5. Magyar RBR Bajnokság 2008-2009

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Re: 5. Magyar RBR Bajnokság 2008-2009

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2009 hétf. aug. 03 12:47

Fekete Misi írta:
Agrakos írta:Gondolkoztam. :idea:
Mivel a Szajky kupa jövőre a franciáknál folytatódik és ott nem szeretnék indulni, elindulnék a jövő évi OB-n, de csak mint vendéginduló, pontozás nélkül, mert az is lehet, hogy nem tudok minden versenyen elindulni; nem szeretnék belekavarni a pontversenybe.

Pontozás szempontjából megoldható lenne, vagy nagyon bonyolult a dolog?

És honnan tudod hogy lesz-e 6. MRBRB? És ha lesz, akkor nem éppen a franciáknál? :rolleyes: :(
Ne szomoríts el :(
Remélem lesz, és itt lesz.
Szabó Zéé

Digitalboy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Digitalboy » 2009 hétf. aug. 03 14:02

Fekete Misi írta: És honnan tudod hogy lesz-e 6. MRBRB? És ha lesz, akkor nem éppen a franciáknál? :rolleyes: :(
Ha a franciáknál lesz az OB is akkor le lehet húzni a rolót a magyar pluginon. De nem hiszem hogy Sebiék veszni hagynák a plugint.
Mert olyan alapon egyszerűbb ha mindenki átmenne a franciára és kész.
Kép
Kép--------------------Kép
http://www.youtube.com/user/DigitalboyRBR RBR bajnokság videók Itt!-- http://www.youtube.com/user/Digitalboy74 OB, VB klipjeim Itt!!!

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2009 hétf. aug. 03 14:21

Öcsém..nem értem..mért lesz a szajky is a francián..mind1..de akk is..szajky ott lesz MRBRB meg itt..a magyaron akk elég nehéz lesz..

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 hétf. aug. 03 16:25

Akkor minek a magyar plugin ha mindenki a francián akar menni. Ha itt nem lesz semmi akkor kormány elad, RBR delete és vége.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 hétf. aug. 03 16:27

Sokan leszünk így.... :think: :confused2:

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 hétf. aug. 03 16:28

Andrasko Istvan írta:Sokan leszünk így.... :think: :confused2:
:up:
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2009 hétf. aug. 03 17:38

igaz..igaz..

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 hétf. aug. 03 17:53

....nem hiszem hogy a bajnoki a francián lenne,marad az itt ;) ....viszont kizárólag tétversenyeket futok a csehen,francián és persze a magyaron....tudom azokat sajnálni akik még nem mentek az összes lehetséges pályákon akár a francián ,de főleg a csehen(a csehen ezek a Ratkovák vagy mik "visznek mindent".....)
HFRT Team

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 hétf. aug. 03 18:51

NyilasM írta:....nem hiszem hogy a bajnoki a francián lenne,marad az itt ;) ....viszont kizárólag tétversenyeket futok a csehen,francián és persze a magyaron....tudom azokat sajnálni akik még nem mentek az összes lehetséges pályákon akár a francián ,de főleg a csehen(a csehen ezek a Ratkovák vagy mik "visznek mindent".....)
Nekem nagyon bejön a cseh plugin, de a fizikák már kevésbé. Lehet, hogy a magyar-hoz vagyok szokva, nem tudom.
De, ha sok tétverseny máshol kerül megrendezésre, akkor itt nem sok jövő várható.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2009 hétf. aug. 03 18:56

rallyfenegyerek írta:
NyilasM írta:....nem hiszem hogy a bajnoki a francián lenne,marad az itt ;) ....viszont kizárólag tétversenyeket futok a csehen,francián és persze a magyaron....tudom azokat sajnálni akik még nem mentek az összes lehetséges pályákon akár a francián ,de főleg a csehen(a csehen ezek a Ratkovák vagy mik "visznek mindent".....)
Nekem nagyon bejön a cseh plugin, de a fizikák már kevésbé. Lehet, hogy a magyar-hoz vagyok szokva, nem tudom.
De, ha sok tétverseny máshol kerül megrendezésre, akkor itt nem sok jövő várható.
Én viszonylag könnyen átszoktam a franciára, annyi h ha tétversenyem van akkor megyek egy kört a francián vagy a magyaron h ráálljak az aktuális fizikára :)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 hétf. aug. 03 18:59

Ha már van magyar plugin-unk akkor mért nem azt használjuk.

Jó tudom sok autó, pályák meg egyebek, de akkor is.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2009 hétf. aug. 03 19:05

rallyfenegyerek írta:Ha már van magyar plugin-unk akkor mért nem azt használjuk.

Használjuk, de pont ezért használom a franciát is, meg azért az sem hátrány h mennyire nemzetközi a mezőny...

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 hétf. aug. 03 19:08

Major Csabi írta:
rallyfenegyerek írta:Ha már van magyar plugin-unk akkor mért nem azt használjuk.

Használjuk, de pont ezért használom a franciát is, meg azért az sem hátrány h mennyire nemzetközi a mezőny...
Ebben igazad van. Az engem is motivál hogy egy más országbeli versenyzőkkel mennyire tudnék harcolni.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 hétf. aug. 03 19:10

Én igazából pont leszarom, hogy épp franciák meg mittomén mifajta népek ellen megyek....vagy épp csak magyarok ellen...

Nekem az számít, hogy valaki ellen menjek, és ahol megyek az használható legyen...
Nem feltétlen kell, hogy magyar legyen a hely, csak jóóóó legyen...

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2009 hétf. aug. 03 22:11

am a csehen fizetni kell nem?

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 kedd aug. 04 07:54

Fekete Misi írta:És honnan tudod hogy lesz-e 6. MRBRB? És ha lesz, akkor nem éppen a franciáknál? :rolleyes: :(
Azért az fura lenne, ha a saját bajnokság nem a saját pluginon keresztül bonyolódna... :think:
[HFRT]Akos Paulin - HFRT Team Captain

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/18910367@N08/

Kép
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 kedd aug. 04 18:19

Csomos Miklos írta:
am a csehen fizetni kell nem?
...nem... :(
HFRT Team

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 kedd aug. 04 19:56

Agrakos írta:Gondolkoztam. :idea:
Mivel a Szajky kupa jövőre a franciáknál folytatódik és ott nem szeretnék indulni, elindulnék a jövő évi OB-n, de csak mint vendéginduló, pontozás nélkül, mert az is lehet, hogy nem tudok minden versenyen elindulni; nem szeretnék belekavarni a pontversenybe.

Pontozás szempontjából megoldható lenne, vagy nagyon bonyolult a dolog?
Szajky a francián folytatódik??????????????

Nemmondjátok. :(

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 kedd aug. 04 19:58

Fekete Misi írta:....

És honnan tudod hogy lesz-e 6. MRBRB? És ha lesz, akkor nem éppen a franciáknál? :rolleyes: :(
Ne adjuk már fel a plugint. :(
Nekem jobban tecc ez a fizika, miért akarunk odamenni?

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2009 kedd aug. 04 22:48

candle írta:
Fekete Misi írta:....

Ne adjuk már fel a plugint. :(
Nekem jobban tecc ez a fizika, miért akarunk odamenni?
az ob az a magyaron lesz ,100% ra mondom
a szajky meg ahol majd megrendezik
de szerintem sok embert vesztenek majd e-miatt
nem tudom a kevés időbe hogy férne bele 2 különböző pluginon gyakorolni
azért megérne 1 misét hogy hol legyen

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 szer. aug. 05 13:05

Bitto Zsolt írta: nem tudom a kevés időbe hogy férne bele 2 különböző pluginon gyakorolni...
....egyiken sem gyakorlok régóta.... :nemtom:
HFRT Team

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2009 szer. aug. 05 21:27

Ide kellene az összes betehető pálya oda-vissza,+a útfelület oszt senki nem akarna elmenni más pluginra!!!De nem lesz! :( :( :(
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2009 szer. aug. 05 21:31

astrati írta:Ide kellene az összes betehető pálya oda-vissza,+a útfelület oszt senki nem akarna elmenni más pluginra!!!De nem lesz! :( :( :(
Ha útfelület nem is, de visszafele a pályák, már szinesebb lenne, de ez lerágott csont...

FEFECAPRI
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: FEFECAPRI » 2009 szer. aug. 05 21:33

Major Csabi írta:
astrati írta:Ide kellene az összes betehető pálya oda-vissza,+a útfelület oszt senki nem akarna elmenni más pluginra!!!De nem lesz! :( :( :(
Ha útfelület nem is, de visszafele a pályák, már szinesebb lenne, de ez lerágott csont...

Én kissé tájékozatlan vagyok, de miért nem kerülhetnek be a visszafele pályák a pluginba??
I.Vmax Rally Challenge S1600 1 helyezett
MORTEB 2009/2010 A2 1.helyezett
I.Historic Rally Challenge Yugo 3. helyezett

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 szer. aug. 05 21:45

FEFECAPRI írta:

Én kissé tájékozatlan vagyok, de miért nem kerülhetnek be a visszafele pályák a pluginba??
Mert nincs aki berakja ;)

Gregi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gregi » 2009 szomb. aug. 08 00:11

Andrasko Istvan írta:
FEFECAPRI írta:

De biztos lenne aki betudná...ebbe 100%-ig biztos vok

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 szomb. aug. 08 06:56

Gregi írta:
Andrasko Istvan írta:
FEFECAPRI írta:

De biztos lenne aki betudná...ebbe 100%-ig biztos vok
Én nem azt írtam, hogy senki nem tudja berakni ;) Hanem, hogy nincs aki berekja ;)

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 kedd aug. 18 17:12

Szerintem egy hatalmas ötlet, Bóta Robitol:

Nekem legalábbis nagyon tetszik.....de előbb olvassátok el az egészet
Bóta Róbert írta:
Lámer Zoltán írta: Kicsit beszélgettük az LRT-ben a következő OB-t....

Az, hogy hol fogok indulni az még egy elég nagy rejtély. Legyen akár S1600, WRCC, WRC, A8....stb ... ott fogok indulni, ahol a legnagyobb kihívást érzem, függően a kategoriákba nevezett versenyzőktől. Kicsit csúnyán, de be kell vallanom, hogy a WRC-vel NEM érzem akkora kihívásnak nyerni egy OB Abszolut-ot, úgy, hogy a címvédő Sebi bevallotta, hogy Őt már nem nagyon fogja érdekelni a dolog, indulni fog, de nem fogja annyira odatenni magát, mint tavaly. Ákos nemrég jelentette be, hogy mégis indul, de nem kíván beleszolni a pontversenybe.... BB-ről nem tudok semmit sem... Van még persze rengeteg nagyon jo versenyző a WRC-ben, de sokkal jobban örülnék, ha ismét összejönne egy 6-8 fős társaság, akik közül bárki, bármikor nyerhetett fordulot.... A WRC-vel, és a tényleges CSAK Abszolút pontversennyel az a bajom, hogy az egy "kedv-temető". Ott 3 nevet tudnék mondani, Sebi, Ákos, és BB, akik gyakorlás nélkül tudnak OB-t nyerni. A többieknek (nekem is, mert most a Noikeren WRC-vel szerintem a 7:05sem jönne össze)....annyit kelene gyakorolnia, ahhoz, hogy ott tudjon lenni az elejében, ami nem kevés....anélkül sajnos nem működik a dolog, egyszerűen annyira kinőttük már a játékot, hogy aki nem ismeri a pálya minden porcikáját...annak nem SOK esélye van... (szerintem..) ha nincs igazm, akkor kövezzetek meg, de ne sértődjön meg senki sem. Én így látom
Ha kívánhatnék valamit, akkor egy ilyen OB-s mezőnyről álmodnék, pl. N4, vagy A8-ban, akár WRCC-ben:
Bota Robi, Fekte Misi, Retkes Peti, Hajdo Laci, Szocs Attila, Csoma Alex, Marek Sepp, Csomos Mixi, Nyilas Misi, Ranga Peti, Pepich Zoli, Damien Dam, Papa_G, Kis Kobi, Tátrai Balu, bCsaba, Andrásko István, Csicsely Attila, Bodzza, Fafa, Kikiny, Bitto Zsolt, Digitalboy.....(és még akiket kihagytam)... na meg akkor már jöhetne ebbe a kategoriába Ákos, és Sebi is....meg jomagam. d3

Na ha egy ilyen mezőnnyel rendelkező kategoria összejönne, akkor ..... 8) :taps: :hungry: :hungry: :hungry: :wub: :rally2: :ooo :ooo :ooo
Én simán megcsinálnám az ORB alapjaira a jövő éves szabályzatot, a WRC-k A8, stb. külön, és OB címet a S2000 vagy N4-es versenyzők szerezhetnének.
Jövőre elvileg az S2000-es autók kapnak +50kg súlyt, az N4-esek pedig 1 mm-el nagyobb turbószűkítőt, vagyis erősödni fognak, így kiegyenlítettebb lesz a két kategória.

Azt hiszem, ha ezt itt alkalmaznánk (a fizikáknál is), nem kis csaták lehetnének az általad felsorolt versenyzők között.
:)

Szerintem ez hatalmas ötlet, és nagyon megszínesítené az egyébként laposodo hangulatú OB-t! ;)

lisztes100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: lisztes100 » 2009 kedd aug. 18 17:21

Lámer Zoltán írta:Szerintem egy hatalmas ötlet, Bóta Robitol:

Nekem legalábbis nagyon tetszik.....de előbb olvassátok el az egészet
Bóta Róbert írta:
Lámer Zoltán írta: Kicsit beszélgettük az LRT-ben a következő OB-t....

Az, hogy hol fogok indulni az még egy elég nagy rejtély. Legyen akár S1600, WRCC, WRC, A8....stb ... ott fogok indulni, ahol a legnagyobb kihívást érzem, függően a kategoriákba nevezett versenyzőktől. Kicsit csúnyán, de be kell vallanom, hogy a WRC-vel NEM érzem akkora kihívásnak nyerni egy OB Abszolut-ot, úgy, hogy a címvédő Sebi bevallotta, hogy Őt már nem nagyon fogja érdekelni a dolog, indulni fog, de nem fogja annyira odatenni magát, mint tavaly. Ákos nemrég jelentette be, hogy mégis indul, de nem kíván beleszolni a pontversenybe.... BB-ről nem tudok semmit sem... Van még persze rengeteg nagyon jo versenyző a WRC-ben, de sokkal jobban örülnék, ha ismét összejönne egy 6-8 fős társaság, akik közül bárki, bármikor nyerhetett fordulot.... A WRC-vel, és a tényleges CSAK Abszolút pontversennyel az a bajom, hogy az egy "kedv-temető". Ott 3 nevet tudnék mondani, Sebi, Ákos, és BB, akik gyakorlás nélkül tudnak OB-t nyerni. A többieknek (nekem is, mert most a Noikeren WRC-vel szerintem a 7:05sem jönne össze)....annyit kelene gyakorolnia, ahhoz, hogy ott tudjon lenni az elejében, ami nem kevés....anélkül sajnos nem működik a dolog, egyszerűen annyira kinőttük már a játékot, hogy aki nem ismeri a pálya minden porcikáját...annak nem SOK esélye van... (szerintem..) ha nincs igazm, akkor kövezzetek meg, de ne sértődjön meg senki sem. Én így látom
Ha kívánhatnék valamit, akkor egy ilyen OB-s mezőnyről álmodnék, pl. N4, vagy A8-ban, akár WRCC-ben:
Bota Robi, Fekte Misi, Retkes Peti, Hajdo Laci, Szocs Attila, Csoma Alex, Marek Sepp, Csomos Mixi, Nyilas Misi, Ranga Peti, Pepich Zoli, Damien Dam, Papa_G, Kis Kobi, Tátrai Balu, bCsaba, Andrásko István, Csicsely Attila, Bodzza, Fafa, Kikiny, Bitto Zsolt, Digitalboy.....(és még akiket kihagytam)... na meg akkor már jöhetne ebbe a kategoriába Ákos, és Sebi is....meg jomagam. d3

Na ha egy ilyen mezőnnyel rendelkező kategoria összejönne, akkor ..... 8) :taps: :hungry: :hungry: :hungry: :wub: :rally2: :ooo :ooo :ooo
Én simán megcsinálnám az ORB alapjaira a jövő éves szabályzatot, a WRC-k A8, stb. külön, és OB címet a S2000 vagy N4-es versenyzők szerezhetnének.
Jövőre elvileg az S2000-es autók kapnak +50kg súlyt, az N4-esek pedig 1 mm-el nagyobb turbószűkítőt, vagyis erősödni fognak, így kiegyenlítettebb lesz a két kategória.

Azt hiszem, ha ezt itt alkalmaznánk (a fizikáknál is), nem kis csaták lehetnének az általad felsorolt versenyzők között.
:)

Szerintem ez hatalmas ötlet, és nagyon megszínesítené az egyébként laposodo hangulatú OB-t! ;)

ezt én is támogatom :up:
Kép

Hawerok, Buli, Rally

FiaSko SE

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 kedd aug. 18 18:45

Magam tuti nem fogok beleszólni a versengésbe, de mint kívülálló, szerintem jó ötlet.

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2009 kedd aug. 18 20:18

Bóta Lámer..erre vágyok én is..

nincs mese jövőre S2000,N4..és kész...ennyi kell..lenne olyan bajnokság..15ember lenne kb bajnok esélyes..nem 2-3...

így én is szívesen mennék jövőre..

felőlem ok :up: :)

kit érdekel hogy ebbe a mezőnybe ha jönne mindenki csak 20.ik lennék..de nagyon jó lenne :)

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 kedd aug. 18 20:52

Szerintem is nagyon jó ötlet :up: ;)
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 kedd aug. 18 21:26

CsomaAlex írta:Szerintem is nagyon jó ötlet :up: ;)
Én is támogatnám. :up: :up: :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 kedd aug. 18 21:59

Ha ez tényleg összejönne, akkor eléggé kegyetlen meccs lenne, az egész idényben....és tényleg lenne vagy 15 OB címre bármikor esélyes versenyző :eek: :eek: :eek: :fear: :fear: :fear: :lollypop:

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 kedd aug. 18 22:07

Ha ez tényleg összejönne, akkor a győztesnek felajánlok egy üveg whisky-t. ;)

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 szer. aug. 19 01:04

candle írta:Ha ez tényleg összejönne, akkor a győztesnek felajánlok egy üveg whisky-t. ;)
Asszem akkor a következő OB kezdetéig szerte szét gyakorlom magam d3 d3 d3 ;)
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2009 szer. aug. 19 08:07

Fekete Misi írta:
candle írta:Ha ez tényleg összejönne, akkor a győztesnek felajánlok egy üveg whisky-t. ;)
Énisénisénis :D + kiveszem a turbószűkítőt az EVO IX-ből.... :rolleyes: :P
Kép

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2009 szer. aug. 19 08:45

Mint ötlet szerintem is nagyon jó, először Bodzzza mondta nekem vagy másfél éve, hogy így kellene. Akkor is mondtam neki, hogy tetszik. :)

Amennyiben nem változtatunk a fizikán, a S2000-el szemben esélytelen az N4, változtatás után nem tudom mennyire lenne kiegyenlített a meccs. Azzal hogy az N4-ben engedjünk 1mm-el nagyobb szűkítőt, irreálisnak tartom. Nagyon durván számolva már most is csak köbö átlag 1mp-el lassabb egy N-es a nagy WRC-nél, kár lenne ezt még közelebb hozni.
Opel Astra GSi N3 :)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szer. aug. 19 09:11

Retkes Péter írta:Mint ötlet szerintem is nagyon jó, először Bodzzza mondta nekem vagy másfél éve, hogy így kellene. Akkor is mondtam neki, hogy tetszik. :)

Amennyiben nem változtatunk a fizikán, a S2000-el szemben esélytelen az N4, változtatás után nem tudom mennyire lenne kiegyenlített a meccs. Azzal hogy az N4-ben engedjünk 1mm-el nagyobb szűkítőt, irreálisnak tartom. Nagyon durván számolva már most is csak köbö átlag 1mp-el lassabb egy N-es a nagy WRC-nél, kár lenne ezt még közelebb hozni.
De az sem mindegy ki vezeti azt az N-es autót, mert én közel se tudok WRC-s időkhöz autózni vele.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

lisztes100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: lisztes100 » 2009 szer. aug. 19 09:39

rallyfenegyerek írta:
Retkes Péter írta:Mint ötlet szerintem is nagyon jó, először Bodzzza mondta nekem vagy másfél éve, hogy így kellene. Akkor is mondtam neki, hogy tetszik. :)

De az sem mindegy ki vezeti azt az N-es autót, mert én közel se tudok WRC-s időkhöz autózni vele.
Ranga Peti pl :think:
Kép

Hawerok, Buli, Rally

FiaSko SE

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 szer. aug. 19 10:00

Szerintem Retkes Peti is tapasztalatból mondja ;)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szer. aug. 19 10:05

Andrasko Istvan írta:Szerintem Retkes Peti is tapasztalatból mondja ;)
Mindketten gyorsak. :D :D
HELL DIGITAL RALLY TEAM

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 szer. aug. 19 11:41

Kár bizony(akkor már inkább az s2000 kellene rontani,de az+ nem érdeke senkinek...)...arról nem is beszélve hogy a többi kategóriákhoz képest is aránytalan eltolódás lenne...igy is van ..de nem folyok jobban bele mert annyira nem érdekel...
....egyébként+ inkább először a felmerülő problémákat kellene orvosolni a pluginon(ha lesz aki átveszi) pl. az aszfalt kupán tapasztaltat ill. tegnap nálam is volt csak én a fasznak a rossz végén álltam,mert az hogy akadt az egész az még haggyán de hogy a fizika min. "inter gumisan"viselkedett az tuti,nincs rajta mit magyaráznom,vezettem már annyit a celicát hogy biztos legyek benne,viszont igy már nem beszélhetünk azonos feltételekről...
HFRT Team

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 szer. aug. 19 12:28

Pontosan Peti, az N4 szerintem így is elég jo...és ahogy Te is mondtad, 1-2 N-es UFO... pl Te, vagy a másik Peti :fear2: :fear2: ...olyanokat megy, ami elég közel van az átlag WRC időkhöz. Viszont ha az N4 közel van a WRC-khez...akkor az S2000 mi....? d3
Amikor benne voltam komolyabban a Szajky Kupa kezdetén az S2000-ezésben...akkor hát..mit ne mondjak. Nem azt hozom fel példának, hogy a Szajkyt 10 futam után vezetem Abszolutban egy S2000-el..2 WRC élmenő előtt....mert ez nem jo példa...

mondok inkább pár S2000-es időmet...engedelmetekkel. Ez szerintem már elég rossz...hogy ennyire közel került az S2000 a WRC-khez...és inkább CSAk a S2000-esek teljesítményát kellene valamilyen szinten arányosan ...hogy az N4-esekkel legyen partiban.

Pirka: 4:28
Harwood II: 3:07
Sipirkakim: 4:25
Autoivaara: 3:17
Greenhills: 3:08
Mineshaft: 4:22
PR: 3:58

Ezek az idők tétversenyeken is sikerültek...és ez már elég irreális. Nem hiába mondtam, hogy az S2000 van olyan gyors, mint a WRC...csak negyed annyira veszélyes..a kieséseket értve

1 szonak is 100 a vége. Szerintem elég lenne ha az S2000 kapna egy kis valamit, hogy lassuljon. Nem mondom, hogy 1MP-n belüli időt kell majd menni egy N4-es és egy S2000-es autonak 1 versenyző keze alatt az összes pályán.....lehet hogy az N4 a lassúbb kanyarokkkal teli pályákon jobb lesz, az S2000 meg a nagy lendületpályákon lenne egy kis előnyben...

Azt sem bánnám, ha az S2000 eleinte az új fizikával még hátrányban is lenne az N4-es WR-ekhez képest....az új fizika adta lehetőségeket úgysem tudjuk 1-2 hét alatt kiaknázni...majd alakul az

Na, nagyjábol ez az én javaslatom. :D ;)

lisztes100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: lisztes100 » 2009 szer. aug. 19 12:32

Lámer Zoltán írta:

Pontosan Peti, az N4 szerintem így is elég jo...és ahogy Te is mondtad, 1-2 N-es UFO... pl Te, vagy a másik Peti :fear2: :fear2: ...olyanokat megy, ami elég közel van az átlag WRC időkhöz. Viszont ha az N4 közel van a WRC-khez...akkor az S2000 mi....? d3
Amikor benne voltam komolyabban a Szajky Kupa kezdetén az S2000-ezésben...akkor hát..mit ne mondjak. Nem azt hozom fel példának, hogy a Szajkyt 10 futam után vezetem Abszolutban egy S2000-el..2 WRC élmenő előtt....mert ez nem jo példa...

mondok inkább pár S2000-es időmet...engedelmetekkel. Ez szerintem már elég rossz...hogy ennyire közel került az S2000 a WRC-khez...és inkább CSAk a S2000-esek teljesítményát kellene valamilyen szinten arányosan ...hogy az N4-esekkel legyen partiban.

Pirka: 4:28
Harwood II: 3:07
Sipirkakim: 4:25
Autoivaara: 3:17
Greenhills: 3:08
Mineshaft: 4:22
PR: 3:58

Ezek az idők tétversenyeken is sikerültek...és ez már elég irreális. Nem hiába mondtam, hogy az S2000 van olyan gyors, mint a WRC...csak negyed annyira veszélyes..a kieséseket értve

1 szonak is 100 a vége. Szerintem elég lenne ha az S2000 kapna egy kis valamit, hogy lassuljon. Nem mondom, hogy 1MP-n belüli időt kell majd menni egy N4-es és egy S2000-es autonak 1 versenyző keze alatt az összes pályán.....lehet hogy az N4 a lassúbb kanyarokkkal teli pályákon jobb lesz, az S2000 meg a nagy lendületpályákon lenne egy kis előnyben...

Azt sem bánnám, ha az S2000 eleinte az új fizikával még hátrányban is lenne az N4-es WR-ekhez képest....az új fizika adta lehetőségeket úgysem tudjuk 1-2 hét alatt kiaknázni...majd alakul az

Na, nagyjábol ez az én javaslatom. :D ;)

ez sem hülyeség, de jó lenne ha 1-2 illekétes is írna vmit, megolható nem mikor stb.

most kéne szervezkedni, nem az OB előtt 3 nappal
Kép

Hawerok, Buli, Rally

FiaSko SE

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 szer. aug. 19 12:41

Szerintem ha a valóságban is kapnak +50kg-ot, akkor ott is "lassulni" fognak, akkor itt is "érdek" lehet "rontani" a fizikán. A plusz súly szerintem itt is elegendő lenne.
A Micsubisik-Subaruk meg akkor maradhatnának tényleg.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 szer. aug. 19 12:50

Bóta Róbert írta:Szerintem ha a valóságban is kapnak +50kg-ot, akkor ott is "lassulni" fognak, akkor itt is "érdek" lehet "rontani" a fizikán.
Én nem rosszindulatból írtam,csak először ugy értettem hogy fölfelé akarjátok húzni a teljesítményt ennél is-annál is... ;)
HFRT Team

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 szer. aug. 19 13:01

NyilasM írta:
Bóta Róbert írta:Szerintem ha a valóságban is kapnak +50kg-ot, akkor ott is "lassulni" fognak, akkor itt is "érdek" lehet "rontani" a fizikán.
Én nem rosszindulatból írtam,csak először ugy értettem hogy fölfelé akarjátok húzni a teljesítményt ennél is-annál is... ;)
;)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szer. aug. 19 14:18

A két kocsit kéne közel azonos szintre, ugyan az S2000 előben is gyorsabbak az N-eseknél.
Ezt kéne kiküszöbölni.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 szer. aug. 19 20:06

Fekete Misi írta:
Minek az neked ugyan Misi ?
  • Vagy csak tőlem nem akartad elfogadni :think: :D
McCrash

Válasz küldése