Lámer Rally Team II

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: Lámer Rally Team II

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2009 vas. nov. 08 19:06

Andrasko Istvan írta:Bisanne S2000 idő tmondjatok pls :D
én mentem már 51-52-t sztem..Bóta..amikor elgurul 50-49... :eek: d3

BARi
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BARi » 2009 vas. nov. 08 19:07

Lámer Zoltán írta:"...hát hogyismondjam: vagy térjen észhez, vagy meg dögöljön meg..."
:look: :blink: :tired:

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 vas. nov. 08 19:08

Lámer Zoltán írta:
Tocy írta:zoli főnök, mi a hézag? :( :confused2:

anikó drága meg amikor ilyeneket gondol 5 év után, és fizetett nyaralás után, meg tudván, hogy én miket áldoztam érte,.....hát hogyismondjam: vagy térjen észhez, vagy meg dögöljön meg

bocs az offért....
átérzem..
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2009 vas. nov. 08 19:09

Lámer Zoltán írta:
Elolvasva nem lehet egy egyszerű.Az elején mi ez a jogsi téma amúgy? :rolleyes:
Aztán hogy a barátnőd,hát ez nem lehet egyszerű,remélem sikerül még helyre hozni,és tényleg ha ennyit áldozol,áldoztál rá nem is értem..és pont..a legszebb időszakod..ami..már együtt vagytok 5 éve..és ha nehagyj isten vége lenne,pont azt az 5 évet vette el tőled... :(
Sajnálom,de biztos megtudjátok beszélni..5 év az nagyon sok idő.. :( :)

úgyhogy fel a fejjel ;)

BARi
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BARi » 2009 vas. nov. 08 19:15

Toth Laci írta: átérzem..
de a tied az más :rolleyes: bocsi, de az egy biccs :D már ami nekem lejött belőle...

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 vas. nov. 08 19:17

Csomos Miklos írta:
Andrasko Istvan írta:Bisanne S2000 idő tmondjatok pls :D
én mentem már 51-52-t sztem..Bóta..amikor elgurul 50-49... :eek: d3
Na jó...többet inkább nem is kérdezek :D

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 vas. nov. 08 19:18

BARi írta:
de a tied az más :rolleyes: bocsi, de az egy biccs :D már ami nekem lejött belőle...
egy része ugyanaz.. költünk rá, költünk rá.. de minek...
Kép

új email címem:

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 vas. nov. 08 19:18

Toth Laci írta:
BARi írta:
egy része ugyanaz.. költünk rá, költünk rá.. de minek...
ezmindenholugyanaz ;) :)

Zoli...neked meg jobbulást és kitartást :) ;)

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2009 vas. nov. 08 19:25

Lámer Zoltán írta:

anikó drága meg amikor ilyeneket gondol 5 év után, és fizetett nyaralás után, meg tudván, hogy én miket áldoztam érte,.....hát hogyismondjam: vagy térjen észhez, vagy meg dögöljön meg

bocs az offért....
Hááát Zoli;ez az a szar van a palacsintában című sztori :( .
Sajnálom,hogy most ebben a szituban vagy,de szurkolok hogy mihamarabb rendeződjenek a dolgaid :) !
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2009 vas. nov. 08 19:32

Bocs Zoli sajnálom a helyzeted tényleg szar lehet.

De valami mellett nem tudok elmenni,és hátha megmosolygtat :D
azt azért tudni kell hogy a faszányos szülei, akik belebuzulva vannak abba a ténybe, hogy NEM alhatunk együtt (5 év után sem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miért nem mondtad meg nekik,hogy nem aludni akartok? :D

Hála égnek nálunk jobb a helyzet. Ismerve a csajom anyját barátnőm nem merte elmondani neki hogy mi már...és 2 év után kérdezte meg a Vikit az anyja hogy mi már csináltuk-e :D Erre Viki mondja neki hogy 2 éve járunk szted? És csodák csodájára azért kapott a barátnőm lebaszást,hogy nem szólt neki,hogy kéne tabletta :) Nehogy hiba csússzon a gépezetbe.
De nem élrtem ezeket a begyöpösödött agyu szülőket.

Mindenesetre én ezekután már elveszteném a bizalmat a csajjal szemben,mert nem elég,hogy egyszerüen kiszeret az emberből,de elmondja hogy már szép lassan alakul valami Pesten... Nálam ez betenné a kaput.

Bocs ha valamit bántónak éreztél esküszöm nem volt célom. :jokutya:
Kép

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 vas. nov. 08 19:36

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BUBI 2009 vas. nov. 08 19:38-kor.
Kép

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2009 vas. nov. 08 19:37

fú Zoli....ilyenre nem is lehet mit mondani. Ha ő ezt így nem érti meg....főleg így h Pesti [cenzor] is képben van......hááááát :confused2: :confused2: :(
Kép

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2009 vas. nov. 08 19:39

Sajnálom én is Zoli, de veled vagyunk! :rolleyes: :eek:
HRC (Hungarian Rally Challenge) szervező
Pályaépítő kisiparos / TrackMaker SZŐLŐSARDÓ-PERKUPA - Miskolc Rally + Capo Di Feno - WRC Corsica 2008 Shakedown - by klacix
Kép

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 vas. nov. 08 20:06

Lámer Zoltán írta:

:( nem lennék most a helyedben,de szoritok neked hogy túl legyél rajta,vagy igy,vagy úgy :rolleyes:
  • Én áldom a sorsot hogy nincs senkim jelenleg :lollypop: nekem már elegem lett az ilyen,és ehhez hasonló szitukból :goz:
McCrash

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2009 vas. nov. 08 20:07

jgy írta:
Lámer Zoltán írta:

:( nem lennék most a helyedben,de szoritok neked hogy túl legyél rajta,vagy igy,vagy úgy :rolleyes:
  • Én áldom a sorsot hogy nincs senkim jelenleg :lollypop: nekem már elegem lett az ilyen,és ehhez hasonló szitukból :goz:
én meg épp most mászok bele egy kapcs.-ba.....asszem :D
Kép

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2009 vas. nov. 08 20:34

Nem irigyellek Zoltán! :( Nem egyszerű.... De kitartást! ;) :up:

ha ütni kell szólj ;) :D
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 vas. nov. 08 20:43

Ifj. Geringer Zoli írta:Nem irigyellek Zoltán! :( Nem egyszerű.... De kitartást! ;) :up:

:nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2:
bocs :D

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 vas. nov. 08 20:43

Ifj. Geringer Zoli írta:Nem irigyellek Zoltán! :( Nem egyszerű.... De kitartást! ;) :up:

persze nem nőt :rolleyes:
Kép

új email címem:

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 vas. nov. 08 20:48

Lámer Zoltán írta:......most az a vicc, hogy azt mondja, hogy nem is nagyon hiszi, hogy már szeretni akar d3 d3 d3 ... én itt vagyok magamba magyarországon, minden kurvaistent rá költöttem, együtt terveztünk mindent....
...ja és leutolsóképp, mondja, hogy már egy jü ideje fűzi egy pesti [cenzor]....de még nem volt semmi...csak most már nem tudja, hogy ki a fontosabb neki...aki most fűzi, vagy az aki csupán az egész életét tette fel rá....
Fel a fejjel Zoli !!! ....nem 1 nő van a világon...ha ezt 5év házasság után 2 gyerek mellett mondaná akkor baszna be igazán....ha vígasztal akkor annak örülj hogy most mondta nem később.... hidd el tudom hogy nehéz de: szard le...
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 vas. nov. 08 20:51

Toth Laci írta:

...hát kit :think: nem az a hibás aki fűzi...hanem a nő aki haggya magát egy kapcsolat mellett....
HFRT Team

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2009 vas. nov. 08 20:52

Bazdmeg Zoli tudom mit érzel!! Nekem másfél éve 8 év kapcsolata ment kárba!! :confused2:

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2009 vas. nov. 08 20:52

:nevet2: :nevet2: :nevet2: :confused2: :confused2: :confused2:

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2009 vas. nov. 08 20:54

[/quote]...hát kit :think: nem az a hibás aki fűzi...hanem a nő aki haggya magát egy kapcsolat mellett....[/quote]

Teljesen egyetértek! :up:

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2009 vas. nov. 08 20:55

NyilasM írta:
Toth Laci írta:

...hát kit :think: nem az a hibás aki fűzi...hanem a nő aki haggya magát egy kapcsolat mellett....
tudom értem..megérdemelné csak hát...
Kép

új email címem:

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 vas. nov. 08 21:03

Lámer Zoltán írta:.....
Részvétem. Ha egyszer lefőtt a kávé, akkor lefőtt. (.... és ne hidd, hogy a 16-21 a legszebb 5 éved ;) )

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 vas. nov. 08 21:04

NyilasM írta:......hát kit :think: nem az a hibás aki fűzi...hanem a nő aki haggya magát egy kapcsolat mellett....
Mi futhatunk a csajok után, de szerintem mindig a nő választ. (Mondom ezt 2 gyerek után. :) )

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 vas. nov. 08 21:06

Lámer Zoltán írta:

Basszus most miközben nyomtam az RTE-t,gondolkodtam hogy miket is irkáltál még(majdnem el is dobtam párszor).
  • A jogsid elvették,vagy mi lett vele? Mert azért ugye nem ő a felelős........
    • A másik dolog meg,egy OB rendezőnek nem lenne szabad(mondjuk senkinek sem)ilyennek még a fejében megfordulnia sem,amit kértél Alextől :reklamacio:
      • Ezek után várod majd el az emberektől hogy szavahihetőnek,megbizhatónak,higadtnak,stb (amilyennek egy rendezőnek lennie kellene) hidjenek :confused2:
        • Azt ugye megértem hogy min mész keresztül most,de ebbe nem kellene belekeverni az RBR-t is :(
          • Nem tudom jó döntés volt-e hogy ebbe a csapatba jöttem :rolleyes: de majd ez idővel kiderül.
McCrash

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2009 vas. nov. 08 21:08

elnézést.. nem akartam ilyen "szócsatát" kirobbantani..
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 vas. nov. 08 21:09

jgy írta:
Lámer Zoltán írta:

Basszus most miközben nyomtam az RTE-t,gondolkodtam hogy miket is irkáltál még(majdnem el is dobtam párszor).
  • A jogsid elvették,vagy mi lett vele? Mert azért ugye nem ő a felelős........
    • A másik dolog meg,egy OB rendezőnek nem lenne szabad(mondjuk senkinek sem)ilyennek még a fejében megfordulnia sem,amit kértél Alextől :reklamacio:
      • Ezek után várod majd el az emberektől hogy szavahihetőnek,megbizhatónak,higadtnak,stb (amilyennek egy rendezőnek lennie kellene) hidjenek :confused2:
        • Azt ugye megértem hogy min mész keresztül most,de ebbe nem kellene belekeverni az RBR-t is :(
          • Nem tudom jó döntés volt-e hogy ebbe a csapatba jöttem :rolleyes: de majd ez idővel kiderül.

nem nagyon lehet most leírni, hogy hol áll a fejem....ilyenkor nem tud az ember megfelelő döntéseket hozni. A jogsiról meg annyit, hogy saját felelőtlenségem, mégha akkor is a barátnőmmel balhéztunk, és az "elszaródni látszott életem volt a szemem előtt.....egy kietlen helyen jöttem pár felessel bennem, és csatt....ez van...nem nagyon adja most a lapokat az élet....sajnálom, hogy nem tudom jól feldolgozni ezeket

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 vas. nov. 08 21:22

Lámer Zoltán írta:

nem nagyon lehet most leírni, hogy hol áll a fejem....ilyenkor nem tud az ember megfelelő döntéseket hozni. A jogsiról meg annyit, hogy saját felelőtlenségem, mégha akkor is a barátnőmmel balhéztunk, és az "elszaródni látszott életem volt a szemem előtt.....egy kietlen helyen jöttem pár felessel bennem, és csatt....ez van...nem nagyon adja most a lapokat az élet....sajnálom, hogy nem tudom jól feldolgozni ezeket
Egy dolog biztos,bármi is történt,és fog is történni,az ital az rossz tanácsadó.
McCrash

Eros Akos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Eros Akos » 2009 hétf. nov. 09 00:50

Lámer Zoltán írta:

pompás volt a hétvége...most pl amikor már a jogsimon túltettem magam...bejelenti a "barátnőm" hogy ő már nemtudja...nem szeret....

én ezeken most meg sem lepődöm....az lenne a felüdülés, ha egyszer jönne egy kibaszott busz, oszt telibe csapna, vagy 120-al.....

Nem akarok offolni, csak annyit a sztoriról, hogy most nov19-én lennénk 5 évesek, ha leszünk......és kajak mindent köré építettem....az egyetemet (faterja az egyik tanárom), miatta mondtam anyáéknak, hogy én nem akarok kimenni angliába.......és amikor kiment mindenki és csak én voltam magamba itthon, anikó pesten...akkor bizony kicsit magamba fordultam, és szüleim is mondták, hogy akkor ott vannak a barátok.....az egész tavaly és nyár úgyahogy el is ment szépen, de akkoris eszembe voltak, hogy csak magamba vagyok itthon M.o.-n, anikót meg hétvégente látom.......na mind1. Elmentünk nyaralni Spanyolba...majd amikor hazajöttünk megfogadtam, hogy mostantól mindent azért teszek, hogy a barátnőm annyira ne látta ratam amikor egyött vagyunk, hogy szarul érzem magam, hogy csak miatt a"mondtam le" a családomról.......ám ő akkoris minden héten felhozta azt, hogy azért tavasszal-nyáron eléggé fura volt a kapcsolatunk (akkor volt az, hogy szépen lassan mindenki kiköltözött..én meg magamban itt voltam, és nem volt annyira fasza mindig)....

..na mondom majd idővel feledi ezeket....tegnap, amikor apáékkal már sokadjára akardtunk össze azon, hogy a karácsonyt hogy szeretném ( apa repülőjegyet megfizethető áron úgy tudna venni, hogy dec21-én ki, és dec 27-én vissza.....)..... apáéknakmondtam, hogy fura nagyon de inkább maradnék itthon anikóval.....

..szóval tegnap mondtam anikünak, hogy maradnék itthon vele (azt azért tudni kell hogy a faszányos szülei, akik belebuzulva vannak abba a ténybe, hogy NEM alhatunk együtt (5 év után sem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ....mégis csak tudnénk karácsonyozni együtt..még ha a többi nap rossz is lenne, meg a tudat, hogy a családom kint lesz angliába. Szal ezt elmondom neki, utána meg jön azzal, amit mondtam, hogy ő nem hiszi, hogy már szeret, meg ilyenek....mert amikor kicsit magamba fordultam a kiköltözködések miatt..akkor elhidegült a kapcsolatunk....

na mondom fasza.....

most az a vicc, hogy azt mondja, hogy nem is nagyon hiszi, hogy már szeretni akar d3 d3 d3 ... én itt vagyok magamba magyarországon, minden kurvaistent rá költöttem, együtt terveztünk mindent, erre amikor problémám van, akkor meg ez van.....és azért biztos sok szép év van egy ember életében,...de azért cvsak a 16-21-ig a legszebb......na neki lehet, hogy most ezt sikerült elvennie....
...ja és leutolsóképp, mondja, hogy már egy jü ideje fűzi egy pesti [cenzor]....de még nem volt semmi...csak most már nem tudja, hogy ki a fontosabb neki...aki most fűzi, vagy az aki csupán az egész életét tette fel rá...és baszná el érte.....hát fazsa.

és persze ezek után nem nagyon tudtam hazajönni tegnap és pénteken miskocról......mondom szar dolog, de megkértem alexot, hogy gyök2-vel guruljon már be a TME-n....persze hogy kiesik...alkezdem az OBt, persze hogy kiesek....de ez most egy kicsit sem zavar.

bocs az offért....

Szia Zoli !

Nagyon sajnálom . Úgy nézz ki ez egy ilyen nap csak kapkodom a fejem . Délután fel kellet jelentenem egy rendőralezredest most meg ez.Misinek igaza van 2 gyerek és egy házasság után ez keményebb lenne.
Sajnos a távolság elég sokszor beleszól a kapcsolatokba.
Ha esetleg Miskolcon vagy és van kedved holnap szabad vagyok beülhetünk valahova .

Üdv,

Ákos

Szabo Balazs
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Szabo Balazs » 2009 hétf. nov. 09 01:47

Hát Zoli sajnálom én is, és remélem rendbe jönnek a dolgaid.
Tudom ezt ilyenkor nehéz elfogadni, de vannak más lányok is a világon, bár tudom ilyenkor nem érdekel más. Ezt én is átéltem, és sajnos a legtöbben átélik az életben ezt a csalódást, és tudom, hogy ilyenkor nagyon nehéz tisztán látni, és úgy érzed hogy itt a világ vége. Persze az ember fiatalkora a legjobb, ahogy írtad, de lesz még ennél sokkal jobb is, és huszon akárhányévesen még előtted az élet, és rengeteg élmény vár rád ( még ha közhelyesen is hangzik ez ) Az 5 évre meg ne úgy gondolj, hogy elpazarolt idő, - bár könnyű ezt külső embernek mondania, de később talán te is így fogod látni - hanem 5 év ami alatt volt részed szerelemben, jóban-rosszban, és sok mindent megtanultál. Az ilyenekből csak tanul az ember, és függetlenül attól, hogy mi lesz ennek a kimenetele - remélem megoldódik minden - ebből csak tanulni és erősödni lehet, remélem te is így fogod fel.
"Sounds like the gearbox is broken"

ERC 2009 WRC 3. hely
Szajky Kupa 2009 A7 1. hely

erbé
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: erbé » 2009 hétf. nov. 09 10:55

candle írta:
Lámer Zoltán írta:.....
.... és ne hidd, hogy a 16-21 a legszebb 5 éved ;) )
Na, ezzel egyetértek! Én közelebb vagyok a 4. x-hez, mint a 3.-hoz, családapa vagyok, és hidd el, még nagyon sok izgalmas, szép év áll előtted!

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2009 hétf. nov. 09 13:45

Urban Peti írta:Indítok egy kis versenysorozatot:

Pepe Kupa

-nincs nevezés,az indul aki akar
-1 hétig lesz nyitva 1 tour
-akinek tetszeni fog annak örülök
-akinek nem azt meg leszarom
-anyázást nem kérek, nem kötelező elindulni
-10 futamból fog állni
-1 futam 2 napra lesz bontva;naponként négy gyors
-itt a Salgó ASE topicban fogom kiírni az épp aktuális eredményeket,mert kurvára nem érdekel a honlapkészítés
-pontozás 10-8-6-5-4-3-2-1 kategóriánként és abszolút

az első futam már el is érhető:

http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... ly_id=8798

Az indulóknak sok sikert és jó versenyzést kívánok ;)

Versenynaptárt ne keressetek minden 2. héten lesz verseny!
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

perczel20
Vendég

Hozzászólás Szerző: perczel20 » 2009 hétf. nov. 09 13:59

OB teszt utolsó gyors

http://www.mommo.hu/kep/popup/597246/a4452ce72e
[/img]

• :banghead:

erbé
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: erbé » 2009 hétf. nov. 09 14:36

perczel20 írta:OB teszt utolsó gyors

[/img]

Nem ütötted szét a kormányod, monitorod vagy vmi egyebet? Ez a méreg, nem a cián. :mad:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 hétf. nov. 09 14:36

Találtam egy ilyen címet. :D :D

Kriston.Intim.Torna.2008.HUN.DVDRip.Xvid-Atyus
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2009 hétf. nov. 09 14:36

Urban Peti írta:
Urban Peti írta:Indítok egy kis versenysorozatot:

Pepe Kupa

-nincs nevezés,az indul aki akar
-1 hétig lesz nyitva 1 tour
-akinek tetszeni fog annak örülök
-akinek nem azt meg leszarom
-anyázást nem kérek, nem kötelező elindulni
-10 futamból fog állni
-1 futam 2 napra lesz bontva;naponként négy gyors
-itt a Salgó ASE topicban fogom kiírni az épp aktuális eredményeket,mert kurvára nem érdekel a honlapkészítés
-pontozás 10-8-6-5-4-3-2-1 kategóriánként és abszolút

az első futam már el is érhető:

http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... ly_id=8798

Az indulóknak sok sikert és jó versenyzést kívánok ;)

Versenynaptárt ne keressetek minden 2. héten lesz verseny!
rám számíthatsz mivel valahol tesztelni kell az új kocsit :)
Kép

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 hétf. nov. 09 15:01

erbé írta:

Nem ütötted szét a kormányod, monitorod vagy vmi egyebet? Ez a méreg, nem a cián. :mad:
Be is b.....,az én kormányom meg monitorom ne nagyon ütögesse :D
  • Amúgy navigáltam neki szinte végig,ebbe az utolsó kanyarban még ráfért volna egy FÉKEZZ B+ :omg: :reklamacio: :D
McCrash

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2009 hétf. nov. 09 16:33

rallyfenegyerek írta:Találtam egy ilyen címet. :D :D

:fear2: :fear2:
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 hétf. nov. 09 17:48

erbé írta:
perczel20 írta:OB teszt utolsó gyors

[/img]

Inkább a nézők között kellett volna szétcsapni. :box:

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2009 hétf. nov. 09 18:12

Lámer Zoltán írta:
pompás volt a hétvége...most pl amikor már a jogsimon túltettem magam...bejelenti a "barátnőm" hogy ő már nemtudja...nem szeret....
Figy Zoli!

Nem vigasztalni akarlak, inkább felhínám a figyelmed néhány dologra, ami vagy segít továbblépni, vagy nem. Szerintem a többségnek volt/van ilyen fiatalkori tartós kapcsolata, ami természetes és rendben van. Amit viszont nem szabad elfelejteni, hogy ilyen fiatalkori szerelemből sose lesz házasság (na jó 1000-ből 1x). Még nem éltetek és előbb utóbb az egyik fél kíváncsi milyen egy másik, ez lehet a fiú, de lehet a lány is főleg, ha a fiúval volt az első alkalom. A te korodban 5 év kapcsolat nagyon hosszú. Felér majdnem 10 év házassággal, csak éppen nem laktatok együtt, hogy elmondhassátok lakva is megismertétek egymást.
21 éves vagy, előtted az élet, amit inkább élvezned kell. Ráérsz magad lekötni később. Szerintem nem éri meg egy kapcsolat, ha érte fel kell adnod az álmaidat. Hidd el van olyan nő, akivel megélheted az álmaidat! Na az lesz az igazi!
Van egy csomó dolog, amit szeretsz csinálni és örömmel tölt el, hát foglalkozz azzal és a jövőddel, az ehhez passzoló nő meg majd ott lesz útközben.

Nekem is volt hasonló kapcsolatom, igaz ott én igyekeztem kilépni, de egyetlen egy dolgot bántam csak meg. Miért nem zártam le azt a kapcsolatot 1 évvel hamarabb! A csalódott félnek is jobb lett volna, hamarabb túltette volna magát és nekem is egy évvel több szórakozásra lett volna időm. Magát a kapcsolatot nem bántam és sose fogom, mert jó volt megélni, de tudomásul kell venni, hogy nem tartott örökké, akkor meg kár húzni. Utána hónapokig nem akartam semmi komoly kapcsolatot mert nem akartam lekötni magam, ezt egy ideig tudtam is tartani, de aztán véletlenül megismertem gyermekem anyját... belegondolva, ha még tovább húzom az előző kapcsolat végét, akkor talán az egész mostani életemről maradtam volna le.
Vigyázz nehogy beleess abba a hibába, hogy ezután egy hosszú se veled se nélküled szakításba bonyolódsz, ahelyett hogy folytatnád az életed.

Na nem papolok tovább, attól még fáj. Éld meg ezt az érzést is és tanulj belőle, hogy utána emelt fővel folytathasd, akár itthon, akár Angliában.

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2009 hétf. nov. 09 18:39

sebgutkopf írta:
Na nem papolok tovább, attól még fáj. Éld meg ezt az érzést is és tanulj belőle, hogy utána emelt fővel folytathasd, akár itthon, akár Angliában.
:up:

spiczi91
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » 2009 hétf. nov. 09 19:06

Balogh Sandor írta:
sebgutkopf írta:

Ne add fel compó!

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2009 hétf. nov. 09 20:11

Lámer Zoltán írta:

én ezeken most meg sem lepődöm....az lenne a felüdülés, ha egyszer jönne egy kibaszott busz, oszt telibe csapna, vagy 120-al.....

Nem akarok offolni, csak annyit a sztoriról, hogy most nov19-én lennénk 5 évesek, ha leszünk......és kajak mindent köré építettem....az egyetemet (faterja az egyik tanárom), miatta mondtam anyáéknak, hogy én nem akarok kimenni angliába.......és amikor kiment mindenki és csak én voltam magamba itthon, anikó pesten...akkor bizony kicsit magamba fordultam, és szüleim is mondták, hogy akkor ott vannak a barátok.....az egész tavaly és nyár úgyahogy el is ment szépen, de akkoris eszembe voltak, hogy csak magamba vagyok itthon M.o.-n, anikót meg hétvégente látom.......na mind1. Elmentünk nyaralni Spanyolba...majd amikor hazajöttünk megfogadtam, hogy mostantól mindent azért teszek, hogy a barátnőm annyira ne látta ratam amikor egyött vagyunk, hogy szarul érzem magam, hogy csak miatt a"mondtam le" a családomról.......ám ő akkoris minden héten felhozta azt, hogy azért tavasszal-nyáron eléggé fura volt a kapcsolatunk (akkor volt az, hogy szépen lassan mindenki kiköltözött..én meg magamban itt voltam, és nem volt annyira fasza mindig)....

..na mondom majd idővel feledi ezeket....tegnap, amikor apáékkal már sokadjára akardtunk össze azon, hogy a karácsonyt hogy szeretném ( apa repülőjegyet megfizethető áron úgy tudna venni, hogy dec21-én ki, és dec 27-én vissza.....)..... apáéknakmondtam, hogy fura nagyon de inkább maradnék itthon anikóval.....

..szóval tegnap mondtam anikünak, hogy maradnék itthon vele (azt azért tudni kell hogy a faszányos szülei, akik belebuzulva vannak abba a ténybe, hogy NEM alhatunk együtt (5 év után sem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ....mégis csak tudnénk karácsonyozni együtt..még ha a többi nap rossz is lenne, meg a tudat, hogy a családom kint lesz angliába. Szal ezt elmondom neki, utána meg jön azzal, amit mondtam, hogy ő nem hiszi, hogy már szeret, meg ilyenek....mert amikor kicsit magamba fordultam a kiköltözködések miatt..akkor elhidegült a kapcsolatunk....

na mondom fasza.....

most az a vicc, hogy azt mondja, hogy nem is nagyon hiszi, hogy már szeretni akar d3 d3 d3 ... én itt vagyok magamba magyarországon, minden kurvaistent rá költöttem, együtt terveztünk mindent, erre amikor problémám van, akkor meg ez van.....és azért biztos sok szép év van egy ember életében,...de azért cvsak a 16-21-ig a legszebb......na neki lehet, hogy most ezt sikerült elvennie....
...ja és leutolsóképp, mondja, hogy már egy jü ideje fűzi egy pesti [cenzor]....de még nem volt semmi...csak most már nem tudja, hogy ki a fontosabb neki...aki most fűzi, vagy az aki csupán az egész életét tette fel rá...és baszná el érte.....hát fazsa.

és persze ezek után nem nagyon tudtam hazajönni tegnap és pénteken miskocról......mondom szar dolog, de megkértem alexot, hogy gyök2-vel guruljon már be a TME-n....persze hogy kiesik...alkezdem az OBt, persze hogy kiesek....de ez most egy kicsit sem zavar.

bocs az offért....
Sajnálom Zoli! :( ennyit tudok csak hozzá fűzni... Én sokkal rosszabb helyzetben voltam anno... :( :(
Üdv.

Lámer Rally Team

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 hétf. nov. 09 20:39

BUBI írta:
rallyfenegyerek írta:Találtam egy ilyen címet. :D :D

:fear2: :fear2:
Bocsi, csak találtam. Szar vicc volt.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Lepaul
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lepaul » 2009 hétf. nov. 09 21:25

Zoli, bocs,hogy itt rontom a levegőt. Gondoltam eggyel több bàtorìtò szò is segìt valamit a helyzeteden. Fel a fejjel, valòszìnű lesz még 1-2 ilyen szitu még előtted àll. Sebi kommentje telitalàlat. Kitartàs és a szerintem az egész rbr-es nevében mondhatom, ha bàrmi segìtség kell, hogy àtvészeld ezt az időszakot, szòlj nyugodtan, a magunk mòdjàn segítünk.
Én mindenesetre iszom most egy sört a szebb jövődért. :reszeg:
Giorgio Garage Rally Team

Lamer Richard
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Lamer Richard » 2009 hétf. nov. 09 22:41

Kiestem az OB Teszten. :(

Most reggel érkeztem haza, és csak most este jutottam ide a géphez, nem is akartam gyakorolni, mert szorított az idő, csak megint belekezdtem pár szakaszba, és kezdtem is. Szokatlan volt megint ilyen szélesbe látni a játékot, meg szokatlan volt kesztyű nélkül játszani, és emiatt nem éreztem a kocsi......a Chirdon második mérési pont után a hosszú balosba lecsúszottam a fara elkapott egy fát, elszállt a váltó, meg a motor is leállt. :nemtom: Sosem este ki ilyen apró hiba miatt, bár ez is a setup miatt volt szerintem, még szerencsére van idő orvosolni az ilyen problémákat. :idea:
Nem így akartam bemutatkozni a kocsival, de sajnos minden szakaszon volt kicsúszás vagy valami amitől nem lehetett jó időt autózni..... :(
Lámer Rally Team

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 kedd nov. 10 11:25

Valaki, aki 30 alatt tud Falstone-on, az küldene nekem egy replay-t? WRC-vel kérném. Előre is köszi :)
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

spiczi91
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » 2009 kedd nov. 10 16:35

A compó féle brigád jön ma este F' 91re? A régi Hockenheimen leszünk, nagyon tuti pálya. :lollypop: :)

Válasz küldése