Giorgio Garage Rally Team

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: Giorgio Garage Rally Team

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 pén. ápr. 08 19:22

KanyarGo írta:Koszi szepen! Mi ez a kihaltsag? Azt hallottam hogy sokan bedurcaztak amiatt hogy nem raktak be megse az uj fizikat de csehen nincs sok magyar rfactorozni mentek volna? Kene egykis reklam a pluginnak mert igy lassan senki nemlesz rajtunk kivul
A plugin keszitok csinalhatnanak valamit mar tenyleg, a skincentral is meghalt teljesen nemtudom ennek mi ertelme lassan semmi nemlesz
Mi kitartunk! :reszeg: :rally2:

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2016 szer. ápr. 27 15:17

Ehhez a témához csak annyit tudok hozzá szólni hogy szerintem mindenki keresi ezerrel a lóvét magának vagy a családnak mert én is ezt csinálom és nincs időm még egy jót csapatni sem hát szerintem röviden ennyi :reszeg: :reszeg:

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2016 szer. ápr. 27 15:41

Sziasztok! Bocs hogy ideírok, csak azért van hogy itt remélem hamarabb elolvassák! Ha valaki megtenné hogy leírja akár privátban vagy ide, teljesen mindegy hogy hogyan kell setupot csinálni azt megköszönném, csak azt hogy hova miként lépjek be hogy el tudjam készíteni! Ja és aktív csapatot keresek, ha jöhetek annak örülnék! köszi

üdv

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 szer. ápr. 27 20:05

belkori írta:Sziasztok! Bocs hogy ideírok, csak azért van hogy itt remélem hamarabb elolvassák! Ha valaki megtenné hogy leírja akár privátban vagy ide, teljesen mindegy hogy hogyan kell setupot csinálni azt megköszönném, csak azt hogy hova miként lépjek be hogy el tudjam készíteni! Ja és aktív csapatot keresek, ha jöhetek annak örülnék! köszi

üdv
Csáó.
Üdv közöttünk,sajnos a csapat élet szinte megállt itt a fórumon de mi kitartunk és ha van kérdésed szívesen segítünk.

Az oldalon vannak kész settek:http://www.rallysimfans.hu/rbr/setups.php
ezeket letöltöd bemásolod a "savergamer" ha jól tudom itt vannak a setapok ill. autó fizikák és a saját regisztációd.
Ez után tudsz vele menni practicban ill.versenyeken is teljesen mindegy milyen slotton van.
Ezeket a setteket is tudod állítani practicban set betöltés után.

Teljesen új settet úgy tudsz készíteni, hogy az autót betöltöd practicban arra a slottra amelyiken szeretnél beállítást készíteni (pl: RWD-t MG helyére)
utána belépsz az alap játékban és akkor már az az autó lesz benn az alap autó helyett és már tudsz is settet állítani.
Itt olvasgassál mit merre érdemes: viewtopic.php?f=2&t=604.
Hirtelen ennyi, ha valami nem világos nyugodtan szóljál.

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2016 szer. ápr. 27 20:19

Köszi! Próbálkozom! Nézegetem majd a csapat topikot nehogy lemaradjak valamiről! Gyuri, amúgy te már régi motoros vagy rbr-ben, mint én, nagyon ismerős a neved! 8 éve kezdtem, de minuszoltam 2-3 évet! Most kezdtem újra!

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 csüt. ápr. 28 05:16

belkori írta:Köszi! Próbálkozom! Nézegetem majd a csapat topikot nehogy lemaradjak valamiről! Gyuri, amúgy te már régi motoros vagy rbr-ben, mint én, nagyon ismerős a neved! 8 éve kezdtem, de minuszoltam 2-3 évet! Most kezdtem újra!
Igen én se ma kezdtem.
Nekem tetszik a fizikája és a kötetlensége mert nem tudok mindig gépnél ülni és a tétversenyek min.3 napig tartanak és akkor megyek rajtuk mikor van időm.
:cool2:

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2016 csüt. ápr. 28 20:38

Sziasztok! WROC-on megy valaki? Most kezdem! Megpróbálok valami jót pirítani!

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 szomb. ápr. 30 17:27

KanyarGo írta:Koszi szepen! Mi ez a kihaltsag? Azt hallottam hogy sokan bedurcaztak amiatt hogy nem raktak be megse az uj fizikat de csehen nincs sok magyar rfactorozni mentek volna? Kene egykis reklam a pluginnak mert igy lassan senki nemlesz rajtunk kivul
A plugin keszitok csinalhatnanak valamit mar tenyleg, a skincentral is meghalt teljesen nemtudom ennek mi ertelme lassan semmi nemlesz
Már többször leírtuk. A problémánk, hogy eddig is 2-3 ember volt aki a fizikákkal foglalkozott. Valamint volt 4-5 ember, aki adatok kutatásával, alájuk dolgozott. Mi hiába vagyunk még itt, ha közülünk nincs senki aki értene a jó fizika íráshoz. Keresünk ilyen embereket, de nem nagyon jelentkezik senki.

Pl. a wrc fizikákat mindig Sebi írta, de ő is jó ideje nem aktív. Gyakorlatilag a Hyundai i20 be se került, már ki van adva az új generációs verzió....
Hogy ezt miért nem írosgatom be az autók topicba? Mert úgyis csak az lenne, hogy mikor jön a pluginba, vagy miért nincs már bent a pluginba.

Az NGP fizikákkal az a baj, hogy technikai okok miatt, nem tudjuk megoldani, hogy az eddigi kocsijaink, és az NGP-s kocsik is fussanak.
Kipróbáltam, tényleg nem rosszak azok a fizikák, de ott a "globális" pályafizikákba is belenyúltak a készítők.... (Mindamellet, hogy sok új lehetőséget beleporgramoztak a játékba!)
Szóval vagy NGP és eldobunk mindent ami eddig volt, és akkor játszhattok azokkal az ngp-s kocsikkal(=fizikákkal), amik megtalálhatóak a csehen és a francián is. Ugyanis nem lesz senki aki átírná a fizikáinkat, ngp-s fizikákra. De azon kocsik inkább csak a modern rallyautók, illetve a régebbi hátsókerekesek. Az N csoportos és az elsőkerekes kiskocsiknak eléggé gyér felhozatala van.

Úgy gondolom pályákban nincs nagy lemaradásunk, évente 2-3 pakkal mindig frissitjük őket. A legutóbbi januárban érkezett. Azóta nem sok pályát adtak ki, minőségit meg pláne...

Jah és hogy hova mentek az emberek? Vagy nem is nagyon játszanak, hiszen felnőttünk, sokunknak már nincs annyi ideje. Pl én is 5-7 éve még napi 6-8 órát töltöttem az RBR modolásával. Ma jó ha hetente 1-2 órám van rá. Vagy elmentek és mással játszanak. Az Rfactorral van még egy új liga a rallyfactor helyett. De más fórumokon már az is őskövület.... Assetto Corsa, Rfactor2, Automobilista, RaceRoom ami nagyon menő most. 100ezres kormányokkal, meg VR szemüvegekkel.... Mindegyik játék jó valamiben, de sok idegesítő dolga van mindegyiknek. Nem beszélve pl az AC állandó frissitéseiről, amivel a modderek életét keserítik meg, hiszen ahelyett hogy az új modon dolgoznának, a régi modjaikat kell igazítani az új verzióhoz.

Illetve van itt még valami, a Dirt Rally, ami szerintem nagyon jól sikerült, talán a legélethűbb a része lett a CMR sorozatnak. Ahol szintén ilyen tournament szerüen vannak a versenyek, ha jól tudom. Sokan azzal is játszanak, a régi RBR-esek közül.
Kép

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 szomb. ápr. 30 21:53

belkori írta:Sziasztok! WROC-on megy valaki? Most kezdem! Megpróbálok valami jót pirítani!
Én nem, de gondolkodok rajta.

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 szomb. ápr. 30 22:28

Tibi írta:
Már többször leírtuk. A problémánk, hogy eddig is 2-3 ember volt aki a fizikákkal foglalkozott. Valamint volt 4-5 ember, aki adatok kutatásával, alájuk dolgozott. Mi hiába vagyunk még itt, ha közülünk nincs senki aki értene a jó fizika íráshoz. Keresünk ilyen embereket, de nem nagyon jelentkezik senki.

Pl. a wrc fizikákat mindig Sebi írta, de ő is jó ideje nem aktív. Gyakorlatilag a Hyundai i20 be se került, már ki van adva az új generációs verzió....
Hogy ezt miért nem írosgatom be az autók topicba? Mert úgyis csak az lenne, hogy mikor jön a pluginba, vagy miért nincs már bent a pluginba.

Az NGP fizikákkal az a baj, hogy technikai okok miatt, nem tudjuk megoldani, hogy az eddigi kocsijaink, és az NGP-s kocsik is fussanak.

Úgy gondolom pályákban nincs nagy lemaradásunk, évente 2-3 pakkal mindig frissitjük őket. A legutóbbi januárban érkezett. Azóta nem sok pályát adtak ki, minőségit meg pláne...

Jah és hogy hova mentek az emberek?
Pár gondolat /SAJÁT vélemény/:
Sajnos látványosan visszaesett az RBR:
-kevés verseny
-kevés induló
-szinte nincsenek csapatok, csak egy két ember írogat
-nincs Országos Bajnokság

NGP-vel kapcsolatban csak annyi a kérdés mi a jobb elmúlt egy hónap statisztikája alapján: http://www.rallysimfans.hu/rbr/cars.php
-MEGLÉVŐ FIZIKA
-120 autó
-30 autó EGY MÉTERT NEM MENT
-20 autó ment 100 szakasznál többet /RWD Kupa 16 szakasz 10 induló= 160 szakasz és ez havonta egyszer van és a többi bajnokságról még nem is beszélünk/
-NGP
-legyen pl:20-30 autó jó és használható fizikával és az pörög
Én nem megyek más RBR-rel de lehet információt szerezni milyen NGP-s autók vannak és azokból szerintem lehet csemegézni.https://www.youtube.com/results?search_query=rbr+ngp

Az RBR nem arról a 100-200 emberről szól aki 8 éve napi 3-8 órát nyomta, hanem a realisztikus rally-ról. Jöhetnek a fiatalok és ha valaki "öreg" visszatér a játékhoz összemérheti tudását a mostani korosztállyal.

Szerintem el kell dönteni melyik irányt választjuk.

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2016 szer. máj. 04 18:40

Igaz nem ide tartozom, de remélem nem gond ha én is megosztom a gondolataimat.

Az egyik, hogy a régiek közül már nem sokan maradtak vagy egyáltalán nem. Sok fiatal és külföldi nevez ide, mert a fizikák vagy a rendszerünk azért csak bejön nekik.
Ugyebár ezen versenyzők többsége csak a mai autókat ismerik a VB, EB, ERC stb versenyekről. Folyamatosan az új autókra vágynak, ami nálunk fizika gyártás hiányában
nem mindig kivitelezhető.
Valóban van egy rakat autó, ami csak a server helyet foglalja, mert a kutya sem megy velük. Ezekben kellene kicsit rendet tenni, törölni sztem.
A pályákkal el vagyunk látna mert azok amelyeket szabadon fel lehet használni, be is teszik az illetékesek. :respect: :respect:
Több színvonalasabb verseny kellene, ahol bőven lehetne menni. Sajnos ez is kevés van, vagy mindet külföldi versenyzők szervezik.

Az NGP-vel nem tudom mennyire változna az induló sereg, sztem sokkal nem.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 csüt. máj. 05 06:56

rallyfenegyerek írta:Igaz nem ide tartozom, de remélem nem gond ha én is megosztom a gondolataimat.

Az egyik, hogy a régiek közül már nem sokan maradtak vagy egyáltalán nem. Sok fiatal és külföldi nevez ide, mert a fizikák vagy a rendszerünk azért csak bejön nekik.
Ugyebár ezen versenyzők többsége csak a mai autókat ismerik a VB, EB, ERC stb versenyekről. Folyamatosan az új autókra vágynak, ami nálunk fizika gyártás hiányában
nem mindig kivitelezhető.
Valóban van egy rakat autó, ami csak a server helyet foglalja, mert a kutya sem megy velük. Ezekben kellene kicsit rendet tenni, törölni sztem.
A pályákkal el vagyunk látna mert azok amelyeket szabadon fel lehet használni, be is teszik az illetékesek. :respect: :respect:
Több színvonalasabb verseny kellene, ahol bőven lehetne menni. Sajnos ez is kevés van, vagy mindet külföldi versenyzők szervezik.

Az NGP-vel nem tudom mennyire változna az induló sereg, sztem sokkal nem.
A fórumnak ez a lényege mindenki írja le a véleményét meglátásait és nyugodt körülmények között meg lehet beszélni.

Sajnos kevés visszajelzés jön a versenyekkel kapcsolatban: lebonyolítás, szervezés, kategóriák, nyitva tartási idő és a többi.
Ha kell lehet minden hétvégén tét verseny, de annak nincs értelme, hogy egy ember indul egy kategóriában a kevés nevező és sok kategória miatt.
Az autó kérdésben az a nehéz kérdés melyiket töröljük, mert most épp nem ment ha meg lesz egy bajnokság akkor meg nem lesz autó amivel menne.

NGP-nél pont RWD-s autók fizikáján segítene sokat és a B csoporton, betenni mellé még 2-3 kat 4wd, meg 2-3 FWD és akkor mindenki tud menni olyannal amivel szeret és nincs ennyire lebontva szerteágazóra.

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 vas. máj. 08 09:50

Törölni autót nincs értelme hiszen nem sokat foglalatárhelyen.

A Bajnokságok, versenyek szervezői, meg simán megmondhatják milyen kategóriákat enged, akár azon belül milyen kocsikat. (Pl A6-ban csak az R2es új vasakat.) Aki nem ilyennel megy azt kizárja.

Egyébként egyesével is be lehet rakni kocsikat, hogy csak azzal lehessen menni, de a baj az, hogy iylenkor egybe vannak, nem osztódnak szét az alap kategóriájukra. Ezt elég nagy meló lenne leprogramozni.

Egyébként emlékezz vissza, a legutolsó magyar bajnokság is úgy volt, hogy összevont kategóriák voltak. Ha jól rémlik n3-S1600, valamint n4-s2000!
Kép

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 vas. máj. 08 21:43

Tibi írta:Törölni autót nincs értelme hiszen nem sokat foglalatárhelyen.

A Bajnokságok, versenyek szervezői, meg simán megmondhatják milyen kategóriákat enged, akár azon belül milyen kocsikat. (Pl A6-ban csak az R2es új vasakat.) Aki nem ilyennel megy azt kizárja.

Egyébként egyesével is be lehet rakni kocsikat, hogy csak azzal lehessen menni, de a baj az, hogy iylenkor egybe vannak, nem osztódnak szét az alap kategóriájukra. Ezt elég nagy meló lenne leprogramozni.

Egyébként emlékezz vissza, a legutolsó magyar bajnokság is úgy volt, hogy összevont kategóriák voltak. Ha jól rémlik n3-S1600, valamint n4-s2000!
A Lada Kupánál is az a baj, hogy ki lettek szedve az autók a kategóriából (máshogy nem lehet értékelni őket) és így nem látsz időeredményt, ha meg benn hagysz olyan autót amit nem pontozol tuti van egy aki azzal megy és lázad miért lett kizárva.
A kategória összevonásnak én nem vagyok a híve mert akkor miért nem egy kategóriában vannak; lehet, hogy teljesítményük közel azonos de még sem egyformák.
Szerintem itt az a FŐ KÉRDÉS:
-Hogy tudunk több aktív játékost idecsalogatni,
-A mostani fizikával vagy az NGP-fizikával lenne pörgősebb az oldal.

estastny
Vendég

Hozzászólás Szerző: estastny » 2016 vas. máj. 08 22:10

üdv.
keresel még csapat tagot?
Most csatlakoztam , még sok minden nem tiszta itt!

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 hétf. máj. 09 08:17

estastny írta:üdv.
keresel még csapat tagot?
Most csatlakoztam , még sok minden nem tiszta itt!
Csao.
Igen keresek, nyugodtan kérdezz amiben tudok segítek.

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2016 csüt. máj. 12 18:00

Üdv én csak annyit tudnék hozzá fűzni a témához hogy igen lehetne változtatni párdologban mármint több verseny tovább legyen nyitva stb... de én nálam speciál most más a helyzet mert meló helyet váltottam és így sajnos kevesebb időt tudok szakítani egy jó kis csapatáshoz legfőképpen ha neki állunk aratni akkor meg pláne nem lessz időm sajnos de azért csak kilincsel előre és kitartás :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg:

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 pén. máj. 20 21:58

Beadtam a derekam és visszaültem egy négykerekes autóba, de a fő irány az RWD maradt.

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2016 vas. máj. 22 10:46

elmauer gyorgy írta:Beadtam a derekam és visszaültem egy négykerekes autóba, de a fő irány az RWD maradt.
Én meg pont fordítva.
Gondoltam hogy megyek 4 kerekes és a VFTS-el csak. De már nincs benne örömöm, így marad csak a VFTS és az RWD. :lollypop: :lollypop:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 kedd okt. 25 20:05

:hello: :banana: :beer: :rally2:

Magyari Bence
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Magyari Bence » 2016 kedd okt. 25 20:33

Sziasztok!

Ez az új fizika rá vett a folytatásra, nagyon tetszik, és az új autók is nagyon bejönnek, végre van kézifék a hátsókerekesekbe, maga a mennyország! :lollypop:

Remélem rajtam kívül másokat is visszacsalogat ez a változás, mert ahogy néha-néha benéztem az oldalra, igen csak megcsappant az aktív tagok száma, na de reméljük a legjobbakat! :D

Én itt vagyok, és folytatom, azt hiszem a kelet Porsche-ja után most váltok az igazira és a 911-es lesz a kedvenc játékszerem, remélem sok jó csatát fogok itt vívni veletek! :beer: :rally2:
Magyari Bence

Rendező: TGS Kupa; GT Cup

GGRT

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 kedd okt. 25 20:46

Magyari Bence írta:Sziasztok!

Ez az új fizika rá vett a folytatásra, nagyon tetszik, és az új autók is nagyon bejönnek, végre van kézifék a hátsókerekesekbe, maga a mennyország! :lollypop:

Remélem rajtam kívül másokat is visszacsalogat ez a változás, mert ahogy néha-néha benéztem az oldalra, igen csak megcsappant az aktív tagok száma, na de reméljük a legjobbakat! :D

Én itt vagyok, és folytatom, azt hiszem a kelet Porsche-ja után most váltok az igazira és a 911-es lesz a kedvenc játékszerem, remélem sok jó csatát fogok itt vívni veletek! :beer: :rally2:
Üdv újra itt. :cool2:

lisztes100
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: lisztes100 » 2016 csüt. nov. 03 12:19

Sziasztok!

Elindítottam az országos bajnokságot, a bajnokságok menüpontjában tudtok nevezni. Régi pályák, régi autók. A kategóriákat direkt nem vontam össze remélem lesz annyi nevező hogy legalább kategóriánként meg legyen az 5 nevező.

A szakaszok száma kevesebb lesz mint ami szokott lenni de azért lesz benne egy kis nehezítés hogy lehessen taktikázni.

Őszintén megmondom hiányzott mindig is hogy induljak, viszont amikor megláttam , hogy van 5-6 autó touronként így elment a kedvem. Majd erőt vettem magamon és megpróbáltam fellendíteni a dolgot. A visszajelzések pozitívak, remélem, hogy sokan leszünk.

köszönöm
Kép

Hawerok, Buli, Rally

M&M's Racing Garage

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2016 pén. nov. 04 21:42

Üdv csak érdeklődnék hogy lehet a két fizika közt váltani az eredeti és az ngp közt előre is köszönöm

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 pén. nov. 04 21:49

DEADHUNTER írta:Üdv csak érdeklődnék hogy lehet a két fizika közt váltani az eredeti és az ngp közt előre is köszönöm
Fel kell telepíteni az NGP váltót és utána elindítani kiválasztani melyik fizikát szeretnéd használni kiválasztani feltelepiteni.

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2016 hétf. dec. 12 11:55

:birt2: :rally2: :beer:

Hancsak Peti
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hancsak Peti » 2017 vas. jan. 01 11:21

B.U.É.K.!!

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2017 vas. jan. 01 11:52

BUÉK!!! :reszeg:

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2017 szomb. feb. 25 01:04

Kép
Gyakorlás az új vassal. :cool2: :lollypop:

koppiwrc
Vendég

Hozzászólás Szerző: koppiwrc » 2017 vas. feb. 26 10:01

sziasztok! mar regen nem jatszotam a magyar RBR en mert nem volt jo a masodik gepem.
de most mar jo ,es elkeztem jatszani de ez a NGP nem nagyon jon be nincs is hozza beallitasom ,de valahogy vissza fogja az autok teljesitmenyet.
megmondom oszinten en az olasz versenybe megyek,de ott teljesen mas a fizika es tobben is versenyeznek, de sokkal autozhatobb mint nálunk aregi is es az uj is!
probalkozok de nem nagyon megy ez a NGP. valaki kuldene nekem at egy ket beállítást az Ngp hez es megprobalok produkalni valamit! elore is koszonom koppiwrc
Ja csak azert irtam ide mert itt elvileg csapattag vagyok?

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2017 vas. feb. 26 10:33

koppiwrc írta:sziasztok! mar regen nem jatszotam a magyar RBR en mert nem volt jo a masodik gepem.
de most mar jo ,es elkeztem jatszani de ez a NGP nem nagyon jon be nincs is hozza beallitasom ,de valahogy vissza fogja az autok teljesitmenyet.
megmondom oszinten en az olasz versenybe megyek,de ott teljesen mas a fizika es tobben is versenyeznek, de sokkal autozhatobb mint nálunk aregi is es az uj is!
probalkozok de nem nagyon megy ez a NGP. valaki kuldene nekem at egy ket beállítást az Ngp hez es megprobalok produkalni valamit! elore is koszonom koppiwrc
Ja csak azert irtam ide mert itt elvileg csapattag vagyok?
Csao.
Persze még csapattag vagy.
Saját vélemény:
(Én nem megyek semmilyen más játékkal és más ország RBR-vel sem, Én úgy fogom fel mintha egy új játék és nem hasonlítom össze a két fizikát hanem adott lehetőségekkel jól érezzem magam.
Szerintem teljesen felesleges a hasonlítás azért mert ugyanaz a neve a játéknak és a rallysimfans-on keresztül játsszuk.)
Settet pedig az aláírásomban találsz egy linket fb. oldalt ott Lénárt Szabolcs tette közzé ezeket ki tudod próbálni.

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2017 hétf. máj. 29 16:08

Üdv csak azt szeretném meg érdeklődni hogy autó hangot cseréltünk ki lett iktatva a régi hang fel lett telepítve az új jó is volt de valahogyan vissza jöttek a régi autó hangok és az újak meg eltűntek mit lehetne ezzel a problémával kezdeni volt e már valakinek hasonló tapasztalata és hogyan lehetne orvosolni előre is köszönöm a megértéseteket :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2017 vas. júl. 09 00:46

DEADHUNTER írta:Üdv csak azt szeretném meg érdeklődni hogy autó hangot cseréltünk ki lett iktatva a régi hang fel lett telepítve az új jó is volt de valahogyan vissza jöttek a régi autó hangok és az újak meg eltűntek mit lehetne ezzel a problémával kezdeni volt e már valakinek hasonló tapasztalata és hogyan lehetne orvosolni előre is köszönöm a megértéseteket :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
Csao. Írj rám ha gépnél vagy hátha tudunk segíteni rajta.

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2017 szomb. szept. 02 16:05

Üdv vagyok néha meg minden csak más a meló helyem és nagyon sok a melló de azért figyelem a tényálást itten dak :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2017 vas. dec. 31 15:23

Szeretnék mindenkinek békességben,gazdagságban,sok csapatásban boldog új évet kívánni :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg:

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2017 vas. dec. 31 21:09

BUÉK :alcohol: :alcohol: :reszeg: :reszeg: :respect3: :rally2: :rally2:

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2018 szer. júl. 04 19:03

:hello:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2018 csüt. júl. 05 19:04

Nem nagyon vannak már itt.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Magyari Bence
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Magyari Bence » 2018 pén. júl. 06 11:19

Csáó! :hello2:
Magyari Bence

Rendező: TGS Kupa; GT Cup

GGRT

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2018 szomb. júl. 07 07:22

Üdv csapat az lenne a kérdésem hogy az NGP-s WRC-k és A8-k verseny közben miért nem lehet kézifékezni mert tök úgy csinál mintha hátsó kerekes kocsi meg fékezek és egyszerűen le áll a motor mi lehet a problema én bénázok valamit vagy csak valami beállítás mert ez már tök ki idegel előre is köszönöm a türelmeteket :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg:

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2018 szomb. júl. 07 14:59

Az NGP fizika érzékenyebb a normál fizikánál, vagy kisebb fékerő vagy egy kicsi gáz mellé bal lábfék.

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2018 szomb. júl. 07 15:01

rallyfenegyerek írta:Nem nagyon vannak már itt.
Itt van mindenki csak csend tilalom volt. :idea: :nevet2: :nevet2: :reszeg:

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2018 vas. júl. 08 09:19

Köszönöm az instrukciót és a fékerőt azt hol tudom állítani mert nem naon tudom az illesmit hogyan kell előre is köszike :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg:

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2018 vas. júl. 08 11:24

DEADHUNTER írta:Köszönöm az instrukciót és a fékerőt azt hol tudom állítani mert nem naon tudom az illesmit hogyan kell előre is köszike :reszeg: :reszeg: :reszeg: :reszeg:
A játékban betöltöd az autót amin akarsz állítani arra a slotra amin játszol és ott tudsz setapot állítani majd elmented játékból kilépés utána vissza és máris ott lesz és tudod használni, és minden módosítás után ugyan ez a procedúra.

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2018 vas. júl. 08 11:29

https://www.facebook.com/rallysimfans.hu/
feb. 14 bejegyzésnél van egy két ngp-s set ha gondolod nézz körül.

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2018 pén. szept. 21 20:41

:hello:

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2018 pén. okt. 05 19:25

Üdv csak azért zavarok mert nem tudok a két fizika közt váltani az az nem tölti be az NGP-t pedig lenne egy két verseny amit le kellene csapatnom ebben kérnék segítséget előre is köszönöm :respect: :respect: :respect: :respect:

Elmauer Gyorgy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elmauer Gyorgy » 2018 pén. okt. 05 19:42

DEADHUNTER írta:
2018 pén. okt. 05 19:25
Üdv csak azért zavarok mert nem tudok a két fizika közt váltani az az nem tölti be az NGP-t pedig lenne egy két verseny amit le kellene csapatnom ebben kérnék segítséget előre is köszönöm :respect: :respect: :respect: :respect:
Csao. Ezt töltsd le újra elméletileg működni kellene:
http://www.rallysimfans.hu/rbr/download ... tup_10.exe

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2018 szomb. okt. 06 11:29

Üdv köszönöm a segítséget de sajnos nem tölti be :confused2: hát nem tudom mi tévő legyek lehet én vagyok a bal fa..... nem tudom :confused2: de teljes a csőd

DEADHUNTER
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: DEADHUNTER » 2018 szomb. okt. 06 19:12

Üdv hála a főnöknek Elmauer György-k meg oldódott a probléma :taps: :taps: :taps: :respect: :respect: :respect: :respect: :reszeg: :reszeg: :reszeg:

Válasz küldése