Plugin hibajelentések

a pluginnal kapcsolatos megbeszélések/
themes about the rallysimfans.hu plugin

Moderátor: Moderátor

Zoleex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Zoleex » 2008 szer. nov. 26 14:51

Fekete Misi @ 2008 Szer. Nov. 26 14:33 írta:Tegnap este nekem olyan "problémám" volt, hogy practice-ben, amikor a listából kiválasztottam az Evo6-ost, akkor nem ugrott vissza a menübe. De ha manuálisan léptem vissza, akkor attól függetlenül ott volt mint kiválasztott kocsi. Ezt csak olyan komfortérzet növelése érdekében írtam be :D Meg hogy ha valaki(k) nem értenék, hogy miért nem ugrik vissza a menübe, akkor most már tudják :)

Jók a frissítések ;)
Tegnap reggel 7-kor írtam ugyanezt csak nekem a setup választásnál volt ez a kis gond.
Lámer Rally Team
WRC kategória
Citroen Xsara WRC 2006

szmoli
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: szmoli » 2008 szer. nov. 26 15:22

I. Peremicki @ 2008 Kedd. Nov. 25 23:52 írta:rfs data? plugin update?
Érdekes mivel az rsfdata mappa megvolt, de csak úgy tudtam letölteni a frissítést hogy az rsfdata mappában csak a redirect file volt.

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2008 szer. nov. 26 15:35

Zoleex @ Szer. Nov. 26, 2008 3:51 pm írta:Tegnap reggel 7-kor írtam ugyanezt csak nekem a setup választásnál volt ez a kis gond.
Ja igen, ezt nem is néztem. Akkor a ma esti program is megvan :D

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2008 szer. nov. 26 15:54

Fekete Misi @ 2008 Szer. Nov. 26 14:33 írta:Tegnap este nekem olyan "problémám" volt, hogy practice-ben, amikor a listából kiválasztottam az Evo6-ost, akkor nem ugrott vissza a menübe. De ha manuálisan léptem vissza, akkor attól függetlenül ott volt mint kiválasztott kocsi. Ezt csak olyan komfortérzet növelése érdekében írtam be :D Meg hogy ha valaki(k) nem értenék, hogy miért nem ugrik vissza a menübe, akkor most már tudják :)

Jók a frissítések ;)
nekem is ilyen a setup,is meg a kocsi választás is,de rájöttem ;)

Zoleex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Zoleex » 2008 csüt. nov. 27 10:28

Falcon77 @ 2008 Szer. Nov. 26 15:35 írta:Ja igen, ezt nem is néztem. Akkor a ma esti program is megvan :D
Gondolom elaludtál! :D :D :D
Lámer Rally Team
WRC kategória
Citroen Xsara WRC 2006

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 csüt. nov. 27 11:02

Zoleex @ 2008 Csüt. Nov. 27 11:28 írta:Gondolom elaludtál! :D :D :D
Ne sűrgesd :) Szerintem amit eddig most kiadtak, az bőven ellát egy ideig:)
Setupot meg tudsz választani...csak 2vel több gombnyomás kell hozzá....szerintem senki nem hal bele...

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2008 csüt. nov. 27 11:49

Zoleex @ Csüt. Nov. 27, 2008 11:28 am írta:Gondolom elaludtál! :D :D :D
:P :P :P

Zoleex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Zoleex » 2008 csüt. nov. 27 13:11

Falcon77 @ 2008 Csüt. Nov. 27 11:49 írta::P :P :P
Jóvanna! ;)
Láttam hogy nem unatkoztál! Köszi mindent! :respect: :respect: :respect:
Lámer Rally Team
WRC kategória
Citroen Xsara WRC 2006

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2008 csüt. nov. 27 15:06

peter555 @ Hétf. Nov. 17, 2008 17:17 írta:Köszönöm nyilas úrnak a plugint de még mindig azt kell mondanom hogy nem működik! :confused2: Nem értem miért pedig látom a másik uriembernek meg sikerült megoldania. Mindent úgy csináltam ahogy kell, mindkét patch-et felraktam egy szűz rbr-re se cseh plugin se mod se semmi,benne a fájlok a helyükön a plugins mappában és ugyan az történik mint eddig! Itt valami nagyobb probléma lehet csak az az igazság hogy nem vagyok egy számitógép zseni aki meg az annak meg erről az egészről halvány lila gőze sincs (legalábbis a közelembe élőknek) Ötlete még valakinek?
Nehezen, de megoldottuk :)

Ha valakinek bármi gondja lenne, msn-en vegyen fel, kidolgoztam egy tuti helpdesk módszert ;)
Opel Astra GSi N3 :)

peter555
Vendég

Hozzászólás Szerző: peter555 » 2008 pén. nov. 28 13:26

He He! Verem a ..... De azért a segítséget köszi! A felállás a következő:A pluginom azért nem ment (jelzem kifejezetten csak az én tudatlanságom és odafigyelésem hiánya) mert az rsfdata mappát én mindíg a plugins mappába raktam be és nem a főkönyvtárba másoltam :mad: Csak sajnálom azt a tőled elvett laza 6 órát amíg az én marhaságom miatt kellett faragnod az RBR-em! Ha fent lett volna a magyar plugin akkor valszeg csak 2 perc lett volna az egész mert láttad volna hogy mi a gebasz!!! Egy ejnyebejnyét megérdemlek bőven :box: Azért mégegyszer :respect:

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2008 pén. nov. 28 14:29

peter555 @ Pént. Nov. 28, 2008 14:28 írta:He He! Verem a ..... De azért a segítséget köszi! A felállás a következő:A pluginom azért nem ment (jelzem kifejezetten csak az én tudatlanságom és odafigyelésem hiánya) mert az rsfdata mappát én mindíg a plugins mappába raktam be és nem a főkönyvtárba másoltam :mad: Csak sajnálom azt a tőled elvett laza 6 órát amíg az én marhaságom miatt kellett faragnod az RBR-em! Ha fent lett volna a magyar plugin akkor valszeg csak 2 perc lett volna az egész mert láttad volna hogy mi a gebasz!!! Egy ejnyebejnyét megérdemlek bőven :box: Azért mégegyszer :respect:
:D :D

Na ez eszembe sem jutott volna :)

Nagyon szívesen, máskor is ha gond van :)

subzero
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: subzero » 2008 pén. nov. 28 14:49

Sziasztok!

A pluginnel lenne olyan észrevételem hogy, ha murván megyek murva setuppal, vagy 5-6 szakaszt és ha átmegyek 1 francia szakaszra, belövöm a tarmac beállítást akkor a kocsi az előző murva setupot dobja rá!!! Már az OB-én is volt ilyen problémám, meg ma is... Mi lehet a probléma?? Legtöbször így szokta csinálni, ritka, mikor rendesen beállítja.. ????? :confused2:
Kép
Akinek kell valós belső nézet, szóljon, tudok neki csinálni.

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2008 pén. nov. 28 21:30

A bátyámnál ilyen hibaüzi után nem tud belépni a pluginba, pontosabban nem is jelenik meg a "rallysimfans.hu". Frissítettem neki, az rfs-t is, de úgy sem.

Ez az üzi:
"Unable to locate or open the Rallysimfans.hu plugin. Server or connection may be down."

Falcon, van ötleted?

Ja, és pár napja csinálja, mióta az újítás felkerült. A bal felső sarokba megjelenik a downloading, please wait cucc, le is fut a töltés és rögtön utána jelenik meg ez az ablak, leokézva a gamma elindul, de nincs a magyar plugin.

micodavid

Rallysimfans.hu plugin

Hozzászólás Szerző: micodavid » 2008 szomb. nov. 29 14:51

Nekem az lenne a problémám, hogy amikor elindítom a játékot, elnyomom az introkat,akkor azt írja, hogy plugin hibaüzenet: Unable to locate or open the rallysimfans.hu plugin.Server or connection may be down. Teljesen kezdő vagyok, ezért nem tudom mi lehet a gond.Már átmásoltam mindkét meghajtóra az egész mappát, a plugint úgy telepítettem,ahogy mondták + nem tudom, hogy ez normális-e,mert kezdő vagyok,de szerintem a hibaüzenet egyértelmű,bár lehet hogy az én hibám.

Előre is kösz,Mico

micodavid

Rallysimfans.hu plugin

Hozzászólás Szerző: micodavid » 2008 szomb. nov. 29 15:03

Ok akkor nem csak nekem van :)

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: Rallysimfans.hu plugin

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2008 szomb. nov. 29 15:21

micodavid @ Szomb. Nov. 29, 2008 15:29 írta:Nekem az lenne a problémám, hogy amikor elindítom a játékot, elnyomom az introkat,akkor azt írja, hogy plugin hibaüzenet: Unable to locate or open the rallysimfans.hu plugin.Server or connection may be down. Teljesen kezdő vagyok, ezért nem tudom mi lehet a gond.Már átmásoltam mindkét meghajtóra az egész mappát, a plugint úgy telepítettem,ahogy mondták + nem tudom, hogy ez normális-e,mert kezdő vagyok,de szerintem a hibaüzenet egyértelmű,bár lehet hogy az én hibám.

Előre is kösz,Mico
RSFdata mappád van?
Redirect fájl benne van?
Plugins mappában benne van az RFStub.Dll?

MSN? Emil?

Nehéz ám így segíteni...

Mico
Vendég

Hozzászólás Szerző: Mico » 2008 szomb. nov. 29 15:26

RSFdata mappát honnan szerváljak?
Mico

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 szomb. nov. 29 20:14

Mico @ 2008 Szomb. Nov. 29 16:26 írta:RSFdata mappát honnan szerváljak?
2008.07.19. Működik a plugin, de szükség van egy kis módosításra a felhasználó oldalon is. Létre kell hozni az [RBR könyvtár\]rsfdata könyvtárban egy "redirect" nevű fájlt azzal a tartalommal, hogy "www.rallysimfans.hu" (macskaköröm nélkül). (Akinek nincs rsfdata könyvtára, az hozzon létre egyet.) Figyeljetek arra, hogy nem .txt fájl (nincs kiterjesztés), és a tartalma pontosan ez legyen, se előtte se után a se space se semmi!
Ha nem boldogulsz innen letöltheted:
rbr.kincseslap.hu/start.php?main=letoltes
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2008 szomb. nov. 29 22:10

Kép

:confused2: :confused2: :confused2: :confused2: :confused2:
Ezt írja ki a játék az indítás után, és nem csinál semmit....valami ötlet valakinek?

szerk, a játék elindul utánna csak plugin nincs :(
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2008 szomb. nov. 29 23:21

Újraraktam az RBR-t és így már jó.
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

balage020
Vendég

Hozzászólás Szerző: balage020 » 2008 vas. nov. 30 11:51

Sziasztok!

3 napja próbálom letölteni a honlapról a plugint, sajnos sikertelenül. A http://www.rallysimfans.hu/rbr/plugin/r ... plugin.zip címről próbálom letölteni, bejelentkezés után. Letöltésvezérlővel is próbáltam, sajnos az is hibát ír ki napok óta. Az rbr.kincseslap.hu oldalról is csak a többi letöltés működik (rsfdata mappa bug fix, z modeller, stb.), a plugin másik linkre mutat itt is.

Tudnátok segíteni, mit csinálhatok rosszul?
Köszönöm előre is:
Balázs

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 vas. nov. 30 14:04

balage020 @ 2008 Vas. Nov. 30 12:51 írta:Sziasztok!

3 napja próbálom letölteni a honlapról a plugint, sajnos sikertelenül. A http://www.rallysimfans.hu/rbr/plugin/r ... plugin.zip címről próbálom letölteni, bejelentkezés után. Letöltésvezérlővel is próbáltam, sajnos az is hibát ír ki napok óta. Az rbr.kincseslap.hu oldalról is csak a többi letöltés működik (rsfdata mappa bug fix, z modeller, stb.), a plugin másik linkre mutat itt is.

Tudnátok segíteni, mit csinálhatok rosszul?
Köszönöm előre is:
Balázs
Nem csinálsz semmit rosszul, hibás az oldalon a link.
Eddig nem vettem észre, de mindjárt kijavitom.

A simfanson javitottam az összes linket, és a kincsesin is jó már.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

balage020
Vendég

Hozzászólás Szerző: balage020 » 2008 vas. nov. 30 15:14

Működik, köszönöm szépen.

Balázs

Rolly
RBR Fan aktív tag
Tartózkodási hely: Pécs, Pécsi Hegyiversenypálya (N46°06'11'';E18°10'59'')

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2008 hétf. dec. 01 21:45

Hát én egy érdekes hibát tapasztaltam ma...

Előlre mondom, hogy nem vagyok benne biztos, hogy van köze a pluginhoz.

Szóval:

Nem tudom már mi volt a neve a rally-nak, New-Bobs -on mentem, és a cél elötti utolsó kis ívben sikerűlt eldobni...

Még reménykedtem is, hogy átesek a célon, de nem, helyette elütöttem pár nézőt.

Viszont a lényeg: Visszarakott az útra, kb. 5 méterrel a cél tábla elött.
Mondom, frankó, most +30-40 (nem tom mennyi) mp.

Majd nézem az időt, és: 5:19...
Ez nálam annyit tesz, hogy NEM ADTA HOZZÁ a büntetést az időmhöz!!!

Erre varjatok gombot.
_Németh Roland_

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 hétf. dec. 01 21:53

Rolly @ Hétf. Dec. 01, 2008 10:45 pm írta:Hát én egy érdekes hibát tapasztaltam ma...

Előlre mondom, hogy nem vagyok benne biztos, hogy van köze a pluginhoz.

Szóval:

Nem tudom már mi volt a neve a rally-nak, New-Bobs -on mentem, és a cél elötti utolsó kis ívben sikerűlt eldobni...

Még reménykedtem is, hogy átesek a célon, de nem, helyette elütöttem pár nézőt.

Viszont a lényeg: Visszarakott az útra, kb. 5 méterrel a cél tábla elött.
Mondom, frankó, most +30-40 (nem tom mennyi) mp.

Majd nézem az időt, és: 5:19...
Ez nálam annyit tesz, hogy NEM ADTA HOZZÁ a büntetést az időmhöz!!!

Erre varjatok gombot.
én már jártam ugy,ugyan ott...még a csehen...viszont átestem a képzeletbeli célvonalon és akkor ütöttem a nézőket,viszont a tábla elé rakott vissza de az óra közben már állt.... ;)
HFRT Team

Rolly
RBR Fan aktív tag
Tartózkodási hely: Pécs, Pécsi Hegyiversenypálya (N46°06'11'';E18°10'59'')

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2008 hétf. dec. 01 22:15

NyilasM @ 2008.Dec..Hétf.. 22:12:44 írta:én már jártam ugy,ugyan ott...még a csehen...viszont átestem a képzeletbeli célvonalon és akkor ütöttem a nézőket,viszont a tábla elé rakott vissza de az óra közben már állt.... ;)
Lehet ez volt az, csak nekem az óra ki van kapcsolva menet közben.
_Németh Roland_

vinyov
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: vinyov » 2008 szomb. dec. 06 12:31

Hali! Tegnap futottam az ERC-n. A 8. szakasz után kidobott, majd sikerült visszalépnem, de mivel erre a szakaszra már nem volt lehetőség setupot cserélni, valójában nem is kellett, hiszen az egész verseny alatt ugyan azt használtam, bátran indultam!
Csak indultam volna, mert az N3-s Fiesta összefordult kerekekkel állt a rajtban! Jó olyan már volt, hogy rossz setup került egy autó alá és nem volt ok. De ha egy versenyt fele simán leszalad egy setuppal, akkor ez nagyon- nagyon érdekes számomra, hogy miért lehet? Ja és nem csak az első, hanem a hátsó kerekek is összefordultak ilyen még nem fordult elő nálam!
Üdv. :(

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 kedd dec. 09 19:29

Volt egy futam amit Ranga Peti csinált, és az első két szakaszon nem volt baj, majd jött volna sephierd shied azt hiszem 50% eső au útfelületet nem tudom majd ezt írta ki....

Sose csinált ilyet eddig nem volt gong semmivel. :( :(

Kép
HELL DIGITAL RALLY TEAM

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2008 kedd dec. 09 23:49

vinyov @ 2008 Szomb. Dec. 06 13:31 írta:Hali! Tegnap futottam az ERC-n. A 8. szakasz után kidobott, majd sikerült visszalépnem, de mivel erre a szakaszra már nem volt lehetőség setupot cserélni, valójában nem is kellett, hiszen az egész verseny alatt ugyan azt használtam, bátran indultam!
Csak indultam volna, mert az N3-s Fiesta összefordult kerekekkel állt a rajtban! Jó olyan már volt, hogy rossz setup került egy autó alá és nem volt ok. De ha egy versenyt fele simán leszalad egy setuppal, akkor ez nagyon- nagyon érdekes számomra, hogy miért lehet? Ja és nem csak az első, hanem a hátsó kerekek is összefordultak ilyen még nem fordult elő nálam!
Üdv. :(
Mielőtt visszalépsz, gyorsba töltsd be az autódat az előtte is használt slotra, (én kicsit flúgosabb vagyok, 2-szer teszem meg d3 , nem is jártam így még, csak nagyon-nagyon régen) legjobb ugyanazzal a setuppal, amivel mész a versenybe és minden ok. lesz. Ez bőven belefér a 6 percbe... ;)

Horvath Benjamin17
Vendég

Hozzászólás Szerző: Horvath Benjamin17 » 2008 pén. dec. 12 18:37

Hello mindenkinek!!
Az internetes puginom nem müködik azt irja ki hogy képtelen megtelepülni vagy modult kinyitni a rallysimfans.hunak. Szerver vagy vagy kapcsolat lent lehet.

markimark
Vendég

Hozzászólás Szerző: markimark » 2008 szomb. dec. 13 00:03

Szervusztok!
Egy összetett problémával állok szemben, melynek a lényege, hogy nem tudok Ladával játszani.
Az oké, hogy a ladamod szaggat. Jó akkor más módszer.
Letöltöttem a plugint belőttem nindent ahogy kell, de indításnál nem akar csatlakozni. Kép Ez még nem is lenne akkora baj, mert elvagyok magamban is csak ladázhassak, de nem...
Ekkor az utolsó verzió vaz2107 letölt, betesz, mg_zr átírva, de ez is szaggat. Valamint, (ahogy a ladamod is) ki is lép vinfosba, hogy közölje velem a jóhírt miszerint:

Kép

Normál esetben fut a játék, de már nagyon szeretnék ladával menni. Sőt igazából csak ezért szereztem be kormányt és magát a játékot is!

Béke
Ride to Live, Live to Ride!

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 szomb. dec. 13 07:05

markimark @ 2008 Szomb. Dec. 13 01:03 írta:Szervusztok!
Egy összetett problémával állok szemben, melynek a lényege, hogy nem tudok Ladával játszani.
Az oké, hogy a ladamod szaggat. Jó akkor más módszer.
Letöltöttem a plugint belőttem nindent ahogy kell, de indításnál nem akar csatlakozni. Kép Ez még nem is lenne akkora baj, mert elvagyok magamban is csak ladázhassak, de nem...
Ekkor az utolsó verzió vaz2107 letölt, betesz, mg_zr átírva, de ez is szaggat. Valamint, (ahogy a ladamod is) ki is lép vinfosba, hogy közölje velem a jóhírt miszerint:

Kép

Normál esetben fut a játék, de már nagyon szeretnék ladával menni. Sőt igazából csak ezért szereztem be kormányt és magát a játékot is!

Béke
A szaggatás nem tudom mitől van (talán gyenge a géped), de a pluginnal kapcsolatba minden infót megtalálsz a plugin közlemények topicban.
Amugy a plugin ugy lett kifejlesztve hogy ne kelljen szarakodni az autók cserélgetésével, hanem csak kiválasztod és letölti és berakja a megfelelő helyre.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

markimark
Vendég

Hozzászólás Szerző: markimark » 2008 szomb. dec. 13 13:06

Hello!
Pont az lenne a bajom, hogy még a plugin sem működik. Sőt tegnap már normálisan sem akart futni a játék, tehát feledtam, mert a gép most volt "fejlesztve".
Mindenesetre kösz!
Ride to Live, Live to Ride!

lisztes100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: lisztes100 » 2008 szomb. dec. 20 15:12

hali

én felraktam a Vistát.
Ha plugingon akarok játszani, beállítom az autót és be akarom töltetni a pákyát akkor ezt írja ki.
Physics Changed

(nem tölti le az autót a Car mappába)

ILyenkor mi a teendő?
Kép

Hawerok, Buli, Rally

FiaSko SE

Monof
[CRRT Tag]

Hozzászólás Szerző: Monof » 2008 szomb. dec. 20 18:00

Falcon, a magyar bajnokság 4ik futamán, vagyis ami most aktuális, kidobott a 2ik pálya után, amikor az eredményeket lehet megnézni... :( Gondolom akkor ez most egy géphiba, és buktam ezt a fordulót, nem?
Csak mr máskor is volt, igan nem sűrűn, de néha előjön ez...

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2008 szomb. dec. 20 22:21

Én általában elhiszem, amit látok, és keresem rá az ésszerű magyarázatot, de most csűdöt mondtam.

A 3. forduló csapatpontjai hogy a mindenibe jöttek ki? Így elsőre nekem az S2000 és az A8 is elég érdekes. Hogy lehet szerezni 36 pontot egy csapatnak? Valami gond lehet szerintem!

Előre is köszönöm, hogy átnézitek majd! :respect:

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 szomb. dec. 20 22:27

Délután folyamán Volvoval eresztettem, amikor balszerencsés véletlenek sorozatának eredménye képen, több hosszirányú tengely körül forgás után az autó a tetőcsomagtartó helyén ért talajt...nem volt mit tenni...vártuk a nézők nem túl népes, de annál lelkesebb seregét, hogy talpra segítsenek minket. Hosszas küszködés és erőlködés árán ez sikerült is....olyannyira jól, hogy miután talpra álltunk az autó egyből gurult...nem is csekély sebességgel. Mire észbe kaptunk (visszajött az irányítás), már jó 70-es tempóval döcögtünk a fák között...mire ezt lereagáltam már jött is az első akadály, ami egyből szétverte a zsír új blokkunkat...

Vajh miért történhetett ez? :think: :think:

(remélem nem voltam túl bonyolult :P )

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 szomb. dec. 20 22:55

Miért van az hogy a plugin oldalon állandóan elfelejti a nevem ill. a jelszavam....nem nagy gond inkább zavaró...amugy a szolgáltatóba mostmár tényleg bele kellene rúgni vagy hozzájuk alakítani a fórum motort (vagy mit...)....
HFRT Team

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 vas. dec. 21 10:06

NyilasM @ 2008 Szomb. Dec. 20 23:55 írta:Miért van az hogy a plugin oldalon állandóan elfelejti a nevem ill. a jelszavam....nem nagy gond inkább zavaró...amugy a szolgáltatóba mostmár tényleg bele kellene rúgni vagy hozzájuk alakítani a fórum motort (vagy mit...)....
Beállításoknál, az options-ban a plugin-ban be lehet állítani az automatikus bejelentkezést.

Kép
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 vas. dec. 21 10:29

rallyfenegyerek @ 2008 Vas. Dec. 21 11:06 írta:Beállításoknál, az options-ban a plugin-ban be lehet állítani az automatikus bejelentkezést.

Kép
Szeirntem ő nem a játékban gondolta, hanem a honlapon...

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 vas. dec. 21 14:47

NyilasM @ 2008 Szomb. Dec. 20 22:55 írta:Miért van az hogy a plugin oldalon állandóan elfelejti a nevem ill. a jelszavam....nem nagy gond inkább zavaró...amugy a szolgáltatóba mostmár tényleg bele kellene rúgni vagy hozzájuk alakítani a fórum motort (vagy mit...)....
Igen ez tényleg nagyon zavaró és kellemetlen.
A probléma hamarosan orvosolva lesz, a beta oldalon már müködik, sőt aki nem tölti ki a profilját azt b@szogatja az oldal ;)
Néhány javitást, újdonságot hoz a jézuska.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 vas. dec. 21 14:55

Lámer Zoltán @ 2008 Szomb. Dec. 20 22:21 írta:Én általában elhiszem, amit látok, és keresem rá az ésszerű magyarázatot, de most csűdöt mondtam.

A 3. forduló csapatpontjai hogy a mindenibe jöttek ki? Így elsőre nekem az S2000 és az A8 is elég érdekes. Hogy lehet szerezni 36 pontot egy csapatnak? Valami gond lehet szerintem!

Előre is köszönöm, hogy átnézitek majd! :respect:
Jól látod, tényleg hibádzik valami, olyan mintha kétszer futott volna le az értékelő.
Hétfőn v kedden megnézem mi okozta, ha addigra Sebi nem javitja.
Sajnos ma dolgozom azt ilyenkor semmi hangulatom nincs fejlesztgetni, mert ugy se érek a végére.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2008 vas. dec. 21 15:08

lacka6 @ 2008 Vas. Dec. 21 14:47 írta: Néhány javitást, újdonságot hoz a jézuska.
Köszi a munkádat!!!!!! :respect: :respect: :respect:

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2008 vas. dec. 21 20:35

lacka6 @ 2008 Vas. Dec. 21 15:47 írta:Igen ez tényleg nagyon zavaró és kellemetlen.
A probléma hamarosan orvosolva lesz, a beta oldalon már müködik, sőt aki nem tölti ki a profilját azt b@szogatja az oldal ;)
Néhány javitást, újdonságot hoz a jézuska.
Köszönjük előre is, nagyon nagy izgalommal várjuk! (húúú, de brutál kÍváncsivá tettél :) :)! )

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 vas. dec. 21 21:30

Andrasko Istvan @ Vas. Dec. 21, 2008 11:29 am írta:Szeirntem ő nem a játékban gondolta, hanem a honlapon...
;)
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 szer. dec. 24 15:14

Ma volt egy kis érdekes dolog amit tapasztaltam itt.. http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... ly_id=5146 ...valamikor fél2 felé rajtoltam ,az 1ss után volt egy kis "network error"-om(vagy mi) vagy 4x próbáltam csatlakozni(de nem sikerült),majd a "visszaléptem" és beadva a 2ss-t folytattam,ugye olyankor tovább enged de az időt nem tölti fel...no mondom annyi... a szemem fölakadt mikor a 2ss első ie-nél adott plugin részidőt is....be is sikerült fejeznem a versenyt,az idők is rendben....viszont a zöld kis pipa hiányzik a rally mellett....... :confused2: :think: :think: :)
HFRT Team

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 szer. dec. 24 15:24

NyilasM @ 2008 Szer. Dec. 24 16:14 írta:Ma volt egy kis érdekes dolog amit tapasztaltam itt.. http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... ly_id=5146 ...valamikor fél2 felé rajtoltam ,az 1ss után volt egy kis "network error"-om(vagy mi) vagy 4x próbáltam csatlakozni(de nem sikerült),majd a "visszaléptem" és beadva a 2ss-t folytattam,ugye olyankor tovább enged de az időt nem tölti fel...no mondom annyi... a szemem fölakadt mikor a 2ss első ie-nél adott plugin részidőt is....be is sikerült fejeznem a versenyt,az idők is rendben....viszont a zöld kis pipa hiányzik a rally mellett....... :confused2: :think: :think: :)
Szintén tapasztaltam...

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 szer. dec. 24 15:29

NyilasM @ 2008 Szer. Dec. 24 15:14 írta:Ma volt egy kis érdekes dolog amit tapasztaltam itt.. http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... ly_id=5146 ...valamikor fél2 felé rajtoltam ,az 1ss után volt egy kis "network error"-om(vagy mi) vagy 4x próbáltam csatlakozni(de nem sikerült),majd a "visszaléptem" és beadva a 2ss-t folytattam,ugye olyankor tovább enged de az időt nem tölti fel...no mondom annyi... a szemem fölakadt mikor a 2ss első ie-nél adott plugin részidőt is....be is sikerült fejeznem a versenyt,az idők is rendben....viszont a zöld kis pipa hiányzik a rally mellett....... :confused2: :think: :think: :)
Itt meg van a zöld pipa, azt hogy a listába miért nincs azt kicsit nehéz tesztelni :) mert azt csak te látod, viszont ünnepek alatt utána nézek a dolognak.
-----------------------

9.Kincses kupa

-----------------------

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2008 csüt. dec. 25 01:01

Egy megjegzés a pluginnnal kapcsolatban.

Ha úgy jut időtök rá, javítsátok már majd ki a Chirdonhead nevéta pluginba. Akkor találkoztam a hibával, mikor kiexportáltam az egyik rally eredményeit és ott ez volt a szakasznév:

Jelenleg: Childronhead (I és II is)
Eredeti: Chirdonhead

Köszi!

RBR óda

Esős pálya, zord beton,
Murva nélkül bachatom.
Jön a Chirdon megyek 100-zal,
Keresztbe a szép Ladával.

RBR az életem
pumpálom a fékemet!
Állj meg EVO, áljj meg gyorsan,
beesek a bal6-osban.

Call for-ozok, indulok,
megy a motor, nem fosok.
Végül célba érkezek,
Fórumozok veletek!

Jókat megyek, élvezem,
simfans plugin az életem.
WRC-zni imádok,
Boldog Karácsonyt kívánok!

klacix és Ezustnap
HRC (Hungarian Rally Challenge) szervező
Pályaépítő kisiparos / TrackMaker SZŐLŐSARDÓ-PERKUPA - Miskolc Rally + Capo Di Feno - WRC Corsica 2008 Shakedown - by klacix
Kép

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2008 szer. dec. 31 11:33

Nekem teljesen rendszertelenül jeleníti meg a plugin, hogy melyik versenyen indultam vagy értem be. 1-2 napig jó volt, aztán ha kiestem, ha beértem nem jelezte a kis pipákkal. Ma mentem vagy 3 tourt de csak az egyiket "pipálta" ki! :think:

Válasz küldése