Szoftver :)

Oprendszerek, driverek, segédprogramok, stb...

Moderátor: Moderátor

KZ
[HFRT] Elit

Szoftver :)

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 szer. márc. 01 18:15

Nos, mivel nincs ilyen topic, talán ide illik a legjobban :Đ

Szóval tudtok olyan progit, ami archivál bizonyos előre beállított könyvtárakat egy bizonyos másik beállított helyre?

Jó lenne ha nem bizonyos időközönként menne, hanem ha az egyik helyre odakerül a file, akkor rögtön áttenné a másik helyre is.
Szóval akár szinkronizáló progi is lehetne...

Még lényeg, hogy ne ilyedjen meg attól, ha nem látja a egyik/másik helyet, mert pl az pendrive volt... Viszont ha meglátja újra, akkor azonnal cspjon rá a feladatra :)

PErsze az se árt, ha tud FTp is kezelni :Đ

Szóval ilyen kéne nekem!

Ötlet?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KZ 2006 szer. márc. 01 19:12-kor.
Szia!

Falcon77
[HFRT] Elit

Re: Szoftver :)

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2006 szer. márc. 01 18:44

KZ @ Szer. Márc. 01, 2006 6:15 pm írta:Nos, mivel nincs ilyen topic, talán ide illik a legjobban :Đ

Szóval tudtok olyan progit, ami archivál bizonyos előre beállított könyvtárakat egy bizonyos másik beállított helyre?

Jó lenne ha nem bizonyos időközönként menne, hanem ha az egyik helyre odakerül a file, akkor rögtön áttenné a másik helyre is.
Szóval akár szinkronizáló progi is lehetne...

Még lényeg, hogy ne ilyedjen meg attól, ha nem látja a egyik/másik helyet, mert pl az pendrive volt... Viszont ha meglátja újra, akkor azonnal cspjon rá a feladatra :)

PErsze az se ár, ha tud FTp is kezelni :Đ

Szóval ilyen kéne nekem!

Ötlet?
Hehe. Az első munkám a cégnél pont ezt csinálta, egyik könyvtárba amit bepakolsz másolta a másikba. Csak még alá is írta közben :D
(Persze ftp nélkül, de bemappelt hálózati meghajtókat ugye alapból tud kezelni a fájlrendszer)

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 szer. márc. 01 19:11

Falcon77 @ Szer. Márc. 1 18:44 írta:Hehe. Az első munkám a cégnél pont ezt csinálta, egyik könyvtárba amit bepakolsz másolta a másikba. Csak még alá is írta közben :D
(Persze ftp nélkül, de bemappelt hálózati meghajtókat ugye alapból tud kezelni a fájlrendszer)
no és mi a progi neve? rákeresek és jól letöltöm a netről! :D
Szia!

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 szer. márc. 01 19:25

1ébként tuti van ilyen kész program, csak meg kéne találnom :)

volt egy websyncronizer ami tényleg szinkronizált ftpvel, de az meg helyben nem működött asszem.
Szia!

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 csüt. márc. 02 08:03

KZ @ Szer. Márc. 01, 2006 7:25 pm írta:1ébként tuti van ilyen kész program, csak meg kéne találnom :)

volt egy websyncronizer ami tényleg szinkronizált ftpvel, de az meg helyben nem működött asszem.
Csinálj egy raid mirror tömbös és kész az a legbiztonságosabb.

A multkor valamilyen progi amikor futott a gépemen és bedugtam a pendrive-omat az rögtön szinkronizálni akarta engem meg dühített, de nem tudom, hogy mi volt.

A doksiaimat egyébként én is két vinyón tárolom.

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 csüt. márc. 02 09:09

sebgutkopf @ Csüt. Márc. 2 8:03 írta:Csinálj egy raid mirror tömbös és kész az a legbiztonságosabb.

A multkor valamilyen progi amikor futott a gépemen és bedugtam a pendrive-omat az rögtön szinkronizálni akarta engem meg dühített, de nem tudom, hogy mi volt.

A doksiaimat egyébként én is két vinyón tárolom.
Csakhogy a raid mirror az egész vinyót tükrözi, annyit meg nem akarok.
Sőt az egyik vinyó 160 a másik 80G-s, és tükörként csak 80G látszana, a másik 80-at elveszetném. Kész ráfizetés :(

Szóval nyitnék egy könyvtárat az egyik vinyón, amibe az pakolnám, amit a másikra is elmentene, szóval a fontos adatokat...
Szia!

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 csüt. márc. 02 10:21

KZ @ Csüt. Márc. 02, 2006 9:09 am írta:Csakhogy a raid mirror az egész vinyót tükrözi, annyit meg nem akarok.
Sőt az egyik vinyó 160 a másik 80G-s, és tükörként csak 80G látszana, a másik 80-at elveszetném. Kész ráfizetés :(

Szóval nyitnék egy könyvtárat az egyik vinyón, amibe az pakolnám, amit a másikra is elmentene, szóval a fontos adatokat...
Vegyél fillérekért mégegy 80-as vinyót és akkor raid 5. :)

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 hétf. feb. 26 21:02

KZ @ Szer. Márc. 1 19:25 írta:1ébként tuti van ilyen kész program, csak meg kéne találnom :)

no végülis megtaláltam a progit amit kerestem és ami full király: SyncBackSE
http://www.2brightsparks.com/syncback/sbse.html

Mivel tökéletes crack nem volt hozzá már jó ideje, ezért kénytelen voltam megvenni :)

most már a laptop-on lévő adatot is biztonságban tudom, ugyanis időnként összeszikronizálom a raid tükrös asztali géppel (ami szinte már csak játékokkor megy, meg a szinkronizáláskor :))
Szia!

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2007 kedd feb. 27 12:21

KZ @ Hétf. Feb. 26, 2007 9:02 pm írta:no végülis megtaláltam a progit amit kerestem és ami full király: SyncBackSE
http://www.2brightsparks.com/syncback/sbse.html

Mivel tökéletes crack nem volt hozzá már jó ideje, ezért kénytelen voltam megvenni :)

most már a laptop-on lévő adatot is biztonságban tudom, ugyanis időnként összeszikronizálom a raid tükrös asztali géppel (ami szinte már csak játékokkor megy, meg a szinkronizáláskor :))
Egész pontosan, hogyan működik ez a progi?

Asszonnyal nem vesztek össze, hogy most ő akar a notinál ülni te meg menj odébb? Filmet is a kiskütyüről nézel?

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 kedd feb. 27 12:27

sebgutkopf @ Kedd. Feb. 27 12:21 írta:Egész pontosan, hogyan működik ez a progi?

Asszonnyal nem vesztek össze, hogy most ő akar a notinál ülni te meg menj odébb? Filmet is a kiskütyüről nézel?
szerencsére asszony nem internetbuzi, max az iwiw-et és az emailt nézi meg, de azt is a nagygépen ha látja, hogy én a notit nyomom.

film változó: a nagygép macerásabb, mert erősítőt is be kell lőni, meg kinyomni tv-re, mert asszony ott szereti nem a monitoron, pedig az se kicsi...
aztán ha elég hangos a film a notin, akkor ott nézem/nézzük, mert 1xűbb.

amúgy pont tegnap akartam nézni a lost-ot a nagygépen, erre valamiért szaggatott pedig nem egy lassú gép :), és codec-et is azt nyomtam fel, amit a notira.

ennyit a családi életről :D

a progi: összeszinronizál dolgokat két gép között. sőt lehet a másik gép egy ftp szerver is pl.
és ami a lényeg, hogy ez TÉNYLEG szikronizál és nem csak a fileok dátumát nézi, hanem hash értéket is számít és ez alapján biztosabban meg tudja állapítani, hogy melyik file változott.
backupolni is tud, és rengeteg beállítási lehetősége van, időzíteni is lehet. magyarul is tud.
érdemes kipróbálni: 30 napig ingyé van.
Szia!

Pityu667
Vendég

Usenext account

Hozzászólás Szerző: Pityu667 » 2007 pén. dec. 07 15:58

Valaki tudna nekem adni egy UseNext account-tot légyszi?

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 vas. jan. 27 17:14

Sziasztok!

Van nekem egy eredeti koncert DVD-m, amelyről a hanganyagot ki szeretném szedni mp3-ba. Annyit tudok, hogy a DVD-éken az audio és a video file-ok külön könyvtárban vannak. Ha valaki tud nekem segíteni, akkor nagyon köszönöm!
Üdv.

Lámer Rally Team

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 szomb. feb. 02 10:15

Sziasztok!

Ez szerintem tényleg nagyon nevetséges!
http://www.gamestar.hu/harom-mulva-lesz ... itjak.html :D :D :D :D :D :D :D :D
Üdv.

Lámer Rally Team

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 pén. feb. 08 20:19

Valaki ért egy kicsit az operációs rendszerekhez, és a formázáshoz az legyen szives felvenni MSN en (andrasko.istvan@gmail.com)...KOmoly problémába ütköztem..

Istvan Major
RBR Fan
Kapcsolat:

Benyeltem 1 vírust....

Hozzászólás Szerző: Istvan Major » 2008 szer. ápr. 30 12:36

Szisztok!

Ezt a topikot találtam legalkalmasabbnak,hogy leírjam kínomat!:D

Segítségeteket kérném,mert nem boldogulok sehogysem egy Adware.Virtumonde nevű vírussal.NOD32 van a gépemen,ami jelzett,hogy gáz van, a következő hibaüzenettel:

Fájl: C:\Windows\system32\qoMfgEWM.dll

Vírus: WIN32/Adware.Virtumonde alkalmazás

Megjegyzés: A fájl törölhető.Csak akkor törölje,ha készített biztonsági másolatot az adatairól.A riasztást kiváltó alkalmazás (művelet: fájl hozzáférés): C:\WINDOWS\Exploler.EXE.

A NOD nem tud semmit csinálni vele,ráküldtem még a Spybot - Search & Destroy nevű progit is de semmi!Valaki tudna segíteni,hogyan tudnék megszabadulni ettől a vírustól?
Köszee elöre is!!!Örök hála!!!
MSN-en is leszek ha ott egyszerübb elmagyarázni....

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Re: Benyeltem 1 vírust....

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 szer. ápr. 30 18:52

Istvan Major @ 2008 Szer. Ápr. 30 13:36 írta:Szisztok!

Ezt a topikot találtam legalkalmasabbnak,hogy leírjam kínomat!:D

Segítségeteket kérném,mert nem boldogulok sehogysem egy Adware.Virtumonde nevű vírussal.NOD32 van a gépemen,ami jelzett,hogy gáz van, a következő hibaüzenettel:

Fájl: C:\Windows\system32\qoMfgEWM.dll

Vírus: WIN32/Adware.Virtumonde alkalmazás

Megjegyzés: A fájl törölhető.Csak akkor törölje,ha készített biztonsági másolatot az adatairól.A riasztást kiváltó alkalmazás (művelet: fájl hozzáférés): C:\WINDOWS\Exploler.EXE.

A NOD nem tud semmit csinálni vele,ráküldtem még a Spybot - Search & Destroy nevű progit is de semmi!Valaki tudna segíteni,hogyan tudnék megszabadulni ettől a vírustól?
Köszee elöre is!!!Örök hála!!!
MSN-en is leszek ha ott egyszerübb elmagyarázni....
Hello!

Hát én két dolgot tennék. Mivel nem tudom, hogy mekkora a vinyód, de azért leírom: DVD-RW-re vagy másik vinyóra egy gyors adatmentés, majd a Windows XP (gonolom azt használsz) újra telepítése. Gondolom nem kell azt magyaráznom, hogy ha a Windows-t telepítesz, akkor az UTP-kábelt ki kell húzni!-ezt egy jó tanácsként mondom (még az öcsém mondta el ezt nekem. :)).

A másik, hogy én a Grisoft-tól az AVG-FREE-t használom, amivel nagyon megvagyok vele elégedvem: ingyenes, minden nap van frissítés és minden vírust megfog, alap funkcióként: minden nap ellenőrzi az egész gépet-abban az intervallumban csinálja ezt, amerre Te be állítod neki, ezenkívül vagy Te update-teled, vagy magától végzi el a friossítést.

Itt megtalálod: http://free.grisoft.com/

Remélem tudtam segíteni. Persze kérdezzél meg mást is!!!
Üdv.

Lámer Rally Team

Cunami
Vendég

Hozzászólás Szerző: Cunami » 2008 pén. máj. 02 19:55

Sziasztok. Segítsetek lefagy a játék 5-6 perc múltán.

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2008 kedd júl. 01 12:51

Na volna egy kérdésem.

Miben különbözik a rendes Vista-tól a Windows TinyVista eXPerience?

Mert leszedtem egy ilyet és ki akarom próbálni egy 1,8-as AMD-n, de ha nagyon gagyi, buherált kaki verzió akkor nem rakom fel.

Rendes Vistát meg nem rakok egy ilyen kicsi gépre mert összeszakad alatta :Đ
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

Molnar Mihaly
Vendég

Hozzászólás Szerző: Molnar Mihaly » 2010 pén. ápr. 30 16:53

Napot!

A kérdésem az lenne, mivel tudok replay-eket, nem játékon belül visszanézni?

Van valami tuti konvertáló program?

Előre is koszi!

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2010 szer. dec. 22 19:00

Tud valaki használható és jó cpu hőmérséklet néző programot? Vagy ismeri valaki a speedfan nevűt?
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 szer. dec. 22 22:41

Én évek óta a Speedfan-t használom, gondom sose volt vele. Egyszer kell jól beállítani és nincs gond vele :)
Meg a GPU-t is figyeli ;)
kikiny írta:Tud valaki használható és jó cpu hőmérséklet néző programot? Vagy ismeri valaki a speedfan nevűt?
Kép
Kép

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2010 szer. dec. 22 22:50

Code_79 írta:Én évek óta a Speedfan-t használom, gondom sose volt vele. Egyszer kell jól beállítani és nincs gond vele :)
kikiny írta:Tud valaki használható és jó cpu hőmérséklet néző programot? Vagy ismeri valaki a speedfan nevűt?
aha. és hogy állitod be jól? :confused2:
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 szer. dec. 22 22:54

Holnap csinálok pár screenshotot, mit hova állíts ;)
kikiny írta:
Code_79 írta:Én évek óta a Speedfan-t használom, gondom sose volt vele. Egyszer kell jól beállítani és nincs gond vele :)
aha. és hogy állitod be jól? :confused2:
Kép
Kép

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2010 szer. dec. 22 23:07

[quote="Code_79"][/quote]
alapban a temp3 magas nagyon az mi lehet?
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 csüt. dec. 23 00:15

Alaplaptól függő dolog. Még mindíg vannak hibái a proginak, szerintem az érzékelőknél nem tudja eldönteni mit melyik módón mérjen.
Egyik nálam pl. -30 és +90 között szokott ugrálni.
Az Everest érzékelői alapján szoktam összehasonlítani a Speedfan-t, hogy azt be lehessen rendesen állítani, mi-minek a hőfoka.
kikiny írta: alapban a temp3 magas nagyon az mi lehet?
Kép
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 csüt. dec. 23 09:05

1. Az Options fülön ezek legyenek beállítva:
Kép

2. Az Everest érzékelő moduljával hasonlítsd össze a Speedfan értékeit és a Temp feliratokra 2x lassan egymás után kattintva nevezd át őket, hogy tudd melyik micsoda.
Everest Portable letöltés
Kép

3. A CPU hőmérséklet beállításainál alul jelöld be a "Show in tray" opciót, így a jobb alsó sarokban annak a hőmérséklete lesz látható, ha az egeret fölé viszed látható a többi adat.
Kép

Sok sikert ;)
Kép
Kép

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2010 csüt. dec. 23 17:38

köszi, megpróbálom majd
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2010 szer. dec. 29 22:39

Üdv Kedves Fórumozók!

Először is Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

Rég jártam a fórumon ami sajnos az időhiány szülötte! Gondoltam egy nagyot és feltelepítettem ismét a Ricsit.....Viszont gondom akadt és ebben kérném segítségeteket!

Mióta nem játszottam vettem egy komolyabb gépet és mellé gyári windows 7 oprendszert ami 64 bites (bár ez nemtom mennyire érdekes)....A játék indítása után viszont a következőket tapasztaltam! Lezajlik az intro video majd ugye a menükép kellene hogy megjelenjen de nem teszi! Kép nincs csak hang és vezérlés is tehát hallom hogy lépkedem a menüben......Próbáltam rengetegszer ujratelepíteni videóbeállításokon variálni de semmi.....Kérlek benneteket ha valaki sejti mi lehet a baj írjon! Köszönöm előre is!
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 csüt. dec. 30 09:02

Iko írta:Üdv Kedves Fórumozók!

Először is Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

Rég jártam a fórumon ami sajnos az időhiány szülötte! Gondoltam egy nagyot és feltelepítettem ismét a Ricsit.....Viszont gondom akadt és ebben kérném segítségeteket!

Mióta nem játszottam vettem egy komolyabb gépet és mellé gyári windows 7 oprendszert ami 64 bites (bár ez nemtom mennyire érdekes)....A játék indítása után viszont a következőket tapasztaltam! Lezajlik az intro video majd ugye a menükép kellene hogy megjelenjen de nem teszi! Kép nincs csak hang és vezérlés is tehát hallom hogy lépkedem a menüben......Próbáltam rengetegszer ujratelepíteni videóbeállításokon variálni de semmi.....Kérlek benneteket ha valaki sejti mi lehet a baj írjon! Köszönöm előre is!
Esetleg futtasd rendszergazdaként XP módba.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2011 hétf. jan. 03 20:17

Egy kérdésem lenne.Melyik a jobb? Explorer vs Mozilla?Tudom,embere válogatja,de mégis.Melyik miben jobb vagy nem a másiknál? :think:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2011 hétf. jan. 03 20:19

astrati írta:Egy kérdésem lenne.Melyik a jobb? Explorer vs Mozilla?Tudom,embere válogatja,de mégis.Melyik miben jobb vagy nem a másiknál? :think:
én már Chrome-ot használok egy ideje, nekem ez jön be :)

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2011 hétf. jan. 03 20:44

Major Csabi írta:
astrati írta:Egy kérdésem lenne.Melyik a jobb? Explorer vs Mozilla?Tudom,embere válogatja,de mégis.Melyik miben jobb vagy nem a másiknál? :think:
Buta vagy :)
Kép

új email címem:

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2011 hétf. jan. 03 20:51

Toth Laci írta:
Major Csabi írta:
Buta vagy :)
Ne ezt mond.Ezt nem ismerem. :D Hanem,hogy szerinted melyik a jobb? ;)
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2011 hétf. jan. 03 20:57

Firefox.
Kép

új email címem:

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2011 hétf. jan. 03 20:59

:up:
Toth Laci írta:Firefox.
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2011 hétf. jan. 03 21:48

Chrome-ra szavaznák én is semmi extra csak egy böngésző és nagyon gyors.
Firefox rengeteg kiegészités van hozzá ha többnyire értelmetlenek (számomra) sokára indul el de utána használható
Explorer ha valami nem müködik az elöző kettőben akkor ezzel menni fog ezt leszámitva nem a barátom

Mozilla anyacég és már Firefox a böngésző neve mozilla néven őskövület fut
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2011 kedd jan. 04 11:39

Nekem is Chrome jön be jobban. Számomra sokkal használhatóbb, átláthatóbb, letisztultabb mint a Firefox. De természetesen az is használható :)
Az expolrert meg szerintem már csak elvből nem használja senki (illetve kevesen), de az új verziói már szerintem annak is elég szépen felfejlődtek a többiek szintjére :)

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 kedd jan. 04 14:35

Én valami olyasmit hallottam a Chromról, hogy sokmindent eltárol a felhasználó tudta nélkül!

Ti erről mit tudtok?
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2011 kedd jan. 04 15:51

Le kell szedni hozzá a Click&Clean bővítményt, azzal be tudod állítani, hogy a böngésző leállításakor melyik személyes adataidat törölje ;)
Én még használom az Xmarks bővítményt is, abban el tudom menteni, folyamatosan frissíteni a könyvjelzőimet, oldalakhoz tartozó jelszavaimat is.
Targo írta:Én valami olyasmit hallottam a Chromról, hogy sokmindent eltárol a felhasználó tudta nélkül!

Ti erről mit tudtok?
Kép
Kép

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 kedd jan. 04 16:04

Code_79 írta:Le kell szedni hozzá a Click&Clean bővítményt, azzal be tudod állítani, hogy a böngésző leállításakor melyik személyes adataidat törölje ;)
Én még használom az Xmarks bővítményt is, abban el tudom menteni, folyamatosan frissíteni a könyvjelzőimet, oldalakhoz tartozó jelszavaimat is.
Targo írta:Én valami olyasmit hallottam a Chromról, hogy sokmindent eltárol a felhasználó tudta nélkül!

Ti erről mit tudtok?

Akkor már megoldották ezt a problémát!Én nem mertem használni, mert igy is kemény feladat megőrizni a névtelenséget, amit tudjuk, hogy csak önámítás, aki meg akar tudni valamit rólunk megteszi!
Bár én pofázok, aki a levelezéseimet a Gémélen keresztül intézem, és ott köztudott, hogy hiába törlöd a postafiókod neki attól az még megvan és ez a szar! A Chrome is az ő kreálmányuk! És az a baj, hogy most nem feltétlenűl a jelszavakra gondolok, hanem a többi tartalom ami mögötte van! Azt is megnyitja a Crhome és lehet hogy azt is eltárolja! Azért egy elektronikus számlánál elég szar ügy, ha azt fényképezi és tárolja!!!
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2011 kedd jan. 04 16:38

Code_79 írta:Le kell szedni hozzá a Click&Clean bővítményt, azzal be tudod állítani, hogy a böngésző leállításakor melyik személyes adataidat törölje ;)

Ti erről mit tudtok?
És akkor itt is bővítmény bővítmény hátán... akkor miről is beszélünk?

A chrome akkor is kiforratlan..biztonságtalan.. attól h vkinek tetszik, nem feltétlen jó.. de kinek a pap, kinek a papné.. :)
Kép

új email címem:

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2011 kedd jan. 04 17:02

Firefox és IE is ugyanúgy tárolja az adataid, ha nem állítod be rendesen, ott is van plugin dögivel, ugyanúgy rendszeresen frissítik, mert van annak is hibája bőven...
Én mindhárom böngészőt használom, hol ezt, hol azt, mindegyikben van valami jó, de a sebességét tekintve a Chrome-ot a legtöbbet. Ezeket is "portable" formátumban, így könyebben átteszem másik gépre, oprendszerre, így nálam van a "pap lánya" is d3
Toth Laci írta:

Ti erről mit tudtok?
És akkor itt is bővítmény bővítmény hátán... akkor miről is beszélünk?

A chrome akkor is kiforratlan..biztonságtalan.. attól h vkinek tetszik, nem feltétlen jó.. de kinek a pap, kinek a papné.. :)
Kép
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 csüt. máj. 19 06:04

Valaki használ 5.08-as drivert a kormányhoz, vagy esetleg újabbat?
Ha igen van valami vélemény róla.

Köszönöm.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2011 hétf. máj. 30 17:16

rallyfenegyerek írta:Valaki használ 5.08-as drivert a kormányhoz, vagy esetleg újabbat?

Köszönöm.

Hali én 5.10-et használok semmi rosszat nem tapasztaltam vele kapcsolatban, g27-hez használom. ;)
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 szer. júl. 13 18:49

Tusy írta:
rallyfenegyerek írta:Valaki használ 5.08-as drivert a kormányhoz, vagy esetleg újabbat?

Köszönöm.

Hali én 5.10-et használok semmi rosszat nem tapasztaltam vele kapcsolatban, g27-hez használom. ;)
És miben másabb mint az előző verziók?
pl. 5.01-es
HELL DIGITAL RALLY TEAM

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2011 szomb. dec. 03 14:30

Hali, néznék neten filmeket, de nem birok, feltettem a legujabb divx web playert, de még mindig azt irja hogy kell neki. Ötlet?
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2011 szomb. dec. 03 18:11

megoldottam
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Válasz küldése