Új pályák az RBR-hez !

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

huntertaylorTRT
RBR Fan
Kapcsolat:

Re: Új pályák az RBR-hez !

Hozzászólás Szerző: huntertaylorTRT » 2012 szer. feb. 15 19:13

Szabó Zoltán JR
Taylor Racing Team
Kép
F7R Inside!!! :D

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 szer. feb. 15 20:36

NyilasM írta:
Nemeth Roland írta: MI a fasznak kellett belenyúlni?!
Ha nem lenne a fél mezőny köcsög csaló aki azon gondolkozik, hogy a jó édes anyjába tudja levágni a pályát, akkor nem kellett volna belenyúlni.
Gyorsan meg is válaszoltad.... de hát amikor bejött ez a pálya a hátrányával akkor+ az volt a téma hogy valamit csinálni kell :think: :think: ....amikor+ lett csinálva akkor+ az a baj... :confused2: :confused2: sokatoknak tényleg semmi nem jó...kezdem azt érezni ;) :D :D
Jobb lenne hanyagolni ezt a versme témát itt a forumon elég nagy gond lett abból hogy ennyit dumáltatok itt róla!(Köszönhetően a csalóknak és a változást elfogadni nem tudóknak)
Dehát elég volt egy kép posztolása és pár sor hogy sok ember agyát felhuzzák és még ma is téma legyen.
Szóval légyszi jegeljétel a témát aztán majd eldől milyen versme lesz a pluginba, lesz-e bármilyen is.........
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 szer. feb. 15 20:41

huntertaylorTRT írta:Naaah felrakták :O
http://www.youtube.com/watch?v=jKQK4hRiMGM
Na ebből se fogok rf alá hangot csinálni:D
Asi fel is fogja ezt a rengeteg infot?
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 szer. feb. 15 20:55

atiwrc írta:

Álítólag fel! :D
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 szer. feb. 15 21:03

Bunyo írta:Nem tudom ildomos e ezt még betennem, ha mást nem legalább amiatt, hogy más már ne kezdje el :)
Újra nekifogtam a régen abbahagyott projektemnek, most, hogy már ténylegesen is lenne értelme, hiszen akár a magyar pluginba is bekerülhet, tehát a távlati cél hogy előbb utóbb normál formátumú pálya legyen belőle :) Tehát magyar pálya, vegyes talajú, és nyomvonalak tekintetében számtalan megoldást tesz lehetővé, majd munka közben derül ki, hogy valójában összesen hányra lesz lehetőség, illetve hányra lenne szükség, de gyakorlatilag évente mindig más a nyomvonala, illetve szinkronpályás kialakításra is lehetőséget ad (valószínűleg az lesz a legelső verziója) Remélhetőleg az égiek is úgy akarják, hogy most már végig vigyem ezt a történetet :)
Van aki felismeri a képről, miről van szó? :)

Kép

:eek: :respect:
Ezt Sóllyal összekötni! :lollypop: :lollypop: :lollypop: :lollypop:
Kép

huntertaylorTRT
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: huntertaylorTRT » 2012 szer. feb. 15 21:53

Tusy írta:
atiwrc írta:

Ja én is úgy tudom, de én pl sokszor pont azt nem hallom ki, hogy milyen a kanyar csak azt értem meg, hogy tőre stb. Tehát a plussz infót. Amúgy már kicsit off topic ez így, de próbáltam az rF modot és sztem jó :) Bár az S2000-ret úgy éreztem mintha tolatnék, illetve a Skoda nagyon eltette a hátát sokszor. De pl a 9-es és 6-os EVO hangok kimondottan tetszettek ;) Sztem szép munka az egész :) Kisterenye meg még jobban!! :D
Majd írok az rF topicba is mert pont most próbáltam, azért hogy minden illetékes lássa :)
Szabó Zoltán JR
Taylor Racing Team
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 szer. feb. 15 22:17

Kép

Nemeth Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nemeth Roland » 2012 szer. feb. 15 22:51

nem rossz, főleg, hogy még alfa, de a PowerStage-n qrvára nem volt hó :D
Kép

Nemeth Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nemeth Roland » 2012 szer. feb. 15 23:12

Bunyo írta:Nem tudom ildomos e ezt még betennem, ha mást nem legalább amiatt, hogy más már ne kezdje el :)
Újra nekifogtam a régen abbahagyott projektemnek, most, hogy már ténylegesen is lenne értelme, hiszen akár a magyar pluginba is bekerülhet, tehát a távlati cél hogy előbb utóbb normál formátumú pálya legyen belőle :) Tehát magyar pálya, vegyes talajú, és nyomvonalak tekintetében számtalan megoldást tesz lehetővé, majd munka közben derül ki, hogy valójában összesen hányra lesz lehetőség, illetve hányra lenne szükség, de gyakorlatilag évente mindig más a nyomvonala, illetve szinkronpályás kialakításra is lehetőséget ad (valószínűleg az lesz a legelső verziója) Remélhetőleg az égiek is úgy akarják, hogy most már végig vigyem ezt a történetet :)
Van aki felismeri a képről, miről van szó? :)

Kép
Evvel a képpel egy baj van....
Most mindenkinek csorog a nyála....
Kép

Soje
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Soje » 2012 szer. feb. 15 23:48

Egy pár napja nyomon követem ezt a topicot, és megmondom őszintén nem akartam beleszólni, de most már olyan régóta rágódunk az "új pálya=sok csaló"-n, hogy gondoltam irok....

Szerintem felesleges vitatkozni az ugratón Ati, Misi menjetek egy kört az új pályán, és menjetek egy kört Rx-en a régin. És valósznüleg nektek is a régi tetszik jobban... Én azért játszok az RBR-el, mert imádom a rallyt, imádok csapatni és tolni neki 1000-el. Gondolom vannak még igy ezzel rajtam kivül legalább 500-an. Szerintem ebből az 500 emberből kb 10 et érdekelt az, hogy lehet csalni a rallycrosson, viszont mind az 500-nak jobban tetszik a régi pálya.
Namost szerintem azt kell eldönteni, hogy mi a fontosabb. Hogy a 10 db csaló kellemetlenül érezze magát, vagy hogy 500 db rallyfan kellemesen. És valóban biztos lehet csalni RSI-n, Bergheimen, Joux Verte-n, de mégis szerintetek ez fontos? Mert nem tudom ki hogy van vele, de én nem annak szoktam örülni amikor elverem a fél mezőnyt egy Bergheim levágásával 30 mp-vel, hanem annak amikor PB-t megyek... Tétversenyen úgyis küldeni kell a replayt, a sima versenyekért pedig szerintetek megéri tönkretenni a már-már tökéletes pályákat?
És félre ne értsétek nem azt mondom hogy szabad csalni (amúgy szerintem egyszer-kétszer mindenkinek vaj van a füle mögött), de azt olvasni hogy Ati hány órát, napot, hetet töltött azzal hogy odarakott egy félszar ugratót a legjobb pája legjobb kanyarjába, elég fura. Minden elismerésem a tietek, hogy időt áldoztok a mi szórakozásunkba, de szerintem ez felesleges időpocsékolás volt... Bölcsebb lett volna ez idő alatt egy új pályát épitgetni....
(U.i.: Subaru 06-al én ugyan úgy tudok csak áthaladni az ugratón, mint Roli a C2-vel, ám ez biztos az én tapasztalatlanságom.)
Remélem nem sértettem meg senkit, és ami a legfontosbb KÖSZÖNÖM SZÉPEN AZ ÚJ PÁLYÁKAT !!!

Ja és persze ismerem a hosszú i-t, csak a fos laptopomon nincs....
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 csüt. feb. 16 00:10

Tétversenyen úgyis küldeni kell a replayt
Jah, csak nem mindegy, mennyit kell leellenőrizni...
Ha van időd, besegíthetsz...

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2012 csüt. feb. 16 07:51

Kardos Lajos írta: Nem-nem,mondom nekem olyan nincs!!Csak nyomom neki ahogy a csövön kifér,féket nem is használok,meg amúgy is csak 1milló kilométer környékén járok a való életben persze annak semmi köze ehhez itt,tehát én biztos vagyok benne hogy én cseszem el.A pályák hibátlanok és amúgy is maga csak lihegjen főnök majd én sz...om a f....át... ;) :smoker: :cool2:
Ha már kiemelted a biztost, én kiemelném azt, hogy nálam semmi gond vele, nem bukdácsolok rajta (nem próbáltam ki azt amivel Te mész, sem a C2-őt). Csak a kép alapján gondoltam azt ami. ;) (ettől még lehet nálatok probléma, mivel elhiszem, hogy tapasztaltátok)

Am Söje mondandójában annyi igazság van, hogy mindez az értetlen (vagy azért is csalok) emberek miatt van. Viszont a sok repiellenőrzés meg rengeteg idő. Így ezt a megoldást kell elfogadni, ezzel van a pálya. Jobb érzés lenne számomra is e nélkül végigmenni, de ez van (mindenkinek).

A másikat PM-ben, mert az személyeskedés lenne ;)
Szabó Zéé

Tizot
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tizot » 2012 csüt. feb. 16 08:22

Tusy írta:
atiwrc írta:

Persze hogy fel, sőt...3 bejárásból ír ilyen itinert...(a gumibogyóbokornál 124-ről lassítasz 118-ra majd 3és fél fokot fordítasz a kormányon még el nem érjük a bodzabokrot onnan kigyorsítasz, persze.Na de ez már off)
Kép

Nemeth Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nemeth Roland » 2012 csüt. feb. 16 09:37

Soje írta:Namost szerintem azt kell eldönteni, hogy mi a fontosabb. Hogy a 10 db csaló kellemetlenül érezze magát, vagy hogy 500 db rallyfan kellemesen. És valóban biztos lehet csalni RSI-n, Bergheimen, Joux Verte-n, de mégis szerintetek ez fontos? Mert nem tudom ki hogy van vele, de én nem annak szoktam örülni amikor elverem a fél mezőnyt egy Bergheim levágásával 30 mp-vel, hanem annak amikor PB-t megyek...
Azt hiszem ez a lényeg! :)
Kép

Nemeth Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nemeth Roland » 2012 csüt. feb. 16 09:43

Bóta Róbert írta:
Hát a pontszerzőkét mindenképp...
Onnantól meg mindegy szerintem :)
Kép

Voros G
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Voros G » 2012 csüt. feb. 16 10:03

Ebből a rallycross-ból az lesz hogy kiszedik és nem lesz. :rolleyes:
Vörös Gábor Giorgio Garage Rally Team
http://giorgiogarage.info

Tizot
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tizot » 2012 csüt. feb. 16 10:57

Voros G írta:Ebből a rallycross-ból az lesz hogy kiszedik és nem lesz. :rolleyes:
Én személy szerint nagyon sajnálnám :confused2: , egyébként nekem így is megfelel.Alkalmazkodni kell a körülményekhez :D
Kép

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2012 csüt. feb. 16 11:38

Tegnap megfogadtam, hogy nem írok erről többet de úgy látom mások sem vették észre, hogy Atiwrc hozzászólása után ott kellett volna abbahagyni.
Csak annyit mondanék, hogy aki szeretné "tolni neki 1000-el" az menjen valami pálya versenyre de leginkább a dragot tudnám javasolni.
A rally bizony nem a padlógázról szól, hanem az ügyes féktávokról is. A rallyban gyakran előfordulnak akadájok ami előtt fékezni kell ilyen a Versme Rallycross ugrató is.
A sok okoskodónak javasolnám Szászvári József Rallye autózás című könyvét mielőtt neki áll itt okoskodni (ha már a gyakorlati tudást nem is lehet pótolni, mert azért elmondanám bármennyire élethű nem a számítógép előtt tanulja meg az ember a rallyt).
Atiwrc, NyilasM és a többiek, ne vegyétek ilyen érzékenyen a negatív hozzászólókat ilyenek mindig vannak és lesznek is. Amit csináltatok, csináltok az jó.
Soje írta:Egy pár napja nyomon követem ezt a topicot, és megmondom őszintén nem akartam beleszólni, de most már olyan régóta rágódunk az "új pálya=sok csaló"-n, hogy gondoltam irok....

Szerintem felesleges vitatkozni az ugratón Ati, Misi menjetek egy kört az új pályán, és menjetek egy kört Rx-en a régin. És valósznüleg nektek is a régi tetszik jobban... Én azért játszok az RBR-el, mert imádom a rallyt, imádok csapatni és tolni neki 1000-el. Gondolom vannak még igy ezzel rajtam kivül legalább 500-an. Szerintem ebből az 500 emberből kb 10 et érdekelt az, hogy lehet csalni a rallycrosson, viszont mind az 500-nak jobban tetszik a régi pálya.
Namost szerintem azt kell eldönteni, hogy mi a fontosabb. Hogy a 10 db csaló kellemetlenül érezze magát, vagy hogy 500 db rallyfan kellemesen. És valóban biztos lehet csalni RSI-n, Bergheimen, Joux Verte-n, de mégis szerintetek ez fontos? Mert nem tudom ki hogy van vele, de én nem annak szoktam örülni amikor elverem a fél mezőnyt egy Bergheim levágásával 30 mp-vel, hanem annak amikor PB-t megyek... Tétversenyen úgyis küldeni kell a replayt, a sima versenyekért pedig szerintetek megéri tönkretenni a már-már tökéletes pályákat?
És félre ne értsétek nem azt mondom hogy szabad csalni (amúgy szerintem egyszer-kétszer mindenkinek vaj van a füle mögött), de azt olvasni hogy Ati hány órát, napot, hetet töltött azzal hogy odarakott egy félszar ugratót a legjobb pája legjobb kanyarjába, elég fura. Minden elismerésem a tietek, hogy időt áldoztok a mi szórakozásunkba, de szerintem ez felesleges időpocsékolás volt... Bölcsebb lett volna ez idő alatt egy új pályát épitgetni....
(U.i.: Subaru 06-al én ugyan úgy tudok csak áthaladni az ugratón, mint Roli a C2-vel, ám ez biztos az én tapasztalatlanságom.)
Remélem nem sértettem meg senkit, és ami a legfontosbb KÖSZÖNÖM SZÉPEN AZ ÚJ PÁLYÁKAT !!!

Ja és persze ismerem a hosszú i-t, csak a fos laptopomon nincs....

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 csüt. feb. 16 11:43

Nemeth Roland írta:
Bóta Róbert írta:
Hát a pontszerzőkét mindenképp...
Onnantól meg mindegy szerintem :)
De nem mindegy, hogy hány pálya...

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 csüt. feb. 16 11:59

Tizot írta:
Persze hogy fel, sőt...3 bejárásból ír ilyen itinert...(a gumibogyóbokornál 124-ről lassítasz 118-ra majd 3és fél fokot fordítasz a kormányon még el nem érjük a bodzabokrot onnan kigyorsítasz, persze.Na de ez már off)

:offtopic: Veszprém megyei lévén nekem ki tiltja meg, hogy kimennyek a sólyi erdőbe és 625829X végig mennyek rajta év közben majd VP-rallyra nevezzek és szarrá verjek rajta mindenkit??? :think: A pénztárcámon és tehetséghiányon kívül! :D

Ki az aki nem így csinálja a mezőnybe?
Kép

Bivaly
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Bivaly » 2012 csüt. feb. 16 15:36

Code_79 írta:Lesz mit próbálgatni: VirtualMotorsports Rally Finland: RX Track Archive
Nagyon szuper finn pályák, csak az a legnagyobb gond velük, hogy kb 90%-ukhoz nincs itiner. (De azé' a hosszabbakat végigtoltam itiner nélkül is :D , óvatosba)
"3,..2,..1,..RAJT!!!!!!!.................Nno!"

Nagy 'Bivaly' Krisztián

huntertaylorTRT
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: huntertaylorTRT » 2012 csüt. feb. 16 15:42

A magyar szakaszok RX-es változatát honnan lehetne begyűjteni? :)
Sajna mióta szegény MR. Megauploadot lecsukták, azóta nem működnek a letöltési linkek.
(F'CK ACTA :box: )
Szabó Zoltán JR
Taylor Racing Team
Kép

mrobi80
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mrobi80 » 2012 csüt. feb. 16 16:19

Voros G írta:Ebből a rallycross-ból az lesz hogy kiszedik és nem lesz. :rolleyes:
Én a Bergheim-el vagyok így!

A kedvenc pályám a Peklo val eggyüt mert azokon tényleg kell improvizálni mint egy igazi szakaszon. ( a Peklo az is )
DE A PROSTITUÁLT CSALÓK miatt nem teszik bele egy komolyabb verseny be sem.
Más csak érdekesség képpen.
Az dühítő, hogy amit utálok pályát az bezzeg minden hol ott van. Nem titkolom ez a szar sipirszarom vagy kakim vagy mi.

Még egy észrevétel és befogom. Olyan pályák ahol a nagy többség nem tud jól menni azok nincsenek tétversenyeken Pl Pirka menoko eredeti irány és eredeti felület. 20 murvás versenyből 1x szerepelt, viszont a fent említett sipir 20 ból 14-en szakasz volt. Érdekes.

Na 111

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 csüt. feb. 16 17:15

huntertaylorTRT írta:A magyar szakaszok RX-es változatát honnan lehetne begyűjteni? :)
Sajna mióta szegény MR. Megauploadot lecsukták, azóta nem működnek a letöltési linkek.
Hát nemnagyon tudom hogy fent lettek volna máshol.

A HSW-n az FTP archivumba csak a Zagyvaróna-Cered pályát találtam. A kisterenye tuti csak megauploadon volt fent. A plázát meg nemtudom, talán felrakták Lallerék a skincentrálra, de a letöltésekben nem látom.

ftp://anonymous@hsw.hu/hsw/rbr/Tracks/z ... _cered.rar
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2012 csüt. feb. 16 22:54

Ami nekem megvan 2009-es RX változathoz magyar pálya:
kisterenye_korgyors.rar
PecsPlaza.zip
terenyegravel.rar
Meg 2007-es RX-es változathoz készült:
Eger prológ
Miskolc prológ

Majd becsomagolom és felteszem valahova ;)
huntertaylorTRT írta:A magyar szakaszok RX-es változatát honnan lehetne begyűjteni? :)
Kép
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 csüt. feb. 16 23:20

Code_79 írta:Ami nekem megvan 2009-es RX változathoz magyar pálya:
kisterenye_korgyors.rar
PecsPlaza.zip
terenyegravel.rar
Eger prológ
Miskolc prológ

Na az jó lesz. Ezzel meg is lesz az összes. A terenye gravel az mi? Az egész pálya murva?

A 2007es pluginhoz én csináltam, természetesen az valahol nekem is meglenne. De az Egri egy baki miatt tükrözött pálya. A Miskolc meg olyan amilyen, az akkori technikából azt lehetett kihozni. Egyébként ha gondoljátok megpróbálom majd kicsit átírni az iniket hogy a 2009es pluginba is fusson a pályám (a miskolci).
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2012 csüt. feb. 16 23:39

Itt van mind: http://www.giorgiogarage.info/letoltes/rx_hun.rar (153 MB)
Tibi írta:Na az jó lesz. Ezzel meg is lesz az összes. A terenye gravel az mi? Az egész pálya murva?

A 2007es pluginhoz én csináltam, természetesen az valahol nekem is meglenne. De az Egri egy baki miatt tükrözött pálya. A Miskolc meg olyan amilyen, az akkori technikából azt lehetett kihozni. Egyébként ha gondoljátok megpróbálom majd kicsit átírni az iniket hogy a 2009es pluginba is fusson a pályám (a miskolci).
Kép
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2012 pén. feb. 17 09:52

Code_79 írta:Itt van mind: http://www.giorgiogarage.info/letoltes/rx_hun.rar (153 MB)
Tibi írta:Na az jó lesz. Ezzel meg is lesz az összes. A terenye gravel az mi? Az egész pálya murva?

Ez nekem is jó lesz. :respect: :respect:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2012 pén. feb. 17 10:47

RX plugin alól nem lehetne az X-filet importálni 3D Maxba?
Tibi írta:
kisterenye_korgyors.rar
PecsPlaza.zip
terenyegravel.rar
Eger prológ
Miskolc prológ

Na az jó lesz. Ezzel meg is lesz az összes. A terenye gravel az mi? Az egész pálya murva?

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 pén. feb. 17 12:22

Keke írta:RX plugin alól nem lehetne az X-filet importálni 3D Maxba?
Van X file importer a maxhoz, de nemtudom hogy hogyan hozná be a pályát.
De amúgy miért kérded?
A magyar pályák megvannak mind már Rfactor alá is. Onnan meg áttudjuk tenni Maxba.
(Egyébként a 3Dsimedv2 is nyitja elvileg az RX-es pályákat, csakhogy az domborzat és falakon kívül minden objektumot középre rak le :S szóval használhatatlan. De ha egy régebbi 2009 április előtt kiadott pályát nyitsz meg (amiből nincsen sok) azt elvileg behozza jól, a modelleket is.)
Kép

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2012 pén. feb. 17 12:59

Tibi írta:
Keke írta:RX plugin alól nem lehetne az X-filet importálni 3D Maxba?

Van X file importer a maxhoz, de nemtudom hogy hogyan hozná be a pályát.
De amúgy miért kérded?
A magyar pályák megvannak mind már Rfactor alá is. Onnan meg áttudjuk tenni Maxba.
(Egyébként a 3Dsimedv2 is nyitja elvileg az RX-es pályákat, csakhogy az domborzat és falakon kívül minden objektumot középre rak le :S szóval használhatatlan. De ha egy régebbi 2009 április előtt kiadott pályát nyitsz meg (amiből nincsen sok) azt elvileg behozza jól, a modelleket is.)

Látod Tibi, tudod te miért kérdem :up: hogy legyen a pluginon végre magyar pálya. Az elkezdett pályámnak elveszett a mapingja és még amúgy is sok munka lenne vele, de ha kapok Maxba pályát és a texturáit szívesen csinálom a mappingot.

Fuxy
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Fuxy » 2012 pén. feb. 17 13:04

kisterenye_korgyors.rar
PecsPlaza.zip
terenyegravel.rar
Eger prológ
Miskolc prológ

Miskolc rally prológ???? olyat még nem láttam se RBR-ben,se rFactorban...

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2012 pén. feb. 17 14:05

Fuxy írta:
kisterenye_korgyors.rar
PecsPlaza.zip
terenyegravel.rar
Eger prológ
Miskolc prológ

Miskolc rally prológ???? olyat még nem láttam se RBR-ben,se rFactorban...
Rfactorban van. Vinyo féle speedway arena. Miskolci mintára.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 pén. feb. 17 18:38

Fuxy írta: Miskolc rally prológ???? olyat még nem láttam se RBR-ben,se rFactorban...
Hát ez igazából csak egy salakos körpálya. Amit az akkori technikából meglehett csinálni (nem voltak még objektumok a BTBben). 1-2 logó van a falon. És nincs időmérés mehetsz akármennyit. Viszont van rajta kamera replayben :D Akkor még nem tudtam, de az is megoldható hogy port is verjen fel RX_plugin alatt.

Kép
http://autosim.fw.hu/palya/enyem/rbr_381.jpg
http://autosim.fw.hu/palya/enyem/rbr_360.jpg
http://autosim.fw.hu/palya/enyem/rbr_367.jpg

Ezt a pályát még nem probóltam ki milyen, de ez meg Rfactorra lett kiadva. Vinyó csinálta
Kép
Kép

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2012 szomb. feb. 18 08:11

Tibi! Az Rfactoros pályák letölthetőek valahonnan? Mivel lehet importálni ezeket Maxba? Előre is köszi! :respect:

huntertaylorTRT
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: huntertaylorTRT » 2012 szomb. feb. 18 08:54

Code_79 írta:Itt van mind: http://www.giorgiogarage.info/letoltes/rx_hun.rar (153 MB)

:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
Szabó Zoltán JR
Taylor Racing Team
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 szomb. feb. 18 16:38

Nemtudom emlékeztek e még a Karlstadt-i havas SuperSpeciálra. Volt 2 is belőle, vagy oda vissza, vagy hogy jobb vagy bal oldalt kezdünk előbb.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ez RX-pluginos pálya volt. De ma jelentették be hogy elkezdték konvertálni normál formátumú pályára RBRbe.
Kép

Nemeth Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nemeth Roland » 2012 szomb. feb. 18 16:56

Tibi írta:Nemtudom emlékeztek e még a Karlstadt-i havas SuperSpeciálra. Volt 2 is belőle, vagy oda vissza, vagy hogy jobb vagy bal oldalt kezdünk előbb.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ez RX-pluginos pálya volt. De ma jelentették be hogy elkezdték konvertálni normál formátumú pályára RBRbe.
Ez gyönyörű....

:lollypop:
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2012 szomb. feb. 18 17:59

De fincsi kis pálya, hátha egyszer majd itt is lesz. :rolleyes: :rolleyes: :up: :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Bivaly
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Bivaly » 2012 szomb. feb. 18 20:53

Nekem nem megy a letöltés. Vagy csak korlátozott ideig volt fönn? :respect:

Nagy 'Bivaly' Krisztián

Bivaly
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Bivaly » 2012 szomb. feb. 18 20:59

Tibi írta:Nemtudom emlékeztek e még a Karlstadt-i havas SuperSpeciálra. Volt 2 is belőle, vagy oda vissza, vagy hogy jobb vagy bal oldalt kezdünk előbb.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Igen, igen, jó kis pálya, csak a kamerát tehették volna jobb helyre is. (Lányaim egyik kedvence a nagy ugrató miatt. :D )
Bár nem hosszú pálya, remélem, hogy nem lesz ezzel a pályával is az a helyzet, hogy (a Sweet Lamb-hez hasonlóan) teljesen másképp kell (lehet) rajta menni így, hogy normál pálya lett, mint anno RX-es pályaként.

Nagy 'Bivaly' Krisztián

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 szomb. feb. 18 20:59

Nekem elindul. :rolleyes:

Zsolt Jakab
Vendég

Hozzászólás Szerző: Zsolt Jakab » 2012 vas. feb. 19 00:17

Köszi az új pályákat! :up: :up: :up: :taps: :taps: :dj:

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2012 vas. feb. 19 09:01

Köszi srácok a frissítést ;) :smoker:
Kép

Nagy Márk
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nagy Márk » 2012 vas. feb. 19 09:36

Nálam nem indul el a torrent letöltés, tud valaki segíteni? (A plugin frissítés)

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 vas. feb. 19 09:57

Náalm se megy, nem nagyon aktivak a feltöltök, leszedem a lapról gyorsan aztán berakom torrentbe, bár csak adslel lassu feltöltésem van most.
Kép

Nagy Márk
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nagy Márk » 2012 vas. feb. 19 10:27

atiwrc írta:Náalm se megy, nem nagyon aktivak a feltöltök, leszedem a lapról gyorsan aztán berakom torrentbe, bár csak adslel lassu feltöltésem van most.
Köszönöm a segítséget! Most elindult a letöltést.

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2012 vas. feb. 19 10:56

Én is beszálltam 5 MBit-el ;)

És köszönet az új pályákért :respect2:
Kép
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2012 vas. feb. 19 14:33

Torrent kicsit döcögösen indul mivel csak nálam élt, nem volt idő szétosztani :)
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Lepaul
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lepaul » 2012 vas. feb. 19 18:12

Köszi az új pályákat!!! :respect:
Most próbálgattam, nagyon szépek lettek. :up:
Giorgio Garage Rally Team

Válasz küldése