Lámer Rally Team II

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Re: Lámer Rally Team II

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 17:27

Andrasko Istvan írta::omg: :omg: :omg: :omg: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio:

most komolyan nem érted? :think: :think: sztemmár csak szivatsz minket....
Azt hiszem telejsen értem. De akkor is csak az R" a nekem való, hiszen a tavalyi OB-n is csak EGY FUTAMON ÉRTEM BE!!! Akkor minek menjek R1ben??? Jó lesz nekem az N4: Subaru Impreza N11 ;)
Üdv.

Lámer Rally Team

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 pén. okt. 23 17:28

Lámer Zoltán írta:
CsomaAlex írta:100

lassú vagy, mint a fociban d3 :P :P :P
áhhhh ott nem :cool2:
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. okt. 23 17:28

NyilasM írta:
Bóta Róbert írta:
NyilasM írta:akkor olvasd végig a másik topicot is...csak hogy ne legyen már annyira kibaszott igazatok :D :D
akkor mégis az lesz...? :confused2:
:D :D
:D ;)

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:29

Fekete Kristof írta:
Andrasko Istvan írta::omg: :omg: :omg: :omg: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio:

Azt hiszem telejsen értem. De akkor is csak az R" a nekem való, hiszen a tavalyi OB-n is csak EGY FUTAMON ÉRTEM BE!!! Akkor minek menjek R1ben??? Jó lesz nekem az N4: Subaru Impreza N11 ;)

:banana(: :banana(: :banana(:

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 pén. okt. 23 17:30

Fekete Kristof írta:

...senki nem minősít vissza senkit....még magadot sem.... ugyhogy R1 ;) :D :D
..tényleg nem sokan akarják megérteni ennek a lényegét :confused2: :D
HFRT Team

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 pén. okt. 23 17:31

Fekete Kristof írta:

Akkor én azt hiszem, hogy mégsem érted teljesen...5000<9504....9504>5000 vágod? És akinek van 5000 kilómétere, az NEM MEHET R2-ben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 17:32

Kriston Bodnar David írta:
Fekete Kristof írta:Hát én már teljesen összezavarodtam!! Nem idegesíteni akarlak TITEKET, Főleg ZOLIT, meg Bóta Robit!! Azt hiszem most megnézek pár Dr Ház részt az 5. évadból :D, majd elszívok pár szál szopiánecigarettát :D azztán újból elkezdem előröl ezt az egészet olvasni és utána majd felteszem a sok, számotokra idióta kérdéseimet, mert sok mindent nem értek.

Na akkor sziasztok!!! :hello2:

Majd jelentkezem.

REMÉLEM EZ AZ LRT 2 TOPIC 100. OLDALÁN LESZ MÁR!!! :D :D d3
a lényeg a lényeg....mivel te már indultál az OB-n (régi gyerek vagy)
Igy nem indulhatsz csak az R1-ben!Értem?? :think: :think:
Értem én. De ha én R2ben akarok menni?? mert szart sem érek a 9500 valamennyi km-mel?? mert ez az igazság. Az R2ben legalább lenne siker élményem. ;)
Üdv.

Lámer Rally Team

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 pén. okt. 23 17:33

Aztabasszameg...csak 2percre mentem ki megnézni a kazánt erre megvan a 100.oldal....bazz Zoli :( :( :D :D
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:34

0 =< R2 < 5000

:typeing: :idea:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:36

Fekete Kristof írta:
Fekete Kristof írta:Hát én már teljesen összezavarodtam!! Nem idegesíteni akarlak TITEKET, Főleg ZOLIT, meg Bóta Robit!! Azt hiszem most megnézek pár Dr Ház részt az 5. évadból :D, majd elszívok pár szál szopiánecigarettát :D azztán újból elkezdem előröl ezt az egészet olvasni és utána majd felteszem a sok, számotokra idióta kérdéseimet, mert sok mindent nem értek.

Na akkor sziasztok!!! :hello2:

Majd jelentkezem.

REMÉLEM EZ AZ LRT 2 TOPIC 100. OLDALÁN LESZ MÁR!!! :D :D d3
a lényeg a lényeg....mivel te már indultál az OB-n (régi gyerek vagy)
Igy nem indulhatsz csak az R1-ben!Értem?? :think: :think:
Értem én. De ha én R2ben akarok menni?? mert szart sem érek a 9500 valamennyi km-mel?? mert ez az igazság. Az R2ben legalább lenne siker élményem. ;)
Valahol húzni kellett egy határvonalat az R2 és R1 között....az R2 másoknak lett létrehozva! Nekem majd Martin csinál egy vizes murva set-et a Subi06-ra, vagy valamelyik másik kategóriára, menni fog az ;)

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2009 pén. okt. 23 17:38

Én is így vagyok vele, de majd jól lenyomjuk az UFÓ-kat, ha kikötjük a fékpedált :fear: :nevet2:
Fekete Kristof írta:Értem én. De ha én R2ben akarok menni?? mert szart sem érek a 9500 valamennyi km-mel?? mert ez az igazság. Az R2ben legalább lenne siker élményem. ;)
Kép
Kép

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 pén. okt. 23 17:39

Lámer Zoltán írta:0 =< R2 < 5000

Micsoda? 0>=<-Re<5000>5269... :think: :think: :think: :D
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:40

Code_79 írta:Én is így vagyok vele, de majd jól lenyomjuk az UFÓ-kat, ha kikötjük a fékpedált :fear: :nevet2:
Fekete Kristof írta:Értem én. De ha én R2ben akarok menni?? mert szart sem érek a 9500 valamennyi km-mel?? mert ez az igazság. Az R2ben legalább lenne siker élményem. ;)

Igaz, hogy nem Te, de délelőtt nem abból (is) volt össznépi felháborodás, hogy az R2 az a számkivetettek osztálya lesz? :D :D :fear:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:41

Lámer Zoltán írta:0 =< R2 < 5000

Micsoda? 0>=<-Re<5000>5269... :think: :think: :think: :D
te is jóféle anyagot szereztél mára is....ahogy látom :smoker:

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2009 pén. okt. 23 17:43

De csak azért, mert ott még nem volt szó a km határról. De már tiszta a dolog ;)
Ha már az első infómorzsában ott van, akkor most 50 hsz-el kevesebb lenne :)
Amúgyis a következő kincsesen 1. osztályban megyek, ha már 2.-osztályt megnyertem és gyorsultam pályánként jópár másodpercet :P :fear2: :tooth:
Lámer Zoltán írta:
Code_79 írta:Én is így vagyok vele, de majd jól lenyomjuk az UFÓ-kat, ha kikötjük a fékpedált :fear: :nevet2:

Igaz, hogy nem Te, de délelőtt nem abból (is) volt össznépi felháborodás, hogy az R2 az a számkivetettek osztálya lesz? :D :D :fear:
Kép
Kép

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 17:48

NyilasM írta:
Fekete Kristof írta:

...senki nem minősít vissza senkit....még magadot sem.... ugyhogy R1 ;) :D :D
..tényleg nem sokan akarják megérteni ennek a lényegét :confused2: :D
Figyu Misi Bá' (remélem nem sértődsz meg! :D ha így hívlak így a fórumon.) Láttam párszor, hogy pl. Te meg más profi hogy mentek a pályákon akár WRC vagy WRCC vagy A8. Hiába gyakorlok, valamennyit fejlődtem, de nem sokat. a másik dolog, hogy azt ne felejtsük el, hogy egy OB-n egy fordulón nem olyanok lesznek a pályák: út felület: NEW, száraz időjárás, 3 pályánként gumi és setup csere. Hanem szerintem: normal/damp út felület, eső. És akár mennyire szégyen, de ezeken nagyon szar vagyok, igaz az elöbbin is, nem csak az utóbbin. És ez nem saját magam lehordása, hanem ez tény. Figyu: ha mondjuk én azt mondanám magamról, hogy én vagyok a fasza gyerek, mert van már 9500 km-em és én csak is az R1ben akarok menni... Akkor én egy nagy képű faszkalap lennék. De mivel tudom a képességeimet és a tehetségemet, ezért mondom, hogy az R2ben lenne a helyem. Hogy megértsed, hogy mit akarok mondani. Az iskolában is vannak különböző képességű emberek: valaki egyetemre megy tanulni és orvos lesz belőle, valaki meg középiskolai végzettséggel szakmát tanul, valaki meg a 8 általánossal segéd munkás vagy mit tudom én micsoda lesz. Remélem érted, hogy mit akarok mondani. Csak én szembe merek nézni a magam képességeivel és tudom, hogy soha sem leszek nagy RBR-es. Viszont felfedeztem, igazából azt, amit még anno Bóta Robi mondott nekem egyszer msn-en, hogy nemcsak G25tel lehet menni jó időket és fejlődni, hanem kisebb teljesítményű kormánnyal is. Épp ebben a stádiumban vagyok.

Bocsi ha túl sokat pofáztam, csak ez kikivánkozott belőlem.
Üdv.

Lámer Rally Team

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 17:50

Kriston Bodnar David írta:Aztabasszameg...csak 2percre mentem ki megnézni a kazánt erre megvan a 100.oldal....bazz Zoli :( :( :D :D
:D d3 :nevet2:
Üdv.

Lámer Rally Team

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 pén. okt. 23 17:53

Ha ez így összejönne, pont akkor jönne létre az úgynevezett "nagyok játszótere" alakulna ki.....amit délelőtt is mondtak. Akkor kik maradnának R1ben? Kell küzdened, és akkor lesznek célba érések, és pontok. Ha mindenki átmenne R2-be...akkor az lenne a baj....délelőtt még szégyenként kezelték az R2-t.....most meg már nem is az? ;)

Igenis az R2 az újaknak, vagy a nagyon tapasztalatlanoknak való, és nekik lett létrehozva. A kincses Kupán mindenki ott megy ahol szeretne, de ez nem az. Kristóf! Ha a WRC-vel nem megy annyira a céla érés, akkor egy kisebb kategóriát is megnézhetnél! ;) ;) Azzal hátha-hátha

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 18:03

Lámer Zoltán írta:
Fekete Kristof írta:

:banana(: :banana(: :banana(:
Figyu Zoli!! Ne akard magadat velem összehasonlítani! Pl. Te meg Blitzer Martin, meg Alex, meg BUBI meg a többi UFÓ olyan időket autóztók, hogy csak lesek, hogy mi a f/sz van??? JAAA meg elvagyok csúszva mint az állat!! és most ne úgy értsd!!! :D d3 Elmagyarázom. Pl. Cote D'Arbroze WRC idő, ami már nagyon jó: 02:26:xxx (de lehet, hogy már ez alap idő). de előtte egy nagyon jó idő volt 02:32:xxx, akkor én menetem subi06wrcvel 02:45-öt vagy 02:50-et vagy 03:10-et. Aztán el telt egy kis idő és lementem 02:40re, úgy örültem, mint a majom a farkincájának, de akkor ti már 02:30 körül voltatok. aztán nem adtam fel és lementem 02:37:36-ra, ekkor nem hittem a szememnek, hogy ennyit tudtam menni, aztán nagyon hosszú ideig nem is tudtam megismételni. Akkor jött a Blitzer Martin, Te, Bubi, alex skype partyk, amik nagyon jók :D d3 kaptam setupot, Martin csinálta, nagyon hálás is vagyok érte, azóta élvezem az egész RBr-t :respect: :respect: , főleg az aszfaltot, de amire stabilan megyek 02:36 körüli időket, addigra Ti már 02:26 körül jártok, és így van ez minden pályán/val is!!!

Nem akartalak kiakasztani. ;)
Üdv.

Lámer Rally Team

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 18:08

Lámer Zoltán írta:Ha ez így összejönne, pont akkor jönne létre az úgynevezett "nagyok játszótere" alakulna ki.....amit délelőtt is mondtak. Akkor kik maradnának R1ben? Kell küzdened, és akkor lesznek célba érések, és pontok. Ha mindenki átmenne R2-be...akkor az lenne a baj....délelőtt még szégyenként kezelték az R2-t.....most meg már nem is az? ;)

Igenis az R2 az újaknak, vagy a nagyon tapasztalatlanoknak való, és nekik lett létrehozva. A kincses Kupán mindenki ott megy ahol szeretne, de ez nem az. Kristóf! Ha a WRC-vel nem megy annyira a céla érés, akkor egy kisebb kategóriát is megnézhetnél! ;) ;) Azzal hátha-hátha
Zoli! Épp ez az, hogy ez most teljesen hihetetlennek tűnik!!! De úgy érzem, hogy a legstabilabb vagyok egyetlen egy autóval minden talaj típuson: SUBARU IMPREZA WRC 2006. De ha ezzel indulnék el, akkor beérnék esetleg a célba 1560. helyen. Az LRT csapatot meg gyengíteném. :( azt meg nem akarom. akkor meg légyszíves adjál tanácsot, hogy mivel indúljak el. Illetve a Többiektől is várom a tanácsokat!!! Köszi előre is. :think: :think: ;)
Üdv.

Lámer Rally Team

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2009 pén. okt. 23 18:09

Na ne nyünnyögj mert magam alá piszkítok! :omg:
Én k.b. 1 éve hagytam abba az rbr-t és amikor leléptem a vert mezőny végén kullogtál mint újonc. :rally:
Most, hogy leporoltam a rallys jogsimat és elkezdtem újra (módjával) csapatgatni épp az szúrt szemet, hogy mekkorát fejlődtél azóta. Simán az UFÓ-k utáni élmezőnyt riogatod....na nehogy már azR2-ben akard alázni a friss pilótákat!!! :box2:
Nem félre érteni..... :smoker: :respect:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sanya 2009 pén. okt. 23 18:10-kor.

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 pén. okt. 23 18:09

Fekete Kristof írta:
Lámer Zoltán írta:Ha ez így összejönne, pont akkor jönne létre az úgynevezett "nagyok játszótere" alakulna ki.....amit délelőtt is mondtak. Akkor kik maradnának R1ben? Kell küzdened, és akkor lesznek célba érések, és pontok. Ha mindenki átmenne R2-be...akkor az lenne a baj....délelőtt még szégyenként kezelték az R2-t.....most meg már nem is az? ;)

Zoli! Épp ez az, hogy ez most teljesen hihetetlennek tűnik!!! De úgy érzem, hogy a legstabilabb vagyok egyetlen egy autóval minden talaj típuson: SUBARU IMPREZA WRC 2006. De ha ezzel indulnék el, akkor beérnék esetleg a célba 1560. helyen. Az LRT csapatot meg gyengíteném. :( azt meg nem akarom. akkor meg légyszíves adjál tanácsot, hogy mivel indúljak el. Illetve a Többiektől is várom a tanácsokat!!! Köszi előre is. :think: :think: ;)
A8 vagy n4
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2009 pén. okt. 23 18:10

Miért nem mész a 2003-assal? Azért van kategóriapont és a 2006-os setupjaival is kompatibilis...és csatázhatnánk egymással d3
Fekete Kristof írta:Zoli! Épp ez az, hogy ez most teljesen hihetetlennek tűnik!!! De úgy érzem, hogy a legstabilabb vagyok egyetlen egy autóval minden talaj típuson: SUBARU IMPREZA WRC 2006. De ha ezzel indulnék el, akkor beérnék esetleg a célba 1560. helyen. Az LRT csapatot meg gyengíteném. :( azt meg nem akarom. akkor meg légyszíves adjál tanácsot, hogy mivel indúljak el. Illetve a Többiektől is várom a tanácsokat!!! Köszi előre is. :think: :think: ;)
Kép
Kép

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 18:11

Ja, most nagyon köpönyeg forgató lettem több hsz-szel is, hiszen én is negatívan reagáltam az R2-re, de így utólag beláttam, hogy hol lenne a helyem. ;)
Üdv.

Lámer Rally Team

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2009 pén. okt. 23 18:14

Pontosan erről beszélek, amit írtál, hogy nem akarok R2-ben menni, pont az általad írt okok miatt is ;)
Gyorsultam és erősebb verdára is váltottam, akkor már kihasználnám, persze az UFÓ-k messze vannak, de a pedálkikötéssel (vagy új kormánnyal) talán ez is orvosolható, mert sajna roncs a fékpedál potija ezért befog néha, ha rá se lépek :confused2:
Balogh Sandor írta:
Na ne nyünnyögj mert magam alá piszkítok! :omg:
Én k.b. 1 éve hagytam abba az rbr-t és amikor leléptem a vert mezőny végén kullogtál mint újonc. :rally:
Most, hogy leporoltam a rallys jogsimat és elkezdtem újra (módjával) csapatgatni épp az szúrt szemet, hogy mekkorát fejlődtél azóta. Simán az UFÓ-k utáni élmezőnyt riogatod....na nehogy már azR2-ben akard alázni a friss pilótákat!!! :box2:
Nem félre érteni..... :smoker: :respect:
Kép
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 pén. okt. 23 18:16

Fekete Kristof írta:
Figyu Misi Bá' (remélem nem sértődsz meg! :D ha így hívlak így a fórumon.) ......

Bocsi ha túl sokat pofáztam, csak ez kikivánkozott belőlem.
Ezt is megértem,de az a helyzet hogy ezt a R2-es dolgot ill. a licenszeket tényleg a dupla regek miatt találtuk ki elsősorban ill. a ténylegesen ujdonsült versenyzőknek.... nem tudom...mivel még nincs+ a véglegesítés lehetnek még változások ezen a téren...bár ez ujbóli vitákhoz,kiskapukhoz vezethetnek....
HFRT Team

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2009 pén. okt. 23 18:16

Code_79 írta:Pontosan erről beszélek, amit írtál, hogy nem akarok R2-ben menni, pont az általad írt okok miatt is ;)
Gyorsultam és erősebb verdára is váltottam,
Akkor rendben! ;)
Félreolvastam... :think: :bolond:

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 18:16

Na most már tényleg befogom a nagy pofámat!!! alszom rá egyet, illetve a 6. RBR OB topicban is végig olvasok minden hszt.

Sziasztok!! Majd valamikor találkozunk! Most iszom egy kis VB-t! :D :wink: :hello:
Üdv.

Lámer Rally Team

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2009 pén. okt. 23 18:17

;) :reszeg:
Balogh Sandor írta:
Code_79 írta:Pontosan erről beszélek, amit írtál, hogy nem akarok R2-ben menni, pont az általad írt okok miatt is ;)
Gyorsultam és erősebb verdára is váltottam,
Akkor rendben! ;)
Félreolvastam... :think: :bolond:
Kép
Kép

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 18:30

EL NE FELJTSÉTEK, HOGY A MOSTANI HÉTÉVÉGN VAN A WRC UTOLSÓ FORDULÓJA!! EUROSPORT 23:00-KOR!!! JÓ SZURKOLÁST KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!
Üdv.

Lámer Rally Team

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 pén. okt. 23 18:43

Fekete Kristof írta:EL NE FELJTSÉTEK, HOGY A MOSTANI HÉTÉVÉGN VAN A WRC UTOLSÓ FORDULÓJA!! EUROSPORT 23:00-KOR!!! JÓ SZURKOLÁST KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!
Akkor miért 23:45 van kiirva???? :think:
McCrash

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 pén. okt. 23 18:49

jgy írta:
Fekete Kristof írta:EL NE FELJTSÉTEK, HOGY A MOSTANI HÉTÉVÉGN VAN A WRC UTOLSÓ FORDULÓJA!! EUROSPORT 23:00-KOR!!! JÓ SZURKOLÁST KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!
Akkor miért 23:45 van kiirva???? :think:
Akkor az már egy új idő pont. Köszi, hogy helyesbítettél!!!! ;) :respect:
Üdv.

Lámer Rally Team

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 pén. okt. 23 19:17

Az a biztos ha már 11-től nézzük :D
McCrash

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 pén. okt. 23 19:20

jgy írta:Az a biztos ha már 11-től nézzük :D
jgy.. te barcika melyik részén laksz?
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. okt. 23 19:26

NyilasM írta:..senki nem minősít vissza senkit.....
Annak idején vívtam is és ott megvolt annak a logikája, hogy aki pár kifutott verseny alapján felkerült volna - mondjuk - a harmadosztályba, de mindenki tudta, h ott esélytelen lenne, azt év végén visszaminősíthették. (Voltak még egyéb feltételek is, de már nem emlékszem.)

Magam részéről tuti, h nem tudok labdába sem rúgni az S1600-ban, de akkor is abba akarok menni. :cool2:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára candle 2009 pén. okt. 23 19:29-kor.

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2009 pén. okt. 23 19:28

Toth Laci írta:Többek között egy ilyen vita kirobbanásától féltem én is, mikor a fejembe vettem egy dolgot az IRC vel kapcsolatban..
Aztán elvetettem, mert nem lett volna se kedvem, időm, energiám veszekedni, magyarázkodni.
Az IRC-t én úgy akartam megszervezni, h gyári csapatok, illetve privátok.
Teszem azt van ugye a Skoda Motorsport, annak két versenyzője.. és ezekre az "ülésekre" pályázni kellett volna..mondjuk megtett kilométer, eredményesség, stb.. de ezekből lett volna még igazán vita.. "miért ő kapta azt a helyet, miért nem ez.. meg így meg úgy"..
Így letettem erről a lehetőségről...
szerintem kár, hogy ezt nem csinálod... tuti lenne... aki egy kicsit jobb és kiesik a rostán privátként bizonyíthat... ha gondolod segítek a kivitalazésében

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 pén. okt. 23 19:28

Toth Laci írta:
Thököly-n :)
McCrash

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 pén. okt. 23 19:30

ifj.Hatar Istvan írta:
Toth Laci írta:Többek között egy ilyen vita kirobbanásától féltem én is, mikor a fejembe vettem egy dolgot az IRC vel kapcsolatban..
Aztán elvetettem, mert nem lett volna se kedvem, időm, energiám veszekedni, magyarázkodni.
Teszem azt van ugye a Skoda Motorsport, annak két versenyzője.. és ezekre az "ülésekre" pályázni kellett volna..mondjuk megtett kilométer, eredményesség, stb.. de ezekből lett volna még igazán vita.. "miért ő kapta azt a helyet, miért nem ez.. meg így meg úgy"..
szerintem kár, hogy ezt nem csinálod... tuti lenne... aki egy kicsit jobb és kiesik a rostán privátként bizonyíthat... ha gondolod segítek a kivitalazésében
Nekem is tetszik az ötlet :up:
McCrash

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 pén. okt. 23 19:31

candle írta:
NyilasM írta:..senki nem minősít vissza senkit.....
Annak idején vívtam is és ott megvolt annak a logikája, hogy aki pár kifutott verseny alapján felkerült volna - mondjuk - a harmadosztályba, de mindenki tudta, h ott esélytelen lenne, azt év végén visszaminősíthették. (Voltak még egyéb feltételek is, de már nem emlékszem.)

Magam részéről tuti, h nem tudok labdába sem rúgni az S1600-ban, de akkor is abba akarok menni. :cool2:
Idén ez tuti nem lesz...de jővőre szerintem úgy lesz a licensz rendeszer, hogy lesznek kvalifikációs futamok, amik alapján "felsőbb" licenszeket kap az ember...mindenki a maga tudásszintjének megfelelőt..

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 pén. okt. 23 19:31

jgy írta:
Toth Laci írta:
Thököly-n :)

Kössz.. ennyire nem vagyok ismerős barcikán.. :) Dobó I. tér, lidl.. városháza..Spar...Egressy..Derkovits...mátyás király út.. ezekkel vagyok képben :D

boccssss... hülye vagyok.. megnézem térképen :omg:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toth Laci 2009 pén. okt. 23 19:32-kor.
Kép

új email címem:

Norbi
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Norbi » 2009 pén. okt. 23 19:32

Tanneren mi a jó idő N4-el?
Mert mostanába mentem egy 7:50:1-et ami(PB) lehetett volna még jobb is csak találkoöztam pár fával meg néhány kanyart a füvön vettem :D

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 pén. okt. 23 19:33

Norbi írta:Tanneren mi a jó idő N4-el?
Mert mostanába mentem egy 7:50:1-et ami(PB) lehetett volna még jobb is csak találkoöztam pár fával meg néhány kanyart a füvön vettem :D

Akarod mondani Noiker? :think: Vagy az időt írtad el? :think: :think:

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 pén. okt. 23 19:34

jgy írta:
ifj.Hatar Istvan írta:
Nekem is tetszik az ötlet :up:
Akkor még lehet átgondolom.. ;)
Kép

új email címem:

Norbi
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Norbi » 2009 pén. okt. 23 19:34

Andrasko Istvan írta:

Akarod mondani Noiker? :think: Vagy az időt írtad el? :think: :think:
Igen Nioker :D Még a pályaneveket néha összekeverm :banghead:

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 pén. okt. 23 19:35

Toth Laci írta:

Kössz.. ennyire nem vagyok ismerős barcikán.. :) Dobó I. tér, lidl.. városháza..Spar...Egressy..Derkovits...mátyás király út.. ezekkel vagyok képben :D

A Shell kút,és a 26-os között van az újkazinc városrész,na ott :D
McCrash

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 pén. okt. 23 19:35

Laci... helyes ;) :)

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2009 pén. okt. 23 19:36

101 :D :rolleyes:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ifj Hatar Istvan 2009 pén. okt. 23 19:36-kor.

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 pén. okt. 23 19:36

jgy írta:
Toth Laci írta:

A Shell kút,és a 26-os között van az újkazinc városrész,na ott :D
Tudom tudom...rájjöttem én :D
Kép

új email címem:

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2009 pén. okt. 23 19:37

:D :D :D Nem voltam délután és most végigolvastam egyszerre az uccsó 3 oldalt... :nevet: :nevet: :nevet: :nevet: :nevet:

Amúgy Zoli csak így tovább :up: :up: ,az egész nagy nemtetszésről csak annyit hogy k.rvára nem kötelező ezen a Bajnokságon indulni,akinek nem tetszik a rendszer annak nem kell rá regelni,ha meg regel,akkor fogadja el azt ami van...csak hagy csinálja a HFRT ugy ahogy akarja,egyelőre Ők basszák el értünk az idejüket,hogy a picsánk alá rakjanak megint vmi színvonalas bajnokságot....ők törik rajta az agyukat hogy mi hogy lenne jó,nem pedig mi...hogy b@szná meg magát ez a k.rva nagy demokrácia :down: :down:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Urban Peti 2009 pén. okt. 23 19:38-kor.
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 pén. okt. 23 19:37

Én azt mondanám még nem az igazi :P
McCrash

Válasz küldése