Technikai problémák - segítségnyújtás (help)

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 vas. jan. 13 20:45

LADAkiraly @ 2008 Vas. Jan. 13 19:54 írta:sajnos nem tudom. de most tettem be az eredeti hangot, minden a gyári lett, és megint kilépeget. én már nem tudom mi van, sztem annak a dmp fájlnak az eredetét kellene megtalálni. de ennyire én nem értek hozzá.
Sztem meg töröld le és rakd ujra a game-t, mert valami nagyon össze kavarodott.
(nem tudom hogy csináltad,de a kicsomagolt dat-bol lett audio mappát tovább kell nyitogatni és oda másolgatni a megfelelö mappába a letöltött mappákat.
aztán én vissza csomagoltam az audio mappát dat-ba, és azt be a játékba és igy müködik)
A dattol forumba is levan irva lépésröl lépésre.
A kilépkedésre meg kellhet a zdll ha nem az alap autokkal játszol.
LANCIA DELTA HF INTEGRALE EVO3

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 vas. jan. 13 20:46

LADAkiraly @ 2008 Vas. Jan. 13 19:54 írta:sajnos nem tudom. de most tettem be az eredeti hangot, minden a gyári lett, és megint kilépeget. én már nem tudom mi van, sztem annak a dmp fájlnak az eredetét kellene megtalálni. de ennyire én nem értek hozzá.
Sztem meg töröld le és rakd ujra a game-t, mert valami nagyon össze kavarodott.
(nem tudom hogy csináltad,de a kicsomagolt dat-bol lett audio mappát tovább kell nyitogatni és oda másolgatni a megfelelö mappába a letöltött mappákat.
aztán én vissza csomagoltam az audio mappát dat-ba, és azt be a játékba és igy müködik)

LADAkiraly
Vendég

Hozzászólás Szerző: LADAkiraly » 2008 vas. jan. 13 20:58

fsasa @ 2008 Vas. Jan. 13 20:46 írta:Sztem meg töröld le és rakd ujra a game-t, mert valami nagyon össze kavarodott.
z.dll megvan. a nav hangot pedig pont így csinálom ahogy mondtad és ahogy le van írva, azza a különbséggel, ha a másolgatások után én visszacsomizom akkor nem működik. tehát ugy kell hagyni, és a könyvtárként működik, dat-változatban már nem. dat csak eredetiben működik.

LADAkiraly
Vendég

Hozzászólás Szerző: LADAkiraly » 2008 vas. jan. 13 20:59

fsasa @ 2008 Vas. Jan. 13 20:46 írta:Sztem meg töröld le és rakd ujra a game-t, mert valami nagyon össze kavarodott.

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 vas. jan. 13 21:11

LADAkiraly @ 2008 Vas. Jan. 13 20:58 írta:z.dll megvan. a nav hangot pedig pont így csinálom ahogy mondtad és ahogy le van írva, azza a különbséggel, ha a másolgatások után én visszacsomizom akkor nem működik. tehát ugy kell hagyni, és a könyvtárként működik, dat-változatban már nem. dat csak eredetiben működik.
Több féle nav hang van, lehet az amit te probálsz azt nem kell,vagy nem kötelezö visszacsomizni,nem tudom,..alaplapihang vagy hangkártyád van?
Illetve probálj ki másik verziót is a nav hangokból.
(én bármelyiket próbáltam azt vissza csomagoltam)

LADAkiraly
Vendég

Hozzászólás Szerző: LADAkiraly » 2008 vas. jan. 13 21:23

fsasa @ 2008 Vas. Jan. 13 21:11 írta:Több féle nav hang van, lehet az amit te probálsz azt nem kell,vagy nem kötelezö visszacsomizni,nem tudom,..alaplapihang vagy hangkártyád van?
Illetve probálj ki másik verziót is a nav hangokból.
(én bármelyiket próbáltam azt vissza csomagoltam)
van hangkártya. próbáltam már több féle nav hangot. nem mindíg lép ez ki, kb 10 indításból 3 szor. de elég hihetetlen h mindent jól csinálok, és mégis szar. de legalább meg tudnám fejteni a dmp fájl jelentést, sztem abban benne van a hiba.

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 vas. jan. 13 22:20

LADAkiraly @ 2008 Vas. Jan. 13 21:23 írta:van hangkártya. próbáltam már több féle nav hangot. nem mindíg lép ez ki, kb 10 indításból 3 szor. de elég hihetetlen h mindent jól csinálok, és mégis szar. de legalább meg tudnám fejteni a dmp fájl jelentést, sztem abban benne van a hiba.
Próbáld ki az alaplapit is,lehet nem is hang gondod van hanem stabilitásprobléma, tuning van a gépen vagy alapon jár?

LADAkiraly
Vendég

Hozzászólás Szerző: LADAkiraly » 2008 hétf. jan. 14 06:34

fsasa @ 2008 Vas. Jan. 13 22:20 írta:Próbáld ki az alaplapit is,lehet nem is hang gondod van hanem stabilitásprobléma, tuning van a gépen vagy alapon jár?
nincs húzva a gép, de nem gagyi a hangkártyám, bár ettől még lehet vele gond. de kipróbálom hátha jó az integrálttal.

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2008 hétf. jan. 14 10:26

Hali!

A lefutott versenyek .csv típusú file kiterjesztését hogyan tudom (mivel) kinyitni, kinyomtatni? :confused2:

Bivaly
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Bivaly » 2008 hétf. jan. 14 12:51

Topi @ Pént. Jan. 11, 2008 22:42 pm írta:Nem tom ide tartozik e de látom neked Logitech Driving Force Pro-d van és én most tervezem egy iylen beszerzését és kiváncsi vagyok a véleményedre!
jó kormény? milyen hátrányai vannak mi a jó tulajdonság hány foot fordul???
Én maximálisan meg voltam vele elégedve. Mondjuk hangosabb volt, mint a G25, de egy nagyon stabil, megbízható kormányról van szó.
Az eredeti kormánykeréken szerintem elég balf@ helyen vannak a "pillangókapcsolók", amik tulképpen nem is azok, s nekem nehezen is volt kezelhető. Így elég hamar moddingra került sor anno (amint megcsinálták az adaptert hozzá ;) ).
900°-ot is képes fordulni, de én 540-en használtam.
Hogy megéri-e? Attól függ, mennyiért. :)
"3,..2,..1,..RAJT!!!!!!!.................Nno!"

Nagy 'Bivaly' Krisztián

goyo
RBR Fan aktív tag

Re: Kormányproblem!

Hozzászólás Szerző: goyo » 2008 hétf. jan. 14 15:12

goyo @ 2008 Szer. Jan. 09 00:11 írta:Emberek! nagyon nagy szükségem lenne egy Logitech Formula Force EX szakértőre! A lényeg, hogy még mindig megmaradt a problémám, miszerint el-el húz a kormányom még egyenesben is kicsit ide, kicsit oda, kanyarokban ráhúz, elenged, ellenkormánynál eszébe jut, hogy dolga van, aztán rásegít tök feleslegesen...
Már túl vagyok minden beállításon, újrahúztam még az RBR-emet is, amihez bő 1 éve lényegében hozzá sem nyúltam! Új driver, régi origi driver, tök mindegy, a helyzet változatlan! Ja darabokra szedtem a kicsikét, nagytakarítás, zsírozás, ezen semmi változás!
Kormánymotorra tudok már csak gyanakodni, mit tudok tenni ? ? ? :confused2: :confused2: :think:
:confused2: :confused2:
Igazán köszönöm a válaszokat! :respect:
KépKép
KépKépKép

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2008 hétf. jan. 14 15:26

Balogh Sandor @ Hétf. Jan. 14, 2008 10:14 írta:Hali!

A lefutott versenyek .csv típusú file kiterjesztését hogyan tudom (mivel) kinyitni, kinyomtatni? :confused2:

Excel :)
Opel Astra GSi N3 :)

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2008 hétf. jan. 14 16:08

Retkes Péter @ 2008 Hétf. Jan. 14 15:26 írta:Excel :)
:omg2:
Bazzz.....
Köszi! :respect:

LADAkiraly
Vendég

Hozzászólás Szerző: LADAkiraly » 2008 hétf. jan. 14 17:12

Tisztelt Retkes Péter Úr!

olvasgattam kicsit a régebbi időkről, és én úgy látom kb ugyan az a problémánk. Esetleg ha neked sikerült megoldani ezt a kilépegetős dolgot, megköszönném ha röviden leírnád hogy hogyan sikerült.
előre is köszi

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2008 hétf. jan. 14 17:31

LADAkiraly @ Hétf. Jan. 14, 2008 17:14 írta:Tisztelt Retkes Péter Úr!

olvasgattam kicsit a régebbi időkről, és én úgy látom kb ugyan az a problémánk. Esetleg ha neked sikerült megoldani ezt a kilépegetős dolgot, megköszönném ha röviden leírnád hogy hogyan sikerült.
előre is köszi
Szia!

Ne urazz lécci, az urak máshol vannak. :)

Teljesen nem vagyok tisztába a kilépegetős problémával, elképzelhető, hogy a letöltések között lévő z.dll nincs bent neked a plugins mappába, és azért lépeget ki. Ha nem erről van szó, kérlek írd le pontosabban, hogy mikor és hol lép ki rendszeresen..

:)
Opel Astra GSi N3 :)

LADAkiraly
Vendég

Hozzászólás Szerző: LADAkiraly » 2008 hétf. jan. 14 17:40

Retkes Péter @ 2008 Hétf. Jan. 14 17:31 írta:Szia!

Ne urazz lécci, az urak máshol vannak. :)

Teljesen nem vagyok tisztába a kilépegetős problémával, elképzelhető, hogy a letöltések között lévő z.dll nincs bent neked a plugins mappába, és azért lépeget ki. Ha nem erről van szó, kérlek írd le pontosabban, hogy mikor és hol lép ki rendszeresen..

:)
Akkor Szia:)

na most újat mondtál, mert a z.dll mindenhol volt nekem már csak a plugin mappában nem. de most betettem. a gondom az hogy a game betölti a pályát, és épp amikor a következő másodpercben lépne be a pályára kilép vissza a windowsba. kb 10 esetből 3 szor kilép. minden ilyen kilépéskor létrehoz 1 dmp fájlt a főkönyvtárba. kb ennyi

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 hétf. jan. 14 18:09

LADAkiraly @ 2008 Hétf. Jan. 14 17:40 írta:Akkor Szia:)

na most újat mondtál, mert a z.dll mindenhol volt nekem már csak a plugin mappában nem. de most betettem. a gondom az hogy a game betölti a pályát, és épp amikor a következő másodpercben lépne be a pályára kilép vissza a windowsba. kb 10 esetből 3 szor kilép. minden ilyen kilépéskor létrehoz 1 dmp fájlt a főkönyvtárba. kb ennyi
Nekem ilyen akkor van mikor a nem megfelelő a fizika a kocsinak.Betöltési kép után kilép egyből.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 hétf. jan. 14 18:29

Srácok!A 06-os fabianak nincs lámpasora?Mert nem birom kirakni!A 05-ös nél viszont sikerül!Tipp? :confused2: :confused2: :confused2:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 hétf. jan. 14 18:38

astrati @ Hétf. Jan. 14, 2008 6:29 pm írta:Srácok!A 06-os fabianak nincs lámpasora?Mert nem birom kirakni!A 05-ös nél viszont sikerül!Tipp? :confused2: :confused2: :confused2:
A 05-öst használja mind a két autó,a 2006-os is,meg a 2005-ös is! ;)
Tehát a nagy lámpasoros van bent mind a kettőnek! ;)

Pazmandi Peti
[TVR] Tag

Hozzászólás Szerző: Pazmandi Peti » 2008 szer. jan. 16 14:01

Pár kérdés, ami nem idevágó, de kíváncsi vagyok és máshova nem nagyon tudtam, tudom beírni.

Szóval lassan több mint egy éve, hogy elkezdtem az RBR-t, de pár csurranó cseppenő pontocskán kívül igazi sikerélményem még nem volt.
Szerintetek mennyi a beletanulási idő?

Hogyan lehet gyorsabbá válni? Olvasgattam itt hotlapolásról és ilyenekről, de ha még valakinek van valamilyen módszere arra, hogy hogyan tud Ő gyorsulni és ezt elmondaná, azt szívesen venném.

Illetve még egy kérdés, akinek olyan kormány van (DFPro, G25) ami 900 fokot tud fordulni, azoknak hány fok van beállítva?
Van egy spanyol srác, Ő azt javasolta, hogy állítsam 620 fokra, mert az úgy jobb.
Van benne igazság?

Szóval ezek volnának, ha tudtok és van kedvetek írni, akkor azt szívesen veszem.
Előre is köszönöm, Peti.
"ó a csudimudiba!"

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2008 szer. jan. 16 14:18

Peeetike @ 2008 Szer. Jan. 16 14:01 írta: Szerintetek mennyi a beletanulási idő?

Hogyan lehet gyorsabbá válni? Olvasgattam itt hotlapolásról és ilyenekről, de ha még valakinek van valamilyen módszere arra, hogy hogyan tud Ő gyorsulni és ezt elmondaná, azt szívesen venném.
Hát nem én fogom megmondani a nagy igazságot...
Én 2 hónapja kezdtem de borzasztóan messze van még az eleje.
Ami biztos: kegyetlenül be kell tanulni a pályákat!!!
Ha vágja az ember akkor nekem legtöbbet egy jó replay meredt bámulása segített.
Falstonon mentem vagy 100x N-essel. 3:57 alá képtelen voltam bemenni. Atán Retkes Peti átküldött egy Replayt. SubN12-vel szaladt rajta egy 1:47-es időt. Megnéztem vagy 10x egymás után. Rászaladtam és elsőre mentem én is 1:49-et. Azonnal 8-at javultam. Ez is lehet egy módszer.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sanya 2008 szer. jan. 16 14:54-kor.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 szer. jan. 16 14:25

Balogh Sandor @ Szer. Jan. 16, 2008 3:18 pm írta:Hát nem én fogom megmondani a nagy igazságot...
Én 2 hónapja kezdtem de borzasztóan messze van még az eleje.
Ami biztos: kegyetlenül be kell tanulni a pályákat!!!
Ha vágja az ember akkor nekem legtöbbet egy jó replay meredt bámulása segített.
Falstonon mentem vagy 100x N-essel. 3:57 alá képtelen voltam bemenni. Atán Retkes Peti átküldött egy Replayt. SubN12-vel szaladt rajta egy 1:47-es időt. Megnéztem vagy 10x egymás után. Rászaladtam és elsőre mentem én is 1:49-et. Azonnal 6-ot javultam. Ez is lehet egy módszer.
ez a lényege ;)
HFRT Team

efroland
RBR Fan

Kormány gondok

Hozzászólás Szerző: efroland » 2008 szer. jan. 16 16:13

Hali mindenki!

Van egy kis kormánygondom vista alatt, és erre szeretnék gyógyírt valakitől. A bibi a következő. Van egy Logitech MOMO kormányom, és a RB Rally alatt eltűnik a force feedback. Nem értem miért, mert a vezérlőpultban látja a kormányt, és ott működik is, de a játékban egyátalán nem. Világít a visszajelző led, de mégsem történik semmi a játékban. Ha elengedem visszaáll középre, pedig az is ki van kapcsolva.
Ez így elég zavaró, mert az xp-n jól működött a cucc. Minden jótanácsot elfogadok!!!

Előre is kösz nektek: Roland
HoHér Rally Garázs (Ex FRT WRC)

Geridoc
RBR Fan

Re: Kormány gondok

Hozzászólás Szerző: Geridoc » 2008 szer. jan. 16 16:25

efroland @ 2008 Szer. Jan. 16 16:13 írta:Hali mindenki!

Van egy kis kormánygondom vista alatt, és erre szeretnék gyógyírt valakitől. A bibi a következő. Van egy Logitech MOMO kormányom, és a RB Rally alatt eltűnik a force feedback. Nem értem miért, mert a vezérlőpultban látja a kormányt, és ott működik is, de a játékban egyátalán nem. Világít a visszajelző led, de mégsem történik semmi a játékban. Ha elengedem visszaáll középre, pedig az is ki van kapcsolva.
Ez így elég zavaró, mert az xp-n jól működött a cucc. Minden jótanácsot elfogadok!!!

Előre is kösz nektek: Roland
Nekem XP-G25 u.ezt csinálta, amikor felraktam a Logitech oldalról letöltött friss szoftvert!?.Aztán visszaraktam azt a szoftvert, amit a kormányhoz kaptam, és így újból zsír.Neked melyik van fent?

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 szer. jan. 16 17:44

Geridoc @ Szer. Jan. 16, 2008 5:25 pm írta:Nekem XP-G25 u.ezt csinálta, amikor felraktam a Logitech oldalról letöltött friss szoftvert!?.Aztán visszaraktam azt a szoftvert, amit a kormányhoz kaptam, és így újból zsír.Neked melyik van fent?
az lgs501-essel jó ,nem?
HFRT Team

Geridoc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Geridoc » 2008 szer. jan. 16 17:50

NyilasM @ 2008 Szer. Jan. 16 17:44 írta:az lgs501-essel jó ,nem?
:( .Azzal csinálja azt, amit Efroli írt.

Geridoc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Geridoc » 2008 szer. jan. 16 17:51

Bocsi. efroland

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 szer. jan. 16 17:56

Geridoc @ Szer. Jan. 16, 2008 6:50 pm írta::( .Azzal csinálja azt, amit Efroli írt.
akkor nem tom...itt van 2féle ....talán

http://www.logitech.com/index.cfm/441/320&cl=hu,hu
HFRT Team

efroland
RBR Fan

A kormány

Hozzászólás Szerző: efroland » 2008 szer. jan. 16 18:07

Na hali!

Kipróbáltam mindenféle dolgokat, közöttük azt is amit írtatok a régi új driver felrakásával is, de ugyanaz a bibi. Semmi változás. Már a visztát is upgradeltem, próbáltam a directx vezérlőt is birizgálni, de semmi. Ugyanaz. A játékban megszűnik a feedback. De sebaj, majd rájövök!
Addigis! Csüggedek, és nem indulok a következő körben, mert egyszerűen nem érzem, hogy merre megy az autó...

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Re: A kormány

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 szer. jan. 16 18:25

efroland @ Szer. Jan. 16, 2008 7:07 pm írta:Na hali!

Kipróbáltam mindenféle dolgokat, közöttük azt is amit írtatok a régi új driver felrakásával is, de ugyanaz a bibi. Semmi változás. Már a visztát is upgradeltem, próbáltam a directx vezérlőt is birizgálni, de semmi. Ugyanaz. A játékban megszűnik a feedback. De sebaj, majd rájövök!
Addigis! Csüggedek, és nem indulok a következő körben, mert egyszerűen nem érzem, hogy merre megy az autó...
Bobák Norbinak ua volt a problémája,ha felébred majd leirja ide..... ;)
HFRT Team

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Re: A kormány

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2008 szer. jan. 16 18:29

efroland @ Szer. Jan. 16, 2008 6:07 pm írta:Na hali!

I had this problem too with VISTA32+RBR+Logitech.

The fix is the next:

1. Go to registry editor (Start button and then click the "run" button; in the small window type: "regedit" (without quotes), press enter; the registry editor appears)

2. Use the 'directory tree' on the left side and go to this directory:
HKEY_CURRENT_USER>System>CurrentControlSet>Control>MediaProperties>PrivateProperties>Joystick>OEM

3. Under this directory delete all the entries that start with "VID_" (without quotes).

4. Reconnect the USB device (MOMO Wheel) to another USB port (just to be safe); Vista should recognize the wheel ...

5. That's it. Go play RBR!

THX for BH user "raw"
ÜDV :Ex[HFRT]VFTS

Kép

SALGÓ A.S.E.

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2008 szer. jan. 16 18:30

Remélem neked is müxik majd. Nekem egyből megjött a FF...
ÜDV :Ex[HFRT]VFTS

Kép

SALGÓ A.S.E.

efroland
RBR Fan

A kormány

Hozzászólás Szerző: efroland » 2008 szer. jan. 16 18:41

Na ez beszarás...
Ha fejem tetejére állítanak akkor se jövök rá erre...
Hálás köszönet!!!

Köszönettel: Fehér Roland

adamka86
Vendég

Hozzászólás Szerző: adamka86 » 2008 szer. jan. 16 22:15

Sziasztok!
Egy érdekes problémával fordulnék hozzátok, amire azóta nem találok megoldást hogy megvettem a játékot. Az a helyzet, hogy teljesen jól feltelepül a játék, elindítom (modok nélkül, de 1.01-es és 1.02-es patch-csel), és vagy még a menüben, vagy a gyors elején, még annál a résznél lefagy az egész, ahol a kamera "körbejárja" az autót. Néha ha végig tudok menni akkor a szakasz végén csinálja ugyanezt, bajnokságot nem tudok elkezdeni sem. Reinstall tucatnyi alkalommal megvolt, nem segített, próbáltam új video driverrel, régivel, új directx-szel, új videókártyával, új kormánnyal, semmi nem javult.
A minimum konfig megvan, a gép nincs túlhúzva.
Technikai info, hátha segít: A64 2800+, 512DDR, MSI Radeon 9600 Pro, előtte 9550 volt, SB Live 5.1, egy Hitachi (160GB/8MB), egy Samsung(160GB/8MB) és egy WD vinyó(80GB/2MB), Logitech MOMO... egyszerűen már nem tudom mihez kezdjek.
Bocsi hogy ilyen hosszú lett, és köszi előre is a segítséget!

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 szer. jan. 16 23:04

adamka86 @ 2008 Szer. Jan. 16 22:15 írta:Sziasztok!
Egy érdekes problémával fordulnék hozzátok, amire azóta nem találok megoldást hogy megvettem a játékot. Az a helyzet, hogy teljesen jól feltelepül a játék, elindítom (modok nélkül, de 1.01-es és 1.02-es patch-csel), és vagy még a menüben, vagy a gyors elején, még annál a résznél lefagy az egész, ahol a kamera "körbejárja" az autót. Néha ha végig tudok menni akkor a szakasz végén csinálja ugyanezt, bajnokságot nem tudok elkezdeni sem. Reinstall tucatnyi alkalommal megvolt, nem segített, próbáltam új video driverrel, régivel, új directx-szel, új videókártyával, új kormánnyal, semmi nem javult.
A minimum konfig megvan, a gép nincs túlhúzva.
Technikai info, hátha segít: A64 2800+, 512DDR, MSI Radeon 9600 Pro, előtte 9550 volt, SB Live 5.1, egy Hitachi (160GB/8MB), egy Samsung(160GB/8MB) és egy WD vinyó(80GB/2MB), Logitech MOMO... egyszerűen már nem tudom mihez kezdjek.
Probáld ki az alaplapi hangal is. ( 5.1 ideiglenesen ki)
Bocsi hogy ilyen hosszú lett, és köszi előre is a segítséget!
Próbáld ki az alaplapi hangal is (5.1 ideiglenesen ki)

Hancsak Peti
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hancsak Peti » 2008 csüt. jan. 17 07:39

Kérés! Tudnátok nekem küldeni replayeket némi fejlődés érdekében!Előre is köszi!

Geridoc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Geridoc » 2008 csüt. jan. 17 07:49

Balogh Sandor!

Az hiszem beindítottad a replay businesst. :D

adamka86
Vendég

Hozzászólás Szerző: adamka86 » 2008 csüt. jan. 17 09:15

fsasa @ 2008 Szer. Jan. 16 23:04 írta:Próbáld ki az alaplapi hangal is (5.1 ideiglenesen ki)
olyat is próbáltam már, az sem volt megoldás, de köszi :)

kocsis_balazs_
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kocsis_balazs_ » 2008 csüt. jan. 17 09:16

adamka86 @ 2008 Csüt. Jan. 17 09:15 írta:olyat is próbáltam már, az sem volt megoldás, de köszi :)
Plugin mappában a Z.dll bent van ?
MRBR - Kincses Rally Team R2 N3 - Lada Kalina

adamka86
Vendég

Hozzászólás Szerző: adamka86 » 2008 csüt. jan. 17 10:16

kocsis_balazs_ @ 2008 Csüt. Jan. 17 09:16 írta:Plugin mappában a Z.dll bent van ?
igen, azt még az első mod autóval együt betettem...

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 pén. jan. 18 15:45

Sziasztok! Még uj vok az iparban és rohadt nagy problémám van. Mé nem nyerem meg a lottó ötöst????? :D :D

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 pén. jan. 18 23:21

Nekem nem nyitja meg a replayket!Azt írja ki,hogy a fájl tipus nem támogatott!Segítség!!! :( Ilyenkor mi van? :(
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Pazmandi Peti
[TVR] Tag

Hozzászólás Szerző: Pazmandi Peti » 2008 szomb. jan. 19 07:26

astrati @ 2008 Pént. Jan. 18 23:21 írta:Nekem nem nyitja meg a replayket!Azt írja ki,hogy a fájl tipus nem támogatott!Segítség!!! :( Ilyenkor mi van? :(
Mivel akarod megnyitni? :rolleyes:
"ó a csudimudiba!"

Gregsti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gregsti » 2008 szomb. jan. 19 08:23

Sziasztok!
Segitsegre van szuksegem. Eddig XP-m volt semmi gond. Az uj gepemen Vista van es a plugin nem mukodik. Amikor a download felirat megjelenik a progi betoltesekor egy hibauzenetet kapok, hogy bezarodik a program.

Ez van az uzenetben:
Problem signature:
Problem Event Name: BEX
Application Name: RichardBurnsRally_SSE.exe
Application Version: 0.0.0.0
Application Timestamp: 417920d3
Fault Module Name: RSFstub.dll
Fault Module Version: 0.0.0.0
Fault Module Timestamp: 4703ed28
Exception Offset: 0000203e
Exception Code: c000000d
Exception Data: 00000000
OS Version: 6.0.6000.2.0.0.768.3
Locale ID: 1033
Additional Information 1: 0402
Additional Information 2: 7fbc508c8161f421ea63537f55afb2c1
Additional Information 3: d25f
Additional Information 4: e282431cc08f068ebc64e39261cf8bf9

Remelem valaki erti?
Elore is koszi, Gigi

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 szomb. jan. 19 10:48

Peeetike @ 2008 Szomb. Jan. 19 07:26 írta:Mivel akarod megnyitni? :rolleyes:
Hát media playerel.Az nem jo vagy mi kell hozzá? :confused2: :confused2:

suminator
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: suminator » 2008 szomb. jan. 19 11:01

astrati @ 2008 Szomb. Jan. 19 10:48 írta:Hát media playerel.Az nem jo vagy mi kell hozzá? :confused2: :confused2:
Csak a játékban tudod megnézni.Fömenü-játékosprofil-visszajátszások...ergo, a játék raplay mappájába kell hogy legyen, vagy ide kell másolnod ha kapsz valakitöl, fontos hogy az 5-ös sloton neked is az az autó legyen, mint a visszajátszásban, különben nem tudod visszanézni :)
AMD 64 3000+, 2900 GT, G 25

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 szomb. jan. 19 11:38

Kószónóm. :up:

Makey
Vendég

Hozzászólás Szerző: Makey » 2008 hétf. jan. 21 16:23

Sziasztok!

1 nagy problémám lenne, amire eddig még nem találtam megoldást.
Imádom ezt a játékot, de kb. 1 perc játék után eltűnnek a tereptárgyak, igy nem tudom mi hol van és össze vissza törik az autó mire a pálya végére érek. Találkozott már valaki ezzel a problémával?
Megoldás rá??
1.01 1.02 patch fennt van.
Előre is köszi.

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2008 hétf. jan. 21 16:36

Makey @ 2008 Hétf. Jan. 21 16:23 írta:Sziasztok!

Imádom ezt a játékot, de kb. 1 perc játék után eltűnnek a tereptárgyak, igy nem tudom mi hol van és össze vissza törik az autó mire a pálya végére érek. Találkozott már valaki ezzel a problémával?
Megoldás rá??
Előre is köszi.
Milyen vidi kártyád van? 64MB-ok? Ha gyengébb, akkor ott lehet a hiba!

adamka86
Vendég

Hozzászólás Szerző: adamka86 » 2008 hétf. jan. 21 20:24

Makey @ 2008 Hétf. Jan. 21 16:23 írta:Sziasztok!

Megoldás rá??
Előre is köszi.
nekem a notebookom csinálja azt, abban egy integrált, de 128 megás intel videókártya van

Válasz küldése