Nem indul el a practice, sem az online rally sem

Oprendszerek, driverek, segédprogramok, stb...

Moderátor: Moderátor

Lezárt
vetpenpoco
Vendég

Nem indul el a practice, sem az online rally sem

Hozzászólás Szerző: vetpenpoco » 2011 csüt. ápr. 07 23:14

Hello
Tudna nekem valaki segíteni?
Feltelepítettem mindent, pach 1-2, az új pályákat, a rally sim funs plugint, és mikor belépek a pluiginsba a játékon belül,kiválasztom az online,vagy a practice módot belépek ott választok autót vagy pályát, enter a start steag-nél, elkezd tölteni egy pillanatra 1-2 mp, majd visszadob a kiválasztott menübe.
Eddig működött a gépemen az online játék semmi baj nem volt vele,újra telepítteterm a windowst is hogy hátha megjavul,de nincs változás.
Segítsen valaki légyszíves hogy mi a teendő ilyenkor,mert nagyon szeretnék újra játékba állni
Köszi előre is a segítséget

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Re: Nem indul el a practice, sem az online rally sem

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2011 pén. ápr. 08 11:59

vetpenpoco írta:Hello
Tudna nekem valaki segíteni?
Feltelepítettem mindent, pach 1-2, az új pályákat, a rally sim funs plugint, és mikor belépek a pluiginsba a játékon belül,kiválasztom az online,vagy a practice módot belépek ott választok autót vagy pályát, enter a start steag-nél, elkezd tölteni egy pillanatra 1-2 mp, majd visszadob a kiválasztott menübe.
Eddig működött a gépemen az online játék semmi baj nem volt vele,újra telepítteterm a windowst is hogy hátha megjavul,de nincs változás.
Segítsen valaki légyszíves hogy mi a teendő ilyenkor,mert nagyon szeretnék újra játékba állni
Köszi előre is a segítséget
Szia
Nem véletlenül lett lezárva a másik topic ahol ugyan ezt a kérdést feszegetted
a fórumon meg van rá a megfelelő topic légy szíves itt tedd fel kérdéseidet

viewtopic.php?f=19&t=571
Kép

Lezárt