Plugin hibajelentések

a pluginnal kapcsolatos megbeszélések/
themes about the rallysimfans.hu plugin

Moderátor: Moderátor

Kezifekes Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kezifekes Laci » 2009 szer. ápr. 01 19:12

MT @ 2009 Szer. Ápr. 01 19:05 írta:2009.04.01 Mindenki telepítse újra a plugint innen: http://www.rallysimfans.hu/plugin/rallysimfans.exe
Telepítés előtt törölje/nevezze át az RBR könyvtárában az rsfdata könyvtárat, de legalábbis a rallysimfans.* fájlokat belőle.

Van egy kis gubanc az uj pluginnal! Nelkule nem tudsz csatlakozni online versenyekhez, ha meg csatlakozol az elso idomeronel KIFAGY! A megoldas, hogy az options menuben a split mellol kiveszed a pipat. igy megy a plugin, csak nem tudod menet kozben, hogy hanyadik vagy!

Zsozsesz
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Zsozsesz » 2009 szer. ápr. 01 19:41

Köszi a segítséget, már mükik!! :D
Kép

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 kedd ápr. 07 07:49

Sziasztok,
Nekem az tünt fel, hogy egy tour-on ha elindulok egy x setuppal, a touron belül (ahol egyébként lehet setupot állítani) nem tudom visszaállítani default-ra a setupot, csak az előzőleg használtat vagy egy akármilyen másik előre beállítottat.
Ez direkt van így vagy hiba, vagy csak én vagyok a béna és vissza lehet állítani??? :S
REmélem, érthető voltam...
FüReady Motorsport

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2009 kedd ápr. 07 10:59

Krizsanyik Zoli @ 2009 Kedd. Ápr. 07 08:49 írta:Sziasztok,
Nekem az tünt fel, hogy egy tour-on ha elindulok egy x setuppal, a touron belül (ahol egyébként lehet setupot állítani) nem tudom visszaállítani default-ra a setupot, csak az előzőleg használtat vagy egy akármilyen másik előre beállítottat.
Ez direkt van így vagy hiba, vagy csak én vagyok a béna és vissza lehet állítani??? :S
REmélem, érthető voltam...
Most nincs kedvem megnézni, de azt hiszem, ha nem nyomsz entert, csak simán jobbra, v. balra nyÍl és defaultra vált!
KépKép
KépKépKép

Kezifekes Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kezifekes Laci » 2009 kedd ápr. 07 16:56

Volna egy olyan felvetesem, hogy a 6 perces limitet, ami arra szolgal, hogy netkapcsolat bomlas vagy akarmi miatt vissza lehet lepni az eppen felbeszakadt rallyba, nem lehetne megemelni 10 percre vagy 15 percre-re? Van nehany olyan olyan palya, mint a Noiker, Joux plane, aminek a teljesitese kicsit tobb idebe telik 6 percnel foleg gyengebb teljesitmenyu autoval(Pl.:Lada). Nekem a palya elejen netszakadasom van akarmilyen okbol csak a palya utan veszem eszre a dolgot. Ha megutom a futomuvet es nem tudok teljes gazon menni akkor mar keso lesz, es nem fogom tudni folytatni a versenyt. Plusz egy kis idot a net visszaallitasa is elvesz. Szerintem indokolt lenne! Szerintetek?

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2009 kedd ápr. 07 18:32

Kezifekes Laci @ 2009 Kedd. Ápr. 07 16:56 írta:Volna egy olyan felvetesem, hogy a 6 perces limitet, ami arra szolgal, hogy netkapcsolat bomlas vagy akarmi miatt vissza lehet lepni az eppen felbeszakadt rallyba, nem lehetne megemelni 10 percre vagy 15 percre-re? Van nehany olyan olyan palya, mint a Noiker, Joux plane, aminek a teljesitese kicsit tobb idebe telik 6 percnel foleg gyengebb teljesitmenyu autoval(Pl.:Lada). Nekem a palya elejen netszakadasom van akarmilyen okbol csak a palya utan veszem eszre a dolgot. Ha megutom a futomuvet es nem tudok teljes gazon menni akkor mar keso lesz, es nem fogom tudni folytatni a versenyt. Plusz egy kis idot a net visszaallitasa is elvesz. Szerintem indokolt lenne! Szerintetek?
Ha szakasz közbe elmegy a neted akkor teljesen mindegy h 6 v 15 perc a continue, akkor elbuktad ez tecnikai sport.
Ha szakasz betöltés elött megy el a net akkor network error hibaüzit ir és nem tudsz elindulni a szakaszon és akkor bőven elég a 6 perc a restarthoz.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szer. ápr. 08 06:58

Tegnap mentem egy versenyen és az utolsó szakasz előtt mikor mutatta az időket kilépett. Vissza is léptem egyből hogy folytatni tudjam, de a continue rally-ban nem volt benne, de a plugin oldalán most is a levél van mellette ami ugye azt jelzi, hogy elkezdett verseny, de folytatni nem tudom.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

csonti
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: csonti » 2009 szer. ápr. 08 08:35

rallyfenegyerek @ 2009 Szer. Ápr. 08 07:58 írta:Tegnap mentem egy versenyen és az utolsó szakasz előtt mikor mutatta az időket kilépett. Vissza is léptem egyből hogy folytatni tudjam, de a continue rally-ban nem volt benne, de a plugin oldalán most is a levél van mellette ami ugye azt jelzi, hogy elkezdett verseny, de folytatni nem tudom.
Ugyan így jártam a legutóbbi OB futamon. Mondjuk az még a régi plugin volt.

Rolly
RBR Fan aktív tag
Tartózkodási hely: Pécs, Pécsi Hegyiversenypálya (N46°06'11'';E18°10'59'')

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2009 szer. ápr. 08 10:18

rallyfenegyerek @ 2009.Ápr..Szer.. 07:04:06 írta:Tegnap mentem egy versenyen és az utolsó szakasz előtt mikor mutatta az időket kilépett. Vissza is léptem egyből hogy folytatni tudjam, de a continue rally-ban nem volt benne, de a plugin oldalán most is a levél van mellette ami ugye azt jelzi, hogy elkezdett verseny, de folytatni nem tudom.
Ez furca, mert én Szajkyn jártam így, és simán folytatni tudtam.
_Németh Roland_

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szer. ápr. 08 10:41

Rolly @ 2009 Szer. Ápr. 08 11:18 írta:Ez furca, mert én Szajkyn jártam így, és simán folytatni tudtam.
Én nem tudtam, mondjuk nem volt baj, mert nem tétverseny volt, de ha viszont akkor csinálna ilyet akkor az már gáz.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2009 pén. ápr. 10 07:26

Mondanátok erre valamit mi okozhat ilyet???
www.youtube.com/watch?v=-KSOXKc7c7o
Kép

Szabo Balazs
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Szabo Balazs » 2009 szomb. ápr. 11 12:07

Üdv! Szajky kupa utolsó pályán (ss17) ledobott a plugin! Végigértem, majd kiírta hogy network error, retry? Nyomtam egy entert majd kilépett a játék! Visszaléptem de a Continue rallyban nem volt semmi! (azt hittem szétverem a gépem) Megvan a replay fájl hál Istennek! Remélem tudtok valamit segíteni, elküldöm a replayt is! Előre is köszönöm!
"Sounds like the gearbox is broken"

ERC 2009 WRC 3. hely
Szajky Kupa 2009 A7 1. hely

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 szomb. ápr. 11 17:27

Szabo Balazs @ 2009 Szomb. Ápr. 11 13:07 írta:Üdv! Szajky kupa utolsó pályán (ss17) ledobott a plugin! Végigértem, majd kiírta hogy network error, retry? Nyomtam egy entert majd kilépett a játék! Visszaléptem de a Continue rallyban nem volt semmi! (azt hittem szétverem a gépem) Megvan a replay fájl hál Istennek! Remélem tudtok valamit segíteni, elküldöm a replayt is! Előre is köszönöm!
ezt szerintem írd be a szajkys topikba is.
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 kedd ápr. 14 10:38

Mentem ma egy ERC tesztet a polo S1600-al. Havas pályák és ugye a suli.
Na a havasokon nem is volt semmi, beraktam a setet alá, minden király, de mikor a sulin kell menni, ugye akkor nincs gumi, se set csere és keflé áll a kerék nem lehet vele menni, de utánna ha havas jön ott megint már jó.

Tehát a sulit nem szereti havas gumival és beállítással.
Nem is tudok menni, mert a havason ha szerzek előnyt, az a 3-4 szakasz sulin simán lemegy a szétálló kerekek miatt.

Erre van valami megoldás?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2009 kedd ápr. 14 11:17

rallyfenegyerek @ 2009 Kedd. Ápr. 14 11:38 írta:Mentem ma egy ERC tesztet a polo S1600-al. Havas pályák és ugye a suli.
Na a havasokon nem is volt semmi, beraktam a setet alá, minden király, de mikor a sulin kell menni, ugye akkor nincs gumi, se set csere és keflé áll a kerék nem lehet vele menni, de utánna ha havas jön ott megint már jó.

Tehát a sulit nem szereti havas gumival és beállítással.
Nem is tudok menni, mert a havason ha szerzek előnyt, az a 3-4 szakasz sulin simán lemegy a szétálló kerekek miatt.

Erre van valami megoldás?
Megpróbálom orvosoltatni a hibát és oda rakatni a setup cserét!!!

Sajnos elbasztam mert már nem láttam a fáradságtól(későn este értünk haza Ózdról) mikor megcsináltam a versenyt...

Kis türelmet kérek amíg felveszem a kapcsolatot az illetékessel!!!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 kedd ápr. 14 11:28

ifj.Hatar Istvan @ 2009 Kedd. Ápr. 14 12:17 írta:Megpróbálom orvosoltatni a hibát és oda rakatni a setup cserét!!!

Sajnos elbasztam mert már nem láttam a fáradságtól(későn este értünk haza Ózdról) mikor megcsináltam a versenyt...

Nagyon rendes tőled, köszi.
DE mi lesz azokkal akik már mentek rajta? ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2009 kedd ápr. 14 12:06

rallyfenegyerek @ 2009 Kedd. Ápr. 14 12:28 írta:Nagyon rendes tőled, köszi.
DE mi lesz azokkal akik már mentek rajta? ;)
Eddig nem érkezett panasz miatta...

elég érdekes hogy ilyet csinál

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 kedd ápr. 14 12:20

ifj.Hatar Istvan @ Kedd. Ápr. 14, 2009 1:06 pm írta:Eddig nem érkezett panasz miatta...

elég érdekes hogy ilyet csinál
Pedig ez jópár autónál így van. ;)
A murva setup nem jó hóra, és a havas sem akkor murvára.

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 kedd ápr. 14 12:59

Bóta Róbert @ 2009 Kedd. Ápr. 14 13:20 írta:Pedig ez jópár autónál így van. ;)
A murva setup nem jó hóra, és a havas sem akkor murvára.
Én is ezen csodálkoztam ;) ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Kezifekes Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kezifekes Laci » 2009 kedd ápr. 14 17:48

En mostanaban a ladanal jartam igy! Mondjuk ott murva setap es aszfalt palya volt. Az auto olyan magas volt, mint egy Hummer. Az elso visszaforditonal kettot forogtam a levegoben ugy, hogy a kocsi sehova sem ert le. Egy-ket alkalommal elofordult, hogy ugyanigy tett be a palyara. Se az en setupomat, se a defaultot nem rakta be, hanem egy ilyen terep setupot loadolt vhonnan. Ilyenkor nagyon ovatosan szinte lepesben kanyarodtam. Az idon meg is latszott.

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2009 kedd ápr. 14 23:30

ifj.Hatar Istvan @ 2009 Kedd. Ápr. 14 11:17 írta:Megpróbálom orvosoltatni a hibát és oda rakatni a setup cserét!!!

Ne haragudjatok Srácok, de az egyenlő esélyek végett megkezdett rallyt nem módosítunk. Még akkor sem ha nem reklamálnak érte.

Tény: A rally creator nem tökéletes, nem figyel mindent, ezért néhány dologra neked kell figyelned.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Koyo
Vendég

Hozzászólás Szerző: Koyo » 2009 szer. ápr. 15 22:07

:S

Mindenkinek tetszik az új S2000 Fábia fizikája?

Nekem nagyon elvette a kedvem!
Murván kiszámíthatatlan a mozgása,aszfalton meg olyan mintha farmotoros lenne!

Kanyarban alulkormányzott,nagyíven fordul,tolja az orrát,de sodródik az egész,megcsúszik utánna meg már alig lehet megfogni!

Azokon a pályákon amin a régi setuppal időket mentem,ennél min.+20mp,vagy min.2 esés! :S

Nagyon nem reális!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 csüt. ápr. 16 07:04

lacka6 @ 2009 Szer. Ápr. 15 00:30 írta:Ne haragudjatok Srácok, de az egyenlő esélyek végett megkezdett rallyt nem módosítunk. Még akkor sem ha nem reklamálnak érte.

Tény: A rally creator nem tökéletes, nem figyel mindent, ezért néhány dologra neked kell figyelned.
Ebben igazad van de akkor nekem felesleges indulnom, sulin szétáll a kerék és nem lehet vele menni. :( :(
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 csüt. ápr. 16 14:10

Koyo @ Szer. Ápr. 15, 2009 11:07 pm írta::S

Kanyarban alulkormányzott,nagyíven fordul,tolja az orrát,de sodródik az egész,megcsúszik utánna meg már alig lehet megfogni!

Azokon a pályákon amin a régi setuppal időket mentem,ennél min.+20mp,vagy min.2 esés! :S

Nagyon nem reális!
Lehet hogy az a setup nem jó a Fabia alá. Lehet nem egyezik valami paraméter. Csinálj új setupot a Fabia defaultjából. Ne a régi setupodat másold át mert ha az a bibi akkor úgy nem fogsz rájönni. Mindent állíts be magadtól. Ne a másikról másold.
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2009 csüt. ápr. 16 18:03

Koyo @ Szer. Ápr. 15, 2009 11:07 pm írta::S

Nagyon nem reális!
Valami pedig nálad nem kerek, mert Bóta Robinak és Velner Vikinek is sikerült a fabiaval futamot nyerni az OB-n. :) Gyanítom nekik nem volt gond a fizikával.

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2009 csüt. ápr. 16 18:12

sebgutkopf @ 2009 Csüt. Ápr. 16 18:03 írta:Valami pedig nálad nem kerek, mert Bóta Robinak és Velner Vikinek is sikerült a fabiaval futamot nyerni az OB-n. :) Gyanítom nekik nem volt gond a fizikával.
nekem is..2x-er :P d3

Koyo
Vendég

Hozzászólás Szerző: Koyo » 2009 pén. ápr. 17 13:42

Csomos Miklos @ 2009 Csüt. Ápr. 16 19:12 írta:nekem is..2x-er :P d3
Nem olyan problémám van hogy menni nem lehet vele,hanem amióta leszedte a frissítést olyan lett a fizikája mint pl. a Subaru WRC-nek.
Olyan mintha a kocsi súlypontja lejjebb lenne így,meg mintha +1,5m-rel hosszabb lenne a kocsi.
Stabilabbnak stabilabb lett az inogása,de a régi setuppal orrnehéz volt az autó,kanyarokat murván szerintem jobban lehetett venni,ez meg sodródik inkább,alulkormyányzott!

TC alól kitöröljem amit leszedett a netről,aztán újra letöltessem pluginon keresztül?

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 pén. ápr. 17 14:54

Falcon azt nem lehetne megoldani hogy ha setupolok, akkor egyből megjelenjen a setuplistában a friss beállítás? Ne kelljen kilépni a Windowsba, majd újra belépni az RBR-be. Így kicsit macerás, hogy ki kell választani megint a pályát, időjárás, útfelület, kopottság, autó, gumi, setup.
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Koyo
Vendég

Hozzászólás Szerző: Koyo » 2009 pén. ápr. 17 21:04

Total Commander alól kitöröltem mindent ami vele kapcsolatos volt.
Pályaindításkor leszedte újra,most már jó,olyan amilyen régebben volt!
Hogy mi kavarhatta be?

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2009 szomb. ápr. 18 21:17

Fekete Misi @ 2009 Pént. Ápr. 17 14:54 írta:Falcon azt nem lehetne megoldani hogy ha setupolok, akkor egyből megjelenjen a setuplistában a friss beállítás? Ne kelljen kilépni a Windowsba, majd újra belépni az RBR-be. Így kicsit macerás, hogy ki kell választani megint a pályát, időjárás, útfelület, kopottság, autó, gumi, setup.

Ez egy jó ötlet (szerintem).

Matizito74
RBR Fan

Plugin

Hozzászólás Szerző: Matizito74 » 2009 pén. ápr. 24 11:13

Bocsi, ha nem ide való a kérés, de a másik totyikban két hete nincs rá reakció:
A honlapon a tavalyi bajnokság ponttáblája hibát dob. Megjavítható?
Előre is köszi.
Tóth Andris
Asus P5B, Core2Duo E6300, 3 GB Kingmax DDR2-800, Radeon HD5670, Samsung 226CW 22" LCD, Thrustmaster Rally GT

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2009 vas. máj. 03 15:28

Császtok!

Csak nekem szarakodik a plugin vagy másnak is? Nem tölti be normálisan az autót és a kormányzás is késik jó 2 másodpercet!!!
Vagy ez mitől lehet?

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2009 hétf. máj. 04 14:42

Újraraktam a gamet, felraktam az 1.02-es patchet, az rsfstub.dll-t pedig kicsomagoltam a plugins mappába, viszont indításnál kiírja h nemtud csatlakozni a serverhez, és nem is látom a simfansos plugin-t!mi lehet a baj? :(
Kép

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laller » 2009 hétf. máj. 04 15:29

Szasz Lorant @ 2009 Hétf. Máj. 04 14:42 írta:Újraraktam a gamet, felraktam az 1.02-es patchet, az rsfstub.dll-t pedig kicsomagoltam a plugins mappába, viszont indításnál kiírja h nemtud csatlakozni a serverhez, és nem is látom a simfansos plugin-t!mi lehet a baj? :(
RSFDATA könyvtárat létrehoztad benne a redirect nevű file-al?

Falcon77
[HFRT] Elit

Re: Plugin

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2009 hétf. máj. 04 15:35

Matizito74 @ Pént. Ápr. 24, 2009 12:13 pm írta:Bocsi, ha nem ide való a kérés, de a másik totyikban két hete nincs rá reakció:
A honlapon a tavalyi bajnokság ponttáblája hibát dob. Megjavítható?
Előre is köszi.
Egyelőre nem nagyon, sajnos. A legutóbbi szolgáltatóváltás óta "régebbi" szoftverkörnyezetünk van, ami több fontos funkciót nem támogat..

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2009 hétf. máj. 04 15:38

Szasz Lorant @ Hétf. Máj. 04, 2009 3:42 pm írta:Újraraktam a gamet, felraktam az 1.02-es patchet, az rsfstub.dll-t pedig kicsomagoltam a plugins mappába, viszont indításnál kiírja h nemtud csatlakozni a serverhez, és nem is látom a simfansos plugin-t!mi lehet a baj? :(
A plugin főoldalon aktuálisan levő linkből szedted a telepítendő rallysimfans plugint? :)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 hétf. máj. 04 15:41

Falcon77 @ 2009 Hétf. Máj. 04 16:38 írta:A plugin főoldalon aktuálisan levő linkből szedted a telepítendő rallysimfans plugint? :)
Segítettem neki. Átküldtem az én fáljaimat. ;) Jó lett.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2009 hétf. máj. 04 16:05

Falcon77 @ 2009 Hétf. Máj. 04 15:38 írta:A plugin főoldalon aktuálisan levő linkből szedted a telepítendő rallysimfans plugint? :)
Nem szedtem mert már megvolt, de egyébként pontosan az a fájl az igen!Robinak meg egy nagy köszönet :)
Kép

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 hétf. máj. 04 16:53

Szasz Lorant @ 2009 Hétf. Máj. 04 17:05 írta:Nem szedtem mert már megvolt, de egyébként pontosan az a fájl az igen!Robinak meg egy nagy köszönet :)
Ez a baj...mert azóta már újabb van :D

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2009 hétf. máj. 04 17:28

Andrasko Istvan @ 2009 Hétf. Máj. 04 16:53 írta:Ez a baj...mert azóta már újabb van :D
De az új volt meg, csak lehet azóta frissítette magát és emiatt volt a gixer nemtom... :D
Kép

Rolly
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2009 kedd máj. 05 20:43

Ez mi a fene?

http://rallysimfans.hu/rbr/rally_online ... stage_no=1

Lámer Zoli:
Gy1-en Lada 2107-el
Gy2-n Lada 2107-el
Gy3-on lada 2107-el
Gy4-en Subaru impreza WRC 2006-al
Gy5-ön Mitsubishi Lancer WRC-vel
Gy6-on Toyota Celicával ment...

Hogy is van ez???
_Németh Roland_

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 kedd máj. 05 20:50

Rolly @ 2009 Kedd. Máj. 05 21:43 írta:Ez mi a fene?

Lámer Zoli:
Gy1-en Lada 2107-el
Gy2-n Lada 2107-el
Gy3-on lada 2107-el

Hogy is van ez???

ERDEKES! :confused2:
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 kedd máj. 05 20:52

Rolly @ 2009 Kedd. Máj. 05 20:43 írta:Ez mi a fene?

Lámer Zoli:
Gy1-en Lada 2107-el
Gy2-n Lada 2107-el
Gy3-on lada 2107-el

Ez most hogyan van?

Egy kicsit hatalmas játékhiba....nem tudtam hova tenni. Nem mintha ezzel bárki is előnyt szerezhetne, mert ezt egy tétversenyen aki megcsinálja, az ember legyen a talpán.

Igen, sok minden hülyeséget megnéztünk a hétvégén az RBR-ben, hogy hol mennek ki a kocsik, és az egyik barátom felhívta erre a kis apróságra a figyelmem, hogy két szakasz között is lehet váltani autót :rolleyes: d3

Ez bizony ERDEKES...

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 kedd máj. 05 20:52

Rolly @ 2009 Kedd. Máj. 05 20:43 írta:Ez mi a fene?

Lámer Zoli:
Gy1-en Lada 2107-el
Gy2-n Lada 2107-el
Gy3-on lada 2107-el

Ez most hogyan van?

Egy kicsit hatalmas játékhiba....nem tudtam hova tenni. Nem mintha ezzel bárki is előnyt szerezhetne, mert ezt egy tétversenyen aki megcsinálja, az ember legyen a talpán.

Igen, sok minden hülyeséget megnéztünk a hétvégén az RBR-ben, hogy hol mennek ki a kocsik, és az egyik barátom felhívta erre a kis apróságra a figyelmem, hogy két szakasz között is lehet váltani autót :rolleyes: d3

Ez bizony ERDEKES...

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 kedd máj. 05 20:54

Rolly @ 2009 Kedd. Máj. 05 21:43 írta:Ez mi a fene?

Lámer Zoli:
Gy1-en Lada 2107-el
Gy2-n Lada 2107-el
Gy3-on lada 2107-el

Hogy is van ez???

Ez kérlek szépen...Falcon legújabb házifeladata :D :D

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 kedd máj. 05 20:57

Lámer Zoltán @ 2009 Kedd. Máj. 05 21:52 írta:Egy kicsit hatalmas játékhiba....nem tudtam hova tenni. Nem mintha ezzel bárki is előnyt szerezhetne, mert ezt egy tétversenyen aki megcsinálja, az ember legyen a talpán.

Ez bizony ERDEKES...
Sajnos én keveredtem ebbe a bakiba...eggyik versenyemen ahol az autót ki lehet választani oda véletlenül rámentem és kocsit lehetett választan Verseny közben!
Mondom basszameg mi legyen nem mentem ugy egy versenyt sem Elmondtam Zolinak hogy mi lehet a baj és tessék Ő kipróbálta! :( :( :(
Kép

Rolly
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2009 kedd máj. 05 20:59

Lámer Zoltán @ 2009.Máj..Kedd.. 21:05:36 írta:Egy kicsit hatalmas játékhiba....nem tudtam hova tenni. Nem mintha ezzel bárki is előnyt szerezhetne, mert ezt egy tétversenyen aki megcsinálja, az ember legyen a talpán.

Ez bizony ERDEKES...
Aham...
Hmm... :think:
Sejtem hogy... :idea:
De akkor ugyan így gumit is lehet cserélni...
_Németh Roland_

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 kedd máj. 05 21:01

Kriston Bodnar David @ 2009 Kedd. Máj. 05 20:57 írta:Sajnos én keveredtem ebbe a bakiba...eggyik versenyemen ahol az autót ki lehet választani oda véletlenül rámentem és kocsit lehetett választan Verseny közben!
Mondom basszameg mi legyen nem mentem ugy egy versenyt sem Elmondtam Zolinak hogy mi lehet a baj és tessék Ő kipróbálta! :( :( :(
Nem akartam nyíltan írni, de bizony, Te voltál az a "barátom" aki erre figyelmeztetett. Amikor két szakasz között a Set, és a Gumit lehet választani, és fölötte a Kocsi ki van "szürkítve", akkor lehet Kocsit is váltani! ;)

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 kedd máj. 05 21:03

Lámer Zoltán @ 2009 Kedd. Máj. 05 22:01 írta:Nem akartam nyíltan írni, de bizony, Te voltál az a "barátom" aki erre figyelmeztetett. Amikor két szakasz között a Set, és a Gumit lehet választani, és fölötte a Kocsi ki van "szürkítve", akkor lehet Kocsit is váltani! ;)
Gumit nem lehet :sandor:
Meg setet sem! :sandor:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BUBI 2009 kedd máj. 05 21:09-kor.
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 kedd máj. 05 21:07

Rolly @ 2009 Kedd. Máj. 05 20:59 írta:Aham...
Hmm... :think:
Sejtem hogy... :idea:
De akkor ugyan így gumit is lehet cserélni...

Én csak olyan tour-on néztem meg, ahol nem volt korlátozva semmi sem, csak egyszer a gumi. GUMIT NEM LEHETETT változtatni, ebből gondolom, hogy setupot sem. EZ meg gondolom, hogy azért van, mert ha ez a két dolog le van tiltva, akkor a kocsikkal csak nem él vissza senki sem, mert az kicsit feltűnő lenne, hogy a Lada kupán pl én átülök egy Lancer WRC-be d3

Válasz küldése