Skincentral WRC 2011

Minden ami a játékkal kapcsolatos

Moderátor: Moderátor

Gabee73
RBR Fan aktív tag

Skincentral WRC 2011

Hozzászólás Szerző: Gabee73 » 2011 vas. jan. 16 21:46

Kép

Tisztelt Simfans tagok!

Mi, a Skincentral Team tagjai, arra gondoltunk, hogy a Szilveszter Rally népszerűségén felbuzdulva,
egy komoly saját bajnokságot indítanánk.

A versenysorozat neve: Skincentral WRC 2011
A versenysorozat 13 versenybol áll, a Real WRC futamok után, egy héttel kerülnek lebonyolításra.
Az idojárási viszonyok, az útfelület, valamint a versenynapok száma, követni fogja a Real futamokét, természetesen a Rallysimfans Plugin lehetoségeihez mérten.
Szakaszok száma, a real szakaszok minimum 50%-a lesz.
Minden verseny elött, egy pár szakaszos értékelés nélküli, úgynevezett SHAKEDOWN tour lesz elérheto. (természetesen nem garantált az éles versenyszakaszokkal való egyezés, semmilyen téren.)
Elso versenyünk, 2011.02.17.-én a SWEDEN RALLYE- val veszi kezdetét, a Tour egy hétig tart nyitva.

Autók és Kategóriák:
A versenysorozaton a pluginban található összes autótipus nevezheto, de nem minden kategória lesz értékelve a végelszámolásban.
Kategóriák:
EZEK A KATEGÓRIÁK SZÁMÍTANAK BELE AZ ABSZOLÚT PONTOZÁSBA.
# WRC 2011 (WRC 2011)
# S-WRC (S-2000)
# P-WRC (N4 )

EZEK A KATEGÓRIÁK FUTAMOKAT NYERHETNEK, DE ABSZOLÚT PONTOT NEM KAPNAK!
# WRC (WRC 2004-2010)
# WRCC (WRC 2000-2003)
# A8 (A8)
# FWD (A7, S-1600, (R3) )
# N3 (N3 )
# H (LADA, VFTS, YUGO, VOLVO, STB.)

Nevezéseteket két kategóriában jelöljétek meg, a sorozat közben egy kategória váltásra van lehetoség, a megjelölt kategóriákon belül. Más kategóriában elrajtolt versenyzo (a megjelöltekkel nem megegyezo), azon a futamon nem lesz értékelve.

Nevezések:

A Bajnokságban, minden regisztrált Simfans tag indulhat.
Nevezéseket a wrc2011@skincentral.hu e-mail címre adhatjátok le.

FIGYELEM!!!
A bebizonyosodott többszörös regisztrációval történo nevezés, a teljes szezontól való eltiltást vonja maga után!
Nevezési határido 2011. Február. 11. (csak egyszer kell nevezni)
Idény közbeni nevezéseket, az aktuális Real futam kezdetéig fogadunk el.
A nevezésben szereplo adatok: Simfans név, Teljes név, Kategória 1, Kategória 2

Versenyszabályok:

A futamok realistic törésmodellel lesznek megkreálva.

Újrafutás:

A rally újrafutására semmiképpen nincs lehetoség. A rally technikai hiba miatti folytatásának egyetlen támogatott módja, ha a szakasz betöltése közben, a szakasz végén, a beérkezés után, ill. két szakasz közben fagy le/lép ki a program. Ebben az esetben a szerver regisztrálta a szakasz teljesítését, ill. még nem jegyezte fel az új indítását. Ilyenkor rövid ideig (6 perc) még lehetoséget biztosít a plugin arra, hogy a megszakadt rallyt folytatni tudja a versenyzo. A megszakadt rally az Online Rally/Continue Rally menüben érheto el.

Pályavágás:

A fordulókban a pálya vonalának kismértéku elhagyása engedélyezett. A pályaelhagyások szempontjából megkülönböztetett a valódi életben reálisnak ill. nem reálisnak tekintheto pályalehagyás. Reálisnak az tekintheto, ahol a pálya melletti felület szintben és járhatóságban nem különbözik számottevoen az útfelülettol, valamint belátható a pályán kívüli útszakasz, különös tekitettel azokra a szakaszokra, ahol a reklámtáblák is jelzik a pálya szélesíthetoségét. Ebben az esetben olyan mértéku vágás is engedélyezett, ahol a versenyautó elhagyja az útfelületet. (Pl. Cote d'Arbroz Hotel elötti "s" kanyar) Irreális vezetésnek tekintheto, a szalagkorláton fordulás, a partoldalakra, peremekre felkapatás, vízelvezeto árkokon és tereptárgyakon való áthaladás, valamint a nem belátható területekre (bozótba, fák közé) való behajtás. A vágások megítélését befolyásoló szempont még a szándékosság és az, hogy a vágás ténylegesen járt-e idonyereséggel. Ebbol adódóan vétlennek minosítheto az a pályaelhagyás, ahol a versenyzo a pályaelhagyás után közvetlen lelassít.

A kirívó esetek képekben publikálva lesznek!

Replayek:

Visszajátszásokat minden célbaéronek kötelezo megtartani, pontszerzoktöl minden esetben, szúrópróba szeruen bárkitol bekérheto! Bekérés esetén, a wrc2011@skincentral.hu e-mail címre küldjétek!

Pontozás:

Az abszolút, és a kategóriák egyéni pontozása: 25,18,15,12,10,8,6,4,2,1. Abszolút pontot csak a WRC 2011, S-WRC, P-WRC Kategóriák kapnak! )
Holtverseny: Az összesített pontjaikat kitevo versenyek abszolút értékelésében elért több elso, második, harmadik, stb. helyezés a dönto.
-Rajtszámok: Nevezési határido lezárta után kerül megállapításra.
-Díjazás : Versenyabszolút, és Kategóriánként az elso három helyezett, futamonként Oklevélben részesül!
-Médiás megjelenés: Videós Magazinmusor formájában, a Féknyom Online TV jóvoltából, (tárgyalásoktól függoen futamonként.) Valamint külömbözo webes megjelenés formájában. (blog, cikk, stb.)
-Kötelezo Reklámok: Támogatói háttér pontosítása után kerül kiadásra.

Minden Versenyzo, a Szabályzat teljes ismeretében adja le nevezését! A szabályok nem ismerete nem mentesít a szankciók alól, és nem ad lehetoséget kivételezésre!

Mindenkinek eredményes, és szórakoztató versenyzést kíván: A skincentral.hu csapata.
Gabee, Hlavi, Laller, HSasa.
Kép

Kép

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: Skincentral WRC 2011

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2011 vas. jan. 16 21:55

:respect: :respect: :respect:
Ott a helyünk.

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2011 vas. jan. 16 22:00

:lollypop: :lollypop: :lollypop:

Punky
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Punky » 2011 vas. jan. 16 22:04

Nagyon jól hangzik, megyünk!!! :D :up: :respect:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 vas. jan. 16 22:04

Először is: 1 nevezés részemről menni fog :D

Másodszor: Nem lenne érdemes megvárnotok azt, hogy kijöjjenek az új kocsik, és akkor ha már a versenyekben a valóságot követitek, akkor a kocsikban lehetne :) DS3 modell már van. A Fiesta nemtudom hogy mennyiben különbözik a S2000-estől, de ha jelentősen nem, akkor lehetne rá csinálni egy fizikát, és mehetne a S2000-es kasztnijával addig, amíg ki nem adják a véglegest.
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

bence100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bence100 » 2011 vas. jan. 16 22:13

Az FWD-t hogyan kell értelmezni? Egybe lesz az A7 S1600 N3 vagy külön külön is lesz értékelve?
Magyar Országos RTE Bajnokság 2012
http://mo-rte.blogspot.com/

Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2011 vas. jan. 16 22:18

Nevezés ment, fwd-t szerintem is pontosítsátok, Vilnius-t pedig szimpla "V"-vel írják, ezért VFTS. ;)

Gabee73
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gabee73 » 2011 vas. jan. 16 22:20

candle írta:Nevezés ment, fwd-t szerintem is pontosítsátok, Vilnius-t pedig szimpla "V"-vel írják, ezért VFTS. ;)
Én voltam, kérlek nézd el nekem, nem egy ilyen autóval volt dolgom, hidd el, tudom hogyan kell leírni, tévedni emberi dolog. :) :up:
Kép

Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2011 vas. jan. 16 22:22

Gabee73 írta:
candle írta:Nevezés ment, fwd-t szerintem is pontosítsátok, Vilnius-t pedig szimpla "V"-vel írják, ezért VFTS. ;)
Én voltam, kérlek nézd el nekem, nem egy ilyen autóval volt dolgom, hidd el, tudom hogyan kell leírni, tévedni emberi dolog. :) :up:
Vicc volt b+. Örülök, hogy szerveződtök. ;)

Adam Jonas
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2011 vas. jan. 16 22:26

Fekete Misi írta:Először is: 1 nevezés részemről menni fog :D

Másodszor: Nem lenne érdemes megvárnotok azt, hogy kijöjjenek az új kocsik, és akkor ha már a versenyekben a valóságot követitek, akkor a kocsikban lehetne :) DS3 modell már van. A Fiesta nemtudom hogy mennyiben különbözik a S2000-estől, de ha jelentősen nem, akkor lehetne rá csinálni egy fizikát, és mehetne a S2000-es kasztnijával addig, amíg ki nem adják a véglegest.
Én a francia plugin-ba lévőt néztem, ott elvileg csak a hátsó szárnyban van különbség, a kasztni ugyanaz szemre:

Fiesta S2000: http://kepfeltoltes.hu/110116/fiesta_MC ... es.hu_.jpg

Fiesta WRC '11: http://kepfeltoltes.hu/110116/fiestawrc ... es.hu_.jpg

Ui.: szervezőknek küldtem 1 e-mail a szövegben lévő mail címre, majd legyetek szívesek, s válaszoljatok rá, előre is köszönöm! :)
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2011 vas. jan. 16 22:27

Adam Jonas írta:

Én a francia plugin-ba lévőt néztem, ott elvileg csak a hátsó szárnyban van különbség, a kasztni ugyanaz szemre:
...
Szerintem Misi arra gondolt, hogy előbb vagy utóbb beteszik ebbe a plugin-ba is, és azt várják meg a szervezők.
Ha nem, nem. ;)

Gabee73
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gabee73 » 2011 vas. jan. 16 22:28

Adam Jonas írta:

Fiesta S2000: http://kepfeltoltes.hu/110116/fiesta_MC ... es.hu_.jpg

Fiesta WRC '11: http://kepfeltoltes.hu/110116/fiestawrc ... es.hu_.jpg

Ui.: szervezőknek küldtem 1 e-mail a szövegben lévő mail címre, majd legyetek szívesek, s válaszoljatok rá, előre is köszönöm! :)
Mail ment :)
Kép

Kép

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2011 vas. jan. 16 22:29

Szted a Vb rajtjáig ezek a kocsik bekerülnek? Én valamiért nem hiszek benne.

Minőségi sorozatnak néz ki sok sikert a rendezéshez :) :respect:
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 vas. jan. 16 22:30

Én arra gondoltam hogy nyomtávszélesség, tengelytáv, meg ilyenekben különbözik-e a két kocsi :) Mert akkor két tök más fizikát kell csinálni :)
Ford Fiesta S2000

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 vas. jan. 16 22:33

Mike83 írta:

Szerintem ha vázolnák Sebinek hogy van egy ilyen terv, akkor ahogy ideje engedné, összedobna két fizikát ezekre :)
Ford Fiesta S2000

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2011 vas. jan. 16 22:34

Egyetlen egy "hibát" látok csak
Hogy realistic törés van, amit nem szeretek, mert nagyon nem realisztikus :D és így kevesebb célba érő van és csatázni se olyan jó, ha valaki kiesik,de ez az én véleményem :rolleyes: ;)
Nevezés megy :)
http://rallyheart.hu
8. Kincses Kupa S2000 1.hely
Kép

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2011 vas. jan. 16 22:34

Fekete Misi írta:
Mike83 írta:

Szerintem ha vázolnák Sebinek hogy van egy ilyen terv, akkor ahogy ideje engedné, összedobna két fizikát ezekre :)
Sztem meg nem. :)
Na de ezen nem fogunk összeveszni :)
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2011 vas. jan. 16 22:35

Fekete Misi írta: Szerintem ha vázolnák Sebinek hogy van egy ilyen terv, akkor ahogy ideje engedné, összedobna két fizikát ezekre :)
de ha a francián van rs wrc akkor miért kellene az s2000-hez a wrc fizika? akkor valahol csak elérhető a wrc modell is nem? vagy szóljatok ha nagy hülyeséget mondtam :rolleyes:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 vas. jan. 16 22:42

Major Csabi írta:
Fekete Misi írta: Szerintem ha vázolnák Sebinek hogy van egy ilyen terv, akkor ahogy ideje engedné, összedobna két fizikát ezekre :)
de ha a francián van rs wrc akkor miért kellene az s2000-hez a wrc fizika? akkor valahol csak elérhető a wrc modell is nem? vagy szóljatok ha nagy hülyeséget mondtam :rolleyes:
Teljesen jogos :D
Ford Fiesta S2000

Gabee73
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gabee73 » 2011 vas. jan. 16 22:46

Srácok! Nem értem miért kellene megvárni az új WRC-ket.
Ha figyelmesen olvassátok a tervünk az, hogy autókban, és kategóriákban nem követjük a real VB.-t, gondolva itt a plugin nyújtotta lehetőségről, de, ha mondjuk bekerül a Fiesta WRC mondjuk a 3.-ik versenyre, semmi akadálya, hogy onnantól aki szereti, és WRC-be is nevezett, azzal menjen. DS3-at várni nagy balgaság, lehet hogy változott azóta, de utolsó infóm az, hogy a kreátor kizárólag a Francia pluginban engedélyezi a használatát!
Ha hülyeséget beszéltem elnézést.

Ui: A7, S1600, N3 ugyanúgy külön lesz értékelve, mint az N4, és S2000

Az indulásig, a szabálymódosítás jogát fenntartjuk. ( felvetéseket-javaslatokat mérlegelni fogjuk, hogy tényleg a szórakozásról szóljon ez a sorozat) :up:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gabee73 2011 vas. jan. 16 22:54-kor.
Kép

Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 vas. jan. 16 22:51

Gabee73 írta:Srácok! Nem értem miért kellene megvárni az új WRC-ket.
Ha figyelmesen olvassátok a tervünk az, hogy autókban, és kategóriákban nem követjük a real VB.-t, gondolva itt a plugin nyújtotta lehetőségről, de, ha mondjuk bekerül a Fiesta WRC mondjuk a 3.-ik versenyre, semmi akadálya, hogy onnantól aki szereti, és WRC-be is nevezett, azzal menjen. DS3-at várni nagy balgaság, lehet hogy változott azóta, de utolsó infóm az, hogy a kreátor kizárólag a Francia pluginban engedélyezi a használatát!
Ha hülyeséget beszéltem elnézést.
Jah ezt nem tudtam hogy a DS3 csak ott mehet. Hát akkor végül is teljesen felesleges :D
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 vas. jan. 16 22:51

Van DS3 modell, van Fiesta WRC modell.
Van DS3 fizika, van Fiesta WRC fizika.

A szervezők sürgősen rágják Sebi fülét, fejét, vagy amiét akarják, hogy van egy ilyen sorozat, blablabla, és kapja össze magát sürgősen! ;) Megoldható minden, csak noszogatni kell! :P :rolleyes: :D

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 vas. jan. 16 22:52

Az csak a C4 2010 ;)

Gabee73
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gabee73 » 2011 vas. jan. 16 22:54

Bóta Róbert írta:Az csak a C4 2010 ;)
oké, benéztem akkor :)
Kép

Kép

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2011 hétf. jan. 17 02:16

jol hangzik. megyek :D :up:
Kép

Super-man ASE

Tizot
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tizot » 2011 hétf. jan. 17 07:59

Nevezés elküldve!
Kép

Voros G
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Voros G » 2011 hétf. jan. 17 08:10

Nevezek én is.
De én mondjuk a valós autókategóriákat támogatnám.
Aki az FWD-s autó közül választ annak lesz saját kategóriája is és FWD-ben is lesz értékelve + abszolútban?
Vörös Gábor Giorgio Garage Rally Team
http://giorgiogarage.info

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 hétf. jan. 17 08:26

Igen csak a c4 wrc-t nem engedi garyson használni.
Ds3 mehet a pluginba.
Én azthittem fut már valami vb szerüség ami ehez hasonlit, de gondolom akkor nem.
Sok sikert a szervezőknek a lebonyolításhoz :up:
Kép

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 hétf. jan. 17 12:25

Ment a nevezés!!!! :lollypop:
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 hétf. jan. 17 13:34

Ment a nevezés. nagyon jó lesz ez. ÁÁÁÁ várom már. :lollypop: :lollypop:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Cris133
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cris133 » 2011 hétf. jan. 17 14:40

Küldöm ;)
Kovács "Pici" Krisztián

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 hétf. jan. 17 15:07

Küldök mindjárt egyet :)
TOTAL RACING SPORT EUROPE

Kép

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2011 hétf. jan. 17 18:02

Eddig beérkezett nevezések!!

Punkymano
Candle
Elmauer György
Tóth Alex
Lénárt Tamás
Tizot
Targo
Rallyfenegyerek
Szdanika
Code79
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 hétf. jan. 17 18:22

Amennyiben a kezdésig bekerülnek az új WRC-k a pluginba, akkor lesz nekik külön kategória indítva ugye? Mert akkor megvárom hogy bekerülnek-e vagy sem. Addig nem nevezek. Vagy ha most lenevezek WRC-be, de kiderül hogy lehet menni az új WRC-kkel, és azok saját kategóriát kapnak, akkor lesz lehetőség nevezés módosításra?
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 hétf. jan. 17 18:28

Fekete Misi írta:Amennyiben a kezdésig bekerülnek az új WRC-k a pluginba, akkor lesz nekik külön kategória indítva ugye? Mert akkor megvárom hogy bekerülnek-e vagy sem. Addig nem nevezek. Vagy ha most lenevezek WRC-be, de kiderül hogy lehet menni az új WRC-kkel, és azok saját kategóriát kapnak, akkor lesz lehetőség nevezés módosításra?
Szerintem egybe lesznek. Legalább is gondolom azért van írva, hogy 2004- (és nincs befejezve).

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2011 hétf. jan. 17 18:31

Bóta Róbert írta:
Fekete Misi írta:Amennyiben a kezdésig bekerülnek az új WRC-k a pluginba, akkor lesz nekik külön kategória indítva ugye? Mert akkor megvárom hogy bekerülnek-e vagy sem. Addig nem nevezek. Vagy ha most lenevezek WRC-be, de kiderül hogy lehet menni az új WRC-kkel, és azok saját kategóriát kapnak, akkor lesz lehetőség nevezés módosításra?
Szerintem egybe lesznek. Legalább is gondolom azért van írva, hogy 2004- (és nincs befejezve).
...

szerk.: visszaszívtam...már értem mire írtad :D
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2011 hétf. jan. 17 18:31

Hát de az meg szerintem olyan minthogy az N-eseket egybeengedik a S2000-esekkel. Semmi esélyük nem lesz egy C4-el szemben.
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 hétf. jan. 17 18:33

Urban Peti írta:
Bóta Róbert írta:
..de akkor minek van a pluginon WRC 2011 kategória?
Pluginon van... :rolleyes: Itt meg a szervező dönt (de én is azt mondom, hogy kellene nekik a külön).
Illetve én a korábbiakat tenném külön, és azokat csak kategóriában értékelném. Mint ahogy a mostani VB. Mehetsz ott is régebbi WRC-vel, "nyerhetsz" futamot, de VB pontot nem kapsz, tehát VB-t nem nyerhetsz vele.

Tsabi84
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tsabi84 » 2011 hétf. jan. 17 19:08

Na valami ilyesmire vártam. :lollypop: :lollypop:
Menni fog a nevezés, de még nem tudom milyen kategóriába.
4. MRBRB S1600 1.Hely
5. MRBRB S2000 5.Hely
Szajky Kupa 2008 S1600 1.Hely
ERC 2008-2009 S2000 3.Hely
IV. Kincses Kupa II.osztály 1.Hely
V. Kincses Kupa I.osztály S1600 1.Hely
VI. Kincses Kupa I.osztály S2000 3.Hely
1. HRC Kupa S2000 3.Hely
Grudzi Racing Kupa 2008 A7 1.Hely, Abszolút 5.Hely

Gabee73
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gabee73 » 2011 hétf. jan. 17 19:45

Srácok! A történet úgy áll, hogy mivel ez a sorozat azért kapta a WRC 2011 nevet, mert a valós VB futamok után lennének megrendezve a mi futamaink, a VB futam útfelületeinek, időjárásának, napjainak , és szakaszainak számának figyelembevételével, valamint a fordulónk kénti díjazással. Amiben a VB-t követi az a pontozás mértéke még, nem a módja.
Kategóriákhoz direkt odaírtuk "(nem követve a real WRC kategóriáit)" .....

Az új autókkal kapcsolatban pedig.... Szeretnénk elindítani a sorozatot az első VB futam után egy héttel....
Ha Sebi az elfoglaltságai miatt teszem azt áprilisban tudja betolni az új wrc-ket, mert ugye ez benne van a pakliban, és érthető is, hogy nem az neki az első, hogy meló után belebújik a DS3 fizikába, akkor kezdjük áprilisban?
Annyit tudunk garantálni, hogy ha indulásig bekerül a WRC 2011 kategória a pluginba, akkor itt is kap kategóriát, lehet vele menni, abban a tudatban, hogy a régi WRC-k erősebbek, de ezért nem fogunk pár ember miatt kivenni egy olyan kategóriát, amit sokan favorizálnak. Tehát, akkor aki ott szeretne menni, az módosíthatja a nevezését, ha a sorozat közben valamikor kerül be, módosítani nem áll módunkban, akkor figyelmen kívül hagyjuk, és ezen a sorozaton úgy lesznek kreálva a tour-ok, hogy a wrc2011 kategória nem lesz választható. Ugyanez vonatkozik az R3 kategóriára is.
Ami az FWD-t illeti. Fwd értékelés nem lesz, az A7, N3, S1600 kategóriák külön lesznek értékelve.
Remélem nem bántottuk meg senki lelkivilágát.

Üdvözlettel: a Skincentral Csapata.
Kép

Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 hétf. jan. 17 19:50

Gabee73 írta:Srácok! A történet úgy áll, hogy mivel ez a sorozat azért kapta a WRC 2011 nevet, mert a valós VB futamok után lennének megrendezve a mi futamaink, a VB futam útfelületeinek, időjárásának, napjainak , és szakaszainak számának figyelembevételével, valamint a fordulónk kénti díjazással. Amiben a VB-t követi az a pontozás mértéke még, nem a módja.

Az új autókkal kapcsolatban pedig.... Szeretnénk elindítani a sorozatot az első VB futam után egy héttel....
Ha Sebi az elfoglaltságai miatt teszem azt áprilisban tudja betolni az új wrc-ket, mert ugye ez benne van a pakliban, és érthető is, hogy nem az neki az első, hogy meló után belebújik a DS3 fizikába, akkor kezdjük áprilisban?
Annyit tudunk garantálni, hogy ha indulásig bekerül a WRC 2011 kategória a pluginba, akkor itt is kap kategóriát, lehet vele menni, abban a tudatban, hogy a régi WRC-k erősebbek, de ezért nem fogunk pár ember miatt kivenni egy olyan kategóriát, amit sokan favorizálnak. Tehát, akkor aki ott szeretne menni, az módosíthatja a nevezését, ha a sorozat közben valamikor kerül be, módosítani nem áll módunkban, akkor figyelmen kívül hagyjuk, és ezen a sorozaton úgy lesznek kreálva a tour-ok, hogy a wrc2011 kategória nem lesz választható. Ugyanez vonatkozik az R3 kategóriára is.
Ami az FWD-t illeti. Fwd értékelés nem lesz, az A7, N3, S1600 kategóriák külön lesznek értékelve.

Offf. Esetleg alakul az evo?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Cris133
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cris133 » 2011 hétf. jan. 17 19:52

Tsabi84 írta:Na valami ilyesmire vártam. :lollypop: :lollypop:
Menni fog a nevezés, de még nem tudom milyen kategóriába.
Jé egy régi nagy tag :D :respect:
Kovács "Pici" Krisztián

Gabee73
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gabee73 » 2011 hétf. jan. 17 19:54

rallyfenegyerek írta:Offf. Esetleg alakul az evo?
egyelőre nem kezdtem hozzá, tudod, meló, stb, meg gőzerővel melózunk Hlaviékkal a kupán.
Kép

Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 hétf. jan. 17 19:56

Gabee73 írta:
rallyfenegyerek írta:Offf. Esetleg alakul az evo?
egyelőre nem kezdtem hozzá, tudod, meló, stb, meg gőzerővel melózunk Hlaviékkal a kupán.
Értem. ;) Majd, ha lesz időd. Köszi..
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 hétf. jan. 17 19:57

Gabee73 írta:Srácok! A történet úgy áll, hogy mivel ez a sorozat azért kapta a WRC 2011 nevet, mert a valós VB futamok után lennének megrendezve a mi futamaink, a VB futam útfelületeinek, időjárásának, napjainak , és szakaszainak számának figyelembevételével, valamint a fordulónk kénti díjazással. Amiben a VB-t követi az a pontozás mértéke még, nem a módja.

Rendben, köszönjük!
Egy meglátás: ha év közben kerül be, ne legyen külön kategóriája ugye, de azért lehessen vele menni, és értékelődjön a WRC 2004- között, vagy abszolútban. Úgy is lassabb valamivel, tehát a nagyWRC-k "hátrányt" nem szenvednek ezzel.

Cris133
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cris133 » 2011 hétf. jan. 17 20:00

Bóta Róbert írta: Rendben, köszönjük!
Egy meglátás: ha év közben kerül be, ne legyen külön kategóriája ugye, de azért lehessen vele menni, és értékelődjön a WRC 2004- között, vagy abszolútban. Úgy is lassabb valamivel, tehát a nagyWRC-k "hátrányt" nem szenvednek ezzel.
:up:
Kovács "Pici" Krisztián

Gregi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gregi » 2011 kedd jan. 18 07:30

én ezzel fogok támadni :)
Kép

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat: