Technikai problémák - segítségnyújtás (help)

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Re: Technikai problémák - segítségnyújtás (help)

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 kedd nov. 04 21:36

Valaki linkelne be egy screen shoot-ot az rbrstartup.exe indítása utáni menüről, ahol a grafikát lehet beállítani? Nekem minden egyes szó helyett "NULL" szó van, így nem tudom mit klikkelek :)
menu.jpg
Szabó Zéé

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 kedd nov. 04 22:01

Szabo Zoltan írta:Valaki linkelne be egy screen shoot-ot az rbrstartup.exe indítása utáni menüről, ahol a grafikát lehet beállítani? Nekem minden egyes szó helyett "NULL" szó van, így nem tudom mit klikkelek :)
A menu.jpg csatolmány már nem érhető el.
rbrstart.jpg
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 szer. nov. 05 07:06

Köszi Lacka :respect:

Am lehet tudni miért van ez? Nálam minden plugin telepítés után ilyen, alapból viszont jó.
Szabó Zéé

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2014 szer. nov. 05 08:30

Szabo Zoltan írta:Köszi Lacka :respect:

Am lehet tudni miért van ez? Nálam minden plugin telepítés után ilyen, alapból viszont jó.
Milyen oprendszered van? Melyik meghajtón?

Szerintem jogosultsági probléma lehet, rendszergazdaként futtatod az RBR-t?
Opel Astra GSi N3 :)

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szer. nov. 05 11:21

Találkoztam már én is ezzel a jelenséggel.
A magyarításra tippeltem.
Találkoztam olyannal is, replay nezes utan h rbrbe kavarodtak meg a szöveges részek.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 szer. nov. 05 13:58

Szia Peti!
Win7 van C-n. RBR D-n van másolt, de amikor telepített volt a D-n, akkor is ilyen volt. Meg van egy telepített RBR egy külső vinyón.
Azzal nem tudom mi a helyzet, nem használtam mostanság.

Nem tudom most, hogy rendszergazdaként futtatom-e, de elindítom majd úgy.

Am amit Lacka mond, az is előfordult velem éppen a napokban. Ez volt első eset, hogy rbr-en belül nem tudtam olvasni a buta karaktereket. Néztem repit, de nem kötöttem össze azzal.

Részemről nem kell ám belemélyedni, csak azt hittem van rá valami egyszerű magyarázat.
Nem szoktam sokat állítani a grafikán, így nem zavar, pláne hogy Lacka linkelte a menüt. A játékon belül meg egyszer kavarta csak a karaktereket.

Annyit még, hogy nincs fenn semmi plusz, szinte friss telepítés. (nincs más hang, navi, magyarosítás, pálya, semmi...)
Szabó Zéé

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 szer. nov. 05 14:08

Rendszergazdaként sem megy, megnézte a párom...
Szabó Zéé

Zoleee126
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zoleee126 » 2014 kedd nov. 11 14:30

Olyan gondom lenne, hogy amikor egy új autót telepítek( nem pluginosat), akkor hiába másolom be jó helyre a hozzá tartozó fájlokat, azt produkálja, hogy a kerekek nincsenek a helyükön. Itt gondolok arra, hogy teljesen kilógnak az autó alól és talán nincs is a kerékjárattal egy síkban. Mit ronthattam el?
Köszönöm!

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 kedd nov. 11 14:59

Zoleee126 írta:Olyan gondom lenne, hogy amikor egy új autót telepítek( nem pluginosat), akkor hiába másolom be jó helyre a hozzá tartozó fájlokat, azt produkálja, hogy a kerekek nincsenek a helyükön. Itt gondolok arra, hogy teljesen kilógnak az autó alól és talán nincs is a kerékjárattal egy síkban. Mit ronthattam el?
Köszönöm!
Ha van Physics mappád akkor ott is cserélni kell.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Zoleee126
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zoleee126 » 2014 szer. nov. 12 08:29

lacka6 írta: Ha van Physics mappád akkor ott is cserélni kell.
Igen ez volt a gond, köszönöm a segítséget! :respect:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 szomb. nov. 15 12:02

Ezeket a pályán lévő vonalakat hogyan tudom eltüntetni? Újra telepítettem de ez addig nem volt.

Kép
HELL DIGITAL RALLY TEAM

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 szomb. nov. 15 15:42

rallyfenegyerek írta:Ezeket a pályán lévő vonalakat hogyan tudom eltüntetni? Újra telepítettem de ez addig nem volt.

Kép

Ha jol gondolom mipmap vagy anti alliasing probléma, de mivel az alap pályán nem igazán buheráltad semmit gondolom, ezért arra tudok gondolni, hogy valamit állítottál a videokártya driver-eden esetleg.

Én ilyet akkor láttam mikor a régi gépen a régi ati 9250 kártyámnak rossz cdről raktam fel a drivert, a 9600pro driverét, ugyan lettek végre fák az rbr-be, de szaggatott és ehhez hasonló csíkok voltak az úton. Valamint a thor valamelyik változatában is ilyen volt.
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 szomb. nov. 15 16:09

Be voltak kapcsolva a vonalsimítások meg valami anizotorp szűrés. Ki kapcsoltam és eltűntek a csíkok.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 szomb. nov. 15 18:02

rallyfenegyerek írta:Be voltak kapcsolva a vonalsimítások meg valami anizotorp szűrés. Ki kapcsoltam és eltűntek a csíkok.
Ezeket hol állítod egyébként a videokártyád driverében? Mert kerestem az inibe, meg az rbrstartup.exe-ben de nem találtam.
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 szomb. nov. 15 20:17

atiwrc írta:
rallyfenegyerek írta:Be voltak kapcsolva a vonalsimítások meg valami anizotorp szűrés. Ki kapcsoltam és eltűntek a csíkok.
Ezeket hol állítod egyébként a videokártyád driverében? Mert kerestem az inibe, meg az rbrstartup.exe-ben de nem találtam.
Igen, videokari beállításában volt.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2014 csüt. nov. 20 17:51

Üdvözlet olyan kéréssel folyamodnék felétek hogy valaki nem tudna e N14-e valami jó skint bármi jó lenne csak azokat nem szeretném ami a skin centralon van előre is köszönöm :reszeg: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 csüt. nov. 20 18:27

http://rbrplus.blogspot.hu/search/label/Subaru

Itt lesz majd pár, de a többi subi-t is listázza.
Kép

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2014 csüt. nov. 20 18:44

Nagyon szépen köszönöm :reszeg: :respect: :respect: :respect: :respect:

kreky
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: kreky » 2014 vas. nov. 23 22:03

Sziasztok!
Olyan problémám volna, hogy win7 került a gépre, telepítettem a játékot letöltöttem mindent sorba, de sehogy sem tudom elindítani.
Elkezdi tölteni (fekete képernyő) ed és vissza tesz az asztalra.
A játék parancsikonjanál pedig egy Windows tűzfalas pajzs van. (próbáltam tuzfalt kikapcsolni).

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2014 hétf. nov. 24 14:14

kreky írta:Sziasztok!
Olyan problémám volna, hogy win7 került a gépre, telepítettem a játékot letöltöttem mindent sorba, de sehogy sem tudom elindítani.
Elkezdi tölteni (fekete képernyő) ed és vissza tesz az asztalra.
A játék parancsikonjanál pedig egy Windows tűzfalas pajzs van. (próbáltam tuzfalt kikapcsolni).
jobbklikk az richardburnsrally.exe file-ra és állítsd be a kompatibilitás fülre kattintva,
nyomj egy pipát a "program megnyitása rendszergazdaként" négyzetbe.
Valamint a kompatibilitás módnál (pipa a négyzetbe itt is) válaszd ki a Windows XP (SP3)-at a legördülő menüből, vagy a win98/me-ot.
Ezek be szoktak válni.

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 hétf. nov. 24 14:27

Ez is próbálva volt nála, a rendszergazdai jogosultságos dolog is, tűzfalas is. Kérdés, hang nélküliség okozhatja? Semmilyen hang sincs a gépén.
Szabó Zéé

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2014 hétf. nov. 24 15:40

Szabo Zoltan írta:Ez is próbálva volt nála, a rendszergazdai jogosultságos dolog is, tűzfalas is. Kérdés, hang nélküliség okozhatja? Semmilyen hang sincs a gépén.
Előfordulhat.
Azt tudom hogy az richdburnsrally.ini file-ban benne van a hangra vonatkozó sor is ami a szoftveres hangzásért felel (true vagy false érték).

Tudom hülye kérdés, de: hangkártya illesztőprogram fent van illetve OK vele minden? Látja az eszközt a gép? stb.

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 hétf. nov. 24 15:55

Elvileg igen. Próbáltak minden drivert, délután hoznak egy hangkártyát, mert a benn lévő (talán megmekkent). Am c-re egy új installal kezdi a Krisztián, utána a hangkártya, stb...
Am köszi a segítséget ;)
Szabó Zéé

kreky
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: kreky » 2014 hétf. nov. 24 18:04

Sziasztok!
Köszönöm a tippeket. Belekerült a hangkartya és elindult a játék.
Szabó Zéé külön köszönet:) :).

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2014 hétf. dec. 01 15:38

hali :hello:
próbálok visszatérni, tud valaki nekem olyan magyar navihangot amit csak fel kell installálni? Ha nem muszály, nem akarok dattoolozni meg ilyenek. bocs ha rossz helyre irok, próbálom magam összeszedni meg az emlékeket :)
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 hétf. dec. 01 19:10

kikiny írta:hali :hello:
próbálok visszatérni, tud valaki nekem olyan magyar navihangot amit csak fel kell installálni? Ha nem muszály, nem akarok dattoolozni meg ilyenek. bocs ha rossz helyre irok, próbálom magam összeszedni meg az emlékeket :)
Üdv. újra itt. :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2014 hétf. dec. 01 21:09

Köszi, nagyon nagyon sokat felejtettem, néha azt se tudom merre járok :)
Meg a bill se segít, de már volt egy két szép részeredmény, amit élvezni is lehetett :)
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 kedd dec. 02 09:36

kikiny írta:Köszi, nagyon nagyon sokat felejtettem, néha azt se tudom merre járok :)
Meg a bill se segít, de már volt egy két szép részeredmény, amit élvezni is lehetett :)
Nincs kormány?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2014 kedd dec. 02 14:45

Sajnos még mindig anglia földjét taposom, ugyh jelenleg nincs, hely szűkében is vagyunk, az enyém otthon van, venni nem akarok mégegyet, mert csak g27-et vennék, lehet kihozom februárra a régi g25-öt. ;)
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 kedd dec. 23 21:44

Lenne egy kis problémám amire nem találok most megoldást több nap után sem :(.
Alapból az asseto corsanál tűnt fel( emiatt írtam egy ismerősömnek), majd a többi gamenél is előjött és most vettem észre, hogy RBR-ben is "csikos" lett aszfalton az út :(. Pár lappal ezelőtt volt ilyen gondja rallyfenegyereknek, de nem segítettek az ott leírtak sem :(
Szerinted létezik, hogy az AC így nézzen ki az alábbi beállításokkal? ( tulságonsan recés)
Esetleg megtudnád nézni hogy nálad is ilyen-e ekkora felbontásban ilyen beállításokkal?

http://autosim.x3.hu/ac1.jpg

http://autosim.x3.hu/ac2.jpg
http://autosim.x3.hu/ac3.jpg
http://autosim.x3.hu/ac4.jpg

Általában kétszeres Antialliasinget használtam a játékokhoz, rf és ac-ban elég volt, ablakban futtatva 800*600ba nem nagyon éreztem hogy bármi is recés( fűrészfogas, zizis) lenne. A monitorom felbontása 1024*768 vagy 1366*768 szokott lenni hozzá.

A tesóm hibájából, a kelleténél(1gb :) ) kicsit több helyem maradt a gépen a C meghajtón és letöltötte és feltelepítette a Sevice Pack1-et a 64 bites win7emre. Szombat délután/este, aztán vasárnap 127 telepítésre váró frissítés fogadott( és a sima win7el ellentétben ami hagyott nekem általában 500mb szabad helyet,ez a win7sp1 szinte teliszedte a gépet, úgy kellet gyorsan külső vinyóra kilökdösni dolgokat, hogy legyen néhány mb helyem...., majd kiraktam egy 9gb-s fájlt, hogy tudja hova felrakni a 127 updatet.).
2,5 óra telepítgetés után jó sok helyveszteséggel visszakaptam a gépem. Rendezkedtem még ezt-azt aztán gondoltam tolok 1 kört rbr-en a pályán amit építgetünk hozzá. Kicsit zizisnek tűnt(sok fán és egyéb texturán ki van direkt iktatva a mipmap, de nem ilyen volt), de azt hittem csak fáradt vagyok azért fura.

Ma viszont végignéztem jó néhány játékot. Rfactor, AC, RBR, Pannónia Rally, LFS és mind zavaróan recések, de nem találom az okát. A telepítések között nem volt semmi inteles vagy nvidia-s driver ( ha csak az sp1 csomagba nem...)

Az inteles és az nvidiás driverben akármit állíthattam nem lett szebb a pannónia rally és az lfs. Az LFS-ben 8 szorosra állítva az antiallasinget is látom hogy nem teljesen jó, eddig pedig úgy tünt jó volt. Rfactorban szintén 16 vagy 8 szorosra kellet állítani és a felbontást is 1024re felvenni hogy ne tűnjön fel. AC-nál meg ha állítanám tuti jobban szaggatna, ígyis több kocsival itt ott belassult néha, de practicbe ment simán és szép volt mindig, most meg nagyon zavaróan recések a dolgok, talán akkor még jobban mikor gyorsan mozog( egy kanyarban pl ahogy fordul a kocsi) hozzám képest az az objektum. Nem igazán látom értelmét annak hogy esetleg az nvidia driveremet nem tudná úgy kezelni az sp1 mint a sima win7, de csak erre tudok gondolni.
Drivert sosem szerettem frissítgetni, régi ati-s kártyáimnál is mindig a hozzá kapott driver volt a jobb az újabbakkal mindig voltak gondok( Pl ati9250 uj driverrel végre voltak fák rbr-be, de az ut meg csíkos lett, sőt a total commanderben is lassítva görgette a mappákat/fájlokat :)).
Meg fura, hogy miért kéne 4esre 8asra vennem az antialliasinget, ha néhány napja még 2szeresen is "szép" volt.

Itt látsz valamit ami nagyon idiótán lenne beállítva?
Nvidia (a program beállítások fülön mint minden programnál amit szeretnék, hogy az nvida kártya futassa és ne az itegrált azt hozzá kell adni. Az Assetto corsa exehez is hozzá van adva, hogy az nvidiat használja és a globális beállítások használata van mindenhez kiválasztva, amit az első fülön van beállítva, amit itt a képen láthatsz.)

http://autosim.x3.hu/nvidia1.jpg

Ez pedig az inteles beállítás
http://autosim.x3.hu/intel1.jpg

A 3.képen nem tudom, hogy alul a 2014 az az évet jelölné, lehet most fríssített valamit az inteles driveren service pack1-el?( én nem frissítettem elméletileg soha, jóideje is már csak a fontos és kritikus frissítések települtek a kevés hely és kikapcsolás helyetti hibernálgatás miatt..)
A 2. képen meg van még valami zajcsökkentés, de hát most kiszámolna valamit szépre az nvidia kártya azt átadja az intelesnek akkor az ha még nincs is zajszűrés akkor is szépen kéne továbbadni-a( a laptop monitor vagy a külső monitorom számára), nem?
http://autosim.x3.hu/intel2.jpg
http://autosim.x3.hu/intel3.jpg

Bocs hosszú lett megint, csak nagyon kiakadtam, hogy a tesóm hülyesége miatt, feltelepült ez a szar SP1, amivel egy fél napíg szívtam, mire felfrissítette magát és utána még az összes game-n is szar érzés menni, mert annyira zavar a recézettség :(.

Azóta próbáltam állítgatni ezt az nvidia-s driveren, de rbr-be a csikok maradtak, és az a fura, hogy 4szeres 8szoros élsimitással is látom hogy ott van a recézettség csak kicsit mosottan, de eddig nem volt ott, vagy csak nem tünt fel. Nem igazán tudom megfogalmazni mi most a gond, ahogy nézem a régi képeket amit rbr-ből lőttem látom ezeket a recés vonalakat, de akkor nem zavart menet/mozgás közben, most meg nagyon irritálja a szememet, mintha élesebben látszódnának/vibrálnának azok a helyek ahol a két v pixel határa van és éppen változik.
Kép

enkeyz
Vendég

Hozzászólás Szerző: enkeyz » 2014 szer. dec. 31 19:21

Szevasztok!

Nemrég kezdtem az RBR-t(iRacing-el nyomtam ezidáig), és az a gondom a kormánybeállításnál, hogy a kocsit alig érzem, pedig az ffb be van állítva, és a kocsi se arra megy, amerre kormányzom. Ez technikai probléma, vagy a fizika a játékban ilyen?

gyaziri
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2015 szer. jan. 07 00:33

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy elnindítottam a bajnokságba a 7. futamot rendesen beállítva a kategóriákat, de a pluginon csak 2 kategória van engedélyezve. Most láttam meg, ahogy le akartam futni.

Ha valaki tudna segíteni ezügyben, hogy miért van így, azt nagyon szívesen venném!

A segítséget előre is köszönöm!

gyaziri
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2015 szer. jan. 07 01:41

gyaziri írta:Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy elnindítottam a bajnokságba a 7. futamot rendesen beállítva a kategóriákat, de a pluginon csak 2 kategória van engedélyezve. Most láttam meg, ahogy le akartam futni.

Ha valaki tudna segíteni ezügyben, hogy miért van így, azt nagyon szívesen venném!

A segítséget előre is köszönöm!
Időközben rájöttem, hogy nincs is probléma, szóval tárgytalan. Elnézést! :)

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2015 szer. jan. 07 08:47

enkeyz írta:Szevasztok!

Nemrég kezdtem az RBR-t(iRacing-el nyomtam ezidáig), és az a gondom a kormánybeállításnál, hogy a kocsit alig érzem, pedig az ffb be van állítva, és a kocsi se arra megy, amerre kormányzom. Ez technikai probléma, vagy a fizika a játékban ilyen?
Szia,

A fizika olyan, hogy ha jobbra tekered a kormányt akkor jobbra kell kanyarodnia, ha ez nem így van akkor technikai probléma.

A Rally azért más világ, nem kevés meg(át)szokást igényel, legyél türelmes :)
Opel Astra GSi N3 :)

milano
[FTRT] Tag

Hozzászólás Szerző: milano » 2015 pén. jan. 09 17:23

Sziasztok, megint technikai problémám van, a múltkori próbálkozás után hagytam a p.csába, mert felbosszantott..

A lépések:
feltelepítem az RBR-t, majd az 1.01, 1.02-es patch-et. EEkkor még szépen megy. Sőt bemásolom a savedgames mappát, akkor is megy. Az audiokat is ki tudom cserélni, akkor is megy.
Ezek után feltelepítem az RBR 2014.1.0.1-et, majd a többit 1.3-update-ig. Ekkor az első elinduláskor még bal felül dolgozik a plugin, de utána fekete képernyő és semmi.
Harmadszor teszem nulláról az RBR-t, de lehet, hogy valamit kihagyok. Próbáltam az audio cserélése nélkül is, de nem fasza valami. win7 van a gépen.
Nem értem én ezt.

milano
[FTRT] Tag

Hozzászólás Szerző: milano » 2015 pén. jan. 09 17:26

milano írta:Sziasztok, megint technikai problémám van, a múltkori próbálkozás után hagytam a p.csába, mert felbosszantott..

A lépések:
feltelepítem az RBR-t, majd az 1.01, 1.02-es patch-et. EEkkor még szépen megy. Sőt bemásolom a savedgames mappát, akkor is megy. Az audiokat is ki tudom cserélni, akkor is megy.
Ezek után feltelepítem az RBR 2014.1.0.1-et, majd a többit 1.3-update-ig. Ekkor az első elinduláskor még bal felül dolgozik a plugin, de utána fekete képernyő és semmi.
Harmadszor teszem nulláról az RBR-t, de lehet, hogy valamit kihagyok. Próbáltam az audio cserélése nélkül is, de nem fasza valami. win7 van a gépen.
Nem értem én ezt.

Most éppen a friss rbr, rajta a két gyári pluginnal az intro-t továbbnyomva is fekete képernyőt produkál..

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2015 szomb. jan. 10 04:19

1. Szűz RBR - NEM KELL hivatalos patch!!! (benne van az 1.0.1 telepítőben)
2. Simfans v1.0.1
3. Simfans v1.1
4. Simfans v1.2
5. Simfans v1.3

Ezután pakold be a saját audio-t (ha mappában van a saját az "audio.dat"-ot nem szabad ott hagyni mellette)
Kép
Kép

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2015 vas. jan. 11 11:28

Aki jártas az RBR, (001,002,003,CRC) fájlok egyesitésébe telepitésébe,hogy szűz RBR-t kapjak,az tud segíteni? Windows 7 program van a gépemen
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

milano
[FTRT] Tag

Hozzászólás Szerző: milano » 2015 vas. jan. 11 16:35

Code_79 írta:1. Szűz RBR - NEM KELL hivatalos patch!!! (benne van az 1.0.1 telepítőben)
2. Simfans v1.0.1
3. Simfans v1.1
4. Simfans v1.2
5. Simfans v1.3

Ezután pakold be a saját audio-t (ha mappában van a saját az "audio.dat"-ot nem szabad ott hagyni mellette)
Köszönöm, de nem jó.
Feltelepítem a szűz RBR-t (reloaded) ez után feltelepítem a többi cuccost és induláskor a bal felső sarokban tölt, majd fekete képernyő és feladatkezelő... Tele a hócipőm!

milano
[FTRT] Tag

Hozzászólás Szerző: milano » 2015 vas. jan. 11 20:11

milano írta:
Code_79 írta:1. Szűz RBR - NEM KELL hivatalos patch!!! (benne van az 1.0.1 telepítőben)
2. Simfans v1.0.1
3. Simfans v1.1
4. Simfans v1.2
5. Simfans v1.3

Köszönöm, de nem jó.
Feltelepítem a szűz RBR-t (reloaded) ez után feltelepítem a többi cuccost és induláskor a bal felső sarokban tölt, majd fekete képernyő és feladatkezelő... Tele a hócipőm!
Már letöltöttem egy új rbr reloaded-et, hátha.
Valami winfos beállítás lesz, vagy videókártya, mert most sem megy. felteszem az rbr- reloaded-et és a crack-et, akkor sem indul el a játék és akkor sem, ha crack nélkül felteszem az összes update-et. Nem értem én ezt.

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2015 vas. jan. 11 20:14

Nem kell crackelni.
Bal felső sarokban a plugin letölti a frissítést. Ha nem sikerul neki akkor dob egy hibauzit és csak a plugin nem mukodik.

Probald meg ablakban futtatni, akkor konnyebb a hiba kereses. Online nem fog menni de a ugy rendben van.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2015 vas. jan. 11 20:26

Csak a DVD verziós rbr működik, a CD-snek van valami baja.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

milano
[FTRT] Tag

Hozzászólás Szerző: milano » 2015 hétf. jan. 12 17:26

lacka6 írta:Csak a DVD verziós rbr működik, a CD-snek van valami baja.
megpróbálnám, de nem tudom honnan lehet szerezni, mert nekem eredetiben is csak a CD-s volt meg, de az sem működik valamiért. Az ablakban futtatást sem tudom már, hogy hol kell beállítani olyan régen piszkáltam.. :)

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 hétf. jan. 12 18:41

milano írta:
megpróbálnám, de nem tudom honnan lehet szerezni, mert nekem eredetiben is csak a CD-s volt meg, de az sem működik valamiért. Az ablakban futtatást sem tudom már, hogy hol kell beállítani olyan régen piszkáltam.. :)

rbr gyökerében a richardburnsrally.ini-ben fullscreen=false-al tudod kikapcsolni.

Ha jól értem a legelső plugin telepités után( tehát mikor a szűz rbr-re ráraktad a Rallysimfans RBR 2014 v1.0.1-et ) már nem indul a game. Az intro videót látod ilyenkor? Ilyenkor a RichardBurnsRally_NoSSE.exe-vel sem indul el a játék?
Kép

milano
[FTRT] Tag

Hozzászólás Szerző: milano » 2015 hétf. jan. 12 19:05

atiwrc írta:
milano írta:

rbr gyökerében a richardburnsrally.ini-ben fullscreen=false-al tudod kikapcsolni.

Ha jól értem a legelső plugin telepités után( tehát mikor a szűz rbr-re ráraktad a Rallysimfans RBR 2014 v1.0.1-et ) már nem indul a game. Az intro videót látod ilyenkor? Ilyenkor a RichardBurnsRally_NoSSE.exe-vel sem indul el a játék?

A furcsaság az, hogy amikor először írtam, akkor legalább még elindult az alap játék, de mostanra oda jutottunk, már a reloaded crackelve sem indul el, de a plugin feltelepítést csak szűz rbr-re próbáltam többször is, de nem megy. Igen pontosan ahogy mondod, az intro-t még látom és utána fekete kép...
mostmár sehogyan nem indul! pedig nem csinálok semmit másként, mint mikor ment.. Nem értem.

milano
[FTRT] Tag

Hozzászólás Szerző: milano » 2015 hétf. jan. 12 19:11

A RichardBurnsRally_NoSSE.exe-vel sem indul el a játék!

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2015 hétf. jan. 12 21:38

Nem tudom ez megoldja-e a gondot, de egy próbát megér, a rallysimfans ikon tulajdonságaiban a kompatibilitást állítsd át XP-re, hátha..
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2015 kedd jan. 13 10:42

Madarasz Ferenc írta:Nem tudom ez megoldja-e a gondot, de egy próbát megér, a rallysimfans ikon tulajdonságaiban a kompatibilitást állítsd át XP-re, hátha..
A telepítő automatikusan XP kompatibilitásra állítja.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2015 szer. jan. 14 19:46

Sürgős :)Elhoztam a játékotegy ismerőshöz. I7-es gép és vmi integráltgrafikuskártya van benne. Játék indításakor azt írja:
Could not find any compatible Direct3D devices. This program will now exit.

Lehet vmit tenni?

Jah, win8van a gépen.

Köszönöm
Szabó Zéé

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2015 szer. jan. 14 21:43

Nemtalálkoztam ilyennel, de a neten azt irják, hogy talán ha nem megfelelő felbontásba rakod, akkor irja ki.

Próbáld meg más felbontásba és/vagy ablakba futtatni. Hogy akkor elindul e.
Kép

Válasz küldése