Kincses Kupa -újra-

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

HSasa
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: HSasa » 2008 szer. aug. 20 10:29

Ifj. Geringer Zoltan remélem csak véletlenül félrenyomtad a kis pöttyöt! :)
Aki megnyeri az aszfaltkupát az mit akar II. oszt-ban? :omg:
No ne vicceljél irány az első osztály. ;)
KépKép

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2008 szer. aug. 20 10:44

Neveztem... ;)

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2008 szer. aug. 20 10:53

Mester Laci @ 2008 Szer. Aug. 20 11:44 írta:Neveztem... ;)
Mivel mész főnök?
Rolly írta:Szerintem az egész másodosztálynak az volna a lényege, hogy azok indúljanak ott, akik még életükben nem mentek a RallySchoolon 1:18 alatt
Ne ezt mondd mer akkor nekem is másodban kéne indulni, hisz én sose mentem még 18 alatt, emlékezetem szerint. Ennek utána is nézhettek ;)
Kép

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2008 szer. aug. 20 10:55

spal @ 2008 Szer. Aug. 20 11:53 írta:Ne ezt mondd mer akkor nekem is másodban kéne indulni, hisz én sose mentem még 18 alatt, emlékezetem szerint. Ennek utána is nézhettek ;)
Karegória váltás van Báttja...S2000 Peugeot 207 Snake ;)

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2008 szer. aug. 20 11:46

Rolly @ 2008 Szer. Aug. 20 09:57 írta:Én úgy gondolom, hogy nem tisztességes olyan versenyzőknek, akik az időik alapján a legtöbb versenyen az elejében mennek másodosztályban indúlni.

Nem azért, de aki nálam jobb időket megy, és van pofája II. osztályban menni, arról No-comment.

Szerintem az egész másodosztálynak az volna a lényege, hogy azok indúljanak ott, akik még életükben nem mentek a RallySchoolon 1:18 alatt, és ne azok akik 1:16 körűl vagy akár jóval alatta futnak rajta az alap autókkal.

Nem beszélve arról, hogy aki másodosztályban az elmúlt években kategória első lett annak is pofátlanság ott indúlni.

Ennyi erővel mehetnék én is másodosztályban, és akár még meg is nyerhetném a kategóriámat, de lesűlne a bőr a képemről.
Ez tényleg felháborító! Igazad van! :up:
Kép

lacarally
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacarally » 2008 szer. aug. 20 12:57

én is neveztem, de most a 2. ba, amenyit gyakorlok azzal ide is kevés vagyok:D tudna nekem valaki segíteni? tudom nem ide kéne ezt irnom de a festésekbe nemreagállt senki. egy régi cimborám evo festését kéne ráteni az evo 6 ra. mártcsak azért is mert nemlehet köztünk. kössz

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2008 szer. aug. 20 13:14

Rolly @ 2008 Szer. Aug. 20 10:57 írta: Nem beszélve arról, hogy aki másodosztályban az elmúlt években kategória első lett annak is pofátlanság ott indúlni.
Ezért neveztem 1.osztályba,pedig tudom jól,hogy úgy elvernek akar a szart :D . De így legalább lesz kihívás :] !
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 szer. aug. 20 13:21

Mivel sokan jeleztétek hogy elfelejtettétek a belépéshez szükséges jelszavatokat, így csináltam egy jelszó módosító opciót.

Elfelejtett jelszó

Remélem működik is :)
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2008 csüt. aug. 21 11:03

Na lenyomtam én is a tesztet. Sajnos mindjárt az első pályán sikerült esni 2 embereset, ebből egyik c4h is lett. Nem tudom a monitorom meddig birja még, elég érdekes szinekbe pompázik néha :)
A többi pálya ugy ahogy rendben volt, talán a hóban volt tul sok tulcsuszas, amit majd korrigálnom kell, de rendben leszünk :D
Ja, és persze I.o-ba neveztem , még mielőtt
spal @ 2008 Kedd. Aug. 19 15:13 írta:de nehogy úgy járj mint Andráskó barátod vagy kikiny :)
;)
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2008 csüt. aug. 21 11:35

Kicsit késve, de neveztem én is! Jelszót kaphatok még a tesztre?

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2008 csüt. aug. 21 11:38

Lámer Zoltán @ 2008 Csüt. Aug. 21 12:35 írta:Kicsit késve, de neveztem én is! Jelszót kaphatok még a tesztre?
Zoli hát nem olvasol szabályzatot?? :P

Ha nem kaptál email értesitést akkor jelentkezz be az oldalon és
Bajnokság --> Rally szakaszok --> és itt megtalálod a jelszót
de ez benne van a szabályzatba is amit elolvastál csak épp ez a rész kiment a fejedből ugye? --by lacka6
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2008 csüt. aug. 21 11:41

Lacika90 @ 2008 Csüt. Aug. 21 12:38 írta:Zoli hát nem olvasol szabályzatot?? :P

Ha nem kaptál email értesitést akkor jelentkezz be az oldalon és
Bajnokság --> Rally szakaszok --> és itt megtalálod a jelszót
de ez benne van a szabályzatba is amit elolvastál csak épp ez a rész kiment a fejedből ugye? --by lacka6
:bocsi: :nemen: :titok:

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2008 csüt. aug. 21 11:43

Rolly @ 2008 Szer. Aug. 20 10:57 írta:
Szerintem az egész másodosztálynak az volna a lényege, hogy azok indúljanak ott, akik még életükben nem mentek a RallySchoolon 1:18 alatt, és ne azok akik 1:16 körűl vagy akár jóval alatta futnak rajta az alap autókkal.

Ennyi erővel mehetnék én is másodosztályban, és akár még meg is nyerhetném a kategóriámat, de lesűlne a bőr a képemről.
Többször is elolvasva a véleményed gondoltam úgy, hogy reagálok rá. Nem mintha megemlítettél volna de érintve érzem magam (már csak az 1:18-as suli idő miatt is). Összességében nem vagyok már messze az általad futott időktől. Sorolhatnám magunkat akár nagyjából egyszintű játékosnak is, de!!
Igaz, hogy futottam már 1:15 elejét is a sulin de nem hiszem, hogy ettől leszek I.o. versenyző. 8 hónapja kezdtem játszani és még mindig komoly pályaismereti gondokkal küzdök. A szakaszok 30%-án már sokat nem fogok javulni, másik 30%-on még van jó néhány mp de a maradék 10-12 pályán 20-30-40 mp-et kapok az elejétől. Nekem még legalább fél év kell mire minden pályán fel tudom venni a versenyt a középmezőny elejével.
Szóval hezitáltam én is de most még a II.o-ba neveztem. Ezeken a szakaszokon még az N-esek is bedöngölnek....
Ettől függetlenül ha valaki(k) úgy gondolja(k), hogy pofátlanság itt mennem akkor szóljon(atok). :cool2:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2008 csüt. aug. 21 11:54

Balogh Sandor @ 2008 Csüt. Aug. 21 12:43 írta:Többször is elolvasva a véleményed gondoltam úgy, hogy reagálok rá. Nem mintha megemlítettél volna de érintve érzem magam (már csak az 1:18-as suli idő miatt is). Összességében nem vagyok már messze az általad futott időktől. Sorolhatnám magunkat akár nagyjából egyszintű játékosnak is, de!!
Igaz, hogy futottam már 1:15 elejét is a sulin de nem hiszem, hogy ettől leszek I.o. versenyző. 8 hónapja kezdtem játszani és még mindig komoly pályaismereti gondokkal küzdök. A szakaszok 30%-án már sokat nem fogok javulni, másik 30%-on még van jó néhány mp de a maradék 10-12 pályán 20-30-40 mp-et kapok az elejétől. Nekem még legalább fél év kell mire minden pályán fel tudom venni a versenyt a középmezőny elejével.
Szóval hezitáltam én is de most még a II.o-ba neveztem. Ezeken a szakaszokon még az N-esek is bedöngölnek....
Ettől függetlenül ha valaki(k) úgy gondolja(k), hogy pofátlanság itt mennem akkor szóljon(atok). :cool2:
Szerintem mindenki ott indul, ahol nagyobb kedve van indulni! Az csak jót tesz a játéknak, ha a 2. osztály is erős elmezőnnyel rendelkezik. Én még mindig annyit tennék bele, a szabályzatba, hogy a 2. osztályban ne mehessenek WRC, WRCC, N4, S2000 kategóriák...de már ez egy másik történet!

Mindenki ott indul ahol akar....Benik Balázs is megnyerte 99-ben a Mikulás Kupát, mégsem egedték indulni az 1. osztályban 2000-ben...le kellett húznia egy évet a 2. osztályban!

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2008 csüt. aug. 21 12:23

Lámer Zoltán @ 2008 Csüt. Aug. 21 12:54 írta: Én még mindig annyit tennék bele, a szabályzatba, hogy a 2. osztályban ne mehessenek WRC, WRCC, N4, S2000 kategóriák...de már ez egy másik történet!

Mindenki ott indul ahol akar....
Szerintem a két mondat egy ellentét :) Ez teljesen más mint riöl rallye mert itt se liszenszek, se anyagi vonzat nincs egy-egy verseny után (kivéve ha valaki szét veri a kormányát, de arról én nem tehetek d3 ) Azzal egyetértek hogy mindenki oda menjen ahol jól érzi magát, de ha valaki attól érzi jól magát mer 120 másodpercet ad a másodiknak az eslő pályán..azt már nem támogatom. És egy kupa hosszú idő addigra lehet eléri valaki azt szintet hogy már az eslő osztállyal bandázik, de át nem nevezhet mert akkor a fél éve kidobott idő lenne...szóval mi csak azt szeretnénk ha mindenhol küzdés lenne, mindenki azzal menne amivel gyors (itt vagyok példa wrc-vel alig autózok olyat mint az N-es kis EVO-val), és azokkal harcolna akikhez méltó. Most a kategóriákat nem tudom miért kéne korlátozni....de ez csak egy vélemény, mint a tiéd ;)
Kép

Rolly
RBR Fan aktív tag
Tartózkodási hely: Pécs, Pécsi Hegyiversenypálya (N46°06'11'';E18°10'59'')

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2008 csüt. aug. 21 12:36

Balogh Sandor @ 2008.Aug..Csüt.. 12:08:03 írta:Többször is elolvasva a véleményed gondoltam úgy, hogy reagálok rá. Nem mintha megemlítettél volna de érintve érzem magam (már csak az 1:18-as suli idő miatt is). Összességében nem vagyok már messze az általad futott időktől. Sorolhatnám magunkat akár nagyjából egyszintű játékosnak is, de!!
Hát nem tudom, ha hiszed, ha nem, én sem vagyok jobb pályaismerő.
Mi ketten ugye a "Hotlap Rank"-on is elég közel vagyunk egymáshoz, és pl. akkor most mondhatnám én is, hogy mivel Mineshafton ha meg szakadok is kapok minimum 45mp-et ezért indulok akor másodosztályban.
Az ausztrál pályákat úgy ahogy vannak nem ismerem.
Talán New-Bobs kivétel, de azt meg utálom. Meg Mineshaft, de azon képtelen vagyok jól menni.

Sorolhatnám, hogy Shepherds Shielden is szar vagyok, meg Bisanne-n is, meg Tanner-en, meg Hualapin, meg a havas pályákon, meg...

Szerintem a 2. osztályt meg kéne hagyni olyan versenyzőkek mint pl.:
Galpetya, GaborAuto, ErosAkos, Lacka, RaczZoltan, PancsoEger és még sorolhatnám... Most ne legyen belőle sértődés, hogy kit soroltam ide!!!
Meg azoknak akiknek 6 szakaszon 2 percet adunk. (MI IS, úgy hogy mi is 4-et kapunk)

Egyébként is, ha 1. oszt-ba jönnél legalább csatázhatnánk jókat.
_Németh Roland_

Rolly
RBR Fan aktív tag
Tartózkodási hely: Pécs, Pécsi Hegyiversenypálya (N46°06'11'';E18°10'59'')

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2008 csüt. aug. 21 12:40

Most a csatázásról jut eszembe!

Nem lehetne megoldani, hogy az 1. és a 2. osztálynak külön versenyt kreálni?

Csak azért mert ha pl. nézem az eredményeket fogalmam sincs, hogy most ki az aki elött kéne végeznem, és ki az aki nem számít (mert másik osztályban megy).

Meg akkor a 2.osztály is jobban tudna magára koncentrálni, és esetleg nem lenne annyira frusztrált, hogy már az első gyorson 1 percet kapott.
_Németh Roland_

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 csüt. aug. 21 13:04

Lámer Zoltán @ 2008 Csüt. Aug. 21 12:54 írta:Szerintem mindenki ott indul, ahol nagyobb kedve van indulni! Az csak jót tesz a játéknak, ha a 2. osztály is erős elmezőnnyel rendelkezik. Én még mindig annyit tennék bele, a szabályzatba, hogy a 2. osztályban ne mehessenek WRC, WRCC, N4, S2000 kategóriák...de már ez egy másik történet!

Mindenki ott indul ahol akar....Benik Balázs is megnyerte 99-ben a Mikulás Kupát, mégsem egedték indulni az 1. osztályban 2000-ben...le kellett húznia egy évet a 2. osztályban!
Véleményen nagyon hasonlit spal barátoméra.
A kategoriák nem lesznek piszkálva, mivel pl itt volnék én is, eddig subaru wrc 2006-al autozgattam mivel ez az egyik kedvenc autóm és mivel nekem ez a kocsi szimpi csupán ezért kelljen az I. o-ba mennem? Holott az eredményeim majdnemcsak a II.o-ba is emlitésre sem méltók.
Kifogásom csak az olyanok ellen van a II. o-ba akik folyamatosan verik a mezönyt szakaszonként 1-2 percel. Ha valaki a bajnokság közben fejlődik erre a szintre az megint más (max jövöre számithat a baszogatásra :pitbull: )
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 csüt. aug. 21 13:09

Rolly @ 2008 Csüt. Aug. 21 13:40 írta:Most a csatázásról jut eszembe!

Nem lehetne megoldani, hogy az 1. és a 2. osztálynak külön versenyt kreálni?

Csak azért mert ha pl. nézem az eredményeket fogalmam sincs, hogy most ki az aki elött kéne végeznem, és ki az aki nem számít (mert másik osztályban megy).

Meg akkor a 2.osztály is jobban tudna magára koncentrálni, és esetleg nem lenne annyira frusztrált, hogy már az első gyorson 1 percet kapott.
Ezen a bajnokin már technikailag nem megoldható, az ötlet jó. Térjünk rá vissza a 7. kupa elött :up:
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Pinki
Vendég

Hozzászólás Szerző: Pinki » 2008 pén. aug. 22 19:59

Hali lehet hogy én vagyok pancser de én nem tudok játszani sehogy neten amit letoltöttem aza plugin ba csak egy RSF stub dll fájl van na azzal mit hova hogy csináljam please valaki segitsen elöre is thx itt az emilem ha valaki tud ide is küldheti djpinki@freemail.hu

galpetya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: galpetya » 2008 pén. aug. 22 21:12

Rolly @ 2008 Csüt. Aug. 21 13:36 írta:Hát nem tudom, ha hiszed, ha nem, én sem vagyok jobb pályaismerő.
Mi ketten ugye a "Hotlap Rank"-on is elég közel vagyunk egymáshoz, és pl. akkor most mondhatnám én is, hogy mivel Mineshafton ha meg szakadok is kapok minimum 45mp-et ezért indulok akor másodosztályban.
Az ausztrál pályákat úgy ahogy vannak nem ismerem.
Talán New-Bobs kivétel, de azt meg utálom. Meg Mineshaft, de azon képtelen vagyok jól menni.

Sorolhatnám, hogy Shepherds Shielden is szar vagyok, meg Bisanne-n is, meg Tanner-en, meg Hualapin, meg a havas pályákon, meg...

Szerintem a 2. osztályt meg kéne hagyni olyan versenyzőkek mint pl.:
Galpetya, GaborAuto, ErosAkos, Lacka, RaczZoltan, PancsoEger és még sorolhatnám... Most ne legyen belőle sértődés, hogy kit soroltam ide!!!
Meg azoknak akiknek 6 szakaszon 2 percet adunk. (MI IS, úgy hogy mi is 4-et kapunk)

Egyébként is, ha 1. oszt-ba jönnél legalább csatázhatnánk jókat.
Jó lesz nagyon nekem a 2.osztály,lehet hogy így több siker élményem lesz majd.Megprobálok nem állat módjára menni,murván meg nem hátsókerék érzéssel.
Viszont elmondthatom majd hogy 2.osztályú g..i vagyok. :D

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 vas. aug. 24 12:58

Nyakunkon a kezdés és még rengetegen nem neveztek.
Nevezési lista
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2008 vas. aug. 24 13:04

lacka6 @ 2008 Vas. Aug. 24 13:58 írta:Nyakunkon a kezdés és még rengetegen nem neveztek.
Nevezési lista
Tervezitek videó készítését néhány fordulóról?
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 vas. aug. 24 13:15

Lacika90 @ 2008 Vas. Aug. 24 14:04 írta:Tervezitek videó készítését néhány fordulóról?
Terv mindig van, csak hát az idő hiánya miatt elmarad :(
Replay-ből videót csinálni na ezt nem nagyon akarja senki csinálni :)
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2008 vas. aug. 24 13:22

bibike @ 2008 Szer. Aug. 20 11:29 írta:Ifj. Geringer Zoltan remélem csak véletlenül félrenyomtad a kis pöttyöt! :)
Aki megnyeri az aszfaltkupát az mit akar II. oszt-ban? :omg:
No ne vicceljél irány az első osztály. ;)

Kicsit megkésve írok a hsz-edre.

Azért indulok II. osztba, mert:

Murván nagyon gyengén megyek, vagyis egyszóval balfasz vagyok.

és ugyanez igaz a hóra is!
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 vas. aug. 24 13:54

Megszületett a Versenynaptár
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2008 vas. aug. 24 19:17

CSEKO Arpad @ 2008 Szer. Aug. 20 12:46 írta:Ez tényleg felháborító! Igazad van! :up:

Tudnék énis mesélni ilyesmiket az igazi valós rallyból...
Kép

Pinki
Vendég

Hozzászólás Szerző: Pinki » 2008 vas. aug. 24 21:49

Köszke szépen megkaptam de még mindig semmi változás mit csináljak még a játékba csomagoltam ki és semmi

galpetya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: galpetya » 2008 hétf. aug. 25 18:02

Rajtszám,rally tábla ilyesmi nem lesz majd??? :cool2:

csimpike
Vendég

Hozzászólás Szerző: csimpike » 2008 kedd aug. 26 07:17

nevezést megvolt. A tesztet sajnos nemtudtam végig csinálni, hazavágtam a vasat. igaz I.osztályba neveztem,majd meglátjuk mennyire jó ötlet. Komoly csatákra számitok mert erősödött a mezőny

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2008 kedd aug. 26 10:44

Én nem vitázni szeretnék, hogy ki az I. oszt-ba ki a II. oszt.-ba indul.

Lehet, hogy nekem is az elsőben lenne a helyem S1600-ban, de én nem érzem magam rá felkészültnek. És én nekem mindegy az eredmény, leszarom, mert én minden kupára azért nevezek, hogy minnél több pályaismeretet szerezzek!
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 kedd aug. 26 18:58

galpetya @ 2008 Hétf. Aug. 25 19:02 írta:Rajtszám,rally tábla ilyesmi nem lesz majd??? :cool2:
A rajtszámok ABC sorrendbe lesznek kiosztva :) :D
A rally tábla alatt mit értesz?
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

galpetya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: galpetya » 2008 kedd aug. 26 20:34

lacka6 @ 2008 Kedd. Aug. 26 19:58 írta:A rajtszámok ABC sorrendbe lesznek kiosztva :) :D
A rally tábla alatt mit értesz?
Ami a rajtszám felett van pl.6.Kincses kupa vagy valami hasonló mint az aszfalt kupán. :cool2:

csimpike
Vendég

Hozzászólás Szerző: csimpike » 2008 kedd aug. 26 20:36

szerintem tök mindegy ki-hol megy. Az I osztályban gyengébben muzsikálokat tudják huzni a II.oszt. élmenői,mint pl. engem,és forditva.
ez csak fejlődést hozhat. esetleg annyit lehetne változtatni h a II.-ba
nemlehetne wrc-vel nevezni,max A8.

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 szer. aug. 27 12:41

Aprócska újítás a weblapon:
Ha a bajnokság tabelláján a megszerzett pontok fölé húzod az egeret akkor kiírja hogy azon a versenyem milyen autóvak versenyeztél.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

galpetya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: galpetya » 2008 szer. aug. 27 15:20

lacka6 @ 2008 Szer. Aug. 27 13:41 írta:Aprócska újítás a weblapon:
Ha a bajnokság tabelláján a megszerzett pontok fölé húzod az egeret akkor kiírja hogy azon a versenyem milyen autóvak versenyeztél.
:cool2:

gaborauto
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gaborauto » 2008 szer. aug. 27 19:15

Szevasztok!
2.kincses kupa edzés jelszót nem találom
légyszi küldjetek.
köszi
gaborauto@freemail.hu

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2008 szer. aug. 27 19:17

gaborauto @ 2008 Szer. Aug. 27 20:15 írta:Szevasztok!
légyszi küldjetek.
köszi
gaborauto@freemail.hu
u.a. mint az első volt! ;)

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 szer. aug. 27 19:39

gaborauto @ 2008 Szer. Aug. 27 20:15 írta:Szevasztok!
légyszi küldjetek.
köszi
gaborauto@freemail.hu
Kicsit késett az email :)
most már ment és most már a weblapon is megtekinthető
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2008 szer. aug. 27 20:36

Már várom!

nagyon kiváncsi leszek, hogy tudok e valamit elérni... :)
Kép

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 szer. aug. 27 21:15

Na letoltam a tesztet. Kipróbáltam az Evo6-t nem rossz kocsi, de szokni kell.

A murvákon nagyon pocsék időket mentem, de most nem telik többre, ez van bennem.

Az aszfaltot meg nagyon elkurjantottam. Mind1 ez van....

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2008 szer. aug. 27 22:27

Célba értem a 2.teszten is!!! A Noiker elég kalandos volt mert a rajttól kezdve nem volt navigátor :think: nem tudom miért... 8) így ott sokat hibáztam. Ja meg a Vertén írtó nagyot estem... :fear2: A többi úgy ahogy sikerült... :hello:

gaborauto
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gaborauto » 2008 csüt. aug. 28 06:28

A második teszten is végigértem.
Kettő gyorson is buktam de valahogy beszenvadtem a célba.
Az első teszt jobban sikerült.

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2008 csüt. aug. 28 09:55

gaborauto @ 2008 Csüt. Aug. 28 06:28 írta:A második teszten is végigértem.
Ezzel én is így vagyok teljes mértékben, de én sajnos kiestem a 3.szakaszon.
Az egyik egyenesnél az autót nem tudtam befordítani, aztán max sebességel telibe kaptam egy fát!
Az autó tovább ment, de a vége előtt kb.500 méterre megállt!
Kép

galpetya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: galpetya » 2008 csüt. aug. 28 10:07

A 3.szakaszon a cél előtt telibe kaptam egy fát,így nem tudtam behozni az autót a célba.Keresztbe autóztam minden gyorson,meg a pedál is rosszalkodott még mindig.Kár hogy a fa miatt bekellet fejeznem a tesztet.Nagyon jó volt addig biztonságosan látványosan menni. :cool2:

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2008 csüt. aug. 28 10:25

gaborauto @ 2008 Csüt. Aug. 28 07:28 írta:A második teszten is végigértem.
Gaborauto,
Jól látom, hogy wrc-vel mész? Akkor ez azt jelenti, hogy a kupát is ezzel fogod tolni? Sajnálnám, jó közel voltunk egymáshoz sokszor. Mármint úgy értem, hogy az időink, semmi buzulás :)
FüReady Motorsport

gaborauto
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gaborauto » 2008 csüt. aug. 28 10:43

Krizsanyik Zoli
Sokat meditaltam rajta
Végül a wrc mellet döntöttem
n-es autoval jobban megy,wrc-vel se vagyok sokkal jobb
Majd meglátjuk

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2008 csüt. aug. 28 10:48

Krizsanyik Zoli @ 2008 Csüt. Aug. 28 11:25 írta:Mármint úgy értem, hogy az időink, semmi buzulás :)
:omg: :bolond:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. aug. 28 10:56

Én is neveztem első osztályba az evo6-al. ;) ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2008 csüt. aug. 28 11:48

rallyfenegyerek @ 2008 Csüt. Aug. 28 11:56 írta:Én is neveztem első osztályba az evo6-al. ;) ;)
majd jól eljátszunk ;)
Kép

Lezárt