Magyar Plugin Rendszer

a pluginnal kapcsolatos megbeszélések/
themes about the rallysimfans.hu plugin

Moderátor: Moderátor

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2008 vas. feb. 10 20:54

Bosa @ 2008 Vas. Feb. 10 20:12 írta:Sziasztok.
Olvasom, hogy lesz egy újabb verziójú Plugin, ami nem megy a csevel.
Milyen fejlesztések lesznek, ebbe a verzióba?
És azt szeretném kérni, hogy legyetek szivesek, írjatok már pár sort, a jövőbeli tervekről, hogy mit hogyan stb, mint ahogyan volt ez, a 'Plugin közlemények' Topikban, régebben.
Szerintem minden frissitésről van valami info a közlemény topicba.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 vas. feb. 10 21:00

Tommy78 @ Vas. Feb. 10, 2008 8:11 pm írta:A törésmodell átvitele egyik gyorsról a másikra, ez biztos meg lesz valósítva? Mert így is rengetegen kiesnek egy versenyen, akár OB, VB, vagy kisebb versenyek, nem még ha visszük a törést is. Pl. volt hogy leállt a motor többeknek, nekem is volt ilyen, úgy hogy sérülés nem volt de begurult az autó a célba, de akkor már hiába megyek a következő szakaszra, ott ki kell lépnem, ha épp nem lesz szervíz. Persze ez a dolog attól is függ a szervizek, hogy lesznek elérhetőek. Mert ha minden gyors végén akkor nem is szóltam semmit. :D (de ez csak vicc volt)
Figy az előző bajnoki még a csehen ment, és ott volt átvitel, igaz nem realistic. Vigyázzni-Vigyázzni-Vigyázznikell az autóra!!!! Más megoldása nics a dolognak!!!!!

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 vas. feb. 10 21:07

sebgutkopf @ Vas. Feb. 10, 2008 7:48 pm írta:Van egy jóhírem a lada rajongók számára. A kocsi hamarosan egy teljesen új átalakított fizikát fog kapni, amivel a vezethetőség drámaian más lesz.

A pluginban ugyanis célunk a kiváló vezethetőségű jó fizikák alkalmazása, így itt egy nagy ráncfelvarrást kell végrehajtani az eddig érintetlen ladát érintően.
Sebi ez ok!, de légyszi valamit csináljatok az N-es aszfalt default setupokkal, mert azok nagyon rosszak. Continuevel visszajőve siralmas a dolog, s kedve is elmegy az embernek a versenyzéstől. Nem tom a többi kat.nak mi van, de az N az brutálrossz. Légyszi!. THX! :)

KisKobi
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: KisKobi » 2008 vas. feb. 10 22:27

rbalint @ Vas. Feb. 10, 2008 9:07 pm írta:Sebi ez ok!, de légyszi valamit csináljatok az N-es aszfalt default setupokkal, mert azok nagyon rosszak. Continuevel visszajőve siralmas a dolog, s kedve is elmegy az embernek a versenyzéstől. Nem tom a többi kat.nak mi van, de az N az brutálrossz. Légyszi!. THX! :)
A WRC defaulthoz is hozzá kéne nyulni,legalább a difiket ugy beállitani hogy ha kidob,akkoris lehessen valamilyen szinten menni a kocsival,mert igy ahogy most van,az nagyon durva,megindul a kocsi és vége,nem lehet megfogni...

kocsis_balazs_
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kocsis_balazs_ » 2008 hétf. feb. 11 14:33

Hali Én csak érdeklődnék, hogy milyen újítás várható???ami nem megy ha fenn van a cseh plugin?és mikor fog felkerülni?még swéd rally elött?köszi
MRBR - Kincses Rally Team R2 N3 - Lada Kalina

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 hétf. feb. 11 17:25

KisKobi @ Vas. Feb. 10, 2008 10:27 pm írta:A WRC defaulthoz is hozzá kéne nyulni,legalább a difiket ugy beállitani hogy ha kidob,akkoris lehessen valamilyen szinten menni a kocsival,mert igy ahogy most van,az nagyon durva,megindul a kocsi és vége,nem lehet megfogni...
:up:
Nekem eddig csak WRC-vel dobott ki így,szóval csak erről tudok nyilatkozni,de szerintem az N csoport is ugyan ez.

Én is azt mondtam,hogy nem kell ide szuper setup,csak legalább a diffi nyomaték ne legyen ennyire drasztikusan elb*szva,mert a VB-n JP-n 15-ször megforogtam,pedig az nem is egy visszafordítós szakasz.Utána volt Cote,ott is kb. ennyiszer,csak az ugye kb. fele annyira hosszú.
Szóval nagyon el tudja venni az ember kedvét,főleg,hogy esőbe még ott jól is mentem valamennyire.
Ja,és ez ugye elvileg nem "önhibából" jön,hogy kidob.
A másik,hogy jó lenne egyszer,ha vissza lehetne tölteni a kidobás előtti setupot,vagy be lehetne esetleg újra rakni a setupot ilyen kidobás után.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 hétf. feb. 11 20:34

3 év kellett a cseheknek hogy reki után az utolsónak használt setupot tegye a plugin vissza.....nem vagytok kicsit telhetetlenek...?talán könnyen beszélek(eddig)mivel még nem dobott le a szerver....felkell fogni technikai malőrnekés örülni annak hogy egyáltalán lehet folytatni,ja és nem főidőben kell nyomulni,azzal hogy az uccso percben(zárás előtt)kezdi vki. ill. kb 30 driver,legalább,abban benne van a kockázat,no és még 1 ,csak ezen az oldalon van annyi 5let és kérdés aminek a megválaszolása 1 napos meló,haggyuk már Falcont dolgozni nyugodtan,lassan már kezd tényleg "számonkérősdivé"válni ez a plugin téma....
Én megértem hogy Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb,de....haggyuk....
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 hétf. feb. 11 20:44

Tommy78 @ Vas. Feb. 10, 2008 9:11 pm írta:A törésmodell átvitele egyik gyorsról a másikra, ez biztos meg lesz valósítva? Mert így is rengetegen kiesnek egy versenyen, akár OB, VB, vagy kisebb versenyek, nem még ha visszük a törést is.)
Ez már volt régebben is téma,főleg a reduced-realistic "beszélgetések"alkalmával.... öregem ugy kell menni hogy ne dobd el...az igaz hogy ez egy játék amit szórakozásból űznek az emberek,de a "padlóig nyomom felelőtlenül"stilusra van másik 150 kreált tour...itt+ (VB,OB)nyomd ugy hogy ne dobd el,persze tudom hogy könnyű ezt mondani, sőőt mégnehezebb betartani de attól még igy van.Hotlapra meg van más lehetőség....a csehek csináltak olyan EB fordulót hogy 200-ból 60-an értek be,mégsem siránkozott senki,főleg nem előre....

Lehet hogy rövid időn belül irtam két "csípős"HSZ-t,mégsem érzem hogy bárkitől is elnézést kellene kérnem....részemről nem a harag hanem az őszinteség beszélt,méregből már nem fogok irni senkinek többet,ahhoz már nagyfiú vk. :D ............
HFRT Team

KisKobi
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: KisKobi » 2008 hétf. feb. 11 21:58

Tommy78 @ Vas. Feb. 10, 2008 8:11 pm írta:A törésmodell átvitele egyik gyorsról a másikra, ez biztos meg lesz valósítva? Mert így is rengetegen kiesnek egy versenyen, akár OB, VB, vagy kisebb versenyek, nem még ha visszük a törést is. Pl. volt hogy leállt a motor többeknek, nekem is volt ilyen, úgy hogy sérülés nem volt de begurult az autó a célba, de akkor már hiába megyek a következő szakaszra, ott ki kell lépnem, ha épp nem lesz szervíz. Persze ez a dolog attól is függ a szervizek, hogy lesznek elérhetőek. Mert ha minden gyors végén akkor nem is szóltam semmit. :D (de ez csak vicc volt)

Én erre csak annyit tudok mondani,hogy valaki vagy végigér törésátvitellel vagy törésátvitel nélkül se.......tehát ebből azt akarom kihozni,hogy vagy beérsz bármi áron,vagy ha nem akkor meg mind1 h van törésátvitel vagy nincs....tapasztalatból mondom hogy meg lehet tanulni egyszerre gyorsan és biztonságosan autózni,de ehhez kell egy jó setup,egy kocsi ami nagyon fekszik és nagyon nagyon sok gyakorlás....nézzétek meg Ákos tavalyi bajnok videóját,abban benne van hogy mi kell ahhoz,hogy nagyon jó versenyző legyen az emberből...

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 hétf. feb. 11 23:15

NyilasM @ Hétf. Feb. 11, 2008 8:34 pm írta:3 év kellett a cseheknek hogy reki után az utolsónak használt setupot tegye a plugin vissza.....nem vagytok kicsit telhetetlenek...?talán könnyen beszélek(eddig)mivel még nem dobott le a szerver....felkell fogni technikai malőrnekés örülni annak hogy egyáltalán lehet folytatni,ja és nem főidőben kell nyomulni,azzal hogy az uccso percben(zárás előtt)kezdi vki. ill. kb 30 driver,legalább,abban benne van a kockázat,no és még 1 ,csak ezen az oldalon van annyi 5let és kérdés aminek a megválaszolása 1 napos meló,haggyuk már Falcont dolgozni nyugodtan,lassan már kezd tényleg "számonkérősdivé"válni ez a plugin téma....
Én megértem hogy Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb,de....haggyuk....
Ezt nem tudtam,oké,én valójában nem is ezt kértem.
Ezt azért lehet kompenzálni valamennyire egy normális defaulttal,azt azért szerintem Te is beismered,hogy 200-as első,és 800akárhányas hátsó diffivel nem lehet menni.Főleg vizen nem.

Nekem eddig a VB-ig hál'Istennek nem volt gondom(le is kopogom),és azóta sem,de akkor igen,és nagyon elkeserített,hogy havon nem tudok menni,aszfalton igen,főleg így esőbe,és pont akkor van ez.

Kiváncsi lennék,ha Veled történne ez,mennyire jönnének a :mad: és stb szmájlik,mert már láttam Tőled példát rá.Szóval azért a 200,800valahányas diffi kicsit durva.Ennyi lenne a megoldás szerintem.
Ja,és nem tumultusba nyomtam.

Szóval csak ennyit akartam még hozzá tenni,szerintem ezeket Te is megérted...

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2008 szer. feb. 13 12:27

kocsis_balazs_ @ Hétf. Feb. 11, 2008 14:11 írta:Hali Én csak érdeklődnék, hogy milyen újítás várható???ami nem megy ha fenn van a cseh plugin?és mikor fog felkerülni?még swéd rally elött?köszi
Az eredményeket szakasz közben már tutira másképp mutatja :) Látható az abszolút helyezésed, illetve az előtted és mögötted lévő versenyző neve időkkel együtt :) Törésátvitel nincs :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Retkes Péter 2008 szer. feb. 13 13:09-kor.
Opel Astra GSi N3 :)

kocsis_balazs_
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kocsis_balazs_ » 2008 szer. feb. 13 13:00

Retkes Péter @ 2008 Szer. Feb. 13 12:27 írta:Az eredményeket szakasz közben már tutira másképp mutatja :) Látható az abszolút helyezésed, illetve az előtted és mögötted lévő versenyző neve :) Törésátvitel nincs :D
köszönöm:D

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2008 szer. feb. 13 17:16

Amugy mi változott most a pluginban? mert a közleményben nincs leírva :)
Vaszily László

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2008 szer. feb. 13 17:33

Szmájli @ Szer. Feb. 13, 2008 5:16 pm írta:Amugy mi változott most a pluginban? mert a közleményben nincs leírva :)
Ööö, elég sok minden.
Egy részét már el is felejtettem, olyan régen volt a legutóbbi update :fear:

Igazából azért nem írtam, mert éjfél után lettem megint kész, ráadásul nem is minden lett tökéletes, és fontos volt, hogy a forduló előtt még legyen idő tesztelni.. Ilyenkor másnap szoktam írni, de mint mondom már egy részét nem is tudom a változásoknak d3

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2008 szer. feb. 13 17:34

Falcon77 @ Szer. Feb. 13, 2008 5:33 pm írta:Ööö, elég sok minden.
Egy részét már el is felejtettem, olyan régen volt a legutóbbi update :fear:

Igazából azért nem írtam, mert éjfél után lettem megint kész, ráadásul nem is minden lett tökéletes, és fontos volt, hogy a forduló előtt még legyen idő tesztelni.. Ilyenkor másnap szoktam írni, de mint mondom már egy részét nem is tudom a változásoknak d3
akkor mik a leg eget rengetőbbek? :D
Vaszily László

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2008 szer. feb. 13 17:46

Szmájli @ Szer. Feb. 13, 2008 5:34 pm írta:akkor mik a leg eget rengetőbbek? :D
Ami miatt a hibajelentésben most mindenkinek baja van d3

Fontosabbak még:
- Külön le lehet tölteni az autókat (szakaszindítás nélkül) és installálni is lehet a megfelelő slotra, sőt Practice-ben már nem "fagy" szakaszindítás előtt ha autót tölt le (a többi módnál még nem alakítottam át).
- Practice-ben kiírja a slot mellé a default autó nevét, a külön autóválasztó ablakban kiírja a fizika után zárójelbe a modell nevét.
- A legutóbbi dolog ami miatt nem sikerült korábban kiadnom a többsoros részeredmény-kijelzés volt, többet szívtam vele mint gondoltam.. :rolleyes:

A háromhetes fejlesztés alatt valószínűleg maradt benne olyan amit elkezdtem átírni de nem zártam le.. Remélem nincs fontos ilyen dolog.. :fear:

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2008 szer. feb. 13 17:50

Falcon77 @ Szer. Feb. 13, 2008 5:46 pm írta:Ami miatt a hibajelentésben most mindenkinek baja van d3

Fontosabbak még:
- Külön le lehet tölteni az autókat (szakaszindítás nélkül) és installálni is lehet a megfelelő slotra, sőt Practice-ben már nem "fagy" szakaszindítás előtt ha autót tölt le (a többi módnál még nem alakítottam át).
- Practice-ben kiírja a slot mellé a default autó nevét, a külön autóválasztó ablakban kiírja a fizika után zárójelbe a modell nevét.
- A legutóbbi dolog ami miatt nem sikerült korábban kiadnom a többsoros részeredmény-kijelzés volt, többet szívtam vele mint gondoltam.. :rolleyes:

A háromhetes fejlesztés alatt valószínűleg maradt benne olyan amit elkezdtem átírni de nem zártam le.. Remélem nincs fontos ilyen dolog.. :fear:
értem! köszi a választ!

és ha practiceben rallysulit akarunk választani akkor ottvan már angliában? :D
Vaszily László

KisKobi
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: KisKobi » 2008 szer. feb. 13 22:04

Köszönöm szépen az időkijelzést!!!! :D

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 szer. feb. 13 22:24

Bóta Róbert @ Kedd. Feb. 12, 2008 12:15 am írta: Szóval csak ennyit akartam még hozzá tenni,szerintem ezeket Te is megérted...
Persze hogy megértem,viszont egy dogot nem értek,tudom hogy a wrc-re irtad(most) Te is... viszont az "N"-re is volt panasz.....no hát mikor itt setupról volt szó akkor Mindenki defulttal ment....most akkor hogy is van ez,akkor a defult volt a király...most+ az a szar...?lusta vk. utánna keresni de legalább 5-6 ember irta hogy császár az N-es defult.......a wrc defult az számomra is vezethetetlen,az A8 viszonylag tűrhető..............
HFRT Team

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2008 szer. feb. 13 23:16

NyilasM @ Szer. Feb. 13, 2008 22:24 írta:Persze hogy megértem,viszont egy dogot nem értek,tudom hogy a wrc-re irtad(most) Te is... viszont az "N"-re is volt panasz.....no hát mikor itt setupról volt szó akkor Mindenki defulttal ment....most akkor hogy is van ez,akkor a defult volt a király...most+ az a szar...?lusta vk. utánna keresni de legalább 5-6 ember irta hogy császár az N-es defult.......
Azt csak a murvás defaultra írták.
Too weird to live, and too rare to die.

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 csüt. feb. 14 00:17

NyilasM @ Szer. Feb. 13, 2008 10:24 pm írta:Persze hogy megértem,viszont egy dogot nem értek,tudom hogy a wrc-re irtad(most) Te is... viszont az "N"-re is volt panasz.....no hát mikor itt setupról volt szó akkor Mindenki defulttal ment....most akkor hogy is van ez,akkor a defult volt a király...most+ az a szar...?lusta vk. utánna keresni de legalább 5-6 ember irta hogy császár az N-es defult.......a wrc defult az számomra is vezethetetlen,az A8 viszonylag tűrhető..............
Biza az csak a murvás setupra igaz! Az aszfalt borzalom!

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2008 csüt. feb. 14 12:32

KisKobi @ Szer. Feb. 13, 2008 10:04 pm írta:Köszönöm szépen az időkijelzést!!!! :D
Szívesen, bár nem a te nyaggatásod miatt csináltam, még Ákosnak megígértem 3 hete, és mivel amúgy is át akartam alakítani és már dolgoztam rajta annyira nem akartam kommentálni.. :)

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2008 csüt. feb. 14 12:35

Szmájli @ Szer. Feb. 13, 2008 5:50 pm írta:értem! köszi a választ!

és ha practiceben rallysulit akarunk választani akkor ottvan már angliában? :D
:pokeas: Most már az is megvan de azt még nem adtam oda :D

..Különben van még egy fontos változás amit már elég régen megcsináltam úgyhogy tegnap meg is feledkeztem róla, ld. Közlemények :)

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2008 csüt. feb. 14 13:42

Falcon77 @ Csüt. Feb. 14, 2008 12:35 írta:..Különben van még egy fontos változás amit már elég régen megcsináltam úgyhogy tegnap meg is feledkeztem róla, ld. Közlemények :)
Na jövök a hülye poénommal...Télleg elég régen megcsinálhattad, mert már a játék kiadása előtt másfél évvel megvolt a bejelentés. d3 d3 d3 d3

Komolyra fordítva a szót, azt szerettem volna kérdezni, hogy esetleg hotlapban nem kaphatnánk vissza a régi színes kijelzést? Meg javítani kéne a helyezés kiírását. Azt nem tudom, hogy a részidőknél jó-e, de a célvonalnál mindig eggyel nagyobbat ír, mint a valós.

bbb91
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bbb91 » 2008 csüt. feb. 14 18:18

jól lett kitalálva a gyorsasági közbe ez az eredmény jelző tábla ;)
legalább tudom ki van egyel előttem és mögöttem :D
FüReady Motorsport

Zolo
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Zolo » 2008 pén. feb. 15 11:27

A legutóbbi frissítésben módosítva lett a Corolla fizikája? :confused2:

:think:

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2008 pén. feb. 15 15:06

Ford Focus 2003-al mi lett csinálva ! Nem tudom használni - azt irja: changed physics
RBRChamp 2007 A8 egyéni 2. hely, csapat 1. hely, 2008 egyéni 3. hely, csapat 1. hely
I. Lada 2107 Kupa egyéni és csapat 1. hely
II. Lada 2107 Kupa egyéni 2. hely, csapat 1. hely
IV. Lada 2107 Kupa csapat 1. hely

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2008 pén. feb. 15 15:48

Nagy Attila @ Pént. Feb. 15, 2008 3:06 pm írta:Ford Focus 2003-al mi lett csinálva ! Nem tudom használni - azt irja: changed physics
Mindenki elolvasta a közlemény topicot, ugye?

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2008 pén. feb. 15 15:54

Falcon77 @ Pént. Feb. 15, 2008 15:15 írta:Mindenki elolvasta a közlemény topicot, ugye?
Szerinted :) Akkor kérdeznék ilyen marhaságot :)
RBRChamp 2007 A8 egyéni 2. hely, csapat 1. hely, 2008 egyéni 3. hely, csapat 1. hely
I. Lada 2107 Kupa egyéni és csapat 1. hely
II. Lada 2107 Kupa egyéni 2. hely, csapat 1. hely
IV. Lada 2107 Kupa csapat 1. hely

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 pén. feb. 15 16:05

Falcon77 @ Pént. Feb. 15, 2008 3:48 pm írta:Mindenki elolvasta a közlemény topicot, ugye?
Persze csak az a baj vele, hogy az már nagyon régi dolog. Arról nem is beszélve, hogy ezzel a frissítéssel megelőzted a játék kiadási időpontját, valamit nagyon tudhatsz!!!! :D
"2003.02.14. A tegnapi frissítés egyik fontos tudnivalója, hogy most már be nem fejezett online szakaszon is lehet replayt menteni. Ehhez azonban a "Retire" opcióval kell kilépni a szakaszról!!"

Zolo
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Zolo » 2008 pén. feb. 15 17:39

Nagy Attila @ 2008 Pént. Feb. 15 15:54 írta:Szerinted :) Akkor kérdeznék ilyen marhaságot :)
Ha marhaságot kérdeztem, akkor elnézést kérek.
:oops:

Elég lett volna egy igen vagy egy nem is. Nem okoskodni akartam. :(

Digitalboy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Digitalboy » 2008 pén. feb. 15 20:49

Nagy Attila @ 2008 Pént. Feb. 15 15:06 írta:Ford Focus 2003-al mi lett csinálva ! Nem tudom használni - azt irja: changed physics
Gondolom Falcon arra gondolt, hogy nem megy a csehes pluginnal együtt a magyar és azért van!
Vagy ami a hibajelenségek topikban van, hogy megvan a hiba oka, javitják.
Kép
Kép--------------------Kép
http://www.youtube.com/user/DigitalboyRBR RBR bajnokság videók Itt!-- http://www.youtube.com/user/Digitalboy74 OB, VB klipjeim Itt!!!

Dvid
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dvid » 2008 hétf. feb. 18 20:19

Most kicsit panaszkodok. Bocsi Falcon hogy pont ezt kritizálom(olvastam hogy szívtál vele) de a játék közbeni eredmény kijelzést nem lehetne kicsit halványabbá tenni, engem nagyon bezavar, az előző jobban tetszett az tök jó egyszerű volt.
Ha nincs rá megoldás hát kikapcsolom, csak azért néha én is rá szoktam lesni de ez nekem annyira nagy meg sok infot mutat hogy rá se merek nézni mert félek hogy eldobom a kocsit. :confused2:

tekergo
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: tekergo » 2008 kedd feb. 19 10:37

Dvid @ 2008 Hétf. Feb. 18 20:19 írta:Most kicsit panaszkodok. Bocsi Falcon hogy pont ezt kritizálom(olvastam hogy szívtál vele) de a játék közbeni eredmény kijelzést nem lehetne kicsit halványabbá tenni, engem nagyon bezavar, az előző jobban tetszett az tök jó egyszerű volt.
Ha nincs rá megoldás hát kikapcsolom, csak azért néha én is rá szoktam lesni de ez nekem annyira nagy meg sok infot mutat hogy rá se merek nézni mert félek hogy eldobom a kocsit. :confused2:
Mér? Szerintem tök jó.
Murván Bóta úr mögött vagyok, most már todom, pedig az időim a végén mindig 10. körüliek. A végén cseszem el. Ebből az eszközből jöttem rá, hogy 2.-3. vagyok az időmérőknél, csak a vége felé eldobom az autót :(

Szerintem ha halványabb vola, nagyobb volna az esély rá, hogy miatta rontod el, mert olvasni nehezebb volna, jobban figyuzni kell.

Ja, tényleg! Falcon, a szellemautó ötlethez mit szólsz? Látnánk az előttünk levő versenyzőt. Megoldható?
Kép

Geridoc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Geridoc » 2008 kedd feb. 19 12:07

Szellemautót neeeeeee! Attól aztán valóban semmit nem látsz. :hemuveg: :D

kocsis_balazs_
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kocsis_balazs_ » 2008 kedd feb. 19 13:06

Geridoc @ 2008 Kedd. Feb. 19 12:07 írta:Szellemautót neeeeeee! Attól aztán valóban semmit nem látsz. :hemuveg: :D
de viszont tudnád hol kapsz a másiktól :D

Geridoc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Geridoc » 2008 kedd feb. 19 13:28

kocsis_balazs_ @ 2008 Kedd. Feb. 19 13:06 írta:de viszont tudnád hol kapsz a másiktól :D
Igaz, csak a rajt utáni 1km-en látnám, utána már elhúzna :D
.....utána viszont elmennék mellette, amíg szedi össze az alkatrészeket a fák tövéből. :D

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2008 kedd feb. 19 13:30

tekergo @ Kedd. Feb. 19, 2008 10:37 am írta: Ja, tényleg! Falcon, a szellemautó ötlethez mit szólsz? Látnánk az előttünk levő versenyzőt. Megoldható?
Nem megoldható, az teljesen más technológia. ;) Úgy hívják, hogy RBRnet :D

tekergo
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: tekergo » 2008 kedd feb. 19 13:32

Meg nagyon izgalmas, és szerintem hatékonyabb is a szellemautós versenyzés. Nekem a Richard Burns challenge módban tűnt fel, hogy mekkora élvezet várni hogy utolérd, de nem megy az autó a másikhoz közelebb úgy mint a colinokban, hogy nyomod a gázt és kész: a kanyarokban kell gyorsulni. Na meg szerintem segít vezetni tanulni.

Egyébként be lehet halványítani a szellemautót.
Kép

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2008 kedd feb. 19 14:46

Szerintem hülyeség a szellemautó, én az RBRnet-en is kikapcsoltam. A saját legjobbadat kell menni, nem a másikat figyelni, abból csak bukta lesz egy idő után... :rolleyes:
Johnnie Walker Racing Team
Škoda Fabia S2000 Evo2

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 kedd feb. 19 14:48

tekergo @ Kedd. Feb. 19, 2008 2:32 pm írta: Egyébként be lehet halványítani a szellemautót.
Bocsi de ekkora hülyeséget már rég hallottam(anyum egy dolgot mondana rá:no jó módjában nem tud mit kitalálni),ha a plugin ugy működne mint az olasz vagy az rbrnet akkor kivitelezhető lenne de akkor mindenkinek azonos időben kellene rajtolni,arról már nem is szólva hogy azzal lennél elfoglalva hogy a másik mit is csinál...én az rbrnet-en is kikapcsoltam állandóan.
Ha gyorsulni akarsz akkor inkább gyakorolj,mint ilyen hülyeségeket találgatsz,ami kivitelezhetetlen és rossz.... :D :D
HFRT Team

Zolo
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Zolo » 2008 kedd feb. 19 14:49

Iceman @ 2008 Kedd. Feb. 19 14:46 írta:Szerintem hülyeség a szellemautó, én az RBRnet-en is kikapcsoltam. A saját legjobbadat kell menni, nem a másikat figyelni, abból csak bukta lesz egy idő után... :rolleyes:
Én a szellemautótól akkorákat szoktam perecelni, hogy borzadáj. :tooth:

Szerintem sem jó. :tooth:

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2008 kedd feb. 19 14:52

Zolo @ Kedd. Feb. 19, 2008 14:49 írta:Én a szellemautótól akkorákat szoktam perecelni, hogy borzadáj. :tooth:

Szerintem sem jó. :tooth:
Én speciel félek a szellemektől... :fear2: :fear:

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2008 kedd feb. 19 14:57

Iceman @ 2008 Kedd. Feb. 19 15:46 írta:Szerintem hülyeség a szellemautó, én az RBRnet-en is kikapcsoltam. A saját legjobbadat kell menni, nem a másikat figyelni, abból csak bukta lesz egy idő után... :rolleyes:

:ok:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2008 kedd feb. 19 15:03

Iceman @ Kedd. Feb. 19, 2008 2:46 pm írta:Szerintem hülyeség a szellemautó, én az RBRnet-en is kikapcsoltam. A saját legjobbadat kell menni, nem a másikat figyelni, abból csak bukta lesz egy idő után... :rolleyes:
Így van. Én a csehen is kikapcsoltam az időkijelzést, meg most a magyaron is. Én mindig (megpróbálok) úgy megyek hogy a saját határaimon belül. Tehát nyomom neki amennyire csak lehet, viszont a biztonság határain belül. Ha meg így kikapok akkor meg kikaptam....nem tudtam volna úgyse gyorsabban menni. Pontosabban tudtam volna csak lehet zakó lett volna a vége. Jól néznék ki ha havon megpróbálnék olyan időt menni mint Ákos vagy Sebi. Kaihuavaara-n elmennék egyenesen az első bal4-ben d3 d3
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2008 kedd feb. 19 15:18

Senki nem törődik vele, hogy már rég megválaszoltam? :rolleyes:

Egyéni szoc. probléma, hogy ki szerint jó vagy nem, különben is (ha lenne ilyen funkció) ki is lehetne kapcsolni, vagyis tök fölösleges oldalakon keresztül magyarázni, hogy kinek miért nem tetszene..

Egy mondatban leírtam a lényeget: nem lehet (értelmesen) megcsinálni (mellesleg az olaszoknál sem nagyon lehetne), úgyhogy nyugodtan hanyagolni lehet a téma további ragozását.. :rolleyes:

tekergo
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: tekergo » 2008 kedd feb. 19 15:19

Jólvan, na! Csak egy ötlet volt, az olaszt meg nem próbáltam.
:omg: :think:
Kép

Monof
[CRRT Tag]

Hozzászólás Szerző: Monof » 2008 szomb. feb. 23 23:56

Nem lehetne az ellen tenni, hogyha elbaszom a bajnokin a 2leg elején a setup választást, hogy azt ne csak 3 verseny után lehessen korrigálni, hanem mondjuk 1 verseny után? Mert megint figyelmetlenségből lazán továbbnyomtam,mivel hogy 1legben jó volt, és sajnos emiatt estem ki....

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 vas. feb. 24 11:00

A szellemautó az szar :D

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2008 kedd feb. 26 13:46

Segítség valaki nem tudná valaki megmondani honnan tudok beszerezni egy fizikát a volvohoz? jó lenne ha tudnék állítani a vason:) KÖSZÖNÖM

Válasz küldése