott, hogy JÖN MLYNKY!! :eek:
Na mondom ez fasza, nem elég hogy rumlis pálya, hibátlan futóművel sem egyszerű rendesen lejönni, pláne sérülttel, ráadásul utolsó gyorsasági, hát rohadtul nem akartam megint az uccsón elesni. Végül sikerült rendben végigérni rajta és kihasználni Viktor és Kikiny botlását.
Gratulálok a célbaérkezőknek, Coyote-nak meg különösen, most már az ő nevét is fel lehet vésni nagybetűvel az RBR UFÓlistájára! :respect:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 kedd feb. 28 00:11

Fekete Misi írta:
NyilasM írta:
Nem emlékszem ilyen mezőnyre az abszolút értékelést tekintve.
Ez nem a Te estéd Miska d3

Egyetértek Misibával, mert ezzel eléggé lealacsonyítottad a korábbi bajnokokat, és a bajnokságot is. Értem én, hogy talán ennyi esélyes még tényleg nem volt, de lehet, hogy akkor pl. nagyobb dicsőség volt egy Ákost, egy Sebit, egy BB-t elverni, mint most bárkit. Hangsúlyozom, LEHET, ezzel is kiemelve, hogy a mostani mezőnyt én sem akarom ezzel becsmérelni. :)
Lényeg a lényeg, mindig az adott időben, az adott mezőnyben kell a legjobban teljesíteni, és ezt így nem lehet összehasonlítani, hogy melyik is a nagyobb dicsőség, mert nem egyforma már semmi. :) Hogy azt már ne is mondjam, hogy Sebi, Ákos, BB, Falcon, stb, stb nem indul most. :)

Tehát ma este lépj egyet hátra, és b@szd arcon magad d3

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 kedd feb. 28 00:17

erbé írta: Azt már ősszel eldöntöttem, hogy az evo-val megyek az ob-n akkor is ha egy kat az s2000-rel.
Lehet ezt a döntésemet kellene nekem is visszahozni... :rolleyes: Már elkezdtem tesztelni, majd meglátjuk. :)

Szerk.: ja, és gratulálok, nagyon jól mentél :respect: Bár jobb lett volna Viki mögé beérned :P :D

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2012 kedd feb. 28 07:10

erbé írta:Ez az utolsó nap volt számomra a legnehezebb, hisz közel volt a cél, ráadásul Viktorral az elejétól fogva cibáltuk egymás bajszát, hol ő volt előrébb, hol én.
Gratulálok, szépet mentél!
Kicsit bosszant hogy az uccsón hibáztam, úgy talán előtted maradtam volna, de majd legközelebb. ;) :]
Škoda Fabia S2000 Evo2

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2012 kedd feb. 28 07:41

OB 2. forduló visszajátszások elküldve!
Kép

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2012 kedd feb. 28 08:07

erbé írta:Célban vagyok!!! :reszeg:
Gratulálok a célbaérkezőknek, Coyote-nak meg különösen, most már az ő nevét is fel lehet vésni nagybetűvel az RBR UFÓlistájára! :respect:
Érdekes ez egyébként... nem volt az olyan régen, amikor Lámer Zolit úgy néztem, hogy őszintén fogalmam sincs hogy hol lehet mondjuk 8-10-el jobbat jönni az akkori időmnél, amit mondjuk ő ment... vagy a Mlynky-n próbálkoztam a gyakorlással, mert tudtam hogy abszolút ismeretlen, Zolitól meg hallottam hogy 42-t ment rajta.
Nekifogtam, mondjuk ötödszörre mentem egy 52-t, hát mondom ez hogy...? És idáig tartott a Mlynky teszt... :P :D
És valahogy mégis oda tudtam keveredni a legjobb pozícióba, valamennyire csak gyorsulok. De igazából nem is a tempón érzem, a szakaszidők, no meg az eredmények mutatják.
Még mindig sokat kell javítani, de legalább tudom hogy mit és hogyan. Remélem hogy sikerül jó pár szakaszon gyorsulnom az év folyamán és ha sikerül év végén dobogóra állni, akkor maximális lesz az örömöm... ;)

Gratula a jó helyezéshez! Lássam még sokszor a neved az elejében, azt kívánom! :respect: :up:

SALGÓ A.S.E.

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2012 kedd feb. 28 08:08

Gratulálok Prérifarkas, nagyon jól tudom mit érzel most, nekem az előző forduló volt életemben az első, melyet abszolútban megnyertem :respect: :respect:

A többieknek is gratulálok a teljesség igénye nélkül, Miska, Lámer Zoli, erbé, Viki, stb :)

Kicsit a saját versenyemről is. Nagyon motiválatlan voltam, hetek óta leterhelt vagyok, de ez az én "bajom", megvan az oka.

Ebben a fordulóban rengeteg számomra új szakasz volt, nem dédelgettem reményeket, és ha már így alakult mindegy volt számomra az autó is. Az előző fordulón kialakult pici vitát szerettem volna saját magam számára is eldönteni, ezért átállítottam a kerékösszetartást a S2000-es setupomon és gyí az N14-essel. Ezzel az autóval még sosem mentem, ráadásul N-essel az 5. MRBRB óta, így meglepi volt az első néhány szakasz eredménye :)

Elkövettem azt a hibát hogy hulla fáradtan, kiégve, motiválatlanul vágtam bele éjszaka az utolsó 3 leg teljesítésébe. Ahogy tovább fáradtam egyre inkább ment el a kedvem is, aztán JP-n meghoztam a döntést, és nekivezettem az autót az uccsó szalagkorlátnak :rolleyes:

Nem adom fel, megpróbálok legközelebb mentálisan jobban készülni, bár óriási a hátrányom pályaismeret terén. Autót még nem döntöttem el, lehet hogy egyiken ezzel, másikon S2000-essel megyek majd.

Gratulálok továbbá minden célbaérőnek, kihívásokkal teli fordulón vagyunk túl, sajnálatosan sok "technikai" hibával. Tegnap éjszaka faragtunk Lackával a pluginon, a következő fordulótól a rajt pillanatában regisztrál, a kamerakörbeforgásos kidobálás esetén 20 perce lesz mindenkinek próbálkozni.
Opel Astra GSi N3 :)

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2012 kedd feb. 28 08:13

Retkes Péter írta:Gratulálok Prérifarkas, nagyon jól tudom mit érzel most, nekem az előző forduló volt életemben az első, melyet abszolútban megnyertem :respect: :respect:

A többieknek is gratulálok a teljesség igénye nélkül, Miska, Lámer Zoli, erbé, Viki, stb :)

Kicsit a saját versenyemről is. Nagyon motiválatlan voltam, hetek óta leterhelt vagyok, de ez az én "bajom", megvan az oka.

Ebben a fordulóban rengeteg számomra új szakasz volt, nem dédelgettem reményeket, és ha már így alakult mindegy volt számomra az autó is. Az előző fordulón kialakult pici vitát szerettem volna saját magam számára is eldönteni, ezért átállítottam a kerékösszetartást a S2000-es setupomon és gyí az N14-essel. Ezzel az autóval még sosem mentem, ráadásul N-essel az 5. MRBRB óta, így meglepi volt az első néhány szakasz eredménye :)

Elkövettem azt a hibát hogy hulla fáradtan, kiégve, motiválatlanul vágtam bele éjszaka az utolsó 3 leg teljesítésébe. Ahogy tovább fáradtam egyre inkább ment el a kedvem is, aztán JP-n meghoztam a döntést, és nekivezettem az autót az uccsó szalagkorlátnak :rolleyes:

Nem adom fel, megpróbálok legközelebb mentálisan jobban készülni, bár óriási a hátrányom pályaismeret terén. Autót még nem döntöttem el, lehet hogy egyiken ezzel, másikon S2000-essel megyek majd.

Gratulálok továbbá minden célbaérőnek, kihívásokkal teli fordulón vagyunk túl, sajnálatosan sok "technikai" hibával. Tegnap éjszaka faragtunk Lackával a pluginon, a következő fordulótól a rajt pillanatában regsiztrál, a kemrakörbeforgásos kidobálás esetén 20 perce lesz mindenkinek próbálkozni.
Látod erre nem is gondoltam, hogy te is a múltkor "veszítetted el a szüzességedet"... :P :D
Nagyon kemény összeállítást sikerült kreálnod, maximális elismerésem, szeretem ha át van gondolva egy-egy verseny... ;) :up:
Az meg hogy az első kettőt Salgós versenyző nyerte, külön öröm számomra, következőn újra támadunk! :smoker:
És köszi! :respect:

SALGÓ A.S.E.

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2012 kedd feb. 28 08:14

Retkes Péter írta: Tegnap éjszaka faragtunk Lackával a pluginon, a következő fordulótól a rajt pillanatában regisztrál, a kamerakörbeforgásos kidobálás esetén 20 perce lesz mindenkinek próbálkozni.
Ez naggyon jó hír, köszönet érte nektek! :up: :respect: :respect: :respect:

SALGÓ A.S.E.

erbé
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: erbé » 2012 kedd feb. 28 08:50

Retkes Péter írta:Tegnap éjszaka faragtunk Lackával a pluginon, a következő fordulótól a rajt pillanatában regisztrál, a kamerakörbeforgásos kidobálás esetén 20 perce lesz mindenkinek próbálkozni.
Ez jó hír, remélem sokak problémáját megoldja. Egyébkémt tegnap este, amikor készültem az utolsó legre, Mlynky elsőre kidobott engem is practice-ban. Szerencsére a versenyen nem tette, igaz korábban az aszfaltos Mlynky éles versenyen is kidobott már, de mindig tudtam folytatni continue rallyban.

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2012 kedd feb. 28 10:09

Coyote írta:
erbé írta:Célban vagyok!!! :reszeg:
Érdekes ez egyébként... nem volt az olyan régen, amikor Lámer Zolit úgy néztem, hogy őszintén fogalmam sincs hogy hol lehet mondjuk 8-10-el jobbat jönni az akkori időmnél, amit mondjuk ő ment... vagy a Mlynky-n próbálkoztam a gyakorlással, mert tudtam hogy abszolút ismeretlen, Zolitól meg hallottam hogy 42-t ment rajta.
Nekifogtam, mondjuk ötödszörre mentem egy 52-t, hát mondom ez hogy...? És idáig tartott a Mlynky teszt... :P :D
És valahogy mégis oda tudtam keveredni a legjobb pozícióba, valamennyire csak gyorsulok. De igazából nem is a tempón érzem, a szakaszidők, no meg az eredmények mutatják.
Még mindig sokat kell javítani, de legalább tudom hogy mit és hogyan. Remélem hogy sikerül jó pár szakaszon gyorsulnom az év folyamán és ha sikerül év végén dobogóra állni, akkor maximális lesz az örömöm... ;)

Gratula a jó helyezéshez! Lássam még sokszor a neved az elejében, azt kívánom! :respect: :up:
Nagyon ismerős ez a helyzet, igaz nekem lassan öt éve volt a nagy "megvilágosodásom", de nagyon jó érzés olyan nevek ellen versenyezni, akik azelőtt elérhetetlennek tűntek. Nekem annak idején a 2. RBR Euro Cup volt a vízválasztó, úgy érzem ott nőttem fel az RBR-hez igazán, és jó érzés hogy utána az RBRchamp-en is sikerült hozni egy győzelmet és pár dobogót, ha jól emlékszem.

Nálam a "lassan járj, tovább érsz" elv volt a nyerő, mert szerintem ha valaki megbízható, onnan könnyebb gyorsulni, mint ha valaki szélvészgyors, de mindig eldobálja. Én még a szakasz közbeni részidőket kapcsoltam ki, egyszerűen nem érdekel mások ideje, tudom hogy hol mennyit kell mennem, és kész. Ha látom hogy pl. az első időmérőn már bemákoltam tőled 2-3 mp-et, azzal csak felhúznám magam, és hibáznék.

Egyébként most is úgy érzem mint öt éve anno, kezdem elkapni a fonalat, és ha sikerülne megtanulnom a számomra új pályákat, akkor nem kéne egy adag mázli mint most, hogy az első ötbe kerüljek. De nagyon boldog vagyok így is, eddig asszem 6. vagy 7. hely volt a legjobb abszolút eredményem, és ezt úgy sikerült felülmúlni hogy csak kb. másfél hónapja kezdtem el újra komolyan foglalkozni az RBR-rel újra. És nagyon várom már a murvákat, az aszfaltokat meg főleg, mert végre nem a megszokott tükörsima alap pályákon hotlapolunk, hanem a gyorsaság mellett kell majd egy jó adag megbízhatóság is egy jó eredményhez.

Végre letudva a havas fordulók, remélem a következőkön már tényleg komolyan támadunk! :D :)
Škoda Fabia S2000 Evo2

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2012 kedd feb. 28 11:27

Repik el küldve :D Lehet 1mailba 2szer tettem be bocs érte de a biztosra akartam menni d3 d3 d3 d3
Kép

Eros Akos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Eros Akos » 2012 kedd feb. 28 12:56

Sziasztok!

Sajnos nekem ismét nem sikerűlt jó eredményt hoznom.
A 3.nap után absz 38 hellyel teljesen meg voltam elégedve főleg ,hogy kb 10 napja van kormányom és előtte nem igazán mentem csak billel.
A 4.nap első gyorsaságián 150-200 métere a rajtól a gödőr úgy eldobott a fák közé,hogy azt se tudtam milyen rendezvényen vagyok . :banghead: Persze egy fa eltalálta a motorom és szuperrallyzhatam az egész napot.KB 80-al érhetem oda annyira lassan mentem ezért is nem értem az okát.Arra tudok még gondolni ,hogy rossz szögbe mehetem rá .

Gratulálok a célbaérőknek

Üdv,

Ákos

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2012 kedd feb. 28 13:18

Sajna Ákos :( :( Azt a gödröt még murvánál is meg kell tisztelni, illetve kicsit balra húzódni (én közben ballal fékezem).

Tegnap pont ezen mentem 2-őt este. Csak erre volt időm. És megérett a setup csere. Jobban és könnyebben vezethető a celica a murva settel, amit használok :) Előbb kellett volna próbálnom. Na majd este kiderül, jó döntés lesz-e a 3 napos setup-ot lecserélni a 4. napra :)
Szabó Zéé

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2012 kedd feb. 28 15:47

Gratulálok Szabolcs! Ezt kellett volna az 1. fordulón is! ;) ..Ami késik nem múlik :respect:
Kép

Eros Akos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Eros Akos » 2012 kedd feb. 28 16:03

[quote="Szabo Zoltan"]Sajna Ákos :( :( Azt a gödröt még murvánál is meg kell tisztelni, illetve kicsit balra húzódni (én közben ballal fékezem).

Tudom én hogy az én hibám volt és általában nem is érdekel az eredmény csak tudod hogy van az amikor ott van a lehetőség és elszalajsztod akkor az rosszúl esik.Én végig murva settel megyek havasom nincs.
Sok sikert az esti befejezéshez majd nézlek 02:00-ig úgyis dolgozok így lesz rá időm.

foki78
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: foki78 » 2012 kedd feb. 28 17:12

Életem legjobb eredménye :P :D :D :reszeg: :reszeg:

schumi600
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: schumi600 » 2012 kedd feb. 28 17:16

CSEKO Arpad írta:Gratulálok Szabolcs! Ezt kellett volna az 1. fordulón is! ;) ..Ami késik nem múlik :respect:
Köszönöm! :) Utolsó napon tutira jöttünk :)
I. Aszfalt kupa N4 4.hely
I. Front Wheel Drive Challenge Absz 4.hely
I. Front Wheel Drive Challenge N3 kat 2. hely
Super-man ASE

erbé
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: erbé » 2012 kedd feb. 28 17:59

foki78 írta:Életem legjobb eredménye :P :D :D :reszeg: :reszeg:
Grat! :up:

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2012 kedd feb. 28 19:11

Kedves Uram (Szabó Zoli) :) : öröm volt Ön ellen versenyezni, legközelebb folyt. köv.! :box2: :)
Gratula! :respect:
FüReady Motorsport

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2012 kedd feb. 28 19:13

Célban vagyunk mi is, a dobogót meghagytam, azoknak akik megérdemlik :up: Fel akartam mindenképp kerülni, minden esély nyitott volt rá, csak a peklon túl nagyot akartam jönni és ott maradt egy percecske, egy nézőnek köszönhetően..na jó volt egy fa is :P A kategoriat kelett szem előtt tartanom utánna ;)
Gratulállok mindenkinek aki célba ért.................Coyote, nagy voltál! :up: :respect:

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2012 kedd feb. 28 19:21

Köszönöm szépen Zoli, és neked is nagy-nagy gratula! :respect:
Bevallom, ez a futam a legnehezebb közé tartozott. Izgultam rendesen.
Tőled függetlenül akartam gyakorolni, főleg a hosszú szakaszokat.
Noiker elég jól ment, erre benn hagytam 9 mp-et (5-öt már az első szektorban). Nagyon izgultam. Itt akartalak megfogni, mert peklo menő vagy szerintem, de nem volt nagy gáz. DC-n is mentem1-et, de buktával, így nem tudtam időt. Meg is lepődtem nagyon, de nyertem abszolút gyorsasági szakaszt!!!!!! :lollypop: :birthday:

Falstone2-ben bíztam, hogy ismeretlenül sem kapok olyan sokat, ahogy fraizer2-ben is bíztam. Na a mlynkyn féltem, de annak ellenére nem mentem olyan rosszul, de a 3. szektort elspóroltam. Ha hiszed ha nem, itt is kellett tolni, mert nagyon tartok attól, hogy ha nagyon óvatos leszek, akkor 16 mp az semmi.
Sőt a dobogó 2. foka is meg van nyíltban :)

Sikerült!!! El sem hiszem.

Gratulálok mindenkinek!!!
Szabó Zéé

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 kedd feb. 28 20:12

schumi600 írta:
CSEKO Arpad írta:Gratulálok Szabolcs! Ezt kellett volna az 1. fordulón is! ;) ..Ami késik nem múlik :respect:
Köszönöm! :) Utolsó napon tutira jöttünk :)

Ez a beszéd öcsém! ;) Következőre készülj! ;)
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

foki78
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: foki78 » 2012 kedd feb. 28 23:21

erbé írta:
Grat! :up:
Köszi :respect: Grat neked is nagy voltál :up:

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2012 szer. feb. 29 06:56

Gondolom erről a fordulóról is lesz videó: mivel most először vagyok benne érintett (ha jól számolom, akkor nylít 3-ik lettem ;) ), küldöm a skint + a replay-eket a múltkor megadott feketemisi kukac gmail pont com címre. :)
(a forduló replay-eit pedig már régen elküldtem az oprepik-re) :)
FüReady Motorsport

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szer. feb. 29 08:00

Grat. Coyote! :) :respect:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 szer. feb. 29 09:17

FuReady írta:küldöm a skint + a replay-eket a múltkor megadott feketemisi kukac gmail pont com címre. :)
Szerintem most nem arra kell, várjunk ezzel egy kicsit. ;)

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2012 szer. feb. 29 09:44

Bóta Róbert írta:
FuReady írta:küldöm a skint + a replay-eket a múltkor megadott feketemisi kukac gmail pont com címre. :)
Szerintem most nem arra kell, várjunk ezzel egy kicsit. ;)
Oké, akkor ezt egy kicsit elsiettem, sorry... :rolleyes:
FüReady Motorsport

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2012 szer. feb. 29 10:24

Pár fotós barátom már küldött is 1-2 igen szép képet, érdeklődnék, milyen címre kell küldeni az újságba? (ha lesz)
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

petya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: petya » 2012 szer. feb. 29 10:59

Ügyes vagy!! Hajrá! :up:
NASCAR Everything Else Is Just A Game
Kép
Kép
Kép

ocsy
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ocsy » 2012 szer. feb. 29 11:06

Sziasztok!

Az R2-ben pontot szerzőknek is kell beküldeni repit?

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 szer. feb. 29 11:37

ocsy írta:Sziasztok!

Az R2-ben pontot szerzőknek is kell beküldeni repit?
Természetesen.
Ford Fiesta S2000

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2012 szer. feb. 29 12:07

Nem tudok több idézetet egy helyre rakni... :P úgyhogy így köszönöm mindenkinek a gratulációt! :respect: :respect: :respect:

SALGÓ A.S.E.

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 szer. feb. 29 12:30

Kedves Versenyzők! (az is olvassa el, aki kiesett, számára a lényeg a végén lesz)

Először is szeretnénk gratulálni mindenkinek, aki célbaérkezett ezen az elég nehéz versenyen, kiemelve azokat akik a kategóriájukban pontszerzők, extrém esetben ( :D ) dobogón végeztek. Retkes Peti elég nehéz próbatétel elé állította a mezőnyt, de azért sok embernek sikerült túljutni mind a 21 akadályon. Az 1. fordulóhoz hasonlóan erről a versenyről is készül összefoglaló videó, amit majd a duen-en láthattok először. Most is kérnénk az OB első 10 helyezettjét, illetve a Nyílt bajnokság abszolút értékelésének dobogósait, hogy küldjék el a replay-eiket. Legfontosabb információk ezzel kapcsolatban:

3 tetszőleges szakasz
KÖTELEZŐ az SS2 replay-e

Ezen felül akik kívül estek az abszolút 10-en, vagy egyáltalán nem értek célba, azoktól kérnénk anyagot egy best of bukások részhez. Értelemszerűen itt nem szép kanyarvételeket várunk, hanem bukásokat, hempergőzéseket, koccanásokat, fakitermelési munkálatokat.

Az e-mail cím ahova küldeni kell a replay-eket PÉNTEK ÉJFÉLIG: feketemisi kukac gmail pont com

Üdvözlettel:
A szervezők
Ford Fiesta S2000

Válasz küldése