HRC

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Re: HRC

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2011 szomb. feb. 19 05:46

Celban a 4-en is. Na ez se volt egyszeru!!!!! Jol meg izzatottatok az egesz verseny alatt.:) De bent vagyunk es varjuk a folytatast. ( remelem azert nem ez lesz a tendencia :D ) Maxi :respect: mindenkinek aki celban van mar!!! Koszi a versenyt!!!
Kép

Super-man ASE

Barta Zsolt
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Barta Zsolt » 2011 szomb. feb. 19 12:31

Lenart Tamas írta:Celban a 4-en is. Na ez se volt egyszeru!!!!! Jol meg izzatottatok az egesz verseny alatt.:) De bent vagyunk es varjuk a folytatast. ( remelem azert nem ez lesz a tendencia :D ) Maxi :respect: mindenkinek aki celban van mar!!! Koszi a versenyt!!!

Természetesen nem csinálok az ilyen versenyekből tendenciát. Olvasva a hozzászólásokat eltúloztam a dolgot.A következőkben igyekszem olyan versenyeket kitalálni ami majdnem mindenki számára élvezetes és mégsem lesz hotlap.
A férfiaknak két dolgot kell tövignyomni. A másik a gázpedál...

p-20
Vendég

Hozzászólás Szerző: p-20 » 2011 szomb. feb. 19 21:36

Az elején összecsesztem a hátsó futóművet. Örültem hogy végig értem. Ennek elenére ilyen az élet. Higgyétek el van amikor élesben is minden ellenünk van. De ott sem adjuk fel. Három kerékel is végig megyünk. Jó volt a verseny :taps: :taps: :taps: :taps: :taps:
A nézőknek is jár valami :D :D :D

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2011 szomb. feb. 19 22:19

Barta Zsolt írta:...
Olvasva a hozzászólásokat eltúloztam a dolgot.A következőkben igyekszem olyan versenyeket kitalálni ami majdnem mindenki számára élvezetes és mégsem lesz hotlap.
Részemről a kritikus Leg2 nem volt durva. Figyelni kellett, sajnos nekem ez az egyéb dolgaim miatt most nem megy, de vállalható volt a dolog.
A Leg4-ről majd még jelentkezem. ;)

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2011 vas. feb. 20 04:15

Barta Zsolt írta:
Lenart Tamas írta:Celban a 4-en is. Na ez se volt egyszeru!!!!! Jol meg izzatottatok az egesz verseny alatt.:) De bent vagyunk es varjuk a folytatast. ( remelem azert nem ez lesz a tendencia :D ) Maxi :respect: mindenkinek aki celban van mar!!! Koszi a versenyt!!!

Természetesen nem csinálok az ilyen versenyekből tendenciát. Olvasva a hozzászólásokat eltúloztam a dolgot.A következőkben igyekszem olyan versenyeket kitalálni ami majdnem mindenki számára élvezetes és mégsem lesz hotlap.
Nem panaszkodni akartam. De az igaz , hogy egy kicsit kemenyre sikeredett a futam. De en jot szorakoztam. Tetszett.:)
Kép

Super-man ASE

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2011 vas. feb. 20 09:27

candle írta:
Barta Zsolt írta:...
Olvasva a hozzászólásokat eltúloztam a dolgot.A következőkben igyekszem olyan versenyeket kitalálni ami majdnem mindenki számára élvezetes és mégsem lesz hotlap.
Részemről a kritikus Leg2 nem volt durva. Figyelni kellett, sajnos nekem ez az egyéb dolgaim miatt most nem megy, de vállalható volt a dolog.
A Leg4-ről majd még jelentkezem. ;)
Leg3-4 célban.

Saját figyelmetlenségemnek köszönhetően mindenhol voltak kalandok, de a verseny összességében nagyon tetszett. (Lehet, h perverz vagyok? ;) )

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2011 vas. feb. 20 11:46

Ennyit a vesenyről: :boa: :boa: :boa: Az emberek azért jöttek ide hogy jól érezzék magukat, nem azért hogy szopjonak. :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: Még egy ilyen verseny és egyel kevesebb induló. :goz: :goz: :goz:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2011 vas. feb. 20 11:47

Potyor írta:Ennyit a vesenyről: :boa: :boa: :boa: Az emberek azéet jöttek ide hogy jól érezzék magukat, nem azért hogy szopjonak. :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: Még egy ilyen verseny és egyel kevesebb induló. :goz: :goz: :goz:
Barta Zsolt írta:

HRC (Hungarian Rally Challenge) szervező
Pályaépítő kisiparos / TrackMaker SZŐLŐSARDÓ-PERKUPA - Miskolc Rally + Capo Di Feno - WRC Corsica 2008 Shakedown - by klacix
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 vas. feb. 20 11:49

SZerintem az élvezetesség határa a murvagumis aszfalt és az aszfaltgumis murva... ;)
A hógumis aszfalt vagy fordítva, az már kín :)
TOTAL RACING SPORT EUROPE

Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2011 vas. feb. 20 11:55

Potyor írta:...Az emberek azért jöttek ide hogy jól érezzék magukat, ...:
Nem volt egy hotlap, ez tény, de teljesíthető volt és én még élveztem is. (Engem sokkal jobban idegesített, hogy a sötétítő ellenére pont besütött a nap a dolgozószobába és az erdős részeken alig láttam. :cool2: )

Gregi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gregi » 2011 vas. feb. 20 12:08

előző fordulóról pontok mikor lesznek?

Barta Zsolt
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Barta Zsolt » 2011 vas. feb. 20 14:43

Sajnos a kritikus leg2 kiesés mert a gyerek a második gyorson lekapcsolta a hosszabbítóról az áramot :mad: :mad:
Potyor lehet hogy igazad van és azért indul mindenki hogy jól érezze magát, de mint látni azért valaki ebben a közegben is megtalálja a maga örömét.
Az indulók számáról csak annyit hogy amíg lesz 10 indulónk addig csinálom utána max befejezem az egészet.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 vas. feb. 20 15:05

Barta Zsolt írta: Az indulók számáról csak annyit hogy amíg lesz 10 indulónk addig csinálom utána max befejezem az egészet.
Tudom hogy sok kritikát kaptál 2 nap alatt,de mint versenyszervező ezt el kell viselni.... az a helyzet hogy eddig az volt a baj hogy nincsenek plusz pályák és a hotlap versenyek egyhangúak...aztán megértem a gyengébb képességű pilóták véleményét is hogy az ilyen versenyeken közelebb kerülnek az elejéhez,bár ezt is vitatnám mert itt (is) max. a türelem dönt csak... de visszatérve a pályákhoz: mostmár vannak plusz pályák és mégis a gumivariálás van előnyben...nem értem a miértjét...az a baj hogy kicsi az átmenet egy kemény ill. egy szivatás közt ha egy ss összeállítást nézünk.Nekem semmi bajom nem lett volna ha mondjuk a plán2 nem vizes felületen van amit nullára kopott hó gumival(szarrányúzott futóművel) kell megtenni,mert így már nem kemény hanem szívatós lett....
Szóval nincs itt forradalom :) csak meg kell nézni(akár tesztelni)egy kreálónak hogy mit bír el a játék hogy a kemény jelző legyen érvényes...nekem mindig is tetszett a versenysorozat,lebonyolításában,pontozásában....most is csak a saját türelmetlenségem és az a bizonyos plán2 bosszantott fel.... várjuk a következő fordulót,fordulókat.. ;)
HFRT Team

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2011 vas. feb. 20 15:37

Első legen rossz autót választottam :rolleyes: Pólo-Proton :D elkapkodtam.Na mondom nem baj,mert van a Polo -ra is beállításom.Volt,csak nem jó a hógumi aszfalt párosításra.A második leg,ami sokaknak nem tetszett(nekem nem volt bajom vele nagyon)már a Satriával lett teljesítve.Ha PL2-őn nincs erdőjárásom,lehet a győzelem is meglett volna :rolleyes: Nem soká kezdjük a maradék 3-4 leget. :up:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 vas. feb. 20 16:01

Ez a verseny nem sikerült semmilyenre, nehogy jóra!
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Nagy Márk
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nagy Márk » 2011 vas. feb. 20 16:57

Nem akarok összeveszni senkivel, csak a véleményemet írom le.

Szerintem ilyen versenyeken nem csak a türelem dönt,végig is kell menni rajta és ahhoz már tehetség is kell! Mi az hogy gyengébb képességű pilóta? Mert valaki nem tud olyan időket autózni mint itt 10-15 személy akkor már gyengébb képességű? Lehet hogy nincs jó beállítása vagy nem tud annyit gyakorolni mint egyesek vagy billentyűzettel megy és lassabban megy mint mások akkor már gyengébb képességű?

A gumivariálásról meg szerintem annyi, hogy szint visz a bajnokságba. Senki nem kényszerít hogy milyen gumival rajtolj el,2.legen Vörös Gabi egy Ladával majdnem lealázta a mezőnyt :eek: mert más gumival rajtolt. Nekem személy szerint jobban tetszik mint a hotlap. Az új pályák is azoknak jelentenek előnyt akik más pluginon is versenyeznek. Nem csak azt kell megmutatni amit több százszor begyakoroltunk, hanem hogy ilyen esetekben ki hogy tud menni! Van a pluginon több bajnokság ahol ilyen nincs, akinek nem tetszik menjen azokon.

Barta Zsolt:Ha a 2. leg 4. szakasza aszfalt lett volna,akkor tiszta Monte Carlo rally 2. nap. :) Csak így tovább, ne hagyd magad, és ne engedj az egyhangúságnak! :up: Különben a 2.legen sem estek ki többen az átlagnál.

UI: Most biztos sokak számára közellenség vagyok, de valakinek ezt is le kellet írni.

Barta Zsolt
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Barta Zsolt » 2011 vas. feb. 20 17:08

NyilasM írta:
Barta Zsolt írta: Az indulók számáról csak annyit hogy amíg lesz 10 indulónk addig csinálom utána max befejezem az egészet.
Tudom hogy sok kritikát kaptál 2 nap alatt,de mint versenyszervező ezt el kell viselni.... az a helyzet hogy eddig az volt a baj hogy nincsenek plusz pályák és a hotlap versenyek egyhangúak...aztán megértem a gyengébb képességű pilóták véleményét is hogy az ilyen versenyeken közelebb kerülnek az elejéhez,bár ezt is vitatnám mert itt (is) max. a türelem dönt csak... de visszatérve a pályákhoz: mostmár vannak plusz pályák és mégis a gumivariálás van előnyben...nem értem a miértjét...az a baj hogy kicsi az átmenet egy kemény ill. egy szivatás közt ha egy ss összeállítást nézünk.Nekem semmi bajom nem lett volna ha mondjuk a plán2 nem vizes felületen van amit nullára kopott hó gumival(szarrányúzott futóművel) kell megtenni,mert így már nem kemény hanem szívatós lett....
Szóval nincs itt forradalom :) csak meg kell nézni(akár tesztelni)egy kreálónak hogy mit bír el a játék hogy a kemény jelző legyen érvényes...nekem mindig is tetszett a versenysorozat,lebonyolításában,pontozásában....most is csak a saját türelmetlenségem és az a bizonyos plán2 bosszantott fel.... várjuk a következő fordulót,fordulókat.. ;)

Nem Misi itt nem a kritikáról van szó mert a kritikáktól lesz jobb egy sorozat én nem a kritikus részét vettem fel a hozzászólásnak attól vagyok ki hogy jön ezzel az egy versenyzővel kevesebb dumával. Természetesen ha valakinek van kritikai hozzászólása azt szívesen
veszem, de ezt a többet akkor nem idulok dumát inkább mellőzük.
Egy dolgot szeretnék leszögezni ezt a sorozatot elsősorban mások és nem a magunk szórakoztatására talátuk ki. Tisztában vagyok vele hogy nem lehet mindenki kedvében járni ezért fontos hogy igen is írjátok le a véleményeteket az adott fordulóról. Mindegy hogy jó vagy rossz véleménnyel van valaki mid a kettő előre viszi a sorozatot de ha valaki úgy dönt hogy inkább kiszáll a sorozatból az szíve joga de úgy gondolom hogy nem tatozik a fórumos megbeszélni valók közé (ha jól tudom hasonló megjegyzések miatt tart ott az ob ahol tart).

UI.: Már régen szerettem volna ilyet csinálni és úgy érzem most jött el a megvalósításnak az ideje. Tehát szeretnék olyan fordulót (fordulókat) csinálni ami egy kicsit a kívánság műsoron alapul szeretném tehát ha minnél többen elküldenétek az én e-mail címemre (barta_s@hotmail.com) 1-1 leg vagy egy teljes verseny összeállítását.Az elküldött e-mailokból szeretnék egy vagy több versenyt összehozni.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2011 vas. feb. 20 18:37

:offtopic:
Barta Zsolt írta:....
Egy dolgot szeretnék leszögezni ezt a sorozatot elsősorban mások és nem a magunk szórakoztatására talátuk ki. ....
Mint egy másik sorozat szervezője kérek mindenkit, hogy mielőtt a kiesés utáni első dühében véleményt nyilvánít egy adott versenyről vagy sorozatról, tegye meg, hogy Zsolt fenti gondolatát magáévá teszi.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 vas. feb. 20 20:16

Nagy Márk írta:Nem akarok összeveszni senkivel, csak a véleményemet írom le.

Szerintem ilyen versenyeken nem csak a türelem dönt,végig is kell menni rajta és ahhoz már tehetség is kell! Mi az hogy gyengébb képességű pilóta? Mert valaki nem tud olyan időket autózni mint itt 10-15 személy akkor már gyengébb képességű? Lehet hogy nincs jó beállítása vagy nem tud annyit gyakorolni mint egyesek vagy billentyűzettel megy és lassabban megy mint mások akkor már gyengébb képességű?
Miért nem gyengébb,mit kellett volna írni??? :think: :fear2: .... gondoltam egyébként hogy lesz akinek csak ez jön le :omg: ...például Sebi,Lámer Zoli,Fekete Misi és sorolhatnák több nevet is akikhez képest gyengébb képességű vk. az RBR-ben ,és nincs rajta sértődni való mert ez tény... ugyhogy ezért nincs mit elnézést kérnem....azt+ hogy nálam mi döntötte el hogy türelmem v. tehetségem hiánya miatt nem vittem be a plan2-n (és a többin amin kiléptem) azt+ majd én eldöntöm magam... különben meg megtehettem,legalább szorosabb lesz a pontvadászat...
HFRT Team

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2011 hétf. feb. 21 18:25

Utolsó szó jogán csak annyit részemről, hogy ez a "többet nem idulok" téma nem megbeszélést témáját képezi nálam, hanem egy kijelentés volt. Igaza volt az előttem szólónak, hogy meg lehetne nézni egy ilyen húzós verseny előtt, hogy mennyire teljesíthető. Olyan emberkék, akik még kezdők vagy épp kevesebbet mentek eddig, vagy akármi okból kifolyólag nem annyira rutinosak és nem vezetnek olyan jól, de élvezik a játékot, azok könnyen kedvüket veszthetik. Ez nem jó senkinek. Részemről a téma lezárva. :up: Béke veletek. :jokutya: A következőn támadok. Ami nem öl meg az erősít! :numcsaku: :numcsaku: :numcsaku:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Barta Zsolt
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Barta Zsolt » 2011 hétf. feb. 21 18:51

Potyor írta:Utolsó szó jogán csak annyit részemről, hogy ez a "többet nem idulok" téma nem megbeszélést témáját képezi nálam, hanem egy kijelentés volt. Igaza volt az előttem szólónak, hogy meg lehetne nézni egy ilyen húzós verseny előtt, hogy mennyire teljesíthető. Olyan emberkék, akik még kezdők vagy épp kevesebbet mentek eddig, vagy akármi okból kifolyólag nem annyira rutinosak és nem vezetnek olyan jól, de élvezik a játékot, azok könnyen kedvüket veszthetik. Ez nem jó senkinek. Részemről a téma lezárva. :up: Béke veletek. :jokutya: A következőn támadok. Ami nem öl meg az erősít! :numcsaku: :numcsaku: :numcsaku:

ÁMEN

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2011 szer. márc. 02 21:30

pontokról hír???
http://zsiga.uw.hu
http://simivideo.uw.hu (RBR-es)
Hell Digital Rally Team

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2011 szer. márc. 02 22:09

simivideo írta:pontokról hír???
Pénteken megpróbálom.
Pályaépítő kisiparos / TrackMaker SZŐLŐSARDÓ-PERKUPA - Miskolc Rally + Capo Di Feno - WRC Corsica 2008 Shakedown - by klacix
Kép

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2011 kedd márc. 08 15:23

klacix írta:
simivideo írta:pontokról hír???
Pénteken megpróbálom.
nem sikerül összehozni? :( :(
Hell Digital Rally Team

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2011 kedd márc. 08 20:34

Hát nem sajnos. Trehány, lusta vagyok, most meg nincs rá időm. A következő fordulóig meglesz... remélem ;)
Kép

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2011 szomb. márc. 12 11:40

Készül az összesítés, a 9. forduló már megvan, most csinálom a 10.-t, csak itt gondoskodnom kell már az új szakaszokról, meg a kategóriák finomításáról.
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 szomb. márc. 12 11:54

Csak nyugodtan :)

Kép

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2011 szomb. márc. 12 15:12

Ponttáblázat!
Az oldalra még nem volt időm feltenni, így csak ilyen formában tudom prezentálni a ponttáblázatot:

http://hrc2010.fw.hu/docs/3hrc_10_ford_osszpontszam.pdf
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 szomb. márc. 12 15:27

klacix írta:Ponttáblázat!
Az oldalra még nem volt időm feltenni, így csak ilyen formában tudom prezentálni a ponttáblázatot:

:up: :respect:

Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 szomb. márc. 12 15:56

Tartanom kell a 3. helyem.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2011 szomb. márc. 12 16:15

Mostantól kezdve nem a hotlap rekordok döntögetéséért jár a +3 pont az összetettben, hanem a plugin WR (World Record) idejei lesznek mérvadóak (az új pályákat is beleértve).

Ezzel kapcsolatban azonban egy érdekes tényre lettem figyelmes. A hotlapos időket összehasonlítva a WR időkkel azt vettem észre, hogy bizony még vagy 6-8 szakaszon a hotlap idők jobbak, mint a WR idők, ami számomra elég meglepő (mivel a WR-t bárki, bármilyen autóval megfuthatja, hotlapon meg ha jól tudom, akkor csak az alap autók vannak).
Csak egy kis érdekesség.
Kép

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2011 szomb. márc. 12 17:54

király, jövök fel mint a talajvíz :D
Hell Digital Rally Team

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2011 szomb. márc. 12 19:27

Köxke. :up:

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2011 szomb. márc. 12 20:16

Még nem írtam, de már a honlapon is fent van minden, volt fullos honlap frissítés, majdnem mindenre kiterjedően!
Kép

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2011 szomb. márc. 12 21:10

Húzzatok bele! Már csak 4 forduló van hátra!
Kép

Barta Zsolt
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Barta Zsolt » 2011 vas. márc. 20 11:30

Sziasztok!
Hétfőn indul a 11. forduló. Ha megnézitek Egy kis változás van a lebonyolításban. Mivel ilyen szépen bővült a szakaszok száma értelmét láttam külön prológot is a bajnoksághoz csatolni. Nem lesz minden versenyen prológ de ahol lesz ott hasonlóan akarjuk megrendezni ahogyan a mostani fordulóban is látjátok.
Még Klacix-al nem tudtam felvenni ez ügyben a kapcsolatot de szeretném ha külön pontokat is lehetne a prológon kapni.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2011 vas. márc. 20 11:36

Barta Zsolt írta:Sziasztok!
Hétfőn indul a 11. forduló. Ha megnézitek Egy kis változás van a lebonyolításban. Mivel ilyen szépen bővült a szakaszok száma értelmét láttam külön prológot is a bajnoksághoz csatolni. Nem lesz minden versenyen prológ de ahol lesz ott hasonlóan akarjuk megrendezni ahogyan a mostani fordulóban is látjátok.
Még Klacix-al nem tudtam felvenni ez ügyben a kapcsolatot de szeretném ha külön pontokat is lehetne a prológon kapni.
;)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 vas. márc. 20 13:57

Barta Zsolt írta:Sziasztok!
Remek ötlet. :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2011 vas. márc. 20 16:26

Szabálymódosítás a 11. forduló előtt!

Olvassátok el légyszíves a HRC főoldalán található szabálymódosítást!
http://hrc2010.fw.hu
Kép

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2011 vas. márc. 20 18:56

klacix írta:Szabálymódosítás a 11. forduló előtt!

Jo lesz. :D :respect:
Kép

Super-man ASE

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 vas. márc. 20 19:41

Lenart Tamas írta:
klacix írta:Szabálymódosítás a 11. forduló előtt!

Jo lesz. :D :respect:
Sztem is. :lollypop:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 vas. márc. 20 19:50

Továbbá is aztcsinálom, hogy begurulok az első legen, hogy legyek értékelve és megmaradjon a kateg 3. hely... Ez a superraly gusztustalan része, de én nem megyek mrá ladával sehol :( :)

Kép

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2011 vas. márc. 20 20:49

Kenubi írta:Továbbá is aztcsinálom, hogy begurulok az első legen, hogy legyek értékelve és megmaradjon a kateg 3. hely... Ez a superraly gusztustalan része, de én nem megyek mrá ladával sehol :( :)
N4 a 2. kategóriád, miért nem mész abban?
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 hétf. márc. 21 06:30

klacix írta:
Kenubi írta:Továbbá is aztcsinálom, hogy begurulok az első legen, hogy legyek értékelve és megmaradjon a kateg 3. hely... Ez a superraly gusztustalan része, de én nem megyek mrá ladával sehol :( :)
N4 a 2. kategóriád, miért nem mész abban?
Mert ugyan az a helyzet N4-el mint a ladával :) Inkább N3-aznék de azt meg nem lehet :(

Kép

Paya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Paya » 2011 hétf. márc. 21 18:42

kérhetnék egy pw-t,mert nem jött! :confused2:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 hétf. márc. 21 18:53