Autók az RBR-ben II (beszélg.új és régi autókról)

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Re: Autók az RBR-ben II (beszélg.új és régi autókról)

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2011 vas. aug. 14 12:04

NyilasM írta: amugy+ gyakorlok egy kicsit mert én+ csak a múlthéten telepítettem föl először az RBR-t...kezd tetszeni :rolleyes:
:D

subzero
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: subzero » 2011 vas. aug. 14 13:08

NyilasM írta:
subzero írta:
Hogy lehet beakadni a hídba? :confused2: Nekem még nem sikerült, pedig van néhány híd mondjuk az angol pályákon.
Meg nem ma kezdtem a játékot. :D
Nemtom... kb ugy mint ahogy a prospeckten a kátyúba.... amugy+ gyakorlok egy kicsit mert én+ csak a múlthéten telepítettem föl először az RBR-t...kezd tetszeni :rolleyes:
Miért ott hogy lehet felakadni? Viccen kívül kérdem mert eddig nem tört ilyen velem.
Kép
Akinek kell valós belső nézet, szóljon, tudok neki csinálni.

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 vas. aug. 14 16:58

NyilasM írta:Ezt mondja+ vki. hozzáértő...mármint hogy ez miért van???????????
...a faszom bele a modellbe hogy fel van az égbe emelve ,de mégis beleakad a hídba...kurv.ra nem érdekel hogy hogy néz ki,mert ha látom akkor már mind1... de hogy ilyen fos elbaszások vannak benne ...háát igy egy raklap szar :down: :down: :down: :down: :down: ilyen tekintetben kiválasztottam a 2 legszarabb autót( N14 urt.... Focus09) ...az urt-t pl. hiába emelem, az égig ,a modell a játékban nem követi,a focusnál+ mind1 mert beleakad minden szarba egy 350mmmm-es rugóhossznál is...

Szépség v. minőség??vagy a modellekből adódóan nem tudták ezt megoldani(sem a csehek,sem a franciák ill. gondolom ua. a modell...magyaron nem próbáltam...) vagy nem érdekelte a készítőt csak az hogy szép legyen...(egy olyan szemszögéből aki versenyezni akar az csak másodlagos szempont...)
Milyen kocsivan van problémád és melyik pluginon???

Vagy többel is és ilyen szempontbol az n14 és a focus09 a legroszabb??

Mit értel a beleakdáson? Megaáll a kocsi 0ra vagy csak megdobja valahogy a kocsit a kátyú/hid???
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2011 vas. aug. 14 19:37

atiwrc írta:
...a faszom bele a modellbe hogy fel van az égbe emelve ,de mégis beleakad a hídba...kurv.ra nem érdekel hogy hogy néz ki,mert ha látom akkor már mind1... de hogy ilyen fos elbaszások vannak benne ...háát igy egy raklap szar :down: :down: :down: :down: :down: ilyen tekintetben kiválasztottam a 2 legszarabb autót( N14 urt.... Focus09) ...az urt-t pl. hiába emelem, az égig ,a modell a játékban nem követi,a focusnál+ mind1 mert beleakad minden szarba egy 350mmmm-es rugóhossznál is...

Szépség v. minőség??vagy a modellekből adódóan nem tudták ezt megoldani(sem a csehek,sem a franciák ill. gondolom ua. a modell...magyaron nem próbáltam...) vagy nem érdekelte a készítőt csak az hogy szép legyen...(egy olyan szemszögéből aki versenyezni akar az csak másodlagos szempont...)

Mit értel a beleakdáson? Megaáll a kocsi 0ra vagy csak megdobja valahogy a kocsit a kátyú/hid???
Nekem prospect ridge 2-n a célba érkezés szokott necces lenni, néha olyan mintha fal lenne a rács, olyankor idegesítő ha nincs utána szervíz :banghead:

N3 205-el többször elakadtam már ott!
Kép

bence100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bence100 » 2011 vas. aug. 14 20:18

Gondolom, a hídnak a szélén akad meg a kocsi orra! Az ott tuti tk. Meg nekem a 306 N3 PR-eken a kátyúk szoktak felboritani meg az autó elejét a magasba repíteni!
Magyar Országos RTE Bajnokság 2012
http://mo-rte.blogspot.com/

Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2011 vas. aug. 14 20:21

bence100 írta:Gondolom, a hídnak a szélén akad meg a kocsi orra! Az ott tuti tk. Meg nekem a 306 N3 PR-eken a kátyúk szoktak felboritani meg az autó elejét a magasba repíteni!
Ha nem a rács közepén megyek akkor ott tuti tk volt egy időben azóta sokat változtattam az autó beállításán meg odafigyelek rá, hogy középen érjek célba, szóval nem tudom mi a helyzet, és most nem is próbálom ki mert sajna köpött a maci. :rolleyes:
Kép

Nagy Márk
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nagy Márk » 2011 vas. aug. 14 20:58

atiwrc írta:

Nálam ugyanez a probléma, eddig azt hittem a beállításom nem jó, de akkor másnál is van ilyen.
Magyar pluginon Ford Focus WRC 06-nál van az hogy Prospect Ridge II-n a célnál van a rács ott mindig fent akad az autó,
én csak úgy tudok átmenni rajta ha majdnem 0-ra fékezem az autót és átgurulok rajta,ha nem lassítok tönkremegy a motor.
Prospect Ridge II-n és Sweet Lamb-on az úthibáknál feldobja a kocsi elejét.
Shepherds Shield-en ha a kocsi eleje nekiér a híd szélének tönkremegy a motor.
Hiába állítom a magasságot 350-re akkor is ugyan ez van.

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2011 vas. aug. 14 21:35

Nagy Márk írta: Shepherds Shield-en ha a kocsi eleje nekiér a híd szélének tönkremegy a motor.
Hiába állítom a magasságot 350-re akkor is ugyan ez van.

Sose az ütközik ami láttok. Hanem láthatatlan kevesebb poligonszámú dobozok. Az most egy jó kérdés hogy a kocsi felemelésével, a hozzá tartozó ütköződoboz emelkedik e. Illetve az is kérdés hogy a hídnak van e ütközésmodellje külön, vagy ténylegesen a modell szolgáltatja az ütközést.
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 hétf. aug. 15 12:05

atiwrc írta:

No hát akkor a FocusWRC modellel mindenhol baj van,ezek szerint.A csehen hasonlót az A8 celicával (is)tapasztaltam(magas murva setup,és mégis beleakadt a rácsba)..valamint a francián az N14URT-vel(de ott aszfalt módban 300mm rugóhossznál is a "földön"marad a modell...).
A mostani eset előtt hibáztam és a híd peremére mentem(bár lehet mellé :rolleyes: ;) )és egy pillanatra 0-ra állt majd feldobott és motor-váltó kaput.... ,viszont egy subiWRC-vel(többekközt) majd hogy nem a híd mellett is el lehet menni....talán a francián a kisebb kat.-os autóknál(N1-3)van sok olyan aminél a modell nem "követi"a setup állítást(marad a földön) és ezért bele is akad mindenbe,persze ez már csak hibázáskor derül ki(kivéve a prospecteket),mert normális esetben azért az úton elmegy(de az biztos hogy ha az angolokon nem ugy megy rá az ember a hídra hogy a mértani közepén akkor annyi...biztos legalább 20cm-es kerékcsavarok vannak és hozzáér a híd pereméhez).
De most hogy így eszembejut a DS3-at is megborította a PR2-n a célelőtt kb 500-m-re levő kátyú és régebben az s2000-el is volt hasonló baj(de az lehet orvosolva lett,nemtom,nem használom).
HFRT Team

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 hétf. aug. 15 12:14

Egyébként ne csak a rugóhosszot vegyétek figyelembe, mert pl. ha puha a rugókeménység, akkor nem emeli fel, tehát egy keményebb rövidebb rugóval lehet, hogy magasabban van, mint a hosszú puhával. Érdemes a geometriánál figyelni a hasmagasságot, és ott is állítani, mert ez is lehet a gond.

Kardos Lajos
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kardos Lajos » 2011 hétf. aug. 15 12:24

Jó hogy erről beszélgettek,eddig sosem fordult ilyen elő velem...eddig :) Viszont az az érdekes hogy van részidőm a sheperds-en pedig kifagyott a játék még az első időellenőrző előtt.Lehet hogy csak a kép állt meg és az óra számolt tovább? :think: Amúgy tényleg lehet hogy nem mindegy milyen autóval küldöd át rajta,mert nekem eddig sosem csinálta(csak ha patakba is fordultam),de most próbálgatom a micu wrc-t és ezzel rögtön elsőre,ráadásul nem is vágtam nagyon

rallydriver
Vendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallydriver » 2011 hétf. aug. 15 16:01

Próbálkozom a VFTS gépháztetős nézetét beállítani ami a Celicához lett beállítva majdnem jó csak a gépháztető bal oldala felé néz a kamera. ez van beállítva : Pos=-0.000000 1.145299 -1.668993 na most mi szerint kell a számokat megadni? úgy értem mint már le volt írva "az első érték azt jelöli, hogy a kamera szélirányban tehátbalra vagy jobbra tartózkodik. a második a kamera magasságát, a harmadik pedig azt, hogy az autó közepétől mennyire van előre vagy hátra." ByTusy"
eddig ok. de a 0-hoz képest merre kell írni a számokat?? Köszönöm előre is!

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 hétf. aug. 15 16:53

rallydriver írta:Próbálkozom a VFTS gépháztetős nézetét beállítani ami a Celicához lett beállítva majdnem jó csak a gépháztető bal oldala felé néz a kamera. ez van beállítva : Pos=-0.000000 1.145299 -1.668993 na most mi szerint kell a számokat megadni? úgy értem mint már le volt írva "az első érték azt jelöli, hogy a kamera szélirányban tehátbalra vagy jobbra tartózkodik. a második a kamera magasságát, a harmadik pedig azt, hogy az autó közepétől mennyire van előre vagy hátra." ByTusy"
eddig ok. de a 0-hoz képest merre kell írni a számokat?? Köszönöm előre is!
Kipróbálod! merre megy el ha beirsz egy nagoybb értéket -1 vagy -0.5 és rájösz ;)
Kép

rallydriver
Vendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallydriver » 2011 hétf. aug. 15 18:33

Az a gondom hogy így próbáltam de nem reagált rá illetve nem látszott hogy mozgott volna hiába növeltem a számot.
Úgy kell értelmezni hogy az első szám az egész és a pont a tizedes vessző utána pedig tizedek, századok, ezredek?

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2011 hétf. aug. 15 18:36

rallydriver írta:Az a gondom hogy így próbáltam de nem reagált rá illetve nem látszott hogy mozgott volna hiába növeltem a számot.
Úgy kell értelmezni hogy az első szám az egész és a pont a tizedes vessző utána pedig tizedek, századok, ezredek?

Igen, ne kis számokkal próbáld ki, hanem írj 1.145299 helyett 2.145299-t akkor meglátod merre rakja a kamerát.
Ja és ne feledkezz el arról, hogy a játékban bonnet2 kamerát lehet csak állítani, és a játékon belül is azt kell beállítanod, hogy lásd is mit változtattál! ;)
Kép

rallydriver
Vendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallydriver » 2011 hétf. aug. 15 18:45

Ohh én a cam_internalt állítgattam.... nem azt kell??? :think: :omg:
Hogy lehet képet készíteni a játékból egy adott pillanatról?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rallydriver 2011 hétf. aug. 15 18:46-kor.

Kardos Lajos
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kardos Lajos » 2011 hétf. aug. 15 18:45

Tusy írta:
rallydriver írta:Az a gondom hogy így próbáltam de nem reagált rá illetve nem látszott hogy mozgott volna hiába növeltem a számot.

Igen, ne kis számokkal próbáld ki, hanem írj 1.145299 helyett 2.145299-t akkor meglátod merre rakja a kamerát.
Ja és ne feledkezz el arról, hogy a játékban bonnet2 kamerát lehet csak állítani, és a játékon belül is azt kell beállítanod, hogy lásd is mit változtattál! ;)
Na ezt jó olvasni!Rallydriver,ha megvagy a ladával átküldöd a számot?Én addig megpróbálkozok a micu 2005 wrc-vel,annak ugyanis nagyon gáz a belseje...Illetve az hogy olyan messziről nézel ki mintha barlangban lennél

rallydriver
Vendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallydriver » 2011 hétf. aug. 15 18:51

Persze ha sikerül kiszenvednem akkor kiírom. De ha valamelyik profi kollégának van kedve segíteni szívesen veszem :respect:
Csak hogy lássam mit is kellene csinálnom...

Áhh nem megy :confused2: most meg a kocsi alvázát mutatja... :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rallydriver 2011 hétf. aug. 15 19:00-kor.

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2011 hétf. aug. 15 18:59

Régen a technikai problémák totyikba leírtam hogyan kell bemásolom ide:

"Leírom, hol mit kell állítani mert más is érdeklődött!

Először azt hittem, hogy a lökhárítón lévő kamerával meg lehet oldani de nem, mert ez a kamera a kocsiszekrényt nem mutatja bárhova is teszed, a középen a műszerfalassal megoldható és a vezetőülésessel is ha valaki azt akarja.
A cars/autó/autó.ini-t megnyitod és itt kell babrálni:

Új:
[Cam_bonnet2]
FOV = 1.308997
Near = 0.150000
Pos = 0.000000 1.320615 -1.652244
Target = 0.000000 1.020615 -5.051043
Up = 0.000000 1.000000 0.000000

Eredeti:
[Cam_bonnet2]
FOV = 1.308997
Near = 0.150000
Pos = 0.000000 1.020615 -1.352244
Target = 0.000000 1.020615 -5.051043

Csak a kiemelt sort kell állítani, az első érték azt jelöli, hogy a kamera szélirányban tehátbalra vagy jobbra tartózkodik. a második a kamera magasságát, a harmadik pedig azt, hogy az autó közepétől mennyire van előre vagy hátra.
Érdemes tökölni még vele, nekem így most ez jó, amúgy is szeretem ha kicsit magasabban van a kamera jobban be tudom lőni a féktávokat, ha valakinek ez nem jön be, akkor a középső értéket pár tizeddel vegye lejjeb ;) ."

Ez a beállítás a S2000-es Fabiához készült és motorháztetős kamera, de ugyan úgy be lehet vinni akár a fülkébe is ha hátrébb teszed!!!!!
Kép

rallydriver
Vendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallydriver » 2011 hétf. aug. 15 19:09

Na ez működik! Talán kicsit lehet lejeb állítani de így is jó :)

Sikerült ráéreznem a dologra :) Nekem ez a beállítás teljesen használható :

[Cam_bonnet2]
FOV = 1.308997
Near = 0.150000
Pos = 0.000000 1.000615 -1.652244
Target = -0.001001 0.980908 -5.091359

Köszönöm a segítséget!! :respect:
Az még mindig érdekel hogyan lehet képet csinálni a játékból.... :think:

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 hétf. aug. 15 19:23

rallydriver írta:

Köszönöm a segítséget!! :respect:
Az még mindig érdekel hogyan lehet képet csinálni a játékból.... :think:
F11 lenyom....
HFRT Team

rallydriver
Vendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallydriver » 2011 hétf. aug. 15 20:23

Köszönöm, és aztán hol találom meg a lépet?

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2011 hétf. aug. 15 20:26

rallydriver írta:Köszönöm, és aztán hol találom meg a lépet?
Az rbr könyvtáron belül a Screeshots mappában. ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

rallydriver
Vendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallydriver » 2011 hétf. aug. 15 20:37

:respect: :respect: :respect:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 hétf. aug. 15 21:52

A hasüreg bal oldalán, a 9-12 borda ív alatt helyezkedik el.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 hétf. aug. 15 21:55

Bóta Róbert írta:
A hasüreg bal oldalán, a 9-12 borda ív alatt helyezkedik el.
:nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2:
HFRT Team

rallydriver
Vendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallydriver » 2011 hétf. aug. 15 22:38

Jogos... :taps: :respect3:

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2011 kedd aug. 16 19:10

Újjabb A7es autó érkezhet.
Fufu mutatott egy képet a francia fórumon a Renault Clio Maxi kit-car template-jéről.
Lehet hogy hamarosan elkészül vele? :)
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2011 kedd aug. 16 21:33

Tudom, hogy "türelem autót" terem, így csak érdeklődnék mik vannak tervben?
Mondjuk Audi A3 (N4/A8), Sierra Cossie (A8), esetleg régebbi WRC-k várhatóak?
Tibi írta:Újjabb A7es autó érkezhet.
Fufu mutatott egy képet a francia fórumon a Renault Clio Maxi kit-car template-jéről.
Kép
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2011 kedd aug. 16 21:51

Code_79 írta:Tudom, hogy "türelem autót" terem, így csak érdeklődnék mik vannak tervben?

Hát én igazából csak arról beszéltem, hogy RBRhez jöhet ki új autó.
Kétség kívül van még egypár wrc amit én is nagyon hiányolok pl. cordoba, escort. Továbbá A8as kocsikat is adtak ki nemrég (Sierra, Legacy). Meg N be is lehetne 6os evo meg escort. De legjobb tudomásom szerint nem az összekerékhajtású autók bővítése van/lesz most terítéken.
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 szer. aug. 17 08:27

Tibi írta:
Code_79 írta:Tudom, hogy "türelem autót" terem, így csak érdeklődnék mik vannak tervben?

Hát én igazából csak arról beszéltem, hogy RBRhez jöhet ki új autó.
Kétség kívül van még egypár wrc amit én is nagyon hiányolok pl. cordoba, escort. Továbbá A8as kocsikat is adtak ki nemrég (Sierra, Legacy). Meg N be is lehetne 6os evo meg escort. De legjobb tudomásom szerint nem az összekerékhajtású autók bővítése van/lesz most terítéken.
Igen nem öszkerekeseket tervezünk berakni, másrészről a többi kathoz kicsit szabadabb kezet kaptunk, de a wrc fizikák kocsik ügyében más az illetékes.

Még mindig majd egy tucat félkész versenyauto várja hogy versenybe küldhessük és versenyauto alap várja hogy becsövezzék. ;)

Sajna japo csavo is rámoccan az europai kocsikra, lehet 1-2 kocsit hamarabb kiad mint mi. :mad2:
Kép

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2011 szer. aug. 17 13:22

Halló ! Kérdezni szeretném ,melyik N3-as kocsit ajánlják a nagyok?
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 szer. aug. 17 13:25

Ifj. Geringer Zoli írta:Halló ! Kérdezni szeretném ,melyik N3-as kocsit ajánlják a nagyok?
A "nagyok" nem N3-ban utaznak :smoker: :D

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2011 szer. aug. 17 13:50

akkor én vagyok a kicsi ,mert megkérdeztem... :)!
Kép

Ariel
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Ariel » 2011 szer. aug. 17 15:23

E30 M3-at a népnek! :D
Amúgy tényleg zsír, hogy mostanában felpörögtek a frissítések, köszönet érte! :respect:

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2011 szer. aug. 17 15:46

Ifj. Geringer Zoli írta:akkor én vagyok a kicsi ,mert megkérdeztem... :)!
306 ;)

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2011 szer. aug. 17 15:55

Ariel írta:E30 M3-at a népnek! :D
Amúgy tényleg zsír, hogy mostanában felpörögtek a frissítések, köszönet érte! :respect:
Eddig is pörgött, csak most készültek el :)
Sok munka van az autókba is és a pályákba is.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 szer. aug. 17 18:16

Bóta Róbert írta:
Ifj. Geringer Zoli írta:Halló ! Kérdezni szeretném ,melyik N3-as kocsit ajánlják a nagyok?
fúúúúú....de kicsi vk. ...amúgy a 206rözsó a legjobb...
HFRT Team

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2011 szer. aug. 17 19:10

:rock:
NyilasM írta:
Bóta Róbert írta:
fúúúúú....de kicsi vk. ...amúgy a 206rözsó a legjobb...
Kép

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2011 szer. aug. 17 20:12

Astra mit tud a pözsóhoz képest ?
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2011 szer. aug. 17 20:43

Szerintem sofőrtől függ d3
Ifj. Geringer Zoli írta:Astra mit tud a pözsóhoz képest ?
Kép
Kép

Voros G
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Voros G » 2011 szer. aug. 17 20:51

Ifj. Geringer Zoli írta:Astra mit tud a pözsóhoz képest ?
Neked mindegy mivel mész. :up:
Vörös Gábor Giorgio Garage Rally Team
http://giorgiogarage.info

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2011 szer. aug. 17 20:52

áháá, értem... akk nekem vmi erősebb kell :)
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 szer. aug. 17 21:00

Ifj. Geringer Zoli írta:áháá, értem... akk nekem vmi erősebb kell :)
52-es körte....az jóó ?? :think: :think: :D
HFRT Team

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2011 szer. aug. 17 23:36

az már sok is sztm....
Kép

petya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: petya » 2011 csüt. aug. 18 07:34

Ifj. Geringer Zoli írta:áháá, értem... akk nekem vmi erősebb kell :)
Szerintem te csináltass 1 taligát az RSF fejlesztőivel, és azzal menj. Akkor legalább tudnánk veled tartani a lépést, és a tempót!! Talán :think: :think:
NASCAR Everything Else Is Just A Game
Kép
Kép
Kép

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2011 csüt. aug. 18 09:53

Ne viccelj Petya, kimondottan lassú vagyok... :confused2:
Kép

Csg2
Vendég

Hozzászólás Szerző: Csg2 » 2011 csüt. aug. 18 15:38

Hey Ati, a small detail for the Astra Could you put the spoiler Xsara? I have been seeing real pictures and is almost the same. Would be more realistic :)

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2011 pén. aug. 19 13:35

Nem is lett olyan csúnya :), talán csak a háta. (Meg a belső nem olyan mint a valódinak) A templi kijött szóval néhány napon belül jöhet a kocsi is, bár azt irta most megy nyaralni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 pén. aug. 19 13:48

Másnak is villodzik esőben valami nem mozduló ablaktörlő az astra, octavia, xsara kocsiknál????

Nekem a pluginos rbrbe igen, másikba amit modoláshoz használok abba meg jó minden. Étnéztem az iniket minden full ugyanaz a kettő mappába mégis egyikbe jó másikba nem.
Kép

Válasz küldése