Technikai problémák - segítségnyújtás (help)

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

gyaziri
RBR Fan

Re: Technikai problémák - segítségnyújtás (help)

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2014 szomb. feb. 01 14:35

Sziasztok!

Telepítettem majd minden frissítést, szerintem már mindet...! Legutóbb a jan 29. - i frissítést, de a játék a pluginba nem akar menni, pontosabban néhány pálya pirossal van, és missing felirat mellette, vagy tracks.ini felirat. A régi pályával volt amelyikkel elindult a játék pluginba is. A karlstad, a versme, a liptakov( amik eszembe jutnak hirtelen ) pályáknál ír pirossal ilyeneket
.
Kérdésem.: mit telepítsek?

A választ előre is köszönöm!

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2014 szomb. feb. 01 14:37

rallyeman írta:Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék, hogy hogyan lehet az elmentett replayeket visszanézni?
Mert ugye a játékban belépek a profilomba és ott ki is tudom választani a replay-t de odáig jut hogy betölti és kiadja a szakaszon elért idő eredményem és bejön egy Subaru wrc ami nem is az a kocsi amivel indulok de a szakaszon elért idő helyes és utána megszakad az egész.

Köszönöm előre is a segítséget!!!
Betöltöd azt az autót és szakaszt amivel és amin mentél (practice) amikor áll az autó a rajtban kilépsz és utána nézd a replayt.

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2014 szomb. feb. 01 14:43

1. A Backups\Tracks.ini file-t másold be a Maps-ba.
2. Ha azután is piros is, nézd meg a plugin verziót 1698 végű-e
3. Ha így sincs semmi, nézd meg jó helyre telepítetted-e és mennyi szabad helyed van ott
...
gyaziri írta:Sziasztok!

Telepítettem majd minden frissítést, szerintem már mindet...! Legutóbb a jan 29. - i frissítést, de a játék a pluginba nem akar menni, pontosabban néhány pálya pirossal van, és missing felirat mellette, vagy tracks.ini felirat. A régi pályával volt amelyikkel elindult a játék pluginba is. A karlstad, a versme, a liptakov( amik eszembe jutnak hirtelen ) pályáknál ír pirossal ilyeneket
.

Kép
Kép

gyaziri
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2014 szomb. feb. 01 14:46

Code_79 írta:1. A Backups\Tracks.ini file-t másold be a Maps-ba.
2. Ha azután is piros is, nézd meg a plugin verziót 1698 végű-e
3. Ha így sincs semmi, nézd meg jó helyre telepítetted-e és mennyi szabad helyed van ott
...
gyaziri írta:Sziasztok!

.

Köszönöm szépen a gyors választ!

Hol találom meg ezt a tracks.ini fájlt?

közben meglett, felülírattam az ottani tracks. init, megnézem megy e.

gyaziri
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2014 szomb. feb. 01 14:58

Bemásoltam a tracks.ini -t, de nem lett jó. Most a zölddel jelzett pályával se indult el.

Ezt írta ki:

Fixup error

WorkerBee's 1.13 Fixup plugin not found, or bad settings detected.

Please install or set this line: FixMaterialmaps=1

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2014 szomb. feb. 01 15:02

Akkor ott más gondok is vannak. Látatlanban nehéz segíteni...
gyaziri írta:Bemásoltam a tracks.ini -t, de nem lett jó. Most a zölddel jelzett pályával se indult el.

Ezt írta ki:

Fixup error

Kép
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szomb. feb. 01 16:37

Egy kis segítséget kérnék, hogy hogyan lehet az elmentett replayeket visszanézni?
Mert ugye a játékban belépek a profilomba és ott ki is tudom választani a replay-t de odáig jut hogy betölti és kiadja a szakaszon elért idő eredményem és bejön egy Subaru wrc ami nem is az a kocsi amivel indulok de a szakaszon elért idő helyes és utána megszakad az egész.

Gondolom a használati útmutatót elolvastad :D
Visszajátszások:

A rallysimfans plugin minden teljesített szakasz után elmenti a visszajátszást még Practice módban is. Az alap pályák visszajátszása könnyedén megnézhető ellenben az összes többi pályánál a következő eljárást kell követni:

Practice módban az adott pályát be kell tölteni az autóval együtt. Nem kell végigmenni a szakaszon csak el kell inditani. Miután betöltötte a pályát meg kell nyomni az Esc billentyűt és a menüből az EXIT opciót kell választani. Majd ki kell lépni a játék főmenüjébe és ott a Driver Profile/Load Replay menüpont alatt kell betölteni a visszajátszást. Az Online Rallykon futott szakaszok után a rallysimfans plugin által mentett visszajátszások minden esetben rsf előtéttel kerülnek elmentésre. A visszajátszások állomány neve tartalmazza ezen felül az adott verseny nevét, a gyorsasági számát, és a pályára utaló számot a könnyebb azonosítás érdekében.
Amennyiben Pratice módban nem sikerül egy szakaszt teljesíteni de szeretnénk megnézni mégis a visszajátszást akkor az Esc billentyű megnyomását követő menüben válasszuk a RETIRE opciót és a plugin elmenti a visszajátszást. Az Esc billentyű újbóli megnyomásával kiléphetünk a játék főmenüjébe és ott a Driver Profile/Load Replay menüpont alatt egyből meg is nézhetjük az adott visszajátszást. Amennyiben újból ezen a pályán megyünk a rallyszimfans plugin már ezt a visszajátszást fogja felülírni.
Practice módban mentett visszajátszásnál az állomány neve a felhasználó profilnevét tartalmazza, amelyet a játék elindításakor töltünk be (Load Profile), az rsf tagot, a practice szót, majd a pályaszámot. Ezeknek a visszajátszásoknak a megtekintésénél is be kell tölteni az adott pályát és autót majd elindítani a pályát.
Amennyiben egy régebbi Practice módos visszajátszást szeretnénk megnézni, akkor előbb az adott pályát be kell tölteni autóval együtt Practice módban majd elindítani a szakaszt. A betöltés után meg kell nyomni az Esc billentyűt és a menüből ezúttal az EXIT opciót választani. Ez azért szükséges mert így a rallysimfans plugin nem menti a visszajátszást. Ezután a főmenüből a Driver Profile/Load Replay menüpontból már betölthető az adott visszajátszás.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

rallyeman
Vendég

Hozzászólás Szerző: rallyeman » 2014 szomb. feb. 01 17:53

Keke írta:

Betöltöd azt az autót és szakaszt amivel és amin mentél (practice) amikor áll az autó a rajtban kilépsz és utána nézd a replayt.
Nagyon köszönöm így már sikerült!!!!

rallyeman
Vendég

Hozzászólás Szerző: rallyeman » 2014 szomb. feb. 01 17:56

lacka6 írta:

Gondolom a használati útmutatót elolvastad :D
Visszajátszások:

A rallysimfans plugin minden teljesített szakasz után elmenti a visszajátszást még Practice módban is. Az alap pályák visszajátszása könnyedén megnézhető ellenben az összes többi pályánál a következő eljárást kell követni:

Practice módban az adott pályát be kell tölteni az autóval együtt. Nem kell végigmenni a szakaszon csak el kell inditani. Miután betöltötte a pályát meg kell nyomni az Esc billentyűt és a menüből az EXIT opciót kell választani. Majd ki kell lépni a játék főmenüjébe és ott a Driver Profile/Load Replay menüpont alatt kell betölteni a visszajátszást. Az Online Rallykon futott szakaszok után a rallysimfans plugin által mentett visszajátszások minden esetben rsf előtéttel kerülnek elmentésre. A visszajátszások állomány neve tartalmazza ezen felül az adott verseny nevét, a gyorsasági számát, és a pályára utaló számot a könnyebb azonosítás érdekében.
Amennyiben Pratice módban nem sikerül egy szakaszt teljesíteni de szeretnénk megnézni mégis a visszajátszást akkor az Esc billentyű megnyomását követő menüben válasszuk a RETIRE opciót és a plugin elmenti a visszajátszást. Az Esc billentyű újbóli megnyomásával kiléphetünk a játék főmenüjébe és ott a Driver Profile/Load Replay menüpont alatt egyből meg is nézhetjük az adott visszajátszást. Amennyiben újból ezen a pályán megyünk a rallyszimfans plugin már ezt a visszajátszást fogja felülírni.
Practice módban mentett visszajátszásnál az állomány neve a felhasználó profilnevét tartalmazza, amelyet a játék elindításakor töltünk be (Load Profile), az rsf tagot, a practice szót, majd a pályaszámot. Ezeknek a visszajátszásoknak a megtekintésénél is be kell tölteni az adott pályát és autót majd elindítani a pályát.
Amennyiben egy régebbi Practice módos visszajátszást szeretnénk megnézni, akkor előbb az adott pályát be kell tölteni autóval együtt Practice módban majd elindítani a szakaszt. A betöltés után meg kell nyomni az Esc billentyűt és a menüből ezúttal az EXIT opciót választani. Ez azért szükséges mert így a rallysimfans plugin nem menti a visszajátszást. Ezután a főmenüből a Driver Profile/Load Replay menüpontból már betölthető az adott visszajátszás.
Köszi így már megy a dolog!!!

gyaziri
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2014 szomb. feb. 01 18:23

Code_79 írta:Akkor ott más gondok is vannak. Látatlanban nehéz segíteni...
gyaziri írta:Bemásoltam a tracks.ini -t, de nem lett jó. Most a zölddel jelzett pályával se indult el.

Ezt írta ki:

Fixup error

Nem tudom mit csináljak vele, hogy működjön, vagy hogy milyen frissítést nem telepítettem esetleg még... :(

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szomb. feb. 01 20:53

gyaziri írta:
Ezt írta ki:

Fixup error

Nem tudom mit csináljak vele, hogy működjön, vagy hogy milyen frissítést nem telepítettem esetleg még... :(
Tuti nincs elég hely a telepítéshez, ezért nem tesz fel pár dolgot.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

gyaziri
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2014 szomb. feb. 01 21:01

lacka6 írta:
gyaziri írta:
Ezt írta ki:

Fixup error

Tuti nincs elég hely a telepítéshez, ezért nem tesz fel pár dolgot.

Ebben igazad lehet, mert azon a meghajtón elég kevés hely van, de azt gondoltam elég neki.. ( most egyébként 4 giga hely van ott szabad )

Ha a frissítéseket újra futtatom, és előtte persze csinálok még helyet, működni fog?

Mennyi hely kell neki?

És milyen sorrendben kell a frissítéseket telepíteni, vagy elég a legutolsó 29. - i frissítést?

Én amit találtam mindet letöltöttem a rallysimfans plugin oldalról, és installáltam, arra gyanakodtam esetleg kimaradt egy, amiben pályák voltak...

A válaszokat előre is köszönöm

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szomb. feb. 01 21:13

gyaziri írta:

Ebben igazad lehet, mert azon a meghajtón elég kevés hely van, de azt gondoltam elég neki.. ( most egyébként 4 giga hely van ott szabad )

Ha a frissítéseket újra futtatom, és előtte persze csinálok még helyet, működni fog?

Mennyi hely kell neki?

És milyen sorrendben kell a frissítéseket telepíteni, vagy elég a legutolsó 29. - i frissítést?

Én amit találtam mindet letöltöttem a rallysimfans plugin oldalról, és installáltam, arra gyanakodtam esetleg kimaradt egy, amiben pályák voltak...

A válaszokat előre is köszönöm
A 2012-es telepítőkre már nincs szükség, mert a mostani 2014-esbe minden benne van.
30Gb helyre van szükség a telepítéshez!
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

wrc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: wrc » 2014 vas. feb. 02 10:45

Sziasztok!
Nekem négy új pályával van némi problémám! Akadozik a kép, majd kilép a program. A következő pályák nem működnek: Northumbria, Northumbria Aszfalt, Peyregrosse Mandagout, Semetin 2010, Semetin 2009. A gépem már teljesen a minimumra van beállítva. A többi pálya tökéletesen működik. Így e versenyeken semmi esélyem, ha még a pályán sem tudok végig menni!! Ha lenne valakinek megoldása, szívesen venném!

gyaziri
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2014 vas. feb. 02 17:43

szép napot mindenkinek!

Megoldódott a probléma az újbóli frissítés után.

Vettem egy versenykormányt, a típusa: acme sti racing wheel
minden szuper működik, csak egy baj van, nincs beállítva sztem, mertaz istennek sem tudok a pályán maradni, plusz szerintem ezek a setupok amik a ladához vannak, sztem nem jók.

Aki tudna nekem segíteni a kormány beállításhoz, legyen szíves írjon.
Előre is köszönöm!

pancsoeger
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: pancsoeger » 2014 vas. feb. 02 22:22

Sziasztok!
Segítséget kérnék! Miért olyan nagy méretű az új csomag? Mit csináljak ha nincs elég hely a gépemen? 30Gb-nyi kicsit húzós! Töröljek esetleg valamit? Mármint a régi telepítések közül? Nekem nem fér rá, ha tényleg ekkora csomagot kell feltennem, akkor meg itt a vége az rbr-nek nekem.

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2014 hétf. feb. 03 03:38

viewtopic.php?p=489426#p489426

A 2012-es telepítőket törölheted.
pancsoeger írta:Sziasztok!
Segítséget kérnék! Miért olyan nagy méretű az új csomag? Mit csináljak ha nincs elég hely a gépemen? 30Gb-nyi kicsit húzós! Töröljek esetleg valamit? Mármint a régi telepítések közül? Nekem nem fér rá, ha tényleg ekkora csomagot kell feltennem, akkor meg itt a vége az rbr-nek nekem.
Kép
Kép

juhaszbalint1973
Vendég

Hozzászólás Szerző: juhaszbalint1973 » 2014 hétf. feb. 03 19:36

Üdv a nevem Juhász Bálint és a segítségeteket szeretném kérni abban hogy szeretnék ezen a színvonalas játékon játszani de hiába kreálok bármilyen nick nevet egyszerűen nem fogad el semmit még jelszót sem tudok hozzá írni szóval ehhez kérnék valami segítséget előre is köszönöm egy lelkes amatőr :help: :help: :help:

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 hétf. feb. 03 20:00

juhaszbalint1973 írta:Üdv a nevem Juhász Bálint és a segítségeteket szeretném kérni abban hogy szeretnék ezen a színvonalas játékon játszani de hiába kreálok bármilyen nick nevet egyszerűen nem fogad el semmit még jelszót sem tudok hozzá írni szóval ehhez kérnék valami segítséget előre is köszönöm egy lelkes amatőr :help: :help: :help:
Mi is a pontos probléma?
Felhasználó neved: juhaszbalint1973
Jelszó (amivel a fórumba belépsz)
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

gyaziri
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2014 hétf. feb. 03 20:09

Szép estét!

Valaki ért a kormánybeállításhoz és elmondaná, mit kell változtatni, milyen értékeket mennyire? Eddig bilcsivel játszottam.
És érdekelne, hogy menü magyarosítást honnan tudok beszerezni az új verzióhoz, mert a frissítésnél teljesen angol lett ismét.

A válaszokat előre is köszi!

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 hétf. feb. 03 20:19

gyaziri írta:Szép estét!

Valaki ért a kormánybeállításhoz és elmondaná, mit kell változtatni, milyen értékeket mennyire? Eddig bilcsivel játszottam.
És érdekelne, hogy menü magyarosítást honnan tudok beszerezni az új verzióhoz, mert a frissítésnél teljesen angol lett ismét.

http://www.rallysimfans.hu/downloads.php
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

gyaziri
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2014 kedd feb. 04 19:14

lacka6 írta:
gyaziri írta:Szép estét!

http://www.rallysimfans.hu/downloads.php

Letöltöttem a magyarosítást, feltelepítettem, de nem változott semmi, ugyanúgy, az angol, német, francia nyelv van benne.

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2014 kedd feb. 04 21:00

Üdv abban szeretném a segítségeteket kérni hogy a navigátor hang késik már kanyarodom mikor mondja azt a kanyar amin éppen kanyarodom és a többi és a többit ugyan így szóval most ilyenkor mit lehetne tenni mert ez így elég zavaró előre is köszönöm

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 kedd feb. 04 21:12

DEADHUNTER írta:Üdv abban szeretném a segítségeteket kérni hogy a navigátor hang késik már kanyarodom mikor mondja azt a kanyar amin éppen kanyarodom és a többi és a többit ugyan így szóval most ilyenkor mit lehetne tenni mert ez így elég zavaró előre is köszönöm

Optionson belül pacenotes és ott tudod állítani mennyi infót mondjon és mennyivel előtte! ;)
Kép

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2014 szer. feb. 05 20:29

Üdv köszönöm szépen segítséget :taps: :taps: :taps: :taps:

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2014 szer. feb. 05 21:09

Melyik az a retkes fájl, ami a ballábas fék használatát felügyeli? Ha ha gázra nyomok féket, olyan mintha felengedném a gázt, ha fékre nyomok gázt akkor csak köhög és elszállok mint a madár. :help: :help: :help:
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 szer. feb. 05 21:55

Milyen a kormány? A logi profiler-ben lehet állítani.
Szabó Zéé

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2014 szer. feb. 05 22:31

Szabo Zoltan írta:Milyen a kormány? A logi profiler-ben lehet állítani.
Egy ratyi MANTA Compressor Supreme 6-7 éves kormány, win7 nem látja a telepítőjét egyáltalán, csak joysticknak nézi, VISZONT a francia pluginon tökéletesen működik a ballábas fék, illetve XP alatt is kifogástalan. :bolond:
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 szer. feb. 05 22:34

Akkor nem tudom :(
Szabó Zéé

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2014 pén. feb. 07 00:57

Szabo Zoltan írta:Akkor nem tudom :(
Azért köszi! :respect:
Madarasz Ferenc írta:
Egy ratyi MANTA Compressor Supreme 6-7 éves kormány, win7 nem látja a telepítőjét egyáltalán, csak joysticknak nézi, VISZONT a francia pluginon tökéletesen működik a ballábas fék, illetve XP alatt is kifogástalan. :bolond:
Hilfe! Ndihmë! Laguntzeko! Pomoći! הילף! помогне! Hjelpe! Ajuta! помощь! :sandor: :respect:
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 pén. feb. 07 06:37

Madarasz Ferenc írta:
Szabo Zoltan írta:Akkor nem tudom :(
Azért köszi! :respect:
Madarasz Ferenc írta:
Hilfe! Ndihmë! Laguntzeko! Pomoći! הילף! помогне! Hjelpe! Ajuta! помощь! :sandor: :respect:
A francia plugin is ugyanezen a win7es gépen van,vagy az az XP-sen? Mert ugyanazon a rendszeren nem lenne szabad két RBRbe máshogy viselkednie. Kombinált, Combinated pedals-nak mondják ezt. Emlékeim szerint RBRben nem lehet állítani. Vezérlőpultban ahol joystickként ismeri fel, ott kellene valahogy átkalibrálni hogy a gáz és fék pedál, ne egy tengelynek a + és - része legyen, hanem két külön tengely.

De a gyártó honlapján van driver hozzá, esetleg próbáld meg feltelepíteni azt.
http://www.manta.home.pl/poland/en/sterowniki.html

nemtudom neked melyik van itt 3at is hoz:
Compressor Supreme 2 - Driver
Compressor Supreme - Driver
Compressor Supreme Force Feedback - Driver
Kép

pancsoeger
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: pancsoeger » 2014 pén. feb. 07 14:44

Sziasztok!
Mit tegyek ha nem mennek az új pályák? Olvastam róla fentebb, át is másoltam amit kellett, de mégsem megy.

Madarasz Ferenc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Madarasz Ferenc » 2014 pén. feb. 07 15:21

Tibi írta:A francia plugin is ugyanezen a win7es gépen van,vagy az az XP-sen? Mert ugyanazon a rendszeren nem lenne szabad két RBRbe máshogy viselkednie. Kombinált, Combinated pedals-nak mondják ezt. Emlékeim szerint RBRben nem lehet állítani. Vezérlőpultban ahol joystickként ismeri fel, ott kellene valahogy átkalibrálni hogy a gáz és fék pedál, ne egy tengelynek a + és - része legyen, hanem két külön tengely.

De a gyártó honlapján van driver hozzá, esetleg próbáld meg feltelepíteni azt.
http://www.manta.home.pl/poland/en/sterowniki.html

nemtudom neked melyik van itt 3at is hoz:
Compressor Supreme 2 - Driver
Compressor Supreme - Driver
Compressor Supreme Force Feedback - Driver
A francia és a magyar is win7 alatt fut, és van egy másik régi 10 éves gépem xp-vel magyar pluginnal, csak az nem bírja el az új pályákat. XP-n a gyári drivert használja, működik szépen a kormány, csak az sztem nem win7 kompatibilis, mint ahogy ez a 3 sem, mert ezekkel nem tudok mit kezdeni, megnyitni se tudom. :confused2: Mind3 drivert leszedtem és kipróbáltam volna,de a gép az eszközök és nyomtatókban csinál egy "universal controller" nevű dolgot, ott lehet újrakalibrálni "joysticot" a játékvezérlő beállításaiban. Ott is eddig eljutok és kuka, itt nem tudok mit csinálni, csak a továbbot nyomni... .
kormány.png
Megnéztem rbr-en belül a kormánybeállításoknál a gáz/fék kombót, és egyszerre csak az egyik van bármelyik drivert löktem is fel hozzá.
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 pén. feb. 07 16:35

Mit tegyek ha nem mennek az új pályák? Olvastam róla fentebb, át is másoltam amit kellett, de mégsem megy.
Ahhoz hogy menjenek a legújabb pályák csak fel kell telepíteni a "Rallysimfans RBR 2014 v1.1 update" csomagot és kész.
Ha kevés a hely a telepítéshez szólni fog a telepítő.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

gyaziri
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: gyaziri » 2014 pén. feb. 07 17:56

Szép estét!

És érdekelne, hogy menü magyarosítást honnan tudok beszerezni amivel újra magyar is lesz, a plugin oldalról letöltöttem, telepítettem, de nem lett magyar.

A kormányzásnál a probléma röviden: Az autó lassan reagál a kormányzásra, és ugyanolyan darabosnak tűnik, mintha billentyűvel mennék.

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 szomb. feb. 08 10:47

Szeretném megkérdezni, hogy ha a játékban betöltök egy autót (pl bmw) a 4-es slotra. Def setup-ot hol találom meg? A fizika mappában a peugeot-nál kell néznem, de ott van snow, r_snow és ezen belül a setup mappában pedig d_snow. Itt a d_snow az amit betölt defaultnak? Mert ezen szeretnék egy kicsit változtatni, és gondoltam bemásolom a saved games-ba, és aztán mahinálom.

Köszi
Szabó Zéé

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 szomb. feb. 08 17:38

Szabo Zoltan írta:Szeretném megkérdezni, hogy ha a játékban betöltök egy autót (pl bmw) a 4-es slotra. Def setup-ot hol találom meg? A fizika mappában a peugeot-nál kell néznem, de ott van snow, r_snow és ezen belül a setup mappában pedig d_snow. Itt a d_snow az amit betölt defaultnak? Mert ezen szeretnék egy kicsit változtatni, és gondoltam bemásolom a saved games-ba, és aztán mahinálom.

Köszi

Elindulsz practice-be egy kocsival, akár egy kiválasztott pályán ahol tesztelgetni akarsz.
Utánna kilépsz a főmenübe és ilyenkor az esetedben a 4-es sloton bent marad a kocsi és a pálya is amelyik helyén betöltödik. Ilyenkor quick raceben buheráld a def setupot és itt menteni is tudol magadnak.
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 szomb. feb. 08 17:45

Ezt tudtam, de persze ebben az esetben nem jutott eszembe :) Am megoldottam a másolással...
Viszont köszi Ati! ;)
Szabó Zéé

pancsoeger
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: pancsoeger » 2014 szomb. feb. 08 18:48

lacka6 írta:
Ahhoz hogy menjenek a legújabb pályák csak fel kell telepíteni a "Rallysimfans RBR 2014 v1.1 update" csomagot és kész.
Ha kevés a hely a telepítéshez szólni fog a telepítő.
Feltettem ezt a csomagot is, hely volt, mert engedte telepíteni de még mindig nem mennek az új pályák. Most mit csináljak?

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szomb. feb. 08 19:07

Practicle modba Asztalra dob? Kéri h telepitsd? Ini problémát jelez?
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

pancsoeger
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: pancsoeger » 2014 szomb. feb. 08 19:34

lacka6 írta:Practicle modba Asztalra dob? Kéri h telepitsd? Ini problémát jelez?
Nem dog asztalra, hanem azt írja ki, hogy néhány pálya hiányzik, kérlek telepítsd. Az új pályákra gondolok most. A 29-i frissítést is feltettem, meg a mostanit is. Előtte semmi gondom nem volt, ment minden pálya. az új pályákat nem akarja betölteni pracice módban.

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szomb. feb. 08 20:34

Rbr\maps könyvtárba meg vannak a tracks-301*.* (301-306) fájlok és a mappák?

Bocs h csak ilyen röviden irok, telről pötyögök
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

pancsoeger
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: pancsoeger » 2014 szomb. feb. 08 21:26

lacka6 írta:Rbr\maps könyvtárba meg vannak a tracks-301*.* (301-306) fájlok és a mappák?

Bocs h csak ilyen röviden irok, telről pötyögök
Megvannak, megnéztem. Mappák is megvannak,meg a fájlok is. Mondom ugyanúgy telepítettem mindent mint eddig, máskor megvoltak a pályák, most nem. Nem értem.

Zoleee126
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zoleee126 » 2014 vas. feb. 09 15:26

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek! A gondom a következő: Magyar navigátorhang van felrakva, de a visszaszámlálást nem mondja, így most is sikerült az egyik bajnokságon korábban indulnom. Van erre olyan megoldás, hogy legyen visszaszámlálás? Vagy az is tökéletes volna, ha kapnék egy ötletet arra hogyan tudom az eredeti angol hangot visszatenni...
Köszönöm előre is! :)

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2014 vas. feb. 09 16:14

Ha audio.dat-ot használsz, akkor itt van ez: ftp://anonymous@hsw.hu/hsw/rbr/Sound/cs ... ode_79.exe
Ha Audio mappát, akkor ez: http://ggrttar.uw.hu/files/csoko_zoli_n ... br-hez.exe
Zoleee126 írta:Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek! A gondom a következő: Magyar navigátorhang van felrakva, de a visszaszámlálást nem mondja, így most is sikerült az egyik bajnokságon korábban indulnom. Van erre olyan megoldás, hogy legyen visszaszámlálás? Vagy az is tökéletes volna, ha kapnék egy ötletet arra hogyan tudom az eredeti angol hangot visszatenni...
Köszönöm előre is! :)
Kép
Kép

Rekasi Janos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Rekasi Janos » 2014 csüt. feb. 20 00:19

Üdv! Az a problémám, hogy régen lehetett mozgatni a kamerát a numerikus billentyűkkel, de egy ideje már nem működik, többször is újra volt rakva, de nem csinál semmit. Van erre valami megoldás? Előre is köszönöm! :)

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 csüt. feb. 20 13:24

Rekasi Janos írta:Üdv! Az a problémám, hogy régen lehetett mozgatni a kamerát a numerikus billentyűkkel, de egy ideje már nem működik, többször is újra volt rakva, de nem csinál semmit. Van erre valami megoldás? Előre is köszönöm! :)
Az egy külön program.
http://www.rallysimfans.hu/downloads/eg ... amhack.zip
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Rekasi Janos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Rekasi Janos » 2014 csüt. feb. 20 13:57

Régen anélkül is ment, de most még CamHack-el se működik, mert már próbáltam. :/
lacka6 írta:
Rekasi Janos írta:Üdv! Az a problémám, hogy régen lehetett mozgatni a kamerát a numerikus billentyűkkel, de egy ideje már nem működik, többször is újra volt rakva, de nem csinál semmit. Van erre valami megoldás? Előre is köszönöm! :)
Az egy külön program.
http://www.rallysimfans.hu/downloads/eg ... amhack.zip

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 csüt. feb. 20 14:00

Nem nézlek hülyének, de lehet bagatell hiba... be van kapcsolva a numerikus billentyűzet? vagy ilyen játékoknál nincs jelentősége?
Szabó Zéé

Rekasi Janos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Rekasi Janos » 2014 csüt. feb. 20 14:07

Ha be van, ha nincs nem jó.

Válasz küldése