Plugin hibajelentések

a pluginnal kapcsolatos megbeszélések/
themes about the rallysimfans.hu plugin

Moderátor: Moderátor

darazs24
Vendég

Re: Plugin hibajelentések

Hozzászólás Szerző: darazs24 » 2012 hétf. márc. 12 17:25

Sziasztok. Ha rossz topicba irok vagy figyelmetlen voltam az utánolvasás folyamán akkor elnézést.Mivel új vagyok, és kedvet kaptam a játékhoz, ha lesz elég merszem és tapasztalatom még online is mennék egy két szakaszt h a vége is bővüljon, viszont az ahhoz vezető uton hibába(?) ütköztem. A problémám a következő: telepitve van rbr, 101, 102 és a magyar plugin (minden tisztelet a készitőknek), amikor a plugin oldalon a practice részen installáloma a kiválaszott autót majd visszalépve a quick rally részre az autó eccerűen beesika text alá. Ill nem is beesik merta felhők között az égben szárnyal. Tipp, ötlet esetleg megoldókulcs valakinek?:D

Köszi

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2012 hétf. márc. 12 18:12

darazs24 írta:Sziasztok. Ha rossz topicba irok vagy figyelmetlen voltam az utánolvasás folyamán akkor elnézést.Mivel új vagyok, és kedvet kaptam a játékhoz, ha lesz elég merszem és tapasztalatom még online is mennék egy két szakaszt h a vége is bővüljon, viszont az ahhoz vezető uton hibába(?) ütköztem. A problémám a következő: telepitve van rbr, 101, 102 és a magyar plugin (minden tisztelet a készitőknek), amikor a plugin oldalon a practice részen installáloma a kiválaszott autót majd visszalépve a quick rally részre az autó eccerűen beesika text alá. Ill nem is beesik merta felhők között az égben szárnyal. Tipp, ötlet esetleg megoldókulcs valakinek?:D

Köszi
A Megoldást teljesen nem tudom,de ha Practic-ban betöltöd a kocsit és maradnál az plugin felületén akkor valószínű nem lenne gondod :) Nem kell kilépkedni a quick rallyba :)
Kép

darazs24
Vendég

Hozzászólás Szerző: darazs24 » 2012 hétf. márc. 12 18:18

Mike83 írta:
darazs24 írta:Sziasztok. Ha rossz topicba irok vagy figyelmetlen voltam az utánolvasás folyamán akkor elnézést.Mivel új vagyok, és kedvet kaptam a játékhoz, ha lesz elég merszem és tapasztalatom még online is mennék egy két szakaszt h a vége is bővüljon, viszont az ahhoz vezető uton hibába(?) ütköztem. A problémám a következő: telepitve van rbr, 101, 102 és a magyar plugin (minden tisztelet a készitőknek), amikor a plugin oldalon a practice részen installáloma a kiválaszott autót majd visszalépve a quick rally részre az autó eccerűen beesika text alá. Ill nem is beesik merta felhők között az égben szárnyal. Tipp, ötlet esetleg megoldókulcs valakinek?:D

Köszi
A Megoldást teljesen nem tudom,de ha Practic-ban betöltöd a kocsit és maradnál az plugin felületén akkor valószínű nem lenne gondod :) Nem kell kilépkedni a quick rallyba :)
:D lehet hogy igazad van de km-ként 10 percel lassabb vagyok méga végénél is, sokat kell még gyakorolnom. Közben azt hiszem megleltem a saját hibám, sorry a hülyeségemért fáradok:D

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2012 hétf. márc. 12 18:29

darazs24 írta:
Mike83 írta:

Köszi
:D lehet hogy igazad van de km-ként 10 percel lassabb vagyok méga végénél is, sokat kell még gyakorolnom. Közben azt hiszem megleltem a saját hibám, sorry a hülyeségemért fáradok:D
Hát ha practice-ban mész akkor nincs ellenfél :)
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2012 hétf. márc. 12 20:58

lacka6 írta:2012.03.12

Esős Akagi runtime error javitó csomag.

Frissítés:
-Akagi ONLINE repair

Letöltés:

RSF-RBR New tracks pack 7. Akagi repair
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 hétf. márc. 12 22:09

mukod :)
Viszont, lehet az ellen tenni valamit (akár beállításban akár máshogy), hogy fogom ballábbal, ráhúzom a kézit, az autó orra áll és megpördül... Samara...
Egészség legyen, meg nyomaték!

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 hétf. márc. 12 22:13

lacka6 írta:
lacka6 írta:2012.03.12

Esős Akagi runtime error javitó csomag.

Frissítés:
-Akagi ONLINE repair

Letöltés:

RSF-RBR New tracks pack 7. Akagi repair
THX!
Bár mégsem értem akkor én miért nem tapasztaltam ezt mikro variálgattam a fájlokkal, lesz majd tour hogy lehessen tesztelni?
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 hétf. márc. 12 22:14

kisBenko írta:mukod :)
Viszont, lehet az ellen tenni valamit (akár beállításban akár máshogy), hogy fogom ballábbal, ráhúzom a kézit, az autó orra áll és megpördül... Samara...
az jóó kérdés...tipikus francia(plugin)-os N2 suzuki(detto)...ott mondjuk tudom hogy elég magasan van a hátulja..
HFRT Team

Voros G
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Voros G » 2012 kedd márc. 13 08:16

kisBenko írta:mukod :)
Szerintem fizika a hibás.
Sajnos egyszerre a kettőt nem szabad használni.
Vörös Gábor Giorgio Garage Rally Team
http://giorgiogarage.info

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2012 kedd márc. 13 12:11

Ezt már én is tapasztaltam jó párszor ! Cote-n is volt úgy át estem a korláton :D d3
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 kedd márc. 13 14:11

Egy videot tudnátok mutatni róla, mert én akárohogyan probálom nekem nem borul sehova.
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2012 kedd márc. 13 14:52

Próbáld ki fraizeren a dobbantó tetején satufék+kézi kombó. Gyönyörű előreszaltókat lehet így összehozni ;) :D
atiwrc írta:Egy videot tudnátok mutatni róla, mert én akárohogyan probálom nekem nem borul sehova.
Kép
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 kedd márc. 13 15:01

Code_79 írta:Próbáld ki fraizeren a dobbantó tetején satufék+kézi kombó. Gyönyörű előreszaltókat lehet így összehozni ;) :D
atiwrc írta:Egy videot tudnátok mutatni róla, mert én akárohogyan probálom nekem nem borul sehova.
Coteről volt szó azt ismerem tövirol hegyire Fraizieren nemtudom milyen dobbantóra gondolsz, egy km számot esetleg tudnál mondani.
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2012 kedd márc. 13 15:03

Fraizeren szerintem a nagy ugratóra gondolt Code (km-t nem tudok), de még az elején van. Olyan 40-42mp-nél :)

Am találtam egy ilyen vidit...

http://www.youtube.com/watch?v=BNUrkE1rsIQ
Szabó Zéé

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2012 kedd márc. 13 15:07

Gyors produkáltam a szitut 1 replayben: http://ggrttar.uw.hu/files/fraizer_flip ... _slot1.rar
atiwrc írta:Coteről volt szó azt ismerem tövirol hegyire Fraizieren nemtudom milyen dobbantóra gondolsz, egy km számot esetleg tudnál mondani.
Kép
Kép

mrobi80
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: mrobi80 » 2012 kedd márc. 13 16:56

Hali!

Olyan gondom van , hogy az OB 3 shakedown-t nem tudom lefutni mert Runtime hibát ír ki az Akagi betöltése közben.
nem tudom, hogy mi lehet a baj mert már mentem az Akagi-n

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2012 kedd márc. 13 17:02

Telepítetted a új frissítést ? RSF-RBR New tracks pack 7. Akagi repair ezt ?
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 kedd márc. 13 17:10

Szabo Zoltan írta:Fraizeren szerintem a nagy ugratóra gondolt Code (km-t nem tudok), de még az elején van. Olyan 40-42mp-nél :)

ohh, ti most olyan esetről beszéltek amikor a hátsó kerekek a levegőbe vannak?, mert itt egyértelmű hogy megdobta a partoldal a seggét és felemelkedett, de utánna tényleg érdekesen mozgott a kocsi.

Szerk.: én is tudtam produkálni a dolgot, de egy dobbanton meg mikor a levegőbe van a kocsi segge miért kéne huzigálni a kéziféket?
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 kedd márc. 13 19:37

ati, bármikor ha egyszerre fogod fékkel és húzod a kézit, orra bukik és megforog (legalábbis ahogy én csinálnám, most már kezdek átszokni, hogy vagy jobban megfékezem vagy kevésbé és kézivel úszok rá, de mindkettő lassabb, mint ahogy alapból szeretném)
Akagin meg abszolút kiszámíthatatlan volt kb a visszafordítókban

menj joux verte-t, fent a fennsíkon mielőtt a 3 visszafordítóhoz érsz, ott 6.-os féktávon húzz egy kézit!

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2012 kedd márc. 13 22:42

Miért van kézifék? :think:
Csak vicc volt, amúgy én csak vészhelyzetben használom amikor kitolja az orrát egyébként ráfékezem a kanyarra.
kisBenko írta:ati, bármikor ha egyszerre fogod fékkel és húzod a kézit, orra bukik és megforog (legalábbis ahogy én csinálnám, most már kezdek átszokni, hogy vagy jobban megfékezem vagy kevésbé és kézivel úszok rá, de mindkettő lassabb, mint ahogy alapból szeretném)
Akagin meg abszolút kiszámíthatatlan volt kb a visszafordítókban

menj joux verte-t, fent a fennsíkon mielőtt a 3 visszafordítóhoz érsz, ott 6.-os féktávon húzz egy kézit!

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 kedd márc. 13 23:02

én előszeretettel cibálom :rolleyes: (najó, csak finoman megindítgatom vele) biztos megszoktam, hogy 4 keréken úszik az autó :D

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2012 szer. márc. 14 09:24

Engem nem érint, nem használtam sose a kocsit. Először én is azt hittem, hogy a partoldal dobta meg, de közben féktáv volt, így elhiszem, hogy amiatt emelkedett meg, nem kimondottam a domb dobta meg ennyire. Ez am nem normális, hogy ha ilyet csinál, de ahogy említetted, van helyzet amikor minek használni, és lehet vele együtt élni, ahogy sokan teszik is :)
Viszont néha kell húzni a kézit kanyarban (fraizeren valóban indokolatlan, de szemléltetni talán jó).
Ez van, semmi sem tökéletese. Jó hogy nem használom a kocsit :)
atiwrc írta:
Szabo Zoltan írta:Fraizeren szerintem a nagy ugratóra gondolt Code (km-t nem tudok), de még az elején van. Olyan 40-42mp-nél :)

ohh, ti most olyan esetről beszéltek amikor a hátsó kerekek a levegőbe vannak?, mert itt egyértelmű hogy megdobta a partoldal a seggét és felemelkedett, de utánna tényleg érdekesen mozgott a kocsi.

Szerk.: én is tudtam produkálni a dolgot, de egy dobbanton meg mikor a levegőbe van a kocsi segge miért kéne huzigálni a kéziféket?
Szabó Zéé

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2012 szer. márc. 14 17:03

Nem tudom hogy hiba -e de gondoltam szolok ! A Rally listánál úgy jelzi nálam hogy 31-en el indultak .. De senki nem fejezte be ! De ha rá megyek a stopper jelre akkor látom hogy 3-an be fejezték . Igaz azok SR-el ! Csak gondoltam szolok !
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2012 szer. márc. 14 19:40

DuRR írta:Nem tudom hogy hiba -e de gondoltam szolok ! A Rally listánál úgy jelzi nálam hogy 31-en el indultak .. De senki nem fejezte be ! De ha rá megyek a stopper jelre akkor látom hogy 3-an be fejezték . Igaz azok SR-el ! Csak gondoltam szolok !
Jelenleg csak azokat veszi figyelembe akik nem suprrallyztak.
Hamarosan ez is javitásra kerül.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2012 vas. márc. 18 16:31

Nekem most minden szakasz utan MSQL error és nem is megy tovább, csak ha kilpek, de akkor a continue-ban nincs benne.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 vas. márc. 18 19:07

http://kepfeltoltes.hu/120318/785635369 ... es.hu_.jpg

tenném fel az Akaigi frissitést,és ezt dobja ki:/?

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2012 vas. márc. 18 19:55

Csomos Miklos írta:http://kepfeltoltes.hu/120318/785635369 ... es.hu_.jpg

tenném fel az Akaigi frissitést,és ezt dobja ki:/?
töltsd le újra
valószinüleg megszakadt valamiért a letöltés

csinálj hash ellenőrzést totalcommanderrel az megmondja ha hibásan jött le a fájl
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Habian Tamas
Vendég

Hozzászólás Szerző: Habian Tamas » 2012 csüt. márc. 22 11:41

Hali!
Nekem csak 1 pályával van gondom, a PTD Rallysprint-el. Betölti a pályát, fordul a kamera, és lefagy a kép. A hangok mennek tovább, de állókép marad. Ha ki akarok lépni (esc, és a többi emlékezetből) akkor is marad a kép, és csak az alt+f4 segít, így viszont kiesem a rallyból, és ez bosszantó. A plugin, vagy a gépem hibája lehet?

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2012 csüt. márc. 22 20:09

Próbáld ki, hogy az rbrstartup.exe ben a színmélységet 16bit re állítod... egy próbát megér!
Habian Tamas írta:Hali!
Nekem csak 1 pályával van gondom, a PTD Rallysprint-el. Betölti a pályát, fordul a kamera, és lefagy a kép. A hangok mennek tovább, de állókép marad. Ha ki akarok lépni (esc, és a többi emlékezetből) akkor is marad a kép, és csak az alt+f4 segít, így viszont kiesem a rallyból, és ez bosszantó. A plugin, vagy a gépem hibája lehet?

Habian Tamas
Vendég

Hozzászólás Szerző: Habian Tamas » 2012 pén. márc. 23 07:44

Keke írta:Próbáld ki, hogy az rbrstartup.exe ben a színmélységet 16bit re állítod... egy próbát megér!
Habian Tamas írta:Hali!
Köszi, megpróbáltam, de nem jó így sem.

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2012 szomb. márc. 24 12:47

Van egy problémám a plugin belépéssel http://www.rallysimfans.hu/rbr/ :

Mivel az az email cím, amivel ide regisztráltam magam az megszűnt, így megadtam a másik email címemet, ami működik. A rendszer automatikusan kérte, hogy változtassam meg a jelszavamat. Ez sikeresen megtörtént és a fórumra be tudok lépni a felhasználói nevemmel és az ÚJ JELSZAVAMMAL, de a PLUGIN-ba nem tudok, mert nem akarja a változást elfogadni vagy nem tudom, hogy mi lehet a hiba. A segítségeteket előre is nagyon köszönöm!
Üdv.

Lámer Rally Team

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2012 pén. ápr. 06 13:31

Többen panaszkodtok mysql hibaüzenetre mostanában.
Kérek mindenkit aki ilyennel találkozik pontosan írja le a hibaüzenetet és h mikor írta, mert abból látom h melyik lekérdezés az.

Köszönöm!
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 vas. ápr. 08 10:53

Szervezőktől kérdezném, hogy valamelyikőtök megvizsgálná nekem az Akagi visszajátszásomat, mert 2 nézőt is elcsaptam viszont én úgy érzem a pályán haladtam. :rolleyes:
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 vas. ápr. 08 10:56

Tusy írta:Szervezőktől kérdezném, hogy valamelyikőtök megvizsgálná nekem az Akagi visszajátszásomat, mert 2 nézőt is elcsaptam viszont én úgy érzem a pályán haladtam. :rolleyes:
Amit te lától hogy hol az ember és hol a kocsid az egy dolog, de a game azt nézi hogy a kocsid ütközés modellje és az ember ütközés boxa vagy lapja metszi-e egymást ;)
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 vas. ápr. 08 14:52

atiwrc írta:
Tusy írta:Szervezőktől kérdezném, hogy valamelyikőtök megvizsgálná nekem az Akagi visszajátszásomat, mert 2 nézőt is elcsaptam viszont én úgy érzem a pályán haladtam. :rolleyes:
Amit te lától hogy hol az ember és hol a kocsid az egy dolog, de a game azt nézi hogy a kocsid ütközés modellje és az ember ütközés boxa vagy lapja metszi-e egymást ;)

Ezt értem, és már egy párszor olvastam is, bár tényleg ideges voltam emiatt is, de nekem ez nem oszt nem szoroz a mostani versenyen, a törésmodell elrendezte a versenyemet már korábban.
Csak azért jeleztem, hogy esetleg ezzel lehet-e valamit kezdeni?
Értem ezalatt az emberkék ütközési modelljének a beljebb húzását, vagy egy szalagkorlát vagy bármi más, mert ez így megtévesztő a versenyzőkkel szemben, ráadásul egy olyan szakaszról beszélünk ahol begyakorolni sem lehet.
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 vas. ápr. 08 17:29

Tusy írta: Csak azért jeleztem, hogy esetleg ezzel lehet-e valamit kezdeni?
Értem ezalatt az emberkék ütközési modelljének a beljebb húzását, vagy egy szalagkorlát vagy bármi más, mert ez így megtévesztő a versenyzőkkel szemben, ráadásul egy olyan szakaszról beszélünk ahol begyakorolni sem lehet.
Nem nyúlhatunk a pályához, a készítő engedélye nélkül. Esetleg lehetne nekik szólni hogy javitsák. Nem egy jobb hajtűről van szó a pálya közepe-vége felé?
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 vas. ápr. 08 17:39

Tibi írta:
Nem nyúlhatunk a pályához, a készítő engedélye nélkül. Esetleg lehetne nekik szólni hogy javitsák. Nem egy jobb hajtűről van szó a pálya közepe-vége felé?

2 hajtűről a céltól 200 méterre, 100 méteren belül egymáshoz, nekem ob-n mind a kettő kanyarvételem C4H-t eredményezett, szűken kézivel fordultam el, az aszfalton.
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 vas. ápr. 08 19:43

Tusy írta:
Tibi írta:

2 hajtűről a céltól 200 méterre, 100 méteren belül egymáshoz, nekem ob-n mind a kettő kanyarvételem C4H-t eredményezett, szűken kézivel fordultam el, az aszfalton.
Szélesen nagy ívbe nézőknek autózzál ;)
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 vas. ápr. 08 19:47

atiwrc írta:
Szélesen nagy ívbe nézőknek autózzál ;)

Az nem az én stílusom, én szűken keresztbe nézőknek megyek! :P
Kép

Kenesi Szabi
Vendég

Hozzászólás Szerző: Kenesi Szabi » 2012 vas. ápr. 08 20:57

Helló! bocsánat a késő esti zavarásért de nagyon sürgős lenne megint valami probléma volt a játékkal mert egyszerűen csak ledobott és nem látom az online rally-nál a 7.mrbrb-t 3 napját ma kell teljesíteni super rallyzni sem tudtam mert egyszerűen kilépett
Választ előre is köszönöm!

Gus Perez
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gus Perez » 2012 hétf. ápr. 16 22:48

Hello. I would like to ask, in that I shape the physical ones are based of evo8, evo7 and impreza n11 of gr. N? They take 6 speeds ..?

thank.. :up:

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2012 kedd ápr. 17 07:03

Gus Perez írta:Hello. I would like to ask, in that I shape the physical ones are based of evo8, evo7 and impreza n11 of gr. N? They take 6 speeds ..?

Yes, they take 6 gears ;)
Opel Astra GSi N3 :)

Gus Perez
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gus Perez » 2012 kedd ápr. 17 08:56

Retkes Péter írta:
Gus Perez írta:Hello. I would like to ask, in that I shape the physical ones are based of evo8, evo7 and impreza n11 of gr. N? They take 6 speeds ..?

Yes, they take 6 gears ;)
Ok...

One cuestion, the evo 8 gr.N, has the physical of the Evo 8 MR...? has gearbox 6 speed.

thank ;)

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2012 szer. ápr. 18 13:59

Sziasztok!
A bátyámnak ezt a hibaüzit írja. Ha továbblépek elindul ugyan az RBR, de a plugint már nem látja.
Mit lehet tenni?
Kép

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2012 szer. ápr. 18 16:13

Attila Szocs írta:Sziasztok!
A bátyámnak ezt a hibaüzit írja. Ha továbblépek elindul ugyan az RBR, de a plugint már nem látja.
Mit lehet tenni?
Kép
Rendszergazdaként futtatja a játékot? :think:
Opel Astra GSi N3 :)

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2012 szer. ápr. 18 16:30

A plugin kérdőívet 161 en töltöttétek ki, ahogy engedi az időm teszek ide különböző szempontok alapján statisztikákat.
Kép

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2012 szer. ápr. 18 20:31

Szóval :D a kérdőívet 160 an töltöttétek ki (volt 2 dupla kitöltés abból egyet az elöző diagram készítésénél kiszúrtam aztán leellenőriztem az egészet és találtam még egy embert aki duplázott).
Kép
Kép
Kép

Lepaul
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lepaul » 2012 szer. ápr. 18 21:00

Retkes Péter írta:
Attila Szocs írta:Sziasztok!
Mit lehet tenni?
Kép
Rendszergazdaként futtatja a játékot? :think:
Bocsi, hogy beleszólok, de ahogy látom a screenshot-ot, ez egy xp. Itt nincs rendszergazda mód.
Szerintem nincs normálisan feltelepítve a plugin. (és itt csak a pluginra gondolok és nem a pályákra, stb.)
Giorgio Garage Rally Team

Lepaul
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lepaul » 2012 szer. ápr. 18 21:09

Keke írta:Szóval :D a kérdőívet 160 an töltöttétek ki (volt 2 dupla kitöltés abból egyet az elöző diagram készítésénél kiszúrtam aztán leellenőriztem az egészet és találtam még egy embert aki duplázott).
Itt is bocsi :)
A statisztikákat elnézve az látszik, hogy vannak néhányan akiknek 2 vagy több magos procija van, és mégis 32 bites rendszert használnak, ami ugye csak egy magot dolgoztat. :think:
Csak kérdezem, nem lenne tutibb a dolog, ha 64 bites rendszert használnának?
Giorgio Garage Rally Team

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2012 csüt. ápr. 19 05:52

Lepaul írta:
Keke írta:Szóval :D a kérdőívet 160 an töltöttétek ki (volt 2 dupla kitöltés abból egyet az elöző diagram készítésénél kiszúrtam aztán leellenőriztem az egészet és találtam még egy embert aki duplázott).
Itt is bocsi :)
A statisztikákat elnézve az látszik, hogy vannak néhányan akiknek 2 vagy több magos procija van, és mégis 32 bites rendszert használnak, ami ugye csak egy magot dolgoztat. :think:
Csak kérdezem, nem lenne tutibb a dolog, ha 64 bites rendszert használnának?
De tutibb lenne csak vannak elengedhetetlen más programok amik pedig nem működnek jól 64biten ezért ez a kompromisszum
Kép

Válasz küldése