WRC csapat és egyéni bajnokság

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: WRC csapat és egyéni bajnokság

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2013 szer. feb. 20 21:39

4. forduló után:
WRCmarka4.JPG
WRCcsapat4.JPG
RBRChamp 2007 A8 egyéni 2. hely, csapat 1. hely, 2008 egyéni 3. hely, csapat 1. hely
I. Lada 2107 Kupa egyéni és csapat 1. hely
II. Lada 2107 Kupa egyéni 2. hely, csapat 1. hely
IV. Lada 2107 Kupa csapat 1. hely

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2013 szer. feb. 20 21:43

WRCegyéni4.JPG
RBRChamp 2007 A8 egyéni 2. hely, csapat 1. hely, 2008 egyéni 3. hely, csapat 1. hely

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 szer. feb. 20 21:47

Köszi :respect:
McCrash

Aman Zsolt
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Aman Zsolt » 2013 szer. feb. 20 22:58

Köszönöm a versenyt és a pontokat! :respect:

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 csüt. feb. 21 18:08

Én megvagyok átkozva, pontosabban a Subaru Impreza 2003 + FuReady kombináció: semmi különös nem történt, Puy du Lac célja felé igyekeztem, picit megcsúszott, neki egy fának a seggével, ami megölte a motort... :( :( :(
Bár már meg sem kéne ezen lepődnöm, nem is tudom, mi más várhatnék a kocsitól/magamtól... :think: :think: :(
FüReady Motorsport

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 csüt. feb. 21 20:50

FuReady írta:Én megvagyok átkozva, pontosabban a Subaru Impreza 2003 + FuReady kombináció: semmi különös nem történt, Puy du Lac célja felé igyekeztem, picit megcsúszott, neki egy fának a seggével, ami megölte a motort... :( :( :(
Bár már meg sem kéne ezen lepődnöm, nem is tudom, mi más várhatnék a kocsitól/magamtól... :think: :think: :(
Alighasznált, ámde rommá tört Subaru Impreza 2003-asomat elcserélném egy 06-os verzióra, mert számomra kontrollálhatatlanul vadóc a gép... :( :( :(
(tudom, hogy ez nem lehetséges, csak csalódott vagyok)
FüReady Motorsport

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 csüt. feb. 21 21:24

FuReady írta:
FuReady írta:Én megvagyok átkozva, pontosabban a Subaru Impreza 2003 + FuReady kombináció: semmi különös nem történt, Puy du Lac célja felé igyekeztem, picit megcsúszott, neki egy fának a seggével, ami megölte a motort... :( :( :(
Alighasznált, ámde rommá tört Subaru Impreza 2003-asomat elcserélném egy 06-os verzióra, mert számomra kontrollálhatatlanul vadóc a gép... :( :( :(
Igazából megértelek,bár a 06-os csak egy kis motorerő ill. pici tapadás növelésen átesett modell a 03-hoz képest... igaz az pont annyi hogy talán a legjobb masina a játékban...a 05-ös amivel megyek szinte teljesen más.Pl. a 03-az setup jó a 06-oshoz ,de a 05 nem jó velük....Én is inkább a 06-al mennék ;)
Egyébként persze a szabályzat....de ha csapatban nem értékel csak egyéniben akkor akár lehetne is menni vele...sztm. :think: :think:
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 csüt. feb. 21 21:30

Igaz hogy kiesett ,végig nem tudott menni az emberünk a szakaszon...de az első bergheimen vágni volt esze(a részidőknél látni)...
Már rég nem érdekel hogy vki. új és nem ismeri.... akkor ne induljon tétversenyen...
HFRT Team

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 csüt. feb. 21 22:57

NyilasM írta:
FuReady írta:
Igazából megértelek,bár a 06-os csak egy kis motorerő ill. pici tapadás növelésen átesett modell a 03-hoz képest... igaz az pont annyi hogy talán a legjobb masina a játékban...a 05-ös amivel megyek szinte teljesen más.Pl. a 03-az setup jó a 06-oshoz ,de a 05 nem jó velük....Én is inkább a 06-al mennék ;)
Egyébként persze a szabályzat....de ha csapatban nem értékel csak egyéniben akkor akár lehetne is menni vele...sztm. :think: :think:
Nekem semmi gondom nincs sem a 03-as teljesítményével, sem a tapadásával: így csak izgalmasabb a közlekedés, nem ezzel van a baj...
A 06-hoz van setup-om (ami ugye jó a 03-hoz is), azzal megyek, de pl. ha hibázok és sikerül megfognom a dolgot, akkor a 03 futóműve egyből kettéáll, ezzel szemben a 06-tal úgy megyek tovább, mintha semmi nem történt volna... :rolleyes:
Na mindegy, egyszer csak összejön egy SR mentes futam a 03-assal, meg kell vele küzdenem (itt az új kihívás :) ) + becenevet is adtam a kocsinak (a viselkedéséből kiindulva), amit a verseny utolsó szakaszának kommentjében lehet megtekinteni... :D
FüReady Motorsport

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 pén. feb. 22 13:33

A kamerásokat megnt szedtem össze 2X 40 MP, felidegeasített , minden versenyen ez van, rossz helyen áll s képes kifutni elődbe , valahogy el kellene tüntetnem őket...aztal lett DNF

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2013 pén. feb. 22 14:07

Hát ha gondolod én el küldöm neked hogy ne legyenek fotósok .. De itt a oldalon is fent van ami el tünteti
Kép

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 pén. feb. 22 16:14

Hajdó László írta:A kamerásokat megnt szedtem össze 2X 40 MP, felidegeasített , minden versenyen ez van, rossz helyen áll s képes kifutni elődbe , valahogy el kellene tüntetnem őket...aztal lett DNF
Kamerás és pályabíró eltüntető

Ez a weblap LETÖLTÉS menüpontjának oldalán érhető el, hasznos lehet másoknak is. :up: :)
FüReady Motorsport

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. feb. 22 17:45

Nem kell full grafikán nyomulni és kész :rolleyes: :rolleyes: :D annyival nem jobb és alapból nincsenek pályabírók... meg aztán az a kicsi amivel jobb a full nem számít..ha csak nem a tájban akar vki. gyönyörködni... :D
HFRT Team

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2013 pén. feb. 22 22:00

Nálam minimálabb felbontással már nem gémezik senki, mégis vannak kamerások. :think: Minap fedeztem fel egyet, a kis sunyi hol dekkol? Pribram, érkezek a murváról,féktáv,kéne,hogy legyen betonra a balos lassitóba beesek, pont kiadná erre vörös lett minden a búrám is. :D
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 szomb. feb. 23 08:26

Csoda hogy nem estem ki az első körben :mad: nagyon szeretem mikor nem hagynak nyugodtan menni :banghead:
McCrash

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2013 szomb. feb. 23 12:20

Egy szuper rally árán most sikerült meglátni a célfotót nagyon jó verseny volt várjuk a következő fordulót :taps: :taps: :taps:

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2013 szomb. feb. 23 14:59

NyilasM írta:Nem kell full grafikán nyomulni és kész :rolleyes: :rolleyes: :D annyival nem jobb és alapból nincsenek pályabírók... meg aztán az a kicsi amivel jobb a full nem számít..ha csak nem a tájban akar vki. gyönyörködni... :D
KOszi az infokat , maskepp elveztem ,hogy ott vannak... csak ne buntetnenek erte :))

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 vas. feb. 24 09:33

Az első nap felejtős,inkább nem részletezném.
A 2.-3. viszont magamhoz képest(főleg ezeken a pályákon) szuper (és nem úgy :D ).
A kisebb,nagyobb hibákhoz képest,elég jól állok,majd elválik hogy mennyi pont lesz a végén belőle :)
McCrash

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 vas. feb. 24 10:03

Ez ismét nem tartozik az "évversenyeim"kategóriába... azt sajnálom hogy nem az elején estem ki mindjárt...akkor legalább nem kellett volna szenvedni.
Pl.: most az uccsó bergheimet nézve ugy mentem plusz 1 kört hogy a 3d itiner be van kapcsolva és azért .... szóval koncentráltam rendesen.
Egyébként Coyotnak igazat adok ....(inkább visszatöröltem.....)
HFRT Team

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 vas. feb. 24 17:31

Célban az egyetlen Corolla. :cool2: Sajnos az első nap utolsó előtti szakaszán, a cél előtt 800 m -re egyszerre adta fel a küzdelmet a váltó és a kuplung is. Így már is tetemes hátrányba kerültünk. Azonban nem adtuk fel és araszoltunk szépen lassan előre. ez így is volt az utolsó szakaszig, ahol a motor elektronika meghibásodása matt kellett félre állnunk. Ami annyit jelentett hogy az abszolut 6. helyünket felcseréltük a 8. helyre. Örülünk ennek is, nem csüggedünk. :D A következő versenyre megpróbáljuk jobban felkészíteni a technikát. ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 vas. feb. 24 19:10

Potyor írta:Célban az egyetlen Corolla. :cool2: Sajnos az első nap utolsó előtti szakaszán, a cél előtt 800 m -re egyszerre adta fel a küzdelmet a váltó és a kuplung is. Így már is tetemes hátrányba kerültünk. Azonban nem adtuk fel és araszoltunk szépen lassan előre. ez így is volt az utolsó szakaszig, ahol a motor elektronika meghibásodása matt kellett félre állnunk. Ami annyit jelentett hogy az abszolut 6. helyünket felcseréltük a 8. helyre. Örülünk ennek is, nem csüggedünk. :D A következő versenyre megpróbáljuk jobban felkészíteni a technikát. ;)
Szerintem másik csapattól kellene bérelned az autót,ha ennyi probléma van vele :think: :D
Vagy netán saját?
McCrash

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 vas. feb. 24 20:32

jgy írta:
Potyor írta:Célban az egyetlen Corolla. :cool2: Sajnos az első nap utolsó előtti szakaszán, a cél előtt 800 m -re egyszerre adta fel a küzdelmet a váltó és a kuplung is. Így már is tetemes hátrányba kerültünk. Azonban nem adtuk fel és araszoltunk szépen lassan előre. ez így is volt az utolsó szakaszig, ahol a motor elektronika meghibásodása matt kellett félre állnunk. Ami annyit jelentett hogy az abszolut 6. helyünket felcseréltük a 8. helyre. Örülünk ennek is, nem csüggedünk. :D A következő versenyre megpróbáljuk jobban felkészíteni a technikát. ;)
Szerintem másik csapattól kellene bérelned az autót,ha ennyi probléma van vele :think: :D
Vagy netán saját?
Igen, saját verda. ;) Még csak ismerkedünk vele, ezért is lehet a sok gond. Úgy látom másik beszállítót kell keresnem a gyenge minőségű alkatrészek miatt. Ám a mostani versenyen Te voltál a célpont. ;) :reszeg:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 vas. feb. 24 20:36

Amúgy+ nagy-nagy gratula minden célbaérőnek :up: :up:
Sikerült NagyAtinak jól elbánnia velünk ezzel a kreálással :fear2: :fear2:
..üsse kő,de azért remélem az RSI-kből nem lesz ilyen verseny... :(
HFRT Team

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 vas. feb. 24 20:41

NyilasM írta:Amúgy+ nagy-nagy gratula minden célbaérőnek :up: :up:
Sikerült NagyAtinak jól elbánnia velünk ezzel a kreálással :fear2: :fear2:
..üsse kő,de azért remélem az RSI-kből nem lesz ilyen verseny... :(
Kicsit unalmas volt a pályafelhozatal szempontjából, de nekem összességében tetszett. Szerintem jó verseny volt, jól éreztem magam rajta. Az RSI-ktől csömör versenyeket én sem szeretem. :fuuuuj:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 vas. feb. 24 20:57

Potyor írta: Kicsit unalmas volt a pályafelhozatal szempontjából...
Ja...először unalmamban(de tényleg) megrángattam a kormányt a mlylinyn..be is ugrott a fákközé,persze előtte megütöttem a futóművet és kis fék vmint a kormánymozdulatra ki is ment alólam...
Viszont az uccsó bergheimen tényleg elaludtam és elmentem az elején a 4.körre is... tényleg nem volt érdekfeszítő a verseny.
Az a baj az ilyenekben hogy a "csak be kell érni" hozzáállás kevés,ha nem élvezi az ember akkor csak azt nézi hogy :no hány ss van még hátra..
Volt több olyan komplett évem hogy tétversenyen nem estem ki,pedig ugye sr sem volt,most+ még akkor sem sikerül amikor "csak" be kellene érni,pedig nem is kockáztattam... a baj meg abban van hogy nem is foglalkoztat,gyorsabban vége lett :D :D
HFRT Team

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 vas. feb. 24 23:03

Potyor írta: Igen, saját verda. ;) Még csak ismerkedünk vele, ezért is lehet a sok gond. Úgy látom másik beszállítót kell keresnem a gyenge minőségű alkatrészek miatt. Ám a mostani versenyen Te voltál a célpont. ;) :reszeg:
:celtabla: :D Én nem igen voltam veled partiban pedig.
A dobogó valamelyik fokáért lettél volna harcban,az sr-ek nélkül,nem pedig velem..............de azért megtisztelő :)
McCrash

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 vas. feb. 24 23:38

"Kiegyensúlyozott" a teljesítményem,helyezéseket tekintve: 24-5-22-5 :D
McCrash

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 vas. feb. 24 23:45

NyilasM írta:
Azért csak összejött 5 pontocska,így is hogy nem érdekelt :D :up:
Bele kell húzni,mert ezek a Rallymax-os srácok lenyomtak a 3. helyről :rally:
McCrash

Kuti Peter
Vendég

Hozzászólás Szerző: Kuti Peter » 2013 hétf. feb. 25 08:53

Köszi a versenyt mindenkinek! Jó nehéz pályák voltak! Egyik Mlynkyn kétszer voltam árokban, de nem is értem, hogy csúsztam meg... szerencsére a fákat nem sikerült eltalálni de C4H kellett. Az utolsó Bergheimen meg az egyik féktávon megszűnt működni a pedálom szóval nem igazán volt fék. Egy pillanatra nem is értettem mi van, váltogattam vissza húztam a kézit, mire rájöttem, hogy gyorsan pause kéne már pont belekarcoltam a szemben álló nézőkbe... :lollypop:

Egyébként a célbaérésre én nem a "csak érjünk be" gondolatot használom, hanem az "autózzunk egy jót aztán majd meglátjuk..." hozzáállást, de persze mindenki más. :D

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 hétf. feb. 25 11:04

jgy írta:
Potyor írta: Igen, saját verda. ;) Még csak ismerkedünk vele, ezért is lehet a sok gond. Úgy látom másik beszállítót kell keresnem a gyenge minőségű alkatrészek miatt. Ám a mostani versenyen Te voltál a célpont. ;) :reszeg:
:celtabla: :D Én nem igen voltam veled partiban pedig.
A dobogó valamelyik fokáért lettél volna harcban,az sr-ek nélkül,nem pedig velem..............de azért megtisztelő :)
Valójában a dobogó volt a cél, de az első SR után módosult a cél. Így lettél Te a target. ;) Régi szép időkben azért meccseltünk egy párszor. :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. márc. 01 21:37

jgy írta:
NyilasM írta:
No majd most aztán nyomhatjuk neki Gyuszi :cool2: ;) :fear2:
Ez most nem egy "prológpályás"forduló lesz. ;) :up:
HFRT Team

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 pén. márc. 01 22:17

NyilasM írta:
jgy írta:
NyilasM írta:
No majd most aztán nyomhatjuk neki Gyuszi :cool2: ;) :fear2:
Ez most nem egy "prológpályás"forduló lesz. ;) :up:
Igen,most nézem ezek a Te pályáid :up:
Én megpróbálom Attilát magam mögött tartani,Simit meg Kobet rád bízom :D :)
McCrash

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 hétf. márc. 04 09:06

És mi a jelszó?

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 hétf. márc. 04 09:47

mr.bean írta:És mi a jelszó?
A szokásoknak megfelelően, nekem az ra kombináció volt a nyerő! ;)
FüReady Motorsport

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2013 hétf. márc. 04 12:31

Már-már kezdtem azt hinni, hogy megtörténik a csoda, a 9-ik szakaszig nem is volt baj, de a saját hibámból nagyot pereceltem Noiker-en (C4H), majd Joux Plane Gravel-en is sikeresen tetőre tettem a Subaru-t olyan szerencsétlenül, hogy elszállt a hajtás/futómű + a fék. :(
Na mindegy, a fejlődés azért látszik, miszerint SR-t nem gyűjtöttem be, köszönöm a versenyt + hajrá a többieknek. :)
FüReady Motorsport

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2013 hétf. márc. 04 18:36

Sikeresen lezúzva az autó megint :D Megszokottól nem maradhatok el :D
http://zsiga.uw.hu
http://simivideo.uw.hu (RBR-es)
Hell Digital Rally Team

wrc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: wrc » 2013 hétf. márc. 04 19:47

Sziasztok!

S.O.S! Nem kaptam jelszót!

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2013 hétf. márc. 04 19:52

wrc írta:Sziasztok!

S.O.S! Nem kaptam jelszót!
ra a jelszó .. De fentebb is be lett írva
Kép

Lorant99
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Lorant99 » 2013 szer. márc. 06 14:46

Hát ez a verseny se sikerült jobban,mint a többi.Első nap utolsó szakaszán dobtam el.Második nap se sikerült jobban,mindjárt az 5.szakaszon cél előtt fának ütköztem.Nem tudom,hogy miért van ez,mindíg olyan szerencsétlenül esek ki.Én részemről a verseny el van átkozva.

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2013 csüt. márc. 07 08:08

Jelszó: ra

Eros Akos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Eros Akos » 2013 csüt. márc. 07 12:45

Sziasztok!

Utolsó nap 1 szakaszán motor ko . Teljesen az Én hibám volt egy ártatlan b2-es kanyarba. Még az se mondhatom hogy éppen csak nekimentem a kis fának mert volt tempó rendesen . Nagyon sajnálom megint nem lesz pontszerzés.
Gratulálok a célbaérőknek és sok sikert a többieknek.

Aman Zsolt
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Aman Zsolt » 2013 pén. márc. 08 22:26

Sikeresen célban, volt megforgás meg itt ott izgalom, utolsó gyorson begörcsölt a lábam ami okozott némi gondot de megoldottam. :) Még szerencse hogy van szünet, élőben bajban lettem volna. :D
Köszönöm a versenyt és sok sikert mindenkinek!

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2013 szomb. márc. 09 20:11

6. fordulón célban!
Hibamentesen sikerült célba érnem. Gratulálok a célbaérkezőknek és legfőképp csapattársamnak Lénárt úrnak!! :respect:
Kép

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 szomb. márc. 09 23:13

Célban vagyunk. Már rég nem autóztunk ennyire jó ízűt. :lollypop: Nagy köszönet a szervezőknek érte! Nagggyon jó volt! A 6. gyorson sajnos lecsúsztunk az útról, majd megpróbáltunk vissza jönni, kb 20 mp-ig szenvedtünk, végül csak a szurkolók segítségével tudtuk folytatni a versenyt. Jó lett volna a dobogón, vagy legalább is a közelében végezni. Minden estre örülünk, hogy nem volt semmi probléma a technikával és reménykedük néhány pontocskában. :)
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 vas. márc. 10 21:35

Valahogy nem bánom hogy kiestem,most nem tudtam odafigyelni.
McCrash

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2013 hétf. márc. 11 10:42

Nyilas Misi gratulálok a győzelmedhez!! :respect: :up:
Kép

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2013 vas. márc. 17 23:54

7 forduló - Rally USA
jelszó: ru

mr.bean
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mr.bean » 2013 hétf. márc. 18 10:37

Na én ezt a sorozatot most fejeztem be! Nem a szervezés miatt, azzal minden rendben, de úgy gondolom, hogy egy bokor érintése ne szedje már ki a motort egy wrc-ből! Megjegyzem, nem átmentem rajta, csak a kanyarban nekiért az orra. Kicsit irreálisnak tartom ezt. A többieknek sok sikert és köszi a szervezést...remélem lesz folytatás, de most ettől kicsit besokalltam...

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2013 hétf. márc. 18 22:06

Egyéni 6 forduló után:
WRCegyéni6-1.JPG
WRCegyéni6-2.JPG

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2013 kedd márc. 19 08:40

WRCcsapat6.JPG
WRCmarka6.JPG

Válasz küldése