Plugin hibajelentések

a pluginnal kapcsolatos megbeszélések/
themes about the rallysimfans.hu plugin

Moderátor: Moderátor

Tusy
RBR Fan aktív tag

Re: Plugin hibajelentések

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 csüt. feb. 28 14:37

Foron kiestem a pályáról, forogtam mint gólyafos a levegőben. :rolleyes:
Repi mentve ha kell!
Kép

Bafna
Vendég

Hozzászólás Szerző: Bafna » 2013 vas. márc. 10 01:26

Sziasztok!

Egy olyan problémába ütköztem, hogy amikor betöltődik a pálya (mindegy melyik) és elkezd forogni a kamera az autó körül és még mielőtt beváltana a kép arra, hogy bent ülök a kocsiban, egyszer csak kilép. Nem ír hibaüzenet, semmit nem csinál csak kilép. Plugin nélkül megy rendesen, csak a pluginnal csinálja ezt. Próbáltam újratelepíteni, szűz rbr-re is, próbáltam tűzfal nélkül és vírusírtó nélkül, XP kompatibilitási üzemmódban, rendszergazdaként de semmi nem segített. Eddig bármilyen problémám volt vele, mindig sikerült valahogy megoldani, de az most kifogott rajtam.

Ha tudna valaki segíteni azt nagyon megköszönném.

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 vas. márc. 10 08:00

Bafna írta:Sziasztok!

Egy olyan problémába ütköztem, hogy amikor betöltődik a pálya (mindegy melyik) és elkezd forogni a kamera az autó körül és még mielőtt beváltana a kép arra, hogy bent ülök a kocsiban, egyszer csak kilép. Nem ír hibaüzenet, semmit nem csinál csak kilép. Plugin nélkül megy rendesen, csak a pluginnal csinálja ezt. Próbáltam újratelepíteni, szűz rbr-re is, próbáltam tűzfal nélkül és vírusírtó nélkül, XP kompatibilitási üzemmódban, rendszergazdaként de semmi nem segített. Eddig bármilyen problémám volt vele, mindig sikerült valahogy megoldani, de az most kifogott rajtam.

pl francia 1es szakasz megy a quick raceből a simfans plugin practice részében meg nem?
Kép

Bafna
Vendég

Hozzászólás Szerző: Bafna » 2013 vas. márc. 10 12:04

atiwrc írta:
Bafna írta:Sziasztok!

pl francia 1es szakasz megy a quick raceből a simfans plugin practice részében meg nem?
Pontosan. A pluginban bármelyikre megyek (practice, hot lap, online) egyik sem jó, de quickben megy minden ahogy kell.

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 hétf. márc. 11 16:06

Nézd meg a Visual C++ Redistributable 2005/2008/2010 x32/x64 csomagok megvannak-e a programok közt.
Ha nincs próbáld meg feltenni ezeket, hátha jó lesz:
http://www.microsoft.com/en-us/download ... px?id=5555
Bafna írta:Pontosan. A pluginban bármelyikre megyek (practice, hot lap, online) egyik sem jó, de quickben megy minden ahogy kell.
Kép
Kép

Bafna
Vendég

Hozzászólás Szerző: Bafna » 2013 hétf. márc. 11 17:06

Code_79 írta:Nézd meg a Visual C++ Redistributable 2005/2008/2010 x32/x64 csomagok megvannak-e a programok közt.
Bafna írta:Pontosan. A pluginban bármelyikre megyek (practice, hot lap, online) egyik sem jó, de quickben megy minden ahogy kell.
Meg van az összes. Ezek kellenek más játékokhoz/programokhoz is :(

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 hétf. márc. 11 19:08

Bafna írta:
Code_79 írta:Nézd meg a Visual C++ Redistributable 2005/2008/2010 x32/x64 csomagok megvannak-e a programok közt.
Igazából csak tippelgetünk mi okozhatja ezt a problémát, mert nem tudjuk előidézni.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Bafna
Vendég

Hozzászólás Szerző: Bafna » 2013 hétf. márc. 11 19:44

lacka6 írta:
Bafna írta:

Igazából csak tippelgetünk mi okozhatja ezt a problémát, mert nem tudjuk előidézni.
Igen értem és köszi is segítőkészségeteket.

Egyébként ahogy olvasgattam a fórumot láttam, hogy volt már ilyen valakinek csak az a baj, hogy az oldotta meg, hogy újratelepítette a win-t. Na most én ezt nem igazán szeretném mert pár hónapja volt újratelepítve és már eléggé belaktam. Ezért gondoltam, hogy rákérdezek itt.

Bafna
Vendég

Hozzászólás Szerző: Bafna » 2013 hétf. márc. 11 20:04

Itt írja Vasgabi felülről kb a 60%-ánál: viewtopic.php?f=19&t=571&p=467974&hilit ... 9p#p467974

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 kedd márc. 12 09:11

Vasgabi írta:
Retkes Péter írta:Valami az internetes kommunikációval történhetett, akkor fagy ki mikor a szerverre szeretne regsiztrálni. Nincs letiltva véletlenül valamilyen port? Tűzfal? Vírusirtó?
milyen ip-t pingeljek?
melyik port?
ill. irj le lécci egy ilyen parancssort
köszi
Elsiklottam ez felett, bocsi.

Kommunikáció terén nincs semmi extra, a plugin is úgy kommunikál mint egy sima böngésző.
Ha böngészőbe eléred az oldalt akkor a plugin is eléri ha a tüzfalad nem tiltja le rbr-t.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 pén. márc. 22 16:53

próbálgatom az új pályákat és ez a Bruchsal Unteröwisheim practice-ban is meg élesben is azt csinálja, h eltűnik a talaj textúrája hol van hol nincs :rolleyes:

Andras Prepok
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Andras Prepok » 2013 pén. márc. 22 19:10

Nálam is ez a probléma,mint a Major Csabinál,ennél az egy pályánál jelentkezik csak,probáltam már kisebb,nagyobb felbontásban is,grafika levételével,max-ra is tettem,de nem volt változás.Minden más pálya tökéletesen működik.

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 pén. márc. 22 20:57

Major Csabi írta:próbálgatom az új pályákat és ez a Bruchsal Unteröwisheim practice-ban is meg élesben is azt csinálja, h eltűnik a talaj textúrája hol van hol nincs :rolleyes:
Hm... :think: Az egész talajé? Szóval út fű minden? Hosszabb ideig? Vagy hogyan?
Pl amikor eltünik, lefékezel megállsz, vagy visszatolatsz oda ahol eltünt. Akkor folyamatosan nem látod az adott helyen?
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 pén. márc. 22 22:09

Major Csabi írta:próbálgatom az új pályákat és ez a Bruchsal Unteröwisheim practice-ban is meg élesben is azt csinálja, h eltűnik a talaj textúrája hol van hol nincs :rolleyes:
Nálam rendbe volt.

Viszont a Cseh suli helyenként 5 FPS-re lecsökken.
Betőltési idő kb 6 perc.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 pén. márc. 22 22:18

Tibi írta:
Hm... :think: Az egész talajé? Szóval út fű minden? Hosszabb ideig? Vagy hogyan?
Pl amikor eltünik, lefékezel megállsz, vagy visszatolatsz oda ahol eltünt. Akkor folyamatosan nem látod az adott helyen?
Nálam is ez van. Ha állok, folyamatosan nem látom, viszont a kezdetét messziről látni, de nincs vége, hanem egyszerűen eltűnik.

http://www.youtube.com/watch?v=jxaMLg-6jSA

http://www.youtube.com/watch?v=Brh2H_KSgko

A vidiken nem álltam meg, de visszatolatva ugyanez lesz, mindig ugyanott, stb...
Szabó Zéé

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 pén. márc. 22 22:28

Közben megnéztem, hogy felbontástól független, de a grafikai beállításoknál, ha low-ra van állítva, akkor nem jó. High beállításoknál, viszont minden rendben van.

Szekr.: Végigzongoráztam a beállításokat.

RBRStartup-ban a graphics quality-nak high-on kell lenni mindenképpen, a többi lehet minimumon.
Szabó Zéé

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 szomb. márc. 23 09:11

Dettó...el-elmegy az út texturája,de szép nagy darabokon ám..
Nos Nekem egy 2005-ben összerakott masinám van, hd3650-es vgaval ami kb 2éves.... sajnos így a pálya felejtős mert nem vk. hajlandó a minőséget a low-ról elállítani mert akkor kb 8-10 pálya fog akadozni...ugy hogy itt is előjön az hogy egy 2004-es játékhoz nem (feltétlen)kell 2013-as minőséget csinálni.
HFRT Team

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2013 szomb. márc. 23 10:14

NyilasM írta:Dettó...el-elmegy az út texturája,de szép nagy darabokon ám..
Nos Nekem egy 2005-ben összerakott masinám van, hd3650-es vgaval ami kb 2éves.... sajnos így a pálya felejtős mert nem vk. hajlandó a minőséget a low-ról elállítani mert akkor kb 8-10 pálya fog akadozni...ugy hogy itt is előjön az hogy egy 2004-es játékhoz nem (feltétlen)kell 2013-as minőséget csinálni.
Nem szeretnék kötözködni de nálam szintén ez a helyzet...

őskori gépem van kb: 5 éves RBR fut rajta de nem sztném erre az 1 pályára állitan mert akkor a többi nem jó....

Köszönöm ( észrevétel votl csak nem pedig kötözködés...)
Kép

ocsy
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ocsy » 2013 szomb. márc. 23 11:31

http://kepfeltoltes.hu/view/130323/6537 ... es.hu_.jpg

Nálam még narancssárga is minden, de csak ennél a pályánál!!!

ocsy
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ocsy » 2013 szomb. márc. 23 11:37

Valamint ha a driver Profilerben vissza szeretném nézni a repiket az új pályákról, akkor valahogy így néz ki:
http://kepfeltoltes.hu/view/130323/rbr_ ... es.hu_.jpg

Szépen húzatom neki meg minden, csak kb tengerszint alatt 1000 méterrel :)

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 szomb. márc. 23 13:23

ocsy írta:Valamint ha a driver Profilerben vissza szeretném nézni a repiket az új pályákról, akkor valahogy így néz ki:
http://kepfeltoltes.hu/view/130323/rbr_ ... es.hu_.jpg

Szépen húzatom neki meg minden, csak kb tengerszint alatt 1000 méterrel :)
Replay előtt betöltötted a pályát shakedown módba? Mert ha nem akkor amelyik alap pálya helyén indul, az fog bejönni. Habár így alúlról nézve ez a német pálya lesz, nem az alap.
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 szomb. márc. 23 13:32

Lenne esetleg mód olyanra mint a bergheimnek van???.... alacsony minőségű textura módozat...nem gond ha nem,csak akkor ezeket a pályákat,beleértve a swisset is tétversenyen nem hiszem hogy fog szerepelni...
Érdekes mert a liptakov félék alacsony minőségben is tutik...amazok pedig fele annyira sem tetszenek és kb duplán fogják a gépem... :think: :think:
HFRT Team

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 szomb. márc. 23 13:35

Tudom miért csinálja, az eltűnést.

Az RBRben nem lehet állítani a LOD-ot, a level of detailst. Tehát az egy fix érték és nem tudom megadni, hogy egy bizonyos objektum (jelen esetben a talaj egy része,) milyen távolról látszódjon. Szóval itt az a gond hogy amikor egy ilyen ürességhez értek akkor még nem vagytok eléggé közel az ott lévő rész középpontjához. És ahogy mentek tovább és a megfelelő közelségbe értek megjelenik.
Vagy pl. ha a második linkelt videót vesszük, akkor ott pedig az adott rész középétől túl távol kerültök ezért tűnik el hirtelen az út.

Van erre egy jó kis daraboló script 3dsmaxhoz, hogy a pályaépítők megfelelő méretre tudják vágni a pályát. Lehet hogy ő ezt nem tudta használni, de látszik hogy valamennyire fel van darabolva manuálisan. Biztos hogy nem lett letesztelve LOW grafikán.

Valószínűleg ez a távolság érték High esetében nagyobb ezért ott nem tűnik el, LOW-on pedig eltűnik.
Kép

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 szomb. márc. 23 13:51

Hiba vagy nem, azt majd eldöntitek. A cseh rally school csak nálam ennyire csúszós? Csúszósabb mint bármelyvizes pálya. Várom a válaszokat. :hemuveg:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 vas. márc. 24 07:52

Az én "problémám",ezekhez képest bakfitty :D
Nekem csak valamelyik(már nem tudom pontosan)német pályán,amikor beértem egy sűrű fenyves részre,be-be szaggatott pár másodpercig.
Mondjuk a gépemet tavaly cseréltem le,egy számomra elég komolyra :rolleyes:
McCrash

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 vas. márc. 24 08:22

Gyula, én ezzel nem foglalkozok :) PTD, Bergheim (normál, nem a low), meg 1-2 csinálja ezt, de csak pár helyen. Nekem is aránylag jó gépem van. 3D-s tervezéshez volt használva, komoly kártyával. (Igaz nem játékra való kártya). Azokat a helyeket megtisztelem mindig, az segít :)
Szabó Zéé

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2013 vas. márc. 24 08:54

Nektek is a szokásosnál csúszósabb a cseh suli? :typeing:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Adesz
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Adesz » 2013 vas. márc. 24 19:28

Sziasztok !
Kipróbáltam az új pályákat , elég jól sikerültek ! (köszönet érte :respect: )
Ma történt: elindítom plugint és amikor a kiválasztott autóval tölti a pályát a vége előtt fekete lesz a monitor és vége . Újra kell indítani a gépet mert semi sem történik :nevet2: Ez a jelenség a régi pluginon nem volt ! Türelmetlen nem vagyok mert 40 percet .. vagy még több is volt .. vártam hogy lesz-e valami belőle , de semi nem történt . Lehet hogy a gépen nem jó valami ? Valami progi elavult vagy mi a túró van ?:D Örülnék ha helyre jönne mert így nemtudok 'versenyezni' :reklamacio:
V. Fanta Kupa A/8 kategória 2. hely
TGS Kupa FWD 1 kategória 2. hely
9. Kincses Kupa K22 kategória 2. hely

Super-man ASE
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. ápr. 01 14:28

Végre feltettem az új pályákat, van benne olyan ami tetszik :D :respect:
Viszont a régi RBR-en nem működtek ezért felraktam egy újra, Szűz RBR, telepítettem a plugin 1.0-át elindítom a játékot tölt is valamit, kilépek telepítem az 1.1-et elindítom nem tölt semmit kilépek, telepítem az 1.2-t elindítom új pályák működnem, viszont néhány régebbi pálya nem RP shakedown, humalamaki.

Miért??
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 hétf. ápr. 01 14:56

RBR\backups mappából Tracks.ini-t másold a Maps-ba és próba.
Amúgy az egyes update-ek után nem kell elindítani, mehet fel minden sorban, mivel az 1.2 alapból tartalmazza a legfrissebb plugint, így nem is fog frissíteni. ;)
Tusy írta:Végre feltettem az új pályákat, van benne olyan ami tetszik :D :respect:
Viszont a régi RBR-en nem működtek ezért felraktam egy újra, Szűz RBR, telepítettem a plugin 1.0-át elindítom a játékot tölt is valamit, kilépek telepítem az 1.1-et elindítom nem tölt semmit kilépek, telepítem az 1.2-t elindítom új pályák működnem, viszont néhány régebbi pálya nem RP shakedown, humalamaki.

Miért??
Kép
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. ápr. 01 14:59

Code_79 írta:RBR\backups mappából Tracks.ini-t másold a Maps-ba és próba.
Amúgy az egyes update-ek után nem kell elindítani, mehet fel minden sorban, mivel az 1.2 alapból tartalmazza a legfrissebb plugint, így nem is fog frissíteni. ;)
Tusy írta:Végre feltettem az új pályákat, van benne olyan ami tetszik :D :respect:

Miért??

Próbáltam már más ötlet?
Alap pályákat se enged JV2 murva pl....
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 hétf. ápr. 01 15:03

A "Maps" mekkora?
Online pirossal jelzi a pályákat?
Practice-ban megy?
Tusy írta:Próbáltam már más ötlet?
Kép
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. ápr. 01 15:07

Code_79 írta:A "Maps" mekkora?
Practice-ban megy?

Practice-ben sem enged azt mondja nincs telepítve, onlineba pioros, maps: 9,49 GB, 9097 fájl/445 mappa
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 hétf. ápr. 01 15:09

20 GB körülinek kéne lennie (22257 file / 1757 mappa), vagyis nincsenek meg a pályafile-ok. Helyed van elég? (21-23 GB kell a nulláról való telepítéshez)
Tusy írta:
Practice-ban megy?

Practice-ben sem enged azt mondja nincs telepítve, onlineba pioros, maps: 9,49 GB, 9097 fájl/445 mappa
Kép
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. ápr. 01 15:10

Code_79 írta:20 GB körülinek kéne lennie, vagyis nincsenek meg a pályafile-ok. Helyed van elég? (21-23 GB kell a nulláról való telepítéshez)
Tusy írta:
Practice-ban megy?

80GB-os winyón egyedüliként van, szándékosa csak ezért tettem be egy tök üres winyót! :rolleyes:
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 hétf. ápr. 01 15:13

Mégegyszer küldd rá az 1.0+1.1+1.2 telepítőket sorban, de ha úgy tűnik mintha fagyna, de dolgozik a winyó, ne szakítsd meg a telepítést míg el nem ér a záróképernyőhoz (Plugin útmutató)
Tusy írta:80GB-os winyón egyedüliként van, szándékosa csak ezért tettem be egy tök üres winyót! :rolleyes:
Kép
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. ápr. 01 15:18

Code_79 írta:Mégegyszer küldd rá az 1.0+1.1+1.2 telepítőket sorban, de ha úgy tűnik mintha fagyna, de dolgozik a winyó, ne szakítsd meg a telepítést míg el nem ér a záróképernyőhoz (Plugin útmutató)
Tusy írta:80GB-os winyón egyedüliként van, szándékosa csak ezért tettem be egy tök üres winyót! :rolleyes:

Így tettem eddig is, most megpróbálom meg van még a régi RBR abból 18,8GB a Maps azt átmásolom erre, ha úgy se megy akkor újra teszem az egész RBR-t megint. :rolleyes:
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 hétf. ápr. 01 16:30

Kíváncsian várom a fejleményeket.
Tusy írta:Így tettem eddig is, most megpróbálom meg van még a régi RBR abból 18,8GB a Maps azt átmásolom erre, ha úgy se megy akkor újra teszem az egész RBR-t megint. :rolleyes:
Kép
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. ápr. 01 16:37

Code_79 írta:Kíváncsian várom a fejleményeket.
Tusy írta:Így tettem eddig is, most megpróbálom meg van még a régi RBR abból 18,8GB a Maps azt átmásolom erre, ha úgy se megy akkor újra teszem az egész RBR-t megint. :rolleyes:

Újra telepítés folyamatban van, nemsokára kipróbálom! ;)

Szerk: Most végzett nem próbáltam ki de tuti nem jó, a maps megint 9,49GB csak :banghead:
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. ápr. 01 17:22

Tusy írta:
Code_79 írta:Kíváncsian várom a fejleményeket.

Újra telepítés folyamatban van, nemsokára kipróbálom! ;)

Szerk: Most végzett nem próbáltam ki de tuti nem jó, a maps megint 9,49GB csak :banghead:

Szerk2: A hiba az én készülékembe volt, egy régebbi 1.0 updatet indítottam el az 1.0 setup telepítő helyett :omg:
Köszönöm a segítséget!! :respect:
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 hétf. ápr. 01 17:27

A régi telepítőket törölheted is. Elég az a 3, ami a plugin oldalon van ;)
Tusy írta:Szerk2: A hiba az én készülékembe volt, egy régebbi 1.0 updatet indítottam el az 1.0 setup telepítő helyett :omg:
Kép
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. ápr. 01 17:31

Code_79 írta:A régi telepítőket törölheted is. Elég az a 3, ami a plugin oldalon van ;)
Tusy írta:Szerk2: A hiba az én készülékembe volt, egy régebbi 1.0 updatet indítottam el az 1.0 setup telepítő helyett :omg:

Igen talán tanulok belőle, a sok szemetet amit nem használok dobáljam a kukába! :D
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 hétf. ápr. 01 17:47

Tusy írta:
Code_79 írta:A régi telepítőket törölheted is. Elég az a 3, ami a plugin oldalon van ;)

Igen talán tanulok belőle, a sok szemetet amit nem használok dobáljam a kukába! :D
Az oldalról mindig elérhető az aktuális működő verzió ;)
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. ápr. 01 17:53

lacka6 írta: Az oldalról mindig elérhető az aktuális működő verzió ;)

Letöltöttem és most jön a dorgálás, az 1.0 setup-nak nincs ikonja, míg a régi 1.0 updatenek volt!!! :reklamacio:

Ezért ti vagytok a hibásak, hogy azt nyitottam meg! :D :D :D
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 hétf. ápr. 01 18:00

Van mindegyiknek :P A nagy méret miatt nem mindíg jeleníti meg a Win icon cahce ;)

Kép
Tusy írta:Letöltöttem és most jön a dorgálás, az 1.0 setup-nak nincs ikonja, míg a régi 1.0 updatenek volt!!! :reklamacio:

Ezért ti vagytok a hibásak, hogy azt nyitottam meg! :D :D :D
Kép
Kép

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laller » 2013 szer. ápr. 03 18:04

Haliho,

Feltelepítettem mindent ahogy a nagykönyvben le van írva :)

szűz RBR, v1, v1.1, v1.2

indítanám a játékot és error message fogad: "Invalid fingerprint"

Erre mi lehet az orvosság?

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 szer. ápr. 03 18:26

RBR telepítőd milyen? DVD, 2 CD crackelt?
Laller írta:Haliho,

Feltelepítettem mindent ahogy a nagykönyvben le van írva :)

szűz RBR, v1, v1.1, v1.2

indítanám a játékot és error message fogad: "Invalid fingerprint"

Erre mi lehet az orvosság?
Kép
Kép

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laller » 2013 szer. ápr. 03 18:29

dvd és isoba van csomagolva

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2013 szer. ápr. 03 18:30

Win7? Az exe file-okat crackelted?
Laller írta:dvd és isoba van csomagolva
Kép
Kép

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laller » 2013 szer. ápr. 03 18:45

első körben nem crackeltem, merthogy az update ha jól tudom megteszi, de mivel nemlett jó, így utána próbáltam manuálisan is törni de nem változott semmi.

Válasz küldése