6. Magyar RBR Bajnokság 2009/2010

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Re: 6. Magyar RBR Bajnokság 2009/2010

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2009 szomb. dec. 19 12:02

rallyfenegyerek írta:OB-n én is kiestem, sajnos az S11-en nem volt már gumi és nekicsúsztam egy fának.
Addig sem mentem jól, így nem is bánom hogy nem kell kapargatnom tovább.
Lehet, hogy abba hagyom az S1600-ot és inkább N4-ben megyek majd.
:reklamacio: :reklamacio:

Inkább azt vedd figyelembe, hogy ha célbaérsz, akkor nagyon jó eredményt érsz el!!
Nehogy már te is kiszállj az S1600-as csatákból!! :reklamacio:

(Persze a te döntésed)
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szomb. dec. 19 12:14

CSEKO Arpad írta:
rallyfenegyerek írta:OB-n én is kiestem, sajnos az S11-en nem volt már gumi és nekicsúsztam egy fának.
:reklamacio: :reklamacio:

Inkább azt vedd figyelembe, hogy ha célbaérsz, akkor nagyon jó eredményt érsz el!!
Nehogy már te is kiszállj az S1600-as csatákból!! :reklamacio:

(Persze a te döntésed)
Csak szenvedek mostanában vele. Kapargatok nem halad, nem vagyok vele elégedett.
Pontok jól jöttek volna, de esélyem nem lesz így már a dobogóra sem 2 mínuszom van és még csak 3 forduló volt. :confused2: :confused2:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2009 szomb. dec. 19 12:15

rallyfenegyerek írta:... esélyem nem lesz így már a dobogóra sem 2 mínuszom van és még csak 3 forduló volt. :confused2: :confused2:

akkor én mit szóljak, 3 minuszom van, és eddig mindig jó helyről dobtam el :D
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2009 szomb. dec. 19 12:23

Nem mintha az a veszély fenyegetne, hogy majd replayt kell küldenem (bár csodák még lehetnek) de már most jelzem, hogy CoteII-őn átestem (levágtam) egy komplett hajtűn. Utána megálltam pár mp-re, hogy ne legyen előny a dologból.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 szomb. dec. 19 12:32

Balogh Sandor írta:Nem mintha az a veszély fenyegetne, hogy majd replayt kell küldenem (bár csodák még lehetnek) de már most jelzem, hogy CoteII-őn átestem (levágtam) egy komplett hajtűn. Utána megálltam pár mp-re, hogy ne legyen előny a dologból.
...az ilyen 1:nem szándékos. 2:nem hiszem hogy időnyereséggel jár,3:csoda hogy nem ütötted+ ugy az autót hogy behaljon.... szóval no para... :)
HFRT Team

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2009 szomb. dec. 19 12:40

Rolly írta:
lacka6 írta: Tourt törölni, módositani sajnos a készitő nem tud.

De amúgy miért nem?
Ha már beleszerkeszteni nem lehet, legalább lehessen csinálni egy másikat, ha el van b*szva... Ezt nagyon támogatnám. És akkro nem lenne a sok: "Elrontottam az előzőt", meg "Akármilyentour 2" meg "Javított", meg... hasonló nevű tour. Ami alapvetően nem zavar, csak hát lehetne ezen javítani is.
A kérdés jó :D
Azért nem mert még nem csináltam meg :D
Mindig jött valami fontosabb projekt v simfans v saját.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 13:14

Balogh Sandor írta:Nem mintha az a veszély fenyegetne, hogy majd replayt kell küldenem (bár csodák még lehetnek) de már most jelzem, hogy CoteII-őn átestem (levágtam) egy komplett hajtűn. Utána megálltam pár mp-re, hogy ne legyen előny a dologból.
Come on, maaaan!!! :smoker: :reszeg:
5.MRBR Bajnokság - WRCC kategória - 2.Helyezett
Skincentral - PWRC kategória - 1. Helyezett

SALGÓ A.S.E.

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szomb. dec. 19 13:18

kikiny írta:
rallyfenegyerek írta:... esélyem nem lesz így már a dobogóra sem 2 mínuszom van és még csak 3 forduló volt. :confused2: :confused2:

akkor én mit szóljak, 3 minuszom van, és eddig mindig jó helyről dobtam el :D
Akkor egy cipőben evezünk, csak neked nagyobb a cipő :D :D
HELL DIGITAL RALLY TEAM

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2009 szomb. dec. 19 13:36

Mivel már mindenki leírta a saját véleményét és az igen sok ismétlés arra enged következtetni, hogy nem igazán halljuk meg amit a másik mondd, ezért én már csak egyet szólnék e témában.

Az hogy van hogy csak a szervezőnek vannak kötelezettségei a saját eredményemért?

Nem akarok anekdotákaba kezdeni, de el lehet gondolkodni mikor járunk jobban, ha mindenki a saját érdeke szerint cselekszik és csak a saját érdekére korlátozza tevékenységét, vagy kompromisszumokat kötve próbál együtt működni hasonló helyzetű, vagy érdekeltségű embertársaival.

A közös érdek hogy legyen egy színvonalas, a küzdelemről szóló, igazságos--igazság már pedig tényleg nincs, hisz az csak egy fikció-- mindenki számára egyenlő bajnokság. --legalábbis én így látom--

A téma erősen túl van beszélve, DE az a baj hogy csak tüneti kezelés, amit csinálunk. Mert a probléma gyökere nem ott van, hogy most ki milyen gumival ment és miért, hanem hogy ki mit vár el a másiktól és ezt hogy fejezi ki. Biztos jó érzés ha fájdalom nélkül esik le a lábunk egy napos délutánon, de én jobban szeretnék egy olyan esős délutánt amikor a koporsóban mind két lábam ínnal,csonttal, szövettel kapcsolódik a testemhez.

Még egy "öregasszony vinnyogást" megengednék magamnak: kezdem megérteni az egyetemi oktatók mondásait: "szerencse hogy én már nem fogok élni akkor mikor maguk tervezik majd a gépjárműveket, épületeket" Tényleg elképesztő, hogy a fiatalság mennyire nélkülözi az objektív szemlélődést, és az észérvek használatát vita esetén--a vita szó lehet túlzó, mert a vitánál két vagy több nézőpont találkozik és egy megoldás lesz a problémára mire véget ér-- a figyelmet már meg sem említem, mert rászoktunk hogy könnyebb, gyorsabb levágni valaki fejét mint megegyezni, kiegyezni vele.

Azt gondolom már bőven túlszaladtam a bajnokság témáján, de úgy vélem, még mindig jobb az ha valaminek eredménye van, mint hogy a formalitásokkal elvesszen az érdeklődés és ezáltal az eredmény.

És tőlem végezetül: két hozzászólást emelnék ki ami szerintem a leghasznosabb: Indié, mikor leírta, ki milyen jogokkal rendelkezik--Coyote ugyan ezt más szemszögből és a feszültséget értelmezve tette-- és Határ Pistié aki kicsikarta végre hogy érdemben legyen szó a bajnokság helyzetéről. Én már csak azt kérném--már megin kérek...látszik hitelen nőttem fel d3 -- hogy akkor most legyen tisztázva, hogy a szervezőség küzd problémákkal vagy sem, ha igen mikkel, és azon hogy tudnának segíteni a résztvevők, mert szerintem nem csak a szervező köteles támogatni a bajnokságot áldozatos--milyen kár hogy elcsépelt szó, remélem valamikor visszaáll az eredeti jelentése, erőssége-- munkájával.

Jó lenne végre azzal foglalkozni mit lehet még csinálni--a JÖVŐBEN-- és nem folyton "ki hibáz a végén"-t játszani. A szervezők meg ha kell, kérjenek segítséget, ha nem ad senki akkor lehet boldogan fityiszt mutogatni --nem azért mondom mert így történt, hanem mert ezt kéne csinálni, hátha észre veszik magukat az emberek--.

Köszöntem a lehetőséget, nem kívánok többet szólni. Ha valamiben tudok segíteni, akkor a lehetőségeimhez mérten próbálok is, felkérés esetén. További élvezetes és eredményes versenyzést, minden versenyzőtársamnak, és probléma mentes szervezést az illetékeseknek.
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 szomb. dec. 19 14:05

Tudva a problémákról (Misi sokmindent elmondott a telefonban), illetve ahogy Indi is leírta, szerintem az első, és legfontosabb lépés az lenne, a Szervezők egytől-egyik beszéljenek egymással (sajnos személyesen nem hiszem, hogy megoldható ez most, sok ember sokfelé, félek viszont, hogy a telefonos beszélgetéseknél, mivel csak 1 ember 1 másikkal tud beszélni, elvesznek a dolgok), beszéljék meg a problémákat, hogy miként lehetne megoldani a futamokkal kapcsolatos ilyesféle problémákat, ami esetleg most előjött, illetve hogy legyen több embernek hozzáférése a dolgokhoz, mivel így, hogy csak 1-1 ember tud hozzányúlni valamihez, és ők pont nem tudják olyan gyakran látogatni az oldalt, fórumot, így nem lehet egy ilyen komoly szintű bajnokságot megfelelően hiba nélkül megrendezni szerintem.

Esetleg Skype lehet megoldás.

Lamer Richard
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Lamer Richard » 2009 szomb. dec. 19 14:40

OB teljesítve. :D :lollypop:

Éleg nehéz volt számomra, mert a kocsi nagyon úszkált, meg nem nagyon mentem még vele ilyen felületen, de végül kibírta, meg én is. :) Nem volt különösebb meglepetés az utolsó 2 legen. Elégedett lennék a teljesítményemmel is, csak az a C4H nem kellett volna az SS5-ön, mert utána már csak arra mentem hogy beérjek ezért nagyon eléltem a szakaszokat. A setuppal nem volt nagy probléma a hét során, meg a kacsinak sem lett különösebb baja csak egy vezetőoldali ajtó :D meg pár horpadás. :D
Lámer Rally Team

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 16:03

Bóta Róbert írta:Tudva a problémákról (Misi sokmindent elmondott a telefonban), illetve ahogy Indi is leírta, szerintem az első, és legfontosabb lépés az lenne, a Szervezők egytől-egyik beszéljenek egymással (sajnos személyesen nem hiszem, hogy megoldható ez most, sok ember sokfelé, félek viszont, hogy a telefonos beszélgetéseknél, mivel csak 1 ember 1 másikkal tud beszélni, elvesznek a dolgok), beszéljék meg a problémákat, hogy miként lehetne megoldani a futamokkal kapcsolatos ilyesféle problémákat, ami esetleg most előjött, illetve hogy legyen több embernek hozzáférése a dolgokhoz, mivel így, hogy csak 1-1 ember tud hozzányúlni valamihez, és ők pont nem tudják olyan gyakran látogatni az oldalt, fórumot, így nem lehet egy ilyen komoly szintű bajnokságot megfelelően hiba nélkül megrendezni szerintem.

Esetleg Skype lehet megoldás.

Előbb-utóbb szerintem is elkerülhetetlen lesz egy ilyesféle megoldás. Egyetértek veled. :up:

SALGÓ A.S.E.

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 szomb. dec. 19 16:27

akurvapofáját :)

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 szomb. dec. 19 16:27

Andrasko Istvan írta:akurvapofáját :)
Kiestél? a gyík húzzon a faxára :P
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 szomb. dec. 19 16:29

Toth Laci írta:

nem...azt azért még nem :) csak jv2-n a tetőn a tempóban a 2. korlátos jobbosban épp csak leértem a fűre...lecsúsztam, elhúztam egy faelől, már jötttem volna vissza, kb 5-10 mp többlettel...erre visszabaszott az útra :confused2: :reklamacio: :reklamacio:

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 szomb. dec. 19 16:30

Andrasko Istvan írta:
Toth Laci írta:

nem...azt azért még nem :) csak jv2-n a tetőn a tempóban a 2. korlátos jobbosban épp csak leértem a fűre...lecsúsztam, elhúztam egy faelől, már jötttem volna vissza, kb 5-10 mp többlettel...erre visszabaszott az útra :confused2: :reklamacio: :reklamacio:
Nah.. az nem olyan nagy baj.. beérjéé... megpróbálom én is összeszedni magam, és ledolgozni a murva gumis hülyeségem
Kép

új email címem:

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 szomb. dec. 19 17:39

Leg 3-om bent.. Rossz gumiválasztás.. a többi szakasz jó.. legalább így van egy abszolút első időm eddig :D Gabee 10mp-re van.. hatha sikerül megfogni a végére
Kép

új email címem:

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 17:55

Andrasko Istvan írta:
Toth Laci írta:

Hát, válaszolva a kommentedre, én ott más gumin voltam... oszt eltűntem... :D

SALGÓ A.S.E.

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 szomb. dec. 19 18:15

Coyote írta:

Viszont ha más gumin voltál, akkor a 3. szakaszon mi volt? :) mert ott is rajtad voltam :)

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2009 szomb. dec. 19 18:34

:(
Nem vagyok komoly ellenfél, de szeretnék mindíg gyorsabb, gyorsabb, és a nyakatokon lenni. Ezért nem szeretném, hogy elmenj a kat.-ból. Kellenek nekünk kisebb versenyzőknek vkik, akiket kergethetünk. Egy dobogó nekem nem sokat ér, ha kiestek. Szeretnék gyorsaságikon csatázni veletek...
Szóval én nem örülnék neki, és sajnálom a kiesést...
Szabó Zéé

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 18:44

Andrasko Istvan írta:
Coyote írta:

Viszont ha más gumin voltál, akkor a 3. szakaszon mi volt? :) mert ott is rajtad voltam :)
Szerintem csak ügyes vagy... :o :D nem emlékszem, hogy lett volna azon a gyorson valami komolyabb... ;)

SALGÓ A.S.E.

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 18:45

Naggyon szép volt Miske! Gratula! :respect: :up: :taps:

SALGÓ A.S.E.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 szomb. dec. 19 18:48

Coyote írta:Naggyon szép volt Miske! Gratula! :respect: :up: :taps:
köszi....de lehet megbüntetnek: lassúhajtásért vmint a forgalom akadályoztatásáért.... :rolleyes: ...és megint beigazolódott hogy ha lassan és tulzottan óvatosan akarsz menni akkor még lehet hogy többet hibázol mint egyébként...
HFRT Team

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 18:52

NyilasM írta:
köszi....de lehet megbüntetnek: lassúhajtásért vmint a forgalom akadályoztatásáért.... :rolleyes:
hehehe... :P :D kategória 1.hely... az nem rossz eddig... :up:

Amúgy meg azok, akik siettek, mind az árokban kötöttek ki... ezen a fordulón csak nagyon biztos kezű, az aszfalt minden állapotát nagyon ismerő emberek tudnak végigszáguldani... ;)

Azt meg lehet mondani, hogy neked nem a kedvenc felületed ez... :P
úgyhogy jaó vaótá... szerintem... ;) :reszeg:

SALGÓ A.S.E.

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2009 szomb. dec. 19 18:53

spal írta: És tőlem végezetül: két hozzászólást emelnék ki ami szerintem a leghasznosabb: Indié, mikor leírta, ki milyen jogokkal rendelkezik--Coyote ugyan ezt más szemszögből és a feszültséget értelmezve tette-- és Határ Pistié aki kicsikarta végre hogy érdemben legyen szó a bajnokság helyzetéről. Én már csak azt kérném--már megin kérek...látszik hitelen nőttem fel d3 -- hogy akkor most legyen tisztázva, hogy a szervezőség küzd problémákkal vagy sem, ha igen mikkel, és azon hogy tudnának segíteni a résztvevők, mert szerintem nem csak a szervező köteles támogatni a bajnokságot áldozatos--milyen kár hogy elcsépelt szó, remélem valamikor visszaáll az eredeti jelentése, erőssége-- munkájával.
ezen kivül a többit nem értem... :idea:
Kép

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 18:54

NyilasM írta:
köszi....de lehet megbüntetnek: lassúhajtásért vmint a forgalom akadályoztatásáért.... :rolleyes: ...és megint beigazolódott hogy ha lassan és tulzottan óvatosan akarsz menni akkor még lehet hogy többet hibázol mint egyébként...

Ne szerkesztgesd a hozzászólásaidat, mer így írhatok arra is.... :P

Túl lassan meg még rosszabb, ebben egyetértek. El kell találni, hogy mennyire bírja az ember nyomni... ;)

SALGÓ A.S.E.

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 18:55

indian írta:
spal írta: És tőlem végezetül: két hozzászólást emelnék ki ami szerintem a leghasznosabb: Indié, mikor leírta, ki milyen jogokkal rendelkezik--Coyote ugyan ezt más szemszögből és a feszültséget értelmezve tette-- és Határ Pistié aki kicsikarta végre hogy érdemben legyen szó a bajnokság helyzetéről. Én már csak azt kérném--már megin kérek...látszik hitelen nőttem fel d3 -- hogy akkor most legyen tisztázva, hogy a szervezőség küzd problémákkal vagy sem, ha igen mikkel, és azon hogy tudnának segíteni a résztvevők, mert szerintem nem csak a szervező köteles támogatni a bajnokságot áldozatos--milyen kár hogy elcsépelt szó, remélem valamikor visszaáll az eredeti jelentése, erőssége-- munkájával.
ezen kivül a többit nem értem... :idea:
Én csak azon a lábas-koporsós részen akadtam meg... mondjuk ott nagyon... :P :D

SALGÓ A.S.E.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 szomb. dec. 19 19:04

Coyote írta:
hehehe... :P :D kategória 1.hely... az nem rossz eddig... :up:
...he,eddig.. bár tény hogy jelen állásban csak ez lehetett a célom,azt+ majd máskor megtudjuk hogy ha simi és Füredy kolléga nem hibázik én+ megpróbálok gyorsabban menni mi lett volna(vízen szarrá vernek Ők is...)...aztán majd nézd+ a "kétPetit"... :fear2: az absz 5-ben lesznek sztm. :up:
HFRT Team

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 szomb. dec. 19 19:07

húúú baszki...ennyire jó versenyem még nem volt...piszkosul utáloom a vizet, de azt hiszem mondhatom, hogy beleadtam apait anyait...

ennél sokkal jobbat nem tudtam volna produkálni (a c4h-t meg egy fát lesszámítva)

De rendesen élveztem, végig vigyorogtam...toltam neki mint állat...húdehappyvagyok most :D

Rolly
RBR Fan aktív tag
Tartózkodási hely: Pécs, Pécsi Hegyiversenypálya (N46°06'11'';E18°10'59'')

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2009 szomb. dec. 19 19:07

Grat. "Pista"!
_Németh Roland_

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 szomb. dec. 19 19:11

Andrasko Istvan írta:húúú baszki...ennyire jó versenyem még nem volt...piszkosul utáloom a vizet, de azt hiszem mondhatom, hogy beleadtam apait anyait...

ennél sokkal jobbat nem tudtam volna produkálni (a c4h-t meg egy fát lesszámítva)

De rendesen élveztem, végig vigyorogtam...toltam neki mint állat...húdehappyvagyok most :D
Gratula :respect: :respect:
HFRT Team

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2009 szomb. dec. 19 19:12

Tisztelt Rallysimfans.

Gyors körtelefont elengedtem...(megint az én pofám jár)

Ezekután figyeljük nagyon hogy több ilyen "hiba" ne forduljon elö és megpróbáljuk orvosolni.

FELHIVNÁM MINDENKI FIGYELMÉT HOGY EZEKUTÁN IS A GUMIVÁLASZTÁS NEM A SZERVEZÖK DOLGA...
mindenki maga válassza ki a neki legmegfelelöbbet.

Uj autók a garázsban és ha minden jól megy bekerülnek a pluginba...(nem tudom mik és hogy mikor)
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 szomb. dec. 19 19:16

:offtopic:
indian írta:..

FELHIVNÁM MINDENKI FIGYELMÉT HOGY EZEKUTÁN IS A GUMIVÁLASZTÁS NEM A SZERVEZÖK DOLGA...
....
Szegény Grétsy tanár úr csuklik. :nevet2:

ON

Digitalboy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Digitalboy » 2009 szomb. dec. 19 19:37

HDRT A8 leg2 beértem. :eek:
Nehezebb volt mint gondoltam. Az esős szakaszokon semmit nem tapadt nekem, pedig a gyakorláson jó volt. Hát ennyit jelent a versenykörülmény. :confused2:
Inkább sok helyen elspóroltam mintsem kockáztassak. Nincs hová sietnem itt a cél a cél! ;)
Kép
Kép--------------------Kép
http://www.youtube.com/user/DigitalboyRBR RBR bajnokság videók Itt!-- http://www.youtube.com/user/Digitalboy74 OB, VB klipjeim Itt!!!

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 szomb. dec. 19 19:41

ööö, itt lennék szerda óta nem voltam "egyéb" dolgok miatt gépközelben, volt szó sok okoskodásról Sebivel, és Nyilas Misivel, ám amiért csak később tudtam Sebivel beszélni az egész dologról, ezért SZÁNDÉKOSAN NEM LETT MÁR JAVÍTVA a gumifelajánlás, mert az nem lett volna szép dolog azokkal szemben, akik már csütörtökön "beleestek" ebbe a csapdába :( :(

2 lehetőség volt: vagy törlést kapott volna a mostani forduló, vagy marad minden így, és figyelni kell a gumiválasztásra. Az utóbbit választottuk

PONT.
;)

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 19:47

Lámer Zoltán írta:ööö, itt lennék szerda óta nem voltam "egyéb" dolgok miatt gépközelben, volt szó sok okoskodásról Sebivel, és Nyilas Misivel, ám amiért csak később tudtam Sebivel beszélni az egész dologról, ezért SZÁNDÉKOSAN NEM LETT MÁR JAVÍTVA a gumifelajánlás, mert az nem lett volna szép dolog azokkal szemben, akik már csütörtökön "beleestek" ebbe a csapdába :( :(

2 lehetőség volt: vagy törlést kapott volna a mostani forduló, vagy marad minden így, és figyelni kell a gumiválasztásra. Az utóbbit választottuk

PONT.
;)
Mikor nyomod? :think: :lollypop:

SALGÓ A.S.E.

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 szomb. dec. 19 19:50

Coyote írta:
Lámer Zoltán írta:ööö, itt lennék szerda óta nem voltam "egyéb" dolgok miatt gépközelben, volt szó sok okoskodásról Sebivel, és Nyilas Misivel, ám amiért csak később tudtam Sebivel beszélni az egész dologról, ezért SZÁNDÉKOSAN NEM LETT MÁR JAVÍTVA a gumifelajánlás, mert az nem lett volna szép dolog azokkal szemben, akik már csütörtökön "beleestek" ebbe a csapdába :( :(

PONT.
;)
Olvastam az üzeneted, tök "ari vagy" :rabbit: :fear: :P
Ma értem haza, most még kimegyek sinkózni a többiekkel, és majd este szépen elkezdem. Most már komolyan szeretném venni nagyon-nagyon ;)

Hancsak Peti
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hancsak Peti » 2009 szomb. dec. 19 19:55

Kiestem a leg2 utsó előtti szakaszán :(
Úgy sz.r ez az ob a real töréssel ahogy van

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 szomb. dec. 19 19:57

Hancsak Peti írta:Kiestem a leg2 utsó előtti szakaszán :(
...
Részvényem. :(

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 szomb. dec. 19 19:57

Nem törni kell, hanem célba érni :)

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2009 szomb. dec. 19 20:30

candle írta::offtopic:

....

ON
legközelebb semmit nem irok...

Kép

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 20:33

indian írta:
candle írta::offtopic:

....

ON
legközelebb semmit nem irok...

Semmit nem hogy kell írni...? :think: :P :reszeg: :D
(jóvanna...) :fear2:

SALGÓ A.S.E.

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2009 szomb. dec. 19 20:36

Coyote írta:
Bekaphatjátok a faszomat
Kép

Rolly
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2009 szomb. dec. 19 20:39

indian írta: Bekaphatjátok ...
:think:
:P
_Németh Roland_

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 20:42

Lámer Zoltán írta:
Coyote írta:

PONT.
;)
Olvastam az üzeneted, tök "ari vagy" :rabbit: :fear: :P
Ma értem haza, most még kimegyek sinkózni a többiekkel, és majd este szépen elkezdem. Most már komolyan szeretném venni nagyon-nagyon ;)
( Rohadt állat... ) :P még hogy ari vagyok... most azok akik olvassák, vajon mit gondolnak, mit írhattam neked...? :lollypop: :D

Vegyed is komolyan! Csak sinkózás közben nehogy bajod legyen... ;)
Egy kis kitérőt engedjetek meg nekem... nálunk rendesen "hóhelyzet" van... én nem tudom, hogy milyen hó az ami szakad, de csillog a lámpafényben... :think: mondjuk legalább itt bent meleg van... :D

Na mindegy... ügyesen Zoli! :up: ;)

SALGÓ A.S.E.

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 20:43

indian írta:
Coyote írta:
Bekaphatjátok a faszomat
Majd ha elolvad ez a .ohadt nagy hó, lemegyek hozzád, oszt megejtjük... :lollypop: :lollypop: :P :taps:

SALGÓ A.S.E.

Rolly
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2009 szomb. dec. 19 20:46

Coyote írta:
indian írta:
Coyote írta:
Bekaphatjátok a faszomat
Majd ha elolvad ez a .ohadt nagy hó, lemegyek hozzád, oszt megejtjük... :lollypop: :lollypop: :P :taps:
Húú, Coyot, mert hogy Zoli szerint aranyos vagy, egye kukac, de szerinted ezek után mit gondolunk rólad? :P :taps:
_Németh Roland_

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2009 szomb. dec. 19 20:48

Mondd meg te, Cicaaa... :lollypop: :D

SALGÓ A.S.E.

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szomb. dec. 19 20:57

Szabo Zoltan írta:
Nem vagyok komoly ellenfél, de szeretnék mindíg gyorsabb, gyorsabb, és a nyakatokon lenni. Ezért nem szeretném, hogy elmenj a kat.-ból. Kellenek nekünk kisebb versenyzőknek vkik, akiket kergethetünk. Egy dobogó nekem nem sokat ér, ha kiestek. Szeretnék gyorsaságikon csatázni veletek...
Szóval én nem örülnék neki, és sajnálom a kiesést...
Nem hagyom el, ne szabadultok tőlem ilyen könnyen. :D :D
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Rolly
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2009 szomb. dec. 19 21:01

Coyote írta:Mondd meg te, Cicaaa... :lollypop: :D
:banana4: :kma: :hello2:
_Németh Roland_

Lezárt