Itiner készítés

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

Tusy
RBR Fan aktív tag

Re: Itiner készítés

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 hétf. ápr. 09 16:46

jeges írta:Amikor újat adsz hozzá, akkor meg kell adni a távot méterben az előzőtől- vagy következőtől mindegy,ha 30 m -en kívül vagy akkor beteszi,ha belül akkor módosítja a régit, a Csökő félét pedig azért használja ,mert az van feltéve, de az alap angol navi többet enged...
ez a progi csak az inikkel játszik amik már benne vannak a játékban.
Köszi de ezt én is tudom! ;)
jeges írta: De ha kommanderrel bele mész a mappáiba, akkor találsz sok olyat ami eredetileg nincs,csak még nem jöttem rá hogyan lehet betenni....

A Sound mappában sok-sok új szó van,pl.:fa,gumi,korlát,kerítés,gyorsabban,lassabban,szorosan,aszfaltra,murvára....meg még vagy 30 ilyen ami eredetileg nincs,mellette ott vannak az inik is,csak nem értem hogyan kéne használni hogy jó is legyen :think:
Úgy gondolom, hogy azt csak más kivételével lehet belerakni (felülírásával), amúgy pont ugyan úgy és ugyan azokkal a parancsokkal dolgozik mint az RBRDLL. A cserés megoldást ott is meg lehetne oldani, csak valamit valamiért, melyik kezedbe harapjál? :rolleyes:
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 hétf. ápr. 09 17:58

Ezt én nem vágom hogy 1 kanyarhoz 1 dolgot, akkor az összes módszer szar és a wallaby a legjobb, ott én mondom meg hova mit rakjon, pontosan a driveline vonalához rendelve.
Max annyi lehetséges hogy ha tul sokat akarunk mondanit vele tul sokáig fogja mondani.
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 hétf. ápr. 09 18:10

atiwrc írta:Ezt én nem vágom hogy 1 kanyarhoz 1 dolgot, akkor az összes módszer szar és a wallaby a legjobb, ott én mondom meg hova mit rakjon, pontosan a driveline vonalához rendelve.
Max annyi lehetséges hogy ha tul sokat akarunk mondanit vele tul sokáig fogja mondani.

Wallabyt én nem vágom, itt ez a helyzet egy kanyarhoz egy utasítás pl. jobb 3 ne vágd le, azt hozzá lehetne rakni, hogy plusz infókat mondjon, csak egy call distance és egy utasítás kell rögtön a jobb 3 ne vágd le után, ekkor utána mondja pl. erősödik.
A legnagyobb baj, hogy angolt senki se használ, a magyar Csökő féle meg nem igazán jó.
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2012 hétf. ápr. 09 20:00

kisBenko írta:nem tudom hogy működik, de feldiktálni még úgy lenne is kedvem párat, ha van aki leírja meg játékba rakja :)
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 hétf. ápr. 09 20:44

lacka6 írta:
kisBenko írta:nem tudom hogy működik, de feldiktálni még úgy lenne is kedvem párat, ha van aki leírja meg játékba rakja :)

Elsősorban felmondani a kanyarokat és utasításokat kellene.
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2012 kedd ápr. 10 10:13

Tusy írta:
lacka6 írta:

Elsősorban felmondani a kanyarokat és utasításokat kellene.
Írjátok fel miket kellene felmondani azt nekem vagy kisBenkőnek küldjétek el.

A plugint még nem néztem, de ha jól értelmeztem a beszélgetéseteket akkor plusz utasításokkal nem lehet bővíteni csak az rbr eredeti utasításait lehet lecserélni, variálni?
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 kedd ápr. 10 17:39

lacka6 írta: Írjátok fel miket kellene felmondani azt nekem vagy kisBenkőnek küldjétek el.

A plugint még nem néztem, de ha jól értelmeztem a beszélgetéseteket akkor plusz utasításokkal nem lehet bővíteni csak az rbr eredeti utasításait lehet lecserélni, variálni?
Amik a programban vannak azokat kellene magyarosítani, ha azt szeretnénk, hogy nemzetközi legyen.
Viszont mivel én gyenge vagyok nyelvekből így megtenné egy angolos, hogy értelmezi nekünk az editor leírását, főleg az a rész érdekelne ami az 5 oldalon lévő ábráról beszél, és ott is főleg az, hogy hogyan lett ennyi utasítás betéve a programba, mert hátha mégis lehet többet beletenni és kezelni is tudja. :idea:
http://dl.dropbox.com/u/67283710/downlo ... 0Guide.pdf
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 kedd ápr. 10 18:03

Én úgy értelmeztem hogy nem lehet belerakni újat anélkül hogy egy régit nem írnánk felül.
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 kedd ápr. 10 18:20

atiwrc írta:Én úgy értelmeztem hogy nem lehet belerakni újat anélkül hogy egy régit nem írnánk felül.
Akkor jól gondoltam. :(
Kép

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2012 kedd ápr. 10 18:40

nekem nagyon tetszik hogy geccsoltok vele...csak ne adjátok fel... :up:
Kép

jeges
Vendég

Hozzászólás Szerző: jeges » 2012 szer. ápr. 11 22:07

Na! Azt hiszem rájöttem... De nem tiszta még :think:
A menüben felül két helyen ott van egymás alatt egy-egy ablakban hogy "rbr ini"
A felsőre balkatt,description ini kiválaszt és már 4-szer annyiból lehet választani :D
Nem kell felülírni a régit.
A plugin saját mappájából tölti be az új dolgokat/Sounds/English/Male/Steve/....
Itt aztán már van minden.
Szikla balon,vasúti átjáró,lassító,stb.
Még próbálkozok,de így most működik,csak ahhoz hogy magyar legyen a pluginban lévő kifejezéseket is magyarra kéne felülírni,vagy csinálni az audióba is egy bővítést magyarul és azt az útvonalat megadni,vagy ilyesmi :think:
Remélem érthető mire gondolok de nem biztos hogy jól csinálom :D
Értem én, csak leszarom...

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2012 csüt. ápr. 12 14:58

Annyi tippet adhatnék, hogy ha lehetőségvan rá, akkor mindent többször monjdatok fel, pl legyen vagy 3 féle jobb3 satöbbi.
Alap RBR itiner ezt lekezeli. Inikben egy itinerhez több hangot is hozzá leeht társítani, és véletlenszerűen mondja be. Legalább ennyivel is változatosabb :)
Vaszily László

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2012 csüt. ápr. 12 18:29

Ha sikerül valami jót összehoznotok beleintegráljuk a pluginba, vagy telepithető kiegészités lesz belőle simfans pluginhoz.
Hajrá hajrá! :up:
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

jeges
Vendég

Hozzászólás Szerző: jeges » 2012 csüt. ápr. 12 19:38

lacka6 írta:Ha sikerül valami jót összehoznotok beleintegráljuk a pluginba, vagy telepithető kiegészités lesz belőle simfans pluginhoz.
Hajrá hajrá! :up:
:up:
Privátban pont ezt javasoltam Indiánnak,hogy nem-e lehetne-e-é-e,mert így egységes lehetne, de kicsit még odébb lesz mire eljutunk addig...
Ha csak rajtam áll /remélem nem és úgy látom sokan elkezdtek ezzel foglalkozni :up: :taps: /akkor nagyon-nagyon messze van még...
Ezért én is kérném,hogy mindenki próbálgassa. Csináljunk egy olyat amire írígykedhetnek a csigazabálók is és nekünk is
egy rendkívüli élményt nyújthat!!! Ettől jobb "játék" nem létezik szerintem.Ha ők feldobták a labdát ezzel a pluginnal akkor kezdjünk vele valamit.Sajnos a Csökő-féle itiner már lejárt! Mindenki újított már! A miénk meg egy lejárt,már készítésekor is csak próbaverziónak nevezhető valami /nem becsülöm le, nekem is ez van / ami nagyon hiányos...
De csináljunk közösen egy még jobbat belőle!
Minél többen készítik annál jobb lesz!!!
Az alapból már csináltam egyet de elolvadt a vinyóm és oda lett minden...
Talán ezzel a pluginnal most egy sokkal jobb is készülhet!
Amint lesz időm csak ezzel foglalkozok!
Megint regényt írtam...
Na sok sikert és hajrá!!!!!!

jeges
Vendég

Hozzászólás Szerző: jeges » 2012 csüt. ápr. 12 19:48

Szmájli írta:Annyi tippet adhatnék, hogy ha lehetőségvan rá, akkor mindent többször monjdatok fel, pl legyen vagy 3 féle jobb3 satöbbi.
Alap RBR itiner ezt lekezeli. Inikben egy itinerhez több hangot is hozzá leeht társítani, és véletlenszerűen mondja be. Legalább ennyivel is változatosabb :)
Annyira sikerált rájönnöm,hogy az alap rbr a fájlméret alapján rendeli hozzá a megfelelő 1-2-3-as verziót attól függően ,hogy mennyi hely/idő/ van a következő utasításig,mint ahogy automatic szúrja hozzá hogy "és","majd", stb.
De ezt már külön is be lehet tenni kettő közé ha a hely engedi,mert hülyén jön ki hogy bal2,majd ,és, sima bal.... :D
mert ha közel van beszúrja az ést :D
Ezért más a hangszín és a sebesség mindháromnál.Így élethűbben,mondatszerűbben hangzik.
Viszont mindent háromféleképpen kéne felmondani,kategorizálni,számozni...
de így lenne a jó!

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 csüt. ápr. 12 20:06

jeges írta:
Szmájli írta:Annyi tippet adhatnék, hogy ha lehetőségvan rá, akkor mindent többször monjdatok fel, pl legyen vagy 3 féle jobb3 satöbbi.
Annyira sikerált rájönnöm,hogy az alap rbr a fájlméret alapján rendeli hozzá a megfelelő 1-2-3-as verziót attól függően ,hogy mennyi hely/idő/ van a következő utasításig,mint ahogy automatic szúrja hozzá hogy "és","majd", stb.
De ezt már külön is be lehet tenni kettő közé ha a hely engedi,mert hülyén jön ki hogy bal2,majd ,és, sima bal.... :D
Ezért más a hangszín és a sebesség mindháromnál.Így élethűbben,mondatszerűbben hangzik.
de így lenne a jó!
Kicsit én is vacakolgattam most vele, minden benne levő utasítást tud használni, így sokkal nagyobb a használható utasítások száma, egyébként szerintem bővíthető is, legalább is biztosan ők is bővítették valahogyan. :think:
Viszont az érdekes, hogy ha nem az rbr.ini van a felső rublikában, akkor a kanyarra utasításként nem rakja be, hogy ne vágd le, hanem azt mögé kell rakni mint ha egy kanyar lenne, viszont egy tizedre mögé téve is simán kimondja, mondjuk nekem az english kicsit lassan mondta utána, ezt nem tudom lehet-e állítani, vagy az is lehet, hogy túl nagy a holt zaj a "don't cut" felvételén nem tudom.

A kérdés, ki tudja felvenni/megvágni hogy magyar legyen?
Kép

jeges
Vendég

Hozzászólás Szerző: jeges » 2012 csüt. ápr. 12 20:39

Tusy írta:
jeges írta:
de így lenne a jó!
Kicsit én is vacakolgattam most vele, minden benne levő utasítást tud használni, így sokkal nagyobb a használható utasítások száma, egyébként szerintem bővíthető is, legalább is biztosan ők is bővítették valahogyan. :think:
Viszont az érdekes, hogy ha nem az rbr.ini van a felső rublikában, akkor a kanyarra utasításként nem rakja be, hogy ne vágd le, hanem azt mögé kell rakni mint ha egy kanyar lenne, viszont egy tizedre mögé téve is simán kimondja, mondjuk nekem az english kicsit lassan mondta utána, ezt nem tudom lehet-e állítani, vagy az is lehet, hogy túl nagy a holt zaj a "don't cut" felvételén nem tudom.

A kérdés, ki tudja felvenni/megvágni hogy magyar legyen?
Akkor sikerült :D
Maga a plugin a bővítés,az iniket kell szerkeszteni tovább és szinte végtelen a lehetőség,de addig nem mentem el...
Viszont nekem az olyan pályákon nem igazán jó ami nem alap.
Átszerkesztettem peklot,és mikor kiléptem cote helyett is peklo töltődött be :think:
Vannak még gondok :D

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2012 pén. ápr. 13 17:59

jeges írta: Akkor sikerült :D
Maga a plugin a bővítés,az iniket kell szerkeszteni tovább és szinte végtelen a lehetőség,de addig nem mentem el...
Viszont nekem az olyan pályákon nem igazán jó ami nem alap.
Átszerkesztettem peklot,és mikor kiléptem cote helyett is peklo töltődött be :think:
Vannak még gondok :D
Itiner variáláshoz én külön rbr-t javasolnék, mivel plugin alol nem fog sikerülni.

Teendőid:
minden új pálya mellett a maps könyvtárba találsz egy üres fájlt (track-131_41_Peklo)
ez a Peklo melletti azaz a track-131 fájlok és mappák
a 41 pedig a cote azonositója, ez azt jelenti h a Peklot a cote helyén inditjuk
manuálisan kell kicserélned a pályákat
a track-131 fájlokat és mappákat nevezd át track-41 -re és cote helyén megtalálod és csinálhatod az itinert.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

jeges
Vendég

Hozzászólás Szerző: jeges » 2012 szomb. ápr. 21 22:18

:banghead: Tettem a gépre egy negyedik RBR-t a "nem telepítőset" azzal variálgattam,de sikerült megbolondítanom...
Minden angolt kicserélgettem magyarra,mindhárom verzióban ugyanazt mondja az igaz,de nem zavar össze...
Amik nem voltak meg azokat felmondtam ill. betettem más játékból
nem is lenne rossz,de!!!!
1
A magyar plugin már kidobált...
2
A francia összeomlott,már alig töltött be néhány pályát...
3
Winfos meghalt,újratettem mindent, erre megismételte amint felülírtam a régit.... :think:

Vagyis valamit el...tam :think:
alap játékkkal pedig ment,csak nem tudom mi lehet a gond :think:
a winfos mit nem bír???
Mondjuk hanggal is nyírtam már ki... :D
DLL???
agyvérzést kapok... :banghead:

jeges
Vendég

Hozzászólás Szerző: jeges » 2013 szomb. nov. 02 16:42

Úgy látom ez a téma nem nagyon érdekli a fanokat... sajnos azóta gépcsere volt,mindenem odalett amit próbáltam összehozni,de érdeklődés híján nem látom értelmét újra belekezdeni...
pedig nem kevés időt fordítottam rá.... :(

jason574
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: jason574 » 2013 vas. nov. 03 00:01

jeges írta:Úgy látom ez a téma nem nagyon érdekli a fanokat... sajnos azóta gépcsere volt,mindenem odalett amit próbáltam összehozni,de érdeklődés híján nem látom értelmét újra belekezdeni...
pedig nem kevés időt fordítottam rá.... :(
ÉN próbálnék segíteni neked , de ahhoz pontosan tudni kellene mit raktál mibe és mibe nyúltál be ?
Kép
HRC kupa 2010-11 : kat. 3.
ERC 2012 / WRC2011 : kat 2.
WRC KUPA 2012 /WRC2011 : kat. 1.
TGS Kupa 2013 / WRC2011 : kat. 1.

jeges
Vendég

Hozzászólás Szerző: jeges » 2014 csüt. ápr. 03 21:45

Jólét mindenkinek! :D
Na újra elkezdtem mostanában foglalkozni ezzel az itiner dologgal, van pár dolog ami érdekes....
Pl akár mennyire is megcsináljuk hogy frankó legyen, a pályákat ugye mindenki maga telepíti fel, ezért vagy már olyan telepítőt kell kiadni ami már a módosított itinert tartalmazza/ vagyis valaki megcsinálja minden pályára a tutit, ami sosem jön össze, mert ugye egy wrc-nek nem egyezik az itinere egy n1-es autóéval (mondjuk ez is a részletességen múlik) na meg ugye az audio mappát az inikkel együtt/ , vagy mindenki megcsinálja magának a pluginnal( ez a legegyszerűbb, mert csak egy audió mappát kell letölthetővé tenni a hangokkal ( mint a csökő-félénél ) és azt tesz oda magának mindenki, ahová amit neki jól esik.
Viszont ha a második verzió lenne, akkor ugye úgy kellene megcsinálni, hogy kompatibilis maradjon az angol navigátor ini fájljaival is, hogy aki csak a hang mappát felülíratja az újjal, annak is működjön. Ugyebár az alap angol navi is 2-3-szor bővebb mint a magyar, vagyis ha csak minden hangot magyarra cserélünk is már egy sokkal teljesebb dolgot kapunk, viszont ezt még bőven ki lehet egészíteni....

Na! Még mindig ott tartok, hogy angolul már nagyon szépen beszélget nekem mindenről, még arról is ,hogy az alagútból kijövet fényt kapok :D meg hogy a bal kanyar belül gumis és maradjak jobbon mert a kerítés után balos jön.... stb. stb.
Szinte bármit el lehet mondatni vele, csak kicsit macerás időzíteni mindent.
lassan azért kiismerem már...

Szóval ha semmi mást nem is csinálunk, akkor is fel kéne mondani magyarul mindent, és csak kicserélni az angol megfelelőjével és mindenki happpy..... aki meg akarja letölti a plugint és kiegészíti magának pályánként/ ehez csak ugyan azokat a hangokat kell mégegy mappába tenni amit a plugin használ( mert a kiegészítéseket nem az audió mappából olvassa be) vagyis csak egyszer fel kellene valaki jóhangú embernek vagy hölygyeménynek mondani mindent mert az én hangom jobban hasonlít a medvére mint az emberrre, ráadásul a kapanyél is kilóg :D SÍÍMA BÁL, RÁJTÁ JOBB KETTŰ :D
Szóval ennyi. Ha valaki ezt megoldja akkor nekiülök összeházasítani a dolgokat... Nem kell lista a szavakról, benne van az audió mappában minden, ami nincs az meg a pacenote plugin mappájában megtalálható, de ha kell leírom... na ez jó hosszú lett, de hátha valaki..... egyéb ötleteket is örömmel meghallgatok, de szerintem ez a legegyszerűbb, remélem érthetően sikerült leírni amit akartam... További szebbet mindenkinek!

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2014 szer. máj. 14 17:49

jeges írta:Jólét mindenkinek! :D
Na újra elkezdtem mostanában foglalkozni ezzel az itiner dologgal, van pár dolog ami érdekes....
Pl akár mennyire is megcsináljuk hogy frankó legyen, a pályákat ugye mindenki maga telepíti fel, ezért vagy már olyan telepítőt kell kiadni ami már a módosított itinert tartalmazza/ vagyis valaki megcsinálja minden pályára a tutit, ami sosem jön össze, mert ugye egy wrc-nek nem egyezik az itinere egy n1-es autóéval (mondjuk ez is a részletességen múlik) na meg ugye az audio mappát az inikkel együtt/ , vagy mindenki megcsinálja magának a pluginnal( ez a legegyszerűbb, mert csak egy audió mappát kell letölthetővé tenni a hangokkal ( mint a csökő-félénél ) és azt tesz oda magának mindenki, ahová amit neki jól esik.
Viszont ha a második verzió lenne, akkor ugye úgy kellene megcsinálni, hogy kompatibilis maradjon az angol navigátor ini fájljaival is, hogy aki csak a hang mappát felülíratja az újjal, annak is működjön. Ugyebár az alap angol navi is 2-3-szor bővebb mint a magyar, vagyis ha csak minden hangot magyarra cserélünk is már egy sokkal teljesebb dolgot kapunk, viszont ezt még bőven ki lehet egészíteni....

Na! Még mindig ott tartok, hogy angolul már nagyon szépen beszélget nekem mindenről, még arról is ,hogy az alagútból kijövet fényt kapok :D meg hogy a bal kanyar belül gumis és maradjak jobbon mert a kerítés után balos jön.... stb. stb.
Szinte bármit el lehet mondatni vele, csak kicsit macerás időzíteni mindent.
lassan azért kiismerem már...

Szóval ha semmi mást nem is csinálunk, akkor is fel kéne mondani magyarul mindent, és csak kicserélni az angol megfelelőjével és mindenki happpy..... aki meg akarja letölti a plugint és kiegészíti magának pályánként/ ehez csak ugyan azokat a hangokat kell mégegy mappába tenni amit a plugin használ( mert a kiegészítéseket nem az audió mappából olvassa be) vagyis csak egyszer fel kellene valaki jóhangú embernek vagy hölygyeménynek mondani mindent mert az én hangom jobban hasonlít a medvére mint az emberrre, ráadásul a kapanyél is kilóg :D SÍÍMA BÁL, RÁJTÁ JOBB KETTŰ :D
Szóval ennyi. Ha valaki ezt megoldja akkor nekiülök összeházasítani a dolgokat... Nem kell lista a szavakról, benne van az audió mappában minden, ami nincs az meg a pacenote plugin mappájában megtalálható, de ha kell leírom... na ez jó hosszú lett, de hátha valaki..... egyéb ötleteket is örömmel meghallgatok, de szerintem ez a legegyszerűbb, remélem érthetően sikerült leírni amit akartam... További szebbet mindenkinek!
Én egyszer elkezdtem csak a gyári angol hangok kicserélését a (jobb híjján) saját hangjaimra (értsd: az én hangomra), de akkor is voltak gondok pl. bal5 nem mindig hangzik el csak annyi, hogy bal. Próbáltam ini-t is átírni, de nem lett jobb. Most jelenleg is a saját hangjaimmal megyek.
De nekem pl. nem volt elég, hogy megnéztem melyik hangfájlban mi van és azt felmondtam, mert pl. vannak olyan hangok, amik több mappában is benne vannak, de csak az egyiket használjuk konkrét játék közben. Vannak olyan hangok (egész sok), amik meg pl. nincsenek is használva pl. mikor mondja a helyezéseket (ha jól emlékszem a bajnokságok végé, hogy hanyadik lettél). A hibaüzenetekkel sem találkoztam minddel, stb.

Szóval javaslom, hogy ha már benne vagy, készíts egy listát a ténylegesen használt és lecserélhető hangokról és azt valaki "jóhangú" felmondja. Ezzel már lehet operálni akkor.

Én pl. úgy csináltam, hogy ugyebár van vagy 4 db bal5 benne, ezeket a sebesség függvényében adja be (ha gyorsan érkezel akkor az ini-ben meghatározott) rövidebbik hangot játsza be, de ha lassabban, akkor a hosszabbat, ha még lassabban, akkor még hosszabbat és így tovább. Felírtam magamnak egy kitalált itinert, amibe beletettem az összes hangot, mintha egy rendes szakaszon lennék. Majd ezt felmondtam különböző "sebességgel" (így szimulálva a pl. 4db bal5-öt), mintha gyorsabban mennék a szakaszon, figyelve a hangsúlyozásra, mert az fontos lehet - igényesebbnek hangzik tőle a navigátorhang. Így meglett a kellő mennyiségű hangmintám. Majd nekiálltam megvágni, elmentegetni és beletenni a játékba. Így lett egy jelenleg 95%-os magyar navigálásom, amit jelenleg a simfans társadalomból 3-an használunk, de én már megszoktam :D
HRC (Hungarian Rally Challenge) szervező
Pályaépítő kisiparos / TrackMaker SZŐLŐSARDÓ-PERKUPA - Miskolc Rally + Capo Di Feno - WRC Corsica 2008 Shakedown - by klacix
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 kedd nov. 04 19:41

Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 kedd nov. 04 20:38

atiwrc írta:Erről tudunk valamit?

http://www.racedepartment.com/threads/r ... fox.89871/
Mindjárt meg is nézem ;)

Nem rossz, olyan itinert készítesz magadnak amilyet akarsz.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 kedd nov. 04 20:56

lacka6 írta:
atiwrc írta:Erről tudunk valamit?

http://www.racedepartment.com/threads/r ... fox.89871/
Mindjárt meg is nézem ;)

Nem rossz, olyan itinert készítesz magadnak amilyet akarsz.

???????? Nem ülök RBR-es gép előtt! :rolleyes:
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 kedd nov. 04 21:11

Kicsit bizonytalan a működése.
Nem mindig tudja kiolvasni a szakaszt és olyankor nem lehet szerkeszteni. :(

De látok benne fantáziát :up:
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 szer. nov. 05 14:38

lacka6 írta:Kicsit bizonytalan a működése.

Mibel jobb mint az rbrdll-el való itinerírás?
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 szer. nov. 05 14:46

Ati még a WorkerBee féle Pacenote plugin is ott van!
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szer. nov. 05 16:20

atiwrc írta:
lacka6 írta:Kicsit bizonytalan a működése.

Mibel jobb mint az rbrdll-el való itinerírás?
Ha éppen működik akkor tényleg ahhoz a szakaszhoz menti az itinert amihez csinálod és nem az alap pályához ami helyére betöltjük :)
Nem piszkál bele az rbr fájljaiba hanem egy txt fájlba menti az egészet.

De a nagyobb probléma nem a 3 itiner készítő programmal van, hanem hogy nincs aki itinert csináljon velük.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 szer. nov. 05 18:56

Jahhhh.....
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 pén. nov. 07 22:18

Én nem tudtam működésre bírni :rolleyes:
Kép

remihuey
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: remihuey » 2014 szer. nov. 12 07:25

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2014 szer. nov. 12 09:02

remihuey írta:Egy újabb itiner készítő :
http://rbrplus.blogspot.hu/2014/11/rbrcopiloto-10.html
copiloto.jpg
Igen, erről beszélgetünk egy hete :D :lollypop: :reszeg:
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

cobas angel
Vendég

Hozzászólás Szerző: cobas angel » 2014 szer. nov. 12 13:37

Tusy írta:Én nem tudtam működésre bírni :rolleyes:
here are the instructions ,
http://e-rajdy.pl/index.php/wrsmp-codriver-pro.html

is much easier to use the plugin paracenote
http://www.ly-racing.de/viewtopic.php?t=6848

remihuey
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: remihuey » 2014 szer. nov. 12 14:58

Ha beszéltetek róla akkor sorry. nekem ez új volt.

Szabbi97
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabbi97 » 2016 szomb. márc. 12 10:17

Sziasztok!

Szeretném az összes pályát megcsinálni (mire vállalkozok, te jó ég?! :think: :confused2: ), mert úgy érzem, ezen bukok el sok versenyt, hogy atasztrófa az itiner. Ha kaphatnék egy teljes listát arról, hogy melyik pálya melyik számmal rendelkezik (txt-ben mondjuk) akkor egy lépéssel már előrébb lennék :) Köszi! :)

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2016 szomb. márc. 12 11:53

Szabbi97 írta:Sziasztok!

Szeretném az összes pályát megcsinálni (mire vállalkozok, te jó ég?! :think: :confused2: ), mert úgy érzem, ezen bukok el sok versenyt, hogy atasztrófa az itiner. Ha kaphatnék egy teljes listát arról, hogy melyik pálya melyik számmal rendelkezik (txt-ben mondjuk) akkor egy lépéssel már előrébb lennék :) Köszi! :)
http://www.rallysimfans.hu/rbr/stages.php?lista=3

rbr\maps\ könyvtárban minden szakaszhoz tartozik egy fájl aminek a nevében benne van a szakasz száma és hogy melyik eredeti helyén indul.
Kép
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Szabbi97
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabbi97 » 2016 szomb. márc. 12 14:38

Nem voltam elég körültekintő 8) Köszönöm! :)

NismoR
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: NismoR » 2016 szomb. máj. 07 11:24

Sziasztok!

Kicsit beleástam magam a Pacenote Plugin működésébe, szerintem jól meg lehetne vele csinálni a magyar itinereket. Még hozzá is lehet adni plusz hangokat, kiegészítéseket. Egyedül azonban hatalmas meló lenne, így olyanokat keresek akiknek lenne kedve segíteni. (Főleg olyan dolgokban, mint hangok felmondása, vagy navigátorok hangjának kivágása youtube videókból stb).
Ha valakinek megjött a kedve írjon nyugodtan ;)
NismoR

Ui.: Tudja valaki, hogy a Replayben be lehet-e kapcsolni a navigátor hangját?
Super-man ASE
NismoR - Ács Bence - Ford Focus WRC04

Válasz küldése