Cseh tournamentes élmények - és minden ami a Wally plugin

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 csüt. márc. 08 16:31

rallyfenegyerek @ Csüt. Márc. 08, 2007 14:8 írta:Aki utalt pénzt a cseheknek és meg is érkezett, az már tud rajta menni vagy még ott is várólista van?
Amig nem jön össze a lóvé, nem fog menni az szinte biztos. Mert ha megy akkor mindenki szarik bele az utalásba !
RBRChamp 2007 A8 egyéni 2. hely, csapat 1. hely, 2008 egyéni 3. hely, csapat 1. hely
I. Lada 2107 Kupa egyéni és csapat 1. hely
II. Lada 2107 Kupa egyéni 2. hely, csapat 1. hely
IV. Lada 2107 Kupa csapat 1. hely

Matizito74
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Matizito74 » 2007 hétf. márc. 12 11:32

Nos, sikerült a sima forint-átutalás is, ahogy a csehen le van írva:
A főoldalon "how to donate" link, ott pedig a magyar adatok.
Az "account number" sima magyar bankszámlaszám, a "transfer description"-t pedig be kell írni közleményként. Ennyi.
Se bankkártya, se devizaszámla, simán 2000 forint. Nagyon egyszerű, 3 nap alatt ért oda a csehekhez, 218 CZK-nak számolták el.

53.000 korona már megvan, de még mindig kevés a magyar! Hajrá!
Tóth Andris
Asus P5B, Core2Duo E6300, 3 GB Kingmax DDR2-800, Radeon HD5670, Samsung 226CW 22" LCD, Thrustmaster Rally GT

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 hétf. márc. 12 12:44

Matizito74 @ Hétf. Márc. 12, 2007 11:32 am írta:Nos, sikerült a sima forint-átutalás is, ahogy a csehen le van írva:
A főoldalon "how to donate" link, ott pedig a magyar adatok.
Az "account number" sima magyar bankszámlaszám, a "transfer description"-t pedig be kell írni közleményként. Ennyi.
Se bankkártya, se devizaszámla, simán 2000 forint. Nagyon egyszerű, 3 nap alatt ért oda a csehekhez, 218 CZK-nak számolták el.

53.000 korona már megvan, de még mindig kevés a magyar! Hajrá!
ahogy így elnézem a magyar plugin fejlesztési irányát, nem is nagyon lesz több magyar befizető a csehszaron... :) :) :)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 hétf. márc. 12 12:48

Finkoo[HUN] @ 2007 Hétf. Márc. 12 12:44 írta:ahogy így elnézem a magyar plugin fejlesztési irányát, nem is nagyon lesz több magyar befizető a csehszaron... :) :) :)
Hát szerintem se, sokan a magyar fekteknék a pénzüket, mint pl én is.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Matizito74
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Matizito74 » 2007 hétf. márc. 12 13:47

<OFF>
Én éveken keresztül csináltam egy bizonyos sportklub honlapját. Persze szimpátiából, tök ingyen. Javult-fejlődött, beleöltem egy csomó programozási órát, adatfeldolgozást, egyre több szabadidőm ment el rá, mert persze jött az igény, hogy "tudjon" egyre többet. Jó, rendben van, csinálom már! Lassan megugrott az internet-számlám (akkor még betárcsázós volt), megsokszorozódott a telefonszámlám, persze egyre több volt az elégedetlen, miért nincs már fenn, miért nem tudja ezt, stb, stb.
Egy idő után én is pénzt kértem érte. Szidtak ugyanúgy, ahogy most Ti a csehet. Van helyette egy sokkal-sokkal gyengébb, de az ingyenes, az a jó! Ez csak meg akar fejni minket, kabbe!
<ON>

Én tehát maximálisan megértem a cseheket, és ahogy csak tudom, megköszönöm nekik az EDDIGI munkájukat, ha semmit nem csinálnak ezután, akkor is... Másfél évet nyomtam velük, valami 30.000 km-t, ha ezért sajnálnék 2000 forintot, elásnám magam.

Ha így nemzetileg összefogtok, hogy nem ér havi 250 forintot a cseszar, bojkott, akkor mit várunk majdan a Magyar Plugin fogadtatásakor? A két plugin nem ellenség, könyörgöm! Én mind a kettővel játszani akarok!

Megnyugtatásul: ha majd kérik, nem 2000-t fogok a magyarba adni, hanem a sokszorosát. :D :D :D
Tóth Andris
Asus P5B, Core2Duo E6300, 3 GB Kingmax DDR2-800, Radeon HD5670, Samsung 226CW 22" LCD, Thrustmaster Rally GT

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2007 hétf. márc. 12 17:14

Matizito74 @ Hétf. Márc. 12, 2007 13:47 pm írta:
Én tehát maximálisan megértem a cseheket, és ahogy csak tudom, megköszönöm nekik az EDDIGI munkájukat, ha semmit nem csinálnak ezután, akkor is... Másfél évet nyomtam velük, valami 30.000 km-t, ha ezért sajnálnék 2000 forintot, elásnám magam.

Ha így nemzetileg összefogtok, hogy nem ér havi 250 forintot a cseszar, bojkott, akkor mit várunk majdan a Magyar Plugin fogadtatásakor? A két plugin nem ellenség, könyörgöm! Én mind a kettővel játszani akarok!

Megnyugtatásul: ha majd kérik, nem 2000-t fogok a magyarba adni, hanem a sokszorosát. :D :D :D
:up:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 hétf. márc. 12 17:41

Matizito74 @ 2007 Hétf. Márc. 12 13:47 írta:<OFF>
Én éveken keresztül csináltam egy bizonyos sportklub honlapját. Persze szimpátiából, tök ingyen. Javult-fejlődött, beleöltem egy csomó programozási órát, adatfeldolgozást, egyre több szabadidőm ment el rá, mert persze jött az igény, hogy "tudjon" egyre többet. Jó, rendben van, csinálom már! Lassan megugrott az internet-számlám (akkor még betárcsázós volt), megsokszorozódott a telefonszámlám, persze egyre több volt az elégedetlen, miért nincs már fenn, miért nem tudja ezt, stb, stb.
Egy idő után én is pénzt kértem érte. Szidtak ugyanúgy, ahogy most Ti a csehet. Van helyette egy sokkal-sokkal gyengébb, de az ingyenes, az a jó! Ez csak meg akar fejni minket, kabbe!
<ON>

:) ;) :respect:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2007 kedd márc. 13 15:59

Eszembe jutott valami.

Sokan próbálnak hatni itt a nép szívére hogy jó lenne a cseheknek fizetni, ha már nem is a jövő miatt hanem inkább az elmúlt majdnem másfél évért. Ez egy szép dolog lenne, nem tagadom. Viszont most olvastam a BH-n hogy elvileg a Sosnova pálya és a Rally Bribram néhány szakasza jelenleg kész van, kiadható. Nagyon kíváncsi lennék rá hogy akik fizettek azok megkapják-e vagy sem, de van egy gyanúm hogy nem... Mert ha ezt télleg felajánlották volna akkor talán meggondoltam volna hogy befizetek x pénzt.

Az egészből azt akarom kihozni hogy annak ellenére hogy egy korszakalkotó rendszert hoztak létre én nem csodálom hogy azért mindenkinek megvan a csehekről a maga véleménye... Ha egyszer úgy állnak hozzá a dologhoz hogy "igen, lesz új szakasz, sőt itt van a kép is hogy csorogjon a nyálatok", utána meg hirtelen bejelentik hogy "csorgassátok csak a nyálatokat, úgyis csak a csehek kapják meg", szal ez bizony télleg úriemberhez illő viselkedés...

Ezek után csoda hogy sokan úgy álltak a dologhoz mint a nyuszika, a "tudod mit medve, bazd meg a fűnyíródat!" effektusra gondolok.

Nem tom mér írtam, csak egy szösszenet. :rolleyes:
Johnnie Walker Racing Team
Škoda Fabia S2000 Evo2

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 kedd márc. 13 16:52

Itt már ezer indok elhangzott miért ne fizessünk a cseheknek. Remélem ha lesz cseh akkor nem is fognak ott játszani. Mert csak fikázni tudnak, meg kifogást keresni szaros 2000 forint miatt. SZÉGYENTELJES amit csinálnak. Szive joga ki veszi magára. ;) Mert ugye fele összeg már megvan, néhány ember dobta össze, talán 100-an, a többi meg csak nyavajog meg sóvárog ! ahhhh.... :fear2:

Valószinű sokat romlik ezután amúgy sem nagy népszerűségem, de mi szivemen az a számon is ! :P
RBRChamp 2007 A8 egyéni 2. hely, csapat 1. hely, 2008 egyéni 3. hely, csapat 1. hely

togykenocs
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: togykenocs » 2007 kedd márc. 13 17:26

Nagy Attila @ Kedd. Márc. 13, 2007 4:52 pm írta:...a többi meg csak nyavajog meg sóvárog ! ahhhh.... :fear2:...
Vagy befogja a pofáját... pl. én. :nemtom:
SALGÓ A.S.E.

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 kedd márc. 13 17:41

Nagy Attila @ 2007 Kedd. Márc. 13 16:52 írta:Itt már ezer indok elhangzott miért ne fizessünk a cseheknek. Remélem ha lesz cseh akkor nem is fognak ott játszani. Mert csak fikázni tudnak, meg kifogást keresni szaros 2000 forint miatt. SZÉGYENTELJES amit csinálnak. Szive joga ki veszi magára. ;) Mert ugye fele összeg már megvan, néhány ember dobta össze, talán 100-an, a többi meg csak nyavajog meg sóvárog ! ahhhh.... :fear2:

Valószinű sokat romlik ezután amúgy sem nagy népszerűségem, de mi szivemen az a számon is ! :P
Ez a paypay hogy működik mert én nem megyek el rajta, még magyarul se.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 kedd márc. 13 17:46

togykenocs @ Kedd. Márc. 13, 2007 17:13 írta:Vagy befogja a pofáját... pl. én. :nemtom:
Még ez a jobbik eset ! ;)

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 kedd márc. 13 17:46

rallyfenegyerek @ Kedd. Márc. 13, 2007 17:13 írta:Ez a paypay hogy működik mert én nem megyek el rajta, még magyarul se.

Pedig én sem tudom jobban elmagyarázni.

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 kedd márc. 13 17:47

Nagy Attila @ 2007 Kedd. Márc. 13 17:46 írta:Pedig én sem tudom jobban elmagyarázni.
regeltem, utánna jön email a címre valami megerősítésnek?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2007 kedd márc. 13 19:12

Nagy Attila @ Kedd. Márc. 13, 2007 4:52 pm írta:Itt már ezer indok elhangzott miért ne fizessünk a cseheknek. Remélem ha lesz cseh akkor nem is fognak ott játszani. Mert csak fikázni tudnak, meg kifogást keresni szaros 2000 forint miatt. SZÉGYENTELJES amit csinálnak. Szive joga ki veszi magára. ;) Mert ugye fele összeg már megvan, néhány ember dobta össze, talán 100-an, a többi meg csak nyavajog meg sóvárog ! ahhhh.... :fear2:

Nekem ezzel a hsz-szel konkrétan egy bajom van: mivel az én hsz-emre reagáltál (márpedig arra, ne tagadd) akkor nekem írj és ne általánosíts másokra nézve mert az rájuk nézve sértő. Ha velem van bajod akkor írd meg úgy hogy "igen, a Viki nyavalyog és újfent nem értek vele egyet", mert ez talán kevésbé szellemes de érthetőbb.

Sokszor beszélgettem Sebivel és Falconnal főleg rally-kon fizika-ügyben és elárultak olyan dolgokat a csehekről amit te garantáltan nem tudsz. Ők ketten egy csomó olyan dolgot javasoltak a cseheknek (most anélkül hogy konkrétumokat említenék) amivel kicsit jobbá lehetett volna tenni a plugint autók terén. A csehek meg persze szartak rájuk, pedig ugye másképp néz ki a dolog ha két világbajnok dolgoz ki egy fizikát mint egy olyan cseh ombre aki a vb-n perceket kap az elejétől. Márpedig ez a helyzet.

Mellesleg mér várják hogy jó pofit vágjak az egészhez ha előre megigérik hogy úgyse kapom meg az új pályákat mert éppen nem vagyok cseh. Mellesleg nem a pénzt sajnálom, egy jövőbeli magyar pluginba akár 5000-et is befizetnék mert tudom hogy akik készítik azok értik a dolgokat, és most nem hazabeszélek hanem csak közlöm a tényeket.

És ami nincs azon nem lehet már rontani, szerintem legalábbis. :rolleyes:
Meg ugye szólásszabadság van, de bocs hogy élek.
Škoda Fabia S2000 Evo2

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2007 kedd márc. 13 19:26

Nagy Attila @ Kedd. Márc. 13, 2007 4:52 pm írta:Itt már ezer indok elhangzott miért ne fizessünk a cseheknek. Remélem ha lesz cseh akkor nem is fognak ott játszani. Mert csak fikázni tudnak, meg kifogást keresni szaros 2000 forint miatt. SZÉGYENTELJES amit csinálnak. Szive joga ki veszi magára. ;) Mert ugye fele összeg már megvan, néhány ember dobta össze, talán 100-an, a többi meg csak nyavajog meg sóvárog ! ahhhh.... :fear2:

Hát az utolsó mondatoddal Ati teljesen egyetértek. Nem azzal van baj amit írsz, mert az egy vélemény. Ahogy leírod az viszont már nem engedi, hogy elszaladjak mellette.
Ugye nem fogsz csodálkozni, ha majd játszol egyedül a csehek ellen , mi meg itt játszunk majd egymás ellen. "Abszolut nem hfrt-s megnyilvánulás, kimondottan saját véleményem" :mad:
ÜDV :Ex[HFRT]VFTS

Kép

SALGÓ A.S.E.

Fecni
[HFRT] Profi

Hozzászólás Szerző: Fecni » 2007 kedd márc. 13 19:58

Nagy Attila @ Kedd. Márc. 13, 2007 16:52 pm írta:Itt már ezer indok elhangzott miért ne fizessünk a cseheknek. Remélem ha lesz cseh akkor nem is fognak ott játszani. Mert csak fikázni tudnak, meg kifogást keresni szaros 2000 forint miatt. SZÉGYENTELJES amit csinálnak. Szive joga ki veszi magára. ;) Mert ugye fele összeg már megvan, néhány ember dobta össze, talán 100-an, a többi meg csak nyavajog meg sóvárog ! ahhhh.... :fear2:

Büszke lehetsz magadra :taps: hogy ez a véleményed, anélkül, hogy egyáltalán tudnád, mi a véleményük ez ügyben azoknak, akikről "általánosságban" beszéltél.
És hadd gratuláljak, hogy itt promózod magad, hogy befizetted azt az összeget, és ország világ ezt megtudta. :up:
:lame:
Verseim
SZIA! ©

togykenocs
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: togykenocs » 2007 kedd márc. 13 20:02

Nagy Attila @ Kedd. Márc. 13, 2007 5:46 pm írta:Még ez a jobbik eset ! ;)
Szerintem is. d3
SALGÓ A.S.E.

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2007 kedd márc. 13 20:39

Iceman @ Kedd. Márc. 13, 2007 7:12 pm írta:Nekem ezzel a hsz-szel konkrétan egy bajom van: mivel az én hsz-emre reagáltál (márpedig arra, ne tagadd) akkor nekem írj és ne általánosíts másokra nézve mert az rájuk nézve sértő. Ha velem van bajod akkor írd meg úgy hogy "igen, a Viki nyavalyog és újfent nem értek vele egyet", mert ez talán kevésbé szellemes de érthetőbb.

Sokszor beszélgettem Sebivel és Falconnal főleg rally-kon fizika-ügyben és elárultak olyan dolgokat a csehekről amit te garantáltan nem tudsz. Ők ketten egy csomó olyan dolgot javasoltak a cseheknek (most anélkül hogy konkrétumokat említenék) amivel kicsit jobbá lehetett volna tenni a plugint autók terén. A csehek meg persze szartak rájuk, pedig ugye másképp néz ki a dolog ha két világbajnok dolgoz ki egy fizikát mint egy olyan cseh ombre aki a vb-n perceket kap az elejétől. Márpedig ez a helyzet.

Mellesleg mér várják hogy jó pofit vágjak az egészhez ha előre megigérik hogy úgyse kapom meg az új pályákat mert éppen nem vagyok cseh. Mellesleg nem a pénzt sajnálom, egy jövőbeli magyar pluginba akár 5000-et is befizetnék mert tudom hogy akik készítik azok értik a dolgokat, és most nem hazabeszélek hanem csak közlöm a tényeket.

És ami nincs azon nem lehet már rontani, szerintem legalábbis. :rolleyes:
Meg ugye szólásszabadság van, de bocs hogy élek.
ezek szerint rád illik az ing? :)

az ő idejük, energiájuk, olyanra csinálják, amilyenre akarják. más farkával a csalánban, tudod. ha nem tetszik ne használd.

ha nem kapjuk meg az új pályákat, hát kapják be. de nem hiszem, hogy ez semmisé tenné azt, amit nyújtottak nekünk.

"szerintem legalábbis"
így van.

remélem Viktor ezt nem veszed a személyed elleni támadásnak. bár időnként Ati makacssága is idegesítő, az sem feltétlen népszerű, amilyen ifjonti hévvel előadod a magadét. persze ez nem baj, hisz ami a szíveden, az a szádon...ismerős? ;)
Kép

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2007 kedd márc. 13 22:15

Senki ne vegye magára, mert ne....
Ez az egész kezd hasonlítani a mai Magyaro-ra.
Van egy lázadó kisebbség, aki a többségnek nevezi ki magát, és mesterségesen indulatokat, ellentéteket, haragot, ellenségeskedést, egyben rossz hangulatot kelt. Na ez van itt is. Csak itt legalább nem képzeli magáról, hogy ő a többség. Eza társaság, eza fórum valamikor azért alakult, szerveződött, illetve általam nagyra becsült emberkék azért szervezték, hogy legyen egy társaság, akik közösen nyomnak egy gamet, jól érzik magukat egymás virtuális társaságában, sőt, a virtuális világon túl a valóságban is jól érzik magukat együtt. Az együtt megvitatás tökéletesen megfér ezen keretek közt. De az állandó lázadás nem vezet semmi jóra. Ha a hangnem a már ismert, az nem segít, hanem hátráltat, károkat okoz.
Én ha egy társaságban benne vagyok, és a többség döntéseivel notoriusan nem értek egyet, előbb utóbb én magam nem kívánom azon társaság társaságát. Egy darabig mehet a majd én megváltoztatlak mindannyiotokat történet, de ha nem, hát nem...
Nem akarom tovább ragozni, csak egy jó mondás (én jónak tartom) :
"Mi is a demokrácia???
-A kisebbség diktatúrája a többség felett..."

Bocs mindenkitől, de én szeretném itt még sokáig jól érezni magam, és nem az indulatoktól fortyogó hsz-eket olvasgatva gondolkodni, hogy ... :confused2: :confused2:

Nincs :D , nincs :) csak :reklamacio: van...

Kép

SALGÓ A.S.E.

togykenocs
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: togykenocs » 2007 kedd márc. 13 22:21

Bobák Norbi @ Kedd. Márc. 13, 2007 10:15 pm írta:...
Nincs :D , nincs :) csak :reklamacio: van...
Gyere az rrh topikba. ;)
Ott nincs: :reklamacio:
SALGÓ A.S.E.

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2007 kedd márc. 13 22:24

togykenocs @ Kedd. Márc. 13, 2007 10:21 pm írta::up:
Gyere az rrh topikba. ;)
Ott nincs: :reklamacio:
:D :up:

Kép

SALGÓ A.S.E.

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2007 szer. márc. 14 12:26

Nem kötelező fizetni, de nem szégyen nem fizetni. Nem értem, miért kell ebből ekkora mizériát csinálni? Ráadásul, egyre durvább hangnemben védeni az álláspontodat..miért? Miért nem lehet az, hogy, ha valaki akar fizetni, megteszi, esetleg itt is megemlíti, ok. Ha meg nem fizet, még megemlíteni sincs mit. De, most azon nyomulni, hogy, te miért, vagy te miért nem??

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2007 szer. márc. 14 13:25

bodoo @ Szer. Márc. 14, 2007 12:26 pm írta:Nem kötelező fizetni, de nem szégyen nem fizetni. Nem értem, miért kell ebből ekkora mizériát csinálni? Ráadásul, egyre durvább hangnemben védeni az álláspontodat..miért? Miért nem lehet az, hogy, ha valaki akar fizetni, megteszi, esetleg itt is megemlíti, ok. Ha meg nem fizet, még megemlíteni sincs mit. De, most azon nyomulni, hogy, te miért, vagy te miért nem??

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2007 szer. márc. 14 16:15

bodoo @ Szer. Márc. 14, 2007 12:26 pm írta:Nem kötelező fizetni, de nem szégyen nem fizetni. Nem értem, miért kell ebből ekkora mizériát csinálni? Ráadásul, egyre durvább hangnemben védeni az álláspontodat..miért? Miért nem lehet az, hogy, ha valaki akar fizetni, megteszi, esetleg itt is megemlíti, ok. Ha meg nem fizet, még megemlíteni sincs mit. De, most azon nyomulni, hogy, te miért, vagy te miért nem??
:yes:

Kép

SALGÓ A.S.E.

vinyov
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: vinyov » 2007 szer. márc. 14 21:14

Sziasztok! Igazán nem kellene egymásnak ugranunk, ebben a kérdésben.
Ha Ati úgy gondolta fizet, hát nem szive joga? Megtette, meg még egy páran, az hogy a mi szívünk a hazai pályát részesíti előnyben ez meg azok döntése akik nem fizetnek a cseheknek. Ez van, és várunk türelemmel, még ha többet is fizetünk esetleg érte, mert a miénk lesz és ezt nem vehetik el tőlünk. hajrá-hajrá :)

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 szer. márc. 14 23:52

Akkor sorjában:

Viktor: Nem neked szántam a megjegyzést, csak pont a te beirásod után jött. Hanem mindenkinek szólt aki vetit ott hülyeségeket.

Másik én játszani szeretek és nem foglalkozok nemzeti hovatartozással, ha pont csehek csinálták akkor nekik fizetek, csak legyen.
Ha a magyar pluginban olvastok ott megirtam, hogy anyagilag is hajlandó vagyok támogatni és akár más segitséggel is. Tehát én mindkét plugint támogatom és nem ellenségként kezelem egyiket sem.
Ha valaki valamit támogat arra legyen büszke, mert sajnos mai világban kevesen vagyunk akik segitenek másokon. De nem azért fizettem hogy ezt hangoztathassam, hanem azért hangoztatom hogy másokat is motiváljak ebben, minnél hamarabb legyen ujra játszható plugin. :cool2:

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2007 csüt. márc. 15 08:00

Nagy Attila @ Szer. Márc. 14, 2007 11:52 pm írta:Akkor sorjában:

Viktor: Nem neked szántam a megjegyzést, csak pont a te beirásod után jött. Hanem mindenkinek szólt aki vetit ott hülyeségeket.

Másik én játszani szeretek és nem foglalkozok nemzeti hovatartozással, ha pont csehek csinálták akkor nekik fizetek, csak legyen.
Ha a magyar pluginban olvastok ott megirtam, hogy anyagilag is hajlandó vagyok támogatni és akár más segitséggel is. Tehát én mindkét plugint támogatom és nem ellenségként kezelem egyiket sem.
Ha valaki valamit támogat arra legyen büszke, mert sajnos mai világban kevesen vagyunk akik segitenek másokon. De nem azért fizettem hogy ezt hangoztathassam, hanem azért hangoztatom hogy másokat is motiváljak ebben, minnél hamarabb legyen ujra játszható plugin. :cool2:
Škoda Fabia S2000 Evo2

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 csüt. márc. 15 08:26

Nagy Attila @ Szer. Márc. 14, 2007 11:52 pm írta:Akkor sorjában:

:think: :confused2: ebben nincs anyázás :D :D :D :D

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2007 csüt. márc. 15 08:42

VJ @ Csüt. Márc. 15, 2007 8:26 am írta::think: :confused2: ebben nincs anyázás :D :D :D :D
:omg: d3
Škoda Fabia S2000 Evo2

vinyov
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: vinyov » 2007 szomb. márc. 17 16:06

Hali Mindenkinek! Most néztem a csehen, hogy eddig mennyi pénz jött nekik össze. 2800Eur! Ez nem elég nekik, de ahogy látom már nincs nagy tolongás, aki fizetne. Nélkülünk nem fog összejönni a pénz az már tuti. Esetleg nem lehetne most egyességre bírni őket, hogy meg könnyítség a mi pluginunk fejlődését? Mert az idő halad és Falcon barátunknak is van egyébb tennivalója.

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2007 csüt. márc. 22 21:02

Mi van a Csehekkel? Már oldaluk sincs? Vagy összejött a lóvé, és most szerverköltözés van? Ki tud róluk valamit? Ha megszűntek teljessen mi lesz azokkal akik már befizettek? Valaki tudja a választ erre a sok kérdésre?

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 csüt. márc. 22 21:07

rbalint @ Csüt. Márc. 22, 2007 9:02 pm írta:Mi van a Csehekkel? Már oldaluk sincs? Vagy összejött a lóvé, és most szerverköltözés van? Ki tud róluk valamit? Ha megszűntek teljessen mi lesz azokkal akik már befizettek? Valaki tudja a választ erre a sok kérdésre?
Megy az oldal,itt tart a lóvé:87817.81 CZK

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2007 csüt. márc. 22 21:08

rbalint @ 2007 Csüt. Márc. 22 21:02 írta:Mi van a Csehekkel? Már oldaluk sincs? Vagy összejött a lóvé, és most szerverköltözés van? Ki tud róluk valamit? Ha megszűntek teljessen mi lesz azokkal akik már befizettek? Valaki tudja a választ erre a sok kérdésre?
Most néztem, hogy mondtad, de nálam bejön az oldal.

Jah, és még ezt írták ki:

Account status: 87817.81 CZK
Server status: server ordered (20.3.)

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2007 csüt. márc. 22 22:10

Hát ez érdekes nekem a kedvencekből indítva, meg a Simfans linkjéről indítva is ugyanez jön ki:
Not Found
The requested URL /rbr/index.php was not found on this server.

Apache/1.3.33 Server at speed.onlinegames.cz Port 80

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2007 csüt. márc. 22 22:41

rbalint @ Csüt. Márc. 22, 2007 10:10 pm írta:Hát ez érdekes nekem a kedvencekből indítva, meg a Simfans linkjéről indítva is ugyanez jön ki:
Not Found
The requested URL /rbr/index.php was not found on this server.

Apache/1.3.33 Server at speed.onlinegames.cz Port 80
Biztos vmi régi link lehet, próbáld ezt.
Too weird to live, and too rare to die.

David Rigo
RBR Fan
Kapcsolat:

Hali

Hozzászólás Szerző: David Rigo » 2007 pén. márc. 23 18:43

Akkor már azt jelenti hogy már most már leszenk futamok?

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 vas. márc. 25 11:23

Ha fizetnétek páran egy kis pénz akkor már rég menne a cseh oldal és tolhatnánk neki. Jó skót nemzet vagyunk ez már tisztán látszik !

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2007 vas. márc. 25 12:45

Nagy Attila @ 2007 Vas. Márc. 25 11:23 írta:Ha fizetnétek páran egy kis pénz akkor már rég menne a cseh oldal és tolhatnánk neki. Jó skót nemzet vagyunk ez már tisztán látszik !
Nem erről van szó!!
És személy szerint hitetlen vagyok, már fáztam rá ilyenekre !!

Ha beindul az oldal, minden további nélkül oda is csengetni fogom a zsét!!
Részemről ennyi!! :confused2: :lollypop:

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 vas. márc. 25 13:59

Hebre @ Vas. Márc. 25, 2007 12:25 írta:Nem erről van szó!!
És személy szerint hitetlen vagyok, már fáztam rá ilyenekre !!

Ha beindul az oldal, minden további nélkül oda is csengetni fogom a zsét!!
Részemről ennyi!! :confused2: :lollypop:
2000 ft ÓRIÁSI kockázat ;)

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2007 vas. márc. 25 14:11

Nagy Attila @ Vas. Márc. 25, 2007 1:59 pm írta:2000 ft ÓRIÁSI kockázat ;)
Ne kezdd már megint. Tudjuk, te fizettél, nem is eccer, meg vagy dicsérve. :jokutya: Ha meg nem akkora kockázat akkor fizesd be te és már mehetsz is versenyt rendezni. :hello:
Škoda Fabia S2000 Evo2

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 vas. márc. 25 14:14

Iceman @ Vas. Márc. 25, 2007 2:11 pm írta:Ne kezdd már megint. Tudjuk, te fizettél, nem is eccer, meg vagy dicsérve. :jokutya: Ha meg nem akkora kockázat akkor fizesd be te és már mehetsz is versenyt rendezni. :hello:

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 vas. márc. 25 15:39

Iceman @ Vas. Márc. 25, 2007 14:25 írta:Ne kezdd már megint. Tudjuk, te fizettél, nem is eccer, meg vagy dicsérve. :jokutya: Ha meg nem akkora kockázat akkor fizesd be te és már mehetsz is versenyt rendezni. :hello:
Egyedül nem fizethetem be mindenki helyett, ezzel csak arra utalok, hogy azóta már simán játszanánk rajta. Mert a magyar rendszerhez még idő kell, nem is kevés , hogy minden működjön rajta amit terveznek.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 vas. márc. 25 15:49

Nagy Attila @ Vas. Márc. 25, 2007 3:39 pm írta:Egyedül nem fizethetem be mindenki helyett, ezzel csak arra utalok, hogy azóta már simán játszanánk rajta. Mert a magyar rendszerhez még idő kell, nem is kevés , hogy minden működjön rajta amit terveznek.
Látod,le lehet ezt normálisan is írni...

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2007 vas. márc. 25 17:15

Nagy Attila @ Vas. Márc. 25, 2007 3:39 pm írta:Egyedül nem fizethetem be mindenki helyett, ezzel csak arra utalok, hogy azóta már simán játszanánk rajta. Mert a magyar rendszerhez még idő kell, nem is kevés , hogy minden működjön rajta amit terveznek.
De az egészben az a baj hogy kb. hetente egyszer mindig felhozod a témát. Ha egyszer úgy döntöttünk hogy nem fizetünk akkor egyelőre nem fizetünk és kész, mér kell ezt tovább ragozni? Ha nagyon akarsz menni akkor gyere RBRnetre, ott nem látlak soha pedig az is nagyon fílinges ám.

A magyar pluginról meg csak Falcon tudja hogy mennyire van kész, szerintem nem is gondoltad volna hogy a hotlap része ilyen hamar kész lesz.

Mellesleg elég hülyén venné ki magát ha a bajnokság elkezdődne a cseh rendszerben azokkal a fizikákkal, aztán hirtelen átállás a magyarra nem lenne szerencsés. :nol:
Škoda Fabia S2000 Evo2

vinyov
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: vinyov » 2007 kedd márc. 27 08:43

Hali! Úgy látom már ismét kezdődik egymás, sőt mindenki cseszegetése, aki nem fizetett. Észre kéne venni egyeseknek, hogy a többség türelmes és megértő, még ha csúszik is a megoldás. Kár arra következtetni abból, hogy nem adtunk lóvét, hogy már nem is akarunk versenyezni. Ha valakinek sürgős az menjen az olaszra, esetleg ki a szabadba és ott toljaneki! :lame:

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2007 kedd márc. 27 09:15

Iceman @ Vas. Márc. 25, 2007 17:25 írta:De az egészben az a baj hogy kb. hetente egyszer mindig felhozod a témát. Ha egyszer úgy döntöttünk hogy nem fizetünk akkor egyelőre nem fizetünk és kész, mér kell ezt tovább ragozni? Ha nagyon akarsz menni akkor gyere RBRnetre, ott nem látlak soha pedig az is nagyon fílinges ám.

A magyar pluginról meg csak Falcon tudja hogy mennyire van kész, szerintem nem is gondoltad volna hogy a hotlap része ilyen hamar kész lesz.

Mellesleg elég hülyén venné ki magát ha a bajnokság elkezdődne a cseh rendszerben azokkal a fizikákkal, aztán hirtelen átállás a magyarra nem lenne szerencsés. :nol:
Mindezt azért hoztam fel, mert már minimális összeg kellene csak ahhoz hogy tudjon menni a cseh. Ennyi az egész nem kell ennyire nekem ugrani. :cool2:

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 kedd márc. 27 09:40

Nagy Attila @ Kedd. Márc. 27, 2007 9:15 am írta:Mindezt azért hoztam fel, mert már minimális összeg kellene csak ahhoz hogy tudjon menni a cseh. Ennyi az egész nem kell ennyire nekem ugrani. :cool2:
már bocs, de még mindig nem érted a lényegét... ha egymillió, ha egy forint... tökmindegy... itt az elven van a hangsúly...

nem a csehek munkáját degradáljuk, nem is akarunk senkivel kib*szni, de a legtöbb emberke inkább a magyar pluginhoz szeretné adni a támogatását... erkölcsileg és anyagilag egyaránt... és tudjuk, hogy te is, de ez itt most lényegtelen...

vannak más országok is, ahonnan még meg lehet a szükséges, hiányzó összeg... azt hiszem itt hiába kampányolsz...

szép volt, jó volt, de két, két és fél éve mióta a csehen nyomom, semmi komolyabb fejlesztést nem hajtottak végre, ami a játékélményt fokozná, vagy a játék tartósságát biztosítaná... azt hiszem eljött az idő, hogy váltsunk, és szerintem a kezdeti nehézségek után ez a váltás igencsak örömteli lesz... biztosan örömtelibb, mint egy évek óta változatlan formában működő rendszerről lerágni az utolsó cafatokat...

tehát én ezért nem támogatom a cseheket... a pénzemért nem ajánlanak semmi olyan dolgot, amiért érdemesnek tartanám befizetni akár azt a 8-10 eurót is... az szép, hogy eddig ingyen csinálták, de a tartalma olyan is volt...
most, hogy pénzt kérnek érte, elvárnám, hogy komolyabb lehetőségek kerüljenek a játékba... akár az olasz mintájára is... vagy pl. nekik megvan minden eszközük új pályák létrehozásához, és nem kell okvetlenül a régieket lecserélni, mint látjuk a btb demo tracknél, hanem plugin alatt is futhat...

na asszem ennyi... finkoo szólt hozzátok...

vinyov
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: vinyov » 2007 kedd márc. 27 11:38

Finkoo[HUN] @ 2007 Kedd. Márc. 27 09:40 írta:már bocs, de még mindig nem érted a lényegét... ha egymillió, ha egy forint... tökmindegy... itt az elven van a hangsúly...

nem a csehek munkáját degradáljuk, nem is akarunk senkivel kib*szni, de a legtöbb emberke inkább a magyar pluginhoz szeretné adni a támogatását... erkölcsileg és anyagilag egyaránt... és tudjuk, hogy te is, de ez itt most lényegtelen...

vannak más országok is, ahonnan még meg lehet a szükséges, hiányzó összeg... azt hiszem itt hiába kampányolsz...

szép volt, jó volt, de két, két és fél éve mióta a csehen nyomom, semmi komolyabb fejlesztést nem hajtottak végre, ami a játékélményt fokozná, vagy a játék tartósságát biztosítaná... azt hiszem eljött az idő, hogy váltsunk, és szerintem a kezdeti nehézségek után ez a váltás igencsak örömteli lesz... biztosan örömtelibb, mint egy évek óta változatlan formában működő rendszerről lerágni az utolsó cafatokat...

tehát én ezért nem támogatom a cseheket... a pénzemért nem ajánlanak semmi olyan dolgot, amiért érdemesnek tartanám befizetni akár azt a 8-10 eurót is... az szép, hogy eddig ingyen csinálták, de a tartalma olyan is volt...
most, hogy pénzt kérnek érte, elvárnám, hogy komolyabb lehetőségek kerüljenek a játékba... akár az olasz mintájára is... vagy pl. nekik megvan minden eszközük új pályák létrehozásához, és nem kell okvetlenül a régieket lecserélni, mint látjuk a btb demo tracknél, hanem plugin alatt is futhat...

rallyfan17
[RRT] Tag
Kapcsolat:

Hali

Hozzászólás Szerző: rallyfan17 » 2007 kedd márc. 27 16:47

Finkoo[HUN] @ 2007 Kedd. Márc. 27 09:40 írta:már bocs, de még mindig nem érted a lényegét... ha egymillió, ha egy forint... tökmindegy... itt az elven van a hangsúly...

:up: :respect:

Válasz küldése