Hell Digital Rally Team

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

Winti
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Winti » 2008 szer. szept. 24 20:04

Digitalboy @ 2008 Szer. Szept. 24 19:59 írta:Hlavacsek Istvan, Mikike köszi a bemutatkozást tőletek és üdv a csapatban! Azért jó volt pár sorban olvasni kik is vagyunk! :)

A logókat elküldtem Wintinek és ő is szívesen segít bárkinek festés ügyeben lehet hozzá is fordulni bizalommal! :taps:

Mikike hol találhatók a díjnyertes képek? Vagy esetleg kis formátumban beszúrhatod ide is a fórumba!
Na hát Miki helyett is válaszolok, íme a gyúztes képe:
http://rallyheart.hu/components/com_pon ... 437706.jpg

Nagyon durvaaa!

Brianstar
Vendég

Hozzászólás Szerző: Brianstar » 2008 szer. szept. 24 20:06

Sziasztok!

Kiss Mátyás vagyok, Pázmándi Peti egyik barátja, és szeretnék indulni a bajnokságban. Ő szólt, hogy van egy csapatotok, a Hell Digital rally team és esetleg indulhatnék a színeitekben.

S1600-ban indulnék, de N4-ben szerettem volna. De majd igyekszem ezzel is megbirkózni...

Nagyon szeretem a rallyt, Petiékkel járkálunk is a pálya szélére. Szóval hát ha elindulhatok köztetek azt megköszönöm :)

Előre is! Brian.[/i][/b]

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2008 szer. szept. 24 20:08

Tsabi84 @ 2008 Szer. Szept. 24 20:01 írta:Új tagoknak szívesen küldök c2 s1600, 306maxi, 207 setupot! Akinek kell jelentkezzen:) Repivel is tudok szolgálni igaz s2000rel nem vagyok nagy ász!
replayokat én is szivesen vennék bárkitől hisz mindig van mit tanulni egyenlöre én alap beállításokkal megyek de n es evo 9 és A-s evo 6 setupokat szivesen bogarásznék én is mert levan irva tudom de bármihez nyulok szörnyüb lesz :) előre is köszi hlavi@vipmail.hu vagy hl.istvan@hotmail.com

Winti
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Winti » 2008 szer. szept. 24 20:11

Ja és akkor én is bemutatkozom, mert végülis új vgayk a csapatban ;)

Na szal nekem 2. OB-m lesz, tavaly s2000-be mentem, 5.helyet béreltem ki magamnak, évelején még billenytűzettel toltam én is. Szintén rallyfanatikus vagyok, és fotós, vagy is inkább fotótanoncnak hívnám magam... Ja én pont a 15éves kategóriába tartozom :D de nekem sincs olyan sok szabadidőm még most, de az fix hogy több mint nektek. Skineket szeretek csinálni, szal lehet hozzám fordulni ilyesmivel, 3dstudimaxot is szívesen használom egy kép kedvéért.
Hirtelen ennyi jutott eszembe...

Üdv.

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2008 szer. szept. 24 20:17

Winti @ 2008 Szer. Szept. 24 21:11 írta:Ja és akkor én is bemutatkozom, mert végülis új vgayk a csapatban ;)

Na szal nekem 2. OB-m lesz, tavaly s2000-be mentem, 5.helyet béreltem ki magamnak, évelején még billenytűzettel toltam én is. Szintén rallyfanatikus vagyok, és fotós, vagy is inkább fotótanoncnak hívnám magam... Ja én pont a 15éves kategóriába tartozom :D de nekem sincs olyan sok szabadidőm még most, de az fix hogy több mint nektek. Skineket szeretek csinálni, szal lehet hozzám fordulni ilyesmivel, 3dstudimaxot is szívesen használom egy kép kedvéért.
Hirtelen ennyi jutott eszembe...

Üdv.
akkor én bombáználak is skin ügyben tudunk beszélni msn en vagy máskép?

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2008 szer. szept. 24 20:17

A8-as kategória:
Digitalboy
Bitto Zsolt
Pap Róbert
Fazekas Róbert

N4-es kategória:
Skulls
Major István
Plus
Hlavacsek István

S2000-es kategória:
Tsabi84
Wehy
v.gabee
Yocco

WRC kategória:
Rallyeati

S1600-as kategória:
Pázmándi Peti
Lakatos Ákos
Mikike
Kiss Mátyás

WRCC kategória:
Winti
Olah Jojo
tomi2t

gyülünk ,gyülünk
lassan b csapatot kellesz alapítani
mikor elkezdtük ,nem is reménykedtem ,hogy ekkorára duzzad a csapat

Digitalboy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Digitalboy » 2008 szer. szept. 24 20:27

Winti @ 2008 Szer. Szept. 24 21:04 írta:Na hát Miki helyett is válaszolok, íme a gyúztes képe:
http://rallyheart.hu/components/com_pon ... 437706.jpg

Nagyon durvaaa!
Ez tényleg dúrva! Ráadásul ezt már láttam is óriásplakáton valami cég hirdetésében! Holnap meg is nézem jobban! ;)
Kép
Kép--------------------Kép
http://www.youtube.com/user/DigitalboyRBR RBR bajnokság videók Itt!-- http://www.youtube.com/user/Digitalboy74 OB, VB klipjeim Itt!!!

Brianstar
Vendég

Hozzászólás Szerző: Brianstar » 2008 szer. szept. 24 20:33

Köszönöm a lehetőséget! A skines dolog több mint valószínű engem is érdekelne majd. egyelőre még most gyakorlok. Tehát mindenkinek szeretnék sok sikert kívánni!

Csak ügyesen!

Digitalboy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Digitalboy » 2008 szer. szept. 24 20:36

Bitto Zsolt @ 2008 Szer. Szept. 24 21:17 írta:
gyülünk ,gyülünk
lassan b csapatot kellesz alapítani
mikor elkezdtük ,nem is reménykedtem ,hogy ekkorára duzzad a csapat

Már csak a WRC kategóriát kellene betömni! ;)
Kép
http://www.youtube.com/user/DigitalboyRBR RBR bajnokság videók Itt!-- http://www.youtube.com/user/Digitalboy74 OB, VB klipjeim Itt!!!

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2008 szer. szept. 24 20:39

Digitalboy @ 2008 Szer. Szept. 24 19:59 írta:Hlavacsek Istvan, Mikike köszi a bemutatkozást tőletek és üdv a csapatban! Azért jó volt pár sorban olvasni kik is vagyunk! :)

A logókat elküldtem Wintinek és ő is szívesen segít bárkinek festés ügyeben lehet hozzá is fordulni bizalommal! :taps:

Mikike hol találhatók a díjnyertes képek? Vagy esetleg kis formátumban beszúrhatod ide is a fórumba!
Winti éppen lóg nekem 1 lada festéssel csinálja csak azt:)szal ezt inkább rád bíznám ha nem gond:))Tulajdnoképp rád bízom millen,de ha nincs ötleted akkor 1 olyasmi alapnak örvendenék ami az sx4-en van:DÉs azt megspékelni Hell-es cuccossal:))Kicsit pofátalannak érzem magam :szomoru:

A fotók a www.rallyheart.hu és a www.hellenergy.hu-n vannak fent:)
Itt 1 közvetlen link is de itt csak a 2 győztes kép van,a hellesen van az összes mű meg valahol a heart-on de nem volt lelkierőm most visszakeresni:)
http://href.hu/x/70le

Digitalboy ha vállalod a skin-t akkor küldök 1 pm-et:)
Tsabi 84 szivesen fogadom a set-jeid abban a sorrendben ahogy felsoroltad:) marcelinho83@freemail.hu -ra küldheted:)Ezer hála:)

Zsolti kösz az infót megpróbálok megteni mindent:)Jó lenne azért néha nem a csapat utsójának lenni majd:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mike83 2008 szer. szept. 24 20:44-kor.

Digitalboy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Digitalboy » 2008 szer. szept. 24 20:39

Na újabb kérdést teszek fel! Legyen e csapatvideó!? HA igen akkor a bajnokság előtt, vagy inkább az első forduló anyagából???
Kép

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2008 szer. szept. 24 20:42

Digitalboy @ 2008 Szer. Szept. 24 21:27 írta:Ez tényleg dúrva! Ráadásul ezt már láttam is óriásplakáton valami cég hirdetésében! Holnap meg is nézem jobban! ;)
Ezt légyszi fejtsd ki bővebben,vagy fotózd le vagy valami mert én ilyenekről nem tudok:D
Vagy csak ne szivassáááááááááá :)

Digitalboy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Digitalboy » 2008 szer. szept. 24 20:49

Mikike @ 2008 Szer. Szept. 24 21:42 írta:Ezt légyszi fejtsd ki bővebben,vagy fotózd le vagy valami mert én ilyenekről nem tudok:D
Vagy csak ne szivassáááááááááá :)
Ahol dolgozok az út mellett van egy ilyen óriásplakát, majd lefotózom! Valami hirdetés de nekem csak spici prostituált jó fotója tűnt fel eddig! ;)

PM MENT!
Kép

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2008 szer. szept. 24 21:03

Digitalboy @ 2008 Szer. Szept. 24 21:49 írta:Ahol dolgozok az út mellett van egy ilyen óriásplakát, majd lefotózom! Valami hirdetés de nekem csak spici prostituált jó fotója tűnt fel eddig! ;)

PM MENT!
Akkor légyszi fotózd le valamivel és bökd be ide majd,hátha pereskedni lehet belőlle:DD Mert engem ilyenrő meg se kérdeztek:D Bár lehet valami apróbetübe levolt fektetve hoy azt csinának a képpel amit akarnak:)
De azért sztem nem olyan hűdes sztár kép:)Csak kevés fotós nevezett és azér nyertem:)

PM MENT

Köszi:)

SkullS
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: SkullS » 2008 csüt. szept. 25 08:39

Digiboy!

A skin készülget? Nem sürgetésképp, csak érdeklődésképp ;)
SkullS=Kanyuk Ferenc

Giorgio Garage Rally Team

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. szept. 25 13:40

Digitalboy @ 2008 Szer. Szept. 24 21:39 írta:Na újabb kérdést teszek fel! Legyen e csapatvideó!? HA igen akkor a bajnokság előtt, vagy inkább az első forduló anyagából???
Sztem az első fordulóból, felesleges egy promo videó előtte.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Brianstar
Vendég

Hozzászólás Szerző: Brianstar » 2008 csüt. szept. 25 14:20

Szerintemis elég lesz majd az első fordulóból videót csinálni. Élvezetesebb lesz úgy :)

Brianstar
Vendég

Hozzászólás Szerző: Brianstar » 2008 csüt. szept. 25 14:23

Szerintemis elég lesz majd az első fordulóból videót csinálni. Élvezetesebb lesz úgy :)

Tsabi84
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tsabi84 » 2008 csüt. szept. 25 15:50

Hát én lenyomtam Mesterek Tornáját!
1. szakasz: első néhány kanyar után majdnem borultam is, aztán hajtottam és az egyik balosba túl gyorsan érkeztem kicsúsztam fogtam egy követ az meg tetőre rakott, így c4h lett belőle!:( Utána hiába próbáltam meg gyorsan hajtani, nem igazán sikerült, sőt még az egyik kanyarba meg is forogtam!
2. szakasz: ez mar jobban is sikerült, itt már úgyis mind1 volt alapon.
3. szakasz: első és második szektorba jobb volt mint 2.szakaszon, aztán 3szektorba szerintem elaludtam mert a végére csak olyan lett mint 2.szakasz!
Hát röviden ennyi, azt hiszem a c4h miatt nem hiszem hogy tovább jutok az sok időmbe került!

Mikike este küldöm setupokat!
Meg este én is írok egy kis bemutatkozást, mert hát azért többség nem ismer!
4. MRBRB S1600 1.Hely
5. MRBRB S2000 5.Hely
Szajky Kupa 2008 S1600 1.Hely
ERC 2008-2009 S2000 3.Hely
IV. Kincses Kupa II.osztály 1.Hely
V. Kincses Kupa I.osztály S1600 1.Hely
VI. Kincses Kupa I.osztály S2000 3.Hely
1. HRC Kupa S2000 3.Hely
Grudzi Racing Kupa 2008 A7 1.Hely, Abszolút 5.Hely

Winti
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Winti » 2008 csüt. szept. 25 16:18

Mikike @ 2008 Szer. Szept. 24 22:03 írta:Akkor légyszi fotózd le valamivel és bökd be ide majd,hátha pereskedni lehet belőlle:DD Mert engem ilyenrő meg se kérdeztek:D Bár lehet valami apróbetübe levolt fektetve hoy azt csinának a képpel amit akarnak:)
De azért sztem nem olyan hűdes sztár kép:)Csak kevés fotós nevezett és azér nyertem:)

PM MENT

Köszi:)
PAPAPAPAPAPA tdod miért nyertél vazzeee? Mert jó képeket csinálsz, egyik mseterem :D

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. szept. 25 16:36

Tsabi84 @ 2008 Csüt. Szept. 25 16:50 írta:Hát én lenyomtam Mesterek Tornáját!
1. szakasz: első néhány kanyar után majdnem borultam is, aztán hajtottam és az egyik balosba túl gyorsan érkeztem kicsúsztam fogtam egy követ az meg tetőre rakott, így c4h lett belőle!:( Utána hiába próbáltam meg gyorsan hajtani, nem igazán sikerült, sőt még az egyik kanyarba meg is forogtam!
2. szakasz: ez mar jobban is sikerült, itt már úgyis mind1 volt alapon.
3. szakasz: első és második szektorba jobb volt mint 2.szakaszon, aztán 3szektorba szerintem elaludtam mert a végére csak olyan lett mint 2.szakasz!
Hát röviden ennyi, azt hiszem a c4h miatt nem hiszem hogy tovább jutok az sok időmbe került!

Mikike este küldöm setupokat!
Meg este én is írok egy kis bemutatkozást, mert hát azért többség nem ismer!
Sajnálom hogy sok volt a hiba, jobb lett volna rendesen küzdeni ellened.
Így akkor én tovább jutok.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. szept. 25 16:41

Akkor elkezdem én is.

Pap Róbert vagyok 24 éves és általános iskolai tanító. Jelenleg 2. és 4. osztályos gyerekeket tanítok.
Mint észre vettétek nagy RBR fan és nagy rally megszálott vagyok már 12 éve. Ekkor kezdtem el rally versenyekre járni, és nem bántam meg azóta sem.
Zsoltival és Petivel az idei eger rally-n találkoztam először, és nagyon rendes és jó mebernek ismertem meg őket. Miskolc rally-n is találkoztam velük és ott is sokat beszélgettünk.
Nagyon köszönöm hogy élhetek a lehetőséggel, hogy ebben a csapatban mehetek, és remélem nem hozok szégyent senkire.

Go Hell Digital Rally Team.

Köszönöm. ;) ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Yocoo
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yocoo » 2008 csüt. szept. 25 17:19

Ha már a többiek bemutatkoztak én sem maradok adós.

(Ifj. Szabó) József vagyok, antialkoholista. 2 hete nem ittam.
Viccet félre téve, 22 éves gépészmérnök-hallgató vagyok - néha csak imitálom - a Miskolci Egyetemen.
A rallyt megelőzően 8 évig birkóztam pehelysúlyban, versenyekre az edző vitt a Subaru Liberojával így ismerkedtem meg a Subaruval, majd később
középiskolás koromban a szobatársaim fertőztek meg a rallyval; amiből szerencsére azóta sem tudtam kigyógyulni.
Az RBR-t megjelenése óta űzöm-hajtom idén januárig bill-el, azóta kormánnyal.
Köszönöm a csapat bizalmát, igyekszem megszolgálni.
"A rallysport olyan, mint a sakk, csak nincs idő két lépés között."
http://flickr.com/photos/felhasznalonev/

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2008 csüt. szept. 25 17:39

Sziasztok lassan végig egerésztem az autófestés topick 124 oldalát de lenne szükségem segítségre talán itt csapaton belül közlékenyebbek a társak :) szóval van ps em és ddspluginom hogyan tovább?? :))
kitud gyorstalpalót adni melyik mappából mivel kell kezdeni stb

köszönettel Hlavi

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. szept. 25 17:56

Hlavacsek Istvan @ 2008 Csüt. Szept. 25 18:39 írta:Sziasztok lassan végig egerésztem az autófestés topick 124 oldalát de lenne szükségem segítségre talán itt csapaton belül közlékenyebbek a társak :) szóval van ps em és ddspluginom hogyan tovább?? :))
kitud gyorstalpalót adni melyik mappából mivel kell kezdeni stb

köszönettel Hlavi
Attól függ mit akarsz festeni, mert kell egy template ami azt jelenti egy alap sima egyszinű az autóról amire lehet festeni. Ez álltalában psd kiterjesztésű.
Ha megvan akkor ezt kell megnyitni és lehet is festegetni a gépet.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2008 csüt. szept. 25 18:02

rallyfenegyerek @ 2008 Csüt. Szept. 25 18:56 írta:Attól függ mit akarsz festeni, mert kell egy template ami azt jelenti egy alap sima egyszinű az autóról amire lehet festeni. Ez álltalában psd kiterjesztésű.
Ha megvan akkor ezt kell megnyitni és lehet is festegetni a gépet.
igen ezt már szereztem a bh ról és be is tudom tölteni de itt szinte minden egybefolyik ti hogy csináljátok vagy csak én vagyok béna?

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. szept. 25 18:10

Hát nekünk is olyan, úgy kell mazsolázgatni mit festek éppen.
Te mit akarsz amúgy festeni?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2008 csüt. szept. 25 18:12

rallyfenegyerek @ 2008 Csüt. Szept. 25 19:10 írta:Hát nekünk is olyan, úgy kell mazsolázgatni mit festek éppen.
Te mit akarsz amúgy festeni?
evo 9 et szeretném kicsit egyedivé tenni illetve szinátmenetet szeretnék rajta létrehozni ebben tudsz tanácsot adni?

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. szept. 25 18:15

Hlavacsek Istvan @ 2008 Csüt. Szept. 25 19:12 írta:evo 9 et szeretném kicsit egyedivé tenni illetve szinátmenetet szeretnék rajta létrehozni ebben tudsz tanácsot adni?
Az új evo 9-re? Mert a plugin már azt használja.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2008 csüt. szept. 25 18:19

rallyfenegyerek @ 2008 Csüt. Szept. 25 19:15 írta:Az új evo 9-re? Mert a plugin már azt használja.
valami 1.1 az nem jó?? melyiket töltsem le és honnan?

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. szept. 25 18:22

Hlavacsek Istvan @ 2008 Csüt. Szept. 25 19:19 írta:valami 1.1 az nem jó?? melyiket töltsem le és honnan?
http://www.skodafabiawrc-rbr.wz.cz/rbr_ ... ndex_1.htm

alul lesz egy az evohoz
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tsabi84
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tsabi84 » 2008 csüt. szept. 25 18:23

rallyfenegyerek @ 2008 Csüt. Szept. 25 16:36 írta:Sajnálom hogy sok volt a hiba, jobb lett volna rendesen küzdeni ellened.
Így akkor én tovább jutok.
De hát én nem is ellened mentem, hanem Kikiny01 ellen!! Te meg Fuready ellen mentél!!!(nézd csak meg jobban táblázatot! 4.oldalon írtam is már egyszer hogy Zsolti elírta a mi párosításunkat!) Meg is verted őt!! Gratulálok!!! :respect: :respect: :respect:
4. MRBRB S1600 1.Hely
5. MRBRB S2000 5.Hely
1. HRC Kupa S2000 3.Hely

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2008 csüt. szept. 25 18:23

rallyfenegyerek @ 2008 Csüt. Szept. 25 19:22 írta:http://www.skodafabiawrc-rbr.wz.cz/rbr_ ... ndex_1.htm

alul lesz egy az evohoz
köszöntem ez mind más?? szedjem le az összeset ??

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. szept. 25 18:30

Tsabi84 @ 2008 Csüt. Szept. 25 19:23 írta:De hát én nem is ellened mentem, hanem Kikiny01 ellen!! Te meg Fuready ellen mentél!!!(nézd csak meg jobban táblázatot! 4.oldalon írtam is már egyszer hogy Zsolti elírta a mi párosításunkat!) Meg is verted őt!! Gratulálok!!! :respect: :respect: :respect:
Akkot ok. Köszi szépen. :omg: :omg: :fear2: :respect:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. szept. 25 18:32

Hlavacsek Istvan @ 2008 Csüt. Szept. 25 19:23 írta:köszöntem ez mind más?? szedjem le az összeset ??
Csak a template kell.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2008 csüt. szept. 25 18:33

rallyfenegyerek @ 2008 Csüt. Szept. 25 19:22 írta:http://www.skodafabiawrc-rbr.wz.cz/rbr_ ... ndex_1.htm

alul lesz egy az evohoz
köszönöm ez sokkal áttekinthetőbb mint amit én találtam

Tsabi84
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tsabi84 » 2008 csüt. szept. 25 18:41

Egy kis bemutatkozás tőlem is.

Szabó Csaba vagyok, 24 éves. Bólyon élek(Pécs és Mohács között) ahol jelenleg szikvíz üzemi munkásként dolgozom.
Rally-val több mint 10 éve ismerkedtem meg apám és unokabátyám révén amikor kivittek egy Mecsek Rally-ra! Szinte az összes autó- és motorsportot szeretem és figyelemmel követem. E mellett nagyon szeretek fényképezni és pókerezni.
RBR megjelenésekor néhány alkalommal játszottam vele, aztán félreraktam. Majd tavaly októberben a duen.hu-n olvastam, hogy létezik a magyar plugin rendszer. Azóta szinte minden nap rbr-zek! Ennek meg is lett a gyümölcse:

4. Magyar RBR Bajnokság S1600 1. Hely
Szajky Kupa S1600 1. Hely
4. Kincses Kupa II. osztály abszolút 1. Hely
5. Kincses Kupa I. osztály S1600 1. Hely

Megtisztelő, hogy ebben a csapatban folytathatom RBR-s "pályafutásomat".
4. MRBRB S1600 1.Hely
5. MRBRB S2000 5.Hely
1. HRC Kupa S2000 3.Hely

Tsabi84
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tsabi84 » 2008 csüt. szept. 25 18:49

Mikike elküldtem a setupokat!
4. MRBRB S1600 1.Hely
5. MRBRB S2000 5.Hely
1. HRC Kupa S2000 3.Hely

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. szept. 25 18:54

Tsabi84 @ 2008 Csüt. Szept. 25 19:41 írta:Egy kis bemutatkozás tőlem is.

Szabó Csaba vagyok, 24 éves. Bólyon élek(Pécs és Mohács között) ahol jelenleg szikvíz üzemi munkásként dolgozom.
Rally-val több mint 10 éve ismerkedtem meg apám és unokabátyám révén amikor kivittek egy Mecsek Rally-ra! Szinte az összes autó- és motorsportot szeretem és figyelemmel követem. E mellett nagyon szeretek fényképezni és pókerezni.
RBR megjelenésekor néhány alkalommal játszottam vele, aztán félreraktam. Majd tavaly októberben a duen.hu-n olvastam, hogy létezik a magyar plugin rendszer. Azóta szinte minden nap rbr-zek! Ennek meg is lett a gyümölcse:

4. Magyar RBR Bajnokság S1600 1. Hely
Szajky Kupa S1600 1. Hely
4. Kincses Kupa II. osztály abszolút 1. Hely
5. Kincses Kupa I. osztály S1600 1. Hely

Megtisztelő, hogy ebben a csapatban folytathatom RBR-s "pályafutásomat".
Uhh. Nem kis pályafutás barátom. Gratula hozzá. :respect: :up: :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tsabi84
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tsabi84 » 2008 csüt. szept. 25 18:56

rallyfenegyerek @ 2008 Csüt. Szept. 25 18:54 írta:Uhh. Nem kis pályafutás barátom. Gratula hozzá. :respect: :up: :up:
Köszönöm szépen! :)
4. MRBRB S1600 1.Hely
5. MRBRB S2000 5.Hely
1. HRC Kupa S2000 3.Hely

Tsabi84
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tsabi84 » 2008 csüt. szept. 25 19:01

Egy kérdés: RallyEB-n is képviseltetjük magunkat mint csapat? Mert egyéniben én jelentkeztem már s2000be!

Meg részt veszek még RTE-ben meg I. Murva kupán is! RTE-ben 306Maxival, murva kupán meg szintén s2000-s gépkocsival!
4. MRBRB S1600 1.Hely
5. MRBRB S2000 5.Hely
1. HRC Kupa S2000 3.Hely

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2008 csüt. szept. 25 19:01

Tsabi84 @ 2008 Csüt. Szept. 25 19:49 írta:Mikike elküldtem a setupokat!
Köszi kiprószálom:)

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2008 csüt. szept. 25 19:20

Tsabi84 @ 2008 Csüt. Szept. 25 20:01 írta:Egy kérdés: RallyEB-n is képviseltetjük magunkat mint csapat? Mert egyéniben én jelentkeztem már s2000be!

Meg részt veszek még RTE-ben meg I. Murva kupán is! RTE-ben 306Maxival, murva kupán meg szintén s2000-s gépkocsival!
a rte-re én is 306 -l neveztem csapatban is tolhatjuk
murván evo6-l

az eb-n még nem tudom evo-l neveztem ,de mehetünk s1600ban is

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2008 csüt. szept. 25 19:24

f. robi mikor tolod le a szajkyt ?

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2008 csüt. szept. 25 20:11

Digitalboy @ 2008 Szer. Szept. 24 21:36 írta:Már csak a WRC kategóriát kellene betömni! ;)
rajta vagyok

olahjojo1990
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olahjojo1990 » 2008 csüt. szept. 25 20:13

Holnaő elkészítem a skinem, már megálmodtam, szép kis Xsara lesz ez! :D
V. Kincses Cup Másodosztály A8 3.
Kép
http://maffiozo.hu/rablas.php?rablo=olahjojo1990

Digitalboy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Digitalboy » 2008 csüt. szept. 25 20:45

Letoltam a Szajkyt! Álmomban ne jöjjön elő ez az autó mégegyszer!
Siralmas időket mentem, igaz beértem! :(
Kép

Digitalboy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Digitalboy » 2008 csüt. szept. 25 20:46

Skulls: hétvégén megpróbálok összedobni valamit!
Kép

Yocoo
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yocoo » 2008 csüt. szept. 25 20:57

Készülget a skinem, egyszerű lesz, mint a faék:
Kép

Kép

Kép
"A rallysport olyan, mint a sakk, csak nincs idő két lépés között."
http://flickr.com/photos/felhasznalonev/

SkullS
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: SkullS » 2008 pén. szept. 26 07:40

Digitalboy @ Csüt. Szept. 25, 2008 9:46 pm írta:Skulls: hétvégén megpróbálok összedobni valamit!
Oksa, köszi!

Más: a Hell Digital Rally Team csapat hogy lesz nevezve???? Kik lesznek a csapatfőnökök? Vagy nem lesz csk? Csak kérdem, én nem szeretnék csk lenni!! :(
SkullS=Kanyuk Ferenc

Giorgio Garage Rally Team

Válasz küldése