Lámer Rally Team II

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Re: Lámer Rally Team II

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 csüt. márc. 08 02:25

Új oldalra, nesze neked BUBI :D ...avagy, a mai GoKartos "adrenalin" nem hagy aludni, pedig hulla fáradt vagyok :D
Kép

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2012 csüt. márc. 08 18:02

Én erre csak ennyit mondtahok hogy a prostituált MAMAD LÁMER :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio:

Amugymeg Boldog Névnapot Retek :reszeg: :reszeg: :ballons: :dj:
Kép

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2012 csüt. márc. 08 18:07

Küldjed már azokat a prostituált skineket Zoli...mert a vidi sose lesz kéééééssszz :mad: :mad:

amugy meg Boldog Névnapot te láma :alcohol:
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2012 csüt. márc. 08 18:08

BUBInak meg Boldog Nőnapot :P
Juve nel cuore...
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 csüt. márc. 08 18:09

Ma meglesz a 17 vége is :)
Este meg jön le Zsolti, és akkor lesz nemulass.....ha egy ártatlan HW-n olyanokat tudott esni, akkor it mi fog maradni majd a faluból? :fear: :fear: :fear: :D

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2012 csüt. márc. 08 18:23

CsomaAlex írta:BUBInak meg Boldog Nőnapot :P
Nekedmeg a prostituált Anyukád :respect:
Kép

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2012 csüt. márc. 08 20:42

Mr. Rambooo! Boldog névnapot! :D ;) :reszeg: :birthday: :ballons:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 pén. márc. 09 00:21

Srácok tudnátok nekem mondani egy időt esős Noiker 2-ről? Teszteltem tegnap egy kicsit, meg állítgattam az autót. Úgy érzem hogy nagyon nem tudom megtalálni a megfelelő beállítást, mert össze vissza mozog meg csúszik le mindenhonnan. Próbáltam a saját stílusomban menni, ami egy elég durva stílus, támadom a kanyarokat. A fent említett jelenségek történtek. Utána próbáltam finomítani a vezetésemen, megfontoltabban közelítettem meg a kanyarokat, akkor már nem akart minden kanyarban lemászni az útról, viszont rosszabb volt az idő mint a másik módszerrel. Mivel nincs viszonyítási alapom, így úgy gondolom, hogy elég sz.r az idő. Aztán majd vagy megcáfoltok, vagy megerősítetek benne :respect:
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 pén. márc. 09 18:20

Fekete Misi írta:Srácok tudnátok nekem mondani egy időt esős Noiker 2-ről? Teszteltem tegnap egy kicsit, meg állítgattam az autót. Úgy érzem hogy nagyon nem tudom megtalálni a megfelelő beállítást, mert össze vissza mozog meg csúszik le mindenhonnan. Próbáltam a saját stílusomban menni, ami egy elég durva stílus, támadom a kanyarokat. A fent említett jelenségek történtek. Utána próbáltam finomítani a vezetésemen, megfontoltabban közelítettem meg a kanyarokat, akkor már nem akart minden kanyarban lemászni az útról, viszont rosszabb volt az idő mint a másik módszerrel. Mivel nincs viszonyítási alapom, így úgy gondolom, hogy elég sz.r az idő. Aztán majd vagy megcáfoltok, vagy megerősítetek benne :respect:

betonon vagy sárban? :think: :think: :smoker:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 pén. márc. 09 18:41

Lámer Zoltán írta:
Fekete Misi írta:Srácok tudnátok nekem mondani egy időt esős Noiker 2-ről? Teszteltem tegnap egy kicsit, meg állítgattam az autót. Úgy érzem hogy nagyon nem tudom megtalálni a megfelelő beállítást, mert össze vissza mozog meg csúszik le mindenhonnan. Próbáltam a saját stílusomban menni, ami egy elég durva stílus, támadom a kanyarokat. A fent említett jelenségek történtek. Utána próbáltam finomítani a vezetésemen, megfontoltabban közelítettem meg a kanyarokat, akkor már nem akart minden kanyarban lemászni az útról, viszont rosszabb volt az idő mint a másik módszerrel. Mivel nincs viszonyítási alapom, így úgy gondolom, hogy elég sz.r az idő. Aztán majd vagy megcáfoltok, vagy megerősítetek benne :respect:

Jah ezt elfelejtettem mondani, igen :D Sárban :) Jah és odafele is érdekelne egy idő :) Régebben mindig kedvenc pályán gyakoroltam (Chirdonhead) de rájöttem hogy az nem elég hosszú ahhoz hogy kijöjjön a különbség setup és setup közt. Úgyhogy most a két Noikerre álltam rá :) Abból is inkább most a 2-est nyúzom, mert hozzá kell szoknom, hogy a S2000-esnek nincs olyan nyomatéka mint egy WRC-nek, úgyhogy legalább itt valamennyire megtanulok lendületből autózni :) Oda kell figyelni hogy veszem a kanyarokat hegynek felfele egy S2000-essel :)
Ford Fiesta S2000

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2012 pén. márc. 09 18:49

esőben olyan 20-23körüli idő asszem a jó, de nem biztos...de majd jön Zoli oszt hazudik egy 15öset kitudja :P
Juve nel cuore...
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 pén. márc. 09 18:50

Fekete Misi írta:
Lámer Zoltán írta:

Jah ezt elfelejtettem mondani, igen :D Sárban :) Jah és odafele is érdekelne egy idő :) Régebben mindig kedvenc pályán gyakoroltam (Chirdonhead) de rájöttem hogy az nem elég hosszú ahhoz hogy kijöjjön a különbség setup és setup közt. Úgyhogy most a két Noikerre álltam rá :) Abból is inkább most a 2-est nyúzom, mert hozzá kell szoknom, hogy a S2000-esnek nincs olyan nyomatéka mint egy WRC-nek, úgyhogy legalább itt valamennyire megtanulok lendületből autózni :) Oda kell figyelni hogy veszem a kanyarokat hegynek felfele egy S2000-essel :)

Nem biztos, de ha jól emlékszem akkor 20 eleje lehetett a jó idő ott :think: :think:

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2012 pén. márc. 09 18:51

ööö rá se lehet ismerni :D :D :D
Juve nel cuore...
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 pén. márc. 09 18:52

Nem merek hazudni egy 15-ös időt, mert akkor BUBI ennek is nekifekszik, és addig fogja nyúzni, ameddig nem megy 15-öt :D :omg: :omg:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 pén. márc. 09 18:59

Az jó d3 Mert attól én olyan messze vagyok mint Makó Jeruzsálemtől :) Van még mit finomítani a setupon úgy tűnik :)
Ford Fiesta S2000

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 pén. márc. 09 19:22

S2000-re mondtátok a 20-at? :think: :think: :think: :think: :think:
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 pén. márc. 09 19:26

Persze, mi másra?! Én mentem már 17-et is... :smoker: :smoker: :smoker:

d3

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 pén. márc. 09 19:33

Bóta Róbert írta:Persze, mi másra?! Én mentem már 17-et is... :smoker: :smoker: :smoker:

d3
Na akkor BUBI, indulás :D d3

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2012 pén. márc. 09 21:13

ÉS 4:19.98 al zár :lollypop:
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 pén. márc. 09 22:12

Nyugi Misi, ez nem Noiker 2 d3

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2012 pén. márc. 09 22:25

Bóta Róbert írta:Nyugi Misi, ez nem Noiker 2 d3
Ez Sima Noiker :rolleyes:
Kép

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2012 szomb. márc. 10 11:55

Lámer egyezzünk ki egy döntetlenbe

4:19.52

De majd mondok valamit mert igen nagybaj van :confused2:
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 szomb. márc. 10 13:16

BUBI írta:Lámer egyezzünk ki egy döntetlenbe

4:19.52

De majd mondok valamit mert igen nagybaj van :confused2:
Nem hazudok, de este mentem egy 4:19,02-t. Majd megett a méreg, hogy miért nem 18 :( :(
17-et már tényleg nem lehetne menni, a 18 közepéhez is minden kanyart 100% pontossággal kell abszolválni, ami ezen a 9 kilométeren több, mint nehéz :D

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 szomb. márc. 10 13:51

Basszátok, hát már épp azon gondolkoztam, hogy leszerelem a kormányt és letörlöm a játékot :D Huhhh :D Akkor most már Noiker 2-ről kérnék egy időt, de tényleg :D :D :D
Ford Fiesta S2000

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 szomb. márc. 10 13:53

Fekete Misi írta:
Basszátok, hát már épp azon gondolkoztam, hogy leszerelem a kormányt és letörlöm a játékot :D Huhhh :D Akkor most már Noiker 2-ről kérnék egy időt, de tényleg :D :D :D

Na most megkóstolom azt is, de nem nagyon szeretnék átállni murvára, mert még van pár betonos pálya, amin lehetne finomítani a setupot

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 szomb. márc. 10 14:38

Nyugodtanlegyél Misi, 26-nál jobbat még nem sikerólt mennem, pedig néztem hosszú és röviddel is :omg: :omg: :fear:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 szomb. márc. 10 14:50

Lámer Zoltán írta:Nyugodtanlegyél Misi, 26-nál jobbat még nem sikerólt mennem, pedig néztem hosszú és röviddel is :omg: :omg: :fear:
Nem nyugodtam meg, mert 31-et mentem úgy hogy a baj rámjött....most meg Noiker odafele 27 röviddel-hosszúval :( Baj van :(
Ford Fiesta S2000

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 szomb. márc. 10 15:19

Fekete Misi írta:
Lámer Zoltán írta:Nyugodtanlegyél Misi, 26-nál jobbat még nem sikerólt mennem, pedig néztem hosszú és röviddel is :omg: :omg: :fear:
Nem nyugodtam meg, mert 31-et mentem úgy hogy a baj rámjött....most meg Noiker odafele 27 röviddel-hosszúval :( Baj van :(

Most megnézem azzal a setuppal is a Noi2-t, amivel mentem a 2. fordulóban, viszont 6MP-t az sem fog jelenteni, mert tisztán emlékszem, hogy Alex ezzel a setuppal ment (amivel 26-ot tudtam) 20-at. Annak idején a két Noiker az ő pályái voltak....és szerintem még most is :D :fear: :fear:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 szomb. márc. 10 15:48

7:24,7 :rolleyes: :rolleyes: :omg: :D

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2012 szomb. márc. 10 16:06

Sziasztok Srácok!

Remélem, hogy nem vagyok kirúgva a csapatból, még! Sajnos rengeteg negatív dolog történt velem és történik velem az elmúlt időszakban, tulajdonképpen nagyon szarul végződött a tavalyi év és ez a 2012-es év a előző év folytatása. Tavaly rengeteg magánéleti gondjaim voltak. Szinte mindentől elment a kedvem, még az RBR-től is, a munkahelyemen is nagyon rosszul érzetem magam, az is rá tett egy lapáttal. Aztán szeptemberben észrevettem valami szokatlan dolgot. Ha megnyomtam a bal mellemet, akkor fájt. Ezzel nem igazán foglalkoztam, azt hittem el fog múlni, de nem így lett. Aztán november végén elmentem a házi orvosomhoz, aki azt mondta, hogy mammográfia és mell ultra hang kell, majd a kapott eredményekkel el kell mennem a SOTE II. Számú Belgyógyászati Klinikájára egy endokrinológushoz. A mammográfia és az ultra hang megállapította (ez volt nov. 30-án), hogy van egy mirigysejt szaporulatom. Majd felhívtam a dokit a Klinikáról és mondta, hogy január 16-án 10 órára menjek el. Elkövetkezett január 3, délután 15:00 óra és megszűnt az állásom (de ez egy másik történet), munkanélküli lettem, majd január 16-án kiderült, hogy rákos vagyok. Igen, jól olvassátok: RÁKOS. A bal herémben találtak egy elég nagy daganatot, így a bal herét herevezetékestül ki kellett venni. A szövettan megmutatta, hogy 3-féle sejttípus van benne: abból 2 sejttípus igen agresszív rosszindulatú daganatsejt, viszont érbetörést nem találtak és a herevezeték daganatsejt mentes, ami jó hír. A CT-vizsgálat is azt mondta, hogy a felső testem a nyakamig és a kismedence ép, nem találtak áttétet semelyik szervemben. Ennek ellenére el kellett kezdeni a kemoterápiát, ami február 20-án kezdődött. Azóta is benne vagyok, elég borzalmas ez az egész. Azt mondták, hogy 2 sorozatot kell végig csinálnom. Egy sorozat 3 hétig tart és ha minden jól alakul, akkor március végén be is fog fejeződni. De sajnos van egy bökkenő!! Amikor elkezdődött az első sorozat, előtte a doktornő megvizsgált és talált egy gyanús nyirokcsomót a nyakam bal oldalán. Azt mondta, hogy mintát kellene venni belőle. Vettek is, csak a tű mellé ment, ráadásul ideget is talált, aminek következtében az egész bal karom bevörösödött és égő fájdalmat érzetem kb. 5 percig. Nagyon borzalmas volt. Megállapították, hogy kevés sejtes elemet tartalmaz a minta, de az is NEGATÍV, de ennek ellenére március 13-án, kedden, amikor elkezdődik az egész elölről, ismét meg fogják szúrni Ultra Hang vezérléssel. :( Nagyon várom már a végét! Sajnos nagyon sok mellékhatása van ennek az egész kemoterápiának... :( :( :( :( Ha még is van áttét, akkor 3 sorozatot kell végig csinálnom, ami április végéig eltart. :( :(

Amint látom, megint van ezer új pálya! Annak nagyon örülök, majd ki fogom próbálni. A kormányomat sikerült megcsinálni, igaz teljesen kijöttem a gyakorlatból, de szeretném folytatni az RBR-t, miután ennek az egész kemoterápiának vége van. Egy biztos, hogy újra kell raknom a Windows XP-t, hogy friss legyen, mert éppen, hogy csak elmegy a gépemen... :D :D

Az egész csapatnak meg drukkolok, hogy sikeresen zárja ezt a bajnokságot! Hajrá fiúk! Viszont a díjátadó ünnepségre el szeretnék menni, mert az jó buli szokott lenni! :D :D
Üdv.

Lámer Rally Team

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 szomb. márc. 10 16:13

:eek: :eek: :eek: :( :( :(
Hát Kristóf, ilyen helyzetben sok okosat nem tudok mondani, csak annyit, hogy KITARTÁST és MIELŐBBI GYÓGYULÁST, FELÉPÜLÉST!!! Én nagyon szurkolok Neked!

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 szomb. márc. 10 16:14

Ez borzasztó :( :( Rengeteg erőt és kitartást kívánok ahhoz, hogy legyőzd ezt a szörnyű kórt. Remélem hogy meg fogsz gyógyulni, és nem lesz komolyabb a baj :( Kitartás!!! :(
Ford Fiesta S2000

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 szomb. márc. 10 16:40

Nagyon szomorúan, és rémülettel olvastam ami történt veled Kristóf!! :( :(
Nehéz ilyenkor szavakat találni, és valami biztatót mondani, de megpróbálom!

Kitartást neked, és nem szabad feladni, amíg mi itt egymás idejei ellen harcolunk, és jóízen írjuk be, hogy "haha most én vagyok a gyorsabb és legyőztelek", addig Te az élet legnagyobb harcát vívod, őszintén remélem, hogy sikerülni fog neked a győzelem. Amikor terveztük 2006-ban a haverokkal a Balatoni nyaralást, akkor kb ugyanennyire szar érzés volt hallani Szeghő Zsoltitól, hogy az anyukáját is megtámadta ez a kór, a rák. Mindenki meg volt ijedve akkor is, de Ő szerencsére le tudta győzni, azóta teljesen felépült, és nagyon remélem, hogy Te is így fogsz járni!

A munka meg majd csak összejön, amilyen diplomád van, azzal nem lehet gond még itthon sem :)

Sok Sikert!!! :biztat:

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2012 szomb. márc. 10 20:26

Köszönöm srácok Nektek ezt a rengeteg hsz-t, biztatást! Nagyon jó volt olvasni! :up: :respect: :respect: Megpróbálok mindent megtenni azért, hogy sikerüljön! Szerencsémre a családom, barátok, volt jó fej munkatársak mind mellettem állnak és segítenek a bajban, a megpróbáltatásban. Az a tervem, hogy május 6-ára úgy összeszedjem magam, hogy el tudjak menni idén is a WTCC-re, a Hungaroringre, persze ez sok mindentől függ. Nagyon várom már, hogy felépüljek, és hogy neki álljak újból munkát keresni, újból dolgozni, csajozni, RBR-ezni. Kiváncsi vagyok az új pályákra srácok! :) Remélem jók lettek. :) Az a sors furcsa fintora, hogy eddig kaptam 3 állásajánlatot, és mindegyiket le kellett mondanom a kórházi kezelés miatt, ami nagyon nagyon elkeserített. :( :( De tudtam, hogy először fel kell épülnöm. Az a nagyon nagy szerencsém van, hogy az Urológiai Klinikán is és az Országos Onkológiai Intézetben is nagyon jó szakemberek közé kerültem: orvosok, ápolónők közé, akik a szakmai tudásuk legjobbját adják a betegek gyógyulásához!!! Sok köszönet jár nekik! :up: :up: :respect: :respect:

Nektek meg nagyon jó versenyzést kívánok! Eddig ki áll az első helyen? Robi te mivel mész? És te Misi és Zoli? Mivel versenyeztek?? Tényleg Nagy Sebi versenyzik még? Coyote-tal, Bobák Norbival és a Többiekkel mi a helyzet?? Üdvözlöm Őket!
Üdv.

Lámer Rally Team

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2012 szomb. márc. 10 20:33

Szörnyű ilyeneket olvasnia az embernek mindig,de Kristóf meg kell próbálni ilyen helyzetben is a jó,a pozitív dolgokra gondolni.
Meg kell próbálni csak olyan dolgokkal foglalkozni(ami néha akár lehetetlennek,és erőn fölülinek tünik is),amik érdekelnek,lekötnek,akár új dolgokkal is.
Persze én mondom ezt úgy hogy nem voltam még rákos(az esélyem rá hogy még leszek mondjuk elég nagy.....már csak a lakhelyem miatt is)de elég sok szörnyű dolog történt már velem életemben(pedig nem vagyok éppen öreg ember).
Úgyhogy kitartást,rengeteg erőt,kívánok én is,és még talán annyit tennék hozzá,hogy akár még fel is fedezheted egy jobb énedet, a szörnyű betegséggel folytatott küzdelemben(ezzel nem azt feltételezve hogy rossz ember lennél,remélem érted) ;)
McCrash

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2012 szomb. márc. 10 20:52

jobbulást Kristóf
Juve nel cuore...
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 szomb. márc. 10 22:41

Fekete Kristof írta:Köszönöm srácok Nektek ezt a rengeteg hsz-t, biztatást! Nagyon jó volt olvasni! :up: :respect: :respect: Megpróbálok mindent megtenni azért, hogy sikerüljön! Szerencsémre a családom, barátok, volt jó fej munkatársak mind mellettem állnak és segítenek a bajban, a megpróbáltatásban. Az a tervem, hogy május 6-ára úgy összeszedjem magam, hogy el tudjak menni idén is a WTCC-re, a Hungaroringre, persze ez sok mindentől függ. Nagyon várom már, hogy felépüljek, és hogy neki álljak újból munkát keresni, újból dolgozni, csajozni, RBR-ezni. Kiváncsi vagyok az új pályákra srácok! :) Remélem jók lettek. :) Az a sors furcsa fintora, hogy eddig kaptam 3 állásajánlatot, és mindegyiket le kellett mondanom a kórházi kezelés miatt, ami nagyon nagyon elkeserített. :( :( De tudtam, hogy először fel kell épülnöm. Az a nagyon nagy szerencsém van, hogy az Urológiai Klinikán is és az Országos Onkológiai Intézetben is nagyon jó szakemberek közé kerültem: orvosok, ápolónők közé, akik a szakmai tudásuk legjobbját adják a betegek gyógyulásához!!! Sok köszönet jár nekik! :up: :up: :respect: :respect:

Nektek meg nagyon jó versenyzést kívánok! Eddig ki áll az első helyen? Robi te mivel mész? És te Misi és Zoli? Mivel versenyeztek?? Tényleg Nagy Sebi versenyzik még? Coyote-tal, Bobák Norbival és a Többiekkel mi a helyzet?? Üdvözlöm Őket!
Sajnos a családoban elég sokan haltak már meg rákban, úgyhogy van fogalmam róla hogy min mehet keresztül egy daganatos ember. Persze ezt csak azt tudja igazán akit megfertőzött ez a kór, de láttam hogy min mennek keresztül. A legfontosabb dolog, és ezt gondolom az orvosok is mondták, hogy nem szabad elhagyni magad. Azt kell táplálnod magadban, és hinni kell benne, hogy meg fogsz gyógyulni. Mert ha összeroskadsz, és beletörődsz hogy daganatos vagy, és ennyi volt, akkor tényleg ennyi volt. A hit és a pozitív hozzáállás a legnehezebb ebben a helyzetben, de ez tud a legtöbbet segíteni.

Idén a S2000 a csúcskategória, úgyhogy mindenki azzal megy. Sebi már szögre akasztotta a G25-öt, ha lehet így fogalmazni :D Most Coyote vezeti a tabellát 2 futam után. Én vagyok a 2. két ponttal lemaradva, 1 ponttal mögöttem pedig kikiny következik :) A legutóbbi fordulót Coyote nyerte, az elsőt pedig Retkes Peti :) Nagyon nagy csaták vannak, nagyon szoros a mezőny :) Kis időkülönbségek döntenek, de ettől szép ez az egész :)
Ford Fiesta S2000

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2012 vas. márc. 11 08:11

Fekete Misi írta:
Fekete Kristof írta:Köszönöm srácok Nektek ezt a rengeteg hsz-t, biztatást! Nagyon jó volt olvasni! :up: :respect: :respect: Megpróbálok mindent megtenni azért, hogy sikerüljön! Szerencsémre a családom, barátok, volt jó fej munkatársak mind mellettem állnak és segítenek a bajban, a megpróbáltatásban. Az a tervem, hogy május 6-ára úgy összeszedjem magam, hogy el tudjak menni idén is a WTCC-re, a Hungaroringre, persze ez sok mindentől függ. Nagyon várom már, hogy felépüljek, és hogy neki álljak újból munkát keresni, újból dolgozni, csajozni, RBR-ezni. Kiváncsi vagyok az új pályákra srácok! :) Remélem jók lettek. :) Az a sors furcsa fintora, hogy eddig kaptam 3 állásajánlatot, és mindegyiket le kellett mondanom a kórházi kezelés miatt, ami nagyon nagyon elkeserített. :( :( De tudtam, hogy először fel kell épülnöm. Az a nagyon nagy szerencsém van, hogy az Urológiai Klinikán is és az Országos Onkológiai Intézetben is nagyon jó szakemberek közé kerültem: orvosok, ápolónők közé, akik a szakmai tudásuk legjobbját adják a betegek gyógyulásához!!! Sok köszönet jár nekik! :up: :up: :respect: :respect:

Sajnos a családoban elég sokan haltak már meg rákban, úgyhogy van fogalmam róla hogy min mehet keresztül egy daganatos ember. Persze ezt csak azt tudja igazán akit megfertőzött ez a kór, de láttam hogy min mennek keresztül. A legfontosabb dolog, és ezt gondolom az orvosok is mondták, hogy nem szabad elhagyni magad. Azt kell táplálnod magadban, és hinni kell benne, hogy meg fogsz gyógyulni. Mert ha összeroskadsz, és beletörődsz hogy daganatos vagy, és ennyi volt, akkor tényleg ennyi volt. A hit és a pozitív hozzáállás a legnehezebb ebben a helyzetben, de ez tud a legtöbbet segíteni.

Idén a S2000 a csúcskategória, úgyhogy mindenki azzal megy. Sebi már szögre akasztotta a G25-öt, ha lehet így fogalmazni :D Most Coyote vezeti a tabellát 2 futam után. Én vagyok a 2. két ponttal lemaradva, 1 ponttal mögöttem pedig kikiny következik :) A legutóbbi fordulót Coyote nyerte, az elsőt pedig Retkes Peti :) Nagyon nagy csaták vannak, nagyon szoros a mezőny :) Kis időkülönbségek döntenek, de ettől szép ez az egész :)

Sok sikert akkor a versenyhez! Hol vannak már azok a szép idők, amikor WRC volt a csúcs kategória?? WRC2011 miért nincs benne? Mennyi minden változott, amióta nem voltam fent az oldalon! Egy biztos, hogy úgy érzem, hogy újra kell tanulnom ezt az RBR-t. Versenyezni szeretnék-e? Igen, szeretnék, de a célom csak maga a szórakozás és hogy kihozzam magamból a legjobbat= a pályákon végig menni a lehető legjobban és biztonságban. Maga a szórakozás és a vezetés élménye az ok/okok, amiért újra fogom kezdeni az RBR-t. :) :) ;)

A doktornő azt mondta, hogy nagyon nagy szerencsém van. Fel tudok épülni ebből a szörnyű kórból, mert a here rák 97-98%-ban gyógyítható. Igaz, ott van az a 2-3%, ami annak az esélyét adja, hogy bárhol áttét alakulhat ki. :( Ezért nagyon fontos a kemoterápia, ezért fontos, hogy végig tudjam csinálni ezt az egész szörnyű kezelést. Nagyon várom már a végét.
Üdv.

Lámer Rally Team

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 hétf. márc. 12 21:32

Alex!!!

Nem is mondtad még, hogy hétvégén mit játszottatok a Premier Liga Megye2-ben....NYERTETEK???? :D :rolleyes: :rolleyes: :confused2:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 hétf. márc. 12 21:35

Azt írta a nemzetisport.hu, hogy rúgtál gólt is, de az eredményre már nem emlékszem :( :( :( :omg: :D

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2012 hétf. márc. 12 21:36

Lámer Zoltán írta:Alex!!!

Nem is mondtad még, hogy hétvégén mit játszottatok a Premier Liga Megye2-ben....NYERTETEK???? :D :rolleyes: :rolleyes: :confused2:
idény eleji forma, gyenge meccs, nem volt szerencsénk, de a szokásosat megrúgtam, hétvégén javítás :cool2:
Juve nel cuore...
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 hétf. márc. 12 21:38

CsomaAlex írta:
Lámer Zoltán írta:Alex!!!

idény eleji forma, gyenge meccs, nem volt szerencsénk, de a szokásosat megrúgtam, hétvégén javítás :cool2:

MENNYI LETT AZ EREDMÉNY??????

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2012 hétf. márc. 12 21:38

Kép
Juve nel cuore...
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 hétf. márc. 12 21:39

Akkor mennyi is? :D :confused2: :confused2:

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2012 hétf. márc. 12 21:47

Lámer Zoltán írta:Akkor mennyi is? :D :confused2: :confused2:
mennyisiazannyi...nem kellenek a felesleges kérdések...hajól tudom neked a hétvégi test mozgás megvolt(a puccos monitorán balra meg jobbra fordítja a fejét...)low :smoker:
Juve nel cuore...
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 hétf. márc. 12 21:53

Tom :/ de ha nem bírok, mert gyenge vagyok mint a sz** :smoker:

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2012 hétf. márc. 12 21:54

Lámer Zoltán írta:Tom :/ de ha nem bírok, mert gyenge vagyok mint a sz** :smoker:
ez ilyen :rolleyes:
Juve nel cuore...
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 hétf. márc. 12 22:06

Mert ő lopta az Akkomat.....majd írhatsz megint Lackának, hogy adjon jelszót neked a sajátodhoz......akkor si kitudja miért bannoltak :D :D :rolleyes:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2012 hétf. márc. 12 22:08

Most a sajátoddal írj tesa.... :D :rolleyes: :rolleyes:

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2012 hétf. márc. 12 22:10

azt beszélik Lámer hogy gyúrsz meg szteroidokat szedsz...és már látszik is az eredménye :D

Kép
Juve nel cuore...
Kép

Válasz küldése