Kincses Kupa -újra-

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

Lezárt
Tsabi84
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tsabi84 » 2008 szer. szept. 17 18:08

Szeretnék érdeklődni, hogy ha kategóriát váltok akkor azt jeleznem kell?Mert átlépnék s2000be!! Köszi!
4. MRBRB S1600 1.Hely
5. MRBRB S2000 5.Hely
Szajky Kupa 2008 S1600 1.Hely
ERC 2008-2009 S2000 3.Hely
IV. Kincses Kupa II.osztály 1.Hely
V. Kincses Kupa I.osztály S1600 1.Hely
VI. Kincses Kupa I.osztály S2000 3.Hely
1. HRC Kupa S2000 3.Hely
Grudzi Racing Kupa 2008 A7 1.Hely, Abszolút 5.Hely

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2008 szer. szept. 17 21:47

Tsabi84 @ 2008 Szer. Szept. 17 19:08 írta:Szeretnék érdeklődni, hogy ha kategóriát váltok akkor azt jeleznem kell?Mert átlépnék s2000be!! Köszi!
Szerintem nem kell, de majd a szervezők biztos választ adnak! Én most nagyon nagy elszántsággal fogok küzdeni, szeretnék idén ismét Abszolút Bajnok lenni, ahhoz pedig nem szabad elhullajtani több pontot!

Szóval reszkess mezőny! :] :] :] :eat:

:D :oops: :D

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 csüt. szept. 18 05:23

Tsabi84 @ 2008 Szer. Szept. 17 19:08 írta:Szeretnék érdeklődni, hogy ha kategóriát váltok akkor azt jeleznem kell?Mert átlépnék s2000be!! Köszi!
Nem kell jelezned sehol sem.
Amugy GY.I.K.
Mi a teendő ha autót vagy kategóriát szeretnék váltani?

Nincs semmi teendőd, a rendszer megvizsgálja, hogy éppen milyen autóval mentél és az alapján a megfelelő kategóriában fog értékelni. Ha bajnokság közben kategóriát váltasz akkor az eddig megszerzett pontjaidat nem viheted magaddal az új kategóriába.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Tsabi84
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tsabi84 » 2008 csüt. szept. 18 05:44

lacka6 @ 2008 Csüt. Szept. 18 05:23 írta:Nem kell jelezned sehol sem.
Amugy GY.I.K.
Mi a teendő ha autót vagy kategóriát szeretnék váltani?

Nincs semmi teendőd, a rendszer megvizsgálja, hogy éppen milyen autóval mentél és az alapján a megfelelő kategóriában fog értékelni. Ha bajnokság közben kategóriát váltasz akkor az eddig megszerzett pontjaidat nem viheted magaddal az új kategóriába.
Köszönöm szépen a választ!! Ezentúl inkább elöbb olvasok!:)
4. MRBRB S1600 1.Hely
5. MRBRB S2000 5.Hely
Szajky Kupa 2008 S1600 1.Hely
ERC 2008-2009 S2000 3.Hely
IV. Kincses Kupa II.osztály 1.Hely
V. Kincses Kupa I.osztály S1600 1.Hely
VI. Kincses Kupa I.osztály S2000 3.Hely
1. HRC Kupa S2000 3.Hely
Grudzi Racing Kupa 2008 A7 1.Hely, Abszolút 5.Hely

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2008 csüt. szept. 18 10:25

lehet valamit tenni már ,ha nem ment a kormányom a startnál
vagy beszoptam ?
csak álltam egy helyben
aztán elindultam gombbal az meg nem kanyarodott

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2008 csüt. szept. 18 11:53

Bitto Zsolt @ 2008 Csüt. Szept. 18 11:25 írta:lehet valamit tenni már ,ha nem ment a kormányom a startnál
vagy beszoptam ?
csak álltam egy helyben
Ezzel kapcsolatban csak egy megjegyzés, kérdés.
Ha vkinek az elsö gyors rajtjánál van problémája, mint Zsoltnak, akkor azt a repiböl meg lehet állapítani, és engedni kellene vmi módon újra kezdeni. A plugin ezt lehetövé teszi? Nekem ilyen jellegü technikai problémám még nem volt, söt, eddig semmilyen (hogy lekopogjam), de hátha...
Szabó Zéé

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 csüt. szept. 18 12:39

Bitto Zsolt @ 2008 Csüt. Szept. 18 11:25 írta:lehet valamit tenni már ,ha nem ment a kormányom a startnál
vagy beszoptam ?
csak álltam egy helyben
Sajnos ez a beszoptad kategoriába tartozik.
A plugin nem támogat semmi féle ujrakezdési lehetőséget.
Van ez igy a technikai sportban, most kicsit rezeg a szerviz csapatod fönökének a lába :P
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 csüt. szept. 18 13:00

Vazze :omg: :omg: mulkor a csehen jártam igy tétversenyen,ki volt huzva a gépből az usb...egy próba szakasz verseny előtt sokat segítene a problémán,viszont nekem sincs ilyen formaságokra időm mostanába.... :rolleyes:
HFRT Team

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 csüt. szept. 18 13:01

Hu bazz, sikerült hamar befejeznem a versenyt :sir:
Első noikeren kétszer odaütöttem a táltost, a másodikat már nem bírta ki 600méterrel a cél elött leállt a motor :sir: :bolond2: :nemtom:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lacka6 2008 csüt. szept. 18 13:37-kor.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2008 csüt. szept. 18 13:02

Második futam befejezve!

Úgy vélem, kicsit jobban sikerült, mint az első futam, igaz, ott még nem volt alatta Setup.
Most sikerült elkészítenem alá, egy jó Setupot, amivel úton marad!
HIbák azok voltak most is, de szerencsére törésmentesen!
De fordgás,túlcsúszás, na meg fák közé beesés, az volt!
Szerencsémre mindig visszatudtam jönni a pályára, nem kellett a nézők segítsége.
Kíváncsian várom a többiek eredményét!

Gratulálok minden célbaérkezőnek!

Üdv.:Árpy
Kép

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 csüt. szept. 18 19:18

Ezzel a fordulóvan is sikerült elszúrnom egy jó napomat...

Yocoo
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yocoo » 2008 csüt. szept. 18 19:20

Sikerült befejezni a második verseny.
Mérsékelt tempóval kezdtük a versenyt, az első szakaszra való tekintettel mivel már párszor megviccelt, ráadásul nem is igazán tudtunk a verseny előtt tesztelni.
Kivételesen sikerült okosan beosztani a technikát így, minden gond nélkül értünk be a célba.
Az esős szakaszon többet csúszkáltunk, mint szerettünk volna, de így is sikerült beérni.
Sokat hagytunk bent, de elégedettek vagyunk mert a kocsi a saját erejéből gördült át a célvonalon. :)
"A rallysport olyan, mint a sakk, csak nincs idő két lépés között."
http://flickr.com/photos/felhasznalonev/

Tommy78
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » 2008 csüt. szept. 18 22:02

Andrasko Istvan @ Csüt. Szept. 18, 2008 8:18 pm írta:Ezzel a fordulóvan is sikerült elszúrnom egy jó napomat...
Most amúgy melyik kategóriát fogod erősíteni? Mert az első fordulón láttam mentél a Xsarával is meg a Deltával is. Vagy amelyikkel beérsz az lesz? Mire jó ez a most már 3. névvel látlak verseny?? :confused2: :(

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 pén. szept. 19 06:38

Tommy78 @ 2008 Csüt. Szept. 18 23:02 írta:Most amúgy melyik kategóriát fogod erősíteni? Mert az első fordulón láttam mentél a Xsarával is meg a Deltával is. Vagy amelyikkel beérsz az lesz? Mire jó ez a most már 3. névvel látlak verseny?? :confused2: :(

Az elsőfordulón se Xsaraval, se Deltaval nem mentem. Ott Evo6 al mentem, amíg meg nem láttam a %os esőt, és kiléptem. De nem is azzal akartam menni, csak még az volt a fejemben és azt állítottam be.

Most pedig a Xsara06 al mentem, amivel szerintem fogok is.

És mivel Sebivel már régen töröltettem a felhasználó neveimet (csak ez az egy van), így nehezen láthattál másikkal....

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2008 pén. szept. 19 11:35

Kincses kupa: Ismét leabároltam egy 207-est, először az első szakaszon felborultam fel az egyenesben, és elütöttem vagy 3 nézőt.....
mondom szép kezdés!
A 2. szaaszon átlagosan lejöttem,
A 3.-on voltak kis hibák
A 4.-en ismét megmutatta ez a szar S2000, hogy ha hiba van, akkor már régen buktad, és nem lehet visszahozni...én ismét próbáltam még menteni a menthetőt, de 120-al bementem az erdőbe, és megadta magát a motor!

A következőn ismét 207 szutyokkal megyek, nem fok engem itt szivatni ez a kocsi!

Tommy78
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » 2008 pén. szept. 19 12:06

Andrasko Istvan @ Pént. Szept. 19, 2008 7:38 am írta:Az elsőfordulón se Xsaraval, se Deltaval nem mentem. Ott Evo6 al mentem, amíg meg nem láttam a %os esőt, és kiléptem. De nem is azzal akartam menni, csak még az volt a fejemben és azt állítottam be.

Most pedig a Xsara06 al mentem, amivel szerintem fogok is.

És mivel Sebivel már régen töröltettem a felhasználó neveimet (csak ez az egy van), így nehezen láthattál másikkal....
Ez azért érdekes, akkor biztos én vagyok a láma: 6. Kincses Cup 1.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 pén. szept. 19 12:11

Tommy78 @ Pént. Szept. 19, 2008 1:06 pm írta:Ez azért érdekes, akkor biztos én vagyok a láma: 6. Kincses Cup 1.
Melyik még Ő? :confused2:

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2008 pén. szept. 19 12:16

Bóta Róbert @ 2008 Pént. Szept. 19 13:11 írta:Melyik még Ő? :confused2:
Aha, arra gondol hogy 2 kiesett Andrasko van, csak az egyiknél pont választja el a két nevet :)
Szabó Zéé

Tommy78
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » 2008 pén. szept. 19 12:33

Bóta Róbert @ Pént. Szept. 19, 2008 1:11 pm írta:Melyik még Ő? :confused2:
vegyél fel szemüveget ha Te sem látod, a kiesett versenyzők között keresd és megtalálod. Első szakaszon a Xsarával, a 3.-on meg a Deltával. :confused2:

Csak tudod Robi ezt már kicsit kezdem unni. István egy tök jó versenyző, mi értelme ennek? pl. a Finn VB futamot is úgy nyerte, hogy az egyik névvel kiesett, majd elindult a másikkal és így ő nyert, na én ezért utálom amikor valaki több névvel próbálkozik.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 pén. szept. 19 12:39

Tommy78 @ Pént. Szept. 19, 2008 1:33 pm írta:vegyél fel szemüveget ha Te sem látod, a kiesett versenyzők között keresd és megtalálod. Első szakaszon a Xsarával, a 3.-on meg a Deltával. :confused2:

Csak tudod Robi ezt már kicsit kezdem unni. István egy tök jó versenyző, mi értelme ennek? pl. a Finn VB futamot is úgy nyerte, hogy az egyik névvel kiesett, majd elindult a másikkal és így ő nyert, na én ezért utálom amikor valaki több névvel próbálkozik.
Bocs,hogy nem néztem meg a kiesett versenyzőket...Az 1.gyorson néztem csak a neveket.

Hát elhiheted,hogy én is unom,annó mikor Mixikének volt a sok neve a Szajkyn,akkor le is teremtettem,és bocsánatot is kért,töröltette azokat.
Én sem csípem az ilyesmit,ha meg így nyert a VB-n akkor az egyenesen gusztustalan...

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2008 pén. szept. 19 12:42

Azért azt is figyelembe lehetne venni, hogy ÍRT SEBINEK ÉS TOVÁBB ENGEDTE!

A VB--vel kapcsolatban

sorry az Off-ért..
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2008 pén. szept. 19 12:46

Tommy78 @ 2008 Pént. Szept. 19 13:33 írta:vegyél fel szemüveget ha Te sem látod, a kiesett versenyzők között keresd és megtalálod. Első szakaszon a Xsarával, a 3.-on meg a Deltával. :confused2:

Bocsi, de szerintem ilyenkor csak az történik, (ahogy történt márt ilyen) hogy a kiesés után már csak azértis végigmegy, ne mivel nem az a név van a versenyre nevezve, nem fog beleszámítani. Szerintem ezen nem kéne aggódni. Ö szarabbul járt, mert a másikkal is kiesett :) , sokat nem gyakorolhatott.
Most nem emlékszek ki volta, de volt már ilyen, sokan nem is tudták ki az a fantom :D
Max a pluginon néz ki hülyén, hogy elötted végzett, de sorozat értékelésben nem. :)
Szabó Zéé

Tommy78
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » 2008 pén. szept. 19 13:21

Én nem aggódok, csak egyszerűen nem csipázom mikor valaki 2-3 névvel is próbálkozik. Én is estem már ki jópárszor, volt amikor a szerver állt le, még se jut olyan eszembe, hogy na akkor regisztrálok még 2-3 nevet magamnak, aztán azzal letolom. Erről ennyit. Többet nem szólok semmit.

Tommy78
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » 2008 pén. szept. 19 13:30

Ifj. Geringer Zoltan @ Pént. Szept. 19, 2008 1:42 pm írta:Azért azt is figyelembe lehetne venni, hogy ÍRT SEBINEK ÉS TOVÁBB ENGEDTE!

A VB--vel kapcsolatban

sorry az Off-ért..
Hát ha úgy írt Sebinek ez ügyben, ahogy a felhasználó neveit is töröltette, (idézet:"És mivel Sebivel már régen töröltettem a felhasználó neveimet (csak ez az egy van), így nehezen láthattál másikkal....") és még így is maradt 4, akkor nem tudom már mit gondoljak. Na részemről téma lezárva, leszarom mindenki azt csinál amit akar.

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 pén. szept. 19 14:11

Egyrészt...ha mondjuk beregelek egy krikszkrax névvel, soha nem ütne szemet, hogy 2x vagy akár 10x futom le...

Meg hiába futom le akárhány névvel, azokat úgysem értékelik...

Meg még mondhatnék pár dolgot, de a lényegen azok sem változtatnának, miszerint rohadt csaló vagyok, de még így sem tudok eredményt elérni, vagy legalább célbaérni...

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2008 pén. szept. 19 14:20

Na, leszaladtuk a 2. fordulót. Az elsőtől annyiban mindenképpen jobban sikerült, hogy beértünk! :ballons:
Szerintem ezzel fogok továbbra is csapatni a Kincsesen, mármint a C4-el, jó kis autó. Amit sajnálok kicsit, hogy az első TannerII-n az autó orrát beledörgöltem egy fába, azt nem esett jól neki, onnantól csak bőgött a motor, de nem ment az autó. Sokat kaptam emiatt. :(

De ennek ellenére tök pozitív élmény volt ez a forduló! Noikeren mentem egyet gyakorlásképp, 7:15. Mondom, jó van ez, szerintem nem is mentem még rajta gyorsabban végig, rajt.
Erre versenyben mentem egy 7:11-et. Király! :D
Hát ugye a TannerII-t el.asztam, Chirdont esőben kicsit elfostam, a PR-t szintén, bár az kutyául csúszott.
Második Noiker - 7:09. Jáááá! Hát, tudom én hogy messze még a jó idő ezen a gyorson, de amikor megyek kb. egy éve a játékkal, oszt még 20 alá az Istennek nem akart menni, most meg megyek három kört, javultam 6-ot. Hát, nice!
A második PR meg érzésre viszonylag jó volt, bár lassúcskának éreztem, de ezen is pb lett. Sok van még ebben az autóban, a pályákat is kezdem megjegyezni, úgyhogy új lendületet kaptam mostanság.

Sajna nem tudtam így a hibámmal harcolni Tommy-val, akinek gratula, de legközelebb igyekszünk jobban támadni!

Gratula az élmenőknek és a célbaérkezőknek! :up:
5.MRBR Bajnokság - WRCC kategória - 2.Helyezett
Skincentral - PWRC kategória - 1. Helyezett

SALGÓ A.S.E.

HSasa
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: HSasa » 2008 pén. szept. 19 15:22

Andrasko Istvan @ 2008 Pént. Szept. 19 15:11 írta:Egyrészt...ha mondjuk beregelek egy krikszkrax névvel, soha nem ütne szemet, hogy 2x vagy akár 10x futom le...

Meg még mondhatnék pár dolgot, de a lényegen azok sem változtatnának, miszerint rohadt csaló vagyok, de még így sem tudok eredményt elérni, vagy legalább célbaérni...
Tommy78 @ 2008 Pént. Szept. 19 13:33 írta:pl. a Finn VB futamot is úgy nyerte, hogy az egyik névvel kiesett, majd elindult a másikkal és így ő nyert
Jogos a felháborodásod............. :rolleyes:
KépKép

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2008 pén. szept. 19 15:39

Andrasko Istvan @ 2008 Pént. Szept. 19 15:11 írta:
Pista! :D
Én egy másik szempontot hoznék ide ami miatt nekem nem szimpatikus a több név.
Nyilván nem csalásról van szó az esetedben DE!
Ha egy versenyen mondjuk 4-5 versenyző úgy gondolja, hogy lefutja még a 2. reggel (vagy a mittoménhányadikkal) annak azért szemmel látható nyoma marad a táblázatokban. Én pl olyan balfasz vagyok, hogy szeretem nézegetni az eredményeket, szakaszonként mazsolázgatom hol, mennyit kapok s.t.b. Azt meg valljuk be, hogy jól esik ha az ember kicsit előrébb látja a saját nevét. Hiába tudod, hogy az előtted lévő 8 versenyzőből hárman kétszer futottak így elméletileg a 5. vagy 6. vagy mégsem ezt látod.....lehet, hogy kicsinyes, gyerekes, óvodás de akkor is.... :think:
Sok olyan versenyem volt ahol nagyon szerettem volna magamhoz képest villantani de kiestem az elsőn vagy a kormány miatt el sem tudtam rajtolni. Kegyetlenül dühített de eszemben sincs új névvel rászaladni még egyszer.
Nahh ez csak én privát véleményem, nem biztos, hogy helytálló. :smoker:

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 pén. szept. 19 15:55

Én pedig nem azért szoktam elindulni még1x, hogy titeket bosszantsalak...vagy csaljak, hanem mert engem csak és kizárólag a tétverseny motívál (bár már az se nagyon), és ha mondjuk kiesek a 2. szakaszon, akkor onnantól kezdve én megköszönöm a lehetőséget, de azon a 2 napon amit tudok játszani hetente, nem játszok többet, max akkor, ha van másik tétverseny...

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2008 pén. szept. 19 15:57

Balogh Sandor @ 2008 Pént. Szept. 19 16:39 írta:Pista! :D
Én egy másik szempontot hoznék ide ami miatt nekem nem szimpatikus a több név.
Nyilván nem csalásról van szó az esetedben DE!
Ha egy versenyen mondjuk 4-5 versenyző úgy gondolja, hogy lefutja még a 2. reggel (vagy a mittoménhányadikkal) annak azért szemmel látható nyoma marad a táblázatokban. Én pl olyan balfasz vagyok, hogy szeretem nézegetni az eredményeket, szakaszonként mazsolázgatom hol, mennyit kapok s.t.b. Azt meg valljuk be, hogy jól esik ha az ember kicsit előrébb látja a saját nevét. Hiába tudod, hogy az előtted lévő 8 versenyzőből hárman kétszer futottak így elméletileg a 5. vagy 6. vagy mégsem ezt látod.....lehet, hogy kicsinyes, gyerekes, óvodás de akkor is.... :think:
Sok olyan versenyem volt ahol nagyon szerettem volna magamhoz képest villantani de kiestem az elsőn vagy a kormány miatt el sem tudtam rajtolni. Kegyetlenül dühített de eszemben sincs új névvel rászaladni még egyszer.
Nahh ez csak én privát véleményem, nem biztos, hogy helytálló. :smoker:
Na a mazsolázgatásban hasonlítunk :D, meg a véleményben is egyetéertek.
Szerintem viszont ezek csupán egy-két alkalommal fordulnak elő és egyszer el lehet nézni.
Szerintem lehet az ember megértő, nem? :reszeg:

Szintén privát vélemény: mivel nem sok embert ismerek, én eddig nem feltételezném senkiről, hogy ebből akarna előnyt kovácsolni :) Eddig csak jó arcokkal találkoztam itt.
Szabó Zéé

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2008 pén. szept. 19 16:02

Andrasko Istvan @ 2008 Pént. Szept. 19 16:55 írta:Én pedig nem azért szoktam elindulni még1x, hogy titeket bosszantsalak...vagy csaljak, hanem mert engem csak és kizárólag a tétverseny motívál (bár már az se nagyon), és ha mondjuk kiesek a 2. szakaszon, akkor onnantól kezdve én megköszönöm a lehetőséget, de azon a 2 napon amit tudok játszani hetente, nem játszok többet, max akkor, ha van másik tétverseny...
Ez is érthető, tényleg szar, ha kiesel egy hülyeség miatt mondjuk egy olyan versenyen, amit szeretsz, tudsz, fekszik. Bennem felmegy a pumpa inkább, és nincs kedvem újramenni, (meg lehet lusta vagyok másik reget csinálni :D )
Bár néha nagyon jó lett volna, legalább magamnak megmutatni, hogy oda még befértem volna. de aztán marad a "mazsolázgatás" ... :)
Szabó Zéé

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 pén. szept. 19 16:05

A VB-ről meg annyit, hogy előtte "edzettem" a másik felhasználónevemmel, és azzal álltam neki a VB-nek...Nem tom már pontosan de kb a 9-10 szakasz körül vettem észre...kiléptem...a többit meg tudjátok...egyből jött az, hogy biztos az eső miatt mentem el addig (miközben rohadt alacsony értékek voltak megadva, és eszembe sem jutott esős gumival menni), de ez addig fel sem merült bennem, míg valaki szóvá nem tette...

De ha ennyire zavar titeket, írok Sebinek, hogy egyrészt törölje a pontjaimat, másrészt zárjon ki, mert jogosulatlan előnyhöz jutottam...

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 pén. szept. 19 16:06

Bár írni ti is tudtok neki....

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 pén. szept. 19 16:08

Hidd el én sem állok neki reget csinálni....régen csináltam őket, fogalmam sincs milyen indítatásból...vannak...és használom őket...már ha eszembe jut a név meg a pass...

Tommy78
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » 2008 pén. szept. 19 20:00

Coyote @ Pént. Szept. 19, 2008 3:20 pm írta:
Sajna nem tudtam így a hibámmal harcolni Tommy-val, akinek gratula, de legközelebb igyekszünk jobban támadni!

Gratula az élmenőknek és a célbaérkezőknek! :up:
Gratula Coyote!! :up: Jól nyomtad, én is még most ismerkedek az SX4-el, eddig ugye A8-as Celicáztam, de most több kedvem lett a játékhoz is, hogy kipróbáltam ezt az autót, és szerencsére lassan de javulnak a szakasz időim, szerencsére sikerül magamat meglepni 1-1 pb-vel. Én is épp Noikeren mentem a 7.05-öt utána meg a 7.04-et, úgyhogy örültem neki, Tanner2 nekem egy rémálom, soha nem fogom szerintem megszeretni, mert számomra nincs semmi ritmusa annak a szakasznak, így vagyok még Tannerel, Pirkával és Joux Plane-el, ezekkel egyszerűen ha akarok se tudok megbarátkozni.

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2008 pén. szept. 19 21:00

Ezt is faxául elintéztem... :D

Kocsiválasztásnál mellényomtam, Focus helyett Xsara2006..alá Focus setup betöltve. :)

Első szakaszon mikor megláttam kívülről az autót, majdnem sírva fakadtam a röhögéstől, 4 kerék négyfelé :nevet2:

És rajt, aztán mint aki még életében nem vezetett autót, küzdöttem vele eszméletlenül, ahhoz képest nem lett rossz az idő, bár néhány helyen alaposan túlvállaltam, szerencsém volt néhányszor.

Aztán 2. szakasz.. na mondom beteszem alá a jó kis alap Xsara setupot, hát mégiscsak Citroen.. na az sem alávaló, harmadik kanyarban fa, hempergés, C4Help, váltó 1-esben. Aztán üveghang végig, sajna itt bentmaradt 1:15 körül. 3.szakasz ismét másik setup, ezzel nagyjából jól álltak a kerekek, nem is kockáztattam többet, ezzel mentem végig. sok sietnivaló már nem volt, de legalább élveztem, remélem néhány pont lesz a jutalmam a rengeteg küzdésért :D
Opel Astra GSi N3 :)

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 pén. szept. 19 21:04

Retkes Péter @ 2008 Pént. Szept. 19 22:00 írta:Ezt is faxául elintéztem... :D

Kocsiválasztásnál mellényomtam, Focus helyett Xsara2006..alá Focus setup betöltve. :)

Első szakaszon mikor megláttam kívülről az autót, majdnem sírva fakadtam a röhögéstől, 4 kerék négyfelé :nevet2:

És rajt, aztán mint aki még életében nem vezetett autót, küzdöttem vele eszméletlenül, ahhoz képest nem lett rossz az idő, bár néhány helyen alaposan túlvállaltam, szerencsém volt néhányszor.

Aztán 2. szakasz.. na mondom beteszem alá a jó kis alap Xsara setupot, hát mégiscsak Citroen.. na az sem alávaló, harmadik kanyarban fa, hempergés, C4Help, váltó 1-esben. Aztán üveghang végig, sajna itt bentmaradt 1:15 körül. 3.szakasz ismét másik setup, ezzel nagyjából jól álltak a kerekek, nem is kockáztattam többet, ezzel mentem végig. sok sietnivaló már nem volt, de legalább élveztem, remélem néhány pont lesz a jutalmam a rengeteg küzdésért :D
Hát a kitartásod miatt megérdemelnél pár pontot, mert én tuti kiléptem volna még amikor forog a kamera:)

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2008 szomb. szept. 20 06:33

Retkes Péter @ 2008 Pént. Szept. 19 22:00 írta:Ezt is faxául elintéztem... :D

Na ehhez nekem sem lett volna türelmem :D
Szabó Zéé

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2008 szomb. szept. 20 07:31

szabo_zee @ 2008 Szomb. Szept. 20 07:33 írta:Na ehhez nekem sem lett volna türelmem :D
Zéé, Te mikor tervezed a lefutást?
FüReady Motorsport

Monof
[CRRT Tag]

Hozzászólás Szerző: Monof » 2008 szomb. szept. 20 12:10

Érdekes... Egyik szakaszon esek kelek, semmi baj, beérek,másikon meg egy BOKORTÓL!!!!!! áll meg a motor...Ez milyen bokor lehetett? Beton???

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2008 szomb. szept. 20 13:33

Kb 2 kanyart mentem... :banghead: :alcohol:

lacarally
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacarally » 2008 szomb. szept. 20 13:45

lacka6 ha megkérnélek segítenél rajtam egyszer? van egy valamilyen kormányom, és valamiért nemtudom összehozni a játékkal a magyar pluginra, (csehen megy) gondoltam egyszer összefuthatnánk ha megcsinálnád nekem. 25-30kmre vagy tőlem. válaszod köszönöm

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 szomb. szept. 20 15:10

lacarally @ 2008 Szomb. Szept. 20 14:45 írta:lacka6 ha megkérnélek segítenél rajtam egyszer? van egy valamilyen kormányom, és valamiért nemtudom összehozni a játékkal a magyar pluginra, (csehen megy) gondoltam egyszer összefuthatnánk ha megcsinálnád nekem. 25-30kmre vagy tőlem. válaszod köszönöm
LOL, Jásdon még élnek emberek? ;) :D

lacarally
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacarally » 2008 vas. szept. 21 17:50

Andrasko Istvan @ 2008 Szomb. Szept. 20 16:10 írta:LOL, Jásdon még élnek emberek? ;) :D
jaaa még vannak egy páran. :D

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2008 vas. szept. 21 18:48

Mentem, majd kiestem. Ennyi.
No azé nem pont így volt, hanem az első 4-en még nagyjából tudtam menni a mezőny után, 1 nagyobb hibám volt, viszont az 5-en már valahogy nem adta ki. Volt egy teto féleség, amit kivédtem, de leszállt a lila és leütöttem a hűtőt, 6.5-el a vége előtt, ugyh visszavetem és kaptam 30-at, majd utána elment mindentől a kedvem és estem keltem, majd a végén már nem birta a kocsi és feladta!
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 vas. szept. 21 18:53

lacarally @ 2008 Vas. Szept. 21 18:50 írta:jaaa még vannak egy páran. :D
Van nekem ott ismerősöm...A JETI :D :D :D

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2008 vas. szept. 21 19:14

Tetszett ez a forduló! jó volt a pálya összeállítás, különösebb hiba nélkül teljesítettem a versenyt.

remélem már nem kerülök sokkal hátrább ;)

grat a célbaérkezőknek!
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 vas. szept. 21 20:08

lacarally @ 2008 Szomb. Szept. 20 14:45 írta:lacka6 ha megkérnélek segítenél rajtam egyszer? van egy valamilyen kormányom, és valamiért nemtudom összehozni a játékkal a magyar pluginra, (csehen megy) gondoltam egyszer összefuthatnánk ha megcsinálnád nekem. 25-30kmre vagy tőlem. válaszod köszönöm
Hát igazándiból sztem a plugin nem akadhat a kormánnyal.
Ird le bövebben mi a probléma és megprobáljuk a távgyogyitást, de mindezt a technikai problémák topicba.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

spal
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: spal » 2008 vas. szept. 21 20:45

kikiny01 @ 2008 Vas. Szept. 21 19:48 írta:Mentem, majd kiestem. Ennyi.
No azé nem pont így volt, hanem az első 4-en még nagyjából tudtam menni a mezőny után, 1 nagyobb hibám volt, viszont az 5-en már valahogy nem adta ki. Volt egy teto féleség, amit kivédtem, de leszállt a lila és leütöttem a hűtőt, 6.5-el a vége előtt, ugyh visszavetem és kaptam 30-at, majd utána elment mindentől a kedvem és estem keltem, majd a végén már nem birta a kocsi és feladta!
De jó hogy írtál bátya, nálam szinte ugyan ez, kész, köszönöm a lehetőséget d3 , szedjük már össze magunkat, te!
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2008 hétf. szept. 22 06:44

Krizsanyik Zoli @ 2008 Szomb. Szept. 20 08:31 írta:Zéé, Te mikor tervezed a lefutást?
bocsi, ide nem néztem be :)
Vasárnap szoktam, hogy lássam a többieket. :D
Szabó Zéé

Lezárt