Új pályák az RBR-hez !

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

Kezifekes Laci
RBR Fan aktív tag

Re: Új pályák az RBR-hez !

Hozzászólás Szerző: Kezifekes Laci » 2014 szomb. márc. 08 21:22

atiwrc írta:
Keke írta: A visszajátszás közben pár másodpercre megmutatja a hegyeket és a panorámát is, ötletes megoldás! :)
Én azt hittem csak szimplán el van cseszve a kamera, mert tán pont jó kanyarok vannak ott, ahol azt mutatja.

:up: Sztem is elcsesztek a kamerat.

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2014 vas. márc. 09 00:41

Kezifekes Laci írta:
atiwrc írta:
Keke írta: A visszajátszás közben pár másodpercre megmutatja a hegyeket és a panorámát is, ötletes megoldás! :)
Én azt hittem csak szimplán el van cseszve a kamera, mert tán pont jó kanyarok vannak ott, ahol azt mutatja.

:up: Sztem is elcsesztek a kamerat.
Fene tudja. Van egy faház is ami elég szépen ki van dolgozva és azt is mutatja másrészt nem hinném, hogy aki ilyen pályát készít ekkorát hibázna. Mindegy... szépek azok a hegyek :)

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2014 vas. márc. 09 08:06

Keke írta:Most ismerkedem az új pályákkal, sokat még ki sem próbáltam (nekem még a Hradek és a Swiss is újnak számít).
Mentem a Semetinen már akkor is nagyon tetszett - igen ez egy igazi rally pálya! :up:
A replayt visszanézve nagyon szépen is van kivitelezve, a legszebb rbr pálya amit eddig láttam.
A visszajátszás közben pár másodpercre megmutatja a hegyeket és a panorámát is, ötletes megoldás! :)
Nem tudom láttad-e már :D : http://www.youtube.com/watch?v=IHqnRPy7KnU
Kép

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2014 vas. márc. 09 13:09

Csapucha Tomi írta:
Keke írta:Most ismerkedem az új pályákkal, sokat még ki sem próbáltam (nekem még a Hradek és a Swiss is újnak számít).
Mentem a Semetinen már akkor is nagyon tetszett - igen ez egy igazi rally pálya! :up:
A replayt visszanézve nagyon szépen is van kivitelezve, a legszebb rbr pálya amit eddig láttam.
A visszajátszás közben pár másodpercre megmutatja a hegyeket és a panorámát is, ötletes megoldás! :)
Nem tudom láttad-e már :D : http://www.youtube.com/watch?v=IHqnRPy7KnU
:up:

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 vas. márc. 09 13:38

Szerintem direkt csinálta úgy a kamerát. Nem akart nagyon sokat lerakni egymás után, mert sok erdős rész van.

Vagy már tud valamit amit mi még nem, hogy lehet van egy felső határaa lerakható kameráknak. :)
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 szomb. máj. 24 17:23

Nem tudom mennyire újak (feltöltés idők alapján 1 évesek) de néhány finn RX pálya letölthető innen :lollypop:
http://www.mediafire.com/folder/6fqjrgu ... RF#myfiles
Kép

Smici1985
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Smici1985 » 2014 szer. aug. 06 09:28

Hello mindenki!

Sieversdorfot h tudom beüzemelni offline-ba? plugin mentes a játék. Eddig amiket felraktam müködik Bergheim, Loch Ard, Sweet Lamb, Semetin jó. Kidob az asztalra. Van rá valami megoldás?

Előre is köszi.

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 szer. aug. 06 20:32

Most nincs itt fejbe, hogy Sieverdorfnak mi a neve. Mert nem mindegy hogy a vége _M _N vagy _E. Olyan eredeti pálya helyére rakd, aminek ugyanolyan a végződése mint a pályádnak. Ha esetleg átnevezed a fájljainak a végét, akkor ne felejsd el átnevezni a textures mappa nevét is. (Bár a magyar plugin nem használ .rbz-t, de ott különösen figyelni kell, mert nem eleg az rbz-t átnevezni, belül is át kell nevezni a mappát.)
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 csüt. aug. 07 17:00

Nah megnéztem annak N-es a vége nem M-es. Rakd be a 43as helyére, Bissane helyén indits.
Kép

Smici1985
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Smici1985 » 2014 csüt. aug. 07 18:28

Köszi a segítséget. Sikerült. :respect: :D Holnap tesztelem is.

Magyar pályáról van hír normál formátumban? ;)

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 csüt. aug. 07 19:05

Készülget, eléggé lassacskán. :fear2:
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 pén. aug. 08 08:49

Kép

Pikes Peak béta teszt.

http://rbrtrack.blogspot.sk/2014/08/pik ... nload.html

28.áig várja az észrevételeket. A növényeknek még nincs ütközése. KB fele-fele az aszfalt és murva aránya (Ez még a 2008-as változat)
Próbáljátok ki mindkét gumival, hogy melyikkel érdemesebb rámenni.

Van néhány ötletes dolog is a pályán, ami eddig még nem volt RBR-es pályán. ;)
Kép

cobas angel
Vendég

Hozzászólás Szerző: cobas angel » 2014 szomb. aug. 09 10:21

when these sections will be available? http://whcsicilyrallytracks.blogspot.it ... html#links
Kép
Kép

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2014 vas. aug. 10 10:14

Tibi írta:
Pikes Peak béta teszt.
28.áig várja az észrevételeket. A növényeknek még nincs ütközése. KB fele-fele az aszfalt és murva aránya (Ez még a 2008-as változat)

Mentem 2 kört a pályán, egyet aszfalt, majd murva gumival. Nekem mindenképp a murva gumis menetel tetszett, szebben dolgozott az autó aszfalton is. A difi jobban tud alkalmazkodni így. :)
A felhős rész NAGYON tetszett! Jók a kis kocka bálák is a pálya mentén, amik akár meg is dobhatják az autót.
Kép
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 vas. aug. 10 16:45

cobas angel írta:when these sections will be available? http://whcsicilyrallytracks.blogspot.it ... html#links
Kép
Kép
Hi!

There were problems with these tracks, when they released them in 2013 november. (They used models and textures from other RBR tracks, which is not allowed for them.) The other tracks makers ask them to replace that textures and models, with free or own made textures and models. We said, that Rallysimfans, RSRBR, Czech RBR will not use these track,until they correct this mistake.

Maybe they already do it, bacause on your link, the released date is a newer (2014 end of january).
We will inspect the tracks, and if it is good, we will include these tracks in our next track package.
Kép

cobas angel
Vendég

Hozzászólás Szerző: cobas angel » 2014 hétf. aug. 11 14:40

Tibi írta: Hi!

There were problems with these tracks, when they released them in 2013 november. (They used models and textures from other RBR tracks, which is not allowed for them.) The other tracks makers ask them to replace that textures and models, with free or own made textures and models. We said, that Rallysimfans, RSRBR, Czech RBR will not use these track,until they correct this mistake.

Maybe they already do it, bacause on your link, the released date is a newer (2014 end of january).
We will inspect the tracks, and if it is good, we will include these tracks in our next track package.
:taps: :taps: :taps:

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 kedd aug. 12 11:45

Tibi írta:
Pikes Peak béta teszt.

http://rbrtrack.blogspot.sk/2014/08/pik ... nload.html

Kipróbáltam én is mindkét gumival.
Szerintem aszfalt gumival is el lehet rajta menni, mert nagyon jó minőségű a murvás felület. Tisztelni kell a murvás részeket és nincs vele gond.
A felhős rész nagy meglepetés volt, leesett az állam mikor megláttam. :up:
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

WRC_DR1V3R
Vendég

Hozzászólás Szerző: WRC_DR1V3R » 2014 szer. szept. 03 14:12

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség, mert nem igen ismerem ki magam a RBR fájlrendszerében. Nem tudok pályát telepíteni, illetve a 2014-es plugin pályáit és autóit nem tudom quick rally módban használni a főmenüben, csak a pluginben. Ezt utóbbit nem tudom lehet-e egyáltalán, de nem kicsit nehéz sérüléssel abszolválni az ismeretlen pályákat. Persze nem várrom el, hogy regényeket írjon bárki is, egy link is megteszi, ha van valami tutorial. Például megvan az Ouninpohja, texture, object, fx, cache almappákkal és pár ini-vel. Valahol azt írták, tegyem be az RX-content mappába. Beraktam mindenhogy, de nem mutatja. A pluginek alatt a játékban ott a RX valami alatt pedig, (ahol a pálya neve nics ott, csak a kurzor jelzi, hogy van ott valami) elindul egy pálya, ami néha az, amin utoljára indultam a RSF plugin pályán, vagy randomban egy eredeti RBR pálya. Hajam már nem sok van, de elég sok mindent rendberaktam már a játékban eddig, hogy játszható legyen, de ez a pálya dolog sírba tesz. Nagyon köszi a segítséget, előre is!

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szer. szept. 03 15:46

WRC_DR1V3R írta:Sziasztok!

Kellene egy kis segítség, mert nem igen ismerem ki magam a RBR fájlrendszerében. Nem tudok pályát telepíteni, illetve a 2014-es plugin pályáit és autóit nem tudom quick rally módban használni a főmenüben, csak a pluginben. Ezt utóbbit nem tudom lehet-e egyáltalán, de nem kicsit nehéz sérüléssel abszolválni az ismeretlen pályákat. Persze nem várrom el, hogy regényeket írjon bárki is, egy link is megteszi, ha van valami tutorial. Például megvan az Ouninpohja, texture, object, fx, cache almappákkal és pár ini-vel. Valahol azt írták, tegyem be az RX-content mappába. Beraktam mindenhogy, de nem mutatja. A pluginek alatt a játékban ott a RX valami alatt pedig, (ahol a pálya neve nics ott, csak a kurzor jelzi, hogy van ott valami) elindul egy pálya, ami néha az, amin utoljára indultam a RSF plugin pályán, vagy randomban egy eredeti RBR pálya. Hajam már nem sok van, de elég sok mindent rendberaktam már a játékban eddig, hogy játszható legyen, de ez a pálya dolog sírba tesz. Nagyon köszi a segítséget, előre is!
Szia,
A rallysimfans plugin pályáit nem tudod quck rallyban használni, hacsak nem a tracks.ini-be átírogatod az eléréseket. Viszont akkor a plugin fog reklamálni, hogy nincs rendesen feltelepítve.
Az új pályákon Practice módban gyakorolj a pluginba.
A rallysimfans plugin használati útmutatója: viewtopic.php?f=19&t=1383

Az RX plugin az egy teljesen más téma. http://www.rallysimfans.hu/gyik1.php?hirnr=7
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szer. szept. 03 15:49

Tibi, Ati, hogy állunk új pálya ügyileg?
PIKES PEAK 2008 Final :)
Van más pálya amit be tudunk ralkni a pluginba?
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 szer. szept. 03 16:57

lacka6 írta:Tibi, Ati, hogy állunk új pálya ügyileg?
Pikes Peak licenszet megnézzük még mi hogy van azzal ;)

Haguenau-ból kijött egy béta, de a készítő akkor ezt írta:
Final version will be in online mode, if I will get 100 Eu donation it will possible in "offline mode", too.
Most az online mode neki mit jelent azt egyelőre nem tudjuk. Csak csehes online versenyeken játszható és quickrace-ben lezárt/kódolt pályát? Eleve ha tiltani akarja az offline-t, hogy ne gyakorolják halálra a pályát akkor minek lett a béta kiadva.

Vieux Moulin-Perrancey - beta szintén kijött az RSRBR update 5-be, még nem tudtam hozzájutni.

Maton I and II new version 1.1 jelent meg tegnap, előtte valami volt kiadva tesztelés céljából még a nyár előtt. Ezt sem próbáltam.( A Foron 1-2 készítője csinálta)

Aircraft Carrier meg csak offline-ban engedélyezett :juggle:

Egy Monster Hill Climb v2 nevű pályát is kiadták.
Livadija reversed is került kiadásra.
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szer. szept. 03 17:08

atiwrc írta:

Final version will be in online mode, if I will get 100 Eu donation it will possible in "offline mode", too.
Most az online mode neki mit jelent azt egyelőre nem tudjuk. Csak csehes online versenyeken játszható és quickrace-ben lezárt/kódolt pályát? Eleve ha tiltani akarja az offline-t, hogy ne gyakorolják halálra a pályát akkor minek lett a béta kiadva.

Vieux Moulin-Perrancey - beta szintén kijött az RSRBR update 5-be, még nem tudtam hozzájutni.

Maton I and II new version 1.1 jelent meg tegnap, előtte valami volt kiadva tesztelés céljából még a nyár előtt. Ezt sem próbáltam.( A Foron 1-2 készítője csinálta)

Akkor ha jól értem:
-PIKES PEAK 2008
-Maton I and II new version 1.1
-Monster Hill Climb v2
-Livadija reversed

Ez már megér egy frissítést ;)
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 szer. szept. 03 17:38

lacka6 írta:
atiwrc írta:

Akkor ha jól értem:
-PIKES PEAK 2008
-Maton I and II new version 1.1
-Monster Hill Climb v2
-Livadija reversed

Ez már megér egy frissítést ;)
Még muxarello-t és aragona-t is meg kellene nézni.
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 szer. szept. 03 19:24

Szia!

Ha a pálya neve nincs (az rx menüben) ott akkor nincsen jól berakva a pálya. Vagy esetleg nem ahhoz a verzióhoz készült, de szerintem Ouninpohja biztos hogy a legutolsó 2009es Rxplugin alá készült.
Amit linkelt Lacka olvasd el szépen, és értelmezd. (Az 1 bekezdés nem fontos, de a megjegyzéseket fusd végig)
De kiemelek egy fontos részt:
Az "RBR mappád"/rx_content/tracks mappába kell rakni a letöltött új pálya mappáját. Tehát úgy hogy az "RBR mappád"/rx_content/tracks/"pályaneve"/ mappában legyenek az ini-k(mat.ini, materials.ini, objectlist.ini, stb.), a textures, objects, stb mappák.

Esőben ne indísd a szakaszt, mert nem az fog elindulni!

Továbbá fontos, és nincs a link alatt leírva. Hogy rxplugin használatakor a 41es pálya helyén az eredeti 41es pályának kell lenni! (Cote1, Francia első pálya)
Viszont a magyar plugin úgy működik hogy egy eredeti pálya "helyére rakja be" az aktuálisan inditott szakaszt. (Átirányitja)
Az aszfaltosakat, általában pont a Cote1 helyére, ezért fordulhatott elő, hogy az utoljára RFS-ben játszott pálya jött be, amit pedig random alap pályának mondtál az biztos hogy mindig a Cote1 volt.

KB ennyi, majd irj hogy sikerült e.
Kép

WRC_DR1V3R
Vendég

Hozzászólás Szerző: WRC_DR1V3R » 2014 csüt. szept. 04 15:42

lacka6 írta:

Szia,
A rallysimfans plugin pályáit nem tudod quck rallyban használni, hacsak nem a tracks.ini-be átírogatod az eléréseket. Viszont akkor a plugin fog reklamálni, hogy nincs rendesen feltelepítve.
Az új pályákon Practice módban gyakorolj a pluginba.
A rallysimfans plugin használati útmutatója: viewtopic.php?f=19&t=1383

Az RX plugin az egy teljesen más téma. http://www.rallysimfans.hu/gyik1.php?hirnr=7
Köszi a választ. Működik a plugin, minden ok, csak nekem nem jön át ez a törhető autó feeling. Jó lenne, ha maradna kis hűtövíz a pálya végére is. Hiába a reduced damage, a fa az a pokolban is fa. :D

WRC_DR1V3R
Vendég

Hozzászólás Szerző: WRC_DR1V3R » 2014 csüt. szept. 04 15:45

Tibi írta:

Szia!

Ha a pálya neve nincs (az rx menüben) ott akkor nincsen jól berakva a pálya. Vagy esetleg nem ahhoz a verzióhoz készült, de szerintem Ouninpohja biztos hogy a legutolsó 2009es Rxplugin alá készült.
Amit linkelt Lacka olvasd el szépen, és értelmezd. (Az 1 bekezdés nem fontos, de a megjegyzéseket fusd végig)
De kiemelek egy fontos részt:
Az "RBR mappád"/rx_content/tracks mappába kell rakni a letöltött új pálya mappáját. Tehát úgy hogy az "RBR mappád"/rx_content/tracks/"pályaneve"/ mappában legyenek az ini-k(mat.ini, materials.ini, objectlist.ini, stb.), a textures, objects, stb mappák.

Esőben ne indísd a szakaszt, mert nem az fog elindulni!

Továbbá fontos, és nincs a link alatt leírva. Hogy rxplugin használatakor a 41es pálya helyén az eredeti 41es pályának kell lenni! (Cote1, Francia első pálya)
Viszont a magyar plugin úgy működik hogy egy eredeti pálya "helyére rakja be" az aktuálisan inditott szakaszt. (Átirányitja)
Az aszfaltosakat, általában pont a Cote1 helyére, ezért fordulhatott elő, hogy az utoljára RFS-ben játszott pálya jött be, amit pedig random alap pályának mondtál az biztos hogy mindig a Cote1 volt.

KB ennyi, majd irj hogy sikerült e.
Kösz. Szerintem valami nem gömbölyű a pályával. Feltolom a mediafire-re és majd megadom a linket. Esetleg jobb eredményt érhetnék el, ha megtennéd, hogy ránézel. Elég sokat kellett ásnom, mire meglett, lehet régebbi, mint 2009. Most leszedek pár pályát, megpróbálok valami hasonlóságot keresni, hátha meg tudom hack-elni.

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 csüt. szept. 04 19:20

WRC_DR1V3R írta: Kösz. Szerintem valami nem gömbölyű a pályával. Feltolom a mediafire-re és majd megadom a linket. Esetleg jobb eredményt érhetnék el, ha megtennéd, hogy ránézel. Elég sokat kellett ásnom, mire meglett, lehet régebbi, mint 2009. Most leszedek pár pályát, megpróbálok valami hasonlóságot keresni, hátha meg tudom hack-elni.

Nem tudom honnan szedted az Ouninpohjat, de ha innen:
Tusy írta:Nem tudom mennyire újak (feltöltés idők alapján 1 évesek) de néhány finn RX pálya letölthető innen :lollypop:
Akkor tuti működik, nekem volt egy másik Ouninpohja pálya de ez sokkal szebb ezért azt töröltem is, bár ezen még soha nem értem végig... :nevet2: (a másikon jobban beláthatók voltak a kanyarok ebbe meg több a bozót :rally: )
Kép

WRC_DR1V3R
Vendég

Hozzászólás Szerző: WRC_DR1V3R » 2014 pén. szept. 05 02:22

Tusy írta:
WRC_DR1V3R írta: Kösz. Szerintem valami nem gömbölyű a pályával. Feltolom a mediafire-re és majd megadom a linket. Esetleg jobb eredményt érhetnék el, ha megtennéd, hogy ránézel. Elég sokat kellett ásnom, mire meglett, lehet régebbi, mint 2009. Most leszedek pár pályát, megpróbálok valami hasonlóságot keresni, hátha meg tudom hack-elni.

Tusy írta:Nem tudom mennyire újak (feltöltés idők alapján 1 évesek) de néhány finn RX pálya letölthető innen :lollypop:
Akkor tuti működik, nekem volt egy másik Ouninpohja pálya de ez sokkal szebb ezért azt töröltem is, bár ezen még soha nem értem végig... :nevet2: (a másikon jobban beláthatók voltak a kanyarok ebbe meg több a bozót :rally: )
Teljesen megőrjít ez az RBR pálya dolog. Sehol nincs egy értelmes leírás. Semelyik pálya nem megy. Már újra is installáltam, mert a nagy próbálkozásban eltünt pár fájl. Köztük az Ouninpohja is. :( Agyam eldobom, tényleg.

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2014 pén. szept. 05 08:31

WRC_DR1V3R írta:
Tusy írta:

Teljesen megőrjít ez az RBR pálya dolog. Sehol nincs egy értelmes leírás. Semelyik pálya nem megy. Már újra is installáltam, mert a nagy próbálkozásban eltünt pár fájl. Köztük az Ouninpohja is. :( Agyam eldobom, tényleg.
Szia,

Miért nem a következő szerint csinálod:

- Plugint telepíted teljesen, pályacsomaggal együtt
- Plugin Practice menüjében elindítod egyszer a kívánt pályát
- Kideríted, hogy a plugin melyik alap pálya helyén indítja (a töltőképernyőből egyértelműen kiderül)
- A játék újraindítása nélkül Quick Rallyban elindítod azt az alap szakaszt amelyik helyén futtatja az adott pályát a Plugin

És láss csodát. Tudsz törésmodell nélkül közlekedni, setupot gyártani, replayt visszanézni és egyebek.

Ha jól értem, olyan szakaszokon akarsz csak gyakorolni amik a pluginban is vannak, akkor meg ne bonyolítsd feleslegesen az életed az RX pluginnal.
Opel Astra GSi N3 :)

WRC_DR1V3R
Vendég

Hozzászólás Szerző: WRC_DR1V3R » 2014 pén. szept. 05 19:01

Miért nem a következő szerint csinálod:

- Plugint telepíted teljesen, pályacsomaggal együtt
- Plugin Practice menüjében elindítod egyszer a kívánt pályát
- Kideríted, hogy a plugin melyik alap pálya helyén indítja (a töltőképernyőből egyértelműen kiderül)
- A játék újraindítása nélkül Quick Rallyban elindítod azt az alap szakaszt amelyik helyén futtatja az adott pályát a Plugin

És láss csodát. Tudsz törésmodell nélkül közlekedni, setupot gyártani, replayt visszanézni és egyebek.

Ha jól értem, olyan szakaszokon akarsz csak gyakorolni amik a pluginban is vannak, akkor meg ne bonyolítsd feleslegesen az életed az RX pluginnal.
Köszi! Jó ötlet. Korábban azt mondták itt, nem lehet csak a plugin alatt futtatni a pályákat. Szeretnék más pályákat is, de egyelőre ez a megoldás is megteszi.

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szer. szept. 10 14:43

Valaki próbálta már a Monster Hill Climb v2 pályát?
https://www.youtube.com/watch?v=OHbmLn1LNgQ

Szerintem nagyon nincs rendben az itiner. Kiadjuk a telepítő csomagba úgy ahogy van, vagy valaki segít itinert gyártani hozzá?

Tibi, van engedélyünk itiner cserére?
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 szer. szept. 10 20:50

Szerintem van, hiszen RBRdll-t bárki használhatja.
De egyáltalán a pályára van engedély?
Most szedem le, de elég lassan jön, megnézem majd mi van benne írva. Youtube-on tudunk beszélni a készítővel.

Két órája rakott fel egy videót az új pályájáról. De ez sajnos csak az egyik olasz online pluginba a RealRallyba lesz benne.
https://www.youtube.com/watch?v=M4oX3bgqppk
Kép

remihuey
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: remihuey » 2014 pén. okt. 24 07:55

Foglalkoztatok már ezzel a GB sprint -el ? Mert 20-ból 20x tévedtem el rajta az itiner túl későn bemondása alapján. Aztán rátaláltam erre a képre, a Maps-ban. De még így is oda kell figyelni merre is kell menni.
track-312_route.jpg

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 pén. okt. 24 10:23

Kapcsold fel a 3d-s navigátort.

Amúgy itt egy videó: viewtopic.php?p=493471#p493471

Viex Moulin is eléggé érdekes, van ahol a navigátor jel jó 100-200 méterrel van a kanyar előtt, de pl a hajtűkbe, meg van hogy már a kanyar közepénél van berakva. (A 3d-s itiner helye az ahova lerakta a készítő, ez alapján mondja be X méterrel előtte)
Kép

remihuey
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: remihuey » 2014 pén. okt. 24 11:21

Amit most leírok NE vegyétek oktatásnak csak tényként kell kezelni... mert nem annak szánom csak leírom. aztán beszélgethetnénk róla napokig ki hogyan és miért.
A 3D be van kapcsolva mindíg, és azzal együtt mivel az alapján mondja Zoli, még úgy is eltévedek sokszor. Mivel már említed is hogy közel rakta le a készítő a kanyarokhoz és a tempónál belecsúszol, ha emlékszel rá vissza mész, vagy ha még nem tanultad meg mint én, simán eltévedhetsz rajta. Egyébként a Viex Moulen is olyan... sok helyen majdnem a kanyar bejáratánál van a 3d itiner. látszik még mindíg nem tanultak meg itinert mondatni (aki pályát készít nem biztos hogy tudja hogy kell itinert írni). Anno én úgy tanultam a retro navigátor iskolában hogy mindíg kanyar kombinációval kezdem a mondatot és egyenessel fejezem be... tehát B2-J33 150 simaBal- J2 és B6 200 stb... itt az "és" kb 25-30 méter. De ezek az itinerek nyilvánvalóan a két ember megbeszélése alapján készül, főképpen ahogy a sofőrnek kell az infó. meg hát úgy is szól menet közben ha kell neki több vagy előbb... De hát ezt a játékban olyan nehéz lenne minden ember szájaíze szerint csinálni a defán. Persze mindenkinek lehetősége van az RBRDLL-re. Amit én még mindíg nem tanultam meg, hogyan kell vele átírni magamnak... végezetül hagyatkozzam a tényekre, vagy megtanulom a pályát, vagy megtanulom az RBR.dll-t kezelni... Egy dologban biztos vagyok... Zoli jól mondja csak jól kell összerakni

p solberg
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: p solberg » 2014 pén. okt. 24 12:24

Sziasztok

Nekem olyan problémám lenne hogy az új pályák közül a Pikes Peak 2008 és a Vieux Moulin-Perrancey szaggat de a Pikes Peak 2008 nagyon 10 perc kell hogy betöltödjőn a pálya és utána meg nagyon szaggat el se tudok vele indulni ez azért van mert gyenge a videókártyám hozzá?

videókártyám: Nvidia GeForce 6200

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 pén. okt. 24 12:43

Valószínüleg.

Mindkét pálya eléggé részletes. A Pikes Peak készítője azt mondta hogy kb olyan futási teljesítményre számítsunk mint a Peyregrossa-nál.
Gondolom az sem fut rendesen?
Kép

p solberg
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: p solberg » 2014 pén. okt. 24 13:03

Tibi írta:Valószínüleg.

Mindkét pálya eléggé részletes. A Pikes Peak készítője azt mondta hogy kb olyan futási teljesítményre számítsunk mint a Peyregrossa-nál.
Gondolom az sem fut rendesen?
Igen az is akadozik meg a német pályák is de azokon legalább végig lehet menni úgy ahogy!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 szomb. nov. 15 20:16

HELL DIGITAL RALLY TEAM

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 szomb. nov. 15 20:42

rallyfenegyerek írta:Itt még akad pálya :lollypop: :lollypop:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... oad&cat=19
De rég jártam már ott....

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=ustats&u=641
HFRT Team

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2014 vas. nov. 16 12:47

Azért már nekünk is van elég "új"pályánk.Tétversenyeken,különböző bajnokikon mégis a szarrá unt,szakaszokat részesítik előnyben.Semmi kihívás már tizennyolcezredjére menni a Falstone-n.A hosszabb szakaszokat meg egyszerűen kerülik a versenykreálók.Peyregrosse Mandagout pl szinte nincs is versenyben.Persze tudom,hogy sokan nem érnek végig.De ha nem versenyzünk az új pályákon,akkor már most halott unalom az egész. :taps:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 vas. nov. 16 15:05

Lehet nem csak a hosszúsága miatt kerülik, hanem mert többeknek (akár a tour készítőjének is) szaggatnak a hosszabb, kidolgozattabb pályák.
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 vas. nov. 16 15:11

rallyfenegyerek írta:Itt még akad pálya :lollypop: :lollypop:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... oad&cat=19
Igen kb 6-7.

Pyros a 3 pályájára (Sosnova, Sosnova 2012, Sumburk) nem ad engedélyt senkinek, az csak a csehen mehet.
Van még a Motekland nevű valami, ami átváltoztatott USA pályák gyűjteménye, néhány fával és házzal megszórva. Nemtudom ki építette, engem annyira nem is izgat.

Valamint a Lyon-Gerland nevü kis 800 méteres! speciális van, amit már párszor megbeszéltük hogy berakjuk, de mire odaérünk a csomag összeszedéséhez, valahogy mindig kimarad :)

Muxarellot pedig a németek kérésére nem rakjuk be, mert még mindig tartalmaz "lopott" dolgokat.

Ha ezeken kívűl van még valami ami nincs bent a miénkbe akkor szólj.
Kép

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2014 vas. nov. 16 16:42

Tibi írta:Lehet nem csak a hosszúsága miatt kerülik, hanem mert többeknek (akár a tour készítőjének is) szaggatnak a hosszabb, kidolgozottabb pályák.
Tudom,hogy sokaknak szaggat a túl hosszú szakasz.De nem csak ilyen új pályák vannak.Mégis állandóan "gyári"pályákkal találkozni a tétversenyeken.És ahogy megfigyeltem azok közül is a rövidebbeket részesítik előnyben.Én szivesebben versenyzem új pályákon.
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 vas. nov. 16 18:04

Tibi írta:.... ami átváltoztatott USA pályák gyűjteménye, néhány fával és házzal megszórva. Nemtudom ki építette, engem annyira nem is izgat..
Ebből is látszik hogy semmit nem játszotok,ezáltal semmi tapasztalat azzal kapcsolatban hogy mit jelent egy freezeren átnyomni padlón és ugyanazon a nyomvonalon tele fával és kövekkel az útszélén. Fejből elmondom már rég az itinert ha kell de ezeken a módosított pályáknál soxor csak gondolkodtam hogy milyen kanyar is jön....
Végülis sok mondani valóm nincs is ......anno is lefikáztátok.... tisztában vk. az okaival,nem várok etéren sem változást. :D :D :reszeg:
HFRT Team

szdanika
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: szdanika » 2014 vas. nov. 16 19:08

astrati írta:
Tibi írta:Lehet nem csak a hosszúsága miatt kerülik, hanem mert többeknek (akár a tour készítőjének is) szaggatnak a hosszabb, kidolgozottabb pályák.
Tudom,hogy sokaknak szaggat a túl hosszú szakasz.
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy aki nem képes annyit áldozni a gépére, hogy menjenek akadás nélkül a pályák, az megérdemli, hogy akadozzon. Nekem sem egy új gépem van, kb. 6 éves, vagy több is, de mégsem akadoznak az új pályák sem. Egy hasonló gépet használtan már 30 ezer forintért lehet venni és megy minden rendesen. Elhiszem, hogy sokak nem engedhetik ezt meg maguknak, de általában olyanok szoktak reklamálni, akik pont, hogy megvehetnék maguknak. Csak annyit fűznék még hozzá, hogy minden nap csak egy doboz cigaretta árát kell félretenni és megvan egy gép, amin nem fog akadni a játék :hemuveg:
Kövezzetek meg, ha nem lehet ennyit áldozni egy olyan dologra, ami sok embernek a szórakozása!

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 vas. nov. 16 20:29

NyilasM írta:
Tibi írta:.... ami átváltoztatott USA pályák gyűjteménye, néhány fával és házzal megszórva. Nemtudom ki építette, engem annyira nem is izgat..
Ebből is látszik hogy semmit nem játszotok,ezáltal semmi tapasztalat azzal kapcsolatban hogy mit jelent egy freezeren átnyomni padlón és ugyanazon a nyomvonalon tele fával és kövekkel az útszélén. Fejből elmondom már rég az itinert ha kell de ezeken a módosított pályáknál soxor csak gondolkodtam hogy milyen kanyar is jön....
Végülis sok mondani valóm nincs is ......anno is lefikáztátok.... tisztában vk. az okaival,nem várok etéren sem változást. :D :D :reszeg:
Tibi!
Engedélyt adnának hozzá egyébként?

Misi!
Én tudom milyen érzés nem tudni hol vagy :D , jópár évig úgy rbr-eztem, hogy nem voltak fák bokrak( a videokártya miatt), aztán mikor a másik gép elé ültem, a rongyosra autózott bissane-n és noiker-en azt sem tudtam mi merre :)

Az a Hyppyjulma az micsoda egyébként?
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 vas. nov. 16 20:38

atiwrc írta:
Misi!
Én tudom milyen érzés nem tudni hol vagy :D , jópár évig úgy rbr-eztem, hogy nem voltak fák bokrak( a videokártya miatt), aztán mikor a másik gép elé ültem, a rongyosra autózott bissane-n és noiker-en azt sem tudtam mi merre :)

Az a Hyppyjulma az micsoda egyébként?
Az jó kérdés hogy mi... A csehes módozatot meg tényleg értelmetlennek nyilvánítottátok 1x. Szóval azt mondtam ami történt.Amugy a csehek nem túl segítőkészek...sose voltak.
HFRT Team

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 vas. nov. 16 20:40

szdanika írta:
astrati írta:
Tudom,hogy sokaknak szaggat a túl hosszú szakasz.
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy aki nem képes annyit áldozni a gépére, hogy menjenek akadás nélkül a pályák, az megérdemli, hogy akadozzon. Nekem sem egy új gépem van, kb. 6 éves, vagy több is, de mégsem akadoznak az új pályák sem. Egy hasonló gépet használtan már 30 ezer forintért lehet venni és megy minden rendesen. Elhiszem, hogy sokak nem engedhetik ezt meg maguknak, de általában olyanok szoktak reklamálni, akik pont, hogy megvehetnék maguknak. Csak annyit fűznék még hozzá, hogy minden nap csak egy doboz cigaretta árát kell félretenni és megvan egy gép, amin nem fog akadni a játék :hemuveg:
Kövezzetek meg, ha nem lehet ennyit áldozni egy olyan dologra, ami sok embernek a szórakozása!
Az a baj, hogy sokaknak hiába van erős gépe, mégis akad valami miatt, olyan dolgok amire nem találsz magyarázatot. Lackánál is voltak gondok esőbe, nekem meg a fullscreent nem szereti (hozzáteszem az rf sem, de más újabb gameknek pl AC vagy dirt, wrc-k azoknak mind1), anélkül meg elég nehéz lenne online menni....
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2014 vas. nov. 16 20:50

szdanika írta: Kövezzetek meg, ha nem lehet ennyit áldozni egy olyan dologra, ami sok embernek a szórakozása!
Háát ez azért nem feltétlen van így...elméletben igen,viszont a gyakorlat azért macerásabb...ráadásul akár még egy erősebb masinán is akadhat.
Persze Én is beláttam hogy egy 2005-ben--kimondottan az rbr miatt--összerakott pc mára nem mondható erőgépnek...végülis beruháztam egy nem új de számomra elfogadható pc-re(Intel Core 2 Duo Cpu E8400 @ 3.0GHz 3.6Mb ram,Nvidia GF GT630) amugy egy használt DELL optilex 780 masina uj vga-val... nálam egy pálya sem akad fullon mostanság.
HFRT Team

Válasz küldése