I. RETRO CHRISTMAS CUP 2011

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Re: I. RETRO CHRISTMAS CUP 2011

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 hétf. dec. 19 21:36

Coyote írta: Ja, fejben rengeteget megyek... :P
Figyelj, erre a versenyre úgy gyakoroltam, hogy lementem az első hatot egyszer-egyszer, utána élesben, aztán a köv. hatot, újra éles, és az utolsó leget is így csináltam... nem tudom, hogy ez kinek mennyi, sok vagy kevés, én ennyit gyakoroltam... ;)
(kicsit maratoni is volt egyébként, mert ez lényegében 36 szakasz folyamatosan...) :
Juteszembe ahhoz képest hogy még csak nem is azzal indultam amivel akartam, Tőlem biztos többet,mert még a versenyt sem lehet ide számolni... amúgy annyira nem bosszantott...azt hittem buli...de itt mindenki presztizs kérdést csinált belőle.
HFRT Team

Frici
Vendég

Hozzászólás Szerző: Frici » 2011 hétf. dec. 19 22:03

Sajnos váltó hiba miatt félre kellett állni. Verseny vége.

Grat minden célba érőnek, de elsősorban a szervezőnek.
Kellemes ünnepeket mindenkinek.
Jövőre remélem ismét rajthoz tudunk állni. És többször látjuk meg a dobogót mint ebben a szezonban.

üdv mindenkinek

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2011 hétf. dec. 19 22:07

NyilasM írta:
Coyote írta: Ja, fejben rengeteget megyek... :P
Figyelj, erre a versenyre úgy gyakoroltam, hogy lementem az első hatot egyszer-egyszer, utána élesben, aztán a köv. hatot, újra éles, és az utolsó leget is így csináltam... nem tudom, hogy ez kinek mennyi, sok vagy kevés, én ennyit gyakoroltam... ;)
(kicsit maratoni is volt egyébként, mert ez lényegében 36 szakasz folyamatosan...) :
Juteszembe ahhoz képest hogy még csak nem is azzal indultam amivel akartam, Tőlem biztos többet,mert még a versenyt sem lehet ide számolni... amúgy annyira nem bosszantott...azt hittem buli...de itt mindenki presztizs kérdést csinált belőle.
Én nem tudtam (nem is akartam) megállni, hogy ne igyekezzek... azért nem életre-halálra vettem a dolgot, de meg kellett próbálnom minél jobban menni...
Így megint sok dolog kiderült, hogy hol kell és mit kell javítani annak érdekében, hogy gyorsuljak, illetve hol vagyok nagyjából rendben...
Az biztos, hogy kell egy setup a dobálós aszfaltokra, mint pl. Pribram, mert a simákra való set "használhatatlan", ill. valahogy jó lenne összehozni végre egy-egy vizes setupot murvára-aszfaltra, jobban kell tudnom a kanyarokat/ismernem a pályát a havasokon, ill. Pirkán és ami kedvenc, ott higgadtnak kell tudnom maradni, hogy jót mehessek (EW)... ;)
Ezek nem derülnek ki, ha nem nyomom ahogy tőlem telik, illetve nincs még akkora rutinom WRC-vel, hogy "bulizgassak" és ne számítson az eredmény...
Jól kifejtettem mi? :P :D
5.MRBR Bajnokság - WRCC kategória - 2.Helyezett
Skincentral - PWRC kategória - 1. Helyezett

SALGÓ A.S.E.

Coyote
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Coyote » 2011 hétf. dec. 19 22:09

Gratulálok a győzelemhez Nyunyu! :up: :respect: ;)
5.MRBR Bajnokság - WRCC kategória - 2.Helyezett
Skincentral - PWRC kategória - 1. Helyezett

SALGÓ A.S.E.

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2011 kedd dec. 20 12:22

:D :alcohol: :alcohol: :alcohol: :alcohol: :alcohol: :alcohol: :alcohol: :alcohol: :alcohol: :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg: :respect:

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2011 kedd dec. 20 15:59

Misi szeretném itt is megköszönni a meghívást, jó volt 2 év után ismét leülni játszani! Azt hiszem már el is felejtettem, milyen jó is volt régen versenyezni!
Jó lenne egyszer újra versenyképesnek lenni, mert most katasztrófa voltam. Ráadásul kénytelen voltam egy egy estés szívességet kérni Sebitől, hogy lenyomhassam a versenyt. Az első két gyors után főleg rá kellett jönnöm, hogy örülhetek, ha végig tudok érni. Na, ez legalább végül is sikerült. Szörnyű érzés volt mindjárt a Tanneren, hogy azt sem tudtam milyen kanyar jön, még az is idő volt, mire megszoktam a navigálás ritmusát és tudtam rá figyelni. Néha azért volt egy-egy ismerős rész, de az új pályákon, illetve a régi pályák új felületein csak néztem, hogy milyen szép a táj, több közöm nem volt a versenyhez. :-)
Végszóként gratula az élmenőknek!
[HFRT]Akos Paulin - HFRT Team Captain

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/18910367@N08/

Kép
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 kedd dec. 20 16:27

Agrakos írta:Misi szeretném itt is megköszönni a meghívást, jó volt 2 év után ismét leülni játszani! Azt hiszem már el is felejtettem, milyen jó is volt régen versenyezni!
Jó lenne egyszer újra versenyképesnek lenni, mert most katasztrófa voltam. Ráadásul kénytelen voltam egy egy estés szívességet kérni Sebitől, hogy lenyomhassam a versenyt. Az első két gyors után főleg rá kellett jönnöm, hogy örülhetek, ha végig tudok érni. Na, ez legalább végül is sikerült. Szörnyű érzés volt mindjárt a Tanneren, hogy azt sem tudtam milyen kanyar jön, még az is idő volt, mire megszoktam a navigálás ritmusát és tudtam rá figyelni. Néha azért volt egy-egy ismerős rész, de az új pályákon, illetve a régi pályák új felületein csak néztem, hogy milyen szép a táj, több közöm nem volt a versenyhez. :-)
Végszóként gratula az élmenőknek!
Én köszönöm Neked, hogy elfogadtad a meghívást, és legfőképpen gratulálok hozzá, hogy 2 év kihagyás után sikerült célbaérned :) Másoknak még ez sem sikerült :) Úgyhogy szerintem ez is nagy teljesítmény :) Szeretném, ha újra összejönne egy nagy mezőny az OB-ra, de sajnos tisztában vagyok vele, hogy erre nem sok esély van :( Az igazán nagy nevek közül Te ugye helyhiány miatt nem tudsz játszani, illetve saját döntésedből vonultál vissza, Sebinek nem tetszenek az új pályák, BB lenyomta az első napot, de ott meg is állt, Lámer Zoli szintén nem tervez OB szezont. Marek-ra és KisKobira van esély, hogy komolyan véve lenyomjanak egy OB-t, de hát két név az édeskevés :( Hozzájuk hasonló gyorsaságú versenyző, aki komolyan is venné a szezont, szerintem nincs.

Lényeg a lényeg: Nagyon örülök neki, hogy újra köztünk versenyeztél, jó volt újra beszélni, pályán látni, és szerintem nagy élmény lesz a videóban is látni :) Köszönöm Ákos :respect:
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2011 kedd dec. 20 17:10

Ez a baj, nincsenek nagy nevek,így nem lesz OB sem szerintem :(

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 kedd dec. 20 17:29

Csomos Miklos írta:Ez a baj, nincsenek nagy nevek,így nem lesz OB sem szerintem :(
OB lesz. Az, hogy milyen mezőny lesz, az már más kérdés.
Ford Fiesta S2000

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2011 kedd dec. 20 18:04

Pedig most hogy már tényleg változatos a plugin, nem lenne unalmas sem, lehetnének jó versenyek.
Én eddig azt nem szerettem hogy sose tudtad utolérni azokat akik már kezdetektől komolyan nyomták, és minden pályán képesek voltak hotlap idő körül menni. Elveszett a rally feelingje. Most h sok az ujdonság, visszajöhetne megint az improvizáció és a rally, nem pedig a fűről fűre ismerek mindent. Csak ehhez kell az is h aki eddig istenkirály volt, az tudja azt mondani h azért is helyt állok itt is, még ha olyanok is meg tudnak közeliteni akik eddig soha. Én szeretném ha kemény évünk lenne majd, és nagy harcok.
És ha ennyi embernek tetszett ez a verseny, akkor hátha visszajönnek sokan és tényleg tudunk egy jót meccselni.
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 kedd dec. 20 18:16

kikiny írta:Pedig most hogy már tényleg változatos a plugin, nem lenne unalmas sem, lehetnének jó versenyek.
Én eddig azt nem szerettem hogy sose tudtad utolérni azokat akik már kezdetektől komolyan nyomták, és minden pályán képesek voltak hotlap idő körül menni. Elveszett a rally feelingje. Most h sok az ujdonság, visszajöhetne megint az improvizáció és a rally, nem pedig a fűről fűre ismerek mindent. Csak ehhez kell az is h aki eddig istenkirály volt, az tudja azt mondani h azért is helyt állok itt is, még ha olyanok is meg tudnak közeliteni akik eddig soha. Én szeretném ha kemény évünk lenne majd, és nagy harcok.
És ha ennyi embernek tetszett ez a verseny, akkor hátha visszajönnek sokan és tényleg tudunk egy jót meccselni.
Sajnos a fent leírtakat megváltoztathatatlannak tartom :( Sebinek nem tetszik, Ákos helyhiány és időhiány miatt nem tud játszani, BB ugye már nem foglalkozik az RBR-el. Lámer Zolit még talán rá lehetne venni a visszatérésre, Marek szerintem indulna. És a régi nagyon nagy nevek ezzel ki is fújtak. De végül is egy

-kikiny
-Lámer Zoli
-Marek Sepp
-Ranga Peti
-Coyote
-KisKobi

névsor nem lenne utolsó, a bajnoki címért folytatott harcban :)

Mi többiek meg szépen elharcolgatnánk a pontszerző helyekért :D Belőlünk lenne bőven, ez biztos :)
Ford Fiesta S2000

erbé
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: erbé » 2011 kedd dec. 20 19:19

Fekete Misi írta:
kikiny írta:Pedig most hogy már tényleg változatos a plugin, nem lenne unalmas sem, lehetnének jó versenyek.
Sajnos a fent leírtakat megváltoztathatatlannak tartom :( Sebinek nem tetszik, Ákos helyhiány és időhiány miatt nem tud játszani, BB ugye már nem foglalkozik az RBR-el. Lámer Zolit még talán rá lehetne venni a visszatérésre, Marek szerintem indulna. És a régi nagyon nagy nevek ezzel ki is fújtak. De végül is egy

-kikiny
-Lámer Zoli
-Marek Sepp
-Ranga Peti
-Coyote
-KisKobi

névsor nem lenne utolsó, a bajnoki címért folytatott harcban :)

Mi többiek meg szépen elharcolgatnánk a pontszerző helyekért :D Belőlünk lenne bőven, ez biztos :)
Változnak az idők, ez van.

A real vb-n szívesen néznék olyan versenyeket, ahol Sainz, Auriol, Kankkunen, Makinen, Grönholm, McRae-Burns (rip) is ott csatázik Loeb/Solberg/Latvala trióval, de ugyebár ez már nem fog összejönni sajnos.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 kedd dec. 20 19:52

Én eddig azt nem szerettem hogy sose tudtad utolérni azokat akik már kezdetektől komolyan nyomták, és minden pályán képesek voltak hotlap idő körül menni. Elveszett a rally feelingje. Most h sok az ujdonság, visszajöhetne megint az improvizáció és a rally, nem pedig a fűről fűre ismerek mindent. Csak ehhez kell az is h aki eddig istenkirály volt, az tudja azt mondani h azért is helyt állok itt is....
No most azért ez mégis csak álszent duma a részedről.. ;) :P :D :D :D
Mondhatod hogy nem,max nincs igazad :D :D távol álljon a kötözködés de mióta is nyomod a francián?mióta vannak ezek a módok ott?,plusz mix(ami megegyezik a finn "strázsa-heggyel"),plusz monte....mondj 1ss-t amit nem tudsz fejből hogy hol pattan(hat)el...STB... :P
Kétségtelen nagyon gyors vagy :respect: :up: de most még a régiekkel szemben bőven lépés előnyben vagy...bár mondjuk sebi nyert 2 vb-t az olaszon,úgy hogy ha mást nem említek csak egy főt,Hirvellát akkor sztm. ott sem szarral főztek....
HFRT Team

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2011 kedd dec. 20 20:12

NyilasM írta:
Én eddig azt nem szerettem hogy sose tudtad utolérni azokat akik már kezdetektől komolyan nyomták, és minden pályán képesek voltak hotlap idő körül menni. Elveszett a rally feelingje. Most h sok az ujdonság, visszajöhetne megint az improvizáció és a rally, nem pedig a fűről fűre ismerek mindent. Csak ehhez kell az is h aki eddig istenkirály volt, az tudja azt mondani h azért is helyt állok itt is....
No most azért ez mégis csak álszent duma a részedről.. ;) :P :D :D :D
Mondhatod hogy nem,max nincs igazad :D :D távol álljon a kötözködés de mióta is nyomod a francián?mióta vannak ezek a módok ott?,plusz mix(ami megegyezik a finn "strázsa-heggyel"),plusz monte....mondj 1ss-t amit nem tudsz fejből hogy hol pattan(hat)el...STB... :P
Kétségtelen nagyon gyors vagy :respect: :up: de most még a régiekkel szemben bőven lépés előnyben vagy...bár mondjuk sebi nyert 2 vb-t az olaszon,úgy hogy ha mást nem említek csak egy főt,Hirvellát akkor sztm. ott sem szarral főztek....
+1. Olyan sosem lesz, hogy mindenki egyformán ismer vmit. Akkor meg már inkább a régi pályák, azok egyrészt kevesebben vannak, másrészt sztem könnyen tanulhatók. Most azért, akinek nincs ideje órákat játszani naponta, annak hatalmas hátránya van az új pályákon, lásd pl Mihu is ilyen, hogy nem érti a Peklot, miközben egy Bisanneon meg egy kigyorsítás számít, annyira ismeri. Itt sztem bőven nem a tehetség jön ki, hanem még hatványozottan a pályaismeret.
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2011 kedd dec. 20 20:27

Tocy írta:Itt sztem bőven nem a tehetség jön ki, hanem még hatványozottan a pályaismeret.
persze
Ezért kellene NORMÁLIS navigátor, mert akkor elsőre is viszonylag gyorsan le lehetne találni, harmadikra meg már biztosan, mert tudod hogy jót mond
Egészség legyen, meg nyomaték!

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 kedd dec. 20 20:32

Tocy írta: +1. Olyan sosem lesz, hogy mindenki egyformán ismer vmit. Akkor meg már inkább a régi pályák, azok egyrészt kevesebben vannak, másrészt sztem könnyen tanulhatók.
Persze...csak eddig az volt a baj hogy nincs...azért most+ nehogy már az legyen a baj hogy vannak :D :D Mindenki leírhatja persze az egyéni véleményét ;) azért fórum(csak azért írom nehogy bárki ebbe kössön bele). De egy biztos : kizárólag alap pályákon OB nem lesz soha többet rendezve....Az pedig hogy Sebinek nem tetszenek az új pályák és ezért nem indulna legközelebb azt Ő is tudja hogy csak kifogás...mint írtam előbb : 2-ből 2x nyert VB-t az olaszon és javarészt módos pályákon :cool2: ;) :D :D
HFRT Team

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 kedd dec. 20 20:39

kisBenko írta:
Tocy írta:Itt sztem bőven nem a tehetség jön ki, hanem még hatványozottan a pályaismeret.
persze
Ezért kellene NORMÁLIS navigátor, mert akkor elsőre is viszonylag gyorsan le lehetne találni, harmadikra meg már biztosan, mert tudod hogy jót mond
Vicces volt amikor a Sikakama 2-n toltam neki mint az állat, és sok bukkan előtt mondtam hogy MONDJAD MÁR!!!!!!!!!!!!!!!! d3 d3 d3 Úgy veszekedtem a navigátorral mint Delecour szokott d3 d3 Nem tudta jó tempóban mondani a dolgokat :D Arról már ne is beszéljünk, hogy néhány másik pályán meg katasztrófa az itiner. Peklo-n viszonylag jó, de ott is van hogy egy kanyarra bemondja hogy medium, és van hogy jó az információ, de van sok hely, ahol kis fékkel is elférne, de a rosszabbik eset, hogy pár kanyarnál a medium helyett elférne egy egyel erősebb fokozat is...
Ford Fiesta S2000

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 kedd dec. 20 20:41

Tocy írta: +1. Olyan sosem lesz, hogy mindenki egyformán ismer vmit. Akkor meg már inkább a régi pályák, azok egyrészt kevesebben vannak, másrészt sztem könnyen tanulhatók. Most azért, akinek nincs ideje órákat játszani naponta, annak hatalmas hátránya van az új pályákon, lásd pl Mihu is ilyen, hogy nem érti a Peklot, miközben egy Bisanneon meg egy kigyorsítás számít, annyira ismeri. Itt sztem bőven nem a tehetség jön ki, hanem még hatványozottan a pályaismeret.
1: Mondtam már hogy nem vagyok Mihu :D :D :D :D

2: Ez egy nagyon jó kifogás egyébként :) Ranga Peti több szakasz kommentjére is beírta hogy először megy rajta, és adott 2 mp-et úgy, hogy én előtte fél napot teszteltem, hogy egyáltalán végigérjek :)
Ford Fiesta S2000

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2011 kedd dec. 20 21:32

Fekete Misi írta:
Tocy írta: +1. Olyan sosem lesz, hogy mindenki egyformán ismer vmit. Akkor meg már inkább a régi pályák, azok egyrészt kevesebben vannak, másrészt sztem könnyen tanulhatók. Most azért, akinek nincs ideje órákat játszani naponta, annak hatalmas hátránya van az új pályákon, lásd pl Mihu is ilyen, hogy nem érti a Peklot, miközben egy Bisanneon meg egy kigyorsítás számít, annyira ismeri. Itt sztem bőven nem a tehetség jön ki, hanem még hatványozottan a pályaismeret.
1: Mondtam már hogy nem vagyok Mihu :D :D :D :D

2: Ez egy nagyon jó kifogás egyébként :) Ranga Peti több szakasz kommentjére is beírta hogy először megy rajta, és adott 2 mp-et úgy, hogy én előtte fél napot teszteltem, hogy egyáltalán végigérjek :)
Yo, csak ha azt írom, hogy Misi, mivel Misibá hsz-ét idéztem, még az jön le, hogy róla beszélek :D

Amúgy ezek nekem nem nagyon hihetők...ha vki először megy vhol, akkor ugye nem is egyszerű végigérni, ha meg végig is ér, akkor is egy 20as minimum egy jó időhöz képest. Yo a 20 sok, csak én kaptam annyit Pribramon :D De mjuk akkor 10.
Kép

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2011 kedd dec. 20 21:55

Ti nem tudtok örülni semminek b@szod!
Minek nektek ob?

Gratulálok Martin! Csendben idejöttél és szarrá verted a mezőnyt, ennyi! :respect: :respect: :respect: ;)

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2011 kedd dec. 20 21:56

Akkor én is igy irom h érthető legyen.
F.Misi, sztem még pár ember nyugodtam beleférne a felsorolásba , TE is.
Misibá :D tudom, és igen , igazad van. De akkor sem érzem ezt akkora előnynek, max egy sima aszfaltos versenyen, mert amugy meg pont egál közeli ha más felület is van benne. Én nekem csak szerencsém van, hogy most itt ez létre lett hozva, lehet kis előnyhöz jutok, de mivel nem vok vmi nagy setup guru, sokkal okosabbak vannak nálam, én egyáltalán nem tartom kizártnak h pár ember szögel egy két olyan cuccot a kocsi alá, amivel aztán majd nyugodtan eláshatom magam. Aztán meg a másik h még el nem kezd az ob, addig sztem a különbségek minimalizálódni fognak, viszont még mindig meg fogom kapni a magamét a többi felületen, ugyh sztem még mindig nem várok nagy dolgokat.
De ettől a versenytől sem ezt vártam és szép meglepi lett, bár kellett sok ember hibája hozzá.
Én azt mondom, és gondolom h sok ember fel fog nőlni itt a feladathoz, attól függetlenül h igen, tudom "mondj 1ss-t amit nem tudsz fejből hogy hol pattan(hat)el" . De azt meg más tudja hol fér el 145 helyett 150-el a kis fűtől 10cm-el jobban behúzva a gödör mellett jobbra kiengedve a fa széléig majd fékezve a bokrokig és 113-al ráforditva ..... :D
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 kedd dec. 20 21:57

Tocy írta: Yo, csak ha azt írom, hogy Misi, mivel Misibá hsz-ét idéztem, még az jön le, hogy róla beszélek :D

Amúgy ezek nekem nem nagyon hihetők...ha vki először megy vhol, akkor ugye nem is egyszerű végigérni, ha meg végig is ér, akkor is egy 20as minimum egy jó időhöz képest. Yo a 20 sok, csak én kaptam annyit Pribramon :D De mjuk akkor 10.
Ezért van hogy van Misibá meg Miska :D

Kettőnk közt maradjon: nekem se nagyon :D
Ford Fiesta S2000

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 kedd dec. 20 21:57

Attila Szocs írta:Ti nem tudtok örülni semminek b@szod!
Minek nektek ob?

Gratulálok Martin! Csendben idejöttél és szarrá verted a mezőnyt, ennyi! :respect: :respect: :respect: ;)
Minek nem tudunk örülni? :think: :think: :think:
Ford Fiesta S2000

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2011 kedd dec. 20 21:59

És attól hogy tudom mi hol dob el, attól hidd el rengeteget imprózok, és csúszok mászok a pályán, hogy ez legyen belőle ami. Nekem ez még rally ;)
Ha gondolod Mbá meg is nézheted
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2011 kedd dec. 20 22:14

Fekete Misi írta:
Minek nektek ob?

Itt volt egy jó hangulatú verseny, rengeteg indulóval, mindenki csak jókat mondott róla, egy napra rá már megy az agyalás, hogy hol ki kapott mennyit a nagymenőktől és az OB-n így jó, így nem jó, az nem lenne jó. Ki a patyomkint érdekel? Én is megkaptam a magam raklapnyi idejét az elejétől és mégse rinyálok, én örülök ennek is. És ez a baj, hogy nem ezt látom, hogy örülnétek, tisztelet a kivételnek!

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 kedd dec. 20 22:18

Attila Szocs írta: Itt volt egy jó hangulatú verseny, rengeteg indulóval, mindenki csak jókat mondott róla, egy napra rá már megy az agyalás, hogy hol ki kapott mennyit a nagymenőktől és az OB-n így jó, így nem jó, az nem lenne jó. Ki a patyomkint érdekel? Én is megkaptam a magam raklapnyi idejét az elejétől és mégse rinyálok, én örülök ennek is. És ez a baj, hogy nem ezt látom, hogy örülnétek, tisztelet a kivételnek!
Hát én nagyon örülök annak hogy ez a verseny így összejött :) Úgyhogy én nem szomorkodok :) Csak szeretném, ha ez nem egyszeri alkalom lenne, hanem mondjuk pár nagyon nagy név az OB-n is indulna, mert hát ugye ha a kisujjukat adják, akkor nekem a karjuk kéne :D
Ford Fiesta S2000

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2011 kedd dec. 20 22:24

Fekete Misi írta:
Attila Szocs írta: Itt volt egy jó hangulatú verseny, rengeteg indulóval, mindenki csak jókat mondott róla, egy napra rá már megy az agyalás, hogy hol ki kapott mennyit a nagymenőktől és az OB-n így jó, így nem jó, az nem lenne jó. Ki a patyomkint érdekel? Én is megkaptam a magam raklapnyi idejét az elejétől és mégse rinyálok, én örülök ennek is. És ez a baj, hogy nem ezt látom, hogy örülnétek, tisztelet a kivételnek!
Hát én nagyon örülök annak hogy ez a verseny így összejött :) Úgyhogy én nem szomorkodok :) Csak szeretném, ha ez nem egyszeri alkalom lenne, hanem mondjuk pár nagyon nagy név az OB-n is indulna, mert hát ugye ha a kisujjukat adják, akkor nekem a karjuk kéne :D
Megértelek. ;)

erbé
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: erbé » 2011 kedd dec. 20 22:28

Én spec idén azért jöttem át ide, mert végre vannak új pályák. 3 évig a franciáknál toltam. Nagyon várom az OB-t, bár valszeg N-ben fogok menni, mert itt nem vagyok versenyképes wrc-vel.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 kedd dec. 20 22:29

kikiny írta: De ettől a versenytől sem ezt vártam és szép meglepi lett, bár kellett sok ember hibája hozzá.
Én azt mondom, és gondolom h sok ember fel fog nőlni itt a feladathoz, attól függetlenül h igen, tudom "mondj 1ss-t amit nem tudsz fejből hogy hol pattan(hat)el" . De azt meg más tudja hol fér el 145 helyett 150-el a kis fűtől 10cm-el jobban behúzva a gödör mellett jobbra kiengedve a fa széléig majd fékezve a bokrokig és 113-al ráforditva ..... :D
Attól még Te is UFÓ vagy ;) :D :up: :up:
HFRT Team

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2011 kedd dec. 20 22:31

NyilasM írta:Attól még Te is UFÓ vagy ;) :D :up: :up:
Az hát! :)

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 kedd dec. 20 22:34

Attila Szocs írta:
Fekete Misi írta:
Minek nektek ob?

Itt volt egy jó hangulatú verseny, rengeteg indulóval, mindenki csak jókat mondott róla, egy napra rá már megy az agyalás, hogy hol ki kapott mennyit a nagymenőktől és az OB-n így jó, így nem jó, az nem lenne jó. Ki a patyomkint érdekel? Én is megkaptam a magam raklapnyi idejét az elejétől és mégse rinyálok, én örülök ennek is. És ez a baj, hogy nem ezt látom, hogy örülnétek, tisztelet a kivételnek!
Szerintem meg (no jó,akik gyorsan kiestek talán nem...)mindenki örül hogy egy ilyen verseny össze jött ;) bizony örül. Az már az utózörej hogy megy az agyalás,persze,ez is természetes...de attól jó a versenyzés ill. egy verseny hogy utána is beszélnek róla,ki így ,ki úgy. ;)
HFRT Team

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2011 kedd dec. 20 22:39

...hát igen a "nagy" nevek, minden tiszteletem ővék és adnak motivációt, de attól még aki mezőny végén van, annak is lehet Ob-t szervezni, mert fejlődni van lehetőség a fiat500tól a ladáig és onnan a WRC-ig

Csapatni kell, na meg célba érni, ami nekem nem jött itt össze! :)

Nehogy azt kezdjük itt mondani, hogy nem kell a változás, az új pályák stb., a standard rbr pályákat mindenki kivülről tudja, évek ótal van lehetőség gyakorolni rajta - akárcsak a magyar pályákat az ORB mezőnye, nem ott kell erős lenni, hanem mindenhol!

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2011 kedd dec. 20 22:43

Attila Szocs írta:
NyilasM írta:Attól még Te is UFÓ vagy ;) :D :up: :up:
Az hát! :)
Az Az :up:

Én örülök ennek a versenynek és Misi gratulállok a szervezésért, le a kapappal. Igaz keveset mentem ezen a versenyen, alig 6 szakaszt, de jó érzés volt újjra veletek csapatni :respect:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 kedd dec. 20 22:45

Hajdó László írta:...hát igen a "nagy" nevek, minden tiszteletem ővék és adnak motivációt, de attól még aki mezőny végén van, annak is lehet Ob-t szervezni, mert fejlődni van lehetőség a fiat500tól a ladáig és onnan a WRC-ig

Csapatni kell, na meg célba érni, ami nekem nem jött itt össze! :)

Nehogy azt kezdjük itt mondani, hogy nem kell a változás, az új pályák stb., a standard rbr pályákat mindenki kivülről tudja, évek ótal van lehetőség gyakorolni rajta - akárcsak a magyar pályákat az ORB mezőnye, nem ott kell erős lenni, hanem mindenhol!
Úgy-úgy! :)
Jó Téged is újra itt látni! :hello2:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 szer. dec. 21 03:15

Tisztelt Versenyzők! :)

Köszönöm Nektek, mind a kereken 160 indulónak, hogy elindultatok életem első versenyén :) Már az is nagyon nagy boldogsággal töltött el, hogy közel 130-an vették a fáradtságot, és e-mail-ben jelezték részvételi szándékukat a versenyen. Erről a számról megmondom őszintén, hogy álmodni sem mertem :) Óriási köszönet illeti lackát és Major Csabit. Nélkülük ez a szám nem jöhetett volna létre. Köszönöm :respect: Nem szeretek senkit sem kiemelni, de most mégis úgy érzem, hogy meg kell tennem, hiszem mégiscsak legfőképp ezek miatt az emberek miatt szerveztem ezt a versenyt. Gondolom kitaláltátok, ők a VIP kategória versenyzői :) 23-an voltak. Ez is egy olyan szám, amiről előzetesen álmodni sem mertem volna. Nem számítottam azokra a reakciókra, amelyeket kaptam a válaszokban. Mindenki elsőre, mindenféle unszolás nélkül elfogadta a felkérést, sőt mi több, kifejezetten örült és üdvözölte ezt a kezdeményezést. Igaz Digitalboy és indián nem indult, de a 21 VIP induló így is szép :) Engedjétek meg, hogy újra megköszönjem név szerint azoknak az embereknek, akik jelentősen emelték ennek a versenynek a színvonalát:

-Nagy Sebestyén
-Marek Sepp
-Paulin Ákos
-Bacskó Balázs
-Fenyvesi Peti
-Velner Viktor
-Szőcs Attila
-Hajdó László
-Kese Zoltán
-Bobák Norbert
-Kreisz Péter
-Nyilas Mihály
-Kozma Péter
-Mester László
-Bóta Róbert
-Lámer Zoltán
-Tátrai Balázs
-Csicsely Attila
-Retkes Péter
-Stágl Róbert
-Rónay László

Nagyon örülök, hogy azokat a neveket, akik az RBR megjelenése, és a rallysimfans.hu elindulása óta meghatározó személyiségei, alapkövei, oszlopos tagjai voltak a mindennapok RBR-es csatáinak, fórumos életének, újra kormány mögé ültek, és visszatértek a rallypályákra :) Köszönöm Nektek hogy elfogadtátok a meghívást :) Nem titkolt szándékom, hogy ebből hagyományt teremtsek. Szeretnék egy egy húsvéti, és nyári, és újra egy karácsonyi versenyt rendezni, ezekkel a nagy nevekkel. Az új év kicsit közel van, az még szerintem nem aktuális. Húsvétra újra ki lesznek éhezve az emberek egy jó kis csatára :)

Ismertetném az eredményt, bár szerintem kb mindenki tisztában van vele. A VIP kategóriát, mint kiemelt kategóriát teljes eredménnyel hozom le, a többi kategóriában pedig a dobogósokat megemlítve. Íme az I. Retro Christmas Cup végeredménye:

VIP Kategória:

1. Nagy Sebestyén
2. Kese Zoltán
3. Kozma Péter
4. Csicsely Attila
5. Marek Sepp
6. Szőcs Attila
7. Nyilas Mihály
8. Fenyvesi Peti
9. Retkes Peti
10. Bacskó Balázs
11. Paulin Ákos

WRC Kategória:

1. Blitzer Martin
2. Fekete Misi
3. Tocy

WRC 2011 Kategória:

1. Regi
2. belkori
3. jason574

WRC 2000-2003 Kategória:

1. BUBI
2. Kobe
3. Lamer Richard

N4-S2000 Kategória:

1. ifj. Geringer Zoli
2. sibera
3. Ott Daniel

A8 Kategória:

1. FuReady
2. Potyor

A7 Kategória:

1. Zsozsi
2. Barta Zsolt
3. Keke

H Kategória:

Sajnos a 10. szakaszon az addig talpon maradt 2 H csoportos versenyzőnknek is a véget jelentette, úgyhogy ebben a kategóriában nincs célbaérkezőnk :(
Ford Fiesta S2000

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 szer. dec. 21 03:34

Ronay Laszlo írta:Ez kell az ilyen vén hülyéknek! ;)
kikiny írta: Remegő gyomorral kezdtem neki, aztán mikor megláttam az első gyorson a nagy neveket az első CP-nél, mégjobban remegtem... Aztán meglátjuk mit hoz a sors, eddig nagyon jól éreztem magam
Attila Szocs írta:Hát srácok, rég élveztem ennyire a versenyzést, köszi Miska! Hihetetlen jó érzés újra látni a nagy neveket. Úgy látom senki nem spórolja el, miket mentek ott elől, döbbenet.
Coyote írta:Jó nézni is... :D :lollypop: :up:
Mester Laci írta:
Mihu! :respect: Minden tiszteletem, hogy ennyi "RBR veteránt" összeszedtél erre a tuti kis versenyre!
Coyote írta:
Meglátjuk mire lesz elég, mindenesetre nagyon köszi Misi a versenyt, Istenkirály volt, de tényleg!
Tocy írta:Hát nem hittem volna, hogy valamikor még így fogom élvezni az RBR-t. Misi, óriási köszönet ezért a versenyért! Ilyen nevek mind WRC-vel...és ráadásul még ott is vagyok közöttük-mögöttük ... Havasokon nagyjából 1-másfél perc pluszra számítok, szal a végelszámolásnál sehol sem leszek, ha el is jutok vhogy odáig, de nem érdekel, ez az első LEG már mindenért kárpótolt :respect:
DuRR írta:Fekete Misi !
Köszi hogy ki találtad ezt a versenyt ! Köszi hogy meg alkottad ! Jó látni a nagyokat látni a pályán !
Papa_G írta: Köszönjük Misi ezt a versenyt. Én nem hittem volna, hogy egy ilyen rajtrács mégegyszer összejön. :)
:respect:
Iceman írta:
Kössz a meghívást Miska, jó újra versenyezni.
Ronay Laszlo írta: A verseny jó volt jó volt nézni az eredményjelzőn a neveket. Köszi Miska!
kikiny írta:
Végére pedig Millió köszönet Fekete Misinek, hogy megálmodta és megcsinálta ezt, fantasztikus ami itt van.
erbé írta:Célban vagyunk. Köszönjük, hogy ilyen mezőny jött össze, felejthetlen élmény volt.
FuReady írta: Amúgy nagyon jó érzés volt látni a RÉGI NAGYOKAT a pályán, ellenük versenyezni ismét, így köszönöm ezt a versenyt.
Attila Szocs írta:
Nem gondoltam, hogy még valaha is lesz erre példa, mint ami most történik, köszönöm Misi az élményt, gratulálok a szervezésért és hogy össze tudtad rántani a csapatot! :respect: :up: Ezen a versenyen aki elindult, nyert!

Tatrai Balazs írta:
A kezdeményezést viszont jó volt, jó érzés volt versenyezni ilyen sok jó név között! Köszönjük! :respect:
Retkes Péter írta:Miska köszi a versenyt, és mindenkinek nagy köszönet, aki elfogadta meghyívást és elindult

Annyira jöttek az emlékek folyamatosa a verseny alatt, hogy hihetetlen volt
Papa_G írta: Nem jött össze, viszont ez a mezőny, ez fantasztikus. :)
Köszönjük.
Ifj. Geringer Zoli írta:Egy élmény volt ez az egész banzáj.!!!

Már csak ezekért a kommentekért is megérte összehozni ezt a versenyt! Köszönöm! :respect:
Ford Fiesta S2000

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 szer. dec. 21 08:10

:cool2: :respect: :respect: :respect: :up: :up: :reszeg: le a kalappal Druszám !!!
HFRT Team

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2011 szer. dec. 21 08:55

Fekete Misi írta:Én köszönöm Neked, hogy elfogadtad a meghívást, és legfőképpen gratulálok hozzá, hogy 2 év kihagyás után sikerült célbaérned :) Másoknak még ez sem sikerült :) Úgyhogy szerintem ez is nagy teljesítmény :) Szeretném, ha újra összejönne egy nagy mezőny az OB-ra, de sajnos tisztában vagyok vele, hogy erre nem sok esély van :( Az igazán nagy nevek közül Te ugye helyhiány miatt nem tudsz játszani, illetve saját döntésedből vonultál vissza, Sebinek nem tetszenek az új pályák, BB lenyomta az első napot, de ott meg is állt, Lámer Zoli szintén nem tervez OB szezont. Marek-ra és KisKobira van esély, hogy komolyan véve lenyomjanak egy OB-t, de hát két név az édeskevés :( Hozzájuk hasonló gyorsaságú versenyző, aki komolyan is venné a szezont, szerintem nincs.

Lényeg a lényeg: Nagyon örülök neki, hogy újra köztünk versenyeztél, jó volt újra beszélni, pályán látni, és szerintem nagy élmény lesz a videóban is látni :) Köszönöm Ákos :respect:
Én pedig köszönöm a meghívást! ;) Talán lesz anyag a videóba, mert sokat bénáztam.
[HFRT]Akos Paulin - HFRT Team Captain

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/18910367@N08/

Kép
Kép

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2011 szer. dec. 21 13:34

Aztaaaa!! Megnyertem a kategóriámat, ez az 1 dolog amire pont nem gondoltam mielőtt elrajtoltam. :D

Misi, kérdés, ahogy olvasok gondolom lesz videó......Mikorra hova hogyan lehet repit küldeni?? :D Mert akkor összedobok vmi laza skint, vagy erről majd később? :)
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2011 szer. dec. 21 13:51

Fekete Misi!Én is köszönöm szépen a versenyt élveztem,nagyon fanatikus volt de ha vigyázok sebeséggel akkor célba érek nyerek talán.
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2011 szer. dec. 21 13:55

Szeretnék én is pár szót szólni a verseny szervezéséhez! Azt hiszem, hogy az 4. és 5. MRBRB-k, valamint a Skincentral VB után ez volt a legjobb szervezésben részesült verseny. Még akkor si, ha csak (eddig) egy versenyből állt. Itt volt minden idők legerősebb kategóriája is, nem szóródtak szét a nagy nevek kisebb kategóriákba, itt aki nyerni akart, vagy a dobogón végezni, azoknak le kellett győzniük számos olyan versenyzők is, akik bármelyik kisebb kategóriában könnyű szerrel győzedelmeskedhettek volna pl egy OB-n.

Amikor elkezdtem gyakorolni a versenyre, mindenféleképp nyerni szerettem volna, viszont az első napi hibám után meg kellett elégednem azzal, hogy legjobb esetben is csak 5. lehetek. Ennek érdekében hajtottam is ahogy tudtam, de hibáztam és kiestem. Még sohasem tetszett ennyire verseny, mint ez, és még sohasem élveztem ennyire a versenyt a 6-15 helyek közötti csatákban. Remélem, hogy legkésőbb Húsvétkor ismét összejön ez a VIP kategória, és persze a többi több, mint 100 név, na meg a szervezés.

Gratulálok mindenkinek, Misinek, és Martinnak a legjobban! :)

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2011 szer. dec. 21 15:41

Misi, ez a két nagy terjedelmű hsz. szép és nagyon ötletes. Köszönjük!

Szerintem az ilyeneket kellene kitenni a simfans főoldalára, hiszen erről szól ez a honlap. A komoly, színvonalas rendezvényekről mindenképpen írni kéne a főoldalon. Ezt mindig is hiányoltam. Más rangot kapna egy-egy szervezés. Az ob-ról ne is beszélve. :)

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2011 szer. dec. 21 15:47

én meg örültem, hogy N-ben ölembe pottyant egy harmadik hely, azt dehogyis, mert egybe vagyunk az S2000-rel :)
várom a húsvétit, hátha előrébb sikerül kicsit mászni a nagy nevek közt :)
(egy név nekem rémlik régről, aki nem sz@rral gurított N-ben, nem tudom mi oka volt a mostani távol maradásának, Ő Pipoly Szabi)
Egészség legyen, meg nyomaték!

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 szer. dec. 21 16:05

kisBenko írta:én meg örültem, hogy N-ben ölembe pottyant egy harmadik hely, azt dehogyis, mert egybe vagyunk az S2000-rel :)
várom a húsvétit, hátha előrébb sikerül kicsit mászni a nagy nevek közt :)
(egy név nekem rémlik régről, aki nem sz@rral gurított N-ben, nem tudom mi oka volt a mostani távol maradásának, Ő Pipoly Szabi)
Szabi kiköltözött Angliába, ha jól gondolom akkor munkaügyben. Azóta se kép se hang :( :(
Ford Fiesta S2000

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2011 szer. dec. 21 17:11

Tehát ha jól olvasóm lesz folytatás ? Ennek nagyon örülök ! :respect:
Kép

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2011 pén. dec. 23 23:57

Hamár retro, Megtaláltam pár régi cuccom. 5 évvel ezelőtt készítettem. :)
Ezekkel kívánok mindenkinek Kellemes Karácsonyi ünnepeket!! :) Hohohoho. :D
Kép

És itt van a régi karácsonyos kis gagyi videóm. :D
http://www.youtube.com/watch?v=GOQGPG-Q ... e=youtu.be
Kép
SALGÓ A.S.E.

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2011 szomb. dec. 24 12:25

Papa_G írta:Hamár retro, Megtaláltam pár régi cuccom. 5 évvel ezelőtt készítettem. :)
Ezekkel kívánok mindenkinek Kellemes Karácsonyi ünnepeket!! :) Hohohoho. :D
Atya ég ez már 5 éves kép, hogy repül az idő!

Boldog karácsonyt mindenkinek :karacsony:
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2011 szomb. dec. 24 14:37

Fekete Misi írta:Marek-ra és KisKobira van esély, hogy komolyan véve lenyomjanak egy OB-t, de hát két név az édeskevés :( Hozzájuk hasonló gyorsaságú versenyző, aki komolyan is venné a szezont, szerintem nincs.
Jelentem gyors ugyan nem vagyok, de ha lenne OB újra, és nem lenne túl feszített a program, akkor én benne lennék. Igaz hogy nem WRC-vel, mert azzal főleg szánalmasan lassú vagyok, de egy S2000-es autóval szívesen mennék egy teljes szezont. ;)
Škoda Fabia S2000 Evo2

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2011 szomb. dec. 24 15:17

Iceman írta:
Fekete Misi írta:Marek-ra és KisKobira van esély, hogy komolyan véve lenyomjanak egy OB-t, de hát két név az édeskevés :( Hozzájuk hasonló gyorsaságú versenyző, aki komolyan is venné a szezont, szerintem nincs.
Jelentem gyors ugyan nem vagyok, de ha lenne OB újra, és nem lenne túl feszített a program, akkor én benne lennék. Igaz hogy nem WRC-vel, mert azzal főleg szánalmasan lassú vagyok, de egy S2000-es autóval szívesen mennék egy teljes szezont. ;)

Most reklamáljunk sorban, hogy nem vagyunk gyors versenyzők? :think: :cool2: ;) :box:
Opel Astra GSi N3 :)

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 hétf. dec. 26 14:34

FIGYELEM!!!!!

A Retro Christmas Cup-ról a replay-eket Lámer Zolinak kell küldeni, a lamerzle88@gmail.com e-mail címre. Vagy 5 szakasz visszajátszásait kell elküldeni, ha nincs konkrét jelenet amit szeretnétek hogy bekerüljön a videóba, vagy pedig megnevezni ezeket a jeleneteket. Ebben az esetben természetesen lehet 5-nél több visszajátszást is küldeni. A skineket is értelemszerűen ugyan erre a címre kérnénk. Lehetőleg minél hamarabb tegyétek meg, hogy elkülditek az e-mail-eket.

Kötelező replay: SS1 Tanner

Köszönettel:

Lámer Zoli és Fekete Misi
Ford Fiesta S2000

Válasz küldése