FüReady Motorsport II.

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

FuReady
RBR Fan aktív tag

Re: FüReady Motorsport II.

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 szomb. nov. 21 10:58

Krizsanyik Zoli írta: Hát ezt nem így terveztem...
Második Pirkán kiestem :S pedig már jó lett volna ennyi szakasz után befejezni ezt a versenyt :( Ezen a ganyé szakaszon mondjuk szárazon sem tudok menni...
Majd legközelebb...
Sebaj, Pirkát én sem szeretem, esőbe meg aztán pláne nem... :)
FüReady Motorsport

Tommy78
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » 2009 kedd nov. 24 18:18

Grat Zoli az A8-as eredményhez!! :up: :taps:

Akik kiestek, sajnálom!

Én örülök, hogy Pirkáig nem kellett eljutnom, mert attól a szakasztól a hajam hullik! :)

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 szer. nov. 25 07:26

Tommy78 írta:Grat Zoli az A8-as eredményhez!! :up: :taps:

Akik kiestek, sajnálom!

Én örülök, hogy Pirkáig nem kellett eljutnom, mert attól a szakasztól a hajam hullik! :)
Örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel így :)
FüReady Motorsport

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2009 szer. nov. 25 07:34

Láttam Zoli, hogy nem sikerült beérni :( Pedig nem volt rossz menet szerintem.
Szabó Zéé

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 hétf. nov. 30 07:37

Szabo Zoltan írta:Láttam Zoli, hogy nem sikerült beérni :( Pedig nem volt rossz menet szerintem.
Köszi, sajnálom én is. Mondjuk pont lehet, hogy nem lett volna belőle, de az utolsót kivéve nagyon tetszett az egész, volt sok látvány és mégis minimális hibákkal mentem. Majd legközelebb megpróbálok végig érni!
Viszont Te nagyon szép helyen végeztél (majdhogynem így is versenyben voltunk egymással :)). Grat hozzá! :) Év végére remélem összejön a dobogó! :sailor:
FüReady Motorsport

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2009 hétf. nov. 30 08:02

Krizsanyik Zoli írta:
Szabo Zoltan írta:Láttam Zoli, hogy nem sikerült beérni :( Pedig nem volt rossz menet szerintem.
Köszi, sajnálom én is. Mondjuk pont lehet, hogy nem lett volna belőle, de az utolsót kivéve nagyon tetszett az egész, volt sok látvány és mégis minimális hibákkal mentem. Majd legközelebb megpróbálok végig érni!
Viszont Te nagyon szép helyen végeztél (majdhogynem így is versenyben voltunk egymással :)). Grat hozzá! :) Év végére remélem összejön a dobogó! :sailor:
Köszi Zoli, de az csak nagy szerencsével lehetne meg. Ez csak egy kis szerencse volt most. Csabi is net miatt esett ki, Bubinak is balszerencsés volt... Szal 5-6 top pilóta van, akikkel idöben nem tudom felvenni a harcot, csak a kiesés vihet elöre.
A futam tényleg jó volt, de ott volt a szorongás, mikor láttam, hogy kiestek. Látszik az uccsó napomon. Mint a patak, csak csordogáltam. :)
Elméletileg már csak a repiken múlik, de nem hiszem hogy olyan gondot találnának. Max a bénázásomat egy két helyen, de az meg úgyis átszik. Nem egyszerü ez a szekér, de nagyon tetszik.
Gondoltam megint megpróbálkozok az N-es vassal, és nem ment rosszul, nem volt rosszabb, mint amikor befejeztem vele. lehet, hogy kisebb tour-okon majd azzal fogok gurulni :) Na majd ott találkozunk megint ;)
Szabó Zéé

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 hétf. nov. 30 09:33

Szabo Zoltan írta:
Krizsanyik Zoli írta:
Köszi Zoli, de az csak nagy szerencsével lehetne meg. Ez csak egy kis szerencse volt most. Csabi is net miatt esett ki, Bubinak is balszerencsés volt... Szal 5-6 top pilóta van, akikkel idöben nem tudom felvenni a harcot, csak a kiesés vihet elöre.
A futam tényleg jó volt, de ott volt a szorongás, mikor láttam, hogy kiestek. Látszik az uccsó napomon. Mint a patak, csak csordogáltam. :)
Elméletileg már csak a repiken múlik, de nem hiszem hogy olyan gondot találnának. Max a bénázásomat egy két helyen, de az meg úgyis átszik. Nem egyszerü ez a szekér, de nagyon tetszik.
Gondoltam megint megpróbálkozok az N-es vassal, és nem ment rosszul, nem volt rosszabb, mint amikor befejeztem vele. lehet, hogy kisebb tour-okon majd azzal fogok gurulni :) Na majd ott találkozunk megint ;)
Szerintem, hogyha hozod biztosan a pontszerző helyeket, ott lehetsz! Főleg ha még gyorsulsz is hozzá! :)
Akkor remélem, találkozunk a kisebb futamokon, addig igyekszem én is gyorsulni, hátha meccselni is tudunk majd :)
FüReady Motorsport

Toth Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Istvan » 2009 kedd dec. 01 22:10

Csőwáz!

fél év után összeszereltem a gépet és nekiugrottam az obnek. a 3.leget elfelejtettem hétfőn, kedden meg már késő wolt.
Most igyexem nem elfelejteni.+gyakorolni is kell a mikulásra!

www.mikulasrallye.hu
Kép

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 kedd dec. 01 22:34

Toth Istvan írta:Csőwáz!

fél év után összeszereltem a gépet és nekiugrottam az obnek. a 3.leget elfelejtettem hétfőn, kedden meg már késő wolt.

http://www.mikulasrallye.hu
Hiába mondtam hogy ne igyál annyit.........
McCrash

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 kedd dec. 01 22:37

Ez a MÁSODIK FORDULÓ érdekesnek tűnik: Diamond II-on, Fraizer-en esőbe száraz gumival, Prospect-en meg 50%-os vízbe, nekem szerintem ezek lesznek a legneccesebb szakaszok, itt ha hibázok, tuti vége. :D
FüReady Motorsport

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 szer. dec. 02 08:45

Toth Istvan írta:Csőwáz!

http://www.mikulasrallye.hu
Hajrá, Pisti!!! :)

Mikun majd virnyákolok neked az út szélirűl! :) Sok sikert hozzá! :taps:
FüReady Motorsport

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 szer. dec. 02 08:47

FuReady írta:Ez a MÁSODIK FORDULÓ érdekesnek tűnik: Diamond II-on, Fraizer-en esőbe száraz gumival, Prospect-en meg 50%-os vízbe, nekem szerintem ezek lesznek a legneccesebb szakaszok, itt ha hibázok, tuti vége. :D
Hm... most arra gondoltam, hogyha megnézném verseny előtt, hogy mire számítsak, úgy lehet, könnyebb lenne... :) Bár szeretem a meglepetéseket is, úgyhogy nehéz ügy... :ballons:
FüReady Motorsport

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 szer. dec. 02 17:31

Nem indult valami jól nekem ez a 2. forduló: az első szakaszon elvoltam, tetszett a csapatás, mondom: jó lesz ez a Prospect is, remélem... Hát nem így lett: az elején nekicsaptam a kocsit egy fának (mondjuk nemtom, hogyan), amitől szétment a váltó, szóval hiába nyomtam volna neki tovább, csak szenvedett. Szerencsére maradt pár fogaskerék, ami vitte tovább a kocsit, szóval elvileg a célban vagyok az első nap... :rolleyes:
Kár, hogy nem lehetett elkezdeni a második napot, mert hirtelen felindulásomba most lenyomtam volna az egészet, minden mindegy alapon. (ezek után mondjuk tényleg minden mindegy) :(
Ez van, jöhet majd a harc a következő szakaszokon. :)
FüReady Motorsport

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 csüt. dec. 03 07:16

FuReady írta:Nem indult valami jól nekem ez a 2. forduló: az első szakaszon elvoltam, tetszett a csapatás, mondom: jó lesz ez a Prospect is, remélem... Hát nem így lett: az elején nekicsaptam a kocsit egy fának (mondjuk nemtom, hogyan), amitől szétment a váltó, szóval hiába nyomtam volna neki tovább, csak szenvedett. Szerencsére maradt pár fogaskerék, ami vitte tovább a kocsit, szóval elvileg a célban vagyok az első nap... :rolleyes:
Kár, hogy nem lehetett elkezdeni a második napot, mert hirtelen felindulásomba most lenyomtam volna az egészet, minden mindegy alapon. (ezek után mondjuk tényleg minden mindegy) :(
Nyugi, Főnök! Még nem elveszett az ügy! Dobálj ki minden felesleges súlyt a kocsiból (pótkerék, navigátor...), aztán düntögetőős rekkord időkkel hozd be a lemaradásod! :)
Én délután fogok neki állni a fordulónak, addig tök jó érzés, hogy versenyben vagyok :)
FüReady Motorsport

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 csüt. dec. 03 16:55

FuReady írta:Nem indult valami jól nekem ez a 2. forduló: az első szakaszon elvoltam, tetszett a csapatás, mondom: jó lesz ez a Prospect is, remélem... Hát nem így lett: az elején nekicsaptam a kocsit egy fának (mondjuk nemtom, hogyan), amitől szétment a váltó, szóval hiába nyomtam volna neki tovább, csak szenvedett. Szerencsére maradt pár fogaskerék, ami vitte tovább a kocsit, szóval elvileg a célban vagyok az első nap... :rolleyes:
Rengeteg bukdácsolás után sikeresen kiestem a 2. OB futamon is. A múltkorihoz hasonlóan megintcsak a 14.-en :S Legalább az elején esnék ki...
FüReady Motorsport

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 csüt. dec. 03 18:10

Krizsanyik Zoli írta: Rengeteg bukdácsolás után sikeresen kiestem a 2. OB futamon is. A múltkorihoz hasonlóan megintcsak a 14.-en :S Legalább az elején esnék ki...
Nemáá... :szomoru:
Sajnálom Zoli, így a vége felé kiesni valóban nem kellemes. :rolleyes:
FüReady Motorsport

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 csüt. dec. 03 18:11

Én viszont CÉLBAN :)
Volt pár bakim, mentem ahogy éppen tudtam, az esős szakaszokat is átvészeltem, aztán várom, mire lesz ez elég.
Hétvégén meg irány Veszprém, Mikulásolni (meg rajtban időmérőzni) :D
FüReady Motorsport

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 pén. dec. 04 07:12

Setup Topic Füready Úr. :D
HELL DIGITAL RALLY TEAM

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 pén. dec. 04 08:13

rallyfenegyerek írta:Setup Topic Füready Úr. :D
Köszi szépen. :respect: :D
FüReady Motorsport

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2009 pén. dec. 04 09:14

Krizsanyik Zoli írta:
Rengeteg bukdácsolás után sikeresen kiestem a 2. OB futamon is. A múltkorihoz hasonlóan megintcsak a 14.-en :S Legalább az elején esnék ki...
Ne mááá Zoli, ne bénázzá :reklamacio:
Pedig voltak nagyon jó szakaszaid :up:
Nem kell gyorsnak lenned, csak érj be legközelebb, akkor majd jó lesz és majd csodálkozni fogsz ;)
Szabó Zéé

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 vas. dec. 06 20:53

Ha jól látom, a rallysport.hu Képek: Mikulás Rally hírének főképe TP :)
Kép

És az albumban is elég szépet repül :)
Kép

:respect: :respect: :respect: :)

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 vas. dec. 06 21:03

Bóta Róbert írta:Ha jól látom, a rallysport.hu Képek: Mikulás Rally hírének főképe TP :)
Kép

Kép

Jól ment az öreg :D :up:
McCrash

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 vas. dec. 06 21:35

Én is ott voltam egész nap: Őskü rajt, Mercedes mikrobusz jobb 1-ben, Mikulás sapkában üldögélő időmérő! :D
FüReady Motorsport

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 hétf. dec. 07 07:45

Bóta Róbert írta:Ha jól látom, a rallysport.hu Képek: Mikulás Rally hírének főképe TP :)
Kép

Kép

Jaja, Pisti nagyon szépet ugratott! :) Egy másik szögből nekem is sikerült megörökíteni a pillanatot, majd küldöm a képet! :)
FüReady Motorsport

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 hétf. dec. 07 07:55

Szabo Zoltan írta: Ne mááá Zoli, ne bénázzá :reklamacio:
Pedig voltak nagyon jó szakaszaid :up:
Nem kell gyorsnak lenned, csak érj be legközelebb, akkor majd jó lesz és majd csodálkozni fogsz ;)
Köszi, igyekezni fogok, legközelebb már tényleg szeretnék beérni. Megbízhatóságon kéne javítani, meg egyenletes teljesítményt hozni és akkor tényleg elégedett lennék...
FüReady Motorsport

Toth Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Istvan » 2009 kedd dec. 08 11:48

Köszönöm a gratulációkat!
Sikerült jó tempóban lenyomni az első gyorsot egy tolatástól és egy melléváltástól (3 helyett 5.-be sikerült! utaztunk pár másodpercet, azt hittem nem megy a motor!) eltekintve. Kb 7mp maradt benne. Úgy már a micuk kellős közepén lehettünk volna. Végülis mindegy mert az első difi felrobbant a gyors végére. Telefonáltunk a szervíznek hogy készítsék a tartalék difit, de a szervízig teljesítendő két gyorsot nem tudtuk megcsinálni, mert az etapon teljesen megszorult és nem tudtunk továbbmenni.... :banghead:
Kép

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 hétf. dec. 14 17:28

Történt egy kis "tuning" a virtuális EVO6-oson: kapott a PC-m egy Ati Radeon HD4830-as kártyát (eddig HD 2600XT volt benne), teljesen másvilág: szoknom kell még, hogy tapad mint állat + bevállalósabban lehet menni (voltak olyan kanyarok, ahol nyélen elfordultam, pedig eddig el kellett venni), kemény lesz ez így a továbbiakban. :)
FüReady Motorsport

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 szer. dec. 16 08:27

FuReady írta:Történt egy kis "tuning" a virtuális EVO6-oson: kapott a PC-m egy Ati Radeon HD4830-as kártyát (eddig HD 2600XT volt benne), teljesen másvilág: szoknom kell még, hogy tapad mint állat + bevállalósabban lehet menni (voltak olyan kanyarok, ahol nyélen elfordultam, pedig eddig el kellett venni), kemény lesz ez így a továbbiakban. :)
Huh főnök... ezt most nem értem... :) Jobban tapad a videókari miatt? :think:
FüReady Motorsport

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 szer. dec. 16 11:50

Krizsanyik Zoli írta:
FuReady írta:Történt egy kis "tuning" a virtuális EVO6-oson: kapott a PC-m egy Ati Radeon HD4830-as kártyát (eddig HD 2600XT volt benne), teljesen másvilág: szoknom kell még, hogy tapad mint állat + bevállalósabban lehet menni (voltak olyan kanyarok, ahol nyélen elfordultam, pedig eddig el kellett venni), kemény lesz ez így a továbbiakban. :)
Nemtom, de a legelső élményem az volt, mikor nem voltak olyan kapkodósak a szakaszok, éreztem, hogy rengeteg van még benne, nem csúsztam annyira ki egyes kanyarokban, mintha jobb lenne a tapadás, és sokkal biztonságosabban + gyorsabban tudok menni pl. esős/csúszós szakaszokon.
Nem tudom, hogy ez az fps növekedéssel járhat-e, de nekem tetszik, és bízom a célbaérésben a mostani, esős/aszfaltos OB futamon. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FuReady 2009 szer. dec. 16 11:52-kor.
FüReady Motorsport

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 szer. dec. 16 11:51

Valamint neked is sok sikert majd a versenyen, Zoli druszám. :D
FüReady Motorsport

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 szer. dec. 16 11:54

FuReady írta:
Krizsanyik Zoli írta:
Nemtom, de a legelső élményem az volt, mikor nem voltak olyan kapkodósak a szakaszok, éreztem, hogy rengeteg van még benne, nem csúsztam annyira ki egyes kanyarokban, mintha jobb lenne a tapadás, és sokkal biztonságosabban + gyorsabban tudok menni pl. esős/csúszós szakaszokon.
Nem tudom, hogy ez az fps növekedéssel járhat-e, de nekem tetszik, és bízom a célbaérésben a mostani, esős/aszfaltos OB futamon. :)
Ah értem, valami hasonlót sejtettem a dolgok mögött. Az a lényeg, hogy jobban érezd magad az "autóban"!
FüReady Motorsport

Krizsanyik Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Krizsanyik Zoli » 2009 szer. dec. 16 11:55

FuReady írta:Valamint neked is sok sikert majd a versenyen, Zoli druszám. :D
Köszi!
Célba kell érni, nincs mese! :rabbit:
FüReady Motorsport

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 szer. dec. 16 14:20

Első két szakasz letudva: Cote I-en volt egy pici hiba, Cote II-t meg elféltem + nem is nagyon szeretem...
Majd a verseny hátralévő részében szeretnék jól és problémamentesen menni. :)
FüReady Motorsport

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2009 szer. dec. 16 15:17

Krizsanyik Zoli írta:
FuReady írta:Valamint neked is sok sikert majd a versenyen, Zoli druszám. :D
Köszi!
Célba kell érni, nincs mese! :rabbit:
Ugye most ehhez tartod magad ;)
Szabó Zéé

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2009 szer. dec. 16 17:33

:up: Ugyan ezt éreztem Zoli gépén dijátadón,ua. autó ua. setup ég és föld a kettő,az én gépemhez viszonyitva :)
McCrash

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2009 szer. dec. 16 18:11

jgy írta:
:up: Ugyan ezt éreztem Zoli gépén dijátadón,ua. autó ua. setup ég és föld a kettő,az én gépemhez viszonyitva :)
Na erre gondoltam egyszer, hogy tuti sokat számít egy jobb gép. Mégha nem is mp-re akad meg az enyém, de érzhetően van gyorsabb kép is. Ezt régi játékoknál, régi gépen vettem észre először. Ott jobban kijötek a különbségek.
Szabó Zéé

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 szer. dec. 16 18:28

Ahogy az igazi autóverseny, ez is technikai sport: lehet valaki tehetséges, ha éppen nincs olyan PC-je, amin ezt meg is tudná mutatni, és folytathatnám a kombinációkat (jó PC/tehetséges pilóta, rosszabb PC/tehetséges pilóta stb.), de ezt inkább abbahagyom. :)
FüReady Motorsport

ChriS1600
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ChriS1600 » 2009 szer. dec. 16 19:37

Üdvözletem az uraknak!Talán még tetszenek emlékezni rám! :think:
Lenne egy eladó G25-öm!Nincs benne sok versenykilóméter! ;)
Az ára : 30.000 HuF
Ha esetleg érdekelne valakit az az e-mail címemen (chris1600@freemail.hu) elér!
Üdv!ChriS1600

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2009 szer. dec. 16 20:37

ChriS1600 írta:Üdvözletem az uraknak!Talán még tetszenek emlékezni rám! :think:
Üdv!ChriS1600
Há' emmeg még él he! :box2: :Ð

ChriS1600
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ChriS1600 » 2009 szer. dec. 16 20:47

Balogh Sandor írta:
ChriS1600 írta:Üdvözletem az uraknak!Talán még tetszenek emlékezni rám! :think:
Üdv!ChriS1600
Há' emmeg még él he! :box2: :Ð
:fear:
Öreg ember nem vén ember,ugye Sanyibácsi! :D

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2009 szer. dec. 16 20:55

ChriS1600 írta:
:ok: :alcohol:
Mi van veled amúgy?

ChriS1600
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ChriS1600 » 2009 szer. dec. 16 21:00

Balogh Sandor írta:
ChriS1600 írta:
:ok: :alcohol:
Mi van veled amúgy?
Köszönöm kérdésed megvagyok!Élem életem!Dolgozom!A szimulátort inkább valódi autóra cseréltem és azzal gyűröm a kilómétereket amatőr szinten!Azon kívül egy egyesület tagjaként amatőr versenyeket szervezünk!Veled mizu Rbr Apó?

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 csüt. dec. 17 11:35

CÉLBA ÉRTEM MEGINT :)
Rögtön, a második nap első szakaszán dobtam egy tetőt (C4H), erre eldurrant az agyam, és azt mondtam: "na, akkor ezt most egy az egybe lenyomjuk..."
Mentem-mentem, ahogy tudtam, aztán kezdtem fáradni... Mondom, az utolsó kör előtt pihenek picit: nem így lett, mert Verte II-n pereceltem egy akkorát: csoda, hogy nem halt meg a porcelán autóm, maradt fék, csak 5-ösben ragadt a váltó... (és megint eldurrant az agyam) :D
Jólvan, utolsó kör, Joux Plane után úgy elfogytak a gumijaim, hogy a legutolsó szakaszon, mintha tojásokon lépkednék, olyan szinten mentem óvatosan.
Nem maradt más hátra, várom a hétfő éjfélt, addig is mindenkinek SOK SIKERT. :cool2:
FüReady Motorsport

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2009 csüt. dec. 17 11:40

FuReady írta:CÉLBA ÉRTEM MEGINT :)
Rögtön, a második nap első szakaszán dobtam egy tetőt (C4H), erre eldurrant az agyam, és azt mondtam: "na, akkor ezt most egy az egybe lenyomjuk..."
Mentem-mentem, ahogy tudtam, aztán kezdtem fáradni... Mondom, az utolsó kör előtt pihenek picit: nem így lett, mert Verte II-n pereceltem egy akkorát: csoda, hogy nem halt meg a porcelán autóm, maradt fék, csak 5-ösben ragadt a váltó... (és megint eldurrant az agyam) :D
Jólvan, utolsó kör, Joux Plane után úgy elfogytak a gumijaim, hogy a legutolsó szakaszon, mintha tojásokon lépkednék, olyan szinten mentem óvatosan.
Nem maradt más hátra, várom a hétfő éjfélt, addig is mindenkinek SOK SIKERT. :cool2:
Elsö magyarként :respect: gratula
Szabó Zéé

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 csüt. dec. 17 11:41

Ja, és nagyon fontos:

A MÁSODIK NAP ELSŐ SZAKASZÁN TRÜKKÖSEN ELVAN ÁLLÍTVA A GUMIVÁLASZTÁS, TARMAC INTERMEDIATE HELYETT GRAVEL INTERMEDIATE-N VAN, ERRE NAGYON FIGYELJEN MINDENKI!!!
FüReady Motorsport

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 csüt. dec. 17 11:42

Szabo Zoltan írta:
FuReady írta:CÉLBA ÉRTEM MEGINT :)
Elsö magyarként :respect: gratula
Köszi. :)
FüReady Motorsport

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 csüt. dec. 17 14:53

Ahogy az időket nézem, jelenleg 2x 50 msp maradt bent (1x Bisanne C4H, 1x Joux Verte II perec)...
Na mindegy, egyszer csak sikerül majd hibamentes versenyt futom, mert az eddigi 3 OB futam mindegyikén volt valami bibi... Talán majd jövőre. :cool2: :D
FüReady Motorsport

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2009 csüt. dec. 24 08:30

Boldog Karácsonyt!
magam és a helles csapat nevében

FEFECAPRI
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: FEFECAPRI » 2009 csüt. dec. 24 09:10

Kép
I.Vmax Rally Challenge S1600 1 helyezett
MORTEB 2009/2010 A2 1.helyezett
I.Historic Rally Challenge Yugo 3. helyezett

FuReady
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2009 csüt. dec. 24 10:49

Köszönjük szépen + nektek is KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!! :)
FüReady Motorsport

Válasz küldése